19:1900
SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri


ERDOĞAN BAYRAKTAR

Trabzon'un Of İlçesi'nde doğdu. İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı'nda 'Metropol Şehirlerde Alternatif Yerleşim Bilimleri' konusunda Yüksek Lisans derecesi aldı. Bükreş... Devamı

   

  Davutoğlu: 'Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?'

  Davutoğlu: "Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:32)

   

  Davutoğlu: 'Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir'

  Davutoğlu: "Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:27)

   

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar" "Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:22)

   

  4 Bakanla İlgili Yüce Divan Oylaması Yapılacak

  TBMM'de, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında, 4 bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu, Yüce Divan için oylama yapacak. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Bakanların Yüce Divan Oylaması Pazartesi Günü

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 4 eski bakanın Yüce Divan oylamasının Pazartesi günü komisyonda yapılacağını açıkladı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  4 Eski Bakanla İlgili Yüce Divan Oylaması Pazartesi Günü

  4 Eski Bakanla İlgili Yüce Divan Oylaması Pazartesi Günü

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanı, Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylamasının pazartesi günü yapılacağını belirtti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'nin '17-25 Aralık' Pankartı Mahkeme Kararıyla İndirildi

  CHP'nin '17-25 Aralık' Pankartı Mahkeme Kararıyla İndirildi

  İzmir'de, CHP Halk Partisi İl Gençlik Kolları'nın CHP İl Binası'na astığı '17-25 Aralık Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olsun' yazılı pankart, mahkeme kararıyla polisler tarafından kaldırıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP Binasına Asılan Pankart Mahkeme Kararıyla İndi

  CHP Binasına Asılan Pankart Mahkeme Kararıyla İndi

  Önceki gün CHP Aydın il binasına asılan ve partililerle polis ekipleri arasında gerginliğe yol açan ve daha sonra da CHP İzmir il binasına asılan pankart, mahkeme kararıyla indirildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural'dan 8 Dilde Yazılı Afişle Basın Toplantısı

  MHP Grup Başkanvekili Vural'dan 8 Dilde Yazılı Afişle Basın Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, 17 Aralık operasyonu ile ilgili, “O günden bu güne devleti, milleti rahatlatan yok” dedi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP Binasına Asılan '17 Aralık' Pankartını Polis Kaldırttı

  CHP Binasına Asılan '17 Aralık' Pankartını Polis Kaldırttı

  Bartın'da, CHP İl Başkanlığı binasına asılan, '17-25 Aralık haftası, yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftası olsun' yazılı pankart polisin uyarısıyla kaldırıldı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP'nin Olay Pankartları Antalya'da

  CHP'nin Olay Pankartları Antalya'da

  Antalya'da 17 Aralık operasyonunun yıl dönümünde CHP İl Örgütü, Aydın CHP teşkilatında gerginliğe neden olan 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının yer aldığı pankartların benzerleriyle eylem yaptı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "17 25 Aralık'ta yaşadıklarımız rüşvet ve yolsuzluktur" "O günden bugüne devlete ve millete rahat yok" (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Antalya'da '17 Aralık' Protestoları

  Antalya'da '17 Aralık' Protestoları

  Antalya'da 17 Aralık 'rüşvet ve yolsuzluk operasyonu'nun yıl dönümünde yapılan protesto eylemlerinde Halkevleri üyesi bir grup tarihi Kalekapısı'na ayakkabı kutuları bıraktı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Aydın CHP'de Gece Boyunca Pankart Savaşları

  Aydın CHP'de Gece Boyunca Pankart Savaşları

  Chp Aydın İl Başkanlığı binasına, geçen yıl 17 Aralık'taki operasyonun yıl dönümü nedeniyle, üzerinde 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu dev pankartlar asıldı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP İzmir'den Yolsuzlukla Mücadele Haftası

  CHP İzmir'den Yolsuzlukla Mücadele Haftası

  Chp, geçen yıl 17 ve 25 Aralık tarihlerinde yapılan 'yolsuzluk ve rüşvet operasyonu'nun 'Yolsuzluk ve Rüşvetle Etme Haftası' olması yönünde TBMM'yi kanun teklifi verirken, parti teşkilatlarında da bu yönde çeşitli etkinlikler düzenledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?

  1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?

  17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı? (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 19:19:28. #1.12#