SON DAKİKA ESPİYE HABERLERİ

Son Dakika Espiye Haberleri

13:34
Yeşilpınar Spor Kulübü'nün Şampiyonluk Coşkusu İstanbul 1. Amatör 10. Grup şampiyonu olan Yeşilpınar Spor Kulübü futbolcuları için Eyüp Belediyesi kutlama gecesi düzenledi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
15:47
Yurtta Kış Giresun’da kar yağışı nedeniyle 307 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:23
Giresun'da Kar Yağışı Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 435 köy yolu ulaşıma kapanıp eğitime ara verilirken, kar yağışının oluşturduğu güzel manzaralarda objektiflere yansıdı.
Giresun'da Kar Yağışı
11:16
Giresun'da 435 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Giresun'da kar yağışı nedeniyle 435 köy yoluyla ulaşım sağlanamıyor.
17:23
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde yarın, Dereli ilçesinde ise yarın ve cuma günü eğitime ara verilecek.
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
22:43
Giresun'da Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı Giresun'un Tirebolu ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında, bir kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
14:35
Giresun'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Giresun’un Espiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Giresun'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
16:09
Giresun'da 5 Köyün Adı Değiştirildi Giresun'un Espiye, Görele ve Şebinkarahisar ilçelerinde bir, Dereli'de ise iki köyün adı değiştirildi.
14:14
Giresunlular Gebze'de Buluştu Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, hafta sonu çok önemli bir organizasyona imza attı.
16:18
Giresun'da Isırgan Dünyası Projesi Giresun'da gerçekleştirilen proje kapsamında ısırgan otu ve kullanım alanlarına ilişkin toplantı düzenlendi.
Giresun'da Isırgan Dünyası Projesi
15:05
Giresun Emniyet Müdürlüğü Gençliğe Terörü Anlattı Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerin yanı sıra önleyici çalışmaların da gerçekleştirildiğini açıkladı.
15:28
Yağlıdere'de Köprü Yapımına Başlandı Yağlıdere ilçesinde merkez ortaokulu ve meslek yüksekokulu inşaatının olduğu bölgeye köprü yapılmaya başlandığı bildirildi.
10:11
Giresun Valisi Karahan Espiye'de İncelemelerde Bulundu Giresun Valisi Hasan Karahan, Espiye ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemede bulundu.
Giresun Valisi Karahan Espiye'de İncelemelerde Bulundu
10:54
Rusya Federasyonu Trabzon Başkonsolusu Talanov'dan Espiye'ye Ziyaret Rusya Federasyonu Trabzon Başkonsolosu Dmirty Talanov Giresun’un Espiye ilçesini ziyaret ederek, tarihi ve turistik yerleri gezdi.
Rusya Federasyonu Trabzon Başkonsolusu Talanov'dan Espiye'ye Ziyaret
14:17
Evinin Duvarını Kırarken Üzerine Taş Devrilen Kişi Öldü Espiye ilçesinde evinin duvarını kırarken üzerine taş devrilen kişi öldü.
10:31
700 Yıllık Tarihi Karaovacık Yaylasının Kaderini Değişti Giresun’un Espiye ilçesinin Karaovacık yaylasında doğal güzelliğe uyum sağlamak ve çarpık yapılaşma kirliliğinin önüne geçmek amacıyla 3 ay önce başlatılan çalışmalar tamamlandı.
700 Yıllık Tarihi Karaovacık Yaylasının Kaderini Değişti
10:19
Espiye Adliyesine Yeni Savcı ve Hakim Atandı Yaz kararnamesiyle Espiye Adliyesine ataması yapılan Cumhuriyet Savcı Ufuk Can Gazezoğlu ve Hakim Özgür Kiremitçi, ilçeye gelerek yeni görevlerine başladılar.
Espiye Adliyesine Yeni Savcı ve Hakim Atandı
15:32
Erken Gelen Karın Keyfini Çıkardılar Giresun’un Espiye ilçesi Çakıl Yaylası’na yağan karın keyfini üstlerini çıkarıp karda güreşerek çıkardılar.
Erken Gelen Karın Keyfini Çıkardılar
10:33
İş Adamından Köyüne Örnek Yatırım Yağlıdere'de 15 yıl önce eğitim-öğretim hayatına son verilen okul, hayırsever iş adamları tarafından çok amaçlı Kültür Merkezi ve Köy Konağına dönüştürüldü.
İş Adamından Köyüne Örnek Yatırım
18:49
Yağlıdere'de Kültür Merkezi ve Kuran Kursu Törenle Açıldı Yağlıdere ilçesinde atıl durumdaki Kanlıca İlkokulu, hayırsever iş adamlarının katkılarıyla kültür merkezine ve Kuran kursuna dönüştürüldü.
15:43
Bilecik Vali Yardımcısı Kahveci Göreve Başladı Bilecik Vali Yardımcılığı görevine atanan Hıdır Kahveci görevine başladı.
Bilecik Vali Yardımcısı Kahveci Göreve Başladı
12:14
Birinci Dünya Savaşı'nın Şehitleri Unutulmadı Birinci Cihan Harbi’nin 100. yıl dönümü dolayısıyla, savaşta şehit düşenler için Espiye’nin Arpacık Köyü Camisi’nde Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutuldu.
Birinci Dünya Savaşı'nın Şehitleri Unutulmadı
14:13
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu Giresun Çalışma ve İş Kurumu’nun (İŞKUR), Toplum Yararına Çalışma Programları kapsamında okullarda alacağı temizlik işçiliğine yoğun ilgi gösterildi.
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu
14:44
Espiye'den Almanya'ya Gelin Gitti Giresun’un Espiye ilçesinden Çiçek Aşkar, Almanya’dan Türkiye’ye öğrenci olarak gelen Jan-MarkusJömel ile evlendi.
16:26
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Giresun'un Espiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.
13:14
Giresun Yaylalarında Kışın Habercisi 'Vargit' Çiçekleri Açtı Karadeniz'in yaylalarını, kışın habercisi olarak adlandırılan 'güz çiğdemi' süslemeye başladı.
Giresun Yaylalarında Kışın Habercisi 'Vargit' Çiçekleri Açtı
14:21
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var 15 Eylül'de başlayacak olmasına rağmen Giresun'da taşımalı eğitim görecek okullarda halen taşıma yapacak araç sorunlarının çözülmediği belirtildi.
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var
18:45
Köydeki Yangında 1 Yaşındaki Bebek Öldü Giresun'un Espiye İlçesi'ne bağlı Ericek Köyü'ndeki evde çıkan yangında alevlerin arasında kalan 1 yaşındaki Umut Can Sağır yaşamını yitirdi.
17:40
Giresun'da Yangın: 1 Ölü Espiye ilçesinde çıkan yangında 1 yaşındaki bebek hayatını kaybetti.
Giresun'da Yangın: 1 Ölü
17:19
Vali Karahan, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor Giresun Valisi Hasan Karahan, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
Vali Karahan, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
11:47
Ziraat Odalarından Fındık Üreticisine Uyarılar Sürüyor Ziraat Odalarından üreticilere yönelik fındığı emanete vermeyin ve erkenden pazara indirmeyin uyarıları sürüyor.
Ziraat Odalarından Fındık Üreticisine Uyarılar Sürüyor
11:46
Emniyet ve Jandarmadan Fındık Hırsızlığına Karşı Uyarı Espiye’de Jandarma ve Polis ekipleri vatandaşları fındık hırsızlığına karşı uyardı.
Emniyet ve Jandarmadan Fındık Hırsızlığına Karşı Uyarı
12:48
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi Giresun’da 323 bin 987 seçmenden cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 80 bin 286 kişi oy kullanmadı.
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi
14:05
Gençlik Merkezi Turu Espiye'de Kırıkkale Üniversitesi Dış İlişkiler ve AB Koordinasyon Biriminin organizesinde yürütülen Mobil Gençlik Merkezi Tırı Espiye'de gençlerle buluştu.
Gençlik Merkezi Turu Espiye'de
13:18
Ziraat Odası'ndan Fındıkta Harman Uyarısı Giresun'un Espiye ilçesi Ziraat Odası Başkanı Raif Uçar, çürüme ve küflenme oluşmaması için fındığın naylon çuvallarda ve harmanda yığın halinde bırakılmaması gerektiğini söyledi.
Ziraat Odası'ndan Fındıkta Harman Uyarısı
12:43
Hes Barajları Serinletiyor Yaz aylarını daha serin geçirmek için çıkılan yaylalarda da yaylacılar sıcak havadan bunaldı.
Hes Barajları Serinletiyor
11:59
Kamyon Kasasında Tehlikeli Yolculuk Karadeniz Sahil Yolu'nda seyir halindeki bir kamyonun odun yüklü kasasının üzerinde 2 kız çocuğu görenleri şaşırttı.
Kamyon Kasasında Tehlikeli Yolculuk
13:18
Yaylada Çim Kayağı Yarışması Yapıldı Espiye’nin Çakıl yaylasında ilk kez Çim Kayağı Yarışması düzenlendi.
Yaylada Çim Kayağı Yarışması Yapıldı
13:25
Karadeniz'e Giren Ortaokul Öğrencisi Boğuldu Giresun'un Espiye İlçesi'nde, serinlemek için denize giren ortaokul öğrencisi Raşit Can Alaca boğuldu.
Karadeniz'e Giren Ortaokul Öğrencisi Boğuldu
13:35
Karaovacık Yaylası Şenliğe Hazırlanıyor Giresun'un Espiye ilçesi tarihi Karaovacık Yaylası ve Çakıl Pazarında iki gün boyunca çeşitli kültürel etkinlikler yapılacak.
Karaovacık Yaylası Şenliğe Hazırlanıyor
14:19
Eyüp Belediyesi Ramazan Bereket Konvoyu Giresun Dereli'de Eyüp Belediyesi bu sene Ramazan ayında Anadolu'da il ve ilçe iftar programları düzenliyor.
Eyüp Belediyesi Ramazan Bereket Konvoyu Giresun Dereli'de
14:24
Tirebolu 42 Çayı 2014 Yılında da Kapasitesini Artırmaya Devam Edecek 'Tirebolu 42 Çayı’ 2014 yılında kapasitesini arttırmaya devam edecek.
Tirebolu 42 Çayı 2014 Yılında da Kapasitesini Artırmaya Devam Edecek
12:01
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Giresun’un Espiye ilçesinde meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
14:23
Köyde Akaryakıt İstasyonu Espiye ilçe merkezine 45 kilometre mesafede bulunan köye akaryakıt istasyonu açıldı.
Köyde Akaryakıt İstasyonu
12:14
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Giresun’un Espiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
15:43
Yaylaya Parke Taşı Döşeniyor Espiye İlçesine bağlı Karaovacık yaylasına parke taşı döşeme çalışması başladı.
Yaylaya Parke Taşı Döşeniyor
10:47
Yaylada Pansiyonlu Kur'an Kursu Açıldı Giresun'un Espiye ilçesinde hayırseverler tarafından Karaovacık Yaylası'na yapılan Pansiyonlu Kur’an Kursu'nun açılışı yapıldı.
Yaylada Pansiyonlu Kur'an Kursu Açıldı
13:41
Giresun'da Şehit ve Gaziler Anma Günü Düzenlendi Espiye Karaovacık Yaylası'nda "Şehit ve Gazileri Anma Günü" düzenlendi.
Giresun'da Şehit ve Gaziler Anma Günü Düzenlendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESPİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]