SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 24 Eylül 2016 11:09Okul Sütü Uygulaması Devam EdecekGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, okul sütü dağıtımının 2016-2017 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlangıç tarihi olan 6 Şubat 2017'de başlayacağını ve dönem boyunca devam edeceğini bildirdi.
 • 24 Eylül 2016 10:36Okul Sütü Uygulaması Devam EdecekOkul Sütü Uygulaması Devam EdecekGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, okul sütü uygulamasının devam edeceğini söyledi.
 • 22 Eylül 2016 21:16Dün Bakanla Görüştü, Bugün FETÖ'den Gözaltına AlındıDün Bakanla Görüştü, Bugün FETÖ'den Gözaltına AlındıAnkara'da dün Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile görüşüp çiftçilerin sorunlarını anlatan Aydın'ın Söke İlçesi Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş FETÖ'den gözaltına alındı.
 • 22 Eylül 2016 16:13Pamuğa Stratejik Destek Sözü AlındıPamuğa Stratejik Destek Sözü AlındıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile bir araya gelen Aydınlı tarım heyeti, bir çok müjdeli haber ve destek sözü aldı.
 • 21 Eylül 2016 15:17Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2017'de Milli Tarım Projesi'ne geçileceğini ifade ederek, "2017-2018 yılında artık üretici neyi, ne zaman, nasıl ekeceğini ve ne imkanı elde edeceğini de bilen bir noktaya da gelmiş olacak, yaygın bir eğitim faaliyetini Türkiye sathında gerçekleştireceğiz.
 • 21 Eylül 2016 14:10Bakan Çelik'ten Et Fiyatlarıyla İlgili AçıklamaGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, katıldığı canlı yayında et fiyatlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 21 Eylül 2016 13:01Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: Et Fiyatları Stabil Hale GelecekGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: Et Fiyatları Stabil Hale GelecekBakan Çelik, "Et fiyatlarında spekülatörlerin umduğu dalgalanmalar vardı ama olmadı. Et fiyatları önümüzdeki günlerde çok daha stabil hale gelecek ve üretici zarar etmeyecek.
 • 19 Eylül 2016 16:43Faruk Çelik: Faruk Çelik: "Unutmayalım Ki Aydın Olmak İçin Önce İnsan Olmak Lazım"Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Farklı bakış açıları, düşünce ve bilim dünyasını zenginleştirir. Ancak 'farklı olalım' derken toplumun değerlerine yabancılaşmak, hiçbir akademik değere bağlı kalmadan devleti yönetenleri acımasızca eleştirirken, terör örgütlerine ses çıkarmamak, neyle izah edilir?" dedi.
 • 19 Eylül 2016 15:59Bursa - Bakan Çelik: Bir İnsanın İsminin Başındaki Unvan, Terörü Menşurlaştıran Cümleleri Maruz...Bursa - Bakan Çelik: Bir İnsanın İsminin Başındaki Unvan, Terörü Menşurlaştıran Cümleleri Maruz...Bakan Çelik: Bir insanın isminin başındaki unvan, terörü menşurlaştıran cümleleri maruz gösteremezGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Uludağ Üniversitesi'nde akademik yıl açılış töreninde yaptığı konuşmada, çığır açan çalışmalarıyla dünyada adından söz ettiren akademisyenler olduğu gibi önüne konan her metni imzalamayı marifet sanan akademisyenler bulunduğunu ifade ederek,? Hiç kuşku yok ki, herkes istediği metine hatta boş senede de imza atabilir.
 • 19 Eylül 2016 14:51Bakan Çelik: İsmin Başındaki Unvan, Terörü Menşurlaştıran Cümleleri Maruz GösteremezBakan Çelik: İsmin Başındaki Unvan, Terörü Menşurlaştıran Cümleleri Maruz GösteremezGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Uludağ Üniversitesi'nde akademik yıl açılış töreninde yaptığı konuşmada, çığır açan çalışmalarıyla dünyada adından söz ettiren akademisyenler olduğu gibi önüne konan her metni imzalamayı marifet sanan akademisyenler bulunduğunu söyledi.
 • 19 Eylül 2016 14:45Uü'de 2016-2017 Akademik Yılı Açılış TöreniGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Farklı bakış açıları, düşünce ve bilim dünyasını zenginleştirir. Ancak 'farklı olalım' derken toplumun değerlerine yabancılaşmak, hiçbir akademik değere bağlı kalmadan devleti yönetenleri acımasızca eleştirirken, terör örgütlerine ses çıkarmamak, neyle izah edilir?" dedi.
 • 19 Eylül 2016 14:16Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Aydın Olmak İçin Önce İnsan Olmak Gerekir"Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir insanın isminin başındaki unvanın, terörü meşrulaştıran sözlerini mazur gösteremeyeceğini ifade ederek, "Unutmayalım ki aydın olmak için önce insan olmak gerekiyor” dedi.
 • 16 Eylül 2016 14:41Kuru Üzüm ve Sofralık Zeytinin Fiyatı DüştüTariş'den yapılan açıklamada kuru üzüm fiyatının 6 liradan 3 liraya düştüğü bildirildi.
 • 16 Eylül 2016 13:55Tariş, Üzüm Alımları İçin Tarım Kredi'ye İmkanlarını Tahsis EttiTariş, Üzüm Alımları İçin Tarım Kredi'ye İmkanlarını Tahsis EttiTARİŞ Üzüm Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Türker, piyasadan üzüm alınmak suretiyle arz talep dengesinin sağlanabileceğini ve fiyat düşüşünün önüne geçilebileceğini söyledi.
 • 14 Eylül 2016 16:05Fırat Kalkanı Harekatı - Şehit Uzman Onbaşı Türkoğlu Son Yolculuğuna UğurlandıFırat Kalkanı Harekatı - Şehit Uzman Onbaşı Türkoğlu Son Yolculuğuna UğurlandıFırat Kalkanı Harekatı kapsamında muhalifler ile DAEŞ terör örgütü arasında Tell El Hava bölgesinde yaşanan çatışmalarda bir tankın isabet alması sonucu şehit düşen Tankçı Uzman Onbaşı Burak Türkoğlu, son yolcuğuna uğurlandı.
 • 14 Eylül 2016 14:28Şehit Uzman Onbaşı Türkoğlu Son Yolculuğuna UğurlandıFırat Kalkanı Harekatı kapsamında muhalifler ile DAEŞ terör örgütü arasında Tell El Hava bölgesinde yaşanan çatışmalarda bir tankın isabet alması sonucu şehit düşen Tankçı Uzman Onbaşı Burak Türkoğlu, son yolcuğuna uğurlandı.
 • 14 Eylül 2016 12:14Satılamayan Kurbanlıkları Esk AlacakGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, kurban pazarlarında üreticilerin elinde kalan hayvanların, Et ve Süt Kurumu (ESK) aracılığıyla yarından itibaren alınmaya başlanacağını bildirdi.
 • 14 Eylül 2016 09:22Bakan Çelik: Et Fiyatları DüşecekBakan Çelik: Et Fiyatları DüşecekEt fiyatları için yeni adım atılıyor. Bakan Çelik, damızlık çiftlikleri kurulacağını ve yem fiyatlarını düşüreceklerini belirterek, "Bunları yapınca fiyat düşecek ithalat azalacak" dedi
 • 13 Eylül 2016 21:03Bakan Çelik, Şanlıurfa Valiliği'ni Ziyaret EttiBakan Çelik, Şanlıurfa Valiliği'ni Ziyaret EttiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti.
 • 13 Eylül 2016 18:46Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Şanlıurfa'daGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti.
 • 13 Eylül 2016 17:32Şanlıurfa Bakan Çelik Dünyada Teröre Karşı Yek Vücut Olan Başka Bir Ülke YokturŞanlıurfa Bakan Çelik Dünyada Teröre Karşı Yek Vücut Olan Başka Bir Ülke YokturGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, dünyada terörle kuşatılan ancak buna karşı birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde yek vücut olan başka bir ülke olmadığını söyledi.
 • 13 Eylül 2016 16:52Bakan Çelik: Dünyada Teröre Karşı Yek Vücut Olan Başka Bir Ülke YokturBakan Çelik: Dünyada Teröre Karşı Yek Vücut Olan Başka Bir Ülke YokturGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, dünyada terörle kuşatılan ancak buna karşı birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde yek vücut olan başka bir ülke olmadığını söyledi.
 • 13 Eylül 2016 16:45Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Terör örgütlerinin aynı kaynaktan beslendiğini belirterek, "PYD de de PKK da DAEŞ de FETÖ de bu, hepsinin amacı Türkiye'nin bölünmesi, kalkınmasının önünde set olarak durmaktır.
 • 13 Eylül 2016 15:41Bakan Çelik Şanlıurfa'daBakan Çelik Şanlıurfa'daGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a haksız ithamlarda bulunan batılı liderlerin şimdi gelip adeta tekmil verip gerçekleri ifade ettiklerini söyledi.
 • 12 Eylül 2016 17:35Bursa Bakan Çelik: Mücadalemiz Kararlılıkla SürecekBursa Bakan Çelik: Mücadalemiz Kararlılıkla SürecekBakan Çelik: Dinimiz barışı emrediyor ama çatışmalar İslam coğrafyasında oluyor (2)BAKAN ÇELİK: MÜCADALEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEKBursa Valiliği'ndeki bayramlaşma törenine katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Van'daki bombalı terör saldırısını değerlendirdi.