SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri


FARUK ÇELİK

Faruk Çelik, 17 Ocak 1956'da Artvin Yusufeli'nde doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Hedise'dir. Eğitimci; Bursa Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi. Yıldız Üniversitesine bağlı Kocaeli İşletme Enstitüsü'nde iki yıl işletme eğitimi gördü. Lise öğretmenliği yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Yerel... Devamı

14:19
Büyük: "Sofralarımız Gibi, Sevinç ve Hüzünlerimizi de Paylaşmalıyız" Vali Mustafa Büyük, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in de katımıyla önceki gün gerçekleştirilen Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nin açılış törenine katılmasının ve Kültür ve Turizm Bakanı Çelik’in Ceyhan’dan ayrılmasının ardından, ilçede çeşitli gezi, temas ve incelemelerde bulundu.
Büyük: 'Sofralarımız Gibi, Sevinç ve Hüzünlerimizi de Paylaşmalıyız'
09:34
İşsizlik Maaşına Başvurularda Rekor 2014'te işsizlik maaşı içi başvuranların sayısı yarım milyona dayandı. Devlet geçen yıl 1.5 milyar TL ödeme yaptı.
İşsizlik Maaşına Başvurularda Rekor
20:34
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nda Değişiklik İşverenlere bazı yükümlülükler getiren tasarının 35 maddesi kabul edildi CHP'li Çelebi, kamudaki yönetici kadrolarında bulunan personelin görevden alındığında veya görev süresi sona erdiğinde yapılacak atamalar için uygun boş kadro bulunmaması halinde Başbakanlık Merkez Müşavirliği kadrosu ihdas edilmesini,
19:35
Yeni Türkiye ve Kültür Paneli" - Bakan Çelik "Yeni Türkiye ve Kültür Paneli"- Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: - "Devlet tiyatrolarında şimdiye kadar Necip Fazıl'ın eserleri oynanmamıştı.
Yeni Türkiye ve Kültür Paneli' - Bakan Çelik
18:54
Murat Göğebakan'ın Adını Taşıyan Kültür Merkezi Açıldı 2014'te vefat eden Adanalı ünlü sanatçı Murat Göğebakan'ın adını taşıyan kültür merkezi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik tarafından hizmete açıldı.
18:46
Yeni Türkiye ve Kültür Paneli" Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Devlet tiyatrolarında şimdiye kadar Necip Fazıl'ın eserleri oynanmamıştı.
18:45
Bakan Ömer Çelik: Devlet Eliyle Hiç Kimse Bir Politika Oluşturamaz Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, devlet eliyle politika oluşturulamayacağını söyledi.
Bakan Ömer Çelik: Devlet Eliyle Hiç Kimse Bir Politika Oluşturamaz
18:40
Bakan Çelik: Devlet Eliyle Kültür Politikası Oluşturmak Geçerliliğini Yitirdi Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “Devlet eliyle hiç kimse bir politika oluşturamaz eğer devlet eliyle politika oluşturmak yaşayabilen bir şey olsaydı Türkiye’de devlet eliyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) millete bir politika giydirmeye çalıştı ama bu yaşamadı, etrafımızdaki pek çok devletlerde de görüyoruz, bu mümkün değildir.
Bakan Çelik: Devlet Eliyle Kültür Politikası Oluşturmak Geçerliliğini Yitirdi
18:13
Bakan Ömer Çelik Kahramanmaraş'ta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AY-BİR) tarafından yeni Türkiye konferanslarının ikincisi Kahramanmaraş’ta düzenlendi.
Bakan Ömer Çelik Kahramanmaraş'ta
18:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HAK-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı Kabul Etti
15:48
Bakan Ömer Çelik: 56 Kültür Merkeziyle Cumhuriyet Tarihinin Rekorunu Kırdık Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti iktidarı döneminde yeni nesillere aktaracak etkin politikalara imza attıklarını belirterek, 12 yılda açtıkları 56 kültür merkeziyle Cumhuriyet tarihinde rekor kırdıklarını söyledi.
Bakan Ömer Çelik: 56 Kültür Merkeziyle Cumhuriyet Tarihinin Rekorunu Kırdık
15:13
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nda Değişiklik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Son zamanlarda 5 madencimiz kapalı kalması gereken madene girerek yaşamını yitirdi.
14:39
Murat Göğebakan Kültür Merkezi Açıldı Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, 31 Temmuz 2014’te ölen ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ın adını taşıyan Adana’nın Ceyhan ilçesindeki kültür merkezinianne Hatice Göğebakan ile birlikte hizmete açtı.
Murat Göğebakan Kültür Merkezi Açıldı
14:30
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'ten Yılmaz Erdoğan'a Kutlama Bakan Çelik, "Son Umut" filmindeki rolüyle AACTA'da Yardımcı Erkek Oyuncu dalında ödül kazanan Erdoğan'ı kutladı.
13:37
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Yılmaz Erdoğan'ı Kutladı Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, oyuncu Yılmaz Erdoğan'ı Son Umut filmindeki rolü ile Avustralya'nın önemli sinema ödülünü kazanması dolayısıyla tebrik etti.
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Yılmaz Erdoğan'ı Kutladı
13:14
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nda Değişiklik İşverenlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda yeni yükümlülükler getiren ve Ermenek'te işsiz kalan maden işçilerine 3 ay ücret ödenmesine imkan veren tasarının TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda görüşülmesine başlandı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Tasarıyı hepimizin.
08:17
Kıdem Tazminatında Yeni Dönem Her bir çalışan için kıdem tazminatı hesapları açılacak ve işveren bu hesaplara aylık ödeme yapacak. İşte yeni model...
Kıdem Tazminatında Yeni Dönem
21:17
Bakan Faruk Çelik: Kıdem Tazminatı Sorunu Seçime Kadar Çözülecek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kıdem tazminatı sorununun seçim öncesine kadar çözüleceğini açıkladı.
Bakan Faruk Çelik: Kıdem Tazminatı Sorunu Seçime Kadar Çözülecek
15:49
Soma Faciasında Müfettişlerin Soruşturulmasına Bakan Yıldız da İzin Vermedi Manisa’nın Soma ilçesinde 301 işçinin şehit olduğu faciada sorumluluğu bulunan müfettişlerin soruşturulmasına, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın da izin vermediği ortaya çıktı.
Soma Faciasında Müfettişlerin Soruşturulmasına Bakan Yıldız da İzin Vermedi
14:19
Başbakan Davutoğlu Yapısal Dönüşüm Programının Son Bölümünü Açıkladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Nitelikli insan gücü için çalışma izni turkuaz kart sistemi ile özellikle gelmelerini arzu ettiğimiz kişiler için ara alan oluşturacağız. Türkiye’de rahat kalacaklar, vatandaş olmadan belli haklardan istifade ederek, böylece en kaliteli insan unsurunun Türkiye’ye gelişini temin edeceğiz" dedi.
14:04
Faruk Çelik: "Ak Parti'de Yanlış Yapan Varsa, Bu Bünyede Barınamaz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Bugün, 'O muhtar olamaz' denilen kişi, Cumhurbaşkanı. Tabii ki onun her icraatı, 'Muhtar olamaz' diyenlere rahatsızlık veriyor.
Faruk Çelik: 'Ak Parti'de Yanlış Yapan Varsa, Bu Bünyede Barınamaz'
13:41
Faruk Çelik - İstisnai Kadro İddiaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Bugün, 'O muhtar olamaz' denilen kişi, Cumhurbaşkanı. Tabii ki onun her icraatı, 'Muhtar olamaz' diyenlere rahatsızlık veriyor.
Faruk Çelik - İstisnai Kadro İddiaları
13:34
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması "2015/1 yerleştirme işlemlerinde memur talebi olan kurumlarımız, taleplerini 20 Mart'a kadar Devlet Personel Başkanlığımıza bildirecekler" "Toplanan taleplere göre, ilana çıkılmasının ardından, 16 24 Nisan tarihleri arasında başvurular alınacak"
13:13
Yapısal Dönüşüm 10. Kalkınma Planı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "İşin özü şu, kıdem tazminatı uygulaması, şu andaki uygulama, sürdürülebilir olmaktan çıkmıştır" "Hükümetimizin kesinlikle 'işçilerimizin bir hak kayıpları' şeklinde bir değerlendirmesi ne programımızda ne söylemimizde ne eylemimizde söz konusu değildir.
12:47
Başbakan Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar Başbakan Ahmet Davutoğlu, öncelikli dönüşüm programının iş gücü ayağını açıkladı.
11:50
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması "Bugün, 'O muhtar olamaz' denilen kişi, Cumhurbaşkanı. Tabii ki onun her icraatı, 'Muhtar olamaz' diyenlere rahatsızlık veriyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması
11:10
Davutoğlu: Kıdem Tazminatı ve İşsizlik Sigortasında Düzenleme Yapılacak Başbakan, ekonomide dönüşüm paketini açıkladı. Davutoğlu, kıdem tazminatı konusunda düzenleme yapacaklarını söyledi. Bakan ise "Bu sorunu seçime kadar çözeceğiz" dedi.
Davutoğlu: Kıdem Tazminatı ve İşsizlik Sigortasında Düzenleme Yapılacak
18:57
Bakan Çelik'in Gündeme İlişkin Değerlendirmeleri Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Syriza’nın iktidara gelişi hep AK Parti’nin 2002’deki gelişiyle mukayese ediliyor.
18:21
Tirilye'de Mahalle Meclisi Kuruldu Bursa’nın Mudanya ilçesinde ilk mahalle meclisi oluşumunu Halitpaşa’da tamamlayan Mudanya Kent Konseyi, ikinci oluşumu belde statüsü sona ererek mahalleye dönüşen Tirilye’de yaptı.
Tirilye'de Mahalle Meclisi Kuruldu
15:45
İnşaat Sektörü Zirvesi Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Müteahhitler Birliği koordinatörlüğünde düzenlenen İnşaat Sektörü Zirvesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla başladı.
İnşaat Sektörü Zirvesi
13:24
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek! Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yol genişletme çalışmaları nedeniyle arazileri kamulaştırılan vatandaşların sorunları nihayet çözüme kavuştu.
Anapara Tamam, Faiz Ödenmeyecek!
13:15
İşsizlik Sigortası Fonu'ndan Dev Faiz Geliri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2011-2014 tarihleri arasında İşsizlik Sigortası Fonu'ndan 17 milyar 706 milyon 223 bin TL faiz geliri elde edildiğini bildirdi.
11:46
Bakan Çelik Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezini Açacak Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, yapımı tamamlanan Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezinin açılışını yapacak.
Bakan Çelik Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezini Açacak
11:44
İşçi ve İşverenlere "Kıdem Tazminatı" Çağrısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "İşverenleri bir noktaya getirdik.
İşçi ve İşverenlere 'Kıdem Tazminatı' Çağrısı
11:40
Bakan Çelik - İşçi ve İşverenlere "Kıdem Tazminatı" Çağrısı İşçi ve işverenlere "kıdem tazminatı" çağrısı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "İşverenleri bir noktaya getirdik.
Bakan Çelik - İşçi ve İşverenlere 'Kıdem Tazminatı' Çağrısı
11:32
Ceylanpınar Tapuya Kavuşuyor Türkiye'nin tapusuz tek ilçesi olan Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesi tapuya kavuşuyor. Müjdeyi Çalışma Bakanı Faruk Çelik Twitter üzerinden verdi.
Ceylanpınar Tapuya Kavuşuyor
11:12
Milli Kütüphane Başkanlığından Yurtdışına Kitap Desteği Bakan Ömer Çelik: "Milli Kütüphane Başkanlığınca, gelen talepler doğrultusunda yurtdışına gönderilen kitap sayısı 2014 yılı içinde büyük bir ivme kazandı.
13:39
Taşeron İşçilere Düzenleme, Meslek İcrası İçin Ehliyet Şartı Geliyor Bakan Faruk Çelik, her işte hizmet alımı ve taşeron uygulamasının yapılmayacağını, bunun Bakanlar Kurulu kararıyla belirleneceğini söyledi.
Taşeron İşçilere Düzenleme, Meslek İcrası İçin Ehliyet Şartı Geliyor
13:07
Faruk Çelik - İş Sağlığı ve Güvenliğiyle İlgili Yeni Düzenlemeler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Kamuoyunda 'taşeron' diye bilinen alt işveren işçileriyle ilgili çok önemli düzenleme yaptık. Bundan sonrası için sağlıklı bir düzenleme bu. Artık her işte hizmet alımı ve taşeron uygulaması yapılamayacak.
Faruk Çelik - İş Sağlığı ve Güvenliğiyle İlgili Yeni Düzenlemeler
12:21
Bakan Çelik: "Syrıza Yunanistan İçin De, AB İçin de Yeni Sayfa Demek" Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile Yunanistan’daki seçimleri değerlendirdi.
Bakan Çelik: 'Syrıza Yunanistan İçin De, AB İçin de Yeni Sayfa Demek'
11:16
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması "Kamuoyunda 'taşeron' diye bilinen alt işveren işçileriyle ilgili çok önemli düzenleme yaptık. Bundan sonrası için sağlıklı bir düzenleme bu. Artık her işte hizmet alımı ve taşeron uygulaması yapılamayacak.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması
21:13
Ak Partili Akyürek'ten Viranşehir'deki Çadır Kente Ziyaret Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çadır kenti ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Suriyeli mültecilerin sorunlarını dinledi.
Ak Partili Akyürek'ten Viranşehir'deki Çadır Kente Ziyaret
19:42
Ya Zeytinden ya da Silahtan Yana Olacaksın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecine herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.
Ya Zeytinden ya da Silahtan Yana Olacaksın
18:58
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kütahya’ya kurulacak olan çağrı merkezinde 150 kişinin istihdam edileceğini söyledi.
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi
18:36
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına SGK Binası Yaptık Bakan Faruk Çelik, parada bol sıfırlı günlere hatırlatarak, "Bugün 9 bardak çay parasına SGK binası yaptık." dedi. Bakanın esprisi, salonda kahkahalara neden oldu.
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına SGK Binası Yaptık
18:04
Çelik: "Ya Zeytinden ya da Silahtan Yana Olacaksın" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecine herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.
Çelik: 'Ya Zeytinden ya da Silahtan Yana Olacaksın'
17:44
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına Sgk Binası Yaptık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik 2002 yılından önce Türk Lirasında bol sıfırların olduğunu söyleyerek "Parada o kadar çok sıfır vardı ki bir çay bir milyon liraydı.
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına Sgk Binası Yaptık
16:44
Ali Çetinbaş Seçildi AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu’nda oylamaya katılan delegelerin oylarını alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Ali Çetinbaş, İl Başkanlığı görevine seçildi.
Ali Çetinbaş Seçildi
16:41
AK Parti Kütahya 5. Olağan İl Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Çözüm süreci, Türkiye'nin istikbali ve istiklali açısından son derece önemli. Bu millete kendi evlatları üzerinden plan yapanlara 'dur' demeliyiz.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ
[Hata Bildir]