SON DAKİKA FANATİK GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Fanatik Gazetesi Haberleri


... Devamı

08:55
Mehmet Demirkol: 1 Numaralı Şampiyonluk Adayım Hâlâ Beşiktaş Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın ligdeki şampiyonluk şansını değerlendirdi.
10:30
Irina Shayk, İşi Yüzünden Ronaldo'yu Yalnız Bırakmış FIFA Altın Top ödül gecesinde sevgilisi Cristiano Ronaldo'yu yalnız bırakan Irina Shayk'ın, işleri sebebiyle Zürih'e gidemediği ortaya çıktı.
Irina Shayk, İşi Yüzünden Ronaldo'yu Yalnız Bırakmış
11:12
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde Chp Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a "BYEGM Genel Müdürü Cemalettin Haşimi, hangi mevzuata dayanarak Basın Kartı Komisyonunun sürekli basın kartı almaya hak kazanan 94 gazeteci ile ilgili kararını uygulamamıştır?
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde
18:07
Sürekli Basın Kartı Hakkı Kazanan 94 Gazeteciye Genel Müdür Engeli Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), mesleklerinde 20 yılı dolduran ve sürekli basın kartı alma hakkı kazanan 94 gazetecinin kartlarını hiçbir gerekçe göstermeden engelledi.
16:16
Osmanlıspor'un Yeni Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay PTT 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor, dün takımdan ayrılan teknik adam Yılmaz Vural'ın yerine Mustafa Reşit Akçay'ı getirdi.
Osmanlıspor'un Yeni Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay
10:37
Mehmet Demirkol: Galatasaray Sıradan Bir Oyunla Rahat Kazandı Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği derbiyi analiz etti.
Mehmet Demirkol: Galatasaray Sıradan Bir Oyunla Rahat Kazandı
19:16
Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Erzurum Spor A.Ş. tarafından organize edilen Xanadu Hotel sponsorluğundaki etkinlikte Başkan Mehmet Sekmen’in Erzurum’daki spor projelerinin anlatıldığı programa Türkiye Spor Yazarları Derneği’ne (TSYD) bağlı ulusal gazetelerin, televizyonların, ajansların spor müdür ve temsilcileri katıldı.
Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı
15:58
Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye Büyük Destek Milli atlet Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye büyük destek.Milli atlet Elvan Abeylegesse, Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile düzenlenen ve dünyada örneği bulunmayan INDOOR CUP Şirketlerarası Salon Atletizm Oyunları'na kızıyla birlikte katılarak, sporculara destek oldu.
Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye Büyük Destek
17:03
İş Dünyası İkinci Kez Rekora Koştu Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile düzenlenen ve dünyada örneği bulunmayan INDOOR CUP Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları'nın ikincisi Ataköy Atletizm Salonu'nda gerçekleşti.
15:10
Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor Hareket herkesin içinde, keşfetmek bizlerin elinde sloganıyla yola çıkan INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve AntrenmanYap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor.
Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor
14:37
Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor! INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor.
Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor!
12:10
Gökhan Töre'den Yalanlama Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, bugün bir gazetede çıkan, ‘Gitmek istiyorum’ başlıklı haberi yalanladı.
Gökhan Töre'den Yalanlama
11:56
Fanatik Muhabiri Metin Karabaş, Tt Arena'da Gazetecilere Yapılan Saldırıyı Anlattı Fanatik gazetesi muhabiri Metin Karabaş, TT Arena’da gazetecilere yapılan saldırı hakkında konuştu.
Fanatik Muhabiri Metin Karabaş, Tt Arena'da Gazetecilere Yapılan Saldırıyı Anlattı
14:31
Alex Telles'in Menajeri: Böyle Giderse Galatasaray'dan Ayrılır Galatasaraylı Alex Telles'in menajeri, "Prandelli oyuncu olarak Telles'i beğenmiyor olabilir ancak bu anlaşılır değil. Böyle giderse takımdan ayrılır." dedi.
Alex Telles'in Menajeri: Böyle Giderse Galatasaray'dan Ayrılır
08:25
Mehmet Demirkol: "Hedef Direkt Şampiyonlar Ligi" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın lide ve Avrupa'da bulunduğu konum hakkında analizlerde bulundu.
09:13
Mehmet Demirkol: "Güzel Değil İyi" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Karabükspor - Galatasaray maçını değerlendirdi.
07:58
Mehmet Demirkol: "Maalesef Bu da Olmadı" Fanatik Gazetesi yazarlarından Mehmet Demirkol, Borussia Dortmund - Galatasaray maçını yorumladı.
Mehmet Demirkol: 'Maalesef Bu da Olmadı'
07:51
Mehmet Demirkol: "Bir İhtimal Daha Var!" Dev maç öncesi Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın şansını değerlendirdi: İlk maçta alınan yenilginin sebebi, lig farklılığı. Dortmund'a karşı oyunu dengede tutmanın yolu ise kalabalık bir orta sahayla mücadele etmek.
Mehmet Demirkol: 'Bir İhtimal Daha Var!'
08:45
Mehmet Demirkol: "Doğru Plan Kazandı" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, derbiyi değerlendirdi.
Mehmet Demirkol: 'Doğru Plan Kazandı'
22:49
Cesare Prandelli, Sabri'yi Kasımpaşa Maçının Kadrosuna Aldı Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, yarın oynanacak Kasımpaşa maçının kadrosuna Sabri Sarıoğlu'nu dahil etti.
Cesare Prandelli, Sabri'yi Kasımpaşa Maçının Kadrosuna Aldı
16:43
Melo, Derbi Öncesi Tansiyonu Düşürdü Galatasaray’ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Felipe Melo, Fenerbahçe derbisinin çok önemli olduğunu ve bu derbiye en üst düzeyde hazırlandıklarını söyledi.
Melo, Derbi Öncesi Tansiyonu Düşürdü
09:45
Arda Turan Transfer Yapmalı" Arda Turan'ın manejeri Ahmet Bulut, Fanatik Gazetesi'ne özel bir röportaj verdi.
Arda Turan Transfer Yapmalı'
12:11
Mehmet Helvacı, Galatasaray'a Başkan Adayı Olmayacak Galatasaray'ın eski yöneticisi Prof. Dr. Mehmet Helvacı, 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü kongrede başkanlığa aday olmayacak.
Mehmet Helvacı, Galatasaray'a Başkan Adayı Olmayacak
08:20
Mehmet Demirkol: "İşgüzar Prandelli" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın 4-1 yenilgiyle sonuçlanan maçını yorumladı.
Mehmet Demirkol: 'İşgüzar Prandelli'
07:56
Mehmet Demirkol: "3'lü Tercihini Anlamıyorum" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Arsenal - Galatasaray maçı öncesinde değerlerndirmelerde bulundu.
Mehmet Demirkol: '3'lü Tercihini Anlamıyorum'
08:47
Mehmet Demirkol: "Futbol İzlenmesin İsteniyor" Fanatik gazetesi yazarlarından Mehmet Demirkol, Beşiktaş - Eskişehirspor mücadelesini yorumladı.
15:04
Fenerbahçe Kulübü: Emenike, Sadece Fbtv'ye Konuştu Fenerbahçe Kulübü, forvet oyuncusu Emmanuel Emenike'nin Fenerbahçe Televizyonu dışında herhangi bir medya kuruluşuna açıklamada bulunmadığını bildirdi.
13:32
Fenerbahçe'den Emenike Yalanlaması Fenerbahçe bugünkü gazetelerde çıkan Emmanuel Emenike haberlerini yalanladı.
Fenerbahçe'den Emenike Yalanlaması
08:48
Mehmet Demirkol: "Galatasaray, Rakibine Değil Sürekli Kendisine Kaybediyor" Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Balıkesirspor mağlubiyeti ile ilgili dikkat çekici bir yazı paylaştı.
Mehmet Demirkol: 'Galatasaray, Rakibine Değil Sürekli Kendisine Kaybediyor'
15:04
Ali Kırca'nın Neden Kovulduğu Ortaya Çıktı Galatasaray Kulübü Medya ve İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılan Ali Kırca, kamuoyuna duyurulduğu gibi 'istifa etmedi', yönetim kurulu kararıyla gönderildi.
Ali Kırca'nın Neden Kovulduğu Ortaya Çıktı
12:22
Ali Kırca 4. Yıldızın Fikir Babası Olduğu İçin GS'den Kovuldu G.Saray Kulübü Medya ve İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılan Ali Kırca, kamuoyuna duyurulduğu gibi 'istifa etmedi', yönetim kurulu kararıyla gönderildi.
Ali Kırca 4. Yıldızın Fikir Babası Olduğu İçin GS'den Kovuldu
15:00
Kumda Sakin Fırtına Sakin Şehrin hızlı çocukları kumda yine fırtınalar estirdi.
Kumda Sakin Fırtına
10:16
Kumda Sakin Fırtına! Sakin Şehrin hızlı çocukları kumda yine fırtınalar estirdi.
Kumda Sakin Fırtına!
13:25
Gazeteci Mehmet Tan Anıldı Fanatik Gazetesi yazarı Mehmet Tan, ölümünün 11'inci yılında Trabzon'daki mezarı başında anıldı.
Gazeteci Mehmet Tan Anıldı
14:22
Fenerbahçe'de Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki Görevinden İstifa Etti Fenerbahçe başkan vekilliği görevini yürüten Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Fenerbahçe'de Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki Görevinden İstifa Etti
09:36
Ünal Aysal'dan Trabzonsporlu Yöneticilere: Dostlarıma Asla Kırılmam Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Trabzonsporlu yöneticilerin Tarık Çamdal'a talip olması nedeniyle kırgın olup olmadığı yönündeki soruya, "Dostlarıma asla kırılmam." dedi.
Ünal Aysal'dan Trabzonsporlu Yöneticilere: Dostlarıma Asla Kırılmam
16:05
Diego Bir Alex Değil" Sivasspor teknik direktörü Roberto Carlos, Alex de Souza ile Diego Ribas'ı karşılaştırdı.
Diego Bir Alex Değil'
14:31
Fenerbahçe Kulübü Basında Çıkan Haberleri Yalanladı Fenerbahçe Kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklamada "Stoper alarmı" başlıklı haberi yalanlayan bir açıklama yaptı.
Fenerbahçe Kulübü Basında Çıkan Haberleri Yalanladı
04:39
Arda ve Sneijder En İyiler Arasında Atletico Madrid'de şampiyonluk yaşayan milli yıldızımız Arda Turan ile Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder, Avrupa'nın en iyi 28 oyuncusu arasında yer aldı.
Arda ve Sneijder En İyiler Arasında
13:42
Mustafa Denizli: Galatasaray'la Anlaşmadım Adı Galatasaray'la anılan Mustafa Denizli, sarı-kırmızılı kulüple görüştüğü ve anlaştığı iddialarına yanıt verdi.
Mustafa Denizli: Galatasaray'la Anlaşmadım
10:55
Trabzonspor Gözünü Kararttı Başbakanı Şikayet Etti Trabzonspor Hukuk Kurulu'nun UEFA'ya yaptığı son başvuruda TFF'nin adaleti uygulamadığına dikkat çekilirken hükümete de eleştiri getirildi.
Trabzonspor Gözünü Kararttı Başbakanı Şikayet Etti
22:28
Şenol Güneş, Bursaspor'da İstifanın Eşiğine Geldi Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yardımcıları için yönetimden talep ettiği ücreti kabul ettiremeyince istifanın eşiğine geldi.
Şenol Güneş, Bursaspor'da İstifanın Eşiğine Geldi
10:45
Mancini: Balotelli'yi İsterim, Ama... Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, ismi zaman zaman takım ile anılan Mario Balotelli ve daha birçok önemli konu hakkında konuştu.
Mancini: Balotelli'yi İsterim, Ama...
08:51
Sporun Manşetleri Spor gazetelerinde öne çıkan haberler...
Sporun Manşetleri
09:53
Sporun Manşetleri Spor gazetelerinde günün manşetleri...
Sporun Manşetleri
13:13
Okan Üniversitesi 2013 Spor Ödülleri Töreni Yapıldı Okan Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen, 'Okan Üniversitesi 2013 Spor Ödülleri' Tuzla Kampüsü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
18:00
Miroslav Stoch, Fenerbahçe'ye Dönmek İçin Gün Sayıyor Fenerbahçe'den PAOK'a kiralanan Stoch, Sarı-Lacivertli takıma dönmek için gün sayıyor.
Miroslav Stoch, Fenerbahçe'ye Dönmek İçin Gün Sayıyor
10:31
Tolga Zengin Yılın Sporcusu Seçildi İstanbul’un genelinde yapılan spor organizasyonunda “Yılın En İyi Futbol Yorumcusu Ödülü” Beşiktaş’ın efsanevi oyuncalarından Metin Tekin’e, “Yılın En İyi Sporcusu Ödülü” ise Beşiktaş’ın kaptanı Tolga Zengin’e verildi.
Tolga Zengin Yılın Sporcusu Seçildi
17:42
Galatasaray'dan 'Dolandırıcılık' Açıklaması Galatasaray Kulübü, bugün basında çıkan 'dolandırıcılık' haberiyle ilgili resmi sitesinden bir açıklama yayınladı.
Galatasaray'dan 'Dolandırıcılık' Açıklaması
12:56
Chelsea Maçından Beraberlik Beklemiyorum" Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.
Chelsea Maçından Beraberlik Beklemiyorum'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:48. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FANATİK GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]