SON DAKİKA ERGANİ HABERLERİ

Son Dakika Ergani Haberleri

18:39
Ergani Emniyet Müdürü Ünsal, Görevine Başladı Ergani Emniyet Müdürü Samet Mete Ünsal, görevine başladı.
12:37
Diyarbakır'da Engelli Genç İntihar Etti Diyarbakır'ın Ergani ilçesine bağlı Bereketli köyünde oturan bedensel engelli 26 yaşındaki genç, kendini iple asarak hayatına son verdi.
Diyarbakır'da Engelli Genç İntihar Etti
17:29
Gap Spor'a Nijeryalı Forvet Sorgun Belediyespor’da forma giyen ve Bal Liginin gözde sporcularından birisi olan Nijeryalı Uche Victor Odimba, GAP Spora transfer oldu.
Gap Spor'a Nijeryalı Forvet
15:56
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı Diyarbakır'ın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 635 bin 48 oldu.
Diyarbakır'ın Nüfusu Açıklandı
21:39
Erganispor Kaybını Telafi Edecek Diyarbakır deplasmanlı Süper Amatör Lig'de geçen Cumartesi günü deplasmanda grup lideri Hebun Alipınar'a 2- 1 yenilen Erganispor'da üzüntü hakim.
Erganispor Kaybını Telafi Edecek
23:45
Ergani'de Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları Anlatıldı Ergani Meslek Yüksekokulu tarafından "Fotoğraf Çekmeyi Öğreniyorum" konulu seminer verildi.
Ergani'de Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları Anlatıldı
23:43
Ergani M.Y.O Eğitim Seminerleri Dicle Üniversitesi AB Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Ergani Meslek Yüksek Okulunda "Paramı Yönetebiliyorum" konulu seminer verildi.
Ergani M.Y.O Eğitim Seminerleri
23:39
Ergani'de Gençler Süper Diyarbakır 17 Yaş Altı Gençler Futbol Ligi'nde, Ergani Gençlerbirliği, Diyarbakır derbisinde DSİ Spor'u 1-0 yendi.
Ergani'de Gençler Süper
23:37
Hebun Alipınar Süper Başarılı Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Lig lideri Hebun Alipınarspor'da 2- 1'lik Erganispor galibiyetinin sevinci yaşanıyor.
Hebun Alipınar Süper Başarılı
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
20:45
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak'
20:34
Arınç: "Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık'
20:14
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
19:43
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 6 ilin belediyelerine ait hizmet binalarının içme suyu, atık su arıtma ve ticari abonelikler kapsamında toplam 255 milyon lira borcu var" dedi.
14:52
Aşıklar Konya'da Buluştu Meram Belediyesi tarafından düzenlenen Meram Aşıklar Şöleni'ne Türkiye'nin önemli aşık ve ozanları katıldı.
13:12
Meram'da Aşıklar Şöleni Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen “Aşıklar Şöleni”ne ülkenin farklı bölgelerinden çok sayıda ünlü aşık katıldı.
Meram'da Aşıklar Şöleni
17:54
Ergani Myo Öğrencileri Fotoğraf Çekme Eğitimi Aldı Ergani Meslek Yüksekokulu’nda ’Fotoğraf çekmeyi öğreniyorum’ konulu seminer düzenlendi.
Ergani Myo Öğrencileri Fotoğraf Çekme Eğitimi Aldı
16:11
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı Diyarbakır'da DEDAŞ'ın, DİSKİ Genel Müdürlüğü'ne ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulaması üzerine belediye tarafından kurumun önüne açılan hendekler kapatıldı.
Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu, Belediye Hendekleri Kapattı
15:36
Ergani'de 10 Bin Kaçak Sigara Yakalandı Ergani ilçesinde 10 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
12:38
Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları Anlatıldı Ergani'de Fotoğraf Çekmeyi Öğreniyorum" konulu seminer düzenlendi
Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları Anlatıldı
12:35
Ergani M.Y.O Eğitim Seminerleri Ergani Meslek Yüksekokulunda "Paramı Yönetebiliyorum" konulu seminer verildi.
Ergani M.Y.O Eğitim Seminerleri
18:37
Diyarbakır'da Belediye, DEDAŞ'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı Diyarbakır Belediyesine bağlı DİSKİ'nin, DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için 5. Asliye Hukuk Mahkemesine yaptığı başvuru üzerine yürütmeyi durdurma kararı verildi.
18:14
Diyarbakır'da 2 Bin 360 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde düzenlenen operasyonda 2 bin 360 paket kaçak sigara ele geçirildi.
14:04
Gaziantep MHP Gaziantep İl Başkanı Taşdoğan: İktidara Geldiğimizde Müzakere Bitecek Mücadele... MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, partilerinin iktidara geldiğinde müzakerenin biteceğini ve çözüm sürecinin yerine mücadelenin başlayacağını söyledi.
Gaziantep MHP Gaziantep İl Başkanı Taşdoğan: İktidara Geldiğimizde Müzakere Bitecek Mücadele...
13:57
16 Yaş Altı Futbol Ligi Diyarbakır 16 Yaş Altı Futbol Ligi Play-Off Grubu’nu ilk 2 sırada tamamlayan DSİ Spor ve Kayapınar Belediyespor, Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.
13:28
MHP Gaziantep İl Başkanı Taşdoğan: İktidara Geldiğimizde Müzakere Bitecek Mücadele Başlayacak Mhp Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, partilerinin iktidara geldiğinde müzakerenin biteceğini ve çözüm sürecinin yerine mücadelenin başlayacağını söyledi.
MHP Gaziantep İl Başkanı Taşdoğan: İktidara Geldiğimizde Müzakere Bitecek Mücadele Başlayacak
12:30
Ergani'ye 5 adet vakumlu araç Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde, Ergani Belediyesi tarafından alınan 5 adet vakumlu yaprak toplama ve temizlik aracı hizmet vermeye başladı
Ergani'ye 5 adet vakumlu araç
12:07
İş adamı Özden'den Erganispor'a destek Diyarbakır'lı iş adamı Neşet Özden, Erganispor'a maddi yardım desteğinde bulundu
İş adamı Özden'den Erganispor'a destek
11:32
DEDAŞ Hayali Borçlar Peşinde Büyükşehir Eş Başkanları tarafından yapılan yazılı açıklamada, DİSKİ Genel Müdürlüğü'ne 90 milyon borç çıkaran DEDAŞ'ın hayali borçlar peşinde olduğu belirtildi.
DEDAŞ Hayali Borçlar Peşinde
20:13
Diyarbakır'da Bir Milyon 700 Bin Kişi Susuz Kalabilir Diyarbakır'da DEDAŞ'ın, borcu bulunmamasına rağmen DİSKİ Genel Müdürlüğüne ait tesislerde elektrik kesintisi uygulamasına gelen tepkiler devam ediyor.
Diyarbakır'da Bir Milyon 700 Bin Kişi Susuz Kalabilir
16:28
Diyarbakır -Dedaş, 7 İlçede 500 Bin Kişiyi Elektrik Kesintisi ile Susuz Bıraktı 1 Dedaş, 7 ilçede 500 bin kişiyi elektrik kesintisi ile susuz bıraktı DİCLE Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (DEDAŞ) Diyarbakır'da elektrik borcu bulunduğu gerekçesiyle belediyelere ait su istasyonlarının elektriğini kesmesi üzerine 7 ilçede yaklaşık 500 bin kişi susuz kaldı.
Diyarbakır -Dedaş, 7 İlçede 500 Bin Kişiyi Elektrik Kesintisi ile Susuz Bıraktı 1
15:56
Dedaş, 7 İlçede 500 Bin Kişiyi Elektrik Kesintisi ile Susuz Bıraktı DİCLE Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (DEDAŞ) Diyarbakır'da elektrik borcu bulunduğu gerekçesiyle belediyelere ait su istasyonlarının elektriğini kesmesi üzerine 7 ilçede yaklaşık 500 bin kişi susuz kaldı.
Dedaş, 7 İlçede 500 Bin Kişiyi Elektrik Kesintisi ile Susuz Bıraktı
13:32
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü Siverek Belediyesi DEDAŞ'ın yaptığı elektrik kesintilerine misilleme olarak firmanın binasını mühürledi. Diyarbakır'da ise şirket elektrikleri kesince sular da gitti.
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü
08:38
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
09:37
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
13:58
Ergani'de Öğretmenin Darp Edildiği İddiası Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde kadın öğretmenin darp edildiği iddia edildi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
15:26
Ergani'de 1 Kişi Pompalı Tüfekle İntihar Etti Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı bunalıma giren bir kişi pompalı tüfekle intihar etti.
Ergani'de 1 Kişi Pompalı Tüfekle İntihar Etti
15:24
İşsiz Olan 4 Çocuk Babası, Pompalı Tüfek ile İntihar Etti Diyarbakır'ın Ergani İlçesi'nde oturan 4 çocuk babası, işsiz, 38 yaşındaki Erol Sert, aile içi sorunlar nedeniyle girdiği bunalım sonucu pompalı tüfek ile intihar etti.
İşsiz Olan 4 Çocuk Babası, Pompalı Tüfek ile İntihar Etti
15:45
Fırtınadan Okul Çatıları Uçtu Ergani ilçesinde etkili olan fırtına sebebiyle 5 okulun çatısının uçtuğu bildirildi.
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
12:03
Ergani'de 50 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde 50 kilogram esrar ele geçirildi.
22:30
Elektrik Kesintisi Çermik'i Susuz Bıraktı DİSKİ Genel Müdürü Yaşar Sarı, elektrik kesintisi nedeniyle Terfi İstasyonu'nun devre dışı kaldığını, ilçeye dün akşam saatlerinden itibaren su verilemediğini söyledi.
Elektrik Kesintisi Çermik'i Susuz Bıraktı
22:03
Erganispor'da Zirve İnadı Sürüyor Diyarbakır Deplasmanlı süper amatör futbol liginde Erganispor, deplasmanda Çınarspor'u 5-1 mağlup etti.
Erganispor'da Zirve İnadı Sürüyor
14:28
Diyarbakır'da Elektrik Kesintileri Diyarbakır'da aşırı yağışlar sonrası yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle Çermik ilçesine dün akşam saatlerinden itibaren su verilemedi.
Diyarbakır'da Elektrik Kesintileri
16:50
Ergani'de Tarfik Kazsı Ergani'de meydana gelen trafik kazasında lise öğrencisi Turan Kınık (17) ağır yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERGANİ HABERLERİ
[Hata Bildir]