SON DAKİKA ETİMESGUT HABERLERİ

Son Dakika Etimesgut Haberleri

 • 17:04Şehit Teğmenin Babaevinde YasŞehit Teğmenin Babaevinde YasEdirne’de nöbetten dönen askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit olan Teğmen Davut Başaran’ın Ankara’daki babaevi yasa büründü.
 • 23:16Futbol: Spor Toto 3. Lig'de GörünümSpor Toto 3. Lig'de 7. hafta maçları tamamlandı.
 • 13:41Mehmetçikler, Şehitler İçin Kore'de Mindere ÇıkıyorMehmetçikler, Şehitler İçin Kore'de Mindere ÇıkıyorTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Spor Gücü Komutanlığı bünyesinde vatani görevini yürütmekte olan milli güreşçiler, 01-13 Ekim tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenecek 6. CISM Askeri Olimpiyat Oyunları’nda şehitler için mindere çıkacak.
 • 13:32Mehmetçikler Şehitler İçin GüreşecekTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Spor Gücü Komutanlığı bünyesinde vatani görevini yürütmekte olan milli güreşçiler, Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi (CISM) tarafından düzenlenen 6. Askeri Olimpiyat Oyunları'nda şehitler için mücadele edecek.
 • 10:17Pehlivan Mehmetçikler, Şehitlerimiz İçin GüreşecekPehlivan Mehmetçikler, Şehitlerimiz İçin GüreşecekTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Spor Gücü Komutanlığı bünyesinde vatani görevini yürütmekte olan milli güreşçiler, 01-13 Ekim tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenecek 6. CISM Askeri Olimpiyat Oyunları’nda şehitler için mindere çıkacak.
 • 15:12Kazan'da Son Kore Gazisine Son GörevKazan’da yaşayan son Kore Gazisi hayatını kaybetti.
 • 17:59Sıradışı Digital, Analizleriyle Gayrimenkul Sektörünün Dijital Gelişimini ÖnemsiyorSıradışı Digital, Analizleriyle Gayrimenkul Sektörünün Dijital Gelişimini ÖnemsiyorSıradışı Digital tarafından video infografik olarak sunumu yapılan Ağustos ayı Emlak Endeksi, Türkiye'nin konut fiyatlarını açıklıyor.
 • 16:08Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Okullarda ilk ders zili çaldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadıköy Ahmet Sani Gezici Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi hizmet binası ve yeni eğitim-öğretim yılı açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bugüne kadar hangi eseri ülkeye kazandırdıysak, hangi hizmeti milletimizin istifadesine sunduysak hepsini de birilerine rağmen yaptık. Birilerine rağmen netice aldık.
 • 10:37Yaralı ve Hasta Hacılar Yurda Döndü (1)Yaralı ve Hasta Hacılar Yurda Döndü (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yaralanan ve hastalanan Türk hacıları askeri uçaktan indirilmesi- Yaralı hacıların ambulansa taşınması-Ambulansların Etimesgut Askeri Havalimanından ayrılması Yaralı ve hasta hacılar yurda döndü- Kutsal topraklarda yaralanan ve hastalanan Türk hacıları taşıyan askeri uçak yurda döndü Suudi Arabistan'dan aldığı yaralı ve hasta Türk hacıları taşıyan Türk Silahlı Kuvvetlerine ait C-130 Herkül tipi uçak Etimesgut Askeri Havalimanına indi.
 • 09:49Yaralı ve Hasta Hacılar Yurda DöndüSuudi Arabistan'dan aldığı yaralı ve hasta Türk hacıları taşıyan Türk Silahlı Kuvvetlerine ait C-130 Herkül tipi uçak Etimesgut Askeri Havalimanına indi.
 • 09:34Yaralı Hacılar Ankara'daSuudi Arabistan’ın Mekke Şehri Mescid-i Haram ve Mina Bölgelerindeki kutsal topraklarda meydana gelen kaza ve izdiham olaylarında yaralanan Türk hacı adaylarının bir bölümü tedavilerine Türkiye’de devam edilmesi için TSK tarafından görevlendirilen askeri uçakla Ankara’ya getirildi.
 • 18:04Yaralı Hacıları Türkiye'ye Getirecek Askeri Uçak Ankara'dan Kalkış YaptıSağlık Bakanlığı, UMKE ekibini taşıyan askeri uçağın hac ziyareti sırasında yaralanan 25 vatandaşı Türkiye’ye getirmek üzere Ankara Etimesgut Askeri Havaalanı’ndan kalkış yaptığını bildirdi.
 • 17:36Herkül" Yaralı Hacılar İçin HavalandıAralarında Mekke'de hac ibadetlerini yerine getirdikleri sırada hastalanan Türk hacılarının da bulunduğu yaralı ve hastaları getirecek askeri uçak Ankara'dan havalandı.
 • 17:35Sağlık Bakanlığı: Yaralı Hacı Adayları Sabah Gelecek (2)Uçak ARABİSTAN'A HAVALANDI Sağlık Bakanlığı UMKE ekibi, Suudi Arabistan'da Hac ziyareti sırasında yaralanan 25 Türk hacı adayının, Türkiye'ye naklini sağlamak üzere, Ankara Etimesgut Askeri Havaalanı'ndan saat 16.50'de, askeri uçak ile kalkış yaptı.
 • 14:07Sağlık Bakanlığı: Yaralı Hacı Adayları Sabah GelecekSağlık Bakanlığı, Mekke'deki vinç kazası ile Mina bölgesinde meydana gelen izdihamda yaralanan Türk hacı adaylarının bölümünün tedavilerine Türkiye'de devam edilmesi ve nakil işlemleri için Bakanlık tarafından yapılan çalışmalar hakkında açıklama yaptı.
 • 13:49Afad: Türk Hacıların Bu Gece Ankara'ya Ulaşması BekleniyorBaşbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Mekke'de yaralanan Türk hacıların Türkiye'ye getirileceğini duyurdu.
 • 13:41Yaralı Türk Hacılar Türkiye'ye GetiriliyorSağlık Bakanlığı, kutsal topraklarda yaralanan Türk hacı adaylarının bir bölümünün tedavilerine Türkiye'de devam edilmesi için 12 kişilik Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi'nin (UMKE) bugün bölgeye gideceğini bildirdi.
 • 12:36Gökçek, Kurban Bayramı Tatili Boyunca Başkenti Karış Karış GezdiGökçek, Kurban Bayramı Tatili Boyunca Başkenti Karış Karış GezdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent’teki top ve oyuncak dağıtım turuna Ulus, Kızılay, Yenimahalle, Etimesgut ve Sincan’da devam etti.
 • 01:44Mina'da Yaralanan Türk Hacıları Türk Hava Kuvvetleri Uçağı GetirecekGenelkurmay Başkanlığı, Mina'daki izdiham dolayısıyla yaralanan Türk hacıları yurda getirmek için Türk Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçağın Cidde'ye hareket edeceğini açıkladı.
 • 01:38Genelkurmay, Yaralı Hacılar İçin Uçak GönderiyorGenelkurmay, Yaralı Hacılar İçin Uçak GönderiyorGenelkurmay Başkanlığı, Mina'daki izdiham dolayısıyla yaralanan Türk hacıları yurda getirmek için Türk Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçağın Cidde'ye hareket edeceğini açıkladı.
 • 22:40Tsk, Yaralanan Türk Hacıları Türkiye'ye GetirecekTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Mekke’nin Mina bölgesinde Hac ibadeti esnasında yaşanan izdiham sonucu vefat eden hacılar için başsağlığı mesajı yayımladı.
 • 20:58Mina'daki İzdihamTürk Hava Kuvvetlerine ait bir C-130 uçağının, Mina'daki izdihamda yaralanan Türk hacıların Türkiye'ye getirilmesi için yarın Cidde havaalanına hareket edeceği bildirildi.
 • 14:54Başkentte Kurban Kesim Alanları - YakacıkBaşkentte Kurban Kesim Alanları - YakacıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kurban pazarındaki vatandaşlar, - Kurban kesimi yapanlar, - Kesim sonrası çevreye bırakılan atıklar, - Kesime götürülen hayvanlar, Kurban Bayramı kutlanıyor- Başkent'te vatandaşlar, kurbanlarını belediyelerin belirlediği alanlarda kesti- Hayvanlarının tamamını satan kurban satıcıları pazar yerindeki çadırlarını topladı Başkent'te vatandaşlar, kurbanlarını belediyelerin belirlediği alanlarda kesti.
 • 14:49Başkentte Kurban Kesim Alanları - EtimesgutBaşkentte Kurban Kesim Alanları - EtimesgutGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Etimesgut kurban kesim yerlerinden detay, Kurban Bayramı kutlanıyor- Başkent'te vatandaşlar, kurbanlarını belediyelerin belirlediği alanlarda kesti- Hayvanlarının tamamını satan kurban satıcıları pazar yerindeki çadırlarını topladı Başkent'te vatandaşlar, kurbanlarını belediyelerin belirlediği alanlarda kesti.
 • 14:29Kurban Bayramı KutlanıyorBaşkent'te vatandaşlar, kurbanlarını belediyelerin belirlediği alanlarda kesti.
 • 22:43Futbol: Spor Toto 3. Lig'de GörünümSpor Toto 3. Lig'de sezonun 5. hafta maçları tamamlandı.
 • 17:59Başkentte Gasp İddiasıAnkara'da tren istasyonunda bekleyen bir öğretmeni, "sivil polisiz" diye durdurup, darp ettikten sonra cüzdanından 85 lira, kredi kartlarından da bin 500 lira gasbeden 3 kişi tutuklandı.
 • 14:54Ankara Emniyeti Bayram Dolayısıyla Tedbirlerini ArtırdıAnkara Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların Kurban Bayramı’nı huzur ve güven ortamında geçirmeleri için bir takım tedbirlerin alındığını açıkladı.
 • 21:343 Ligde Toplu Sonuçlar3 Ligde Toplu SonuçlarDiyarbekirspor'un da bulunduğu 2. Grup'ta Etimesgut Belediyespor 4'te 4 yaparak rakipleri ile arasını şimdiden açmaya başladı.
 • 12:54Suriyeli Kurbanlık Deve 10 Bin LiraSuriyeli Kurbanlık Deve 10 Bin LiraSuriye'den getirilen kurbanlık develer başkentte 10'ar bin liradan satışa çıkarıldı.
 • 11:51Suriye'den Kurbanlık DeveSuriye'den getirilen kurbanlık develer başkentte 10'ar bin liradan satışa çıkarıldı.
 • 23:00Futbol: Spor Toto 3. Lig'de GörünümSpor Toto 3. Lig 2. ve 3. grupta 4. hafta maçları sona erdi.
 • 01:37Thk'nın 43. Büyük Genel Kurulu'nda İki Adayın da Eşit Oy Alması Nedeniyle Yeni Başkan SeçilemediThk'nın 43. Büyük Genel Kurulu'nda İki Adayın da Eşit Oy Alması Nedeniyle Yeni Başkan SeçilemediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oy verme işlemi- THK Çankaya Şube Başkanı Tacettin Güçer'in itirazı- Divan Kurulu Başkanı Nezih Dağdeviren'in açıklamaları- Aday Kürşat Atılgan ve THK Başkan Vekili Mustafa San'ın açıklamaları THK'nın 43. Büyük Genel Kurulu- Başkanlık için yarışan iki adayın da eşit oy alması nedeniyle Türk Hava Kurumunun yeni başkanı seçilemedi - Divan Başkanı Dağdeviren: - "Tüzüğümüzde, Dernekler Kanunu ve Dernekler Yönetmeliği'nde bu gibi hallerde ne yapılacağını düzenleyen yasal düzenleme mevcut değildir"- "Konuyla ilgili sağlıklı bir karar alabilmek için Genel Kurul'a, yarın sabahleyin saat 09.30'a kadar ara verdik" Türk Hava Kurumunun (THK) 43. Olağan Büyük Genel Kurulu'nda adaylar Kürşat Atılgan ve Mustafa San eşit oy aldı.
 • 23:49Thk'nın 43. Büyük Genel KuruluTürk Hava Kurumunun (THK) 43. Olağan Büyük Genel Kurulu'nda adaylar Kürşat Atılgan ve Mustafa San eşit oy aldı.
 • 17:43İzmir'de Eğitim Atışında Şehit Olan TeğmenFoça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığındaki eğitim sırasında seken merminin isabet etmesi sonucu şehit olan Teğmen Serdar Albayrak'ın cenazesi Ankara'ya getirildi.
 • 10:47Alfemo Üç Ayda Toplam 22 Bin Metrekarelik Mağaza AçtıAlfemo Üç Ayda Toplam 22 Bin Metrekarelik Mağaza AçtıMobilya pazarının güçlü oyuncularından Alfemo, 2015 yılında başladığı mağazalaşma atağını sürdürüyor.
 • 14:10Geleceğin Pilotları, Kastamonu'da Eğitim AlıyorGeleceğin Pilotları, Kastamonu'da Eğitim AlıyorTürk Hava Kurumu Uçuş Akademisi ile DHMİ Genel Müdürlüğüne bağlı Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, THK eğitim uçuşlarının ilki Kastamonu’da gerçekleştirildi.
 • 09:32Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve AB Konseyi Başkanı Donald Tusk’u kabul edecek (12.00-17.30-Ankara) POLİTİKA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Resmi Konut’ta Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ı kabul edecek (14.30-Ankara)- HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır düzenleyeceği basın toplantısının ardından sokağa çıkma yasağının devam ettiği Şırnak'ın Cizre ilçesine gidecek.
 • 08:13En acı Kare! Şehit Polis Burak Zor İçin Yer Gök AğladıEn acı Kare! Şehit Polis Burak Zor İçin Yer Gök AğladıIğdır'da şehit edilen 13 polis memurundan biri olan Burak Zor'un cenazesi Samsun'da gözyaşları içinde karşılandı. Uçağa giren şehidin kardeşi, ağabeyinin tabutunun üzerine yattı.
 • 07:38Iğdır'da Şehit Edilen 13 Polis Memurundan 9'unun Naaşı Ankara'ya GetirildiIğdır’ın Aralık ilçesinde uğradıkları hain saldırı sonucu şehit olan 13 polis memurundan 9’unun naaşı, askeri uçakla Ankara’ya getirildi.
 • 07:01Iğdır'da Şehit Olan 13 Polis Memurundan 9'unun Naaşı Ankara'ya GetirildiIğdır'da Şehit Olan 13 Polis Memurundan 9'unun Naaşı Ankara'ya GetirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehitlerin getirilmesi detayı Şehitlerimizi uğurluyoruz- Iğdır'da düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan 13 polis memurundan 9'unun naaşı askeri uçakla Ankara'ya getirildi Iğdır'daki Dilucu Sınır Kapısı'nda çalışan memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit olan 13 polis memurundan 9'unun naaşı askeri uçakla Ankara'ya getirildi.
 • 06:54Şehitlerimizi UğurluyoruzIğdır'daki Dilucu Sınır Kapısı'nda çalışan memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit olan 13 polis memurundan 9'unun naaşı askeri uçakla Ankara'ya getirildi.
 • 04:00Türkiye 13 Şehidini UğurluyorTürkiye 13 Şehidini UğurluyorIğdır'da şehit olan 13 polis için İçişleri Bakanı Altınok'un katılımıyla Iğdır Havalimanı'nda tören düzenlendi. Törenin ardından şehitlerin naaşları memleketlerine gönderildi.
 • 15:01Ankara'ya Getirilen Dağlıca Şehitleri, Adli Tıp Kurumu'ndaAnkara'ya Getirilen Dağlıca Şehitleri, Adli Tıp Kurumu'ndaHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin Dağlıca kesimindeki terör saldırısında şehit olan 6 askerin naaşı; Ankara'daki Keçiören Adli Tıp Kurumu'na getirildi.
 • 13:59Ankara'ya Getirilen Dağlıca Şehitleri, Adli Tıp Kurumu'ndaAnkara'ya Getirilen Dağlıca Şehitleri, Adli Tıp Kurumu'ndaAnkara'ya getirilen Dağlıca şehitleri, Adli Tıp Kurumu'nda Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin Dağlıca kesimindeki terör saldırısında şehit olan 6 askerin naaşı; Ankara'daki Keçiören Adli Tıp Kurumu'na getirildi.
 • 13:48Dağlıca Şehitleri Adli Tıp'a GetirildiHakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde şehit düşen 6 askerin cenazeleri Keçiören Adli Tıp Kurumu'na getirildi.
 • 13:39Dağlıca Şehitleri Ankara'daDağlıca Şehitleri Ankara'daHakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde terör saldırısında şehit düşen 6 askerin cenazeleri Keçiören Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
 • 04:15Tuzluçayır'da Polis MüdahalesiTuzluçayır'da Polis MüdahalesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tuzluçayır'da polis müdahalesinden detaylar- HDP'nin Keçiören ve Etimesgut ilçe başkanlıklarının camları kırıldı Hakkari'deki terör saldırısı- Başkentliler düzenledikleri protestolarla saldırıyı lanetledi Hakkari Dağlıca'daki terör saldırısı, Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut ve Gölbaşı ilçelerinde protesto edildi.
 • 03:33Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari Dağlıca'daki terör saldırısı, Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut ve Gölbaşı ilçelerinde protesto edildi.
 • 15:55Kaynağı Belirsiz Koku, Dört İlçeyi Tedirgin EttiAnkara Sincan’da dün geceden bu sabah saatlerine kadar devam eden kaynağı belirsiz koku, vatandaşları tedirgin etti.