SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 04 Ocak 2017 16:35 Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile Evlendi Türkiye'nin en çok bilinen radyocularından biri olan Gezegen Mehmet, aile arasında düzenlenen sade bir törenle Didem Özfiliz ile hayatını birleştirdi.
 • 05 Aralık 2016 22:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanyol Bankası BBVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzalez'i kabul etti.
 • 10 Kasım 2016 15:14 Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de Var Fenerbahçeli taraftarların büyük umutlarla beklediği Ali Koç'un listesi belli olmaya başladı. Listede Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de bulunuyor.
 • 04 Kasım 2016 02:27 Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka Kuruyor Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Londra'da bir banka kurmak için ortaklığa gidiyor.
 • 15 Ekim 2016 20:35 Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, demokratik avantajı fırsata çevirmenin yolunun, eğitime daha fazla yatırım yapmaktan geçtiğini söyledi.
 • 03 Ekim 2016 17:14 Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' Oldu Doğuş Holding`in patronu Ferit Şahenk, İspanya`ya yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Ülkedeki yatırımları ile Suudi Kralı`nı geride bırakan Şahenk, İspanya`nın en büyük yatırımcısı oldu.
 • 22 Eylül 2016 08:14 Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye Ettiriyor Mahkeme, iş adamı Ferit Şahenk'in başvurusuyla, İstanbul'un en ünlü eğlence merkezi Reina'nın tahliyesine karar verdi.
 • 01 Eylül 2016 00:47 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 31 Ağustos 2016 15:44 Galataport Projesi Finansman İmza Töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 29 Ağustos 2016 10:36 Ferit Şahenk, Dubai'de 'Lahmacun' İşine Girecek Ferit Şahenk, 41'inci markası Rüya'yı Dubai'de açıyor. Küresel anlamda standart oluşturacak Anadolu mutfağına sahip ilk Türk restoranı olmayı hedefl eyen Rüya'nın ikinci şubesi ise Londra olacak.
 • 23 Haziran 2016 20:01 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan genel görüntüler Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması Başantrenör David Blatt'in konuşması Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay'ın konuşması Ödül töreni Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Blatt: "Ortak olabileceğim, iş birliği yapabileceğim, hedefleriyle hedeflerimin örtüştüğü insanlarla çalışacağım" Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi Kutluay: "Blatt'ın bizim kulübümüz açısından olumlu bir kişilik olduğuna inandığımız için kendisiyle iletişime geçtik" "Brad Wanamaker ile 2 yıllık anlaşma sağladık" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 23 Haziran 2016 18:11 Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 14 Haziran 2016 14:42 Yelkende Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ "Rüzgarın Çocukları" Projesinin tanıtım toplantısından detaylar TYF Başkanı Serhat Belli'nin konuşması Hüsnü Akhan'ın konuşması İmza töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması TYF Başkanı Serhat Belli'nin açıklamaları Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu ile Doğuş Grubu arasında iş birliği anlaşması imzalandı Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 14 Haziran 2016 14:27 Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 20 Nisan 2016 05:08 Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, memleketinde öğrencilere girişimciliği anlattıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 19 Nisan 2016 18:22 Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Şahenk Açıklaması Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasınca (NİTSO) düzenlenen "Girişimcilik ve Liderlik" konulu programda, üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 19 Nisan 2016 18:10 Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği Anlattı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 12 Nisan 2016 15:05 Ferit Şahenk Niğde'ye Geliyor Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Niğde’ye geliyor.
 • 04 Mart 2016 10:24 Acun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi Aldı Acun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi Aldı Acul Ilıcalı ve diğer iş adamlarından sonra Fenerbahçeli futbolcular da hisse senedi aldı. En fazla hisse senedi alan oyuncu 64 bin 229 adetle Caner Erkin oldu.
 • 26 Şubat 2016 13:11 Fenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini Açıkladı Fenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini Açıkladı Fenerbahçe'nin toplam 63 milyon TL'lik hisselerini alan yatırımcıları arasında Nihat Özdemir, Ferit Şahenk, Aziz Yıldırım, Ali Koç, Abdullah Kiğılı ve Acun Ilıcalı bulunuyor.
 • 23 Ocak 2016 18:27 Ünlü İsimler Koç Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulunuyor Hayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç için yapılan taziye ziyaretleri sürüyor.
 • 21 Ocak 2016 16:29 İş Adamı Mustafa Koç'un Vefatı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Mustafa Koç artık yok... Kederimiz sonsuz, yeri hiç doldurulamayacak.
 • 21 Ocak 2016 16:15 Ferit Şahenk'ten Koç Ailesine Başsağlığı Mesajı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, işadamı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
 • 21 Ocak 2016 16:12 Şahenk'ten Koç İçin Taziye: Kalbimizde Var Olacak Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç’un vefatının ardından peş peşe taziye açıklamaları yapılıyor.
 • 21 Ocak 2016 14:02 Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan Yatırım Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan Yatırım Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk tarafından temeli atılan Şahenk İnisiyatifi’nden tarihi 12 bin seneye dayanan Göbeklitepe’ye 15 milyon doları aşan yatırım yapıyor.