SON DAKİKA FAHRİYE EVCEN HABERLERİ

Son Dakika Fahriye Evcen Haberleri


FAHRİYE EVCEN

Fahriye Evcen 4 Haziran 1986, Solingen, Almanya doğumludur.Aslen Samsun Bafralı'dır ve dört kardeşin en küçüğüdür. Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı... Devamı

00:13
Aşk Sana Benzer" Filminin Bakü Galası Yapıldı “Aşk Sana Benzer” filminin Bakü galası Nizami Sinema Merkezi’nde yapıldı.
11:14
Bursa İzdiham Yüzünden Filmlerinin Galasına Kazan Dairesinden Girebildiler Bursa'da, 'Aşk sana benzerö filminin galasına, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hayranlarının gösterdiği aşırı ilgi nedeniyle izdiham yaşandı.
Bursa İzdiham Yüzünden Filmlerinin Galasına Kazan Dairesinden Girebildiler
09:00
Fahriye ve Burak Çifti Galaya Kazan Dairesinden Girdi 'Aşk Sana Benzer' filminin başrol oyuncuları Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, filmin galasına, hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle kazan dairesinden girdi.
Fahriye ve Burak Çifti Galaya Kazan Dairesinden Girdi
21:17
Aşk Sana Benzer Filminin Bursa Galası Yapıldı "Aşk Sana Benzer" filminin Bursa galası, başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in katılımıyla yapıldı.
Aşk Sana Benzer Filminin Bursa Galası Yapıldı
20:38
Aşk Sana Benzer" Filminin Bursa Galası "Aşk Sana Benzer" filminin Bursa galası, başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in katılımıyla yapıldı.
Aşk Sana Benzer' Filminin Bursa Galası
16:54
Önce Geçiştirdi Sonra Bombayı Patlattı! Beyaz Show'a bu hafta Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen konuk oldu.
Önce Geçiştirdi Sonra Bombayı Patlattı!
10:08
Fahriye Evcen Detone Oldu, Sözleri Unuttu! İmdadına Beyaz Yetişti Beyaz Show'da söylediği şarkının sözlerini unutan ve şarkıya başlarken detone olan Fahriye Evcen'in imdadına Beyaz Öztürk yetişti.
Fahriye Evcen Detone Oldu, Sözleri Unuttu! İmdadına Beyaz Yetişti
20:15
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
20:14
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
16:40
Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı ?Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı 'Aşk Sana Benzer' filminin Avrupa Galası Berlin'de gerçekleştirildi.
Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı
16:35
'Aşk Sana Benzer' Filminin Galası Berlin'de Yapıldı 'Aşk Sana Benzer' filminin Avrupa Galası, Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirildi.
'Aşk Sana Benzer' Filminin Galası Berlin'de Yapıldı
09:45
Ceylan Çapa'dan, Burak'a El Ele Cevap Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'le beraber olmak için terk ettiği eski nişanlısı Ceylan Çapa öğlen saatlerinde paylaştığı fotoğrafla eski nişanlısına nispet yaptı.
Ceylan Çapa'dan, Burak'a El Ele Cevap
14:55
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'den İlan-ı Aşk! Galaya El Ele Geldiler Birlikte rol aldıkları "Aşk Sana Benzer" filminin gala gecesine el ele gelen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, aşklarını ilan etti.
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'den İlan-ı Aşk! Galaya El Ele Geldiler
12:44
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
10:37
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek Türkiye sinemalarında bu hafta 4'ü yerli 7 film vizyona girecek.
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
09:35
Burak ve Fahriye'den Nikah Provası Gerçek hayatta da sevgili olan 'Aşk Sana Benzer' filminin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, filmin senaryosu gereği nikah masasına oturdu.
Burak ve Fahriye'den Nikah Provası
10:36
Fahriye İlk Reklamından 500 Bin Dolar Aldı! Uzun süre sonra bir reklam kampanyasına, "Evet" diyen güzel oyuncu Fahriye Evcen, servet değerinde bir projeye imza attı.
Fahriye İlk Reklamından 500 Bin Dolar Aldı!
09:52
Evcen ile Özçivit'ten Sıcak Sahneler, Aşk Sana Benzer Dizisi Aşk Sana Benzer'de söylenen "Benim Gözüm Sende" şarkısına klip çekildi. İki sevgilinin filmdeki en özel sahnelerinden oluşturulan klip, çiftin romantik aşkını yansıtıyor.
Evcen ile Özçivit'ten Sıcak Sahneler, Aşk Sana Benzer Dizisi
09:05
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'den Sıcak Sahneler Aşk Sana Benzer'de söylenen "Benim Gözüm Sende" şarkısına klip çekildi. İki sevgilinin filmdeki en özel sahnelerinden oluşturulan klip, çiftin romantik aşkını yansıtıyor.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'den Sıcak Sahneler
09:22
Aylardır Saklanan Çift Bu Sefer Kaçamadı Uzun süredir ilişkilerini inkar eden Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, birlikte görüntülenmemek için gözlerden uzak yerlerde görüşüyordu.
Aylardır Saklanan Çift Bu Sefer Kaçamadı
15:34
Fahriye'den Burak'a Sevgili İndirimi Güzel oyuncu, sevgilisi Burak Özçivit ile beraber rol aldığı sinema filmden 200 bin TL kazandı.
Fahriye'den Burak'a Sevgili İndirimi
16:10
Fahriye Evcan Mağaza Çalışanlarını Fena Azarladı! Kaprisleriyle tanınan oyuncu, bu kez bir alışveriş merkezinde terör estirdi. Sebepsiz yere mağaza çalışanlarını azarlayan güzel oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.
Fahriye Evcan Mağaza Çalışanlarını Fena Azarladı!
11:41
"Aşk Sana Benzer"den Yeni Teaser Fragman! Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı ve vizyon için gün sayan 'Aşk Sana Benzer'in yeni teaser'ı izleyicisi ile buluştu.
'Aşk Sana Benzer'den Yeni Teaser Fragman!
10:19
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Kilometrelerce Uzakta Buluşuyor Ünlü çift, birlikte görüntülenmemek için İstanbul'un merkezinden 35 kilometre uzaklıkta buluşuyor.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Kilometrelerce Uzakta Buluşuyor
11:19
Fahriye Evcen Gazetecileri Haşladı Güzel oyuncu, sevgilisi Burak Özçivit ile ilgili soru soran muhabirlere "Geceyle ilgili varsa konuşacaklarınız konuşalım, yoksa ben gidiyorum" diyerek tepki gösterdi.
Fahriye Evcen Gazetecileri Haşladı
13:48
Kurt Seyit ve Şura'ya Veda Yüzyıllık Aşkta Unutulmaz Son! Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen'in rol aldığı yüzyıllık gerçek bir aşk hikayesini konu alan Kurt Seyit ve Şura uzun süre konuşulacak final bölümüyle bu akşam ekranlara veda ediyor.
Kurt Seyit ve Şura'ya Veda Yüzyıllık Aşkta Unutulmaz Son!
12:48
Burak Özçivit'ten, Fahriye Evcen'e Büyük Jest Yakışıklı oyuncu 1,5 milyon TL peşin para verip anlaştığı Star TV'ye, Ocak'ta dizi çekecek. Özçivit, başrolü de sevgilisi Fahriye Evcen ile paylaşacak.
Burak Özçivit'ten, Fahriye Evcen'e Büyük Jest
11:32
Burak Özçivit Kendine 50 Bin TL'lik Saat Aldı 'Aşk Sana Benzer' filminin çekimlerini tamamlayan Burak Özçivit kendini 50 bin TL'lik saatle ödüllendirdi.
Burak Özçivit Kendine 50 Bin TL'lik Saat Aldı
12:17
Seyit Mürvet'le Mutlu Olacak Mı? Kurt Seyit ve Şura İstanbul'un yeni bölümünde; Seyit, Mürvet ile kurduğu yeni düzene alışmaya çalışırken Şura, Petro ile evlenmek için hazırlıklara başlayacak.
Seyit Mürvet'le Mutlu Olacak Mı?
10:44
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia Burak Özçivit ile bir süredir beraber olan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in evlilik kararı aldıkları konuşuluyor. Çiftin evlilik tarihleri bile belli.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia
11:32
Kurt Seyit ve Şura Ekrana Veda Ediyor Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen`in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisi bitiyor. .
Kurt Seyit ve Şura Ekrana Veda Ediyor
08:37
Kanal Yönetimi 'Kurt Seyit ve Şura'ya Daha Fazla Dayanamadı Başladığı günden beri beklenen ilgiyi görmeyen ve eleştirilerin hedefi olan 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi yayından kaldırıldı.
Kanal Yönetimi 'Kurt Seyit ve Şura'ya Daha Fazla Dayanamadı
14:54
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı Kurt Seyit ve Şura dizisinde set arasında gelen pideyi beğenmeyen Evcen, "Ben bunu yemem meyveli yoğurt istiyorum" diye olay çıkardı.
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı
08:09
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi Burak Özçivit ile sevgilisi Fahriye Evcen'in Zekeriyaköy'de beğendiği villanın fiyatının 3 milyon TL değerinde olduğu konuşuluyor.
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi
10:51
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi Uzun süredir beraber oldukları konuşulan ancak aşk iddialarını reddeden oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün birlikte alışverişe çıktı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi
13:31
Benimle Evlenir Misin Murka? Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen'in rol aldığı Kurt Seyit ve Şura İstanbul'un heyecan dolu yeni bölümünde; Seyit Mürvet'e evlilik teklif edecek.
Benimle Evlenir Misin Murka?
14:36
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu Fahriye Evcen'le görüntü vermemek için cipini gazetecilerin üzerine süren Özçivit, yapım ortağı olduğu 'Aşk Sana Benzer' filminin reklamı için böyle davranmış.
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu
17:27
Fahriye Evcen'in Korku Dolu Anları Oyuncu Fahriye Evcen, “Aşk Sana Benzer” filminin çekimleri sırasında kısa süreli korku yaşadı.
Fahriye Evcen'in Korku Dolu Anları
13:14
Fahriye Evcen Sonunda Pes Etti 'Mürvet' karakteriyle 'Kurt Seyit ve Şura' kadrosuna katıldığı dizinin setinde çıkardığı olaylarla konuşulan Fahriye Evcen, dizinin yönetmeni Hilal Saral'dan özür diledi.
Fahriye Evcen Sonunda Pes Etti
10:02
Fahriye'nin Çığlıkları Sahili İnletti "AŞK Sana Benzer" filminin çekimlerine ev sahipliği yapan Ege sahilleri, açıldığı tekneyle geri dönemeyen Fahriye Evcen'in çığlıklarıyla inledi.
Fahriye'nin Çığlıkları Sahili İnletti
14:39
Murat Şeker'in Son Favori Oyuncusu Derya Şensoy! "Derya Şensoy'un profesyonel tutumu ve uyumu herkesin takdirini topladı".
16:47
Kurt Seyit Mürvet'le Evlenecek Mi? Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen'in rol aldığı Kurt Seyit ve Şura İstanbul'da bu akşam heyecan doruğa tırmanıyor.
14:47
Fahriye Evcen Çok Pişman Olmuş Kurt Seyit ve Şura'ya 2.sezonda katılan Fahriye Evcen set arkadaşlarıyla anlaşamadığı için teklifi kabul ettiğine bin pişman olmuş.
Fahriye Evcen Çok Pişman Olmuş
12:42
Burak Özçivit A'dan Z'ye Her Şeyini Değiştirdi Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Fahriye Evcen'in isteği üzerine İstanbul Ulus'taki evinin eşyalarını A'dan Z'ye değiştirdi.
Burak Özçivit A'dan Z'ye Her Şeyini Değiştirdi
10:21
Kurt Seyit ve Şura'da Farah'a Sevgili Geliyor Reyting şoku yaşatan ve seyircisi giderek düşen 'Kurt Seyit ve Şura'da Farah Zeynep'in hayatına Fransız bir sevgili girecek.
Kurt Seyit ve Şura'da Farah'a Sevgili Geliyor
14:17
'Kurt Seyit ve Şura'ya Bir Kötü Haber Daha Kıvanç Tatlıtuğ'a reytinglerde büyük hayal kırıklığı yaşatan dizisi 'Kurt Seyit ve Şura', yayın saatini Özcan Deniz'in yeni başlayacak dizisine kaptırdı.
'Kurt Seyit ve Şura'ya Bir Kötü Haber Daha
14:26
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki Hayranları Burak Özçivit'ten eski sevgilisi Ceylan Çapa'nın fotoğraflarını Instagram'dan silmesini istedi.
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki
19:15
Aşk Sana Benzer'in İlk Fragmanı Yayınlandı Burak Özçivit ve Fahriye Evcin'in kamera karşısına geçtikleri sinema filmi 'Aşk Sana Benzer'in filmden ilk görüntüler yayınlandı.
Aşk Sana Benzer'in İlk Fragmanı Yayınlandı
11:22
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Aşkı Görüntülendi! Aylardır birliktelik yaşadıklarını saklayan ama magazin dünyasında aşk yaşadıkları dile getirilen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün sabaha karşı 03.00'te Özçivit'in evine girerken görüntülendi ki böylece çiftin aşkı bir anlamda ortaya çıkmış oldu.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Aşkı Görüntülendi!
08:31
Fahriye Evcen-Burak Özçivit Aşkı Belgelendi Aylardır birliktelik yaşadıklarını saklayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün sabaha karşı 03.00'te Özçivit'in evine girerken görüntülendi.
Fahriye Evcen-Burak Özçivit Aşkı Belgelendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FAHRİYE EVCEN HABERLERİ
[Hata Bildir]