09:2000
SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri


FERİT ŞAHENK

Ferit Şahenk Doğuş Holding'in yönetim kurulu başkanı ve Türkiye'nin en zengin kişilerinden biridir. Şahsi serveti yaklaşık 1.3 milyar Amerikan Dolarıdır.Nisan 2001 tarahinde kalp krizi geçirip vefat eden babası Ayhan Şahenk'ten sonra 37 yaşındayken Doğuş Holding'in başına geçmiştir. Holding'in net... Devamı

  Abdulkadir Konukoğlu, 35 Kişiden Oluşan Deik Yönetim Kurulu'na Seçildi

  Abdulkadir Konukoğlu, 35 Kişiden Oluşan Deik Yönetim Kurulu'na Seçildi

  SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu’na seçildi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Deik'in Çalışma Usul ve Esasları Belirlendi

  DEİK, Türkiye’nin yabancı ülkeler veya uluslararası topluluklarla olan ekonomik, ticari, sınai ve mali ilişkilerini izleyecek, bu tür ilişkilerin kurulmasına ve geliştirilmesine yardımcı olacak Yönetim Kurulu, biri başkan olmak üzere toplam 35 üyeden oluşacak, Yönetim Kurulu Başkanı, Ekonomi Bakanı tarafından belirlenecek ve görevden alınacak. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  DEİK Kapandı, Çalışanları İşsizlik Korkusu Sardı

  DEİK Kapandı, Çalışanları İşsizlik Korkusu Sardı

  Torba Yasa'yla Ekonomi Bakanlığı'na bağlanan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nda çalışanların kıdem tazminatları hesaplanıyor. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Türkiye'nin En Güçlüleri' Anketi

  Türkiye'nin En Güçlüleri' Anketi

  SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, iş dünyasının saygın dergilerinden Capital’in Türkiye’nin en güçlülerini belirlemek amacıyla yaptığı ankette listeye giren 30 isimden birisi oldu. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da Program Yapmaya Devam Edecek

  Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da Program Yapmaya Devam Edecek

  Yakın dostu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8 ile anlaştığı iddia edilen ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV ve NTVSpor ekranlarına dönmeye karar verdi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yenibirlider Derneği ve Marjinal Porter Novelli İşbirliği

  Yenibirlider Derneği, iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli (MPN) ortaklığında yürütme kararı aldı. (02 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 09:20:57. #1.11#