06:0100
SON DAKİKA ESKİŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Eskişehir Haberleri

  Eskişehirspor'da Balıkesirspor Maçı Hazırlıkları

  Siyah kırmızılı takım, yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. (Dün 17:58)

   

  Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Açıklaması

  "Eskişehir'e gelen Suriyeli yabancıların kayıt altına alınması ilimizde Yabancılar Şube Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. (Dün 17:36)

   

  Merkez Parti Genel Başkanı: Bizi Sakın Diğer Partilerle Kıyaslamayın

  Merkez Parti Genel Başkanı: Bizi Sakın Diğer Partilerle Kıyaslamayın

  Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, "Merkez Parti, yeni bir siyaset, bizi sakın diğer partilerle kıyaslamayın." dedi. (Dün 17:18)

   

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı Eskişehir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet ve muhalefeti hedef aldı. (Dün 17:15)

   

  Kızılay Haftası

  Eskişehir Valisi Tuna: "Türk Kızılayı, her zaman savaş ve doğal afetler karşısında insanların acılarını dindirmeye ve yaralarını sarmaya çalışan milletimizin yüz akı kuruluşlarından biri olarak, milyonlarca ihtiyaç sahibine insani yardım faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında ulaştırarak görevini başarıyla. (Dün 17:14)

   

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Eskişehir Şubesi’nce düzenlenen söyleşide konuşan Eskişehir Başsavcı Vekili Celalettin Karanfil, elektronik bilet uygulamasının marka tanımı ile Passolig uygulamasının, 6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun 5. maddesi ile hayata geçirildiğini hatırlattı. (Dün 17:07)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 06:01:53. #1.13#