05:3400
SON DAKİKA FANATİK GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Fanatik Gazetesi Haberleri


... Devamı

   

  Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı

  Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Erzurum Spor A.Ş. tarafından organize edilen Xanadu Hotel sponsorluğundaki etkinlikte Başkan Mehmet Sekmen’in Erzurum’daki spor projelerinin anlatıldığı programa Türkiye Spor Yazarları Derneği’ne (TSYD) bağlı ulusal gazetelerin, televizyonların, ajansların spor müdür ve temsilcileri katıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye Büyük Destek

  Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye Büyük Destek

  Milli atlet Elvan Abeylegesse'den Indoor Cup 2'ye büyük destek.Milli atlet Elvan Abeylegesse, Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile düzenlenen ve dünyada örneği bulunmayan INDOOR CUP Şirketlerarası Salon Atletizm Oyunları'na kızıyla birlikte katılarak, sporculara destek oldu. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İş Dünyası İkinci Kez Rekora Koştu

  Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile düzenlenen ve dünyada örneği bulunmayan INDOOR CUP Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları'nın ikincisi Ataköy Atletizm Salonu'nda gerçekleşti. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor

  Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor

  Hareket herkesin içinde, keşfetmek bizlerin elinde sloganıyla yola çıkan INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve AntrenmanYap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor!

  Şirketler, INDOOR CUP 2'de Yarışıyor!

  INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Gökhan Töre'den Yalanlama

  Gökhan Töre'den Yalanlama

  Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, bugün bir gazetede çıkan, ‘Gitmek istiyorum’ başlıklı haberi yalanladı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 05:34:24. #1.12#