SON DAKİKA ETİMESGUT HABERLERİ

Son Dakika Etimesgut Haberleri

 • 28 Ağustos 2016 17:40Sağlık Bakanı Akdağ, Gazilerle Bir Araya GeldiSağlık Bakanı Recep Akdağ, Bakanlığına devredilen askeri hastanelerden Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine Prof. Dr. Mehmet Ali Gülçelik'in, Sultan Abdulhamit Eğitim ve Araştırma Hastanesine ise Prof. Dr. Ali Rıza Odabaş'ın başhekim olarak atandığını bildirdi.
 • 26 Ağustos 2016 18:45Başkentte Daeş OperasyonuBaşkentte Daeş OperasyonuAnkara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, terör örgütü DAEŞ üyelerine yönelik 6 ilçede ve 20 ayrı noktada gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.
 • 26 Ağustos 2016 17:12Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında Yemin Töreni - AnkaraZırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında Yemin Töreni - AnkaraAskerlik görevini yerine getirmek için Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında bulunan 4 bin 629 er ile 57 yedek subay adayı öğrenci için ant içme töreni düzenlendi.
 • 26 Ağustos 2016 16:4615 Temmuz Gazisinden Edok Komutanına Vefa15 Temmuz Gazisinden Edok Komutanına VefaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz gecesi darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu İstanbul'daki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde ayağından yaralanan Hakan Doğru, Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında düzenlenen yemin törenine katılan Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu'nun elini öptü.
 • 26 Ağustos 2016 15:52Başkentte Daeş OperasyonuAnkara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, terör örgütü DAEŞ üyelerine yönelik 6 ilçede ve 20 ayrı noktada gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.
 • 26 Ağustos 2016 15:1715 Temmuz Gazisinden Edok Komutanına VefaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz gecesi darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu İstanbul'daki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde ayağından yaralanan Hakan Doğru, Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında düzenlenen yemin törenine katılan Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu'nun elini öptü.
 • 26 Ağustos 2016 15:09Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında Yemin TöreniAskerlik görevini yerine getirmek için Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığında bulunan 4 bin 629 er ile 57 yedek subay adayı öğrenci için ant içme töreni düzenlendi.
 • 25 Ağustos 2016 15:53Zırhlı Birlikler Arazisinden Bağlantı YoluZırhlı Birlikler Arazisinden Bağlantı YoluAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sabancı Bulvarı ile Bağlıca içinden geçen Bağlıca Bulvarı’nın Zırhlı Birlikler arazisi içinden geçecek 4 kilometrelik bir bulvarla birbirine bağlanacağını belirterek, "Zırhlı Birlikler içinden açacağımız yeni bulvar ile, hem Eskişehir Yolu istikametini hem de Etimesgut ve Sincan ulaşım güzergahlarını her iki yönde de büyük oranda rahatlatacağız" dedi.
 • 25 Ağustos 2016 13:49Milli Milli Savunma Bakanı Işık: Zannediyorum Affını İsteyecekMilli Savunma Bakanı Işık, Cemaat soruşturmasında gözaltına alınıp serbest bırakılan Genelkurmay Başkanlığı Adli Müşaviri Ural ile ilgili "Şüphe oluştu hakkında. Zannediyorum kendisi de affını isteyecek" dedi.
 • 23 Ağustos 2016 17:41Şereflikoçhisar'daki Stk'lardan Zırhlı Birlikler Okulu AçıklamasıŞereflikoçhisar'daki Stk'lardan Zırhlı Birlikler Okulu AçıklamasıAnkara Etimesgut’taki Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı’nın Şereflikoçhisar’a taşınması sivil toplum örgütleri tarafından sevinçle karşılandı.
 • 23 Ağustos 2016 11:19Şereflikoçhisar'a Askeri Birliklerin Sevkiyatı SürüyorŞereflikoçhisar'a Askeri Birliklerin Sevkiyatı Sürüyor15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından İstanbul ve Ankara'daki kışlaların 11 Eylül tarihine kadar şehir dışına taşınmasına yönelik alınan karar hayata geçiriliyor.
 • 23 Ağustos 2016 10:48Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı TaşınıyorEtimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı TaşınıyorDün İstanbul'da tankların şehir dışına taşınmasına başlamasıyla birlikte Ankara'da da tanklar şehir dışına taşınıyor.
 • 23 Ağustos 2016 08:54Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı TaşınıyorEtimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı TaşınıyorDarbe girişiminin ardından askeri birliklerin taşınması yönündeki karar çerçevesinde Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı'nın taşınmasına bugün de devam edildi.
 • 22 Ağustos 2016 22:24Askeri Birlikler Şehir Dışına TaşınıyorAskeri Birlikler Şehir Dışına TaşınıyorAnkara'nın Etimesgut ilçesindeki Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığından çıkan 6 tırlık konvoy, Şereflikoçhisar'a ulaştı.
 • 22 Ağustos 2016 17:29Askeri Birlikler Şehir Dışına Taşınıyor (2)Askeri Birlikler Şehir Dışına Taşınıyor (2)Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından alınan karar gereği, Etimesgut'taki Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı ile Mamak'taki General Eşref Akıncı Kışlası'nda bulunan zırhlı araçların sevkiyatları başladı.
 • 22 Ağustos 2016 16:49Zırhlı Birlikler Çankırı ve Şereflikoçhisar'a Taşınıyor (1)ANKARA Etimesgut'ta bulunan Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı, Çankırı ve Şereflikoçhisar'a taşınmaya başladı.
 • 22 Ağustos 2016 16:32Askeri Birlikler Şehir Dışına TaşınıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından alınan karar gereği, Etimesgut'taki Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı ile Mamak'taki General Eşref Akıncı Kışlası'nda bulunan zırhlı araçların sevkiyatları başladı.
 • 22 Ağustos 2016 15:43Grafikli - Askeri Birlikler TaşınıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından alınan karar doğrultusunda şehir içindeki askeri birliklerin taşınma işlemleri başladı.
 • 18 Ağustos 2016 14:20Bakan Işık: Bakan Işık: "Üzerinde Durduğumuz Çalışma Milli Savunma Bakanlığının, Etimesgut'taki Zırhlı...Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Hükümetimiz, askeri liselerin kapatılması kararını verdi ve KHK ile yürürlüğe girdi.
 • 18 Ağustos 2016 13:10Işık, Aa Editör Masası'na Konuk OlduMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Hükümetimiz, askeri liselerin kapatılması kararını verdi ve KHK ile yürürlüğe girdi.
 • 18 Ağustos 2016 11:03Milli Savunma Bakanı Işık: "Bir Çalışma Yapıyoruz Şu Anda, Henüz Olgunlaşmadı Ama Paylaşayım....Milli Savunma Bakanı Işık: "Bir çalışma yapıyoruz şu anda, henüz olgunlaşmadı ama paylaşayım. Üzerinde durduğumuz çalışma Milli Savunma Bakanlığının, Etimesgut'taki Zırhlı Birliklere taşınması. Daha sonra ihtiyaç durumuna göre Genelkurmay Başkanlığının, kuvvet komutanlıklarının da Etimesgut'a taşınması.
 • 16 Ağustos 2016 13:57Karşıyaka'ya Zorunlu AşıKarşıyaka'ya Zorunlu AşıFUTBOLDA her transfer döneminde 15-20 futbolcuyu renklerine dahil edip, bir o kadarıyla da yollarını ayırarak Ege'nin transfer şampiyonu olan Karşıyaka, 2'nci Lig'de mücadele edeceği yeni sezon öncesi, yıllardır farklı kulüplere kiralalık verip, adeta sürgüne gönderdiği gençlere sarıldı.
 • 15 Ağustos 2016 14:51Türk Hava Kurumu, TSK'nın Pilot İhtiyacını Karşılamaya HazırTürk Hava Kurumu, TSK'nın Pilot İhtiyacını Karşılamaya HazırTHK Genel Başkanı emekli Hava Pilot Tuğgeneral Kürşat Atılgan, TSK'nın pilot ihtiyacının THK'dan karşılanmasının gündeme gelmesi ile ilgili olarak, "Pilot bölümünde 463 öğrencimiz var. Dördüncü sınıflar pilot gibi verilebilir ve onlar muhtemelen 3-4 aylık askeri eğitimden sonra Çiğli'deki jet pilot yapmak için kısaltılmış bir eğitim programı ile birliklere F-16 pilotu, Fantom pilotu olarak gönderilebilir" dedi.
 • 15 Ağustos 2016 14:47Oğlum Şehitlik Şerbetini İçti, HuzurluyumOğlum Şehitlik Şerbetini İçti, Huzurluyum"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde uçaklardan atılan bombalar nedeniyle başından ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 18 gün sonra şehit olan Oğuzhan Yaşar'ın babası Ahmet Yaşar, "Oğlum şehitlik şerbetini içti.
 • 15 Ağustos 2016 11:19Oğlum Şehitlik Şerbetini İçti, HuzurluyumOğlum Şehitlik Şerbetini İçti, Huzurluyum"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde uçaklardan atılan bombalar nedeniyle başından ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 18 gün sonra şehit olan Oğuzhan Yaşar'ın babası Ahmet Yaşar, "Oğlum şehitlik şerbetini içti.
 • 14 Ağustos 2016 19:10Başkent Elektrik Dağıtım Aş.'den 7 ile Elektrik Kesintisi UyarısıBaşkent Elektrik Dağıtım Aş.'den 7 ile Elektrik Kesintisi UyarısıBaşkent Elektrik Dağıtım AŞ. (EDAŞ) planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 17 Ağustos 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak’ın bazı ilçelerinin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.
 • 12 Ağustos 2016 18:05Askeri Hastanelerin Sağlık Bakanlığına DevriSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu yetkilileri, Sağlık Bakanlığına devredilen askeri hastanelere ilişkin planlamayı görüşmek üzere, bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 11:57Kahraman Asker Halisdemir'in İsmi Etimesgut'taki Okulda YaşayacakKahraman Asker Halisdemir'in İsmi Etimesgut'taki Okulda YaşayacakAnkara Valiliği, şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in adının Etimesgut’ta bir Anadolu Lisesi’ne verildiğini bildirdi.
 • 11 Ağustos 2016 18:01Büyükşehir, Askeri Kışla ve Birlik Önündeki Nöbetini BitirdiAnkara Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında askeri kışla ve birlik önlerinde bekletmeye başlattığı hafriyat dolu kamyon ve iş makinelerini kaldırdı.
 • 11 Ağustos 2016 17:26Kışlaların Önündeki Kamyonlar KaldırıldıAnkara Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sırasında askeri birlik ve kışlaların önünde bekletmeye başlattığı hafriyat kamyonu ve iş makinelerini kaldırdı.
 • 11 Ağustos 2016 00:47Cumhurbaşkanı Erdoğan: İhanet Görevini Fetö Bırakıyor PKK Devralıyor, O Bırakıyor Daiş DevralıyorCumhurbaşkanı Erdoğan: İhanet Görevini Fetö Bırakıyor PKK Devralıyor, O Bırakıyor Daiş DevralıyorCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara yaptığı konuşmada, "İhanet görevini FETÖ bırakıyor PKK devralıyor.
 • 11 Ağustos 2016 00:27Cumhurbaşkanı Erdoğan İhanet Görevini Fetö Bırakıyor PKK Devralıyor, O Bırakıyor Daiş Devralıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan İhanet Görevini Fetö Bırakıyor PKK Devralıyor, O Bırakıyor Daiş Devralıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hitabında, İhanet görevini FETÖ bırakıyor PKK devralıyor.
 • 11 Ağustos 2016 00:05Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Vatandaşlara SeslendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Demokrasi nöbeti sadece belli saatlerde, belli yerlerde yapılmaz. Demokrasimize, özgürlüğümüze, devletimize, geleceğimize, günün 24 saati, yılın 365 günü evlerimizde, iş yerlerimizde, her yerde sahip çıkacağız." dedi.
 • 09 Ağustos 2016 16:05Müsiad Başkanı Hasan Eraslan: Müsiad Başkanı Hasan Eraslan: "Bir Askeri Birliğin Kırşehir'e Kazandırılması Şehrin Kaderinin...MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan, darbe girişimi sonrası Ankara dışına çıkartılması düşünülen askeri birliklerden birinin Kırşehir’e gelmesinin şehrin kaderinin değişeceği söyledi.
 • 09 Ağustos 2016 14:24TSK'da 15 General ve 2 Amiralin Atamalarına Dair Karar Resmi Gazete'deMİLLİ Savunma Bakanlığı tarafından TSK'da 15 general ve 2 amiralin atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
 • 09 Ağustos 2016 13:53TSK'da 17 Generalin Atamalarına Dair Karar Resmi Gazete'de YayımlandıTSK'da 17 Generalin Atamalarına Dair Karar Resmi Gazete'de YayımlandıKara, Deniz, Hava Kuvvetleri'nde 15 general ve 2 amiralin atama kararı resmi gazetede yayımlandı. Harp Akademi Komutanlığı'na Tümgeneral Rafet Sevinç Şaşmaz atandı.
 • 08 Ağustos 2016 23:06Orgeneral Akar, Kahraman Astsubayın Ailesini Ziyaret EttiOrgeneral Akar, Kahraman Astsubayın Ailesini Ziyaret EttiGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci general Semih Terzi'yi vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.
 • 08 Ağustos 2016 22:09Orgeneral Akar, Kahraman Astsubayın Ailesini Ziyaret EttiGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci general Semih Terzi'yi vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.
 • 08 Ağustos 2016 21:59Genelkurmay Başkanı Akar ve Kuvvet Komutanları Kahraman Astsubay Halisdemir'in Evini Ziyaret EttiGenelkurmay Başkanı Akar ve Kuvvet Komutanları Kahraman Astsubay Halisdemir'in Evini Ziyaret EttiGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, darbeci general Semih Terzi’yi vurup darbe girişiminin seyrini değiştiren kahraman Astsubay Ömer Halisdemir’in evine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 07 Ağustos 2016 16:22Başkent Elektrik Dağıtım Aş.'den 5 ile Elektrik Kesintisi UyarısıBaşkent Elektrik Dağıtım Aş.'den 5 ile Elektrik Kesintisi UyarısıBaşkent Elektrik Dağıtım AŞ. (EDAŞ) planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 10 Ağustos 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Zonguldak’ın bazı ilçelerinin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.
 • 06 Ağustos 2016 13:08Zonguldak 3 Oğlunu Aynı Anda Askere Gönderen Baba 3 Oğlum da Vatana Feda OlsunZonguldak 3 Oğlunu Aynı Anda Askere Gönderen Baba 3 Oğlum da Vatana Feda Olsun3 oğlunu aynı anda askere gönderen baba: 3 oğlum da vatana feda olsunZONGULDAK'ta geçen 26 Temmuz ve 1 Ağustos'ta iki oğlunu askere gönderen Sevim ve Hüseyin Aksu çifti, 3'üncü çocukları 23 yaşındaki Orkun Aksu'yu da vatani görevini yapması için yolcu etti.
 • 06 Ağustos 2016 12:523 Oğlunu Aynı Anda Askere Gönderen Baba: 3 Oğlum da Vatana Feda Olsun3 Oğlunu Aynı Anda Askere Gönderen Baba: 3 Oğlum da Vatana Feda OlsunZONGULDAK'ta geçen 26 Temmuz ve 1 Ağustos'ta iki oğlunu askere gönderen Sevim ve Hüseyin Aksu çifti, 3'üncü çocukları 23 yaşındaki Orkun Aksu'yu da vatani görevini yapması için yolcu etti.
 • 05 Ağustos 2016 17:41Öğrencilerden Ankara Polis Özel Harekat Başkanlığı'na ZiyaretÖğrencilerden Ankara Polis Özel Harekat Başkanlığı'na ZiyaretAnkara’daki Özel Asfa Ferda Anaokulu Hafızlık öğrencileri, Ankara Polis Özel Harekat Başkanlığı’nı ziyaret etti.
 • 03 Ağustos 2016 19:25Bakan Özlü: Bakan Özlü: "Tübitak'ta Önümüzdeki Günlerde Memuriyetten Çıkartmalar Olacak"Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, TÜBİTAK’ta FETÖ mensuplarına yönelik ciddi çalışmalar yaptıklarını, son yapılan operasyonda 14 kişinin polis tarafından gözaltına alındığını ve önümüzdeki günlerde TÜBİTAK’ta işten ve memuriyetten çıkartmaların olacağını söyledi.
 • 03 Ağustos 2016 18:29Şanlıurfa Havacı Kadın Pilot Arslan Hayallerimi ÇaldılarŞanlıurfa Havacı Kadın Pilot Arslan Hayallerimi ÇaldılarHavacı kadın pilot Arslan Hayallerimi çaldılar (ÖZEL)ŞANLIURFA'da 2008 yılında ordudan ilişkisi kesilen 37 yaşındaki Songül Arslan, yeniden göreve dönmek için hukuk mücadelesi başlattı.
 • 03 Ağustos 2016 13:51Türk Yıldızları'nda Pilot Olacaktı, Hostes OlduTürk Yıldızları'nda Pilot Olacaktı, Hostes Oldu2000 yılında Hava Harp Okulu Komutanlığı'nı bitirdikten sonra 2008 yılında FETÖ'cüler tarafından zorla emekli ettirilen Songül Arslan, "Uçakta pilot olacakken çay kahve dağıttım." dedi.
 • 03 Ağustos 2016 09:01Jeotermal Kaynak İşletme Saha İhalesiJeotermal Kaynak İşletme Saha İhalesiAnkara'nın 13 ilçesindeki 28 jeotermal kaynak sahası için, Ankara Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından ihaleye çıkılacak.
 • 03 Ağustos 2016 07:32Genelkurmay Başkanlığı Ankara Dışına TaşınacakGenelkurmay Başkanlığı Ankara Dışına TaşınacakGenelkurmay Başkanlığı'nın Ankara dışına taşınması gündeme geldi. Genelkurmay Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı'na bağlanırsa Beştepe civarına gelecek ancak Ankara dışında olması ağır basıyor.
 • 02 Ağustos 2016 14:11AK Parti TBMM Grup Toplantısı (3)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, içerideki hainleri, üniformalı teröristleri yok etmiş bir ordunun, tekrar, dünyanın parmakla gösterilecek ordusu haline geleceğini belirterek, "15 Temmuzda FETÖ başarılı olamadı ama onun kardeş örgütü, bölücü terör örgütü PKK, FETÖ gibi alçakça saldırıları yapıyor, onun bıraktığı boşluğu dolduruyor.
 • 02 Ağustos 2016 13:53Başbakan Yıldırım: Hiçbir Darbeci Atatürkçü de Değildir, Kemalist de DeğildirAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında konuşarak, "Her darbe teşebbüsü en başta Mustafa Kemal'in hatırasını, onun açılışına öncülük ettiği Millet Meclisi'ni yaralamıştır.