10:2900
SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri


ERDOĞAN BAYRAKTAR

Trabzon'un Of İlçesi'nde doğdu. İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı'nda 'Metropol Şehirlerde Alternatif Yerleşim Bilimleri' konusunda Yüksek Lisans derecesi aldı. Bükreş... Devamı

   

  AK Parti 4 Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergelerini Yeniden Yazıyor

  AK Parti, hukuki ve teknik eksiklikler gerekçesiyle geri çektiği 4 eski bakanla ilgili önergeleri yeniden hazırlıyor. (Dün 17:15)

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergesi

  AK Parti Grup Başkanvekili Canikli: "Soruşturma Önergesi, 4 eski bakanımızla ilgili bugüne kadar kamuoyunda, basında ya da başka şekilde gündeme gelen iddiaların tamamını soruşturma kapsamına alacak şekilde hazırlanıyor" "Muhalefetinkinin de ötesine geçecek" Daha önceki soruşturma önergesinin ilk imza sahibi olan AK Parti'li Bilgiç'in, TBMM Genel Kurulu'nda milletvekillerinden yeni önerge için imza topladığı görüldü. (Dün 16:16)

   

  Başbakan Erdoğan'ın Kaldırılmasını İstediği Fotoğraf

  Başbakan Erdoğan'ın Kaldırılmasını İstediği Fotoğraf

  Erdoğan, rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanan Rıza Zarrab ile aynı karede yer aldığı fotoğrafın yayından kaldırılması talimatını verdi. (Dün 08:29)

   

  TBMM'de Mıt Kanunu, Kaldığı Yerden Görüşülmeye Devam Edilecek

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) bu hafta gündem yine yoğun. AK Parti Çankırı Milletvekili Idris Şahin ile AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu'nun TBMM Başkanlığı'na sunduğu ve komisyonda kabul edilen 'Devlet Istihbarat Hizmetleri ve MIT Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümünün görüşülmesine kaldığı yerden devam edilecek. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  AK Parti, MİT Yasasında Önergerle Değişiklik Yapacak

  AK Parti, MİT Yasasında Önergerle Değişiklik Yapacak

  AK Parti MİT Yasasında değişikliğe giderken MİT'e verilecek görevler maddesindeki "her türlü" ibaresi çıkarılacak, TBMM faaliyetleri denetleyebilecek. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Oktay Vural: Fezlekelerde İnceleme Yetkimi Gasp Eden Meclis Başkanı'nı Dava Ettim

  Oktay Vural: Fezlekelerde İnceleme Yetkimi Gasp Eden Meclis Başkanı'nı Dava Ettim

  Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural TBMM kürsüsünden, 4 eski bakan hakkında TBMM'ye gönderilen fezlekelerin, milletvekillerinin incelenmesine izin verilmemesini eleştirdi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti milletvekillerinin 4 Eski Bakan ile ilgili Soruşturma Önergesi okutuldu Önergenin, "TBMM İçtüzüğü'ndeki şartları taşımadığı gerekçesiyle okutulmaması" isteği üzerine usul tartışması açıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  Türkiye'nin Uluslararası Deniz Trafiğinin Kolaylaştırılması ve 2004 Gemi Balast Suyu ve Sedimanlarının Kontrolü ve Yönetimi Hakkında sözleşmelere katılmasının uygun bulunduğuna dair kanun tasarıları kabul edildi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  4 Bakan Hakkında Meclis Soruşturması Açılmasına Bir Ay İçinde Karar Verilecek

  TBMM Genel Kurulu'nun 73. birleşimi saat 15.00'te yoklamasız açıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM'de 4 Bakan Hakkında Meclis Araştırması Açılmasına Dair Önergeler Okunuyor

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları sebebiyle 4 bakan hakkında hazırlanan fezlekeler konusunda Meclis araştırması açılmasına ilişkin önergeler okunmaya başladı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin, 4 Eski Bakan ile ilgili verdiği soruşturma önergeleri okundu. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  4 Eski Bakanın Önergeleri Bu Hafta Okunacak

  4 Eski Bakanın Önergeleri Bu Hafta Okunacak

  Yarın işbaşı yapacak Meclis'te bu hafta, AK Parti ve CHP tarafından 4 eski bakan hakkında verilen soruşturma önergeleri okunacak. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

  Uzun Bir Aradan Sonra Bakanlar Kurulu Toplanıyor

  Uzun bir aradan sonra Bakanlar Kurulu toplanıyor. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Dalyan'da 2b Köylülerine B-Zon Şoku

  Muğla'nın Ortaca İlçesi, Gökbel Mahallesi'nde, Özel Çevre Koruma bölgesi içinde kalan 2-B olarak bilinen orman vasfını yitirmiş arazilerin kendilerine satışını bekleyen köylüler, arazilerin büyük bölümünün endemik canlı türlerinin bulunduğu B-Zon alanı olduğu ortaya çıkınca büyük şok yaşadı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri