SON DAKİKA ERDOĞAN TOK HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Tok Haberleri


ERDOĞAN TOK

... Devamı

18:42
İlkadım'da Uluslararası Eğitim İlkadım Belediyesi İlkadım Kent Konseyi tarafından düzenlenen "Avrupa Birliği Projelerinde Strateji Belirleme Eğitimi" gerçekleşen sertifika töreni ile sona erdi.
İlkadım'da Uluslararası Eğitim
17:35
İlkadım'da Uluslararası Eğitim İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyince düzenlenen "Avrupa Birliği Projelerinde Strateji Belirleme Eğitimi" sertifika töreni ile sona erdi.
15:29
Tok'tan Gençlere Nasihat İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, gençlere nasihatte bulunarak, "Her zaman yorulmadan sıkılmadan çalışın, hedeflerinize ulaşmak için vazgeçmeyin, güçlü ve iradeli olun" dedi.
Tok'tan Gençlere Nasihat
19:03
AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Kongresi AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanlığı’na Oktay Avcılar yeniden seçilerek güven tazeledi.
AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Kongresi
14:11
Tarihçi Yazar Uğurluel Samsun'da İlkadım Belediyesi Okur Yazar Buluşmaları kapsamında Tarihçi-Yazar Talha Uğurluel’i Samsunlularla buluşturdu.
Tarihçi Yazar Uğurluel Samsun'da
17:46
Başkan Tok: "2015 İlkadım'ın Yılı Olacak" Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret ederek İlkadım bölgesindeki çalışmalar hakkında bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım 2015 yılında Samsun’un en gelişmiş ilçesi olarak yükselmeye devam edecek" dedi.
Başkan Tok: '2015 İlkadım'ın Yılı Olacak'
16:34
Ford Trucks Bayi Atağı 2015'Te Tunalar, Samsun İle Devam Ediyor Ford Trucks Samsun bayi Tunalar; müşterilerine satış, servis, ikinci el ve yedek parça hizmetlerini aynı çatı altında vermek için inşa ettiği 4S tesisini törenle hizmete açtı.
Ford Trucks Bayi Atağı 2015'Te Tunalar, Samsun İle Devam Ediyor
18:15
Ford Trucks 2015'teki İlk 4s Plazasını Samsun'da Açtı Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "2015 sonu itibariyle Türkiye genelinde toplam 30 Ford Trucks tesisi ile hizmet vermeyi hedefliyoruz"
18:11
Tok'tan Memurlara Aktif Çalışma Vurgusu İlkadım Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Tok'tan Memurlara Aktif Çalışma Vurgusu
13:11
Samsun'da Yollar Ulaşıma Açıldı Samsun'da kar yağışı nedeniyle 3 gündür ulaşım sağlanamayan Çelikalan Mahallesinin yolu, İlkadım Belediyesi ekiplerinin çalışması sonucu açıldı.
Samsun'da Yollar Ulaşıma Açıldı
10:50
İlkadım'da Gece Kar Mesaisi İlkadım Belediyesi aşırı kar yağışı nedeniyle kapanan yolları açmak için özel ekip kurdu.
İlkadım'da Gece Kar Mesaisi
19:03
İlkadım'da Tartışmalı Meclis Toplantısı İlkadım Belediye Meclisi’nin 2015 yılının ilk toplantısı tartışmalı geçti.
İlkadım'da Tartışmalı Meclis Toplantısı
19:47
Başkan Tok: "Para Saçmamızı Kimse Beklemesin" İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Halkın parasını saçmamızı kimse bizden beklemesin" dedi.
Başkan Tok: 'Para Saçmamızı Kimse Beklemesin'
17:43
İlkadım Belediye Başkanı Tok Açıklaması "Bazı siyasi çevreler 'belediyenin zorunlu tasarruf uygulamasını' işçi çıkarma gibi göstermeye çalışıyor.
16:46
İlkadım'da Sözleşmeleri Sona Eren 6 Firmadan 4'ü ile Yollar Ayrıldı İlkadım Belediyesi’nde hizmet alımı ihalesi kapsamında özel şirketler bünyesinde çalıştırılan işçilerin iş akitleri, belediye ile olan sözleşme süresinin bitmesi nedeniyle ilgili firmalar tarafından sonlandırıldı.
İlkadım'da Sözleşmeleri Sona Eren 6 Firmadan 4'ü ile Yollar Ayrıldı
16:41
İlkadım Belediyesi Yeni Yılla Birlikte Taşeron İşçilerin İşine Son Verdi Samsun'un AKP’li İlkadım Belediyesi’nde taşeron olarak çalışan yaklaşık 500 işçi, yeni yıla belediyeden gece yarısı gelen 'Sözleşmeniz sona ermiştir yenileme yapılmayacaktır' mesajıyla işsiz girdi.
17:44
İlkadım 2015'e Hazır İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım, Türkiye’ye örnek olacak projeleri ile konuşulacak" dedi.
İlkadım 2015'e Hazır
17:43
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet İlkadım Belediyesi Tarihi Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Şentop, Acem Tekkesi'ne Hayran Kaldı
16:45
Samsun'da Şeb-İ Arus Merasimi İlkadım Belediyesi tarafından, ‘Hz. Mevlana’yı Anma Etkinlikleri’ çerçevesinde düzenlenen konser ve Sema töreni Samsunlulara unutamayacakları manevi bir atmosfer yaşattı.
Samsun'da Şeb-İ Arus Merasimi
16:04
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi “6. Sarıkamış Şehitlerini Anma, Bisiklet Turu” Samsun Etabı yapılan toprak töreni ile devam etti.
6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi
15:56
Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'na katılan sporcular, bugün Samsun'dan hareket edip Giresun'a gitti.
Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı
12:44
İlkadım'daki Kentsel Dönüşüm Samsunlu Müteahhitlerle Yapılacak İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Hastane Mahallesindeki kentsel dönüşümü TOKİ ile değil, Samsunlu müteahhitlerle gerçekleştireceklerini söyledi.
İlkadım'daki Kentsel Dönüşüm Samsunlu Müteahhitlerle Yapılacak
17:24
İlkadım Belediye Başkanı Tok'un Mahalle Ziyaretleri İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kazım Karabekir Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.
12:42
İlkadım Konferansları Okur Yazar Buluşması “Allah De Ötesini Bırak” kitabıyla yarım milyon satış rakamına ulaşan Uğur Koşar, modern çağın hastalıkları olan panik ataklıktan ve depresyondan kurtulmanın ipuçlarını anlattı.
İlkadım Konferansları Okur Yazar Buluşması
19:37
Başkan Tok, Gençlere Balık Pişirmeyi Öğretti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ’mangal balık günü’ne katıldı.
Başkan Tok, Gençlere Balık Pişirmeyi Öğretti
17:52
Aldıkları Eğitimle Yaşamları Değişti İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen "Aile Akademisi" eğitim programına katılanlara belgeleri düzenlenen törenle verildi.
Aldıkları Eğitimle Yaşamları Değişti
16:11
İlkadım'ın Hedefi 2023 Gençliği İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yeni Türkiye’nin inşasında çocuk ve gençlerin eğitiminin önemli olduğunu vurgulayarak, “Çocuk ve gençlerimizi 2023 hedeflerine uygun bir nesil olarak geleceğe hazırlıyoruz" dedi.
İlkadım'ın Hedefi 2023 Gençliği
17:03
İlkadım'da Bin Araçlık Otopark Projesi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun’un en büyük ilçelerinden biri olan İlkadım’daki otopark sorunu kendi gayret ve çabalarıyla 2015 yılı içerisinde çözecek.
17:11
Köktaş: "Samsun'da İhracat 11 Kat Arttı" AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, 5. olağan kongre sonrasında yaptığı ilçe gezilerinde Samsun’daki ihracatın 11 kat arttığını söyledi.
Köktaş: 'Samsun'da İhracat 11 Kat Arttı'
16:18
İlkadım İlçesi Cazibe Merkezi Oldu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım çekim noktası oldu" dedi.
17:23
İlkadım'da Gençlik İçin Mega Proje Gençlik için dev bir projenin yeni yılda temellerinin atılacağını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "2015 yılı içerisinde 19 Mayıs kenti Samsun’un kalbi olan İlkadım’a özelliği bakımından Türkiye’nin sayılı gençlik merkezlerinden birisini kazandıracağız" dedi.
İlkadım'da Gençlik İçin Mega Proje
16:03
"İlkadım'ın Geleceği Yerinde Dönüşüm" İlkadım Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Parkı kafeteryasında gerçekleştirilen kahvaltıda 'devlet ve millet' aynı sofrada buluştu.
19:00
İlkadım'dan Taziye Çadırı Uygulaması İlkadım Belediyesi, yakınını kaybeden vatandaşların en acılı anlarında sıkıntı yaşanmaması için cenaze sahiplerine destek amacıyla taziye çadırı kuruyor.
İlkadım'dan Taziye Çadırı Uygulaması
15:52
Belediye'den Vatandaşın Acısını Hafifleten Hizmet İlkadım Belediyesi, yakınını kaybeden vatandaşların en acılı anlarında sıkıntı yaşanmaması için cenaze sahiplerine destek amacıyla taziye çadırı kuruyor.
Belediye'den Vatandaşın Acısını Hafifleten Hizmet
18:57
Samsun AK Parti'den Engellilere 100 Akülü Araç AK Parti Samsun İl Başkanlığı Dünya Engelliler Günü dolayısıyla “Akülü Araç Anahtar Dağıtım Töreni” gerçekleştirdi.
Samsun AK Parti'den Engellilere 100 Akülü Araç
18:09
Engelli Vatandaşlar Engelli Köpeklerle Yürüdü Samsun'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen yürüyüşte ilginç görüntüler oluştu.
Engelli Vatandaşlar Engelli Köpeklerle Yürüdü
18:07
Kemençe ile Hayata Tutunuyor Samsun’da 10 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası yatağa mahkum olan Murat Balçık, kemençe ile hayata tutunuyor.
Kemençe ile Hayata Tutunuyor
19:10
Atıklarını Ayrıştıranlara 5 Yıldılı Tatil İlkadım Belediye Başkanı Tok: "Atıklarını ayrıştıran vatandaşlar arasında yapacağımız çekilişle 5 kişiye ailesiyle birlikte 5 yıldızlı tatil imkanı sunacağız"
18:18
Ali Rıza Öztürk Hoca, Dualarla Uğurlandı Samsun’da yakalandığı amansız hastalık sonucu tedavi gördüğü hastanede 80 yaşında hayatını kaybeden Ali Rıza Öztürk hoca, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katılımıyla kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolcuğuna uğurlandı.
Ali Rıza Öztürk Hoca, Dualarla Uğurlandı
16:28
İlkadım Belediye Başkanı Tok'a Ziyaret İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü üyeleri makamında ziyaret etti.
18:51
Başkan Tok Gül Dağıttı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere gül hediye etti.
Başkan Tok Gül Dağıttı
20:15
Samsun Protokolünün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Samsun’da protokol üyeleri, 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Samsun Protokolünün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
15:27
Beşir Atalay: "Chp İktidar Olsa Yine Muhalefet Yapar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, “CHP müzmin bir muhalefet. Zaten iktidar olsa da herhalde muhalefet yaparlar.
Beşir Atalay: 'Chp İktidar Olsa Yine Muhalefet Yapar'
20:44
Çorumlu Muhtarların Samsun Ziyareti Çorumlu muhtarlar, eski Çorum Belediye Başkanı olan İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz’ı ziyaret ederek yeni görevinde ’hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.
Çorumlu Muhtarların Samsun Ziyareti
16:10
Başkan Tok, Pazar Esnafı ile Buluştu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yabancılar Pazarı esnafları ile bir araya geldi.
Başkan Tok, Pazar Esnafı ile Buluştu
16:47
İlkadım'da "Haydi Spora" Projesi Gazi Paşa İlkokulu ve İlkadım Belediyesi tarafından yapılan "Haydi Spora" projesi kapsamında spor yapan minikleri ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Spora ve sporcuya her zaman destek olduk, olmaya devam edeceğiz" dedi.
19:15
Başkan Tok: "Gurur ve Şükranla Anıyoruz" İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye Cumhuriyeti’nin Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesini aşma yönünde büyük mesafeler kat ettiğini ifade etti.
Başkan Tok: 'Gurur ve Şükranla Anıyoruz'
15:43
Kaymakam Atlamaz'dan Tok'a Ziyaret İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
Kaymakam Atlamaz'dan Tok'a Ziyaret
14:13
İlkadım'da Kentsel Dönüşüm İçin Plan Çalışmaları İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kentsel dönüşümü TOKİ ile değil, Samsunlu müteahhitler ile gerçekleştirmek istiyoruz, halkımız bizlere güvensin” dedi.
İlkadım'da Kentsel Dönüşüm İçin Plan Çalışmaları
17:31
İlkadım'da 15 Bin Aşure Dağıtıldı İlkadım ilçesinde muharrem ayı nedeniyle 15 bin aşure dağıtıldı.
İlkadım'da 15 Bin Aşure Dağıtıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDOĞAN TOK HABERLERİ
[Hata Bildir]