SON DAKİKA ERDOĞAN TOK HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Tok Haberleri

 • 14:48 Başkan Tok'tan Hizmet Turu Başkan Tok'tan Hizmet Turu AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’na yönelik hizmet turu düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor ama İlkadım’da projeler son sürat yükseliyor" dedi.
 • 14:57 Samsun'da "Çocuk Kitapları Günleri ve Şenliği" Başladı İlkadım Belediyesince düzenlenen "1. İlkadım Çocuk Kitap Günleri ve Şenliği" başladı.
 • 13:41 300 Okulda 74 Bin Öğrenciye Ulaşıldı 300 Okulda 74 Bin Öğrenciye Ulaşıldı Samsun’da, “Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider” isimli proje ile 300 okulda 74 bin öğrenciye ulaşılarak kanser hakkında bilgilendirildiği belirtildi.
 • 15:43 Başkan Tok Yaşlılar İçin Kermes Açtı Başkan Tok Yaşlılar İçin Kermes Açtı Samsun’da huzurevinde kalan yaşlılar yararına düzenlenen kermesin açılışını yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yaşlılarımızı mutlu görmek bizleri daha çok mutlu ediyor" dedi.
 • 15:36 İlkadım'da Biten Projeler Açılışa Hazırlanıyor İlkadım'da Biten Projeler Açılışa Hazırlanıyor Toplumun her kesimine yönelik hizmetleri yaparken dev projeleri de hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bitme aşamasına gelmiş birçok proje, temeli atılan ve atılmak üzere olan birden fazla hizmetleri açılış ve temel atma aşamasına getirdiklerini kaydetti.
 • 16:01 Başkan Tok, Şehit Aileleri ve Gazilerle Buluştu Başkan Tok, Şehit Aileleri ve Gazilerle Buluştu Şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Şehitlerimiz, gazilerimiz o şanlı mücadeleleri vermeseydi, bu mübarek kutsal vatanımızda bizler huzurlu bir şekilde yaşama fırsatını yakalayamayacaktık" dedi.
 • 09:41 Başkan Tok Vatandaşa Lokma Dağıttı Başkan Tok Vatandaşa Lokma Dağıttı İlkadım ilçesi Yeşiltepe Camisi’nde düzenlenen Regaib Kandili özel programı dolayısıyla İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, cami çıkışında vatandaşlara kandil simidi ve lokma dağıttı.
 • 17:45 Başkan Tok'tan Meclis Üyelerine Hizmet Turu Meclis üyeleri ile hizmet turu gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun’un kalbi haline gelen İlkadım ilçemizde hep birlikte daha nice başarılı projelere hizmetlere imza atacağız" dedi.
 • 15:29 Başkan Tok, Müsiad'ın Konuğu Oldu Başkan Tok, Müsiad'ın Konuğu Oldu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD ) tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen birlik ve beraberlik buluşmalarının konuğu oldu.
 • 17:56 Başkan Tok'tan Esen'e Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Tok'tan Esen'e Hayırlı Olsun Ziyareti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Coşkun Esen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 17:47 İlkadım Belediyesi Yeni Araç Filosunu Tanıttı İlkadım Belediyesi Yeni Araç Filosunu Tanıttı İlkadım Belediyesi bünyesine kazandırdığı yeni araç filosunu törenle tanıttı.
 • 14:59 Başkan Tok, Derebahçe Tesisi İnşaatında İncelemelerde Bulundu Derebahçe Mahallesi’nde çok amaçlı olarak kullanılacak olan Derebahçe Sosyal Tesisi inşaatını inceleyen Ilkadim Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 bin 173 metrekareye konuşlandırılarak içerisinde Samsun’un en büyük düğün ve toplantı salonunun olacağı tesisin bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacağını söyledi.
 • 13:45 Başkan Tok Esnaf Odaları ile Buluştu Başkan Tok Esnaf Odaları ile Buluştu Esnaf odaları ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Esnaflıktan gelen bir belediye başkanı olarak esnafın derdi ile dertleniyor, sorunların çözümü noktasında büyük adımlar atıyoruz" dedi.
 • 17:35 İlkadım'dan Lale Fidesi İlkadım'dan Lale Fidesi TÜYAP 2. Samsun İnşaat Fuarı’nda İlkadım Belediyesi standını ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile birlikte lale fidesi dağıttı.
 • 17:16 Başkan Tok, Memurlarla Buluştu Başkan Tok, Memurlarla Buluştu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bem-Bir-Sen tarafından Ihlamur Cafe Restaurant’ta düzenlenen yemekte İlkadım Belediyesi’nde görev yapan memurlar ile bir araya geldi.
 • 16:39 Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret Samsun Din Görevliler Derneği Başkanı Nuh Can ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 15:05 Başkan Tok, Gebililer ile Buluştu Başkan Tok, Gebililer ile Buluştu Gebililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde vatandaşlar ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hızla yükselen her projemiz İlkadım ilçemize değer katıyor" dedi.
 • 13:15 Yılmaz: Yılmaz: "Bu Şehir İçin Kursağımda Kalmış Bir Şeyler Var" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İktisaden daha gelişmiş, üretim yapan ve bunu ihraç eden bir şehir haline gelememiş olmak beni büyük oranda mutsuz ediyor” dedi.
 • 19:37 Ak Partili Başkan, Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Ak Partili Başkan, Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu – SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18:49 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve belediye meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 20:33 Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yaşlılara bakım yapılmasından detay görüntüler İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un yaşlılara karanfil dağıtması Türk Sinemasında "Şişko Nuri" karakterini canlandıran Sıtkı Sezgin Erdoğan Tok'un açıklaması Gençlerden yaşlılara güzellik bakımı Samsun'da İlkadım Belediyesinin düzenlediği kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, huzurevinde kalan yaşlılara güzellik bakımı yaptı İlkadım ilçe Belediyesinin açtığı kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, yaşlıların manikür, pedikür ve cilt bakımını yaparak onları sevindirdi.
 • 14:43 Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı İlkadım ilçe Belediyesinin açtığı kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, yaşlıların manikür, pedikür ve cilt bakımını yaparak onları sevindirdi.
 • 12:33 Yaşlılara Saç ve Cilt Bakımı Yaşlılara Saç ve Cilt Bakımı İlkadım Belediyesi, "18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası" kapsamında huzurevinde kalan yaşlılara cilt bakımı ve saç kesimi yaptı.
 • 15:27 Çanakkale Tır'ına Yoğun İlgi 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla hazırlanan fotoğraf sergisi TIR'ı Samsunluların akınına uğradı.
 • 16:30 Mehmet Özhaseki'ye Ziyaretçi Akını Mehmet Özhaseki'ye Ziyaretçi Akını AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, çeşitli illerinden gelen belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle görüştü.
 • 17:45 İlkadım'da Dev Eserler Tamamlanıyor İlkadım'da Dev Eserler Tamamlanıyor Samsun’un İlkadım ilçesinde yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük gençlik merkezinde çalışan işçilerle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Dev gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım. Bitiremezler, yapamazlar dedikleri ne varsa hükümetimiz ile birlikte hepsini tek tek yaptık, hayata geçirdik" dedi.
 • 20:32 Bakan Kılıç'tan İlkadım Belediyesi'ne Ziyaret Bakan Kılıç'tan İlkadım Belediyesi'ne Ziyaret Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 14:44 Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider" Projesi Samsun’da İlkadım Belediyesi, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider” adlı ödüllü yarışmanın startı verildi.
 • 14:10 Sen İste Yeter Kanser Çeker Gider" Projesi SAMSUN (AA) – Samsun'da, Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlkadım Belediyesi işbirliğiyle "Sen İste Yeter Kanser Çeker Gider" projesi kapsamında kanser erken teşhis tarama ve eğitim merkezlerinin (KETEM) tanıtımı ve etkili kullanımına yönelik ödüllü yarışmanın protokolü imzalandı.
 • 16:03 Tok'tan Birlik ve Beraberlik Vurgusu Tok'tan Birlik ve Beraberlik Vurgusu Cuma sabah namazı sonrası Zeytinlik Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere karşı birlik ve beraberliğimizle cevap vermeliyiz" dedi.
 • 16:35 Başkan Tok'tan İşçilere Yemek Başkan Tok'tan İşçilere Yemek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, işçilere yemek ikram etti.
 • 12:27 İlkadım'dan Kırgız Heyete İlkadım'dan Kırgız Heyete "Geri Dönüşüm" Sunumu İlkadım Belediyesi, Samsun’da bulunan Kırgız heyeti geri dönüşüm ve katı atık yönetimi konusunda bilgilendirdi.
 • 12:11 Evden Kovulan Uğur'a Belediye Başkanı Tok Sahip Çıktı Evden Kovulan Uğur'a Belediye Başkanı Tok Sahip Çıktı Ailesi tarafından evden kovulan ve soğuk geceleri dışarıda geçiren 22 yaşındaki Uğur Atik'e, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sıcak bir ev tuttu.
 • 18:25 Taraftarlardan, Başkan Tok'a Meşaleli Teşekkür Taraftarlardan, Başkan Tok'a Meşaleli Teşekkür Samsunspor’un Forza Şimşekler Taraftar Grubu, Samsunspor’a yaptığı katkılarından dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a meşalelerle teşekkür etti.
 • 18:12 Bedensel Engelli Çifte 2 Kişilik Elektrikli Araç Çorum'da 5 ay önce dünya evine girdikten sonra Samsun'a yerleşen bedensel engelli çifte, 2 kişilik elektrikli araç verildi.
 • 16:55 Engelli Çiftin Çifte Mutluluğu Engelli Çiftin Çifte Mutluluğu Samsun’da 4 ay önce dünya evine giren bedensel engelli çift hem kendilerine hediye edilen akülü arabanın mutluluğunu hem de yakında dünyaya gelecek bebeklerinin heyecanını yaşıyor.
 • 15:31 Tok, Şampiyonları Ağırladı Tok, Şampiyonları Ağırladı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İzmir’in Çeşme ilçesinde yapılan Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası’nda iki altın madalya, bir gümüş madalya ve iki bronz madalya alan şampiyonları makamında ağırladı.
 • 21:54 Başkan Tok, Şehidin Evinin Tüm Eşyalarını Alıyor Başkan Tok, Şehidin Evinin Tüm Eşyalarını Alıyor İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in Ordu’daki baba evinin tüm eşyasını belediye olarak karşılayacaklarını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.
 • 18:59 Başkan Tok'tan Samsunspor'a Destek Başkan Tok'tan Samsunspor'a Destek Samsunspor Kulübü Başkanvekili Ömer Çoruh ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 17:25 Dr. Aynur Dağdemir'in Adı Parka Verildi Dr. Aynur Dağdemir'in Adı Parka Verildi İlkadım Belediyesi, görevi başında öldürülen Opr. Dr. Aynur Dağdemir’in ismini Derebahçe Mahallesi’ne yapılan parkta yaşatacak.
 • 16:20 9. Uluslararası Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi 9. Uluslararası Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi Samsun’da “9. Uluslararası Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi” düzenlendi.
 • 13:08 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Etkinliği 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Etkinliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yürüyüşten genel görüntü- Yürüyenlerin görüntüsü- Bisiklet dağıtımı- Dr. Mustafa Kasapoğlu ile röportaj- İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile röportaj 14 Kasım Dünya Diyabet günü etkinliği- Samsun'da "Diyabet salgınını durduralım" yürüyüşü düzenlendi- Yürüyüşte okullarda "Bisiklet modülü" dersini uygulayan okullara da bisikletleri teslim edildi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinlikleri kapsamında Samsun Halk Sağılığı Müdürlüğünce "Diyabet salgınını durduralım" yürüyüşü gerçekleştirildi.
 • 14:37 Karaaslan: Karaaslan: "Memleket İçin Ortak Hareket Etmemiz Gereken Bir Dönemden Geçiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Egolarımız bir tarafa bırakarak, memleket için ortak hareket etmemiz gereken bir dönemden geçiyoruz” dedi.
 • 17:28 İşsizlik Sonucu Bunalıma Giren Adam, Kendini Evine Kilitleyip Evi Ateşe Verdi İşsizlik Sonucu Bunalıma Giren Adam, Kendini Evine Kilitleyip Evi Ateşe Verdi Samsun’da işsizlik nedeniyle bunalıma giren Ali Işıtan, isimli vatandaş eşinin ve çocuğunun evde olmadığı bir saatte kapıyı kendi üzerine kilitleyip oturduğu evini ateşe verdi.
 • 17:44 Samsun - Eller Şehitler İçin Semaya Kalktı Samsun - Eller Şehitler İçin Semaya Kalktı Eller şehitler için semaya kalktı Samsun'da Cuma namazında "Şehitler İçin Duada Buluşuyoruz" programı düzenlendi.
 • 15:40 Şehitler İçin Duada Buluştular Şehitler İçin Duada Buluştular İlkadım Belediyesi şehit düşen güvenlik güçleri için “Şehitler İçin Duada Buluşuyoruz” adlı Kur’an-ı Kerim ve dua programı düzenledi.
 • 19:13 Samsun'da Gençlerin Samsun'da Gençlerin "05.05.2015" Çılgınlığı Samsun’da evlilik hazırlığı yapan çok sayıda çift, nikah tarihlerini unutmamak için gün, ay ve yılı 5 rakamından oluşan "5.5.2015" tarihini seçti.
 • 13:13 İlkadım Belediye Başkanı Tok: Dernekler Siyasallaşmamalıdır İlkadım Belediye Başkanı Tok: Dernekler Siyasallaşmamalıdır Derneklerin her zaman birlik ve beraberlik için olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Dernekler siyasallaşmaması lazım, dernekler dernekçilik yapacak siyaset yapamayacak.
 • 17:24 Tok'tan Orhan Gencebay'a Ziyaret Tok'tan Orhan Gencebay'a Ziyaret İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türk müziğinin usta sesi Orhan Gencebay’ı efsane ofisinde ziyaret etti.
 • 17:07 Samsun'da Basın Tarihi Sergisi Samsun'da Basın Tarihi Sergisi Samsun'un İlkadım Belediyesi tarafından açılan 'Samsun Basın Tarihi Sergisi' büyük ilgi gördü.