SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 11 Şubat 2017 16:08 Kadınlar Göç Yolunda Projesi Kadınlar Göç Yolunda Projesi" Kapanış Programı - Sergi açılışının yapılması Serginin gezilmesi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın konuşması "Ayrılık" belgesel filmi gösterimi Kadınlara çiçek takdimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Bayraktar: "(Kadınlar Göç Yolunda Projesi) Bu proje dahilinde 436 kadınla birebir mülakat ve...
 • 11 Şubat 2017 15:38 Kadınlar Göç Yolunda Projesi" Kapanış Programı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesi kapsamında 436 kadının sosyal, kültürel, ekonomik durumlarının incelendiğini ve araştırıldığını belirterek, "Aynı zamanda bu kadınlara, yasal haklarıyla ilgili eğitimler verildi.
 • 11 Şubat 2017 14:36 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- REİNA SALDIRGANI ADLİYEYE SEVKEDİLDİ (1)Haber: Çağatay KENARLI - Özden ATİK - İSTANBUL DHAYılbaşı gecesi Reina'daki katliamı gerçekleştiren saldırgan Abdulkadir Masharipov adliyeye sevkedildi.
 • 11 Şubat 2017 14:17 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:39 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:34 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" Ile Anlatıldı * Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul - Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:05 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Kadınlar Göç Yolunda Projesini düzenlediği Uluslararası Mülteci Kadınlar Paneli ve "Ayrılık" Belgesel Filmi gösterimiyle sonlandırdı.
 • 03 Şubat 2017 17:00 Kadem Van Temsilciliği Açılış Töreni Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Son zamanlarda yaşanan terör olaylarında canlarımızı yitirdik.
 • 03 Şubat 2017 15:11 Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Van'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 01 Şubat 2017 15:18 Erdoğan Sahaya Çıktı: Bana Bak Başkanlık Sistemi Başlıyor Erdoğan Sahaya Çıktı: Bana Bak Başkanlık Sistemi Başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, KADEM'i ziyareti sırasında otobüste bekleyen gençlerle konuşarak "Bana bak Başkanlık sistemi başlıyor. Ona göre çok çalışacaksınız." dedi.
 • 25 Ocak 2017 09:40 İnşaat ve Konut Sektörü Bir Araya Geldi İnşaat ve Konut Sektörü Bir Araya Geldi Türk gayrimenkul sektörüne yön veren inşaat ve konut sektörü, 5. İnşaat ve Konut Konferansı’nda bir araya geldi.
 • 24 Ocak 2017 14:19 5. İnşaat ve Konut Konferansı Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, inşaat malzemesinin katma değerinin yüzde 80'inin Türkiye'ye ait olduğunu belirterek, "Çok daha kaliteli ve ucuz malzemeler üretirsek enerji ithalatına harcadığımız parayı buradaki ihracatla kapatabiliriz." dedi.
 • 20 Ocak 2017 15:16 Kadem'den Kadem'den "Geleceğe İşbaşı" Projesi KADEM tarafından geliştirilen ve genç kızların mesleki eğitim alarak istihdamının sağlanmasını amaçlayan "Geleceğe İşbaşı Projesi"nin ikincisi, 23 Ocak'ta başlayacak.
 • 14 Ocak 2017 16:43 Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) ekonomik kalkınma ile kadınların güçlendirilmesi amacıyla Türki·ye Bi·li·msel ve Teknoloji·k Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın Projesi"nin 1. ve 2.
 • 27 Aralık 2016 11:24 Sümeyye Erdoğan Bayraktar Mas-Icna Kongresi'nde Konuştu Açıklaması Sümeyye Erdoğan Bayraktar Mas-Icna Kongresi'nde Konuştu Açıklaması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, tüm dünyaya İslam ve demokrasinin birlikte yaşayabileceğini gösteren Türkiye'nin diğer Müslüman milletlere de ilham kaynağı olduğunu söyledi.
 • 27 Aralık 2016 08:43 15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar 15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar" Toplantısı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), DEAŞ ve Boko Haram gibi radikal bir örgüt olduğunu belirterek, "Eğer bu grubun durdurulması için gecikmeden gerekli adımlar atılmazsa tüm dünyadaki Müslümanlar için ciddi...
 • 27 Aralık 2016 06:24 15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar 15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar" Toplantısı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), DEAŞ ve Boko Haram gibi radikal bir örgüt olduğunu belirterek, "Eğer bu grubun durdurulması için gecikmeden gerekli adımlar atılmazsa tüm dünyadaki Müslümanlar için ciddi...
 • 27 Aralık 2016 05:57 15 Temmuz Milli Iradenin Yükselişi Sergisi 15 Temmuz Milli Iradenin Yükselişi Sergisi" Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi", ABD'nin Chicago kentinde açıldı.
 • 27 Aralık 2016 03:32 Chicago'da Chicago'da "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi" Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi", ABD'nin Chicago kentinde açıldı.
 • 25 Aralık 2016 21:28 Mas-Icna Kongresi Binlerce Amerikalı Müslüman'ı Buluşturucak Mas-Icna Kongresi Binlerce Amerikalı Müslüman'ı Buluşturucak Müslüman Amerikan Cemiyeti (MAS) ile Kuzey Amerika İslam Camiası (ICNA) tarafından ABD'nin Chicago kentinde düzenlenecek kongrede, İslam dünyası ve Amerikalı Müslümanların sorunları tartışılacak.
 • 22 Aralık 2016 10:21 Sümeyye Erdoğan Bayraktar İzmir'de Öğrencilerle Buluştu Sümeyye Erdoğan Bayraktar İzmir'de Öğrencilerle Buluştu İzmir Ömer Halisdemir İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Sümeyye Erdoğan Bayraktar başarının iradeden geçtiğini belirterek, “Savaş meydanlarında vatan uğruna canını feda etmek ne kadar kahramanlıksa, hak için mücadele etmek de o kadar kahramanlıktır" dedi.
 • 21 Aralık 2016 16:49 Kadın ve Demokrasi Derneği İzmir Temsilciliği Açılış Töreni Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'nin hemen yanı başında bulunan Halep'in yangın yerine dönüştürüldüğünü, savaş ve şiddetin mağduru olan kadınların, çocukların güvenliği ve korunmasında destek verici arayışlar içinde olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 25 Kasım 2016 13:04 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cinsel İstismar Yasa Tasarısı ile İlgili Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cinsel İstismar Yasa Tasarısı ile İlgili Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KADEM tarafından düzenlenen kongrede cinsel istismar yasa tasarısı ile ilgili konuştu.