SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 20 Ocak 2017 15:16Kadem'den Kadem'den "Geleceğe İşbaşı" ProjesiKADEM tarafından geliştirilen ve genç kızların mesleki eğitim alarak istihdamının sağlanmasını amaçlayan "Geleceğe İşbaşı Projesi"nin ikincisi, 23 Ocak'ta başlayacak.
 • 14 Ocak 2017 16:43Kadem'in İnovasyonda Kadın ProjesiKadem'in İnovasyonda Kadın ProjesiKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) ekonomik kalkınma ile kadınların güçlendirilmesi amacıyla Türki·ye Bi·li·msel ve Teknoloji·k Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın Projesi"nin 1. ve 2.
 • 27 Aralık 2016 11:24Sümeyye Erdoğan Bayraktar Mas-Icna Kongresi'nde Konuştu AçıklamasıSümeyye Erdoğan Bayraktar Mas-Icna Kongresi'nde Konuştu AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, tüm dünyaya İslam ve demokrasinin birlikte yaşayabileceğini gösteren Türkiye'nin diğer Müslüman milletlere de ilham kaynağı olduğunu söyledi.
 • 27 Aralık 2016 08:4315 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar" ToplantısıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), DEAŞ ve Boko Haram gibi radikal bir örgüt olduğunu belirterek, "Eğer bu grubun durdurulması için gecikmeden gerekli adımlar atılmazsa tüm dünyadaki Müslümanlar için ciddi...
 • 27 Aralık 2016 06:2415 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar15 Temmuz ve Darbeye Direnen Kahramanlar" ToplantısıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), DEAŞ ve Boko Haram gibi radikal bir örgüt olduğunu belirterek, "Eğer bu grubun durdurulması için gecikmeden gerekli adımlar atılmazsa tüm dünyadaki Müslümanlar için ciddi...
 • 27 Aralık 2016 05:5715 Temmuz Milli Iradenin Yükselişi Sergisi15 Temmuz Milli Iradenin Yükselişi Sergisi"Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi", ABD'nin Chicago kentinde açıldı.
 • 27 Aralık 2016 03:32Chicago'da Chicago'da "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi"Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi", ABD'nin Chicago kentinde açıldı.
 • 25 Aralık 2016 21:28Mas-Icna Kongresi Binlerce Amerikalı Müslüman'ı BuluşturucakMas-Icna Kongresi Binlerce Amerikalı Müslüman'ı BuluşturucakMüslüman Amerikan Cemiyeti (MAS) ile Kuzey Amerika İslam Camiası (ICNA) tarafından ABD'nin Chicago kentinde düzenlenecek kongrede, İslam dünyası ve Amerikalı Müslümanların sorunları tartışılacak.
 • 22 Aralık 2016 10:21Sümeyye Erdoğan Bayraktar İzmir'de Öğrencilerle BuluştuSümeyye Erdoğan Bayraktar İzmir'de Öğrencilerle Buluştuİzmir Ömer Halisdemir İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Sümeyye Erdoğan Bayraktar başarının iradeden geçtiğini belirterek, “Savaş meydanlarında vatan uğruna canını feda etmek ne kadar kahramanlıksa, hak için mücadele etmek de o kadar kahramanlıktır" dedi.
 • 21 Aralık 2016 16:49Kadın ve Demokrasi Derneği İzmir Temsilciliği Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'nin hemen yanı başında bulunan Halep'in yangın yerine dönüştürüldüğünü, savaş ve şiddetin mağduru olan kadınların, çocukların güvenliği ve korunmasında destek verici arayışlar içinde olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 25 Kasım 2016 13:04Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cinsel İstismar Yasa Tasarısı ile İlgili KonuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cinsel İstismar Yasa Tasarısı ile İlgili KonuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KADEM tarafından düzenlenen kongrede cinsel istismar yasa tasarısı ile ilgili konuştu.
 • 24 Kasım 2016 14:52Mülteci Kadınların Hakları, Kadem Öncülüğünde KonuşulacakMülteci Kadınların Hakları, Kadem Öncülüğünde KonuşulacakAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) ev sahipliğinde düzenlenecek "II. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi", Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yerli ve yabancı çok sayıda bakanın katılımıyla yarın İstanbul'da başlayacak.
 • 12 Kasım 2016 19:37Tanklardan Güçlü KadınlarTanklardan Güçlü Kadınlar"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İstanbul Maraton ve Spor Fuarında "Tanklardan güçlü kadınlar" programının üçüncüsünü gerçekleştirdi.
 • 12 Kasım 2016 17:47Tanklardan Güçlü Kadınlar' Panelinde Duygusal Anlar YaşandıTanklardan Güçlü Kadınlar' Panelinde Duygusal Anlar YaşandıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen 15 Temmuz gecesi gazi olan kadınların konuşmacı olarak katıldığı ‘Tanklardan Güçlü Kadınlar’ paneli duygusal anlara sahne oldu.
 • 08 Kasım 2016 21:05Dilek Özçelik: Artık İlaç Beklerken Vefat Eden OlmayacakDilek Özçelik: Artık İlaç Beklerken Vefat Eden OlmayacakEdirne'de dönemin bakanı Erdoğan Bayraktar'dan yardım istemesi üzerine gündeme gelen kanser hastası Dilek Özçelik, kanser hastalarına ilaçların ücretsiz verilmesine yönelik çalışmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.
 • 08 Kasım 2016 18:12Kanser İlaçlarının Ücretsiz Verilmesi ÇalışmalarıKanser İlaçlarının Ücretsiz Verilmesi ÇalışmalarıEdirne'de dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'dan yardım istemesi üzerine gündeme gelen kanserle mücadele eden üniversite öğrencisi Dilek Özçelik, kanser hastalarına ilaçların ücretsiz verilmesine yönelik çalışmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.
 • 08 Kasım 2016 15:44Üniversiteli Dilek'i Sevindiren KararÜniversiteli Dilek'i Sevindiren KararKANSER ilaçlarının temini için yardım istediği dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın cebine koyduğu parayı "Ben dilenci değilim" diyerek iade eden, lenf kanseri hastası üniversiteli 26 yaşındaki Dilek Özçelik, kanser ilaçlarının ücretsiz olarak verilecek olmasına çok...
 • 24 Ekim 2016 11:20Kadem Kadınla İlgili Her Türlü Dezavantajlı Konuya Müdahil OlacakKadem Kadınla İlgili Her Türlü Dezavantajlı Konuya Müdahil OlacakKADIN ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) Samsun İl Temsilcisi olan Meral Kıvırcı, kadınla ilgili her türlü dezavantajlı durumda derneğin konuya müdahil olacağını belirterek, yapılacak eğitim çalışmalarıyla kadınların ve gençlerin hayata hazırlanacağını söyledi.
 • 05 Ekim 2016 18:15Sümeyye Erdoğan'ın Korumalarının Silahlarının Çalınma Anı KameradaSümeyye Erdoğan'ın Korumalarının Silahlarının Çalınma Anı Kamerada* Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın koruma aracında bulunan otomatik ve uzun namlulu silahları çalındı.
 • 05 Ekim 2016 15:42Görüntülü Haber) Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın Korumalarının Silahlarının Çalınma Anı Kamerada10 Temmuz günü Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın koruma ekibinde yer alan polis memuru F.K. içerisinde M16 marka hafif Piyade tüfeği, 2 HK MP5 makineli tabanca, SigSauger P226 marka tabanca, 12 şarjör, 165 adet 9x19 mm çapında ve 150 adet 5,56x45 mm çapında MKE yapımı fişeğin bulunduğu otomobili Bakırköy'deki evinin yakınına park etti.
 • 05 Ekim 2016 15:27Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın Korumalarının Silahlarının Çalınma Anı KameradaSümeyye Erdoğan Bayraktar'ın Korumalarının Silahlarının Çalınma Anı Kamerada10 Temmuz günü Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın koruma ekibinde yer alan polis memuru F.K. içerisinde M16 marka hafif Piyade tüfeği, 2 HK MP5 makineli tabanca, SigSauger P226 marka tabanca, 12 şarjör, 165 adet 9x19 mm çapında ve 150 adet 5,56x45 mm çapında MKE yapımı fişeğin bulunduğu otomobili Bakırköy'deki evinin yakınına park etti.
 • 05 Ekim 2016 07:35Sümeyye Erdoğan'ın Koruma Aracındaki Silahlar ÇalınmışSümeyye Erdoğan'ın Koruma Aracındaki Silahlar Çalınmış15 Temmuz darbe girişiminden 5 gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın koruma aracındaki silahların çalındığı ortaya çıktı.
 • 04 Ekim 2016 02:31Çanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın KahramanlarımızÇanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın Kahramanlarımız" ProgramıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Önümüzde daha uzun mücadeleler var. Bağımsızlık ve demokrasi mücadelesi, her zaman tanklara ve postallara karşı verilmiyor.
 • 04 Ekim 2016 00:39Kadem, Çanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın KahramanlarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve TRT’deki ‘Yüzyıllık Mühür’ dizisinin yapımcısı Galibarda Fikir Sanat ile ortaklaşa düzenlenen “Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlarımız” adlı etkinlikte, Çanakkale ruhunun yeniden dirilişi ele alındı.
 • 03 Ekim 2016 23:54Çanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın Kahramanlarımız" ProgramıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Önümüzde daha uzun mücadeleler var. Bağımsızlık ve demokrasi mücadelesi, her zaman tanklara ve postallara karşı verilmiyor.