SON DAKİKA ESRA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Esra Ceyhan Haberleri

  Esra Ceyhan'ın Büyük Ayıbı

  Esra Ceyhan'ın Büyük Ayıbı

  Esra Ceyhan'ın Büyük Ayıbı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Minik Tema Eğitim Programı

  Minik Tema Eğitim Programı

  Çocukların doğada geçirdikleri zamanı artırmak ve ekolojik okuryazar bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen program, geçen eğitim öğretim döneminde İstanbul'daki 500 ok... (01 Kasım 2013 Cuma )

   

  Metin Uca, Balçova'da Sahne Aldı

  Metin Uca, Balçova'da Sahne Aldı

  Balçova Belediyesi'nin düzenlediği "Hakuna Matata" adlı gösterisi ile sevenlerinin karşısına çıkan Metin Uca, günlük hayatta yaşanan gariplikleri kendine özgü mizahi eleştiri üslubu ve yaptığı esprilerle izleyicileri kahkahaya boğdu. (18 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

 

  İzmit Mimar Sinan`Da Unutulmaz Bir Gün

  İzmit Mimar Sinan`Da Unutulmaz Bir Gün

  İzmit Mimar Sinan İlköğretim Okulu, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı okul bahçesinde düzenlediği törenle kutladı. (27 Nisan 2011 Çarşamba )

   

  Beylikdüzü’nde Kadınlar Yudum Konseriyle Coştu

  Beylikdüzü Belediyesi Tarafından "Dünya Kadınlar Günü" Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Program Coşkulu Geçti. (14 Mart 2011 Pazartesi )

   

  "Böbrek Sağlığı İçin Tuz Tüketimini Azaltın"

  Şişli Belediyesi'nin Acıbadem International Hospital İle Birlikte Düzenlediği Sağlık Söyleşileri'nin İlki, "Organ Sağlığı Ve Böbrek Bağışı" Üzerineydi. (11 Mart 2011 Cuma )

   

  
Şişlili Kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’nü Muazzez Ersoy İle Kutladılar

  Şişlili Kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’nü Muazzez Ersoy İle Kutladılar

  Şişli Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Muazzez Ersoy Konseri İle Kutladı. (08 Mart 2011 Salı )

   

  Ünlüler İsim Tesciliyle Şöhretlerini Paraya Çeviriyor

  Ünlüler İsim Tesciliyle Şöhretlerini Paraya Çeviriyor

  Canlandırdıkları Karakterler ve Seslendirdikleri Eserlerle Milyonların Beğenisini Kazanan Ünlüler, Artan Korsan Tehlikesine Karşı İsimlerini Marka Olarak Tescil Ettiriyor. Ünlüler Açısından Marka Tescili Kavramı, Korumanın Ötesinde Çok Önemli Bir Pazarı Beraberinde Getiriyor. (18 Şubat 2010 Perşembe )

   

  TRT'de Alevi Açılımı

  TRT'de Alevi Açılımı

  TRT'nin Tüm Kanallarında Muharrem Ayı Dolayısıyla 12 Gün Boyunca Aleviliğin İşlendiği Programlara Yer Verilecek. (18 Aralık 2009 Cuma )

   

  İnternet, Sigara ve Alkol Gibi Bağımlılık Yapıyor

  İnternetin, Erişkinlerde Chat (Sohbet), Çocuklarda Oyun Bağımlılığı Yaptığı Bildirildi. Anadolu Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esra Ceyhan, İnternet Bağımlılarının, Sanal Ortama Ulaşamadıkları Zaman Tıpkı Sigara, Alkolde Olduğu Gibi Aşırı Sinirlilik, Gerginlik ve Huzursuzluk Belirtileri Gösterdiğini Söylüyor. (22 Eylül 2009 Salı )

   

  'İnternet Çocukları Şiddete Karşı Duyarsızlaştırıyor' (Özel)

  "İnternet Çocukları Şiddete Karşı Duyarsızlaştırıyor" (Özel)

  Yetişkinler Kadar Çocuklar İçin de Büyük Bir Eğlence, İletişim ve Eğitim Aracı Haline Gelen İnternet, Ciddi Riskleri de Bünyesinde Barındırıyor. Uzmanlar, İnternet Bağımlılığının Kullanıcıların Kişiliklerini Olumsuz Yönde Etkilediğini Belirtiyor. (21 Eylül 2009 Pazartesi )

   

  Korkunç Kaza Hayatını Değiştirdi

  Korkunç Kaza Hayatını Değiştirdi

  Adana'da 1999'da 22 Yaşındayken Çalıştığı Kasap Dükkanında Et Kıyma Makinesini Temizlerken Sol Kolunu Makineye Kaptıran Gülmez Taşçı'nın Hayatı Bu Kazadan Sonra Değişti. (31 Temmuz 2009 Cuma )

   

  Esra Ceyhan Noktayı Koydu

  Esra Ceyhan Noktayı Koydu

  Sunucu Esra Ceyhan, 17 Yıllık Eşi Barbaros Ceyhan'dan Anlaşmalı Olarak Boşandı. (10 Haziran 2009 Çarşamba )

   

  Esra Ceyhan Eşinden Boşandı

  Sunucu Esra Ceyhan, 17 Yıllık Eşi Barbaros Ceyhan'dan Anlaşmalı Olarak Boşandı. (10 Haziran 2009 Çarşamba )

   

  '2008 Medya Oscarları' Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin (Rtgd) Geleneksel 'Medya Oscarları' Ödülleri Sahiplerine Verildi. (23 Şubat 2009 Pazartesi )

   

  Deniz'in Albümünü Beğendim!

  Nazire Şenlendirici, Boşanma Davasının Sürdüğü Eşi Hüsnü Şenlendirici ile Birlikte Yaşayan Deniz Seki Hakkında Şaşırtıcı Bir Açıklama Yaptı.. (11 Şubat 2009 Çarşamba )

   

  İkinciye de Normal Doğum İsterim!

  Normal Doğum Sayesinde Hamilelik Kilolarını Çabucak Veren Pınar Altuğ: Doğumla 10 Kilo Birden Gitti, Hemen Toparlandım.. (11 Şubat 2009 Çarşamba )

   

  Doğumdan Sonra İlk Kez!

  Kısa Bir Süre Önce Anne Olan Pınar Altuğ Eşi Yağmur Atacan ile Birlikte Kanal D'nin Canlı Yayınındaydı. (10 Şubat 2009 Salı )

   

  Sinan Aygün, Viranşehirli Aileye Verdiği Sözü Tutmadı

  Sinan Aygün, Viranşehirli Aileye Verdiği Sözü Tutmadı

  Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Yaşayan Ali Karatepe, 2 Çocuğuna Protez Kol Takacağı Sözü Veren Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün Sözünde Durmadığını İddia Etti. (10 Şubat 2009 Salı )

   

  '2008 Medya Oscarları Ödülleri' Açıklandı

  Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nin (Rtgd) Geleneksel 'Medya Oscarları Ödülleri' Açıklandı. (07 Şubat 2009 Cumartesi )

   

  2008 Medya Oscarları

  Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nin (Rtgd) Geleneksel "Medya Oscarları" Sahiplerini Buldu. Anchormanların Müthiş Rekabetine Sahne Olan "Yılın Ana Haber Bülteni" Dalında Ödüle "Uğur Dündar'la Star Haber" Layık Görüldü. (07 Şubat 2009 Cumartesi )

   

  Dolarlar Havada Uçuştu

  Dolarlar Havada Uçuştu

  Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Abdurahman Yakut'un "Büyük Buluşma" Sloganıyla Düzenlendiği ve Tff Başkanı Mahmut Özgener ile Federasyon'un Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de Katıldığı Eğlence Gecesinde Tl ve Dolarlar Havada Uçuştu. (22 Ocak 2009 Perşembe )

   

  Kriz Yüzünden Kaldırılacaklar!

  Ekonomik Kriz Yüzünden Kanal D Bazı Programların Kısa Sürelide Olsa Yayından Kaldırılmasına Karar Verdi (24 Aralık 2008 Çarşamba )

   

  Engin'e 1 Milyon $ Harcadı

  Engin'e 1 Milyon $ Harcadı

  Love Bar Cinayetine Kanal D'ye Telefon Açan Esrarengiz Arkadaşın İddiası Damgasını Vurdu. (19 Aralık 2008 Cuma )

   

  Kim Bu Psikopat!

  Esra Ceyhan'ın Canlı Yayındaki Programına Katılan Adam İnsanın Kanını Donduran Açıklamalar Yaptı. 'Mahalledeki Kadına Tecavüz Ettim, Baldızımla İlişkiye Girdim' (20 Kasım 2008 Perşembe )

   

  Bülent Ersoy'un Aşığı İntihara Teşebbüs Etti

  Türk Sanat Müziği Sanatçısı Bülent Ersoy'un Kahramanmaraşlı Aşığı Yakup Çelikhan Alanya'da İntihara Kalkıştı. (04 Kasım 2008 Salı )

   

  Canlı Yayını Terk Etti

  Demet Akalın Yaşadığı Sorunlu Günlerin Ardından İlk Kez Esra Ceyhan'ın Konuğu Oldu! (03 Kasım 2008 Pazartesi )

   

  Kanal D Yayınlarının Yüzde 80'i 'Hd' Oluyor

  Kanal D Yayınlarının Yüzde 80'i 'Hd' Oluyor

  Test Aşamasını Tamamladığı Hd (Yüksek Çözünürlük) Yayınlarına Start Veren Kanal D, Yıl Sonuna Kadar Film, Dizi ve Programlarının Yüzde 80'ini Hd Yayınlamayı Hedefliyor. (18 Eylül 2008 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 04:23:08. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESRA CEYHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]