SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 24 Eylül 2016 17:57Kadem'den Kadem'den "15 Temmuz Darbe Girişimi Paneli" (3)Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "O süreçte verilen beyanatların, yapılan yorumların mahiyeti açısından rasyonalitesini ve vicdanını kaybetmiş bir akılla karşılaştık. Bu süreç aynı zamanda Batı'nın ikiyüzlülüğünü kabul etmek istemeyen dostlarımızın da idrakını zorladı, gerçeği onlar da kabul etmek durumunda kaldılar.
 • 24 Eylül 2016 14:18Kadem'den Kadem'den "15 Temmuz Darbe Girişimi Paneli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "O süreçte verilen beyanatların, yapılan yorumların mahiyeti açısından rasyonalitesini ve vicdanını kaybetmiş bir akılla karşılaştık. Bu süreç aynı zamanda Batı'nın ikiyüzlülüğünü kabul etmek istemeyen dostlarımızın da idrakını zorladı, gerçeği onlar da kabul etmek durumunda kaldılar.
 • 23 Eylül 2016 16:40Samsun Büyükşehir'den Kadem'e Bina YardımıSamsun Büyükşehir'den Kadem'e Bina YardımıSAMSUN Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, İlkadım İlçesi'nde bulunan Paşa Konağı'nın, Cumhurbaşkanı'nın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği'ne (KADEM) 3 yıl süreyle bedelsiz olarak verilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.
 • 21 Eylül 2016 22:32Ban Ki-Moon'un Eşi Davet Etti, Emine Erdoğan İcabet EttiBan Ki-Moon'un Eşi Davet Etti, Emine Erdoğan İcabet EttiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon'un eşi Soon-taek Ban'ın çay davetine katıldı.
 • 06 Eylül 2016 18:51Geleceğe İşbaşı Projesi Sertifika Töreni - Kadem Başkan Yardımcısı BayraktarGeleceğe İşbaşı Projesi Sertifika Töreni - Kadem Başkan Yardımcısı BayraktarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, son 10 yılda erkeklerde istihdam oranının yüzde 21 artarken, kadınlarda yüzde 52'lik bir artış sağlandığını belirterek, "Bir başka açıdan bakacak olursak, kadınların iş gücüne katılım oranı, 2003-2016 arasında yüzde 26'dan, yüzde 31'e yükseldi.
 • 06 Eylül 2016 17:40Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Bizi Yıkmayan Her Şey Güçlendirir"KADEM tarafından yürütülen “Geleceğe İşbaşı” projesi kapsamında eğitim alan ve başarıyla mezun olan genç kızlar için sertifika töreni düzenlendi.
 • 06 Eylül 2016 16:55Geleceğe İşbaşı Projesi Sertifika TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, son 10 yılda erkeklerde istihdam oranının yüzde 21 artarken, kadınlarda yüzde 52'lik bir artış sağlandığını belirterek, "Bir başka açıdan bakacak olursak, kadınların iş gücüne katılım oranı, 2003-2016 arasında yüzde 26'dan, yüzde 31'e yükseldi.
 • 06 Eylül 2016 16:53Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Bizi Yıkmayan Her Şey GüçlendirirSümeyye Erdoğan Bayraktar: Bizi Yıkmayan Her Şey GüçlendirirHaber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Yaşar KAÇMAZ/ İstanbul DHAKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) "Geleceğe İşbaşı" projesinin birinci eğitim döneminden mezun olan genç kızlar, bugün sertifikalarını Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın elinden aldı.
 • 06 Eylül 2016 16:43Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Bizi Yıkmayan Her Şey GüçlendirirSümeyye Erdoğan Bayraktar: Bizi Yıkmayan Her Şey GüçlendirirKADIN ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) "Geleceğe İşbaşı" projesinin birinci eğitim döneminden mezun olan genç kızlar, bugün sertifikalarını Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın elinden aldı.
 • 03 Eylül 2016 18:54Kadem Bursa Temsilciliği Açılış TöreniKadem Bursa Temsilciliği Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Bu nedenle artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla. Hainlerin açtığı gediği bizler yeniden onaracağız." dedi.
 • 03 Eylül 2016 17:32Bursa Sümeyye Erdoğan Bayraktar Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırBursa Sümeyye Erdoğan Bayraktar Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırBursa Sümeyye Erdoğan Bayraktar Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır (2)(Tür: Yurt)
 • 03 Eylül 2016 17:13Bursa Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırBursa Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırSümeyye Erdoğan Bayraktar: Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağırBURSA'da Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Bu nedenle artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla" dedi.
 • 03 Eylül 2016 17:05Sümeyye Erdoğan AçıklamasıSümeyye Erdoğan AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, “Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla. Hainlerin açtığı gediği bizler yeniden onaracağız" dedi.
 • 03 Eylül 2016 16:39Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırSümeyye Erdoğan Bayraktar: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha AğırBURSA'da Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Bu nedenle artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla" dedi.
 • 03 Eylül 2016 15:52Kadem Bursa Temsilciliği Açılış TöreniKadem Bursa Temsilciliği Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Bu nedenle artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla. Hainlerin açtığı gediği bizler yeniden onaracağız." dedi.
 • 02 Eylül 2016 11:04Geleceğe İşbaşı" Projesi Mezun VeriyorKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirdiği "Geleceğe İşbaşı" projesinin ilk eğitim dönemi tamamlandı.
 • 01 Eylül 2016 12:25"Lahmacuncu Komiser" FETÖ'den TutuklandıEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar ve oğullarının ofisinde arama yapıldığı sırada lahmacun siparişi verirken görüntüleri yansıyan Başkomiser Recep Can, FETÖ'den tutuklandı.
 • 11 Ağustos 2016 17:1517 Aralık Soruşturmasındaki Savcılar Hakkında İddianame (6)Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 17 Aralık soruşturması kapsamında usulsüzlükler yapmasına ilişkin hazırlanan iddianamede, "Şüpheli Zekeriya Öz'ün Fetullah Gülen'in liderliğini yaptığı PDY adlı örgüte üye olduğu, anılan örgütün hükümet politikasından duyduğu rahatsızlık nedeniyle de; cumhuriyet savcıları Celal Kara, Mehmet Yüzgeç ve kolluk görevlileriyle eylem, fikir birliği içerisinde hareket ederek Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırarak görevlerini yapmasını engellemeye teşebbüs etmiştir" denildi.
 • 11 Ağustos 2016 15:06Zekeriya Öz Dinlenen İşadamından Mont Almış25.10.2013 tarihleri arasında 27 adet, AB Bakanı Egemen Bağış'ın 24.01.2013-12.10.2013 tarihleri arasında 30 adet, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in 20.05.2013-17.12.2013 tarihleri arasında 42 adet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın 22.10.2012-17.12.2012 tarihleri arasında 77 adet, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 16.03.2013 günlü 1 adet telefon görüşmesinin çözümünü yaptırarak yürüttükleri 17 Aralık soruşturma evrakına dahil ettirildi" denildi.
 • 11 Ağustos 2016 15:02Eski Savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara ve Mehmet Yüzgeç'e Müebbet Hapis İstemiEski Savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara ve Mehmet Yüzgeç'e Müebbet Hapis İstemi17 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yapmasına ilişkin, eski savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara ve Mehmet Yüzgeç hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.
 • 09 Ağustos 2016 12:39Sümeyye Erdoğan ve Eşi Selçuk Bayraktar'dan Bartınlı Gaziye ZiyaretSümeyye Erdoğan ve Eşi Selçuk Bayraktar'dan Bartınlı Gaziye ZiyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, hastanede tedavi gören Bartınlı gazi Sabri Gündüz’ü ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2016 01:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Biz kendi adımıza hakkımızı helal ederiz fakat bu vatana, millete yapılan en ufak haksızlığı helal etmedik, etmiyoruz, etmeyeceğiz.
 • 17 Temmuz 2016 16:35Ek Bilgilerle) - Darbe Girişiminde Hayatını Kaybeden 6 Kişi Fatih Camii'nden UğurlandıKardavi gibi isimler cenazeye katıldı.
 • 10 Temmuz 2016 14:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesi Fadime Çoban'ın cenaze törenine katıldı.
 • 01 Temmuz 2016 00:03Geleceğe İşbaşı" ProjesiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın, "Geleceğe İşbaşı" projesi kapsamında mesleki eğitim alan genç kızlara seslenerek, "Bizlerin sizlere, sizlerin yarınlara, mazlum coğrafyaların, bir yudum suya muhtaç Afrikalı çocukların bu ülkeye bu ülkenin sahibi sizlere bağlamış umutları var." dedi.