SON DAKİKA EROL KÖSE HABERLERİ

Son Dakika Erol Köse Haberleri


EROL KÖSE

Erol Köse 1965, Elazığ doğumlu, yapımcı ve eski şarkıcı. Komedi Dans Üçlüsü'nün bir üyesi olarak müzik dünyasına girdi. Sekiz yıllık grup kariyeri sonrasında Deniz Arcak'ın kendisi için albüm yapma teklifiyle Köse, yapımcılık kariyerine başladı. Bu yıllarda Ayna, Atilla Taş, Nihat Doğan, Ferhat... Devamı

09:02
Erol Köse'nin 20 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor! Ünlü menajer Siverek, ortak oldukları şirketi kendisinden habersiz üçüncü bir kişiye sahte evraklarla devrettiği gerekçesiyle Köse'ye 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
Erol Köse'nin 20 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor!
12:37
Seda Sayan'ın Erol Köse'ye Efsane 'Ayar'ı Tez Konusu Oldu Birçok ünlüyü karşısına alan Köse, Seda Sayan'a sataşınca tabiri caizse duvara toslamıştı. Kadırgalı'nın canlı yayındaki cevabı tarihe geçti, bitirme projesine konu oldu.
Seda Sayan'ın Erol Köse'ye Efsane 'Ayar'ı Tez Konusu Oldu
16:28
İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse'nin Siyasi Hayatı Kitap Oldu CHP'nin bir dönem etkili isimlerinden olan İzmit eski Belediye Başkanlarından Erol Köse'nin siyasi hayatı kitap oldu.
İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse'nin Siyasi Hayatı Kitap Oldu
15:38
İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse'nin Siyasi Hayatı Kitap Oldu Chp'nin bir dönem etkili isimlerinden olan İzmit eski Belediye Başkanlarından Erol Köse'nin siyasi hayatı kitap oldu.
İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse'nin Siyasi Hayatı Kitap Oldu
14:22
Şarkıcı Gülşen, Erol Köse ve Can Tanrıyar'dan Şikayetçi Oldu Ünlü şarkıcı Gülşen’e twitter üzerinden hakaret ettikleri iddiasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapsi istenen Can Tanrıyar ve Erol Köse’nin yargılanmasına başlandı.
12:22
Çağla Şikel, Erol Köse'nin "Bilerek Açtın" Sözüne Dava Açtı Canlı yayında kaza ile göğsü açılan Şikel, "Kurgu bu. Bilerek yaptı, canlı yayın kazası olduğuna inanmıyorum" diyen Erol Köse'ye dava açtı.
Çağla Şikel, Erol Köse'nin 'Bilerek Açtın' Sözüne Dava Açtı
11:50
Özlem Yıldız'dan Yasak Aşk İddialarına Jet Yanıt Özlem Yıldız; Uçankuş TV'de yayınlanan ''Ne Diyorsak O'' programına telefonla bağlanarak, evli adamla teknede buluştuğu sözlerine ateş püskürdü.
Özlem Yıldız'dan Yasak Aşk İddialarına Jet Yanıt
16:53
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak Ünlü yapımcı, Çağla Şikel'in kendi sunduğu sabah programında dans ederken göğüslerinin açılmasını kaza olarak görmediğini söyledi.
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak
16:53
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak Çağla Şikel'in kendi sunduğu sabah programında dans ederken göğüslerinin açılmasını kaza olarak görmediğini söyledi.kl
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak
16:53
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak Çağla Şikel'in kendi sunduğu sabah programında dans ederken göğüslerinin açılmasını kaza olarak görmediğini söyledi.kl
Erol Köse Çağla Şikel'i Çok Kızdıracak
22:07
Kocaeli Kent Bayramlaşması'nda Buluştu Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen Kent Bayramlaşması'nın 21'incisi gerçekleştirildi.
11:27
Eski ve Yeni Başkanlar Birlikte Oruç Açtı Kocaeli'ne hizmet etmiş eski belediye başkanları ile mevcut başkanlar, Başkan Karaosmanoğlu'nun verdiği iftarda buluştu
Eski ve Yeni Başkanlar Birlikte Oruç Açtı
16:39
Otomobiller Çarpıştı: Üç Yaralı Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde iki otomobilin çarpışmasıyla 3 kişi yaralanırken, araçlarda maddi hasar oluştu.
Otomobiller Çarpıştı: Üç Yaralı
10:06
"Biz Maltepe'yi 50 Yıl İçin Planlayacağız" CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, Altıntepe Mahallesi Seçim irtibat bürosunda halkla buluştu.
09:57
Kur'an'la Dalga Geçtiği İddia Edilen Bağış'a Tepki Yağıyor İnternete yüklenen yeni ses kaydı Egemen Bağış'ı zor durumda bıraktı. Hem sosyal medyada hem de sokaklarda Bağış'a tepki büyük.
Kur'an'la Dalga Geçtiği İddia Edilen Bağış'a Tepki Yağıyor
17:45
Türkiye'de Bir İlk: "Fizik Tedavi Köylünün Ayağına Gitti" Türkiye’de ilk kez Edirne’de faaliyetine başlayan 'Gezici Fizik Tedavi Aracı' ile sağlık hizmeti köylülerin ayağına gidiyor.
Türkiye'de Bir İlk: 'Fizik Tedavi Köylünün Ayağına Gitti'
13:20
Fizik Tedavi İçin Artık Vatandaşın Ayağına Gidiliyor Türkiye’de ilk kez Edirne’de başlatılan gezici fizik tedavi aracı ile sağlık hizmeti köylünün ayağına götürülüyor.
Fizik Tedavi İçin Artık Vatandaşın Ayağına Gidiliyor
12:01
Çankaya Belediye Başkanı Tanık, Yeni Toplumcu Belediyeciliği Anlattı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, 1973’lerde başlayan Sosyal Demokrat ve Sosyalistlerin taşıdığı toplumcu belediyeciliği, 2009 yılında göreve geldiğinde Yeni Toplumcu Belediyecilik olarak tekrar canlandırmayı amaçladığını ve bu konuda önemli merhaleler katettiklerini söyledi.
Çankaya Belediye Başkanı Tanık, Yeni Toplumcu Belediyeciliği Anlattı
14:54
Erol Köse'ye Şahan Gökbakar'a Hakaretten Beraat Katıldığı bir televizyon programında oyuncu ve yönetmen Şahan Gökbakar'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan yapımcı Erol Köse atılı suçu işlediği sabit olmadığı gerekçesiyle beraat etti.
Erol Köse'ye Şahan Gökbakar'a Hakaretten Beraat
11:55
Benim de Bir Fidanım Var Yığılca Kaymakamlığı’nın “Benim de Bir Fidanım Var” projesi kapsamında Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi DAGEM’de Mevlana Ortaokulu öğrencilerinin katılımı ile fidan dikim töreni gerçekleştirildi.
Benim de Bir Fidanım Var
14:40
Can Tanrıyar ve Erol Köse, "Hakaret"Ten Ceza Aldı Sosyal paylaşım sitesi üzerinden Tanrıyar'ın eski kayınvalidesine hakaret ettikleri gerekçesiyle Tanrıyar 5 bin 625 lira, Erol Köse ise 6 bin 750 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Can Tanrıyar ve Erol Köse, 'Hakaret'Ten Ceza Aldı
13:28
Can Tanrıyar ve Erol Köse'ye 6 bin lira Twitter Cezası Twitter'dan eski kayınvalidesine hakaret içeren yazılar yazan Can Tanrıyar ve aynı kişiye hakaret eden Erol Köse'ye para cezası verildi.
Can Tanrıyar ve Erol Köse'ye 6 bin lira Twitter Cezası
12:36
Erol Köse ve Can Tanrıyar'a Para Cezası Petek Dinçöz'ün annesi Esra Süay Toğuş hakkında twitter hesabı üzerinden "Bu kadar ceviz kırılmaz ki, dün akşam 118'nci kayınpederimle tanıştım." dediği iddia edilen eski eşi Can Tanrıyar ile 'gurme kaynana' yorumunu yapan Erol Köse'nin yargılandığı davada karar çıktı.
Erol Köse ve Can Tanrıyar'a Para Cezası
15:03
Erol Köse Gözaltına Alındı Ünlü yapımcı Erol Köse, Twitter'da bir takipçisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla hakkında çıkarılan yakalama kararı gereği Atatürk Havalimanı'nda.
Erol Köse Gözaltına Alındı
13:58
Erol Köse Gözaltına Alındı Erol Köse, twitterda bir takipçisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
Erol Köse Gözaltına Alındı
20:03
Davayı Tatlıses Değil Ben Kazandım 'Tatlıses Klasiği' albümü yüzünden İbrahim Tatlıses ile mahkemelik olan Erol Köse, davayı kaybettiği iddialarını yalanladı: Davayı biz kazandık.
Davayı Tatlıses Değil Ben Kazandım
20:03
Hande Yener'in En Sevilen Şarkıları Yeniden Raflarda Hande Yener'in 2000'li yılların başında hit olmuş şarkılarının yeni düzenlemelerini içeren Best of Hande Yener albümü, Erol Köse'nin yapımcılığında.
10:40
Kocaeli Eski Milletvekili ve Eski Belediye Başkanı Erol Köse Açıklaması Kocaeli eski milletvekili ve eski belediye başkanlarından Erol Köse, "Kocaeli CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahsin Tarhan Kocaeli için bir kazanç” dedi.
Kocaeli Eski Milletvekili ve Eski Belediye Başkanı Erol Köse Açıklaması
17:47
MSF Yerel Yönetimlere Damga Vuracak Mimarlar Odası Ankara Şubesi ikincisini düzenlediği MSF ile yerel yönetimlerde katılım deneyimini, yerel ve dünyadan örneklerle tartışacak.
MSF Yerel Yönetimlere Damga Vuracak
14:15
Ünlüler Twitter'da 29 Ekim Ne Dedi Twitter'da Cumhuriyetin 90.yıl dönümünün coşkusunu yaşayan sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri, 'bugün hepimiz 90 yaşındayız', 'nice yıllar olsun Cumhuriyete', 'iyiki doğdun Türkiye Cumhuriyeti' gibi sözlerle takipçilerine mesajlar verdi.
Ünlüler Twitter'da 29 Ekim Ne Dedi
14:00
Twitter'ın Türkiye Şampiyonu Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın hayatımıza soktuğu takipçi mantığı insanları Takipçi sayısını arttırma arayışa doğru yönlendirdi.
Twitter'ın Türkiye Şampiyonu
09:10
Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava'da İzleyenlerini Coşturdu Türk pop müziğinin Süper Star'ı Ajda Pekkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hem coştu hem de coşturdu.
Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava'da İzleyenlerini Coşturdu
23:56
Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da Konser Verdi Türk pop müziğinin Süper Star'ı Ajda Pekkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hem coştu hem coşturdu.
Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da Konser Verdi
00:11
Twitter'da Büyük Operasyon Sosyal paylaşım ağı Twitter son iki gün büyük bir operasyon başlattı. Twitter, sahte hesabı olanlar, gerçek hesabı olup da pasif durumda olanları, blok şeklinde takip yapanları tek tek tespit ederek hesaplarına el koydu. Twitter'ın yaptığı operasyon sonucunda Türkiye'den Erol Köse ve İbrahim Tatlıses'in hesaplarında büyük düşüşler yaşandı.
Twitter'da Büyük Operasyon
14:23
"Twitter Hesaplarını Spam Savaşları Eritiyor" Medya Derneği Genel Sekreteri ve teknoloji yazarı Ergürel: "Twitter hem sahte hesapları kapatıyor hem de yoğun şikayet almış bazı hesapların kullanımını süresiz olarak askıya alıyor" "Askıya alınmaların en önemli nedeni kullanıcıların politik görüşünden hoşlanmadığı kullanıcıyı spam (istenmeyen içerik) olarak bildirebilmesi" " İnsanların çoğu farkında değil ama takipçi artırıcı programlar yasak. Bu yüzden programı kullanan hesaplar kapatılıyor bugünlerde" "Erol Köse’nin hesabı 24 Temmuz
'Twitter Hesaplarını Spam Savaşları Eritiyor'
11:00
Sosyal Medya'nın Şampiyonu Cem Yılmaz Socialbakers'tan alınan bilgilere göre, Türkiye'de Facebook ve Twitter üzerinde en çok takipçi sayısına sahip kişi Cem Yılmaz.
Sosyal Medya'nın Şampiyonu Cem Yılmaz
19:18
Yeni Hürrem Vahide Gördüm'den ŞOK karar Muhteşem Yüzyıl'ın sezon finalinde 'Yeni Hürrem' olarak ilk kez izleyici karşısına çıkan Vahide Gördüm soyadına veda etti
Yeni Hürrem Vahide Gördüm'den ŞOK karar
16:14
Erol Köse'nin 'Yalaka' Sözü Pahalıya Patladı Erol Köse hakkında İbrahim Tatlıses ile avukatı Hayati Şahin'e hakaret ettiği ve iftira attığı iddiasıyla açılan dava karara bağlandı.
Erol Köse'nin 'Yalaka' Sözü Pahalıya Patladı
14:16
Muhteşem Yüzyıl'da Vahide Gördüm Meryem Uzerli'nin yerini doldurabildi mi? Muhteşem Yüzyıl'a Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromuna yakalanması sonrası dahil olan yeni Hürrem Sultan'ı Vahide Gördüm görücüye çıktı.
Muhteşem Yüzyıl'da Vahide Gördüm Meryem Uzerli'nin yerini doldurabildi mi?
09:20
Vahide Gördüm'e Hürrem Sultan Tepkisi Meryem Uzerli'nin dizisini terk etmesinden sonra 'Hürrem' karakterini canlandırmaya başlayan Vahide Gördüm, Twitter'ı karıştırdı.
Vahide Gördüm'e Hürrem Sultan Tepkisi
15:03
"Kentine Güvenen Kentler Buluşması" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Deneyimli başkanlar konuşuyor" oturumuna dinleyici olarak katıldı.
06:01
Karvak'tan Atv'ye Üç Ödül KarVak Ödülleri'nde; 'En İyi Aksiyon Dizisi' 'Kurtlar Vadisi', 'Yılın Reality Show'u 'Tatlı Sert' seçildi.
Karvak'tan Atv'ye Üç Ödül
16:31
Erol Köse'den Siyahi Bebek Bombası! ''Aramızda Kalsın'' programına siyahi bir bebekle çıkan Erol Köse, ''siyahi bebek'' skandalını ti'ye aldı.
Erol Köse'den Siyahi Bebek Bombası!
09:51
Şahan Aykut Kocaman'ı Hedef Aldı Galatasaray 19. şampiyonluğunu ilan ettikten sonra, Şahan Gökbakar Aykut Kocaman'a gönderme yaptı.
Şahan Aykut Kocaman'ı Hedef Aldı
17:02
İbrahim Tatlıses Hakkında Bir İddia Daha Bakırköy 2. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki davanın duruşmasında, avukatlar katılırken, Erol Köse'nin tanık olarak gösterdiği Mevlüt Yılmaz dinlendi.
İbrahim Tatlıses Hakkında Bir İddia Daha
21:45
Ünlülerden Fenerbahçe'ye Tam Destek Türkiye'nin nefesini tutarak beklediği büyük karşılaşmaya dakikalar kala, ünlü isimler de twitter sayfalarından Fenerbahçe için başarılar diledi.
Ünlülerden Fenerbahçe'ye Tam Destek
11:54
Erol Köse'den Taksim Tepkisi 1 Mayıs İşçi bayramı nedeniyle Taksim'de çıkan olaylara Erol Köse'den tepki geldi.
Erol Köse'den Taksim Tepkisi
10:43
Beyaz ve Erol Köse Break Dance Yaptı Cuma akşamı Beyaz Show'a konuk olan Erol Köse, Beyazıt Öztürk'le Break Dance yapınca stüdyoda yer yerinden oynadı.
Beyaz ve Erol Köse Break Dance Yaptı
06:03
İntizar: Kadınlardan Evlilik Teklifleri Alıyorum Şarkıcı İntizar, kendisine çift cinsiyetli diyerek kadınlardan evlilik teklifleri almasına neden olan Erol Köse'ye ateş püskürdü.
İntizar: Kadınlardan Evlilik Teklifleri Alıyorum
14:22
Erol Köse: Hadi Bülo İspatla! Erol Köse, iki üniversite bitirdiğini söyleyen Bülent Ersoy'u kızdıracak açıklamalar yaptı.
Erol Köse: Hadi Bülo İspatla!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:48:16. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EROL KÖSE HABERLERİ
[Hata Bildir]