19:2000
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

  Öncelikli Dönüşüm Programları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, plaket ve hediyelerle ciddi bir israf alanının oluştuğunu söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları - Davutoğlu (1)

  Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Birkaç gün önce özellikle Rusya'daki dalgalanma sebebiyle gelişmekte olan ekonomilerin finansal yapıları ve genel dengeleri itibarıyla ortaya çıkan konjonktürde de görüldüğü gibi rasyonel, soğukkanlı kriz yönetimi mantığıyla bu krizi piyasalara hissettirmeden yönetebilme kabiliyeti açısından büyük bir sınavdan sürekli geçiyoruz"- "Muhtemelen bu çalışmalar (yapısal dönüşüm programları) tamamlandığı zaman mart, nisan gibi (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Birkaç gün önce özellikle Rusya'daki dalgalanma sebebiyle gelişmekte olan ekonomilerin finansal yapıları ve genel dengeleri itibarıyla ortaya çıkan konjonktürde de görüldüğü gibi rasyonel, soğukkanlı kriz yönetimi mantığıyla bu krizi piyasalara hissettirmeden yönetebilme kabiliyeti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Özel Halk Otobüsleri Esnafından '65 Yaş' Tepkisi

  Ankara Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanvekili Mehmet Kavlak, belediye otobüslerinde 65 yaş üzeri yolcuların ücretsiz taşınmasına ilişkin, “Maliye Bakanlığı bize yardım etsin ya da yaşlıları en azından öğrenci ücreti alarak taşıyalım” dedi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  İhsangazi'de Umre Semineri

  İhsangazi ilçesinde umreye gidecek vatandaşlara seminer verildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  100. Yıl Film Afişleri Sergisi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik "Yeni Türkiye vizyonu ışığında sinemamızın 2. yüzyılını devrimsel adımlarla başlattığımızı söylemek isterim." dedi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Akar: "Bu haftayı rüşvet ve yolsuzlukla mücadele haftası olarak kutlayabilirdik ama AKP'nin utanç haftası olarak tarihteki yerini alacak" AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Bizim için 17 Aralık utanç vesikası değil, birileri paralel yapıyla hareket ediyorsa onlar için utanç vesilesidir. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bakan Çelik, Madencilik Sektörünün Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Bakan Çelik, Madencilik Sektörünün Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, madencilerin durumunu görüşmek üzere sektör temsilcileriyle ikinci kez bir araya geldi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Arınç, İkinci Vip Torpil Listesini Yalanlamadı: İstisnai Kadrolar Hep Vardı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, CHP tarafından iki kez açıklanan KPSS sınavı olmaksızın kamuya atanan 'VİP torpil' listesini "İstisnasi kadro Türkiye kurulduğundan beri var" şeklinde savundu. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  İçişleri Bakanı Ala: "Oslo eğer sabote edilmeseydi, orada başka yabancı ülkelerin bir takım gizli örgütleri ile ya da istihbarat örgütleriyle işbirliği yapılıp deşifre edilmeseydi, Türkiye için çok daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz bir sürecin başlangıcıydı" Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bir takım "faili meçhul" turizmciler, Bakanlığımla ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıyor. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Listede Fethullah Gülen Var Mı' Sorusuna Cevap

  Listede Fethullah Gülen Var Mı' Sorusuna Cevap

  Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "Bu Siyasi Bir Süreç Değil, Hukuki Bir Yargı Sürecidir"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bu siyasi bir süreç değil, hukuki bir yargı sürecidir, hukuki bir süreçtir." dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "İnfial Duymaya Gerek Yok, Türkiye Bu Süreçlerden İlk Defa Geçmedi"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 14 Aralık Soruşturmasına yönelik, "Bir infial duymaya gerek yok, Türkiye bu süreçlerden ilk defa geçmedi, umarız bu son olsun." dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: Fatma Şahin, Toplumumuza Çok Şey Kazandırdı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, kongrede yaptığı konuşmada, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in bakanlığı döneminde çok büyük işler yaptığını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  "Sağlık Bakanlığına bağlı palyatif bakım konusunda tescil edilen yataklı hastanelerde kurulan palyatif bakım merkezlerinin masraflarını geri ödeme kapsamına dahil ettik" "Bundan böyle Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığınca palyatif bakım ödemeleri düzenli olarak yapılacaktır" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı

  Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı

  Bakan Çelik, CHP'li Koç'un iddialarını yanıtladı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: -"İstisnai kadro, bugün AK Parti döneminde ortaya çıkmış bir kadro değil. İstisnai kadro, 1929 yılında Mustafa Kemal Atatürk döneminde var olan, o günden bugüne 85 yıldır mevzuatımızda olan bir atama türüdür"-"2003-2014'e kadar geçen 12 yıl içinde 787 kişi istisnai kadrodan alınmış. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı

  Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "İstisnai kadro, bugün AK Parti döneminde ortaya çıkmış bir kadro değil. İstisnai kadro, 1929 yılında Mustafa Kemal Atatürk döneminde var olan, o günden bugüne 85 yıldır mevzuatımızda olan bir atama türüdür" "2003 2014'e kadar geçen 12 yıl içinde 787 kişi istisnai kadrodan alınmış. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Çelik: 'Sayın Koç, Nerede Hukuksuz Bir Atama Var, Bunu Söylesin, Bunu Konuşalım'

  Çelik: "Sayın Koç, Nerede Hukuksuz Bir Atama Var, Bunu Söylesin, Bunu Konuşalım"

  Çalışma ve Güvenlik Bakanı Çelik: "(İstisnai atamalar) Sayın Koç, nerede hukuksuz bir atama var, bunu söylesin, bunu konuşalım. Yoksa, bakanlıklara 85 yıldır verilen bir imkanı yok farzederek, bugün bunu hukuksuzluk şeklinde değerlendirmek, son derece yanlıştır. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Bütün dünyada ve özellikle Avrupa da sağlık ve termal turizm bakımından ülkemizin birinci varış noktası olması için stratejiler geliştiriyoruz" dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

 

  3. Yaş Baharı Kongresi

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bütün dünyada, özellikle Avrupa'da sağlık ve termal turizm bakımından ülkemizin birinci varış noktası olması için stratejiler geliştiriyoruz" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Eğilmez Vekillik Yolunda Başkanlıktan Vazgeçti

  Eğilmez Vekillik Yolunda Başkanlıktan Vazgeçti

  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, 4 Ocak'ta yapılacak olan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresi'nde yeniden başkan adayı olmayacağını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Siyasilerin Sosyal Medya Karnesi

  Siyasilerin Sosyal Medya Karnesi

  Şanlıurfa'da sosyal medyayı en etkili kullanan siyasi isimlerin başında Zeynep Karhan Uslu, Celalettin Güvenç ve İbrahim Binici geliyor. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Beşiktaş 5. Olağan İlçe Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kültürel sürekliliğin korunması, bugünlerde belki sıradan bir tartışma gibi gelebilir ama AK Parti'nin demokrasi devrimi kadar, ekonomide yarattığı devrim kadar, dış politikadaki devrim kadar önemlidir" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Bozkır: "Türkiye'de STK sayısı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  AK Parti Zeytinburnu 5. Olağan İlçe Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Türkiye'yi sakin ve huzurlu bir ülke yapmaya çalışıyoruz. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Bakan Çelik: 3 Bin 200 Kimsesiz Çocuk Memur Olarak Atanacak

  Bakan Çelik: 3 Bin 200 Kimsesiz Çocuk Memur Olarak Atanacak

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti hükümetleri döneminde 300 bin sözleşmeli personelin kadroya geçirildiğini, 214 bin geçici işçiye ise kadro verildiğini söyledi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Mevzuat açısından, denetim açısından bir eksiğimiz yok. Ama sorun var. Sorun ne? Farkındalık sorunu ve teknoloji, bazı alanlarda teknolojinin kullanılmaması, kömürlerle ilgili havza madenciliğine geçilmemesi ve işin ehli tarafından bu işlerin yapılmaması gibi çok çok ciddi yapısal sorunlar var" "Bu ay içerisinde, büyük ihtimalle bu ayın 25'inde, devletin sosyal hizmet modeli kapsamında yurtlarında yetişen 3 bin 200 kimsesiz çocuğumuzun memur olarak (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Adalet Bakanı Bozdağ: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı) Ankara 5. İdare Mahkemesi, tarihi sit alanına uygun olmadığı gerekçesiyle imar planının yürütmesini durdurma kararı verdi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  'GSMH İçindeki Emeğin Payı Türkiye'de Düşük'

  "GSMH İçindeki Emeğin Payı Türkiye'de Düşük"

  Bakan Faruk Çelik, özeleştiride bulunarak, GSMH içindeki emeğin payının Türkiye'de düşük olduğuna dikkat çekerek, bunun yükseltilmesi gerektiğini söyledi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Çelebi: "Açlık sınırı bin 200, asgari ücret 891 lira. Bununla mı övünüyorsunuz?" CHP'li Çam: "Kömür ocakları kaçak, saray kaçak, Urla'daki villalar kaçak. Başbakan ve Cumhurbaşkanı sürekli kaçaklar üstüne iktidarını yükseltiyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Adana 5. Olağan İl Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Başbakanımıza, genel başkanımıza yeni Türkiye'nin büyük yürüyüşüne en büyük destek mert insanların şehri, öncü şehir Adana'dan gelecektir" (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Recep Amca'nın Yırtık Lastiği Meclis Genel Kurulu'nda

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda Adalet Bakanlığı, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İş Yurtları Kurumu, Türkiye Adalet Akademisi, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü, Devlet Personel Başkanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Türk Akreditasyon Kurumu'nun 2015 yılı bütçeleri görüşülmeye başladı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Uslu, toplu sözleşmesiz iş yeri kalmamasını, Kıdem Tazminatı Fonu'nun kurulmasını, sendikal hakların etkin kullanımının sağlanmasını, maden işletmelerinin insafsızlığına ve kural tanımazlığına izin verilmemesini istedi AK Parti'li Gürşan: "TBMM HSYK'ya üye seçiminde aktif olmalı" (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Konya Bakan Yardımcısının Acı Günü

  Konya Bakan Yardımcısının Acı Günü

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in, dün evinde vefat eden 88 yaşındaki babası Hasan Etyemez bugün toprağa verildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Konya'da

  Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in babası Hasan Etyemez'in Ereğli ilçesindeki cenaze törenine katıldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Yardımcısının Acı Günü

  Bakan Yardımcısının Acı Günü

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in, dün evinde vefat eden 88 yaşındaki babası Hasan Etyemez bugün toprağa verildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ceylanpınar'da Tapu Sorunu Çözülüyor

  Ceylanpınar'da Tapu Sorunu Çözülüyor

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Ceylanpınar ilçesinin taşınmaz mallarına ilişkin tapu sorunun kısa sürede çözülmesinin planlandığını bildirdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik Konya'da Cenazeye Katıldı

  Bakan Çelik Konya'da Cenazeye Katıldı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez’in vefat eden babası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı cenaze törenin ardından Konya’nın Ereğli ilçesinde toprağa verildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  "Vatandaş aynı etkiye sahip olduğu kabul edilen eşdeğer ilacı taban fiyattan alırsa hiçbir şekilde ilave ücret ödemeyecektir" (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Uyarılara Rağmen İnşaatlarda Değişen Bir Şey Yok

  Uyarılara Rağmen İnşaatlarda Değişen Bir Şey Yok

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın uyarılarına rağmen Bursa'da bazı inşaatlarda gerekli kurallara uyulmadan çalışılması dikkat çekiyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Uyarılara Rağmen İnşaatlarda Değişen Bir Şey Yok!

  Uyarılara Rağmen İnşaatlarda Değişen Bir Şey Yok!

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın uyarılarına rağmen Bursa'da bazı inşaatlarda gerekli kurallara uyulmadan çalışılması dikkat çekiyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik, Yılın Fotoğrafı Oylamasına Katıldı

  Bakan Çelik, Yılın Fotoğrafı Oylamasına Katıldı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Anadolu Ajansının düzenlediği Yılın Fotoğrafı oylamasına katıldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ceylanpınar'da Tapu Satışı İçin Düğmeye Basıldı

  Ceylanpınar'da Tapu Satışı İçin Düğmeye Basıldı

  Türkiye'nin tek tapusuz ilçesi olan Şanlıurfa'ya bağlı Ceylanpınar ilçesi satışa çıkarılıyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ceylanpınar'da Tapu Satışı İçin Düğmeye Basıldı

  Ceylanpınar'da Tapu Satışı İçin Düğmeye Basıldı

  Türkiye'nin tek tapusuz ilçesi olan Şanlıurfa'ya bağlı Ceylanpınar ilçesi satışa çıkarılıyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisini Kabul Etti

  Bakan Çelik, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisini Kabul Etti

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Adel Siraj Merdad'ı kabul etti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 19:20:28. #1.11#