SON DAKİKA ENGİN UZUNER HABERLERİ

Son Dakika Engin Uzuner Haberleri


ENGİN UZUNER

... Devamı

15:30
Küre-i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı Kuruldu Küre i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı, İnebolu ilçesinde konser verdi.
14:27
Kastamonu'da Karla Mücadele Çalışmaları Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, karla mücadele çalışmalarını inceledi.
22:03
MHP İnebolu İlçe Başkanı Ateş, Güven Tazeledi MHP İnebolu İlçe Başkanlığı 11. Olağan Kongresi sonucu mevcut başkan Mustafa Ateş, güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP İnebolu İlçe Başkanı Ateş, Güven Tazeledi
03:31
İnebolu Belediyesi, 10 Kişiyi Ücretsiz Umreye Gönderiyor İnebolu Belediyesinin ücretsiz umreye göndermeyi planladığı 10 kişi için kuralar çekildi.
İnebolu Belediyesi, 10 Kişiyi Ücretsiz Umreye Gönderiyor
00:14
Ada'nın Şirinliği Jüriyi Çok Etkiledi Minik Ada, Yetenek Sizsiniz Türkiye sahnesinde babası Engin Uzuner ve köpekleri Lucky ile sahneye çıkmışlardı.
Ada'nın Şirinliği Jüriyi Çok Etkiledi
00:13
Engin Ada ve Lucky'den Köpekli Gösteri Engin Uzuner, kızı Ada ve köpekleri Lucky ile Yetenek Sizsiniz sahnesinde performanslarını sergilediler.
Engin Ada ve Lucky'den Köpekli Gösteri
10:21
Yolcu Gemisinin İsmine "Yiğit İnebolu" Konuldu İnebolu Belediyesi tarafından yeni alınan yolcu gemisinin ismine yapılan anket sonrasında “Yiğit İnebolu” adının verilmesi kararlaştırıldı.
Yolcu Gemisinin İsmine 'Yiğit İnebolu' Konuldu
09:41
İnebolu Belediyesinden Ücretsiz Umre Ziyareti İnebolu Belediyesi dar gelirli vatandaşlar için ücretsiz umre ziyareti düzenleyecek.
İnebolu Belediyesinden Ücretsiz Umre Ziyareti
15:27
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz İnebolu, İhsangazi, Hanönü ve Şenpazar ilçelerinde tören düzenlendi.
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
17:17
İnebolu'da Vapur Turu İnebolu Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden satın aldığı Aydın Güler Şehir Hatları Vapuru'yla halka ücretsiz tur düzenledi.
İnebolu'da Vapur Turu
12:16
İnebolu ve İstanbul Arasında Vapur Seferleri Düzenlenecek İstanbul Büyükşehir Belediyesinden satın alınan Aydın Güler Şehir Hatları Vapuru, Kastamonu'nun İnebolu Limanına ulaştı.
İnebolu ve İstanbul Arasında Vapur Seferleri Düzenlenecek
19:01
Kıbrıs Şehidi İçin 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yaptırıldı Kıbrıs şehidi için 40 yıl sonra temsili mezar yaptırıldı- İnebolu'da, Kıbrıs Barış Harekatı'nda batan TCG Kocatepe Firkateyni'nde şehit düşen ve cenazesi bulunamayan Deniz Er Halil Kalafat için Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'in talimatıyla temsili şehit mezarı inşa ettirildi- Şehit annesinin "son arzusu" olarak istediği mezarda düzenlenen törende, Kalafat dualarla anıldıKASTAMONU (AA) – Kıbrıs Barış Harekatı'nda 21 Temmuz 1974'te batan TCG Kocatepe Firkateyni'nde şehit düşen ve cenazesi
Kıbrıs Şehidi İçin 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yaptırıldı
18:23
Kıbrıs Şehidine 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yapıldı Kıbrıs Barış Harekatı'nda, 21 Temmuz 1974'te batırılan 'TCG Kocatepe' fırkateyninde şehit düşen ve cenazesi bulunamayan Halil Kalafat için memleketi Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'ne bağlı Erkekarpa Köyü'nde 40 yıl sonra temsili anıt mezar yapıldı.
Kıbrıs Şehidine 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yapıldı
16:37
Kıbrıs Şehidi İçin 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yaptırıldı İnebolu'da, Kıbrıs Barış Harekatı’nda batan TCG Kocatepe Firkateyni’nde şehit düşen ve cenazesi bulunamayan Deniz Er Halil Kalafat için Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'in talimatıyla temsili şehit mezarı inşa ettirildi Şehit annesinin "son arzusu" olarak istediği mezarda düzenlenen törende, Kalafat dualarla anıldı.
Kıbrıs Şehidi İçin 40 Yıl Sonra Temsili Mezar Yaptırıldı
16:45
İnebolu Belediyesinden, Köylere Yönelik Yeni Uygulama İnebolu Belediyesi, ilçede köylerin sorumlarına çözüm bulmak için yeni bir uygulamaya gitti.
İnebolu Belediyesinden, Köylere Yönelik Yeni Uygulama
14:58
İnebolu Halkı, Sağlıklı Yaşam Merkezi ile Formda Kalıyor İnebolu Belediyesi tarafından oluşturulan sağlıklı yaşam merkezine gelen vatandaşlar, hem sağlıklı kalıyorlar hem de formunu koruyorlar.
İnebolu Halkı, Sağlıklı Yaşam Merkezi ile Formda Kalıyor
13:57
İnebolu'da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor İnebolu Belediyesi tarafından başlatılan altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
İnebolu'da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
11:01
İnebolu'da Türk Kültür Gecesi İnebolu Belediyesi, Türk Kültür Gecesi düzenledi.
İnebolu'da Türk Kültür Gecesi
14:48
Atatürk'ün İnebolu'ya Gelişi, Şapka ve Kıyafet İnkılabı'nın 89. Yıl Dönümü Kutlamalar kapsamında ilçe sakinleri, yürüyüş yaptı.
Atatürk'ün İnebolu'ya Gelişi, Şapka ve Kıyafet İnkılabı'nın 89. Yıl Dönümü
14:27
MHP'li Vural: 2015 Seçimleri Yeni Bir Anlayışın İktidara Gelişine Vesile Olacak Mhp Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Oktay Vural, "2015 seçimleri gerçekten yeni bir iktidarın, yeni bir anlayışın iktidara gelişine vesile olacaktır" dedi.
MHP'li Vural: 2015 Seçimleri Yeni Bir Anlayışın İktidara Gelişine Vesile Olacak
15:11
İnebolu'da Hem Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı İnebolu'da Halk Eğitim Merkezi (HEM) Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı yapıldı.
İnebolu'da Hem Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı
10:07
Sosyal Medyada Bir Araya Gelen Vatandaşlar, İnebolu Sahilini Temizledi Kastamonu’da sosyal paylaşım sitelerinde bir araya gelen vatandaşlar, İnebolu Belediyesinin de katkılarıyla İnebolu sahilinde çöp topladılar.
Sosyal Medyada Bir Araya Gelen Vatandaşlar, İnebolu Sahilini Temizledi
10:15
İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sanatçı Rafet El Roman konser verdi.
İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali
02:58
Rafet El Roman'dan İnebolu'da Coşku Dolu Konser İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali, ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın konseriyle son buldu.
Rafet El Roman'dan İnebolu'da Coşku Dolu Konser
18:14
Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali İnebolu Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında deniz etkinlikleri gerçekleştirildi.
Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali
12:46
İnebolu'da Ferhat Göçer Rüzgarı Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'nde düzenlenen 'Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali'nde konser veren Ferhat Göçer, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.
İnebolu'da Ferhat Göçer Rüzgarı
06:45
Ferhat Göçer İnebolu'yu Salladı Bu yıl İnebolu Belediyesi tarafından beşincisi düzenlenen İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer, izleyenleri şarkılarıyla adeta coşturdu.
Ferhat Göçer İnebolu'yu Salladı
13:24
İnebolu'da Festival Heyecanı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde düzenlenen Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali başladı.
İnebolu'da Festival Heyecanı
09:10
İnebolu Müftülüğünden 500 Kişilik İftar İnebolu ilçesinde müftülük tarafından 500 kişiye iftar verildi.
İnebolu Müftülüğünden 500 Kişilik İftar
15:08
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Rafet El Roman ve Mustafa Yıldızdoğan, 1-2-3 Ağustos 2014 günlerinde yapılacak olan İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne alacak.
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak
09:47
Kastamonu'da Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, vergi rekortmenlerine plaket verildi.
Kastamonu'da Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi
11:40
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı İnebolu'da Kutlandı İnebolu ilçesinde, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı.
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı İnebolu'da Kutlandı
17:28
MHP İlçe Başkanları İnebolu'da Toplandı MHP Kastamonu il ve ilçe başkanları toplantısı İnebolu'da gerçekleştirildi.
MHP İlçe Başkanları İnebolu'da Toplandı
15:02
Başkan Uzuner, İnebolu Halkına Teşekkür Etti İnebolu Belediye Başkanı Uzuner, Mahalli İdareler Seçimlerinden 2'inci kez kendisini belediye başkanı olarak seçen İnebolu halkına teşekkür etti.
Başkan Uzuner, İnebolu Halkına Teşekkür Etti
13:47
İnebolu'da Mahkumlar Sergi Açtı İnebolu M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nun düzenlediği el sanatları sergisi açıldı.
14:09
İnebolu Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı İnebolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi açıldı.
İnebolu Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı
13:11
İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Salih Osmanoğlu, Kaymakam Gökhan Görgülüarslan'ı ziyaret etti.
İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret
16:53
Başkan Uzuner'den Kahramanlık Günü Kutlaması İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Uzuner'den Kahramanlık Günü Kutlaması
19:31
Bahçeli: Baskılara Rağmen Halkın MHP'yi Tercih Etmesi Takdire Şayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İnebolu halkının her türlü baskı ve engellemelere rağmen 30 Mart'ta hizmetten yana tavır almasının ve partisinin adayına yüzde 63 oyla destek çıkmasının takdire şayan olduğunu söyledi.
Bahçeli: Baskılara Rağmen Halkın MHP'yi Tercih Etmesi Takdire Şayan
17:39
Bahçeli Seçimler İktidar Baskısı Altında Yapılmaktadır Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da seçimlerin yenileneceği 13 yerden 4'ünde seçimi MHP'nin kazandığını hatırlatarak, Şimdi arkadaşlarımız yeniden başarı sağlamak için gayret göstermektedir.
Bahçeli Seçimler İktidar Baskısı Altında Yapılmaktadır
17:30
Bahçeli Seçimler İktidar Baskısı Altında Yapılmaktadır Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da seçimlerin yenileneceği 13 yerden 4'ünde seçimi MHP'nin kazandığını hatırlatarak, "Şimdi arkadaşlarımız yeniden başarı sağlamak için gayret göstermektedir.
Bahçeli Seçimler İktidar Baskısı Altında Yapılmaktadır
16:45
Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da Hediye İstedi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kastamonu’nun İnebolu ilçesine gelerek burada vatandaşlarla buluştu.
Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da Hediye İstedi
16:13
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu'da Açıklaması "Ülkemizde 30 Mart'ta yapılan seçimler, Türkiye'nin geleceğinin yeniden şekillenmesi yolunda önemli işaret olarak ortaya çıkmıştır"
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu'da Açıklaması
15:50
Bahçeli: Seçimler İktidar Baskısı Altında Yapılmaktadır Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da seçimlerin yenileneceği 13 yerden 4'ünde seçimi MHP'nin kazandığını hatırlatarak, "Şimdi arkadaşlarımız yeniden başarı sağlamak için gayret göstermektedir.
14:40
İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Oktay Öztaş, İnebolu Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan'ı ziyaret etti.
İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaret
15:53
Kastamonu'daki Trafik Kazası İnebolu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan Cemal Özcan, hayatını kaybetti.
Kastamonu'daki Trafik Kazası
15:24
Başkan Uzuner, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bu Benim Eserim” adlı proje yarışmasında Matematik alanında “Döndürmeden Alan Hesaplama” adlı matematik projesi ile Türkiye birinciliği elde eden İnebolu Atatürk Ortaokulu öğrencilerini ödüllendirdi.
Başkan Uzuner, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
09:58
Sosyal Güvenlik Haftası İnebolu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Erdoğan Kazandır, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Engin Uzuner'i ziyaret etti.
Sosyal Güvenlik Haftası
14:24
İnebolu'da Yukarıhatıpbağı Yenileniyor İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Yukarıhatıpbağı Mahallesi'nde başlatılan altyapı çalışmaları ile mahallenin yenileneceğini söyledi.
İnebolu'da Yukarıhatıpbağı Yenileniyor
13:13
İnebolu Belediyesi'nden Personeline Sosyal Denge Tazminatı İnebolu Belediyesi, memurlarına sosyal denge tazminatı ödeme kararı alması üzerine, Belediye ile Türk Yerel Hizmet Sendikası arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.
İnebolu Belediyesi'nden Personeline Sosyal Denge Tazminatı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:21:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ENGİN UZUNER HABERLERİ
[Hata Bildir]