SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 09:17Bu Restoranda Sadece Kadınlar ÇalışıyorBu Restoranda Sadece Kadınlar ÇalışıyorNevşehir’in Uçhisar beldesinde, Kapadokya’da yerli ve yabancı turistlere hizmet veren ve Doğuş Grubu tarafından restorasyonu yapılan Kadıneli Restoran’da yalnızca kadınlar çalışıyor.
 • 17:03Uçhisar Uçhisar "Kadıneli Restaurant" Hizmete GirdiUçhisar Belediyesi ve Doğuş Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in destekleriyle gerçekleştirilen Uçhisar Kalkınma ve Dayanışma Derneği binasının devir teslim töreni yoğun katılımla geçtiğimiz aylarda gerçeklemişti.
 • 16:06Uçhisarlı Kadınlar Yöresel Yemekleri SatacakUçhisarlı Kadınlar Yöresel Yemekleri SatacakNevşehir’in Uçhisar Belediyesi tarafından kurulan, dernek başkanlığını Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ın yaptığı Uçhisar Kalkınma ve Dayanışma Derneği bünyesinde Uçhisarlı kadınların emekleriyle ortaya çıkan Kadıneli Restoran, müşterilere hizmet vermeye başladı.
 • 22:13İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle iş, sanat, siyaset, medya ve spor dünyasından çok sayıda isim Koç ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:27Ünlü İsimler Koç Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunuyorHayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç için yapılan taziye ziyaretleri sürüyor.
 • 18:24Koç Ailesine Taziye Ziyaretleri Devam EdiyorKoç Ailesine Taziye Ziyaretleri Devam Ediyorgeçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ailesi ve yakınlarına taziyelerini sunmak isteyen sevenleri Taksim Divan Otel'e akın etti.
 • 18:04Koç Ailesine Taziye Ziyaretleri Devam EdiyorKoç Ailesine Taziye Ziyaretleri Devam Ediyor*Doğan Yayın Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, "Mekanı cennet olsun. Çok zor. Söyleyecek birşey bulamıyorum açıkçası" Haber: Ezgi ÇAPA Kamera: Yüksel KOÇ -İSTANBUL DHA Geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ailesi ve yakınlarına taziyelerini sunmak isteyen sevenleri Taksim Divan Otel'e akın etti.
 • 09:08Göbeklitepe' Davos'taŞanlıurfa’da bulunan dünyanın bilinen en eski tapınağı "Göbeklitepe", Davos Dünya Ekonomik Forumu’nda tanıtıldı.
 • 16:29İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Mustafa Koç artık yok... Kederimiz sonsuz, yeri hiç doldurulamayacak.
 • 16:15Ferit Şahenk'ten Koç Ailesine Başsağlığı MesajıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, işadamı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
 • 16:12Şahenk'ten Koç İçin Taziye: Kalbimizde Var OlacakKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç’un vefatının ardından peş peşe taziye açıklamaları yapılıyor.
 • 14:02Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan YatırımŞahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan YatırımDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk tarafından temeli atılan Şahenk İnisiyatifi’nden tarihi 12 bin seneye dayanan Göbeklitepe’ye 15 milyon doları aşan yatırım yapıyor.
 • 22:36Dünya Ekonomik ForumuDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, dünya liderlerine seslenerek, insanlık tarihinin bilinen en eski tapınak merkezi "Göbeklitepe'ye" destek olmaları çağrısında bulundu.
 • 12:32Yavuz Baydar: Türkiye'de Çok Cesur Bir Gazeteci Çekirdeği VarYavuz Baydar: Türkiye'de Çok Cesur Bir Gazeteci Çekirdeği VarTutuklu gazeteciler için başlatılan Silivri Cezaevi önündeki umut nöbetini gazeteci Yavuz Baydar devraldı.
 • 13:20Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı Süper Lig'e YükseldiGençlik Spor Kulübü Güreş Takımı Süper Lig'e YükseldiNiğde Gençlik Spor Güreş takımı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı 2015 Yılı Faaliyet Programı kapsamında Sakarya’da yapılan Greko-Romen Süper Lig’e terfi müsabakalarında 2. olarak süper ligine yüksedi.
 • 17:03Deik'in Yeni Yönetim Belirlendi; Vardan Tekrar Deik Başkanı SeçildiDış ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), 2015 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'yla yeni yönetimini belirledi.
 • 16:47Deik'te "Yeni Yönetim" BelirlendiDış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Genel Kurulu'nda yapılan seçimler ile 2015-2019 dönemi DEİK Yönetim Kurulu belirlendi.
 • 13:50Doğuş Holding Ailesinin Acı GünüDoğuş Holding Ailesinin Acı GünüDoğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Gürtaş’ın ağabeyi İlhan Gürtaş, Ulu Cami’de kılınan cenaze namazının ardından Pınarbaşı Mezarlığı’na defnedildi.
 • 17:34Kapadokya'ya Kapadokya'ya "Kadınevi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kadın evinden genel görünüm, - Vatandaşların kadın evini gezmesi, - Doğuş Holding Turizm Grup Başkanı Naci Başerdem konuşması, - Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan konuşması, Kapadokya'ya "kadınevi"- Uçhisar Belediyesi ile Doğuş Holding'in yürüttüğü çalışmayla düzenlenen kadınevi, hizmete açıldı Uçhisar Belediyesi ile Doğuş Holding'in yürüttüğü çalışmayla düzenlenen kadınevi, hizmete açıldı.
 • 15:16Uçhisar Kalkınma ve Dayanışma Derneği Binasının Devir Teslimi YapılıyorUçhisar Kalkınma ve Dayanışma Derneği Binasının Devir Teslimi YapılıyorUçhisar Belediyesi ve Doğuş Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in destekleriyle gerçekleştirilen Uçhisar Kalkınma ve Dayanışma Derneği binası devir teslim töreni 26 Kasım Perşembe günü yapılacak.
 • 14:45G20 Liderler ZirvesiTürk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, asgari ücretin tüm ülkelerde yeterli bir seviyeye yükseltilmesi gerektiğini belirterek, "Bunu sağlayabilmek için tüm ülkelerde toplu pazarlık sitemleri güçlendirilmeli" dedi.
 • 14:33G20 Liderler ZirvesiUluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Genel Direktörü Guy Ryder, "G20 Türkiye dönem başkanlığının en önemli başarılardan biri, kapsayıcılığı hem başkanlığın mesajı, hem sonucu haline getirmiş olmasıdır" dedi.
 • 19:37G20 Liderler Zirvesi'ne DoğruDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, ABD Merkez Bankası (Fed) para politikası, Çin ekonomisine yönelik endişeler, jeopolitik riskler ve emtia fiyatlarındaki düşüşün global endişeleri artırdığını belirtti.
 • 16:08Hisarcıklıoğlu: Dünyada İşsizlik İlk Defa 200 Milyonu AştıHisarcıklıoğlu: Dünyada İşsizlik İlk Defa 200 Milyonu AştıAntalya'da G-20 Liderler Zirvesi ile eşzamanlı düzenlenen iş dünyasını temsil eden B-20'nin açılışına katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, küresel işsizliğin tarihte ilk defa 200 milyonu geçtiğini söyledi.
 • 22:26İş Dünyası ve Çalışma Hayatı Temsilcileri Çankaya Köşkü'ndeBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'ye artık bu anayasa gerçekten dar gelen anayasa. Öyle bir anayasa yapalım ki birlikte ne darbeler ne başka vesayet sistemleriyle önümüzdeki bir asırda, iki asırda, üç asırda değiştirilebilecek nitelikte olmasın.
 • 21:18Başbakan Davutoğlu, İş Dünyası ve Çalışma Hayatı Temsilcileri ile Biraraya GeldiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, iş dünyasına seslenerek, "Biz, size önümüzdeki 4 yıl için, 2019 seçimlerine kadar, öngörülebilir bir siyasi istikrar vaad ettik. Halkımız bize bunu verdi, biz de size şunu söylüyoruz, ’Hiçbir gerekçeyle bu siyasi istikrarın bozulmasına izin vermeyeceğiz.
 • 08:03Ferit Şahenk CNBC-E'yi Sattı, Acun Ilıcalı'nın Kanalı TV8'e Ortak OlduFerit Şahenk CNBC-E'yi Sattı, Acun Ilıcalı'nın Kanalı TV8'e Ortak OlduHaber ve eğlence kanalı CNBC-E'yi Discovery Communications'a satan Doğuş Yayın Grubu Başkanı Ferit Şahenk, Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8'e ortak oldu.
 • 16:28Ayvalık Kültür Merkezi'nin Temel Atma Töreni GerçekleştiAyvalık Kültür Merkezi'nin Temel Atma Töreni GerçekleştiBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in girişimleri sonucunda ilçeye kazandırılan düğün ve kültür merkezinin temeli önceki gün yapılan bir törenle atıldı.
 • 22:57Davutoğlu İş Dünyası ile Buluştu...Davutoğlu İş Dünyası ile Buluştu...Başbakan Ahmet Davutoğlu, Beşiktaş'taki Shangri La Bosphorus Otel'de işadamlarıyla bir araya geldi.
 • 15:59Yılın Spor Adamları' Adayları Belli Oldu13 yıldır düzenli olarak organize edilen 'Türkiye Spor Adamları Ödülleri' töreni bu yıl da her yıl olduğu gibi İstanbul’da gerçekleşecek.
 • 15:36Yılın Spor Adamları SeçiliyorYılın Spor Adamları SeçiliyorSpor Türkiye Medya’nın 13 yıldır düzenli olarak organize ettiği “Türkiye Spor Adamları Ödülleri” töreni İstanbul’da Hilton Convention Center’da düzenlenecek.
 • 22:01Doha'da "Muhteşem Yüzyıl" SergisiDünya çapında birçok ülkede ilgiyle izlenen "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Katar sergisi kapılarını ziyaretçilere açtı.
 • 18:05Hisarcıklıoğlu, ATO'da Medya Temsilcilerle Bir Araya GeldiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "B20 bir evrim geçirdi Türkiye’nin dönem başkanlığında.
 • 18:12B20 Türkiye KonferansıB20 Türkiye Altyapı ve Yatırımlar Görev Gücü Başkanı Ferit Şahenk, para ve mali politikalarının artık uzun vadeli büyüme konusunu ele alma noktasında yeterli olmadığını belirterek, "Dolayısıyla yapısal reformlar her zamankinden daha önemli" dedi.
 • 16:38Küresel Ekonominin Devleri Türkiye'de BuluşuyorB20 Türkiye Konferansı, 60 ülkeden binin üzerinde iş adamı ve finans dünyası temsilcisinin katılımı ile 3 Eylül 2015 Perşembe günü saat 13.00’de Ankara’da TOBB İkiz Kuleler’de başlıyor.
 • 12:54B20 Türkiye KonferansıB20 Türkiye Konferansı, 60 ülkeden binin üzerinde iş adamı ve finans dünyası temsilcisinin katılımıyla, 3 Eylül tarihinde Ankara'da başlayacak.
 • 16:16Araplar İstanbul Genelevi'ni Almak İçin Harekete GeçtiAraplar İstanbul Genelevi'ni Almak İçin Harekete GeçtiKruvaziyer Limanı projesi içinde bulunan Zürafa Sokak'taki binaları almak için, Arap fonu destekli bir grup, Türkiye'de yatırım danışmanı bir firmaya yetki verdi.
 • 14:46Garanti'de Görev DeğişimiGaranti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, görevini 2 Eylül itibarıyla Ali Fuat Erbil'e devredecek.
 • 14:10Garanti'de Devir Teslim Yapıldı Yeni Patron Bbva OlduGaranti'de Devir Teslim Yapıldı Yeni Patron Bbva OlduDoğuş Holding’in sahip olduğu yüzde 14,89 oranındaki Garanti Bankası hissesini dünyada bankacılık alanında önemi bir yeri olan Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA)’ya devretti.
 • 14:04Garanti'de Aslan Payı İspanyol Bbva'nın, Yeni Genel Müdür de Fuat ErbilGaranti'de Aslan Payı İspanyol Bbva'nın, Yeni Genel Müdür de Fuat ErbilDoğuş Grubu’nun elinde bulunan yüzde 14,89 Garanti Bankası payının İspanyol Banco Bilbao Vizcaya Argentaria’ya (BBVA) devri tamamlandı.
 • 08:45Garanti'yi Alan İspanyollar Şahenk'den VazgeçemediGaranti'yi Alan İspanyollar Şahenk'den Vazgeçemediİspanyol BBVA'nın yüzde 39.90 payla hakim ortak olduğu Garanti'de yönetim değişikliği için düğmeye basıldı. Efsane Genel Müdür gitti, Ferit Şahenk yönetimde kaldı.
 • 23:08Davutoğlu, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarına Katıldı-AktüelDavutoğlu, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın İftarına Katıldı-AktüelHaber-Kamera Ümit TÜRK İstanbul DHA Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Yenikapı Şehir Parkı'nda düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 • 08:31Ferit Şahenk, Dünyaca Ünlü Markayı Türkiye'ye GetirdiFerit Şahenk, Dünyaca Ünlü Markayı Türkiye'ye GetirdiDoğuş Holding patronu Ferit Şahenk, ABD'li ünlü spor giyim markası 'Under Armour' ile distribütörlük anlaşması imzalıyor.
 • 07:22Ataköy'e Yarımada Geliyor!Ataköy'e Yarımada Geliyor!Ataköy sahilindeki yapılaşmalar neredeyse bitti. Sıra denize geldi. Hafriyat kamyonları ile doldurulan alana kongre merkezleri ile restoran ve gazinolar inşa edilecek.
 • 15:40Davutoğlu ile İş Dünyasının Sürpriz Gece Yarısı Zirvesi!Davutoğlu ile İş Dünyasının Sürpriz Gece Yarısı Zirvesi!Başbakan Ahmet Davutoğlu, aralarında Mustafa Koç, Murat Ülker, Suzan Sabancı Dinçer'in de bulunduğu iş dünyasının önemli isimleri ile Ali Kibar'ın evinde bir araya geldi.
 • 11:44Kapadokya'da Mercan Dede RüzgarıKapadokya'da Mercan Dede RüzgarıSufi müzikten etnik müziğe kadar çok geniş bir yelpazede çalışmalar yapan Mercan Dede, Mino Cinelu, Hugh Marsch ve grubu, Cappadox festivali kapsamında Nevşehir'de verdikleri konserle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 11:42Kapadokya?da Mercan Dede RüzgarıKapadokya?da Mercan Dede RüzgarıKapadokya'da Mercan Dede Rüzgarı SUFİ müzikten etnik müziğe kadar çok geniş bir yelpazede çalışmalar yapan Mercan Dede, Mino Cinelu, Hugh Marsch ve grubu, Cappadox festivali kapsamında Nevşehir'de verdikleri konserle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 10:50Mercan Dede Kapadokya'da Sahne AldıMercan Dede Kapadokya'da Sahne AldıMercan Dede, Mino Cinelu, Hugh Marsch ve grubu, bu kez Kapadokya’nın doğal ortamında izleyici karşısına çıktı.
 • 10:31Cappadox" Festivali BaşladıMüzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava festivali "Cappadox" sanatı, sporu ve doğayı sevenlere "Merhaba" dedi.
 • 08:54Kapadokya'da Festival HeyecanıKapadokya'da Festival HeyecanıTürkiye’nin ilk destinasyon festivali Cappadox, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’da gerçekleştiriliyor.