SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 15:19Memur-Sen Memura Yüzde 16 Zam İsteyecekMemur-Sen, kamu görevlilerinin maaşlarında, 2016 yılı için toplam yüzde 16, 2017 yılın için de yüzde 14 zam talep edecek.
 • 15:11Memur-Sen 2016 İçin Yüzde 16, 2017 İçin de Yüzde 14 Zam Talep EdecekMemur-Sen 2016 İçin Yüzde 16, 2017 İçin de Yüzde 14 Zam Talep EdecekMemur-Sen 2016 için yüzde 17, 2017 için yüzde 14 zam talep edecek.
 • 09:185 Milyon Kişi İçin Borucunu Sildirme İmkanı, Son Gün 30 Eylül5 Milyon Kişi İçin Borucunu Sildirme İmkanı, Son Gün 30 EylülGelir testi yaptırmadığı için en yüksek tutardan borçla karşılaşanlar dikkat! 30 Eylül'e kadar başvurun. Hanedeki kişi başına düşen gelir 424.5 liradan azsa borcunuz silinecek.
 • 15:49Temmuz 2015 Çalışma Hayatı İşkolu İstatistikleriÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Temmuz 2015 Çalışma Hayatı İşkolu İstatistiklerinin Resmi Gazete’de yayınlamak üzere Başbakanlığa gönderildiğini açıkladı.
 • 14:32Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: (1)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Ramazan Bayramı'nı dikkate alarak 2 milyon 530 bin Bağ-Kur esnaf ve Bağ-Kur tarım emeklisinin emekli aylıkları 14 Temmuz'da, 6 milyon 699 bin SSK işçi ve SSK tarım emeklisi aylıkları ise tahsis numaralarının son rakamı tek olanlar için 15, çift olanlar için ise 16 Temmuz'da ödenecek" dedi.
 • 19:28Çalışan Annelere Evde Çocuk Bakımı Hibesi Başvuruları Bugün BaşlıyorÇalışan Annelere Evde Çocuk Bakımı Hibesi Başvuruları Bugün BaşlıyorÇalışan ve çocuk sahibi annelere verilecek hibe için ön başvurular, saat 10.00 itibarıyla "www.sgk.gov.tr" ve "www.evdecocukbakimi.net" web sayfası üzerinden başlayacak.
 • 17:30Evde Çocuk Bakımı Başvuruları Yarın Kabul Edilmeye BaşlanacakEvde Çocuk Bakımı Başvuruları Yarın Kabul Edilmeye BaşlanacakÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, evde çocuk bakımı projesine ilişkin yazılı açıklama yaptı.
 • 10:40Devlet 13 Bin 213 Yeni Memur AlacakDevlet 13 Bin 213 Yeni Memur AlacakÇalışma Bakanı Faruk Çelik, KPSS Yerleştirme Takvimi'ne göre 125 kamu kurum ve kuruluşunca toplam 13 bin 213 memur için yerleştirme talebinde bulunulduğunu açıkladı.
 • 13:35Faruk Çelik: Siyasi Partiler Arasında Diyalog Talimatı Milletten Gelmiş BulunuyorFaruk Çelik: Siyasi Partiler Arasında Diyalog Talimatı Milletten Gelmiş BulunuyorÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ak Parti Genel Merkezi'ne gelişinde açıklamalarda bulundu.
 • 12:00Bakan Faruk Çelik: Siyasi Partiler Arasında Diyalog Talimatı Milletten Gelmiş BulunuyorBakan Faruk Çelik: Siyasi Partiler Arasında Diyalog Talimatı Milletten Gelmiş BulunuyorBakan Faruk Çelik: Siyasi partiler arasında diyalog talimatı milletten gelmiş bulunuyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ak Parti Genel Merkezi'ne gelişinde açıklamalarda bulundu.
 • 19:16Dedaş Bloke Koydu, Onbinlerce Çiftçi Destekleme Parasını AlamıyorŞanlıurfa’da onbinlerce çiftçinin destekleme ödemeleri ödenmedi.
 • 17:26Çelik: Türkiye'de 2,8 Milyon İşsiz VarÇelik: Türkiye'de 2,8 Milyon İşsiz VarÇalışma Bakanı Faruk Çelik, 2014 sonu itibariyle Türkiye'de 2,8 milyon işsizin olduğunu söyledi.
 • 13:30Kamuda 43 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi İmzalandıKamuda 43 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi İmzalandıHak-İş Konfederasyonu'nun örgütlü olduğu 13 işletmede, 43 bin işçiyi ilgilendiren "Kamu Toplu İş Sözleşmesi Çerçeve Protokolü" imzalandı.
 • 12:49Kamuda 43 Bin İşçiyi İlgilendiren Toplu İş Sözleşmesi İmzalandıİş Konfederasyonunun örgütlü olduğu 13 işletmede, 43 bin işçiyi ilgilendiren "Kamu Toplu İş Sözleşmesi Çerçeve Protokolü" imzalandı.
 • 12:37Hak-iş Konfederasyonu Toplu Sözleşme TöreniÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "2015 yılının ilk 6 ayı için yüzde 6, ikinci 6 ayı için yüzde 5’lik bir ücret artışı sağlanmış ve toplamda ise yüzde 11.3’lük yıllık ücretlere zam yapılmıştır" dedi.
 • 18:25Çiftçilerin Destekleme Blokeleri KaldırıldıÇiftçilerin Destekleme Blokeleri KaldırıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in girişimleri sonucunda tarımsal desteklemelerin önündeki bloke kaldırıldı.
 • 12:27Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.
 • 11:32Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Bölgede Terörün Bir Gerekçesi Kalmadı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in esnaf ziyareti ve vatandaşlarla sohbet etmesi- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "AK Parti gelinceye kadar Güneydoğu Anadolu'da çok ciddi bir hizmet yoktu.
 • 10:36Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıŞanlıurfa’da AK Parti’nin seçim ofisi açılışını gerçekleştiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “HDP barajı aşarsa ne yapacak, kepenkleri indir, kepenkleri kapat yapacaklar” dedi.
 • 18:01Çelik: Çelik: "Bir Elde Demokrasi Bir Elde Silah Olmaz"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Suruç ilçesine bağlı köylerde muhtarlar ile bir araya geldi.
 • 16:22Çelik - Bağımsız Milletvekili Adayının KaybolmasıÇelik - Bağımsız Milletvekili Adayının KaybolmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bağımsız milletvekili Halil İbrahim Göğüş'ün kaybolmasına ilişkin açıklaması, Şanlıurfa'da bağımsız milletvekili adayından haber alınamaması- Bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş'ün kaybolmasına ilişkin gözaltına alınan 6 kişiden 4'ü serbest bırakıldı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Gerekli çalışmalar yapılıyor ancak ne olduğu konusunda henüz net bilgi bize ulaşmış değil" Şanlıurfa'da, bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş'ün kaybolmasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 6 kişiden 4'ü serbest bırakıldı.
 • 16:07Davutoğlu: Davutoğlu: "Hiçbir Özel Güvenlik Elemanı Mağdur Edilmeyecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Faruk Çelik'in konuşması- Davutoğlu'nun konuşması- Türk-İş Başkanı Ergün Atalay'ın konuşması- Toplu fotoğraf ANKARA - Başbakan Davutoğlu: "Özel güvenlik elemanlarının hiçbirisi mağdur edilmeyecek.
 • 08:05210 Bin İşçiye Seçimden Önce 'Zam' Gelebilir210 Bin İşçiye Seçimden Önce 'Zam' Gelebilir210 bin kamu işçisi yüzde 15 zam tekliflerine karşı bu hafta Çalışma Bakanı'ndan davet bekliyor. Toplu sözleşmenin seçimlerden önce tamamlanması bekleniyor.
 • 01:49Faruk Çelik'ten Yıldız'a ZiyaretFaruk Çelik'ten Yıldız'a ZiyaretBursa’da makamında silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediyesi Başkanı Cüneyt Yıldız hakkında bilgi almak için tedavi gördüğü hastaneye giden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ‘’Bu menfur saldırı kabul edilebilecek, akla gelecek bir olay değildir.
 • 15:57Çelik: Çelik: "Emeklilik Yaşını 60'a Onlar Çıkarttı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Faruk Çelik karşılama- Bakan Faruk Çelik'in konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "İktidarımız döneminde çok dikkatli, planlı, programlı, yapacağını vadeden, yapamayacağını konuşmayan bir anlayışla Türkiye'yi dikkatli bir şekilde yönettiğimiz inancındayım" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti iktidarının, çok dikkatli, planlı, programlı, yapacağını vadeden, yapamayacağını konuşmayan bir anlayışla Türkiye'yi yönettiğini söyledi.
 • 12:20Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Milletin Oyuna Tehditle Engel Olma Faaliyeti Var"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in vatandaşlarla fotoğraf çektirmesi detay- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in vatandaşla sohbeti detay - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açıklamaları HÜSEYİN YEŞİLKAVAK - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bir tarafta demokrasi, güllük gülistanlık sevecen ifadelerin olduğunu, öbür tarafta ise bel altında silahın bulunduğunu belirterek, "Ev ev, kapı kapı, köy köy gezerek, tehditler yağdırarak milletin oyuna engel olma faaliyeti, olmadık ittifaklar var; Paralel Yapı ile HDP'nin, diğerlerinin.
 • 22:05Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Muhalefet Türkiye Gerçeklerinden Uzak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Çelik'in kürsüden hitabı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Karşımızda planı olan, projesi olan siyasi var mı? Yok. Meydan meydan geziyorlar.
 • 21:48Faruk Çelik - Bursa'daki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiFaruk Çelik - Bursa'daki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Çelik'in konuşması-Bakan Çelik'in gazetecilere yaptığı açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Karşımızda planı olan, projesi olan siyasi var mı? Yok. Meydan meydan geziyorlar.
 • 19:32Hayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıHayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yazıcı ile Faruk Çelik'in dernek üyeleriyle sohbet etmesi- Faruk Çelik'in konuşması - Hayati Yazacı'nın konuşması- Hayati Yazacı ve Faruk Çelik'in birlikte kurdele kesmesi- Detaylar Ankara Rizeliler Derneği hizmet binası açıldı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Metropol şehirlerde değer yargılarımızı, kültürümüzü, geleneklerimizi kaybetmeme adına bu dernekleşmelerin önemli olduğu inancındayım"- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: - "Burası ortak değerlerimizin yaşatıldığı, gelenek ve göreneklerimizin nesilden nesile aktarılmasına zemin teşkil edecek bir mekan olacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ankara Rizeliler Derneği hizmet binasının açılışına katıldı.
 • 10:31Faruk Çelik - Meral Akşener ile İlgili TartışmalarFaruk Çelik - Meral Akşener ile İlgili TartışmalarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in dosya incelerken detayları - Çelik'in vatandaşlarla tokalaşma detayı - Bakanın röportajı - Bakanın vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirme detayı - Bakanın annesi, babası ve oğluyla hatıra fotoğrafı çektirmesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener hakkındaki tartışmalara ilişkin "Kişisel veriler, kişinin özeliyle ilgili yapılan tüm değerlendirmeleri şiddetle kınıyorum" dedi.
 • 21:19Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Çözümün Garantisi AK Parti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in basın mensupları ile tokalaşması- Faruk Çelik'in açıklamaları- Muhabir detayı- İplik fabrikası açılışı- Fabrikada inceleme Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Çok net bir şekilde ifade ediyorum, çözümün garantisi AK Parti'dir, bu Çözüm Süreci'ni başarıya ulaştıracak olan tek siyasi irade AK Parti'dir" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Çok net bir şekilde ifade ediyorum, çözümün garantisi AK Parti'dir, bu Çözüm Süreci'ni başarıya ulaştıracak olan tek siyasi irade AK Parti'dir" dedi.
 • 00:05Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıŞANLIURFA (İHA) – Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Atılan adımlar çalışanı işsiz bırakmamalıdır.
 • 13:08Wapes 2015 Dünya Kongresi"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'de istihdamı daha iyi noktalara taşımayı hedeflediklerini belirterek, "Nihai hedefimiz 2023'te işsizlik oranını yüzde 5 düzeylerine çekmektir" dedi.
 • 11:26Bakan Faruk Çelik: "Bu Sözde Medeniyet Anlayışıyla Dünya Geleceğe Yürüyemez"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, dünyadaki çatışmacı anlayışların uluslararası bir gözle derlenip toparlanması gerektiğini belirterek, "Aksi takdirde, bu çatışmacı anlayışla, yaşam hakkını insanlara tanımayan sözde medeniyet anlayışıyla dünyanın geleceğe yürümesi mümkün olamaz" dedi.
 • 16:06Çelik: Riyakarlık Yaparak, Herkesin Ağzına Bal Çalarak Görev Yerine GetirmedimÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bakanlık görevi boyunca işverenin yanına gidip işçinin hakkını savunduğunu; işçi sendikasının yanına gelerek işverenin durumunu, derdini anlattığını söyledi.
 • 12:27Faruk Çelik: Seçim Uğruna Bir Takım Vaatler Veriliyor Türkiye Komünizme Dönmüyor HerhaldeÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, muhalefetin ekonomiye ilişkin seçim vaatlerine ilişkin "Bunlar ayağı yere basmayan vaatler.
 • 22:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ana muhalafet partisi CHP'nin seçim beyannamesiyle ilgili "Bu gayri ciddi bir şeydir.
 • 14:43Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ZiyaretÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Detay görüntü-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in konuşması-Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Selim Müslümov'un konuşması-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in açıklaması-Bakanlıklar arasında protokol imzaları-Toplu fotoğraf çekimi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'e ziyaret- Bakan Çelik: - "(Ermenilerin 1915 iddiaları) Kimin katliamlardan yana olduğu Hocalı katliamından belli. Karabağ ortada.
 • 16:48Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜED üyelerinin salon gelişi,- Bakan Faruk Çelik'in salona gelişi,- TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün'ün konuşması,- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in konuşması, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "(AP Genel Kurulu'nun 1915 olaylarıyla ilgili kararı) Bu karar, buza yazılmış bir karardır.
 • 12:43Evde Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi ProjesiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Kadınların işgücüne katılım oranı 2002 yılında yüzde 26,9 iken, bugün 2014 sonu itibari ile yüzde 30,8 yükselmiştir.
 • 20:39Şanlıurfa Şehir Parkının Temelini AttıŞanlıurfa Şehir Parkının Temelini AttıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa 11 Nisan Şehir Parkı'nın temel atma törenine katıldı.
 • 17:52Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Emekliye 500 Lira da Zam Yapabilirdik. Ama Acısı Ekmekten Çıkardı"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da: - "Emekliye 100 lira zam yaptık. 500 lira da yapabilirdik.
 • 10:11Başbakan Yardımcılığına Faruk Çelik Vekalet EdecekGörüşmelerde bulunmak üzere bugün Almanya’ya giden Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın dönüşüne kadar Başbakan Yardımcılığına, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik vekalet edecek.
 • 08:161,3 Milyon Çalışanı İlgilendiren Borç Yasası Meclise Geliyor1,3 Milyon Çalışanı İlgilendiren Borç Yasası Meclise GeliyorÇalışma Bakanı Faruk Çelik, Meclis'te çarşamba günü ele alınacak iş sağlığı tasarısı ile 1.3 milyon Bağ-Kur'lunun prim borçlarının dondurulmasının planlandığını söyledi.
 • 11:313 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!Özel plaket
 • 18:35Bakan Faruk Çelik: Emeklilerle İlgili Şu Anda Biz de ÇalışıyoruzÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iktidara gelmeleri halinde emeklilere çift maaş ikramiye vereceğini noter tastikli olarak ilan etmesinin ardından, kendilerinin de emeklilerle ilgili çalışma yaptıklarını açıkladı.
 • 20:49Bangladeş Milli GünüÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Dost ve kardeş ülke Bangladeş ile iyi günde, zor günde hep birlikte olduk. Bangladeş halkı ise Kurtuluş Savaşımızda, en zor günlerimizde Türkiye Cumhuriyeti'nin yanında oldu" dedi.
 • 16:59Bakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına KatıldıBakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına KatıldıBakan Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.
 • 12:27Bakan Faruk Çelik'e Nöbete Ücret İçin 350 Bin İmza VerildiEğitim-Bir-Sen, nöbete ücret verilmesi için 81’de başlattığı imza kampanyası sonucunda toplanan 350 bin imzayı Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda (KPDK) yetkililere teslim etti.
 • 16:08Aile Paketi" KomisyondaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'nin 65 yaş üzeri yaşlı nüfusunun 2050'de 19,5 milyona ulaşacağının öngörüldüğünü belirterek, bu durumun Türkiye'nin önemli stratejik avantajlarından genç nüfusun azalacağı ve kalkınma stratejisini sekteye uğratacağı endişesi yarattığını, nüfusu dengede tutacak politika ve düzenlemelere ihtiyaç olduğunu söyledi.