12:3800
SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri


ERDOĞAN BAYRAKTAR

Trabzon'un Of İlçesi'nde doğdu. İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı'nda 'Metropol Şehirlerde Alternatif Yerleşim Bilimleri' konusunda Yüksek Lisans derecesi aldı. Bükreş... Devamı

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti milletvekillerinin 4 Eski Bakan ile ilgili Soruşturma Önergesi okutuldu Önergenin, "TBMM İçtüzüğü'ndeki şartları taşımadığı gerekçesiyle okutulmaması" isteği üzerine usul tartışması açıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  Türkiye'nin Uluslararası Deniz Trafiğinin Kolaylaştırılması ve 2004 Gemi Balast Suyu ve Sedimanlarının Kontrolü ve Yönetimi Hakkında sözleşmelere katılmasının uygun bulunduğuna dair kanun tasarıları kabul edildi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  4 Bakan Hakkında Meclis Soruşturması Açılmasına Bir Ay İçinde Karar Verilecek

  TBMM Genel Kurulu'nun 73. birleşimi saat 15.00'te yoklamasız açıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM'de 4 Bakan Hakkında Meclis Araştırması Açılmasına Dair Önergeler Okunuyor

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları sebebiyle 4 bakan hakkında hazırlanan fezlekeler konusunda Meclis araştırması açılmasına ilişkin önergeler okunmaya başladı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin, 4 Eski Bakan ile ilgili verdiği soruşturma önergeleri okundu. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  4 Eski Bakanın Önergeleri Bu Hafta Okunacak

  4 Eski Bakanın Önergeleri Bu Hafta Okunacak

  Yarın işbaşı yapacak Meclis'te bu hafta, AK Parti ve CHP tarafından 4 eski bakan hakkında verilen soruşturma önergeleri okunacak. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri