SON DAKİKA ERDEMLİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Belediyesi Haberleri

16:29
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor Mersin'in Erdemli ilçesinde denizdeki kirliliği en aza indirecek AB destekli 13 milyon Euro'luk çevre yatırımının ikinci ayağı başlıyor.
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor
09:23
Netekim Karakolu 13 Şubatta Sinemalarda Seyircisiyle Buluşuyor 12 Eylül Döneminin karakollarını temsilen Netekim Karakolu adı verilen kara mizah film 13 Şubat'ta sinemalarda seyircisiyle buluşuyor.
Netekim Karakolu 13 Şubatta Sinemalarda Seyircisiyle Buluşuyor
10:42
Büyükşehir ve Meski, Tömük'te Hizmet Noktası Kuracak Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu ile Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü Turgut Aybak, hizmet noktası yapılması planlanan Erdemli ilçesi Tömük belediye eski binasında incelemelerde bulundu.
Büyükşehir ve Meski, Tömük'te Hizmet Noktası Kuracak
16:25
Belhaber Belediye Oscarları Sahiplerini Buldu 2014 Yılının Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödülleri Kazlıçeşme Kültür merkezinde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.
Belhaber Belediye Oscarları Sahiplerini Buldu
14:30
2014 Yılının "En İyi Kent Konseyi" Bursa Kent Konseyi Seçildi Bu yıl sekizincisi düzenlenen 'Belediye Oscarları' ve 'Yılın Belediye Ve Yerel Yönetim Projeleri' ödül töreninde, 2014 yılının en iyi kent konseyi' ödülü Bursa Kent Konseyi'ne (BKK) verildi.
21:13
Ermenek'deki Maden Şehitleri İçin Kermes Düzenlendi Erdemli'de maden şehitleri için kermes düzenlendi Ermenek'teki maden kazasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine destek amacıyla Erdemli'de kermes düzenlendi.
Ermenek'deki Maden Şehitleri İçin Kermes Düzenlendi
16:41
Erdemli'de Maden Şehitleri İçin Kermes Düzenlendi Ermenek'teki maden kazasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine destek amacıyla Erdemli'de kermes düzenlendi.
15:18
Erdemli'de Sahil Bandında Ücretsiz İnternet Hizmeti Erdemli Belediyesi, sahil bandında ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı.
16:49
Erdemlili Çiftçilere Desteklemeler Anlatıldı Mersin’in Erdemli Belediyesi, ilçede yaşan çiftçilere yönelik kırsal kalkınma ve destekleme konularını içeren bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Erdemlili Çiftçilere Desteklemeler Anlatıldı
13:29
Erdemli'de Çevresel Etki Toplantısı Taşeli Platformu Sözcüsü Karabulut: "Akdeniz'in en güzel koyuna yapılma aşamasına gelen nükleer santralin mutlaka yapımının durdurulması gerekiyor"
12:06
Erdemli Belediyesi'nden Kızkalesi ve Hüseyinler Arasına Asfalt Hazırlığı Erdemli Belediyesi, Kızkalesi’nden, Hüseyinlere giden yolu sıkıştırma yaparak asfalta hazırlıyor.
Erdemli Belediyesi'nden Kızkalesi ve Hüseyinler Arasına Asfalt Hazırlığı
12:46
Mersin'de Karda Mahsur Kalan Besiciler Kurtarıldı Mersin'in Erdemli İlçesi'nin yüksek kesimlerine 2 gündür yağan kar nedeniyle hayvanlarıyla birlikte mahsur kalan 7 kişi, AKUT ve belediye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Mersin'de Karda Mahsur Kalan Besiciler Kurtarıldı
12:34
Mersin'de Karda Mahsur Kalan Besiciler Kurtarıldı Mersin'in Erdemli ilçesinin yüksek kesimlerine 2 gündür yağan kar nedeniyle hayvanlarıyla birlikte mahsur kalan 7 kişiyi, AKUT ve belediye ekipleri kurtardı.
Mersin'de Karda Mahsur Kalan Besiciler Kurtarıldı
20:08
Mersin'de Karla Mücadele Sürüyor Mersin’in Erdemli ilçesinin yüksek kesimleri kara teslim oldu.
Mersin'de Karla Mücadele Sürüyor
12:53
Başkan Tollu Sanayi Esnafı ile Buluştu Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Belediye Meclis üyeleri, Erdemli Sanayi esnafı tarafından verilen kahvaltıya katıldı.
Başkan Tollu Sanayi Esnafı ile Buluştu
16:23
Erdemli Kent Konseyi Başkanlığına Şevki Şevk Seçildi Mersin’in Erdemli ilçesi Kent Konseyi’nin genel kurulu yapıldı.
Erdemli Kent Konseyi Başkanlığına Şevki Şevk Seçildi
09:31
Mersin Altın Limon Film Festivali Mersin’in Erdemli ilçesinde bir gurup sinemasever tarafından “Mersin Altın Limon Film Festivali” düzenlendi.
Mersin Altın Limon Film Festivali
15:00
Erdemli'deki Parklar Kış Bakımında Mersin’in Erdemli Belediyesi, park ve yeşil alanlardaki ağaç ve bitkilerin kışlık bakımlarını yapmaya başladı.
Erdemli'deki Parklar Kış Bakımında
12:35
Erdemli'ye Yeni Otogar Yapılacak Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bir aksilik olmazsa Kocahasanlı Belediyesi Hali’nin yerine yeni bir otogar yapacaklarını bildirdi.
Erdemli'ye Yeni Otogar Yapılacak
09:43
Erdemli'nin Öncelikleri Toplantısı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) tarafından düzenlenen “Erdemli’nin Öncelikleri” konulu toplantıya katıldı.
Erdemli'nin Öncelikleri Toplantısı
17:13
Erdemli'de Parke Döşeme Çalışmaları Sürüyor Mersin’in Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Arpaçbahşiş Mahallesi’nde parke döşeme çalışmalarına devam ediyor.
Erdemli'de Parke Döşeme Çalışmaları Sürüyor
15:53
Erdemli Belediyesi Sahil Şeridinde Bulunan Uygunsuz Yapıları Yıkıyor Erdemli Belediyesi, Çeşmeli-Kızkalesi arasında bulunan sahil şeridinde yer alan uygunsuz yapıları yıkıyor.
Erdemli Belediyesi Sahil Şeridinde Bulunan Uygunsuz Yapıları Yıkıyor
16:38
Erdemli Belediyesinden Yeniden Yapılandırma Çağrısı Mersin'in Erdemli Belediyesi, belediyeye ait gecikmiş vergi borçlarının yeniden yapılandırılması konusunda vatandaşları uyardı.
16:20
Erdemli Belediyesi'nden Ağaçlara Bakım Erdemli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçları budayarak bakım çalışması yaptı.
13:41
Erdemli Belediyesi, Mili Sporcudan Başarı Bekliyor Slovenya'da yapılacak Balkan Şampiyonası'na katılma hakkını elde eden Erdemli Belediyespor'un taekwondo sporcusu İbrahim Artırık ve antrenörü Bahri Mumcu, Erdemli Belediye Başkanı MükerremTollu’yu makamında ziyaret etti.
16:39
Erdemli Belediyesi'nde Bayramlaşma Sevinci Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediyede düzenlenen törende vatandaşlarla bayramlaştı.
Erdemli Belediyesi'nde Bayramlaşma Sevinci
17:38
Erdemli Belediyesi'nde Bayram Hazırlıkları Mersin’in Erdemli İlçe Belediyesi’nde Kurban Bayramı hazırlıklarının tamamlandığı bildirildi.
Erdemli Belediyesi'nde Bayram Hazırlıkları
14:59
Erdemli Belediyesi'nden Cami ve Kuran Kurslarına Hizmet Desteği Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçede bulunan tüm cami ve Kuran kurslarına hizmet desteği verdiklerini belirterek, bu hizmetlerinin artarak devam edeceğini bildirdi.
Erdemli Belediyesi'nden Cami ve Kuran Kurslarına Hizmet Desteği
13:45
Erdemli'de Üzüm Şenliği Erdemli Belediyesi tarafından "1. Üzüm Şenliği" düzenlendi.
Erdemli'de Üzüm Şenliği
12:28
Üzümle Yüzü Gülen Çiftçi Festivalde Coştu Mersin’in Erdemli ilçesi Üzümlü Yaylası’nda Erdemli Belediyesi tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle “Üzüm Festivali” düzenlendi.
Üzümle Yüzü Gülen Çiftçi Festivalde Coştu
15:38
Alan: "Yanlış Yoldan Doğru Adrese Varılmaz" MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, “Devletime, milletime hiç küsmedim. Sadece haksızlığa kızdım” dedi.
Alan: 'Yanlış Yoldan Doğru Adrese Varılmaz'
18:50
Erdemli'de "Girişimcilik" Kursu Açıldı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile ortaklaşa ikinci "Girişimcilik Kursu" başlattıklarını bildirdi.
15:42
Erdemli'de Gaziler Günü Kutlaması Mersin’in Erdemli ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
Erdemli'de Gaziler Günü Kutlaması
17:06
Başkan Tollu Yeni Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 2014-2015 eğitim-öğretim yılını kutlayarak, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.
Başkan Tollu Yeni Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı
15:43
Büyükşehir Belediyesi, Macit Özcan Tesislerini Kiraya Verecek Mersin Büyükşehir Belediyesi, Macit Özcan Spor kompleksi’ni kiraya verecek.
Büyükşehir Belediyesi, Macit Özcan Tesislerini Kiraya Verecek
09:55
Erdemli Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor Mersin’in Erdemli İlçe Belediyesi, Ayaş Mahallesi Çanaklı mevkiinde bulunan Yunus Emre Camisinin bahçe düzenlemesi ve temizliğini yaptı.
Erdemli Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor
19:08
Kocamaz: Otogar İhalesinde Ayrım Söylemi Mersin'e İhanettir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz, yeni yapılan otogarın ihalesinde doğulu insanlara ayrım yapıldığı şeklindeki söylentilerin Mersin'e ihanet olduğunu belirtti.
14:29
Erdemli'de 30 Ağustos Coşkusu 30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıl dönümü tüm yurt genelinde olduğu gibi Erdemli'de de törenle kutlandı.
Erdemli'de 30 Ağustos Coşkusu
14:51
Mersin Erdemli'de Parke Çalışması Sürüyor Mersin'in Erdemli ilçe Belediyesi parke yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.
Mersin Erdemli'de Parke Çalışması Sürüyor
18:37
Erdemli'deki Girişimcilik Eğitimi Sona Erdi Erdemli Belediyesi'nin KOSGEB işbirliğiyle açtığı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan 30 kadın kursiyere sertifikaları verildi.
Erdemli'deki Girişimcilik Eğitimi Sona Erdi
14:59
Erdemli'de Girişimci Adayları Sertifikalarını Aldı Mersin’in Erdemli Belediyesi tarafından KOSGEB işbirliği ile açılan ‘Girişimcilik Eğitimi’ni başarıyla tamamlayan 30 kişi, sertifikalarını Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun elinden aldı.
Erdemli'de Girişimci Adayları Sertifikalarını Aldı
09:55
Erdemli'de Belediye Çalışanlarına Eğitimler Veriliyor Mersin'in Erdemli ilçe Belediyesi belediye personeline yönelik eğitimler vermeye devam ediyor. Eğitimde halkla nasıl bir etkileşim kurulması gerektiği anlatılıyor.
Erdemli'de Belediye Çalışanlarına Eğitimler Veriliyor
10:46
Erdemli'de Kültür Merkezi İnşaatı Başladı Mersin'in Erdemli Belediyesi, ilçenin ilk kültür merkezi inşaatına başladı.
Erdemli'de Kültür Merkezi İnşaatı Başladı
12:36
Erdemli'de Yayla Köyleri Yaş Sebze ve Meyve Festivali Coşkusu Mersin’in Erdemli ilçesinde bu yıl 10.’su düzenlenen Yayla Köyleri Yaş Sebze ve Meyve Festivali, Harfilli Mahallesi festival alanında gerçekleştirildi.
Erdemli'de Yayla Köyleri Yaş Sebze ve Meyve Festivali Coşkusu
11:43
Erdemli'nin En Büyük Atatürk Heykeli Dikildi Mersin’in Erdemli Belediyesi, Dr. Devlet Bahçeli Meydanı’na ilçenin en büyük Atatürk Heykeli’ni dikti.
Erdemli'nin En Büyük Atatürk Heykeli Dikildi
12:54
Erdemli'de Kick Boks Şampiyonası Yapıldı Erdemli Belediyesi tarafından ''Uluslar arası Kick Boks Şampiyonlar'' gecesi düzenlendi.
Erdemli'de Kick Boks Şampiyonası Yapıldı
11:54
Erdemli'de Kick Boks Şampiyonlar Gecesi Mersin’in Erdemli ilçesinde düzenlenen kick boks şampiyonlar gecesi büyük ilgi gördü.
Erdemli'de Kick Boks Şampiyonlar Gecesi
11:25
Erdemli'de Kick Boks Turnuvası Düzenlendi Erdemli Belediyesi, Kick Boks Turnuvası düzenledi.
Erdemli'de Kick Boks Turnuvası Düzenlendi
18:29
10. Yayla Köyleri Yaş Sebze Meyve ve Kültür Festivali - Erdemli Belediyesi, Erdemli Ziraat Odası ve Harfilli Mahalle Muhtarlığınca düzenlenen 10. Yayla Köyleri Yaş Sebze Meyve ve Kültür Festivali yapıldı.
10. Yayla Köyleri Yaş Sebze Meyve ve Kültür Festivali -
17:04
10. Yayla Köyleri Yaş Sebze Meyve ve Kültür Festivali Erdemli Belediyesi, Erdemli Ziraat Odası ve Harfilli Mahalle Muhtarlığınca düzenlenen 10. Yayla Köyleri Yaş Sebze Meyve ve Kültür Festivali yapıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:09:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDEMLİ BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]