SON DAKİKA ERDOĞAN TOK HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Tok Haberleri

 • 17:49 İlkadım'da Pilav Günü İlkadım'da Pilav Günü İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlyasköy Mübadele Derneği’nin dernek bahçesinde düzenlediği 2. Pilav Günü’ne katıldı.
 • 16:39 Tok: Tok: "Halkımızın Hizmetkarıyız" Ulugazi Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok, "Halkımızın hizmetkarıyız, halkımız için yorulmadan sıkılmadan gece-gündüz çalışmalara devam ediyoruz" dedi.
 • 16:35 İlle de Roman Olsun İlle de Roman Olsun" Samsun Karadeniz Bölgesi Roman Dernekleri Federasyonu’nun daveti üzerine 200 Evler Mahallesi’nde yaşayan Roman vatandaşlarla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " ‘İlle de Roman olsun’ projesi ile eğitim ve istihdam sorunlarını gidereceğiz" dedi.
 • 17:35 Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi İhaleye Çıkıyor Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi İhaleye Çıkıyor İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Unkapanı Kültür Merkezi’nin yıkılarak yerine yapılacak yeni binanın ihalesinin 31 Mayıs’ta yapılacağını söyledi.
 • 15:27 Başkanı Olduğu Belediyede Sıraya Girerek Vergisini Ödedi Başkanı Olduğu Belediyede Sıraya Girerek Vergisini Ödedi Emlak, çevre temizlik reklam ilan vergilerini ödemek için belediyeye gelen vatandaşlara teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendi vergi borcunu ödemek için vatandaşlarla birlikte sıra bekleyerek ödemesini gerçekleştirdi.
 • 18:13 Erdoğan Tok: Erdoğan Tok: "Kutlu Yürüyüşte Yeni Dönem" Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti 2. Olağan Kongresi’ne oy kullanmak üzere katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği AK Parti Kongresi’nin ilk günkü aşkla kutlu yürüyüşün devamı ve yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu ifade etti.
 • 15:28 İlkadım'da Camiler Doldu Taştı İlkadım'da Camiler Doldu Taştı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Berat Kandili nedeniyle camilere akın eden vatandaşlara yatsı namazı sonrası lokum ve sıcak lokma dağıttı.
 • 18:15 Çınkıl'ın Acı Günü Çınkıl'ın Acı Günü İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Yahya Çınkıl’ın babası Ahmet Çınkıl geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
 • 17:09 Başkan Tok, Öğrencilerle Voleybol Oynadı Başkan Tok, Öğrencilerle Voleybol Oynadı Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, okulun bahçesinde öğrencilerle birlikte voleybol oynadı.
 • 14:58 Tepecik Halı Sahaya Kavuşuyor Tepecik Halı Sahaya Kavuşuyor İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan her mahalleye halı saha çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi de halı sahasına kavuşuyor.
 • 15:47 İlkadım'da Yeni 2 Büyük Projenin Startı Verildi İlkadım'da Yeni 2 Büyük Projenin Startı Verildi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, iki dev projenin daha startını verdi.
 • 15:12 Hakkari'deki Polislerden Lokum ve Fındık İçin Teşekkür Hakkari'de terörle mücadele eden polis memurları, kendilerine Samsun'un İlkadım Belediyesince gönderilen fındık ve lokumlar için sosyal medya üzerinden teşekkür etti.
 • 14:18 Mmo'dan Başkan Tok'a Ziyaret Mmo'dan Başkan Tok'a Ziyaret Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube Yönetim Kurulu, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 16:31 İlkadım Belediyesi'nden El Sanatları Sergisi İlkadım Belediyesi'nden El Sanatları Sergisi İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği, Yıldıray Çınar Eğitim ve Kültür Merkezi’nin hazırladığı “Öğrenme Etkinlikleri ve El Sanatları” yıl sonu sergisi açıldı.
 • 17:31 Enver Yılmaz'dan Başkan Tok'a Ziyaret Enver Yılmaz'dan Başkan Tok'a Ziyaret Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 15:12 Başkan Tok'tan Muhtarlara Hizmet Turu Başkan Tok'tan Muhtarlara Hizmet Turu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan geleneksel hale getirdiği hizmet turlarının bir yenisi İlkadım ilçesine bağlı mahalle muhtarı ile gerçekleştirdi.
 • 22:50 Hakkari'de Görev Yapan Güvenlik Güçlerine Lokum ve Fındık Hakkari'de Görev Yapan Güvenlik Güçlerine Lokum ve Fındık GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Fındık ve lokumların paketlenmesi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok açıklama Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim açıklama Hakkari'de görev yapan güvenlik güçlerine lokum ve fındık Samsun İlkadım Belediyesince, güvenlik güçlerine 250 kilogram fındık ile 350 kilogram lokum gönderildi Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesince, Hakkari'de görev yapan güvenlik güçlerine 250 kilogram fındık ile 350 kilogram lokum yollandı.
 • 19:26 Hakkari'de Görev Yapan Güvenlik Güçlerine Lokum ve Fındık Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesince, Hakkari'de görev yapan güvenlik güçlerine 250 kilogram fındık ile 350 kilogram lokum yollandı.
 • 18:47 Samsun'dan Hakkari'deki Güvenlik Güçlerine Enerji Samsun'dan Hakkari'deki Güvenlik Güçlerine Enerji Samsun İlkadım Belediyesi, Hakkari’de terör örgütü PKK ile mücadele eden güvenlik güçlerine fındık ve lokum gönderdi.
 • 12:44 İlkadım'dan İlkadım'dan "Meşale Kent" Vurgusu Bursa Samsun Dernekler Federasyonu’nun organize ettiği Samsun Tanıtım Günleri’nde stant açan İlkadım Belediyesi, ‘meşale kent’ vurgusu ile öne çıktı.
 • 12:31 Orhan Gencebay'dan Samsunspor'a Destek İstanbul'da yaşayan Samsunlu sanatçı Orhan Gencebay, Samsunspor'un zor döneminde herkesin takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, kımızı-beyazlı forma ve atkıyla takıma destek mesajı verdi.
 • 17:40 Başkan Tok: Başkan Tok: "Doludizgin Çalışıyoruz" Ataköy ve Kazım Karabekir Mahallelerinde yapılan yol açma ve genişletme çalışmalarını inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım için yorulmadan doludizgin çalışıyoruz" dedi.
 • 14:48 Başkan Tok'tan Hizmet Turu Başkan Tok'tan Hizmet Turu AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’na yönelik hizmet turu düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor ama İlkadım’da projeler son sürat yükseliyor" dedi.
 • 14:57 Samsun'da "Çocuk Kitapları Günleri ve Şenliği" Başladı İlkadım Belediyesince düzenlenen "1. İlkadım Çocuk Kitap Günleri ve Şenliği" başladı.
 • 13:41 300 Okulda 74 Bin Öğrenciye Ulaşıldı 300 Okulda 74 Bin Öğrenciye Ulaşıldı Samsun’da, “Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider” isimli proje ile 300 okulda 74 bin öğrenciye ulaşılarak kanser hakkında bilgilendirildiği belirtildi.
 • 15:43 Başkan Tok Yaşlılar İçin Kermes Açtı Başkan Tok Yaşlılar İçin Kermes Açtı Samsun’da huzurevinde kalan yaşlılar yararına düzenlenen kermesin açılışını yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yaşlılarımızı mutlu görmek bizleri daha çok mutlu ediyor" dedi.
 • 15:36 İlkadım'da Biten Projeler Açılışa Hazırlanıyor İlkadım'da Biten Projeler Açılışa Hazırlanıyor Toplumun her kesimine yönelik hizmetleri yaparken dev projeleri de hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bitme aşamasına gelmiş birçok proje, temeli atılan ve atılmak üzere olan birden fazla hizmetleri açılış ve temel atma aşamasına getirdiklerini kaydetti.
 • 16:01 Başkan Tok, Şehit Aileleri ve Gazilerle Buluştu Başkan Tok, Şehit Aileleri ve Gazilerle Buluştu Şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Şehitlerimiz, gazilerimiz o şanlı mücadeleleri vermeseydi, bu mübarek kutsal vatanımızda bizler huzurlu bir şekilde yaşama fırsatını yakalayamayacaktık" dedi.
 • 09:41 Başkan Tok Vatandaşa Lokma Dağıttı Başkan Tok Vatandaşa Lokma Dağıttı İlkadım ilçesi Yeşiltepe Camisi’nde düzenlenen Regaib Kandili özel programı dolayısıyla İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, cami çıkışında vatandaşlara kandil simidi ve lokma dağıttı.
 • 17:45 Başkan Tok'tan Meclis Üyelerine Hizmet Turu Meclis üyeleri ile hizmet turu gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun’un kalbi haline gelen İlkadım ilçemizde hep birlikte daha nice başarılı projelere hizmetlere imza atacağız" dedi.
 • 15:29 Başkan Tok, Müsiad'ın Konuğu Oldu Başkan Tok, Müsiad'ın Konuğu Oldu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD ) tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen birlik ve beraberlik buluşmalarının konuğu oldu.
 • 17:56 Başkan Tok'tan Esen'e Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Tok'tan Esen'e Hayırlı Olsun Ziyareti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Coşkun Esen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 17:47 İlkadım Belediyesi Yeni Araç Filosunu Tanıttı İlkadım Belediyesi Yeni Araç Filosunu Tanıttı İlkadım Belediyesi bünyesine kazandırdığı yeni araç filosunu törenle tanıttı.
 • 14:59 Başkan Tok, Derebahçe Tesisi İnşaatında İncelemelerde Bulundu Derebahçe Mahallesi’nde çok amaçlı olarak kullanılacak olan Derebahçe Sosyal Tesisi inşaatını inceleyen Ilkadim Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 bin 173 metrekareye konuşlandırılarak içerisinde Samsun’un en büyük düğün ve toplantı salonunun olacağı tesisin bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacağını söyledi.
 • 13:45 Başkan Tok Esnaf Odaları ile Buluştu Başkan Tok Esnaf Odaları ile Buluştu Esnaf odaları ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Esnaflıktan gelen bir belediye başkanı olarak esnafın derdi ile dertleniyor, sorunların çözümü noktasında büyük adımlar atıyoruz" dedi.
 • 17:35 İlkadım'dan Lale Fidesi İlkadım'dan Lale Fidesi TÜYAP 2. Samsun İnşaat Fuarı’nda İlkadım Belediyesi standını ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile birlikte lale fidesi dağıttı.
 • 17:16 Başkan Tok, Memurlarla Buluştu Başkan Tok, Memurlarla Buluştu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bem-Bir-Sen tarafından Ihlamur Cafe Restaurant’ta düzenlenen yemekte İlkadım Belediyesi’nde görev yapan memurlar ile bir araya geldi.
 • 16:39 Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret Din Görevlilerinden Başkan Tok'a Ziyaret Samsun Din Görevliler Derneği Başkanı Nuh Can ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 15:05 Başkan Tok, Gebililer ile Buluştu Başkan Tok, Gebililer ile Buluştu Gebililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde vatandaşlar ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hızla yükselen her projemiz İlkadım ilçemize değer katıyor" dedi.
 • 13:15 Yılmaz: Yılmaz: "Bu Şehir İçin Kursağımda Kalmış Bir Şeyler Var" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İktisaden daha gelişmiş, üretim yapan ve bunu ihraç eden bir şehir haline gelememiş olmak beni büyük oranda mutsuz ediyor” dedi.
 • 19:37 Ak Partili Başkan, Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Ak Partili Başkan, Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu – SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18:49 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve belediye meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 20:33 Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yaşlılara bakım yapılmasından detay görüntüler İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un yaşlılara karanfil dağıtması Türk Sinemasında "Şişko Nuri" karakterini canlandıran Sıtkı Sezgin Erdoğan Tok'un açıklaması Gençlerden yaşlılara güzellik bakımı Samsun'da İlkadım Belediyesinin düzenlediği kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, huzurevinde kalan yaşlılara güzellik bakımı yaptı İlkadım ilçe Belediyesinin açtığı kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, yaşlıların manikür, pedikür ve cilt bakımını yaparak onları sevindirdi.
 • 14:43 Gençlerden Yaşlılara Güzellik Bakımı İlkadım ilçe Belediyesinin açtığı kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerler, yaşlıların manikür, pedikür ve cilt bakımını yaparak onları sevindirdi.
 • 12:33 Yaşlılara Saç ve Cilt Bakımı Yaşlılara Saç ve Cilt Bakımı İlkadım Belediyesi, "18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası" kapsamında huzurevinde kalan yaşlılara cilt bakımı ve saç kesimi yaptı.
 • 15:27 Çanakkale Tır'ına Yoğun İlgi 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla hazırlanan fotoğraf sergisi TIR'ı Samsunluların akınına uğradı.
 • 16:30 Mehmet Özhaseki'ye Ziyaretçi Akını Mehmet Özhaseki'ye Ziyaretçi Akını AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, çeşitli illerinden gelen belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle görüştü.
 • 17:45 İlkadım'da Dev Eserler Tamamlanıyor İlkadım'da Dev Eserler Tamamlanıyor Samsun’un İlkadım ilçesinde yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük gençlik merkezinde çalışan işçilerle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Dev gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım. Bitiremezler, yapamazlar dedikleri ne varsa hükümetimiz ile birlikte hepsini tek tek yaptık, hayata geçirdik" dedi.
 • 20:32 Bakan Kılıç'tan İlkadım Belediyesi'ne Ziyaret Bakan Kılıç'tan İlkadım Belediyesi'ne Ziyaret Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti.
 • 14:44 Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider" Projesi Samsun’da İlkadım Belediyesi, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Sen İste Yeter, Kanser Çeker Gider” adlı ödüllü yarışmanın startı verildi.