SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 19:32 Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlik Görevlisi Barıştı... Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlik Görevlisi Barıştı... Erdoğan BayraktarSarıldık, helalleştik. Böyle bir dönemde milletimizi bu konuyla meşgul ettiğimiz için üzgünümHaber İstanbul DHAHalkalı'da bulunan Avrupa Konutları'nda dün akşam bir özel güvenlik görevlisini darp etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, kavga ettiği özel güvenlik görevlisi ile barıştı.
 • 19:20 Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlikçi Barıştı Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlikçi Barıştı Halkalı'da bulunan Avrupa Konutları'nda dün akşam bir özel güvenlik görevlisini darp etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, kavga ettiği özel güvenlik görevlisi ile barıştı.
 • 12:15 Rifat Sait: Rifat Sait: "Yemek Yemeyelim, Nikah Yapmayalım Mı?" 24. Dönem İzmir milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkan Yardımcısı Rifat Sait, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın nikah merasimi üzerine gelen eleştirilere, “Yemek yemeyelim, nikah yapmayalım mı?” diye sordu.
 • 07:30 Davutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 Sorun Davutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 Sorun Yüce Divan oylamasından, Fidan'ın milletvekilliği adaylığına, pelikan bildirisinden, kabine krizine kadar Erdoğan'la Davutoğlu arasından yaşanan sorunlar 20 başlıkta toplandı.
 • 22:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçirdiği kalp krizinin ardından ameliyat olan iş adamı Özdemir Bayraktar'ı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
 • 23:53 Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret Etti Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret Etti Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU / İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı tedavi gördüğü hastanede akşam saatlerinde ziyaret etti.
 • 23:44 Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret Etti Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret Etti Cukhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı tedavi gördüğü hastanede akşam saatlerinde ziyaret etti.
 • 19:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dünürü Hastaneye Kaldırıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın bu akşamki nişan töreni öncesi, damat adayı Selçuk Bayraktar’ın babası Özdemir Bayraktar, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
 • 12:55 Eski Bakanlara "Hakaret" Davası Kocaeli'de eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış'a ait maskeli resimlerinin bulunduğu 17-25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararına tepki amacıyla hazırlanan pankartın parti binasına asılmasına ilişkin CHP Körfez İlçe Başkanı Tuğman Kayalı hakkında "kamu görevlisine hakaret" ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın görülmesine devam edildi.
 • 08:33 Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Müteahhitliğe Döndü Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Müteahhitliğe Döndü 17-25 Aralık yolsuzluk soruşturması sonrasında görevinden ayrılan Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, 1973'te kurulan Bayraktar İnşaat'ın başına döndü.
 • 15:05 Anadolu Osb'de "Orbit-Mer" Kurulacak Ankara Kalkınma Ajansı ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) arasında, Başkent Üniversitesinin de işbirliğiyle, "Ar-Ge, Ür-Ge Merkezi Kurulum Öncesi Fizibilite Çalışması" (ORBİT-MER) sözleşmesi imzalandı.
 • 14:12 Burdur'da 2 CHP'liye, Eski Bakanlara Hakaretten Adli Para Cezası Burdur'da 2 CHP'liye, Eski Bakanlara Hakaretten Adli Para Cezası Chp Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve Gençlik Kolları eski İl Başkanı Ahmet Döğer, 17- 25 Aralık protestolarında eski bakanlara hakaret ettikleri iddiasıyla yargılandıkları davada, 9 bin 420'şer lira adli para cezasına mahkum oldu.
 • 12:57 CHP İl Başkanına Eski Bakanlara Hakaretten Para Cezası CHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve eski CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Döğer hakkında, eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar, Egemen Bağış ve Zafer Çağlayan'a "hakaret" ettikleri gerekçesiyle, 9 bin 420'şer lira para cezası veren mahkeme, hükmün açıklanmasını geriye bıraktı.
 • 15:24 Oflu İsmail Oflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 15:05 Oflu İsmail Oflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:58 İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa Verildi Akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.
 • 14:55 İsmail Hacısüleymanoğlu'nun Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:45 Oflu İsmail'i Ünlü İsimler Uğurladı Oflu İsmail'i Ünlü İsimler Uğurladı 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun cenaze törenine siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı.
 • 14:58 Baro Başkanı Çıtırık: 17 Aralık Unutturulmaması Gereken Tarihi Bir Gündür Baro Başkanı Çıtırık: 17 Aralık Unutturulmaması Gereken Tarihi Bir Gündür Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, 17 Aralık 2013 günü Cumhuriyet tarihinin en büyük ‘rüşvet, görevi kötüye kullanma, ihaleye fesat karıştırma ve kaçakçılık’ operasyonunu unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını söyledi.
 • 09:40 Bayraktar: Ölmüş Bir Adama Daha Fazla Vurmayın Bayraktar: Ölmüş Bir Adama Daha Fazla Vurmayın Cumhuriyet yazarı Çiğdem Toker köşesinde eski Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın "Ne yaptım da aleyhimizde yazdınız? Ölmüş bir adama daha fazla vurmayın" dediğini yazdı.
 • 12:12 CHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru Önergesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Parti’li (CHP) Meclis Üyesi Hakkı Sağlam, tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü ve çevresindeki çalışmalar hakkında Kadir Topbaş’ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • 11:59 CHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru Önergesi CHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru Önergesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Parti’li (CHP) Meclis Üyesi Hakkı Sağlam, tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü ve çevresindeki çalışmalar hakkında Kadir Topbaş’ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • 10:14 Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Saray'daki iftara Tansu Çiller de davet edilmiş ancak Çiller "Yurt dışında olacağım" diyerek daveti reddetmiş. İftara davet edilmeyen tek başbakan ise Bülend Ulusu olmuş.
 • 09:46 Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Binası Kaçak Çıktı Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Binası Kaçak Çıktı Erdoğan Bayraktar'ın Acıbadem'deki şirket binasının çatısı kaçak çıktı! Kaçağı tespit eden Kadıköy Belediyesi, çatıda yapılan teras katın düzeltilmesini istedi.
 • 12:35 4 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu 4 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), dokunulmazlıkları kalkan eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında soruşturma başlatılması için suç duyurusunda bulundu.
 • 12:30 4 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu 4 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu Haber / Kamera: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), dokunulmazlıkları kalkan eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında soruşturma başlatılması için suç duyurusunda bulundu.
 • 16:27 Former Ministers May Be Retried, Says Turkish Deputy Pm Previous examples show that four former Turkish ministers who were formerly indicted on corruption charges before being acquitted could face another parliamentary indictment, Deputy Prime Minister Bülent Arınç has said. "I have been in parliament since 1995. I have seen that this could happen" Arınç told journalists on the sidelines of an Istanbul conference on June 12, giving examples from previous elections that changed the balance of seats in parliament. However, he said constitutional law experts were split on the issue of such retrials, and also noted that sending the four ministers to the Supreme Court had already been voted on in parliament and the outcome was negative. The debate on the cases of four ministers - Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar, Zafer Çağlayan and Muammer Güler who were embroiled in the corruption allegations – has heated up after the ruling Justice and Development Party (AKP) lost its parliamentary majority in the recent general election, leading to possible coalition negotiations. All of the opposition parties at parliament have raised the issue of government corruption and the future of the former ministers, whose cases were previously quashed in parliament due to the AKP's majority vote.
 • 11:54 20 İlde Polise Operasyon, Çok Sayıda Gözaltı Kararı Var 20 İlde Polise Operasyon, Çok Sayıda Gözaltı Kararı Var İstanbul Emniyet Müdürlüğü aralarında eski organize ve istihbarat şube memurları ve rütbelilerin de bulunduğu kişilere yönelik operasyon başlattı.
 • 19:33 Eski Bakan Bayraktar'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 2013 tarihinde yaptığı bir konuşmada ’Bizden mucit çıkmaz’ şeklinde ifade kullandığını iddia eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt vererek, "Kesinlikle ’Bizden mucit çıkmaz’ ifadesi tarafımdan kullanılmamıştır.
 • 08:38 Erdoğan Bayraktar ve Ailesine Ait Kadıköy'deki Arazi İçini Suç Duyurusu Erdoğan Bayraktar ve Ailesine Ait Kadıköy'deki Arazi İçini Suç Duyurusu Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ve ailesinin Koşuyolu'nda satın aldığı arsa üzerindeki binanın kentsel dönüşüm kapsamına alınması muhalefeti harekete geçirdi.
 • 11:00 Çapkın'dan Bakan Güler'e: Bakanım, Oğlunuz Gözaltında, Deliller Çok Sağlam Çapkın'dan Bakan Güler'e: Bakanım, Oğlunuz Gözaltında, Deliller Çok Sağlam Türkiye'yi sarsan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ilk saatlerine ilişkin yeni bilgi ve anlatımların yer aldığı kitap, yeni detayları ortaya çıkardı.
 • 08:28 Erdoğan Bayraktar ile Müteahhitinin Rant Kavgası Erdoğan Bayraktar ile Müteahhitinin Rant Kavgası Eski Bakan Erdoğan Bayraktar, İstanbul Koşuyolu'nda 42 milyon TL'ye aldıkları 10 dönümlük arazinin tek bir bina ile kentsel dönüşüm kapsamına alınmasına tepki gösterdi.
 • 16:56 Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar Açıklaması Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bir gazetede çıkan "Muhteşem Dönüşüm" başlıklı haberde ima edilen alanın, bakanlık yaptığı dönemde alındığı iddialarının tamamen yanlış ve kasıtlı bir itham olduğunu bildirdi.
 • 08:51 Erdoğan Bayraktar'ın Ailesi, 'Masum Yatırım'dan 114 Milyon TL Kazandı! Erdoğan Bayraktar'ın Ailesi, 'Masum Yatırım'dan 114 Milyon TL Kazandı! Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve ailesinin aldığı arsa tek bir binayla kentsel dönüşüme sokuldu. Bayraktarların 2 yıllık kârları 72.4 milyon lira.
 • 08:10 AK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılmayan 9 İsim Aday Olmadı AK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılmayan 9 İsim Aday Olmadı Tüzük gereği 3 dönem vekillik yapanın bir dönem ara vermesi gereken AK Parti'de bu kurala takılmayan bazı isimler de aday olmadı. Bu isimler arasında 3 eski bakan da var.
 • 15:32 Oktay Vural: Hakan Fidan Akp-Hdp Koalisyonunun Adayıdır Oktay Vural: Hakan Fidan Akp-Hdp Koalisyonunun Adayıdır MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, milletvekilli aday adayı olmak için istifa eden MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın AKP-HDP koalisyonunu adayı olduğunu açıkladı.
 • 14:07 Projeler Tamamlandığında Bodrum Nüfusu Kadar Kişi Bölgede Yaşayacak Projeler Tamamlandığında Bodrum Nüfusu Kadar Kişi Bölgede Yaşayacak Afet yasası kapsamında kentsel dönüşüm alanı ilan edilen Fikirtepe'nin geleceği makete taşındı.
 • 15:51 Cavit Çağlar'ın Annesi Toprağa Verildi Cavit Çağlar'ın Annesi Toprağa Verildi Devlet eski Bakanı olan işadamı Cavit Çağlar'ın, İstanbul'da 91 yaşında yaşamını yitiren annesi Hacer Çağlar, Bursa Emirsultan Camii'nde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.
 • 20:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 19.00’da İstanbul’a geldi.
 • 20:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar'la Kısa Süre Sohbet Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar'la Kısa Süre Sohbet Etti Kırşehir'den sonra İstanbul'a dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski bakan Erdoğan Bayraktar'la kısa süre sohbet etti.
 • 07:31 Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu Meclis, kullanılmış kâğıtlardan oluşan not defterleri bastırdı. Defterlerin kullanılmış taraflarında, 17-25 Aralık sürecine ait tapeler ile Adli Tıp raporları bulunuyor.
 • 14:05 Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
 • 18:45 Dp: Oylanan Bakanlar İş Bitirme Karnelerine Göre Uygun Bir Göreve Getirilmeli Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, dört eski bakan hakkında tamamlanan Yüce Divan oylamasından sonra TCK’nın 220. maddesinin değiştirilmesini ve bakanların iş bitirme karnelerine göre uygun bir göreve getirilmelerini teklif etti.
 • 08:54 AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı Yüce Divan görüşmeleri, bir yıldır gündeme damgasını vuran yolsuzluk ve rüşvet iddialarının arkasının kesilmeyeceğinin de işareti oldu.
 • 07:41 Meclis'te Tarihi Gün (12) Meclis'te Tarihi Gün (12) Erdoğan BAYRAKTAR'IN YÜCE DİVAN ÖNERGESİ DE RET EDİLDİ Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan'a gönderilmesine ilişkin önerge de red edildi.
 • 07:40 Bayraktar'ın Oy Kutusundan 50 TL Çıktı Bayraktar'ın Oy Kutusundan 50 TL Çıktı Eski bakanların Yüce Divan'a sevkiyle ilgili Meclis'te yapılan oylamada Erdoğan Bayraktar'ın oy kutusudan 50 TL çıktı. Meclis Başkanvekili, "Para Hazine'ye" dedi.
 • 04:24 Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Önergesi de Ret Edildi Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Önergesi de Ret Edildi Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divana gönderilmesine ilişkin önerge de reddedildi.
 • 03:22 Meclis'te Yüce Divan Oylaması Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
 • 02:53 4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı 4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapıldı.
 • 02:53 Erdoğan Bayraktar da Erdoğan Bayraktar da "Yüce Divan"A Gitmeyecek Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış’ın "Yüce Divan"a sevk edilmeme kararının ardından son olarak eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için verilen önerge 219’a karşı 288 oyla reddedildi.