SON DAKİKA FARUK ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Faruk Çelik Haberleri

 • 19:00 Gıda ve Su Savaşları Gıda ve Su Savaşları Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) Antalya'da toplanan 30'uncu Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı'nda öğle saatlerinde 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri' başlığının tartışıldığı yuvarlak masa toplantısı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlığında toplandı.
 • 18:20 Fao'nun 30. Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, doğal kaynakların verimli kullanılması gerektiğini belirterek, "Aksi takdirde, çok değil bundan 30-40 yıl sonra belki de torunlarımız maalesef gıda ve su savaşlarına tanık olacaklar.
 • 18:13 Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar (2) Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar (2) Gıda VE SU SAVAŞLARIBirleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) Antalya'da toplanan 30'uncu Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı'nda öğle saatlerinde 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri' başlığının tartışıldığı yuvarlak masa toplantısı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlığında toplandı.
 • 18:06 Fao'nun Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı - Yuvarlak Masa Toplantısı Fao'nun Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı - Yuvarlak Masa Toplantısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıya katılanlardan görüntüler Bakan Faruk Çelik'in konuşması BM Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Başkanı Jose Graziano da Silva'nın konuşması ANTALYA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Antalya'da düzenlenen Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı yuvarlak masa toplantısına başkanlık edip, konuşma yaptı.
 • 15:52 Sürdürülebilir kalkınma için ulusal ve küresel ölçekte iş birliği gerekiyor Sürdürülebilir kalkınma için ulusal ve küresel ölçekte iş birliği gerekiyor Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'nin 78 milyon nüfusuna yetecek temel besin maddelerini üretmenin ötesine geçerek küresel gıda güvenliğine katkı sağlar hale geldiğini belirtti.
 • 15:40 Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rus uçağının düşürülmesinin ardından tarım sektöründe yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak, "Bu mesele fevri ele alınacak bir mesele değil. Kaldı ki bugün tarımla ilgili hal esnafıyla birlikteyiz.
 • 15:03 Expo 2016'da Şanlıurfa, Dünyayı Ağırlayacak Expo 2016'da Şanlıurfa, Dünyayı Ağırlayacak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Halk oyunları ve Sıra gecesi ekibinin gösterileriyle Expo 2016 Antalya’da Şanlıurfa Günü düzenleniyor.
 • 14:49 Fao Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı - Antalya Fao Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı - Antalya GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bayat ekmekten yapılan gıda ürünleri Bakan Çelik ve beraberindekilerin gıda sergisini gezmesi Bakan Çelik, FAO Başkanı Jose Graziano da Silva'nın ikramı paylaşması Bakan Çelik'in gazetecilere ikramda bulunması görüntüleri. ANTALYA - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Başkanı Jose Graziano da Silva, Antalya'da bir otelde gerçekleştirilen FAO Avrupa ve Orta Asya 30. Bölgesel Konferansı açılış töreni öncesi, bayat ekmekten yapılan gıda ürünlerini inceledi ve ikramlardan tattı.
 • 14:45 Antalya Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Antalya Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Bakan Çelik: Gıda arzını sağlayamazsak Suriye trajedileri artarGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak, Suriye'deki trajedi benzerleri dünyanın pek çok yerinde yaşanabilir" dedi.
 • 14:45 Antalya Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten mecliste kavga edenlere turplu gönderme (2)BUNLAR REYTİNG GIDACILARIAntalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, kompleks içersinde yer alan Antalya Hali Tohum ve Fideciler Sergi Alanı açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:34 Fao'nun 30. Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı ANTALYA (AA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmak için hem ulusal hem de küresel ölçekte iş birliği yapılması gerektiğini belirterek, "Aksi takdirde bugün Suriye'de yaşanan insanlık dramında olduğu gibi yaşanan siyasi ve sosyal krizler, sınırları, hatta kıtaları aşarak dünyanın huzurunu kaçırmaya yetebilir.
 • 14:02 Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak, Suriye'deki trajedi benzerleri dünyanın pek çok yerinde yaşanabilir" dedi.
 • 13:26 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "500 Milyon İnsan Obez İken, 800 Milyon İnsan Aç" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Geçen yıl tarımsal hasılamız 55 milyar dolar, tarımsal ürün ihracatımız 17 milyar dolara ulaştı.
 • 13:11 Antalya Hali Sebze Tohumculuğu Fuarı Açıldı Antalya Hali Sebze Tohumculuğu Fuarı Açıldı Antalya Hali’ndeki Sebze Tohumculuğu Fuarı, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından açıldı.
 • 12:59 Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme (2) Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme (2) Bunlar REYTİNG GIDACILARIAntalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, kompleks içersinde yer alan Antalya Hali Tohum ve Fideciler Sergi Alanı açılışını gerçekleştirdi.
 • 12:56 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nda değişiklik yapan kanunun uygulamalarıyla ilgili işlemlerin kısa sürede sonuçlandırılabilmesi için hazırlanan yazılım programının bu yıl hizmete alınacağını bildirdi.
 • 11:22 Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten mecliste kavga edenlere turplu göndermeANTALYA Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir esnafta sopa uzunluğundaki turpu görünce, "Bunu mecliste kavga edenlere mi göndereceksiniz" diye espri yaptı.
 • 11:10 Çelik: Çelik: "Rusya ile Yaşanan Sorun Dünyanın Sonu Değildir" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizinin bir tarım meselesi olmadığını belirterek "Milletlerin onuru önemlidir, her devlet onuruyla yaşar. Rusya ile aramızda sorun yaşanması dünyanın sonu değildir" dedi.
 • 10:34 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya ile yaşanan krizin üretim ve tarımın dışında bir konu olduğunu belirterek, "Bunun faturasının tarıma kesilmesi doğru değil. Burada Türk çiftçisinin ve Rus çiftçisinin cezalandırılması doğru değildir.
 • 10:31 Bakan Çelik'ten Meclisteki Kavgaya Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Meclisteki Kavgaya Turplu Gönderme Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Antalya Toptancı Halinde incelemelerde bulundu.
 • 10:16 Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Saat 05.25'te beraberinde Vali Muammer Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte hale gelen Bakan Faruk Çelik, sabah namazını Hal Camii'nde kıldı.
 • 09:33 Cihan Haber Ajansı Gündemi POLİTİKAGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Antalya'da incelemelerde bulunacak.
 • 09:04 Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Bakan Faruk Çelik, sopa uzunluğundaki turpu görünce, "Bunu mecliste kavga edenlere mi göndereceksiniz" diye espri yaptı.
 • 11:58 Bakan Çelik Fao Konferansı'nın Başkanlığını Yapacak Birleşmiş Milletler (BM) Gıda ve Tarım Örgütünün (FAO) Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı'nın sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin ele alınacağı 30'uncu oturumu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlığında yarın Antalya'da başlayacak.
 • 10:28 Bakan Çelik'in Müjdeleri Sektörü Hareketlendirdi Bakan Çelik'in Müjdeleri Sektörü Hareketlendirdi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in Burdur Fuarı’nda, kredi için gereken 10 baş hayvan sayısını en az 5 başa düşürülmesi ve çiftçinin kredi için artık evini değil hayvanını ya da meyve bahçesini ipotek ettirebileceği açıklaması sektörden büyük destek gördü.
 • 09:01 Çifte müjdeye tam destek Köy Koop Merkez Birliği Genel Başkanı Yakup Yıldız, iki müjdenin de Türkiye'yi tarım ve hayvancılıkta yeni bir atılımın kapısını açtığını söyledi.
 • 08:52 Çifte müjdeye tam destek Çifte müjdeye tam destek GL Platform Fuarcılık tarafından Burdur'da gerçekleştirilen Teke Yöresi 2. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı, sektörde önemli kararların açıklandığı mesajlara ev sahipliği yaptı.
 • 21:32 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Bu Saldırı Ne Ülkemizin Ne de Bursamızın Hak Ettiği Bir Saldırıdır." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Faruk Çelik'inaçılış törenine gelişi Açılış kurdelesinin kesilmesi Bakan Çelik'in gazetecilere açıklama yapması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "(Bursa'daki terör saldırısı) Netice itibarıyla terörist. O halde genelde bu şekilde bakmak en doğrusudur ama mutlaka nereyle, kiminle bağlantılı, kimin maşası onun da ortaya çıkması gerekiyor.
 • 21:21 Bursa - Bakan Faruk Çelik; Saldırılar Terörle Mücadelede Kararlığın Faturasıdır Bursa - Bakan Faruk Çelik; Saldırılar Terörle Mücadelede Kararlığın Faturasıdır Bakan Faruk Çelik; Saldırılar terörle mücadelede kararlığın faturasıdırGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir dizi açılış ve ziyaret için geldiği Bursa'da, canlı bomba eylemleriyle ilgili olarak 'Saldırılar terörle mücadelede kararlığın faturasıdır' dedi.
 • 20:57 Bakan Faruk Çelik; Saldırılar Terörle Mücadelede Kararlığın Faturasıdır Bakan Faruk Çelik; Saldırılar Terörle Mücadelede Kararlığın Faturasıdır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir dizi açılış ve ziyaret için geldiği Bursa'da, canlı bomba eylemleriyle ilgili olarak "Saldırılar terörle mücadelede kararlığın faturasıdır" dedi.
 • 20:35 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa'daki terör saldırısına ilişkin, "Netice itibarıyla terörist. O halde genelde bu şekilde bakmak en doğrusudur ama mutlaka nereyle, kiminle bağlantılı, kimin maşası onun da ortaya çıkması gerekiyor.
 • 19:43 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Tek Tesellimiz Can Kaybı Olmamasıdır" BURSA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa’daki canlı bomba saldırısıyla ilgili, “Şiddet ve nefretle kınıyoruz.
 • 22:48 Bakan Çelik, 2. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın Açılışına Katıldı Bakan Çelik, 2. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın Açılışına Katıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Burdur 2. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarından görüntüler -Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması -Fuarın açılışının yapılması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Burdur'da Bakan Çelik: "Gerçekten büyük mücadele veriyoruz.
 • 19:25 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Burdur'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, hayvancılıkta ve tarımda dev adımlar atmanın arefesinde olduklarını bildirdi.
 • 18:23 Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı Saksıda... Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı Saksıda... 'bebeler SAHİLLERE VURUYOR'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Burdur 2'nci Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda yaptığı konuşmada insanlığın zor bir süreçten geçtiğini söyledi.
 • 17:44 Bakan Çelik: Teknolojisiz Yaşayabilirsiniz Ama Tarımsız Yaşamak Mümkün Değil Bakan Çelik: Teknolojisiz Yaşayabilirsiniz Ama Tarımsız Yaşamak Mümkün Değil Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İl Müdürlüğü binasının açılışı ve bir dizi programa katılmak üzere Burdur'a geldi.
 • 17:30 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Bakanın Valilik ziyareti -Bakanın açılış konuşması -Bakan Çelik'in fuar ziyareti detayları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Burdur'da Bakan Çelik: "Şu anda tarıma elverişli 24 milyon hektar arazimiz var. Bunun 19 milyon hektarını ancak kullanabiliyoruz.
 • 17:26 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Burdur'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Şu anda tarıma elverişli 24 milyon hektar arazimiz var. Bunun 19 milyon hektarını ancak kullanabiliyoruz.
 • 17:13 Bakan Çelik'ten Çiftçilere 2 Müjde Bakan Çelik'ten Çiftçilere 2 Müjde Bakan Faruk Çelik, hayvancılıkta kredi için gereken 10 baş hayvan sayısını en az 5 başa düşürüldüğünü, çiftçinin kredi için evini arabasını ipotek etme devrinin sona ereceğini söyledi.
 • 17:09 Burdur - Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı... Burdur - Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı... Bakan Çelik: Her yıl 100 bin hektar araziyi kaybedersek 200 yıl sonra çocuklar toprağı saksıda görürGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Şu anda olduğu gibi her yıl 100 bin hektar araziyi kaybedersek 200 yıl sonra çocuklar toprağı saksıda görür" dedi.
 • 16:30 Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı Saksıda Görür Bakan Çelik: Her Yıl 100 Bin Hektar Araziyi Kaybedersek 200 Yıl Sonra Çocuklar Toprağı Saksıda Görür Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Şu anda olduğu gibi her yıl 100 bin hektar araziyi kaybedersek 200 yıl sonra çocuklar toprağı saksıda görür" dedi.
 • 17:50 Faruk Çelik Burdur'a Gelecek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere, yarın Burdur'a gelecek.
 • 17:19 Siverek Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Siverek Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Bakanları protesto eden çiftçi: Sorunları dile getirmek istedimŞanlıurfa'da, dün bakanlar Faruk Çelik, Berat Albayrak ve Veysel Eroğlu'nun toplantı yaptığı salonda "İçim yanıyor, pamuklarım yanıyor" diye bağırınca yaka paça gözaltına alınan çiftçi Cevher Türk serbest bırakıldı.
 • 17:19 Bakan Çelik Yarın Burdur'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Burdur’a gelecek.
 • 17:00 Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Şanlıurfa'da, dün bakanlar Faruk Çelik, Berat Albayrak ve Veysel Eroğlu'nun toplantı yaptığı salonda "İçim yanıyor, pamuklarım yanıyor" diye bağırınca yaka paça gözaltına alınan çiftçi Cevher Türk serbest bırakıldı.
 • 16:38 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Soruları Yanıtladı: (2) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, tarımsal desteklemelerle ilgili kararnamenin 1-2 gün içinde açıklanacağını bildirdi.
 • 15:42 Bakan Çelik'ten Gübre İndirimi Açıklaması Bakan Çelik'ten Gübre İndirimi Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret etti.
 • 15:39 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, Soruları Yanıtladı: (1) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya'ya giden tarım heyetinin görüşmelerine ilişkin, "Moskova merkezi hükümetinin aldığı kararlar çerçevesindeki ürünler değil de geçici ithalatını yasakladıkları ürünlerle ilgili Türkiye tarafından alınan karantina tedbirleri ve önlemlerine yönelik bir rapor ulaştırılırsa, bu ürünlerle ilgili ithal yasağının kalkabileceği şeklinde görüşme olmuş." dedi.
 • 15:39 Bakan Çelik'ten Gübre İndirimi Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Tarım Kredi Kooperatifi’nde ki idari yapıda ki değişiklik ile 1.5 milyon TL tasarruf sağlanmıştır” dedi.
 • 15:30 Bakan Çelik'ten Rusya Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Mevcut yaşanan hükümetler düzeyinde, yani Moskova Merkez Hükümetinin almış olduğu kararlar çerçevesinde değil de, geçici ürünler ile ilgili, Türkiye tarafından karantina tedbirleri ile ilgili bir rapor ulaştırılırsa, bu ürünler ile ilgili yasakların kalkabileceği şeklinde konu başlığı çerçevesinde görüşme olmuş” dedi.