20:5400
SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

  Mesut Hoşcan: Türkiye Kupası'nı Kazanmak İçin Hazırız

  Mesut Hoşcan: Türkiye Kupası'nı Kazanmak İçin Hazırız

  Eskişehir Başkanı Mesut Hoşcan, "Türkiye Kupası'nı Eskişehir'e getirmek için camia, yönetim, futbolcu ve teknik ekip olarak hepimiz hazırız." dedi. (Bugün 18:56)

   

  Eskişehirspor'dan Çocuklara '23 Nisan' Hediyesi

  Eskişehirspor'dan Çocuklara "23 Nisan" Hediyesi

  Es Es, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Kocaeli'nin amatör futbol ligi takımlarından Karamürsel İdman Yurdu Futbol Okulu Takımı ile Eskişehir Nasreddin Hoca İlkokulu arasında gösteri maçı düzenledi. (Bugün 18:42)

   

  Eskişehir'de 500 Kişi Yürüdü

  Eskişehir'de 500 Kişi Yürüdü

  Tgb tarafından organize edilen ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun destek verdiği yürüyüş, Porsuk Bulvarı Atatürk Caddesi girişinde başladı. (Bugün 18:32)

   

  Eskişehir'de 'Milli Egemenlik Yürüyüşü'

  Eskişehir'de "Milli Egemenlik Yürüyüşü"

  Eskişehir’de sivil toplum örgütleri ve öğrenciler tarafından "Milli Egemenlik Yürüyüşü" yapıldı. (Bugün 17:55)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Eskişehir'de düzenlenen "Milli Egemenlik Yürüyüşü"ne, sivil toplum kuruluşu üyeleri ve vatandaşlar katıldı. (Bugün 17:48)

   

  Bu Maçı Dostluk Kazandı

  Bu Maçı Dostluk Kazandı

  Türk Dünyası Kültür Başkentliği ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan karşılaşmada Mustafa Kemal Ortaokulu, Rubin Kazan’ın U-13 takımını 2-0 mağlup etti. (Bugün 17:44)

   

  Eskişehir'de 500 Kişi Yürüdü

  Eskişehir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Türkiye Gençlik Birliği (TGB) tarafından düzenlenen yürüyüşe yaklaşık 500 kişi katıldı. (Bugün 17:33)

   

  Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Büyükşehirler Artık Tarımda da Büyük

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, sanayide, hizmetler, inşaat sektöründe olduğu gibi artık tarımda da ağırlığın büyükşehirlerde olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'de üretilen buğdayın yüzde 58.6'sı, arpanın yüzde 53.5'i, mısırın yüzde 84.9'u, domatesin yüzde 76.1'i, patatesin yüzde 46.8'i, kuru soğanın yüzde 63.8'i, nohudun yüzde 50.1'i, tütünün yüzde 80.7'si büyükşehirlerde üretiliyor" dedi. (Bugün 17:15)

   

  Eskişehir'de CHP'nin Çelengini Polisler Kaldırdı

  Eskişehir'de CHP'nin Çelengini Polisler Kaldırdı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Eskişehir'de Vilayet Meydanı'nda tören düzenlendi. (Bugün 17:09)

   

 

  Vali Tuna, Bosna'daki Türk Basın Temsilcilerinin İlgi Odağı Oldu

  Vali Tuna, Bosna'daki Türk Basın Temsilcilerinin İlgi Odağı Oldu

  Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmak ve resmi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya giden Vali Güngör Azim Tuna, burada bulunduğu süre içerisinde Saraybosna’daki Türk basın temsilcilerinin ilgi odağı oldu. (Bugün 14:12)

   

  Proje Yarışmasında Edremit Başarısı

  Proje Yarışmasında Edremit Başarısı

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın TÜBİTAK ile ortaklaşa düzenlediği ‘Bu Benim Eserim’ isimli proje yarışmasına, Balıkesir’in Edremit ilçesinden katılan öğrenciler başarı kaydetti. (Bugün 14:04)

   

Manşet Haberleri