SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 22 Ekim 2016 13:19Aydınlı İncir Üreticisi Prim Desteğini BekliyorAydınlı İncir Üreticisi Prim Desteğini BekliyorDünyanın en önemli incir üretim merkezi konumundaki Aydın’da üreticiler 9. Ticaret ve Sanayi Şurası’nda görüşülen incire prim desteğini bekliyor.
 • 21 Ekim 2016 15:51Milli Tarım Projesi Kapsamında Çorum'da Desteklenecek Ürünler BelirlendiMilli Tarım Projesi Kapsamında Çorum'da Desteklenecek Ürünler BelirlendiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen “Milli Tarım” projesi kapsamında Çorum’da desteklenecek ürünler belirlendi.
 • 21 Ekim 2016 13:51Erdek'te Midye Çiftliklerine Düzenleme GeliyorErdek'te Midye Çiftliklerine Düzenleme GeliyorBalıkesir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Sema Kırcı, Bakan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’e Erdek’te midye çiftlikleriyle ilgili bir dosya sundu ve Erdek’in ülkemizdeki cennet köşelerinden biri olduğunu, mavi bayraklı koylara sahip böyle güzel bir coğrafi alanı korumak konusunda yeni bir düzenleme yapmasının önemini ifade etti.
 • 21 Ekim 2016 11:41Türkiye Milli Tarım Destekleme Modeli Kilis'te UygulanacakTürkiye Milli Tarım Destekleme Modeli Kilis'te UygulanacakGıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Songül Kadıoğlu, ’’Türkiye Milli Tarım Destekleme Modeli" kapsamındaki havza bazında desteklenecek ürünlerin dağılımı belirlendiğini söyledi.
 • 20 Ekim 2016 19:40Ticari İşlemlerde Taşınır Rehni Kanunu Tasarısı Genel Kurul'daGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2017 yılında destekleme modelinde değişikliğe gidileceğini ve Havza Bazlı Üretim Destekleme Modeli'ni uygulayacaklarını bildirdi.
 • 20 Ekim 2016 19:21Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Önümüzdeki dönem yani 2017 itibarıyla destekleme modelimizde bir değişikliğe gittik. O da ‘havza bazlı üretim destekleme modeli’ diye özetleyebileceğimiz bir model uygulamaya girecek.
 • 20 Ekim 2016 13:13Milli Tarım ProjesiBursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan "Milli Tarım Projesi"nin, tarım ve hayvancılığın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını bildirdi.
 • 19 Ekim 2016 15:57Tarımda "Gübre" Konusu Masaya YatırıldıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, gübre sektörü temsilcileri ve akademisyenlerle bir araya gelerek tarımda organik ve kimyasal gübre kullanımı konusunu değerlendirdi.
 • 19 Ekim 2016 15:17Tarımda Gübre Masaya YatırıldıTarımda Gübre Masaya YatırıldıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, gübre sektörü temsilcileri ve akademisyenlerle bir araya gelerek tarımda organik ve kimyasal gübre kullanımı konusunu değerlendirdi.
 • 18 Ekim 2016 15:37Bakan Çelik, Bakan Çelik, "Dünya Gıda Günü" Etkinliğine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Çelik ve beraberindeki heyetin stantları gezmesi Üreticilerle konuşması ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Dünya Gıda Günü" etkinliğine katıldı.
 • 18 Ekim 2016 15:27Kafasına Göre Değil, Havzasına Göre'Kafasına Göre Değil, Havzasına Göre'Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Başbakanımızın da dediği gibi bundan sonra çiftçilerimiz, kafasına göre değil havzasına göre ekim yapacak.
 • 18 Ekim 2016 15:22Bingöl'de Çiftçiye Mazot DesteğiBingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, çiftçiye verilecek mazot desteğiyle birlikte ekilmeyen tarım arazilerinin de ekilmeye başlanacağını bildirdi.
 • 18 Ekim 2016 14:49Bakan Çelik: "Yaşadığımız Süreç Normal Bir Süreç Değil"Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye’nin gündemine ilişkin yaptığı değerlendirmede "Bombalar dünyanın her tarafını kasıp kavuran bu çatışmaların insan psikolojisine ve ikilime ne gibi etkileri var? Bunlar hiç gündeme dahi gelmiyor.
 • 18 Ekim 2016 14:41Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Çiftçilerimiz, Kafasına Göre Değil Havzasına Göre Ekim Yapacak"Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Traktörün egzozundan çıkan gazın iklim değişimine etkisini tartışıyoruz güzel de bombaların etkisi nedir?
 • 18 Ekim 2016 13:37Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Traktörün egzozundan çıkan gazın iklim değişimine etkisini tartışıyoruz güzel de bombaların etkisi nedir?
 • 18 Ekim 2016 13:29Tarım Havzalarında Desteklenecek Ürünler BelirlendiTarım Havzalarında Desteklenecek Ürünler BelirlendiGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen "Türkiye Milli Tarım Destekleme Modeli" kapsamındaki 941 havza bazında desteklenecek ürünler belirlendi.
 • 18 Ekim 2016 13:26İtalyanların, Türk Fındığını İtalyanların, Türk Fındığını "En Tehlikeli Gıda Ürünleri" Listesine AlmasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İtalyan Tarımcılar Derneği Coldiretti'nin, Türk fındığını ithal edilen en tehlikeli ürünler listesine koyması üzerine, Türk fındığının gönül rahatlığıyla tüketilebileceğini belirterek, "Bunlar büyük ölçüde politik değerlendirmelerdir, piyasayı etkileme değerlendirmeleridir.
 • 18 Ekim 2016 13:10Bakan Çelik'ten 'Fındık' AçıklamasıBakan Çelik'ten 'Fındık' AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İtalya’nın Türk fındığının en tehlikeli ürün olduğu yönündeki iddialarına ilişkin, “Fındık bizim göz bebeğimiz, son derece önemli bir ürün. Fındık rahatlıkla tüketilebilir.
 • 18 Ekim 2016 11:04Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin "Esas karar verici millettir.
 • 17 Ekim 2016 09:18Nesrin Cavadzade'nin Kıyafeti Antalya Film Festivali'ne Damga VurduNesrin Cavadzade'nin Kıyafeti Antalya Film Festivali'ne Damga Vurdu53.'sü düzenlenen Antalya Film Festivali start aldı. Onur ödüllerinin verildiği gecede oyuncu Nesrin Cavadzade'nin giydiği kıyafet damga vurdu.
 • 17 Ekim 2016 02:12Expo'da, Almanya Milli Günü KutlamasıExpo'da, Almanya Milli Günü KutlamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Dünyada insanlık gıdaya erişme konusunda çok ciddi sıkıntılarla karşı karşıya. Açlık var, 800 milyon insan aç. Bir milyar insan yoksul, neredeyse dünyanın nüfusunun üçte biri gıdaya erişim ve gıda elde etme açısından çok ciddi sorunlarla karşı karşıya." dedi.
 • 16 Ekim 2016 21:59Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik (2)Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik (2)Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'deki terör olaylarıyla ilgili olarak, "Gaziantep ve Van'da meydana gelen bu olaylar yeni şehitlerimizi ortaya çıkardı.
 • 16 Ekim 2016 20:31Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti (2)Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti (2)GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Christian Schmidt ile birlikte Antalya'da Expo 2016 sergi alanında bir araya geldi.
 • 16 Ekim 2016 20:30Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti (1)Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti (1)GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Christian Schmidt ile birlikte Antalya'da Expo 2016 sergi alanında bir araya geldi.
 • 16 Ekim 2016 20:28Antalya Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti 2-Antalya Expo'yu 4 Milyon Kişi Ziyaret Etti 2-Expo'yu 4 milyon kişi ziyaret ettiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Christian Schmidt ile birlikte Antalya'da Expo 2016 sergi alanında bir araya geldi.