SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 25 Temmuz 2016 00:02Fetö'nün Darbe Girişimine DarbelerGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Bunlar nedir diye her meydanda soruyorum.
 • 25 Temmuz 2016 00:01Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ın Oğlu Dünyaevine GirdiTürk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ın Oğlu Dünyaevine GirdiİŞ Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay oğlu Mehmet Fatih, hayatını Başak Tilki ile birleştirdi.
 • 24 Temmuz 2016 22:11Türk-İş Genel Başkanı Atalay Oğlunu EvlendirdiTürkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkanı Ergün Atalay'ın oğlu Mehmet Fatih ile Yılmaz Tilki'nin kızı Başak dünyaevine girdi.
 • 24 Temmuz 2016 21:11TMO'dan Demokrasi Nöbetçilerine KumanyaANKARA (AA ) - Toprak Mahsulleri Ofisince (TMO) Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepki için demokrasi nöbetine çıkan halka 12 bin 500 kişilik kumanya dağıtıldı.
 • 24 Temmuz 2016 08:30Bakan Çelik: Tayyip Erdoğan'ı YedirtmeyizBakan Çelik: Tayyip Erdoğan'ı YedirtmeyizGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, darbelere asla izin vermeyeceklerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yedirmeyeceklerini söyledi.
 • 24 Temmuz 2016 06:00Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "(FETÖ elebaşı Gülen) Eğer demokrasi varsa, eğer hak, hukuk varsa, 246 şehidimizin hakkı söz konusu ise teslim edin.
 • 24 Temmuz 2016 04:53Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfalılara SeslendiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfalılara SeslendiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, gece saat 02.00 sıralarında uçakla Şanlıurfa’ya gelerek Rabia meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslendi.
 • 24 Temmuz 2016 04:49Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "(FETÖ elebaşı Gülen) Eğer demokrasi varsa, eğer hak, hukuk varsa, 246 şehidimizin hakkı söz konusu ise teslim edin.
 • 24 Temmuz 2016 04:01Bursa-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirBursa-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettirBURSA'da, darbe girişimini protesto etmek için binlerce vatandaşın toplandığı meydanda konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 24 Temmuz 2016 03:27Bakan Çelik, Bursa'da Demokrasi NöbetindeBakan Çelik, Bursa'da Demokrasi NöbetindeBursa'daki demokrasi nöbetinde darbecilere yüklenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Ben bakan olarak diyorum ki; bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettir.
 • 24 Temmuz 2016 03:13Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Bunlara Hayvan Demek Hayvanlara Hakaret"Bursa’da demokrasi nöbeti tutan 10 bine yakın vatandaşa seslenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "İçinizden birileri ’Bunlar hayvan’ diyebilir ama Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 24 Temmuz 2016 01:49Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 24 Temmuz 2016 01:34Bakan Çelik: Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirBakan Çelik: Bunlara Hayvan Demek, Hayvanlara HakarettirGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, darbe girişiminde bulunan Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması FETO/PDY ile ilgili olarak, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki; bunlara hayvan demek, hayvanlara hakarettir.
 • 24 Temmuz 2016 00:36Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "İçinizden birileri 'Bunlar hayvan' diyebilir ama Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak diyorum ki bunlara hayvan demek hayvanlara hakarettir.
 • 22 Temmuz 2016 12:06Darbeci Müşavirden Kan Donduran MesajlarDarbeci Müşavirden Kan Donduran Mesajlar15 Temmuz darbesiyle ilgili her gün kan donduran yeni bilgiler ortaya çıkıyor. FETÖ'cü teröristler arasında geçen Erdoğan ve Bakan Çelik'e ilişkin infaz yazışması ortaya çıktı.
 • 21 Temmuz 2016 19:25Polatlı'nın Kahraman Emniyet Müdür YardımcısıPolatlı'nın Kahraman Emniyet Müdür YardımcısıDarbe girişiminin en önemli lojistik üssü olarak kabul edilen Polatlı 58. Topçu Tugay Komutanlığı’na bağlı füze bataryaları ve askeri mühimmatın Ankara’ya götürülmesine vatandaşların yardımıyla engel olan Polatlı İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Erhan Ergül, kahraman ilan edildi.
 • 18 Temmuz 2016 02:28Bakan Çelik Kızılay'daki Vatandaşlara Hitap EttiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Ankara'dan yüz binler olarak sesleniyoruz, 'Ey Haşhaşiler siz kimlerin uşağısınız?' Çıkın bunu haykırın.
 • 17 Temmuz 2016 22:59Şehit Olan Emniyet Müdürü Dursun Acar İçin Tören (1)Şehit Olan Emniyet Müdürü Dursun Acar İçin Tören (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'ndaki tahrip olan yerler Tören için toplananlar Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in törene katılması Şehit yakınları Dua edilmesi Tekbir getirilmesi Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutunu omuzlarında götürmeleri Yaralı olarak katılan özel harekat polisleri Demokrasi şehitleri son yolculuğuna uğurlanıyor -FETÖ darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Dursun Acar için cenaze töreni düzenlendi -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: -"Türkiye'nin kalkınması, gelişmesi sadece içerideki hainleri değil, dışarıda da bir çok haini rahatsız ediyor.
 • 17 Temmuz 2016 21:10Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Dursun Acar (44) için cenaze töreni düzenlendi.
 • 15 Temmuz 2016 23:1666'ncı 66'ncı "Hasat Bayramı"Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından bu yıl 66.’sı düzenlenen “Hasat Bayramı” Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 15 Temmuz 2016 22:27Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıANKARA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “İstanbul’da karkas eti 22 Türk lirasına vermeye başladık” dedi.
 • 15 Temmuz 2016 21:5766. Hasat BayramıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Et ve Süt Kurumunun karkas eti 22 liradan piyasaya sunmaya başladığını belirterek, "İthalatımız devam ediyor.
 • 15 Temmuz 2016 12:02İthal Et 'Geçici Çözüm' Olarak Görülüyorİthal Et 'Geçici Çözüm' Olarak GörülüyorGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Kurban Bayramı'ndan önce 100 bin ithal hayvanın Türkiye'ye getirileceğini açıklaması üzerine sektör temsilcileri konuyu değerlendirdi.
 • 15 Temmuz 2016 03:12Bolu-Bakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiBolu-Bakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiBakan Çelik Şanlıurfaspor kampını ziyaret ettiGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un kampını ziyaret etti.
 • 15 Temmuz 2016 00:08Bakan Çelik, Şanlıurfaspor KampındaBakan Çelik, Şanlıurfaspor KampındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in ziyaretinden Bakan Çelik, Şanlıurfaspor kampında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bolu'da kamp yapan Şanlıurfaspor'u ziyaret ettiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yeni sezon öncesinde Bolu'da kampa giren PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor'u ziyaret etti.
 • 14 Temmuz 2016 23:52Bolu Bakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiBolu Bakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiBakan Çelik Şanlıurfaspor kampını ziyaret ettiGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un kampını ziyaret etti.
 • 14 Temmuz 2016 23:39Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfaspor KampındaGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfaspor KampındaGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfaspor’un Bolu kampını ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcularla sohbet etti.
 • 14 Temmuz 2016 22:58Bakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiBakan Çelik Şanlıurfaspor Kampını Ziyaret EttiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un kampını ziyaret etti.
 • 14 Temmuz 2016 22:30Bakan Çelik, Şanlıurfaspor KampındaGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yeni sezon öncesinde Bolu'da kampa giren PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor'u ziyaret etti.
 • 14 Temmuz 2016 16:01Ulusal Fındık Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Başaran AçıklamasıUlusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in 2016 tahmini fındık rekoltesi açıklamasına ilişkin, "Bakanlığın yapmış olduğu rekolte çalışması için kurulan komisyonlarda, tüm tarafların temsilcileri bulunmaktadır ve her kesimin mutabık kaldığı bir rekolte açıklanmıştır.
 • 14 Temmuz 2016 10:44Çiftçi Borçları ErtelenecekCHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, geçtiğimiz mayıs ayında Adana’da etkili olan şiddetli yağış ve dolu sonrasında ekili arazileri zarar gören üreticilerin sorunlarını Meclis’e taşıdı.
 • 13 Temmuz 2016 17:01Sulama Yapamadıklarını İddia Eden Çiftçiler Eylem YaptıSulama Yapamadıklarını İddia Eden Çiftçiler Eylem YaptıŞanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde sulama yapamadıklarını iddia eden çiftçiler yaklaşık 15 bin dönüm ekili arazinin kuruduğunu belirterek yetkililerden yardım istedi.
 • 13 Temmuz 2016 15:50Ordu Soydan Afet ve Hastalık Nedeniyle Tahmini Fındık Rekoltesi DüşebilirOrdu Soydan Afet ve Hastalık Nedeniyle Tahmini Fındık Rekoltesi DüşebilirSoydan: Afet ve hastalık nedeniyle tahmini fındık rekoltesi düşebilirTÜRKİYE Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından 2016 yılı tahmini fındık rekoltesinin 468 bin ton olarak açıklandığını hatırlatarak, "Bölgemizdeki sel afeti, kuraklık ve küllenme (küf) hastalığı nedeniyle fındık rekoltesi daha da azalabilir, açıklanandan daha yüksek bir rekolte beklenmesi mümkün değil" dedi.
 • 13 Temmuz 2016 15:45''Fındık Bahçeleri Bakımsız"Ordu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kemal Yılmaz, fındık üreticilerini özellikle budama, gübreleme, hastalık ve zararlılarla mücadele konusunda daha duyarlı olmaya davet ettiklerini söyledi.
 • 13 Temmuz 2016 15:01Tek Elden Açıklanan Fındık Rekoltesi Karmaşayı Ortadan KaldırdıTek Elden Açıklanan Fındık Rekoltesi Karmaşayı Ortadan KaldırdıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in 2016 yılı tahmini fındık rekoltesinin 468 bin ton olduğunu açıklaması ile birlikte daha öncelerden yaşanan rekolte karmaşası ortadan kalkmış oldu.
 • 13 Temmuz 2016 14:432016 Ürünü Tahmini Fındık RekoltesiGiresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, 2016 ürünü tahmini fındık rekoltesinin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından açıklanmasının, kamuoyunda her yıl yaşanan rekolte tartışmalarını ortadan kaldırdığını söyledi.
 • 13 Temmuz 2016 13:25IŞİD, Bakan Çelik'in Katılacağı Töreni Kana BulayacaktıIŞİD, Bakan Çelik'in Katılacağı Töreni Kana BulayacaktıŞanlıurfa'da yakalanan 4 IŞİD bombacısının bayramda eylem hazırlığında olduğu ve Bakan Faruk Çelik'in de katılacağı törende bir eylem gerçekleştirmek istedikleri ortaya çıktı.
 • 13 Temmuz 2016 12:36Vekiller, Kanatlı Hayvan Üreticilerini Kabul EttiAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, Zonguldak Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birlik Başkanı Osman Bayraklı, yönetim kurulu üyeleri ve diğer illerden gelen birlik başkanları ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik İle birlikte TBMM’de bir toplantı gerçekleştirdi.
 • 12 Temmuz 2016 20:44Fındıktaki Rekolte Tespit Çalışmalarıİstanbul Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Haydar Gören, "Fındık yüzde 85 sanayi ürünü olarak kullanılıyor.
 • 12 Temmuz 2016 15:10İhracatçı: Fındık İhracatında Yeni Bir Rekor İçin Rekolte ArtmalıFındık ihracatı adına rekolte de önemli görülüyor.
 • 12 Temmuz 2016 15:02Soydan: Afet ve Hastalık Nedeniyle Tahmini Fındık Rekoltesi DüşebilirSoydan: Afet ve Hastalık Nedeniyle Tahmini Fındık Rekoltesi Düşebilir– TÜRKİYE Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından 2016 yılı tahmini fındık rekoltesinin 468 bin ton olarak açıklandığını hatırlatarak, "Bölgemizdeki sel afeti, kuraklık ve küllenme (küf) hastalığı nedeniyle fındık rekoltesi daha da azalabilir, açıklanandan daha yüksek bir rekolte beklenmesi mümkün değil" dedi.
 • 12 Temmuz 2016 14:45Bakan Çelik Açıkladı; Fındık Rekoltesi 468 Bin TonGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2016 yılı tahmini fındık rekoltesinin 468 bin ton olduğunu açıkladı.
 • 12 Temmuz 2016 14:40Bakan Çelik, Soruları Cevapladı (2)Bakan Çelik, Soruları Cevapladı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in açıklaması ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2016 yılı tahmini fındık rekoltesini açıkladı.
 • 12 Temmuz 2016 14:20Bakan Çelik 2016 Tahmini Fındık Rekoltesini AçıkladıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "2016 yılı fındık rekoltesinin 468 bin ton olduğunu tespit etmiş bulunuyoruz.
 • 12 Temmuz 2016 14:00Fındık Sektör Temsilcileri Rekolteyi DeğerlendirdiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in, 2016 yılı fındık rekoltesi tahminini 468 bin ton olarak açıklamasının ardından fındık sektör temsilcileri rekolteyi değerlendirdi.
 • 12 Temmuz 2016 13:52Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Doğal Afetler Fındığı VurduTzob Genel Başkanı Bayraktar: Doğal Afetler Fındığı VurduTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 468 bin ton olarak açıklanan 2016 yılı fındık rekolte tahmininin, geçen yılki rakamının oldukça altında kaldığını belirtti.
 • 12 Temmuz 2016 13:49Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: (2)Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2 Temmuz'dan itibaren yalnız Et ve Süt Kurumu (ESK) tarafından hayvan ithalatının sıfır gümrükle gerçekleştirileceği bir döneme girildiğini belirterek, "4 Temmuz itibarıyla ihaleye çıkıldı ve talepler alındı.
 • 12 Temmuz 2016 13:432016 Fındık Rekoltesi Açıklandı; Doğal Afetler Fındığı VurduTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 468 bin ton olarak açıklanan 2016 yılı fındık rekolte tahmininin, geçen yılki rakamının oldukça altında kaldığını belirterek, “Yaşanan don, aşırı yağış ve sıcaklar, fındığı vurdu.
 • 12 Temmuz 2016 13:30Tzob Genel Başkanı Bayraktar AçıklamasıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca 468 bin ton olarak açıklanan 2016 yılı fındık rekolte tahmininin, geçen yılki rakamının oldukça altında kaldığını belirterek, söz konusu rakamlarda yüzde 30'a yakın bir düşüşün görüldüğünü bildirdi.
 • 12 Temmuz 2016 13:15Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Doğal Afetler Fındığı VurduTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 468 bin ton olarak açıklanan 2016 fındık rekolte tahmininin geçen yılki rakamının oldukça altında kaldığını belirterek, "Yaşanan don, aşırı yağış ve sıcaklar, fındığı vurdu.