14:0700
SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

   

  Bakan Çelik'ten Malazgirt Meydan Muharebesi Mesajı

  Bakan Çelik'ten Malazgirt Meydan Muharebesi Mesajı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Anadolu'nun fethini ve Osmanlı İmparatorluğu'na, daha sonrasında demokratik, güçlü ve geleceğe güvenle bakan Türkiye Cumhuriyeti'ne varan tarihi akışı başlatan Malazgirt'te ve sonrasında bu vatan için canlarını veren şehitleri bir kez daha rahmetle andığını belirtti. (Dün 15:19)

   

  Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi Binası Törenle Hizmete Açıldı

  Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi Binası Törenle Hizmete Açıldı

  Artvin'in Hopa ilçesinde yaklaşık 2 yılda yapımı tamamlanan ve 1 milyon 300 bin liraya mal olan Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmet Binası, düzenlenen törenle hizmete açıldı. (Dün 12:41)

   

  Toplum Yararına Çalışma Programı

  Toplum Yararına Çalışma Programı

  Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Aşıcı: "Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında bin kişinin istihdamı sağlanacak" (Dün 12:35)

   

  AK Parti'de 3 Deneyimli İsim Yeni Dönemde Görev Almayacak

  AK Parti'de 3 Deneyimli İsim Yeni Dönemde Görev Almayacak

  Yeni kabinede Başbakan Yardımcısı Arınç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı yer almayacak. (Dün 11:12)

   

  Turizmde Yüzde 13'lük Artış

  Turizmde Yüzde 13'lük Artış

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Temmuz ayı, turizm verilerine göre yabancı ziyaretçi sayısında 13,52'lik bir artış ile yüzlerimizi güldürmüştür. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Turizmde Temmuz Ayında Yüzde 13,52'lik Artış

  Turizmde Temmuz Ayında Yüzde 13,52'lik Artış

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Temmuz ayı, turizm verilerine göre yabancı ziyaretçi sayısında 13,52’lik bir artış ile yüzlerimizi güldürmüştür. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Engelsiz Kültür ve Turizme Tam Destek

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik engelsiz kültür ve turizme tam destek verdiklerini belirterek, "Sorumluluğumuzdaki tüm alanlarda engelsiz bir yaşam için hem uygulama hem de Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız sürüyor" dedi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Engelsiz Kültür ve Turızme Tam Destek

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik: "Sorumluluğumuzdaki tüm alanlarda engelsiz bir yaşam için hem uygulama hem de Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız sürüyor”dedi.Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Bakanlığın, görev kapsamındaki konu başlıklarında süregelen “engelsiz yaşam” çalışmalarına büyük önem verdiği vurgulanarak engelli vatandaşların Bakanlığın sunduğu hizmetlerden daha fazla yararlanabilmesi için birçok proje yürütüldüğü belirtildi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hilvan, 88 Yıldır Su Bekliyor

  Hilvan, 88 Yıldır Su Bekliyor

  Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesi ilçe statüsü kazandığı 1926 yılından bu yana hala içme suyu sorunu yaşıyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Suriye Toplantısından 'Toplumsal Olaylara Tedbir' Kararı Çıktı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay başkanlığında, Türkiye'de geçici koruma altında bulunan Suriyeli misafirlerle ilgili olarak yapılan toplantının sonuç metni açıklandı. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Fatma Şahin, Suriyeliler Konusunda Atalay'ı Bilgilendirdi

  Fatma Şahin, Suriyeliler Konusunda Atalay'ı Bilgilendirdi

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte yaşayan Suriyeliler ile ilgili Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'ı bilgilendirdi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Türk-İş Genel Başkanı Atalay Açıklaması

  Türk-İş Genel Başkanı Atalay Açıklaması

  "(Çalışma ve Sosyal Bakanı Çelik'in Türk İş heyetini kabulü) Türk İş Başkanı olarak talebim şuydu; bir an evvel bu yasaların (Torba Yasa Tasarısı) çıkması gerekiyor. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Suriyelilerle İlgili Çalışmalara İlişkin Toplantı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Suriyelilerle ilgili düzenlenen toplantıda “Göç alan bölgelerde yaşanan adli olaylar ayrımcı bir bakış açısıyla bazen büyütülebilmekte, zaman zaman şiddet olayları da yaşanmaktadır. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Afad Koordinasyonunda Suriye Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı Atalay: "Suriye'de yaşanan krizin 3 yılı aşkın süredir devam ediyor oluşu ve Suriyeli misafirlerin sayısında görünen artış beraberinde farklı birtakım toplumsal sorunları, dinamikleri de getirmiştir" "Konuyla ilgili çabalarımıza ek olarak bugün yeni gelişmeleri değerlendireceğiz. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Atalay: Suriyelilerle Yaşanan Olayları Kitlelere Mal Etmek Yanlıştır

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, son günlerde Suriyeli mültecilerin yaşadığı bölgelerde çıkan olayları değerlendirdi. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.08.2014 14:07:49. #1.12#