SON DAKİKA ESABİL SOYDAN HABERLERİ

Son Dakika Esabil Soydan Haberleri


... Devamı

17:25
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti İskenderun Belediye Başkan adayı Seyfi Dingil, ilçeye bağlı bazı belde belediye başkanları ve esnafla bir araya geldi.
19:30
Uçuruma Yuvarlanan Araçtan Sağ Kurtuldu Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Denizciler beldesinde 50 metreden şarampole yuvarlanan araç sürücüsü kazadan yaralı olarak kurtuldu.
Uçuruma Yuvarlanan Araçtan Sağ Kurtuldu
14:22
Belde Belediye Başkanları Tarafından Sayın Ali İhsan Su'ya Plaket İskenderun'a bağlı Azganlık Beldesi Belediye Başkanı Halil Demir, Sarıseki Beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, Denizciler Beldesi Belediye Başkanı Esabil Soydan ve Bekbele Beldesi Belediye Başkanı B. Bestami Bilgili, Düzce İline Vali olarak atanan İlçe Kaymakamı Sayın Ali İhsan Su'yu makamında ziyaret ettiler.
Belde Belediye Başkanları Tarafından Sayın Ali İhsan Su'ya Plaket
09:32
Hatay Belediye Başkanları Tek Ses, Tek Yürek Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde iki yılı aşkın süredir yapılan birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları aralıksız devam ediyor.
Hatay Belediye Başkanları Tek Ses, Tek Yürek
16:38
İskenderun'da AK Parti Divan Toplantısı AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Türkiye'nin dünya lideri ülkeler arasında olmasının önündeki tek engelin terör sorunu olduğunu söyledi.
İskenderun'da AK Parti Divan Toplantısı
12:41
Başkan Savaş'tan Denizciler Beldesi'ne Ziyaret Doç.Dr. Lütfü Savaş, ilçe, belde ve köylere yönelik birlik, beraberlik ve dayanışma buluşmalarını sürdürüyor.
Başkan Savaş'tan Denizciler Beldesi'ne Ziyaret
17:00
Bekbele Merkez Camii'nin Temeli Dualarla Atıldı Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Bekbele beldesinde merkez camii için temel atma töreni düzenledi.
Bekbele Merkez Camii'nin Temeli Dualarla Atıldı
09:56
Merkez Cami İçin Temel Atma Töreni Düzenledi Bekbele Merkez Camii'nin inşaatının temeline dualar ve tekbirlerle ilk harc kondu.
Merkez Cami İçin Temel Atma Töreni Düzenledi
19:11
Kucağında 2 Yaşındaki Kızı ile Şehit Eşinin Cenazesine Gitti Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fırat Yıldırım'ın eşi Gülistan Sevgi Yıldırım, kucağında 2 yaşındaki kızı Sudenur ile eşinin cenazesine katılmak üzere Antalya'ya gitti.
Kucağında 2 Yaşındaki Kızı ile Şehit Eşinin Cenazesine Gitti
16:21
Çukurca'daki Çatışma Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki çatışmada şehit olan, evli ve bir çocuk babası Uzman Çavuş Fırat Yıldırım'ın Hatay'ın İskenderun ilçesindeki evinde yas var.
23:43
Adalet Bakanı Ergin: Suriye'de Yaşanan Sıkıntıları El Birliği ile Çözeceğiz Adalet Bakanı Ergin, "Suriye'de yaşanan sıkıntıları el birliği ile çözeceğiz." dedi.
17:40
İskenderun'da Beldelerin İlçe Olma İsteği Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı 5 belde ve 6 köy büyük şehir statüsü kapsamında ilçe olmak için miting düzenlediler.
İskenderun'da Beldelerin İlçe Olma İsteği
15:06
Belde Belediyeleri İlçe Olmak İçin Miting Düzenledi Hatay'ın büyükşehir statüsüne alınacak olması ile kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan İskenderun ilçesine bağlı 5 belde halkı ilçe olmak için miting düzenledi.
Belde Belediyeleri İlçe Olmak İçin Miting Düzenledi
13:15
Kisiad'ın Yeni Hizmet Binası Törenle Açıldı Hatay'ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği (KİSİAD)'nin yeni hizmet binası törenle açıldı.
Kisiad'ın Yeni Hizmet Binası Törenle Açıldı
16:51
Eğitim İçin Mısır'a Gitti Cenazesi Geldi Mısır'da El-Ezher Üniversitesi 1.sınıf öğrencisi Aslıhan Mehmelet geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti.
15:57
Mısır'da Hayatını Kaybeden Öğrenci Toprağa Verildi Hatay'ın İskenderun ilçesinde lise eğitimini tamamladıktan sonra Mısır El-Ezher Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazanan Aslıhan Mehmelet geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
Mısır'da Hayatını Kaybeden Öğrenci Toprağa Verildi
17:17
Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı Hatay'ın İskenderun ilçesinde dün uğradığı saldırıda hayatını kaybeden Mustafa Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı.
Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:20
Hatay'da Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Ölen 3 Kişi İskenderun'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek ölen aynı aileden 1'i çocuk 3 kişinin cenazeleri toprağa verildi.
Hatay'da Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Ölen 3 Kişi
12:02
İskenderun'daki Soba Faciası Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Akarca köyünde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden anne, kızı ve torunu gözyaşları arasında toprağa verildi.
İskenderun'daki Soba Faciası
11:03
Sobadan Zehirlenen Anne ve Çocukları Toprağa Verildi Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Denizciler Beldesi Akarca köyünde sobadan çıkan karbonmonoksit gazından zehirlenen Satun ailesi dualarla köy mezarlığında toprağa verildi.
Sobadan Zehirlenen Anne ve Çocukları Toprağa Verildi
18:26
Milletvekili Karasayar: Türkiye, Parmakla Gösterilen Ülke Haline Geldi AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Türkiye'nin dünya ülkeleri arasında parmakla gösterilecek ülkeler arasına geldiğini söyledi.
Milletvekili Karasayar: Türkiye, Parmakla Gösterilen Ülke Haline Geldi
18:19
Bakan Eroğlu: İskenderun Demir Çelik Sektöründe Dünyada Söz Sahibi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İskenderun'un demir-çelik'de dünyada söz sahibi olduğunu söyledi.
Bakan Eroğlu: İskenderun Demir Çelik Sektöründe Dünyada Söz Sahibi
18:14
Vali Lekesiz: Amanos Dağlarında Operasyonlar Devam Edecek Polis memurunun şehit edildiği Denizciler beldesine hayırsever bir işadamı tarafından yaptırılan modern karakol törenle hizmete açıldı.
Vali Lekesiz: Amanos Dağlarında Operasyonlar Devam Edecek
17:00
İskenderun'da Şehit Kazım Şengül Polis Merkezi Amirliği Hizmete Açıldı Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, emniyet güçlerinin canı pahasına görev yaptığını belirtti.
17:45
Hatay Valisi Lekesiz İskenderun'da Sevgi Evlerini Ziyaret Etti Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, kimsesiz çocuklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.
10:43
Vali Lekesiz Kimsesiz Çocuklarla Aşure Yedi Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, İskenderun'a bağlı Denizciler beldesinde Tosyalı Holding tarafından yaptırılan Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri'ni ziyaret etti.
Vali Lekesiz Kimsesiz Çocuklarla Aşure Yedi
18:41
Hakkari'deki Hain Saldırı Hakkari'nin Çukurca içesindeki terör saldırısında şehit olan Piyade Onbaşı Mesut Cengiz'in cenazesi, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in de katıldığı törenle Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Denizciler beldesinde toprağa verildi.
18:08
Şehit Onbaşı Cengiz Dualarla Uğurlandı Piyade Onbaşı Mesut Cengiz, İskenderun'a bağlı Denizciler beldesinde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Onbaşı Cengiz Dualarla Uğurlandı
15:10
İskenderunlu Er Mesut Cengiz'in Baba Ocağına Ateş Düştü (2) Hakkari'de şehit düşen İskenderunlu er Mesut Cengiz'in baba ocağına ateş düştü.
İskenderunlu Er Mesut Cengiz'in Baba Ocağına Ateş Düştü (2)
14:00
İskenderunlu Erin Baba Ocağına Ateş Düştü Hakkari'de şehit düşen İskenderunlu er Mesut Cengiz'in baba ocağına ateş düştü.
14:06
Farklı Dinlerin Temsilcileri Kisiad'ın Düzenlediği İftarda Buluştu İskenderun'da, farklı dinlerin temsilcileri, Körfez Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
09:50
KİSİAD'ın İftarında Hoşgörü Rüzgarı Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde KİSİAD düzenlediği iftar yemeğinde hoşgörü rüzgarı esti.
KİSİAD'ın İftarında Hoşgörü Rüzgarı
22:28
Kisiad'ın İftarında Hoşgörü Rüzgarı Esti Hatay'ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) düzenlediği iftar yemeğinde hoşgörü rüzgarı esti.
Kisiad'ın İftarında Hoşgörü Rüzgarı Esti
11:08
Genel Seçimlere Doğru Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, AK Parti hükümeti ile birlikte hizmet patlamasının yaşandığını belirtti.
16:10
Ergin: Bu Seçimde Siyasi Ve Ekonomik İstikrarın Devamı Oylanacak AK Parti Hatay Milletvekili Ergin, Türkiye'nin 12 Haziran'da çok önemli bir seçime gideceğini, bu seçimle halkın ülkede ekonomik ve siyasi istikrarın devam edip etmeyeceğine karar vereceğini söyledi.
Ergin: Bu Seçimde Siyasi Ve Ekonomik İstikrarın Devamı Oylanacak
12:10
Babasının Beylik Tabancası ile Canına Kıydığı İddia Edildi Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Denizciler Beldesi'nde 15 yaşındaki Melike P. 'nin, uzman çavuş olan babasının beylik tabancası ile canına kıydığı iddia edildi.
19:10
Karasayar: Hizmet İçin Yola Devam AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Başbakan Recep Tayip Erdoğan önderliğinde Türkiye'nin bölgesinde en saygın ve en güçlü ülkelerden biri haline geldiğini söyledi.
Karasayar: Hizmet İçin Yola Devam
14:21
"Güvenlik Kameraları Suç Oranlarını Azaltıyor" Hatay'ın İskenderun İlçesine Bağlı Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Mobese Güvenlik Kameralarının Caydırıcı Gücü Olduğunu Belirterek, Suç Oranlarını da Azalttığını Söyledi.
15:32
Denizciler Belediyesi Mobese Sistemi Kurdu İskenderun İlçesine Bağlı Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Kurulan Mobese Sisteminin Halkın Huzur ve Güvenliğine Katkı Sağlayağını Kaydetti
10:20
Denizciler ve Bekbele Beldeleri Arıtma Tesisine Kavuşuyor Hatay'ın İskenderun İlçesine Bağlı Denizciler ve Bekbele Beldelerinin Yaptıracağı Arıtma Tesisinin İhale Sözleşmesi İmzalandı.
10:28
Denizciler'e Su Arıtma Tesisi Yapılıyor Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Beldeye Su Arıtma Tesisi İhalesinin Yapılması Konusunda Hiçbir Pürüz Kalmadığını Söyledi.
13:27
"Peygamberimizin Hayatını Örnek Alanlar Doğru Yoldan Asla Çıkmaz" Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Akpınar, Alemlere Rahmet Olarak Gönderilen Son Peygamber Hz. Muhammed'in Yaşamını Örnek Alanların Doğru Yoldan Asla Çıkmayacağını Vurguladı.
'Peygamberimizin Hayatını Örnek Alanlar Doğru Yoldan Asla Çıkmaz'
16:50
AK Parti, İskenderun İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Halka Tanıttı Adalet ve Kalkınma Partisi, Hatay'ın İskenderun İlçesinde Merkez ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Halka Tanıttı.
AK Parti, İskenderun İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Halka Tanıttı
14:31
İçişleri Bakanı Atalay, Yaralı Polisi Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Hatay'ın İskenderun İlçesindeki Çatışmada Yaralanan Polis Memuru İhsar Başer'i Ziyaret Etti.
15:45
İskenderun'da Kutlu Doğum Konferansı Alemlere Rahmet olarak gönderilen son peygamber Hz. Muhammed'in doğumunun 1437. yıldönümü münasebetiyle İskenderun müftülüğü tarafından bir konferans verildi.
İskenderun'da Kutlu Doğum Konferansı
12:40
'Midas'ın kördüğümü' adlı oyun İskenderun'da yoğun ilgi gördü Ekin Tiyatrosu tarafından İskenderun Yazıcı kültür Merkezi'nde sergilenen 'Midas'ın kördüğümü' adlı oyun büyük ilgi gördü.
'Midas'ın kördüğümü' adlı oyun İskenderun'da yoğun ilgi gördü
11:05
İskenderun Müftüsü Bekir Gülce'nin veda yemeğinde duygu dolu anlar yaşandı İskenderun Müftüsü Bekir Gülce'nin Kahramanmaraş Müftülüğü'ne atanması dolayısıyla düzenlenen veda yemeğinde duygu dolu anlar yaşandı.
İskenderun Müftüsü Bekir Gülce'nin veda yemeğinde duygu dolu anlar yaşandı
16:46
KİSİAD, törenle hizmete açıldı Körfez İşadamları Derneği (KİAD) yönetimi aldığı karar doğrultusunda derneğin ismini Körfez İskenderun Sanayici İşadamları Derneği (KİSİAD) olarak değiştirirken, dernek yeni binasında törenle hizmete açıldı.
KİSİAD, törenle hizmete açıldı
14:03
Bekbele beldesinde yaptırılan Mimar Sinan Camii açıldı Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Bekbele beldesine Belediye Başkanı Bestami Bilgili ve vatandaşların girişimleri ile yaptırılan Mimar Sinan Camii açıldı. Camide verilen sela ile Bekbele halkı açılışa davet edildi.
Bekbele beldesinde yaptırılan Mimar Sinan Camii açıldı
00:40
Belediyenin Türk bayrağı dağıtımında izdiham yaşandı İskenderun'a bağlı Denizciler beldesinde bu yıl ilki gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Türk bayrağı dağıtılması sırasında izdiham yaşandı.
Belediyenin Türk bayrağı dağıtımında izdiham yaşandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:27. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESABİL SOYDAN HABERLERİ
[Hata Bildir]