20:3200
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

  Bakan Çelik: "İsrail'in Kendini Savunma Hakkını Tanıyorum" Cümlesi Ahlaksız Bir Cümledir

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Uluslararası toplumdan çıkan en yüksek ses "İsrail'in kendini savunma hakkını tanıyorum' cümlesi bu harekattan önce ve sonra söylenen en ahlaksız cümledir. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Nükleer Atıkların Gömülmesiyle İlgili Kamu Görevlileri İçin Takipsizlik Verildi

  Nükleer Atıkların Gömülmesiyle İlgili Kamu Görevlileri İçin Takipsizlik Verildi

  İzmir'in Gaziemir İlçesi'nde, eski kurşun fabrikası arazisine nükleer atıkların gömülmesine izin verdikleri, atıkların tehlikeli olduğunun ortaya çıkmasına rağmen görevlerini yapmadıkları ve işletmeye çeşitli nedenlerle ruhsat verdikleri gerekçesiyle dört bakan ile kamu görevlileri hakkında çevrecilerin yaptığı suç duyurusuna, savcılık takipsizlik kararı verdi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bakan Faruk Çelik Şanlıurfa'da

  Bakan Faruk Çelik Şanlıurfa'da

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İsrail'e, katil olduğunu söyleyen tek ülkenin Türkiye olduğunu söyledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Çelik Açıklaması

  Bakan Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, akşam saatlerinde seçim bölgesi Şanlıurfa'ya geldi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 20:32:40. #1.13#