SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 16:35Ek Bilgilerle) - Darbe Girişiminde Hayatını Kaybeden 6 Kişi Fatih Camii'nden UğurlandıKardavi gibi isimler cenazeye katıldı.
 • 14:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesi Fadime Çoban'ın cenaze törenine katıldı.
 • 00:03Geleceğe İşbaşı" ProjesiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın, "Geleceğe İşbaşı" projesi kapsamında mesleki eğitim alan genç kızlara seslenerek, "Bizlerin sizlere, sizlerin yarınlara, mazlum coğrafyaların, bir yudum suya muhtaç Afrikalı çocukların bu ülkeye bu ülkenin sahibi sizlere bağlamış umutları var." dedi.
 • 01:36Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokSümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman ziyaretinde "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dalıdır." dedi.
 • 23:43Batman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıBatman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da KADEM Şubesi'ni açtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 21:24Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dallarıdır.
 • 20:11Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kürtler ve Türkler Aynı Gövdenin Dallarıdır"Genel başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) 13. şubesinin Batman’daki açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,Kürtler ve Türkler’in aynı gövdenin dalları olduğunu belirterek, “Ayrılığa ve düşmanlığa hiç vaktimiz yok. Terör örgütünün ekmeye çalıştığı nifak tohumları bizim kardeşlik coğrafyamızda asla yeşeremez. Kürt kardeşimiz PKK terör örgütünün yüzünü çok iyi biliyor” dedi.
 • 19:18Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 19:08Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızSümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Çocukların eline silah veren, onları ölüme gönderen, anneleri çocuklarının gözü önünde vahşice öldüren bir örgütün, hiçbir geleceği olamaz. Gençlerimizi terörün kıskacından kurtarmalıyız." dedi.
 • 18:03CHP Milletvekili Yarkadaş'ın "Gizliliği İhlal" DavasıCHP Milletvekili Barış Yarkadaş, genel yayın yönetmeni olduğu internet sitesinde eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'la ilgili 2014 yılında yapılan bir haber sebebiyle hakkında açılan "gizliliğin ihlali" davası kapsamında, sanık olarak duruşmaya çağrıldı.
 • 17:35CHP Milletvekili Yarkadaş Duruşmaya ÇağrıldıChp İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, 2014 yılında eski bakan Erdoğan Bayraktar hakkında, genel yayın yönetmeni olduğu sitede yapılan bir habere ilişkin hakkında açılan "gizliliğin ihlali" davası kapsamında dokunulmazlıkların kalkması üzerine sanık sıfatıyla duruşmaya çağrıldı.
 • 16:24Eski Bakanlara "Hakaret" DavasıKocaeli'de eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış'ı maskeli gösteren fotoğrafların yer aldığı pankartın parti binasına asılmasıyla ilgili hakkında "kamu görevlisine hakaret" suçlamasıyla 2 yıla kadar hapis istenen eski CHP Körfez İlçe Başkanı Tuğman Kayalı'nın yargılanmasına devam edildi.
 • 19:32Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlik Görevlisi Barıştı...Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlik Görevlisi Barıştı...Erdoğan BayraktarSarıldık, helalleştik. Böyle bir dönemde milletimizi bu konuyla meşgul ettiğimiz için üzgünümHaber İstanbul DHAHalkalı'da bulunan Avrupa Konutları'nda dün akşam bir özel güvenlik görevlisini darp etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, kavga ettiği özel güvenlik görevlisi ile barıştı.
 • 19:20Erdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlikçi BarıştıErdoğan Bayraktar ile Özel Güvenlikçi BarıştıHalkalı'da bulunan Avrupa Konutları'nda dün akşam bir özel güvenlik görevlisini darp etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, kavga ettiği özel güvenlik görevlisi ile barıştı.
 • 12:15Rifat Sait: Rifat Sait: "Yemek Yemeyelim, Nikah Yapmayalım Mı?"24. Dönem İzmir milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkan Yardımcısı Rifat Sait, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın nikah merasimi üzerine gelen eleştirilere, “Yemek yemeyelim, nikah yapmayalım mı?” diye sordu.
 • 07:30Davutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 SorunDavutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 SorunYüce Divan oylamasından, Fidan'ın milletvekilliği adaylığına, pelikan bildirisinden, kabine krizine kadar Erdoğan'la Davutoğlu arasından yaşanan sorunlar 20 başlıkta toplandı.
 • 22:15Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçirdiği kalp krizinin ardından ameliyat olan iş adamı Özdemir Bayraktar'ı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
 • 23:53Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret EttiErdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret EttiHaber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU/ İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı tedavi gördüğü hastanede akşam saatlerinde ziyaret etti.
 • 23:44Erdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret EttiErdoğan, Özdemir Bayraktar'ı Hastanede Ziyaret EttiCukhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ı tedavi gördüğü hastanede akşam saatlerinde ziyaret etti.
 • 19:20Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dünürü Hastaneye KaldırıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın bu akşamki nişan töreni öncesi, damat adayı Selçuk Bayraktar’ın babası Özdemir Bayraktar, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
 • 12:55Eski Bakanlara "Hakaret" DavasıKocaeli'de eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış'a ait maskeli resimlerinin bulunduğu 17-25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararına tepki amacıyla hazırlanan pankartın parti binasına asılmasına ilişkin CHP Körfez İlçe Başkanı Tuğman Kayalı hakkında "kamu görevlisine hakaret" ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın görülmesine devam edildi.
 • 08:33Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Müteahhitliğe DöndüEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Müteahhitliğe Döndü17-25 Aralık yolsuzluk soruşturması sonrasında görevinden ayrılan Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, 1973'te kurulan Bayraktar İnşaat'ın başına döndü.
 • 15:05Anadolu Osb'de "Orbit-Mer" KurulacakAnkara Kalkınma Ajansı ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) arasında, Başkent Üniversitesinin de işbirliğiyle, "Ar-Ge, Ür-Ge Merkezi Kurulum Öncesi Fizibilite Çalışması" (ORBİT-MER) sözleşmesi imzalandı.
 • 14:12Burdur'da 2 CHP'liye, Eski Bakanlara Hakaretten Adli Para CezasıBurdur'da 2 CHP'liye, Eski Bakanlara Hakaretten Adli Para CezasıChp Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve Gençlik Kolları eski İl Başkanı Ahmet Döğer, 17- 25 Aralık protestolarında eski bakanlara hakaret ettikleri iddiasıyla yargılandıkları davada, 9 bin 420'şer lira adli para cezasına mahkum oldu.
 • 12:57CHP İl Başkanına Eski Bakanlara Hakaretten Para CezasıCHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten ve eski CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Döğer hakkında, eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar, Egemen Bağış ve Zafer Çağlayan'a "hakaret" ettikleri gerekçesiyle, 9 bin 420'şer lira para cezası veren mahkeme, hükmün açıklanmasını geriye bıraktı.
 • 15:24Oflu İsmailOflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 15:05Oflu İsmailOflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:58İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa VerildiAkciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.
 • 14:55İsmail Hacısüleymanoğlu'nun Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:45Oflu İsmail'i Ünlü İsimler UğurladıOflu İsmail'i Ünlü İsimler Uğurladı'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun cenaze törenine siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı.
 • 14:58Baro Başkanı Çıtırık: 17 Aralık Unutturulmaması Gereken Tarihi Bir GündürBaro Başkanı Çıtırık: 17 Aralık Unutturulmaması Gereken Tarihi Bir GündürAdana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, 17 Aralık 2013 günü Cumhuriyet tarihinin en büyük ‘rüşvet, görevi kötüye kullanma, ihaleye fesat karıştırma ve kaçakçılık’ operasyonunu unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını söyledi.
 • 09:40Bayraktar: Ölmüş Bir Adama Daha Fazla VurmayınBayraktar: Ölmüş Bir Adama Daha Fazla VurmayınCumhuriyet yazarı Çiğdem Toker köşesinde eski Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın "Ne yaptım da aleyhimizde yazdınız? Ölmüş bir adama daha fazla vurmayın" dediğini yazdı.
 • 12:12CHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru Önergesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Parti’li (CHP) Meclis Üyesi Hakkı Sağlam, tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü ve çevresindeki çalışmalar hakkında Kadir Topbaş’ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • 11:59CHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru ÖnergesiCHP'li Meclis Üyesinden Hüseyin Avni Paşa Köşkü ile İlgili Soru Önergesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Parti’li (CHP) Meclis Üyesi Hakkı Sağlam, tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü ve çevresindeki çalışmalar hakkında Kadir Topbaş’ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • 10:14Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde ArkasıErdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde ArkasıSaray'daki iftara Tansu Çiller de davet edilmiş ancak Çiller "Yurt dışında olacağım" diyerek daveti reddetmiş. İftara davet edilmeyen tek başbakan ise Bülend Ulusu olmuş.
 • 09:46Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Binası Kaçak ÇıktıEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Binası Kaçak ÇıktıErdoğan Bayraktar'ın Acıbadem'deki şirket binasının çatısı kaçak çıktı! Kaçağı tespit eden Kadıköy Belediyesi, çatıda yapılan teras katın düzeltilmesini istedi.
 • 12:354 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu4 Eski Bakan Hakkında Suç DuyurusuHalkın Kurtuluş Partisi (HKP), dokunulmazlıkları kalkan eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında soruşturma başlatılması için suç duyurusunda bulundu.
 • 12:304 Eski Bakan Hakkında Suç Duyurusu4 Eski Bakan Hakkında Suç DuyurusuHaber/ Kamera: Serpil KIRKESER/ İstanbul DHA Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), dokunulmazlıkları kalkan eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkında soruşturma başlatılması için suç duyurusunda bulundu.
 • 16:27Former Ministers May Be Retried, Says Turkish Deputy PmPrevious examples show that four former Turkish ministers who were formerly indicted on corruption charges before being acquitted could face another parliamentary indictment, Deputy Prime Minister Bülent Arınç has said. "I have been in parliament since 1995. I have seen that this could happen" Arınç told journalists on the sidelines of an Istanbul conference on June 12, giving examples from previous elections that changed the balance of seats in parliament. However, he said constitutional law experts were split on the issue of such retrials, and also noted that sending the four ministers to the Supreme Court had already been voted on in parliament and the outcome was negative. The debate on the cases of four ministers - Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar, Zafer Çağlayan and Muammer Güler who were embroiled in the corruption allegations – has heated up after the ruling Justice and Development Party (AKP) lost its parliamentary majority in the recent general election, leading to possible coalition negotiations. All of the opposition parties at parliament have raised the issue of government corruption and the future of the former ministers, whose cases were previously quashed in parliament due to the AKP's majority vote.
 • 11:5420 İlde Polise Operasyon, Çok Sayıda Gözaltı Kararı Var20 İlde Polise Operasyon, Çok Sayıda Gözaltı Kararı Varİstanbul Emniyet Müdürlüğü aralarında eski organize ve istihbarat şube memurları ve rütbelilerin de bulunduğu kişilere yönelik operasyon başlattı.
 • 19:33Eski Bakan Bayraktar'dan Kılıçdaroğlu'na YanıtEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 2013 tarihinde yaptığı bir konuşmada ’Bizden mucit çıkmaz’ şeklinde ifade kullandığını iddia eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt vererek, "Kesinlikle ’Bizden mucit çıkmaz’ ifadesi tarafımdan kullanılmamıştır.
 • 08:38Erdoğan Bayraktar ve Ailesine Ait Kadıköy'deki Arazi İçini Suç DuyurusuErdoğan Bayraktar ve Ailesine Ait Kadıköy'deki Arazi İçini Suç DuyurusuEski Bakan Erdoğan Bayraktar ve ailesinin Koşuyolu'nda satın aldığı arsa üzerindeki binanın kentsel dönüşüm kapsamına alınması muhalefeti harekete geçirdi.
 • 11:00Çapkın'dan Bakan Güler'e: Bakanım, Oğlunuz Gözaltında, Deliller Çok SağlamÇapkın'dan Bakan Güler'e: Bakanım, Oğlunuz Gözaltında, Deliller Çok SağlamTürkiye'yi sarsan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ilk saatlerine ilişkin yeni bilgi ve anlatımların yer aldığı kitap, yeni detayları ortaya çıkardı.
 • 08:28Erdoğan Bayraktar ile Müteahhitinin Rant KavgasıErdoğan Bayraktar ile Müteahhitinin Rant KavgasıEski Bakan Erdoğan Bayraktar, İstanbul Koşuyolu'nda 42 milyon TL'ye aldıkları 10 dönümlük arazinin tek bir bina ile kentsel dönüşüm kapsamına alınmasına tepki gösterdi.
 • 16:56Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar AçıklamasıEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bir gazetede çıkan "Muhteşem Dönüşüm" başlıklı haberde ima edilen alanın, bakanlık yaptığı dönemde alındığı iddialarının tamamen yanlış ve kasıtlı bir itham olduğunu bildirdi.
 • 08:51Erdoğan Bayraktar'ın Ailesi, 'Masum Yatırım'dan 114 Milyon TL Kazandı!Erdoğan Bayraktar'ın Ailesi, 'Masum Yatırım'dan 114 Milyon TL Kazandı!Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve ailesinin aldığı arsa tek bir binayla kentsel dönüşüme sokuldu. Bayraktarların 2 yıllık kârları 72.4 milyon lira.
 • 08:10AK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılmayan 9 İsim Aday OlmadıAK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılmayan 9 İsim Aday OlmadıTüzük gereği 3 dönem vekillik yapanın bir dönem ara vermesi gereken AK Parti'de bu kurala takılmayan bazı isimler de aday olmadı. Bu isimler arasında 3 eski bakan da var.
 • 15:32Oktay Vural: Hakan Fidan Akp-Hdp Koalisyonunun AdayıdırOktay Vural: Hakan Fidan Akp-Hdp Koalisyonunun AdayıdırMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, milletvekilli aday adayı olmak için istifa eden MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın AKP-HDP koalisyonunu adayı olduğunu açıkladı.
 • 14:07Projeler Tamamlandığında Bodrum Nüfusu Kadar Kişi Bölgede YaşayacakProjeler Tamamlandığında Bodrum Nüfusu Kadar Kişi Bölgede YaşayacakAfet yasası kapsamında kentsel dönüşüm alanı ilan edilen Fikirtepe'nin geleceği makete taşındı.
 • 15:51Cavit Çağlar'ın Annesi Toprağa VerildiCavit Çağlar'ın Annesi Toprağa VerildiDevlet eski Bakanı olan işadamı Cavit Çağlar'ın, İstanbul'da 91 yaşında yaşamını yitiren annesi Hacer Çağlar, Bursa Emirsultan Camii'nde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.