SON DAKİKA EROL EVGİN HABERLERİ

Son Dakika Erol Evgin Haberleri


EROL EVGİN

Erol Evgin POPSAV'ın kurucusu olan Türk pop müziği sanatçısıdır. Erol Evgin sunuculuk, oyunculuk ve mimarlık da yapmıştır.

Eğitim ve Kültür Hayatı
Yüksek mimar Emel Evgin ile evli ve 2 çocuk babasıdır. Oğlu Türk pop müziği sanatçısı Murat Evgin'dir. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi'nde... Devamı

11:40
'Aileler Yarışıyor'un Hem İsmi Hem Sunucusu Değişti TV8'de yayınlanan 'Aileler Yarışıyor' programının yeni adı '100 Kişiye Sorduk' oldu. Programı bundan böyle komedyen Atalay Demirci sunacak.
'Aileler Yarışıyor'un Hem İsmi Hem Sunucusu Değişti
14:08
Erol Evgin'den Büyükerşen'e Övgü Yeni yıl özel konseri için Eskişehir'de bulunan ünlü sanatçı Erol Evgin, Başkan Büyükerşen ile birlikte Balmumu Heykeller Müzesi'ni ziyaret etti.
Erol Evgin'den Büyükerşen'e Övgü
09:02
Eskişehirliler Yağmur ve Soğuğa Rağmen Erol Evgin İle Coştular Eskişehir Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerinin ortaklaşa düzenlediği, 'Erol Evgin ile Yeni Yıl Konseri'ni Eskişehirliler yağmur ve soğuğa rağmen sonuna kadar coşkuyla izlediler.
Eskişehirliler Yağmur ve Soğuğa Rağmen Erol Evgin İle Coştular
17:21
Erol Evgin ile Yeni Yıl Konseri" Eskişehir'de, sanatçı Erol Evgin verdiği konserle, yağmur ve soğuğa rağmen sevenlerini coşturdu.
23:43
Eskişehir'de Erol Evgin Rüzgarı Türk pop müziğinin eskimeyen ismi Erol Evgin, Eskişehir'de unutulmayacak bir konser verdi.
Eskişehir'de Erol Evgin Rüzgarı
16:18
Erzurum Eksi 5'de Tiyatro Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Tiyatro Bölümü'nde öğrennim gören öğrenciler tarafından buz gibi havada sokak tiyatrosu sahnelendi.
Erzurum Eksi 5'de Tiyatro
15:13
Eksi 5'te Sokakta Tiyatro Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Tiyatro Bölümü'nde öğrenim gören öğrenciler, buz gibi havada sokak tiyatrosu sahneledi.
Eksi 5'te Sokakta Tiyatro
16:39
Hayat Ağacı Projesi Tanıtıldı Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: "Evlatlarımızı uyuşturucu girdabından çekip kurtaran güçlü bir el olmaya karar verdik" "Proje kapsamında '444 84 98' numaralı 'Alo Hayat Ağacı Hattı'nı bugün devreye sokacağız"
15:43
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı * Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:29
Düzelterek Yeniden) - Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı (düzelterek YENİDEN) ------------------------------------------------ GEÇİRDİĞİ kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
15:12
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:06
İlk Kültür Bakanı Halman, Toprağa Verildi Hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman, cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
15:10
İz Bırakanlar Unutulmaz Bu akşam futbol hayatına noktayı koyacak olan Alex de Souza'yı, Uğur Aktan yazdı.
İz Bırakanlar Unutulmaz
09:21
Tv8'in İddialı Programı 'Aileler Yarışıyor'u Alp Kırşan Sunacak Tv8 ekranlarında yayınlanan 'Aileler Yarışıyor' isimli programı bu hafta Alp Kırşan sunacak.
Tv8'in İddialı Programı 'Aileler Yarışıyor'u Alp Kırşan Sunacak
00:19
TOÇEV'in 20. Yıl Dönümü Konserle Kutlandı Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfının kuruluşunun 20. yıl dönümü dolayısıyla Maslak TİM Show Center'da bir konser düzenlendi.
TOÇEV'in 20. Yıl Dönümü Konserle Kutlandı
02:37
Çeis 50. Yılını Kutladı ÇEİS, 50. yılını kutladı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "İş sağlığı ve güvenliği tedbirini hayata geçirmek ve insan onuruna yaraşır bir çalışma ortamını sağlamak, sadece kanuni değil vicdani ve insani bir sorumluluktur".- "AB normlarında bir iş sağlığı güvenliği mevzuatı hazırladık.
Çeis 50. Yılını Kutladı
00:26
"AB Normlarında Bir İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatı Hazırladık" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "AB normlarında bir iş sağlığı güvenliği mevzuatı hazırladık." dedi.
'AB Normlarında Bir İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatı Hazırladık'
11:57
TOÇEV, 20. Yaşında TiM'de Kutluyor TOÇEV 20. Yılını 2 Aralık akşamı TİM Show Center'da sevilen sanatçılarla birlikte kutlayacak.
TOÇEV,  20. Yaşında TiM'de Kutluyor
13:53
Darülbedayi'nin 100. Yılına Yakışır Kutlama İstanbul Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dün düzenlenen muhteşem bir organizasyonla kutlandı.
Darülbedayi'nin 100. Yılına Yakışır Kutlama
10:02
Gülben Ergen: Anlaşma Değil, Misafircilik Aileler Yarışıyor programını 5 günlüğüne devralan Ergen, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Acun dedi ki gel bu hafta sen sun. Anlaşma değil misafircilik" dedi.
Gülben Ergen: Anlaşma Değil, Misafircilik
07:43
İstanbul Şehir Tiyatrolarının 100. Yıl Galası Kutlandı İstanbul Şehir Tiyatrolarının kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen galayla kutlandı.
İstanbul Şehir Tiyatrolarının 100. Yıl Galası Kutlandı
00:11
Darülbedayi" 100 Yaşında... Eski adı "Darülbedayi" olan İstanbul Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen galayla kutlandı.
Darülbedayi' 100 Yaşında...
23:37
İstanbul Şehir Tiyatroları 100 Yaşında İstanbul Şehir Tiyatrolarının kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen galayla kutlandı.
İstanbul Şehir Tiyatroları 100 Yaşında
09:56
Gülben Ergen, Acun'un Kanalında Geçici Sunucu Olacak Bu yıl ekranlarda kendisine uygun program bulamayan ve "Bir süre dinlenip yazı yazacağım" diyen Gülben Ergen, yakında TV8 ekranlarında olacak.
Gülben Ergen, Acun'un Kanalında Geçici Sunucu Olacak
12:54
Kasım'da "Sanat Yağmuru" Var İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Kasım'daki kültür sanat etkinlikleri yine göz kamaştırıyor.
13:32
İzmir'de Kültür Sanat İZDOB, "Madama Butterfly" operası ile "Kanlı Nigar" ve "Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti" müzikallerini sahneleyecek İZDSO, "Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" kapsamında, Erol Evgin'in solistliğinde sahne alacak.
İzmir'de Kültür Sanat
10:01
İzmir "Ata"sı İçin Tek Yürek Olacak Mustafa Kemal'in şehri İzmir, Ata'sını iki günlük etkinlikle anacak.
İzmir 'Ata'sı İçin Tek Yürek Olacak
12:32
Kasım'da 'Sanat Yağmuru' Var İzmirli sanatseverler, konserler ve sergilerden oluşan toplam 25 etkinlikle buluşacak.
Kasım'da 'Sanat Yağmuru' Var
11:16
İzmir'de Kültür Sanat Etkinlikleri İzmir Büyükşehir Belediyesinin bu ay 25 kültür sanat etkinliği düzenleyeceği bildirildi.
10:16
İzmir Büyükşehir Bir Ayda 25 Etkinlik Düzenleyecek İzmir Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kasım ayında konserler ve sergilerden oluşan toplam 25 etkinlik düzenleyecek.
İzmir Büyükşehir Bir Ayda 25 Etkinlik Düzenleyecek
12:44
Koçtaş'ın "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması" Başladı Koçtaş'ın 2009 yılından bu yana düzenlediği "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"nın beşincisi başladı.
17:26
Eskişehir'de 20 Bin Kişi Cumhuriyet İçin Yürüdü Eskişehir'de Atatürkçü Düşünce Derneği öncülüğünde, bazı sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen 'Cumhuriyet Yürüyüşü'ne yaklaşık 20 bin kişi katıldı.
Eskişehir'de 20 Bin Kişi Cumhuriyet İçin Yürüdü
19:48
Acun Ilıcalı'nın TV8 İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı Başarılı televizyoncu, "100 seyirciden 1'inin izlediği bir kanala 70 milyon dolar verip aldım. TV8'i Türkiye'nin en çok izlenen üç kanalından biri yapacağım" dedi.
Acun Ilıcalı'nın TV8 İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı
11:22
Turizmci Bayram Tatilinde Umduğunu Bulamadı Kurban Bayramı'nın yaz tatilinin sonu ve okulların açıldığı döneme denk gelmesi nedeniyle hem yurt içi hem de yurt dışı tatilci sayısında ciddi azalma oldu.
Turizmci Bayram Tatilinde Umduğunu Bulamadı
15:23
Aydın Zafer Bayramını Erol Evgin ile Kutlayacak Aydın, Zafer Bayramı'nı çok özel bir Erol Evgin konseri ile kutlamaya hazırlanıyor.
Aydın Zafer Bayramını Erol Evgin ile Kutlayacak
10:05
33 Yıl Sonra Yeniden Bodrum Kalesi'nde Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, geçtiğimiz akşam konser verdi.
33 Yıl Sonra Yeniden
12:46
Erol Evgin, Bodrum Konserinde Zeki Müren'i Andı Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahneye çıkan Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Erol Evgin, hayranlarıyla buluştu.
Erol Evgin, Bodrum Konserinde Zeki Müren'i Andı
11:42
Erol Evgin, 33 Yıl Sonra Bodrum Kalesi'nde Konser Verdi Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde sahne alan Türk pop müziğinin ünlü ismi Erol Evgin, 33 yıl aradan sonra Bodrum Kalesi'nde konser verdi.
Erol Evgin, 33 Yıl Sonra Bodrum Kalesi'nde Konser Verdi
02:49
Erol Evgin, Bodrum'da Konser Verdi Türk pop müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı Erol Evgin, Bodrum'da konser verdi.
Erol Evgin, Bodrum'da Konser Verdi
23:58
Ünlü Sanatçı Erol Evgin, Bodrum'da Konser Verdi Ünlü sanatçı, besteci ve söz yazarı Erol Evgin, Bodrum'da konser verdi.
Ünlü Sanatçı Erol Evgin, Bodrum'da Konser Verdi
09:41
Erol Evgin "O Yıllara" Götürdü Dört kuşağın birlikte söylediği şarkılarıyla her yaş grubundan hayranlarını Açıkhava'da bir araya getiren Türk Pop Müziği'nin büyük ismi Erol Evgin adeta zaman yolculuğu yaptırdı.
Erol Evgin 'O Yıllara' Götürdü
11:52
İlk Konser Candan Erçetin'den Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, sahne alan Türk Pop müziğinin ünlü ismi Candan Erçetin, hayranlarını coşturdu.
İlk Konser Candan Erçetin'den
11:18
Yenilenen Bodrum Kalesi'nde İlk Konser Candan Erçetin'den Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde sahneye çıkan Türk pop müziğinin ünlü ismi Candan Erçetin, hayranlarını coşturdu.
Yenilenen Bodrum Kalesi'nde İlk Konser Candan Erçetin'den
10:10
İstanbul'da Kültür Sanat Perküsyon virtüözü Burhan Öçal, 20 Ağustos'ta Zorlu Center Park alanında konser verecek Ali Kocatepe, 50. sanat yılını 20 Ağustos'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde vereceği konserle kutlayacak İngiltere'nin ikonik grubu Portishead, 20 Ağustos'ta ilk kez Türkiye'de sahne alacak.
İstanbul'da Kültür Sanat
12:46
Bodrum Kalesinde ilk Konser Candan Erçetinin 13 Ağustos Çarşamba günü Türk Pop müziğinin ünlü ismi Candan Erçetin konseri ile başlayacak olan Bodrum Kalesi Kral 20. Yıl Konserleri, on iki gün boyunca farklı sanatçılara ev sahipliği yapacak.
16:31
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Çolpan İlhan, Teşvikiye Camisi'nde kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:12
Sanatçı Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı İlhan'ın cenazesi, Teşvikiye Camisi'nde öğle vakti kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda eşi Sadri Alışık'ın yanında toprağa verildi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Kendisini her zaman saygıyla andım, saygıyla anmaya devam edeceğiz.
10:08
Senfoni Orkestrası Eşliğinde Konser Çoşkusu Gelen Türkiye'nin en güçlü seslerinden MFÖ, Erol Evgin, Ferhat Göçer ve Hande Yener senfoni orkestrası eşliğinde sahne alacak.
08:40
Nilüfer, "ZAMANI Geçmeyen Şarkıları" Açıkhava'da Sahnesinde Söyledi! Nilüfer ile unutulmayan şarkıları Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde buluşturdu.
15:11
Bodrum Kalesi'ni Müzik Fethedecek Kral Grubu 20. Yıl Kutlamaları için dev isimler Ağustos ayı boyunca Bodrum'u müziğe doyuracak!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:17. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EROL EVGİN HABERLERİ
[Hata Bildir]