SON DAKİKA ERDEMLİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Belediyesi Haberleri

 • 20 Ekim 2016 12:28Erdemli Belediyesi Sanat Atölyelerine Başvurular BaşladıErdemli Belediyesi Sanat Atölyelerine Başvurular BaşladıMersin’in Erdemli Belediyesi sanat atölyelerine başvurular başladı.
 • 19 Ekim 2016 14:18Erdemli'de Binlerce Aşure DağıtıldıErdemli'de Binlerce Aşure DağıtıldıErdemli Belediyesi tarafından düzenlenen Muharrem Ayı Özel Aşure Programı binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 18 Ekim 2016 17:05Buran Törün, Erdemli'de Gazetecilerle BuluştuBuran Törün, Erdemli'de Gazetecilerle BuluştuMersin’in Erdemli ilçe Belediyesince bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Kızkalesi Yerel Medya Günleri etkinliği, Kızkalesi’nde düzenlendi.
 • 30 Eylül 2016 14:17Erdemli Belediyesi, Sabah Namazında Vatandaşa Çorba DağıtıyorErdemli Belediyesi, Sabah Namazında Vatandaşa Çorba DağıtıyorMersin’in Erdemli Belediyesi, her gün sabah namazı çıkışında cami cemaatine belediyenin mobil aracıyla sıcak çorba ikram ediyor.
 • 30 Eylül 2016 13:51Güne Sıcak Bir Çorbayla BaşladılarGüne Sıcak Bir Çorbayla BaşladılarErdemli Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
 • 30 Eylül 2016 09:48Erdemli Belediyesinden Spora Dev HizmetErdemli Belediyesinden Spora Dev HizmetErdemli Belediyesi Erdemli tarihinin en büyük spor hizmetini sunduğunu bildirdi.
 • 29 Eylül 2016 13:42Erdemli Belediyesi'nden Spora DestekErdemli Belediyesi'nden Spora DestekMersin’in Erdemli ilçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, şu ana kadar ilçenin stadını baştan aşağı yenilediklerini, 6 köy ve beldede yeni futbol sahası, 4 basketbol sahası ve 3 tenis kortu yaptıklarını, ayrıca tüm spor kulüplerine spor malzemesi desteğinde bulunduklarını söyledi.
 • 28 Eylül 2016 15:37Erdemli Belediyesi, Yayla Yollarını AsfaltlıyorErdemli Belediyesi, Yayla Yollarını AsfaltlıyorMersin’in Erdemli Belediyesi, yayla yollarına asfalt döşemeye başladı.
 • 28 Eylül 2016 15:14Erdemli'ye Bağlanan Yayla Köylerinde Asfalt SevinciErdemli'ye Bağlanan Yayla Köylerinde Asfalt SevinciErdemli Belediyesinin asfalt hizmetlerinin Erdemli'nin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Başkan Tollu, ekiplerin Erdemli'nin değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
 • 26 Eylül 2016 16:43Erdemli Belediyesi, Kızkalesi Yerel Medya Günleri'ne HazırlanıyorErdemli Belediyesi, Kızkalesi Yerel Medya Günleri'ne HazırlanıyorMersin’in Erdemli ilçe Belediyesi’nin projesi olarak geçtiğimiz yıl ilki yapılan Kızkalesi Yerel Medya Günleri etkinliğinin, bu yıl ikincisi için hazırlıklar sürüyor.
 • 25 Eylül 2016 15:57Sahillerde Yazdan Kalma GünlerSahillerde Yazdan Kalma GünlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kızkalesi sahilindeki tatilcilerin görüntüsü Dalgalarla eğlenen iki kız çocuğu Sahildeki tatilciler Baba ile küçük kızın kumsaldaki görüntüsü Tatilcilerin ellerindeki deniz makarnaları ile eğlenmeleri Karakale ve tatilcilerden görüntü Denize indirilmek istenen deniz jetskiden görüntü Dalgalar arasında denize giren tatilcilerden görüntü Bir tatilcinin omzuna aldığı uzakdoğu kuşları ile fotoğraf çektirmesi Kızkalesi Turizm ve Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Şirin Öztop'un konuşması Kızkalesi kumsalındaki tatilcilerden görüntü Deniz içindeki Kızkalesi ve tatilcilerin denize girmesi Kıyıdaki tatilcilerin görüntüsü Erdemli Belediyesi tarafından sahile yapılan Kızkalesi yazısı ve anı fotoğrafı çektiren tatilcilerden görüntüMersin sahillerinde yazdan kalma günler Doğu Akdeniz'in önemli turizm merkezlerinden Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi sahillerinde yerli ve yabancı turistler denize girmeye devam ediyor MERSİN (AA) – Sonbaharın gelmesiyle Türkiye'nin bazı bölgelerinde havalar soğumaya başlarken Mersin'in önemli turizm bölgesi Kızkalesi'nde yerli ve yabancı turistler denize girmenin keyfini yaşıyor.
 • 24 Eylül 2016 00:08Mersin-Erdemli'deki Yangın Devam EdiyorMersin-Erdemli'deki Yangın Devam EdiyorDha YURT-Mersin'de orman yangını (EK)YANGIN DEVAM EDİYORMersin'in Erdemli İlçesi'ndeki orman yangını, ekiplerin müdahalesine rağmen şiddetli rüzgar ve arazinin sarp olması nedeniyle halen devam ediyor.
 • 23 Eylül 2016 23:58Mersin'de Orman Yangını (2)Mersin'de Orman Yangını (2)YANGIN DEVAM EDİYORMersin'in Erdemli İlçesi'ndeki orman yangını, ekiplerin müdahalesine rağmen şiddetli rüzgar ve arazinin sarp olması nedeniyle halen devam ediyor.
 • 22 Eylül 2016 15:51Kız Kalesi Medya Günleri Yarışma DuyurusuKız Kalesi Medya Günleri Yarışma DuyurusuMersin’in Erdemli Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Kız Kalesi Medya Günleri Yarışması’nın ikincisi düzenleniyor.
 • 22 Eylül 2016 10:31Erdemli'den Sulakyurt'a Sanat Köprüsü KurulduErdemli'den Sulakyurt'a Sanat Köprüsü KurulduMersin’in Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi’nin davetlisi olarak gittiği Kavun Karpuz Festivali’nde “Düğün Dernek” adlı tiyatro oyununu sergiledi.
 • 20 Eylül 2016 16:13Başkan Tollu, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya GeldiBaşkan Tollu, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya GeldiMersin’in Erdemli İlçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Gaziler Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gazilerle yemekte bir araya geldi.
 • 20 Eylül 2016 15:40Erdemli Belediyesi Gazilerle Buluştu 19 Eylül Gaziler günü kutlamaları çerçevesinde Erdemli Belediyesi, ilçede yaşayan şehit ve gazi aileleriyle düzenlediği yemekte bir araya geldi.
 • 17 Eylül 2016 14:06Başkan Tollu; Başkan Tollu; "Mazeret Değil Hizmet Üretiyoruz"Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan vatandaşa bütün imkanlarla en iyi hizmeti sunmaya gayret ettiklerini söyledi.
 • 08 Eylül 2016 14:41Belediye Bayrama HazırBelediye Bayrama HazırErdemli Belediyesi Kurban bayramı hazırlıklarını tamamladı.
 • 08 Eylül 2016 12:54Başkan Tollu, 'Zabıta Günü'nü KutladıBaşkan Tollu, 'Zabıta Günü'nü KutladıErdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ’Zabıta Günü’ münasebetiyle zabıta çalışanlarıyla bir araya geldi.
 • 07 Eylül 2016 14:18Erdemli Belediyesi'nin Okullara Hizmet Desteği SürüyorErdemli Belediyesi'nin Okullara Hizmet Desteği SürüyorMersin’in Erdemli Belediyesi, Dağlı Mahallesi’ndeki Dağlı İlkokulu ve Ortaokulu’nun boya, badana ve tadilatı yaparak, yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlıyor.
 • 07 Eylül 2016 13:48Dağlı Okuluna Belediyeden Hizmet Erdemli Belediyesi eğitim öğretime destek olmaya devam ediyor.
 • 06 Eylül 2016 16:30Belediye Çalışanlarından Başkan Tollu'ya Sürpriz Doğum Günü KutlamasıBelediye Çalışanlarından Başkan Tollu'ya Sürpriz Doğum Günü KutlamasıMersin’in Erdemli Belediyesi çalışanları, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya sürpriz yaparak doğum günü kutlaması düzenledi.
 • 06 Eylül 2016 15:53Belediye Çalışanlarından Başkana Sürpriz KutlamaBelediye Çalışanlarından Başkana Sürpriz KutlamaErdemli Belediyesi çalışanları Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya sürpriz yaparak doğum günü kutlaması düzenledi.
 • 05 Eylül 2016 12:35Evdilek Yaylası Turizme KazandırılacakEvdilek Yaylası Turizme KazandırılacakErdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Evdilek Yaylası'nın turizme kazandırılması için çalışma yürüttüklerini söyledi.