SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 15:57Çelik: Çelik: "Emeklilik Yaşını 60'a Onlar Çıkarttı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Faruk Çelik karşılama- Bakan Faruk Çelik'in konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "İktidarımız döneminde çok dikkatli, planlı, programlı, yapacağını vadeden, yapamayacağını konuşmayan bir anlayışla Türkiye'yi dikkatli bir şekilde yönettiğimiz inancındayım" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti iktidarının, çok dikkatli, planlı, programlı, yapacağını vadeden, yapamayacağını konuşmayan bir anlayışla Türkiye'yi yönettiğini söyledi.
 • 12:20Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Milletin Oyuna Tehditle Engel Olma Faaliyeti Var"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in vatandaşlarla fotoğraf çektirmesi detay- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in vatandaşla sohbeti detay - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açıklamaları HÜSEYİN YEŞİLKAVAK - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bir tarafta demokrasi, güllük gülistanlık sevecen ifadelerin olduğunu, öbür tarafta ise bel altında silahın bulunduğunu belirterek, "Ev ev, kapı kapı, köy köy gezerek, tehditler yağdırarak milletin oyuna engel olma faaliyeti, olmadık ittifaklar var; Paralel Yapı ile HDP'nin, diğerlerinin.
 • 22:05Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Muhalefet Türkiye Gerçeklerinden Uzak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Çelik'in kürsüden hitabı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Karşımızda planı olan, projesi olan siyasi var mı? Yok. Meydan meydan geziyorlar.
 • 21:48Faruk Çelik - Bursa'daki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiFaruk Çelik - Bursa'daki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Çelik'in konuşması-Bakan Çelik'in gazetecilere yaptığı açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Karşımızda planı olan, projesi olan siyasi var mı? Yok. Meydan meydan geziyorlar.
 • 19:32Hayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıHayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yazıcı ile Faruk Çelik'in dernek üyeleriyle sohbet etmesi- Faruk Çelik'in konuşması - Hayati Yazacı'nın konuşması- Hayati Yazacı ve Faruk Çelik'in birlikte kurdele kesmesi- Detaylar Ankara Rizeliler Derneği hizmet binası açıldı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Metropol şehirlerde değer yargılarımızı, kültürümüzü, geleneklerimizi kaybetmeme adına bu dernekleşmelerin önemli olduğu inancındayım"- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: - "Burası ortak değerlerimizin yaşatıldığı, gelenek ve göreneklerimizin nesilden nesile aktarılmasına zemin teşkil edecek bir mekan olacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ankara Rizeliler Derneği hizmet binasının açılışına katıldı.
 • 10:31Faruk Çelik - Meral Akşener ile İlgili TartışmalarFaruk Çelik - Meral Akşener ile İlgili TartışmalarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in dosya incelerken detayları - Çelik'in vatandaşlarla tokalaşma detayı - Bakanın röportajı - Bakanın vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirme detayı - Bakanın annesi, babası ve oğluyla hatıra fotoğrafı çektirmesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener hakkındaki tartışmalara ilişkin "Kişisel veriler, kişinin özeliyle ilgili yapılan tüm değerlendirmeleri şiddetle kınıyorum" dedi.
 • 21:19Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Çözümün Garantisi AK Parti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in basın mensupları ile tokalaşması- Faruk Çelik'in açıklamaları- Muhabir detayı- İplik fabrikası açılışı- Fabrikada inceleme Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Çok net bir şekilde ifade ediyorum, çözümün garantisi AK Parti'dir, bu Çözüm Süreci'ni başarıya ulaştıracak olan tek siyasi irade AK Parti'dir" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Çok net bir şekilde ifade ediyorum, çözümün garantisi AK Parti'dir, bu Çözüm Süreci'ni başarıya ulaştıracak olan tek siyasi irade AK Parti'dir" dedi.
 • 00:05Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıŞANLIURFA (İHA) – Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Atılan adımlar çalışanı işsiz bırakmamalıdır.
 • 13:08Wapes 2015 Dünya Kongresi"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'de istihdamı daha iyi noktalara taşımayı hedeflediklerini belirterek, "Nihai hedefimiz 2023'te işsizlik oranını yüzde 5 düzeylerine çekmektir" dedi.
 • 11:26Bakan Faruk Çelik: "Bu Sözde Medeniyet Anlayışıyla Dünya Geleceğe Yürüyemez"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, dünyadaki çatışmacı anlayışların uluslararası bir gözle derlenip toparlanması gerektiğini belirterek, "Aksi takdirde, bu çatışmacı anlayışla, yaşam hakkını insanlara tanımayan sözde medeniyet anlayışıyla dünyanın geleceğe yürümesi mümkün olamaz" dedi.
 • 16:06Çelik: Riyakarlık Yaparak, Herkesin Ağzına Bal Çalarak Görev Yerine GetirmedimÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bakanlık görevi boyunca işverenin yanına gidip işçinin hakkını savunduğunu; işçi sendikasının yanına gelerek işverenin durumunu, derdini anlattığını söyledi.
 • 12:27Faruk Çelik: Seçim Uğruna Bir Takım Vaatler Veriliyor Türkiye Komünizme Dönmüyor HerhaldeÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, muhalefetin ekonomiye ilişkin seçim vaatlerine ilişkin "Bunlar ayağı yere basmayan vaatler.
 • 22:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ana muhalafet partisi CHP'nin seçim beyannamesiyle ilgili "Bu gayri ciddi bir şeydir.
 • 14:43Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ZiyaretÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Detay görüntü-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in konuşması-Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Selim Müslümov'un konuşması-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açıklaması-Bakanlıklar arasında protokol imzaları-Toplu fotoğraf çekimi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ziyaret- Bakan Çelik: - "(Ermenilerin 1915 iddiaları) Kimin katliamlardan yana olduğu Hocalı katliamından belli. Karabağ ortada.
 • 16:48Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜED üyelerinin salon gelişi,- Bakan Faruk Çelik'in salona gelişi,- TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün'ün konuşması,- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in konuşması, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "(AP Genel Kurulu'nun 1915 olaylarıyla ilgili kararı) Bu karar, buza yazılmış bir karardır.
 • 12:43Evde Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi ProjesiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Kadınların işgücüne katılım oranı 2002 yılında yüzde 26,9 iken, bugün 2014 sonu itibari ile yüzde 30,8 yükselmiştir.
 • 20:39Şanlıurfa Şehir Parkının Temelini AttıŞanlıurfa Şehir Parkının Temelini AttıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa 11 Nisan Şehir Parkı'nın temel atma törenine katıldı.
 • 17:52Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Emekliye 500 Lira da Zam Yapabilirdik. Ama Acısı Ekmekten Çıkardı"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da: - "Emekliye 100 lira zam yaptık. 500 lira da yapabilirdik.
 • 10:11Başbakan Yardımcılığına Faruk Çelik Vekalet EdecekGörüşmelerde bulunmak üzere bugün Almanya’ya giden Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın dönüşüne kadar Başbakan Yardımcılığına, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik vekalet edecek.
 • 08:161,3 Milyon Çalışanı İlgilendiren Borç Yasası Meclise Geliyor1,3 Milyon Çalışanı İlgilendiren Borç Yasası Meclise GeliyorÇalışma Bakanı Faruk Çelik, Meclis'te çarşamba günü ele alınacak iş sağlığı tasarısı ile 1.3 milyon Bağ-Kur'lunun prim borçlarının dondurulmasının planlandığını söyledi.
 • 11:313 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!Özel plaket
 • 18:35Bakan Faruk Çelik: Emeklilerle İlgili Şu Anda Biz de ÇalışıyoruzÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iktidara gelmeleri halinde emeklilere çift maaş ikramiye vereceğini noter tastikli olarak ilan etmesinin ardından, kendilerinin de emeklilerle ilgili çalışma yaptıklarını açıkladı.
 • 20:49Bangladeş Milli GünüÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Dost ve kardeş ülke Bangladeş ile iyi günde, zor günde hep birlikte olduk. Bangladeş halkı ise Kurtuluş Savaşımızda, en zor günlerimizde Türkiye Cumhuriyeti'nin yanında oldu" dedi.
 • 16:59Bakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına KatıldıBakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına KatıldıBakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.
 • 12:27Bakan Faruk Çelik'e Nöbete Ücret İçin 350 Bin İmza VerildiEğitim-Bir-Sen, nöbete ücret verilmesi için 81’de başlattığı imza kampanyası sonucunda toplanan 350 bin imzayı Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda (KPDK) yetkililere teslim etti.
 • 16:08Aile Paketi" KomisyondaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'nin 65 yaş üzeri yaşlı nüfusunun 2050'de 19,5 milyona ulaşacağının öngörüldüğünü belirterek, bu durumun Türkiye'nin önemli stratejik avantajlarından genç nüfusun azalacağı ve kalkınma stratejisini sekteye uğratacağı endişesi yarattığını, nüfusu dengede tutacak politika ve düzenlemelere ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 13:29Kamu Personeli Danışma Kurulu Yarın ToplanacakKamu Personeli Danışma Kurulu yarın toplanıyor.
 • 16:312015 Yılı Sosyal Güvenlik Yüksek Danışma Kurulu 8. ToplantısıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK’nın veri paylaşımıyla ilgili “Kişisel verilerin satılması, alınması, verilmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. SGK Çalışma Bakanlığına veri veremiyor.
 • 16:16Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Katkı paylarının amacı gelir etmek değil. Böyle olsaydı katkı paylarının SGK bütçesi içerindeki payı 10 binde 8 değil yüzde 1, 2 olurdu.
 • 16:10Bakan Çelik: Kıdem Tazminatı Konusunda Ruhum DaraldıBakan Çelik: Kıdem Tazminatı Konusunda Ruhum DaraldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kıdem tazminatı konusunda sendikaların sermayeden yana olduğunu, işçinin bu yüzden kıdem tazminatı alamadığını belirterek, "Ruhum daraldı.
 • 20:24Bakan Çelik, Uluslararası Çalışma Örgütü'nde KonuştuBakan Çelik, Uluslararası Çalışma Örgütü'nde KonuştuÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsviçre'de- Uluslararası Çalışma Örgütü'nde (ILO) konuşan Çelik: "Artık, G20'de söylemleri eyleme geçirmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz"- "ILO'nun da yenilenmeye ve günümüz koşullarına uyarlanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum"- "Artık günlük 2,15 doların altında yaşayan vatandaşımız bulunmamaktadır" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'nin dönem başkanlığını üstlendiği G20'de artık söylemleri eyleme geçirmenin zamanının geldiğini düşündüklerini belirtti.
 • 19:20Çelik-Ryder GörüşmesiÇelik-Ryder GörüşmesiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Çok yakın zamanda iş kazalarının konuşulmadığı bir Türkiye olacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Çok yakın zamanda iş kazalarının konuşulmadığı bir Türkiye olacak" dedi.
 • 19:08Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Çok yakın zamanda iş kazalarının konuşulmadığı bir Türkiye olacak" dedi.
 • 18:32Bakan Çelik: Dünya 'Büyük Buhran'dan Bu Yana Gördüğü En Büyük Ekonomik Krizi Atlatmaya ÇalışıyorBakan Çelik: Dünya 'Büyük Buhran'dan Bu Yana Gördüğü En Büyük Ekonomik Krizi Atlatmaya ÇalışıyorÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsviçre'de Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.
 • 17:29Bakan Faruk Çelik Dünya,?büyük Buhran'dan Bu Yana Gördüğü En Büyük Ekonomik Krizi Atlatmaya...Bakan Faruk Çelik Dünya,?büyük Buhran'dan Bu Yana Gördüğü En Büyük Ekonomik Krizi Atlatmaya...Dha DIŞ HABER - Bakan Faruk Çelik Dünya, 'Büyük Buhran'dan bu yana gördüğü en büyük ekonomik krizi atlatmaya çalışıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsviçre'de, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsviçre'de Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.
 • 15:44Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsviçre'deÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'nin dönem başkanlığını üstlendiği G20'de artık söylemleri eyleme geçirmenin zamanının geldiğini düşündüklerini belirtti.
 • 15:07İstanbul'da "Burdur Tanıtım Günleri"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Burdur'un kültürünü, yöresel lezzetlerini ve halk oyunlarını tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen "Burdur Tanıtım Günleri"nde Burdurlularla bir araya geldi.
 • 16:46Çanakkale Ruhu ve GençlikÇanakkale Ruhu ve Gençlik" - Kültür ve Turizm Bakanı ÇelikKültür ve Turizm Bakanı Çelik, Birlik Vakfı tarafından düzenlenen "Çanakkale Ruhu ve Gençlik" konulu kompozisyon yarışmasının ödül töreninde konuştu.
 • 16:39Başkent'te Rize GünleriBaşkent'te Rize GünleriBaşkent'te Rize Günleri-Etkinliğin açılışını gerçekleştiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, vatandaşlarla horon oynadı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Rize Günleri'nde vatandaşlarla horon oynadı.
 • 15:33Başkent'te Rize GünleriÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Rize Günleri'nde vatandaşlarla horon oynadı.
 • 14:30Bakan Çelik, Tunus'taki Saldırıyı KınadıKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Tunus’taki Bardo Müzesine gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.
 • 13:53Bakan Çelik Soruları CevapladıBakan Çelik Soruları CevapladıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, soruları cevapladı.
 • 16:24Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Rusya'daKültür ve Turizm Bakanı Çelik, Rusya'daKültür ve Turizm Bakanı Çelik, Rusya'da- Çelik, Moskova Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı'nda (MITT) açılan Türkiye standını ziyaret etti- Bakan Çelik: "Türkiye'nin bir turizm markası olarak seviyesini ve kalitesini korumak zorundayız. Dolayısıyla herhangi bir kriz söz konusu diye Türkiye'nin turizm markasının standartlarından taviz veremeyiz"- "Bakanlıktaki arkadaşlarımız son 5 ayda dördüncü kez bu pazara geldiler.
 • 16:15Bakan Çelik Rusya Turizm Fuarında Türk Standını GezdiBakan Çelik Rusya Turizm Fuarında Türk Standını GezdiKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen MITT 2015 Seyahat ve Turizm Fuarı'nda Türkiye standını gezdi ve incelemelerde bulundu.
 • 15:11Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Rusya'daKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Türkiye'nin bir turizm markası olarak seviyesinin ve kalitesinin korunması gerektiğini belirterek, "Herhangi bir kriz söz konusu diye Türkiye'nin turizm markasının standartlarından taviz veremeyiz" dedi.
 • 15:07Bakan Çelik: Türkiye'nin Turizm Marka Standartlarından Taviz VeremeyizBakan Çelik: Türkiye'nin Turizm Marka Standartlarından Taviz VeremeyizKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Rusya’ya yönelik yaptırımlardan kaynaklanan sorunların turizm sektörüne yansımaması için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.
 • 14:53Bakan Çelik'ten "Çanakkale Zaferi" MesajıKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 01:09Şanlıurfa Bakan Çelik, Gruba Müdahale Eden Polisi 'Sakin Olun' Diyerek UyardıŞanlıurfa Bakan Çelik, Gruba Müdahale Eden Polisi 'Sakin Olun' Diyerek UyardıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 4 yıl önce arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan ve 1 kişinin öldüğü silahlı kavganın ardından aralarında husumet oluşan Kuran ve Çuvanlı aileleri için düzenlenen barış yemeğine katıldı.
 • 22:02Şanlıurfa CHP'yi EleştirdiŞanlıurfa CHP'yi EleştirdiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Viranşehir İlçesi'nde katıldığı barış yemeğinin ardından AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları İl Başkanlığı'nın 4'üncü Olağan Kongresi'ne katıldı.
 • 19:55Bakan Çelik, Gruba Müdahale Eden Polisi 'Sakin Olun' Diyerek Uyardı (3)Bakan Çelik, Gruba Müdahale Eden Polisi 'Sakin Olun' Diyerek Uyardı (3)Chp'yi ELEŞTİRDİ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Viranşehir İlçesi'nde katıldığı barış yemeğinin ardından AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları İl Başkanlığı'nın 4'üncü Olağan Kongresi'ne katıldı.