SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri

 • 04 Ocak 2017 16:35Gezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile EvlendiGezegen Mehmet, Didem Özfiliz ile EvlendiTürkiye'nin en çok bilinen radyocularından biri olan Gezegen Mehmet, aile arasında düzenlenen sade bir törenle Didem Özfiliz ile hayatını birleştirdi.
 • 05 Aralık 2016 22:17Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanyol Bankası BBVA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzalez'i kabul etti.
 • 10 Kasım 2016 15:14Ali Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de VarAli Koç'un Listesinde Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de VarFenerbahçeli taraftarların büyük umutlarla beklediği Ali Koç'un listesi belli olmaya başladı. Listede Acun Ilıcalı, Ferit Şahenk ve Murat Ülker de bulunuyor.
 • 04 Kasım 2016 02:27Şahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka KuruyorŞahenk ve Özyeğin, Londra'da Banka KuruyorDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Londra'da bir banka kurmak için ortaklığa gidiyor.
 • 15 Ekim 2016 20:35Rteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış TöreniRteü İlahiyat Fakültesi Yeni Hizmet Binasının Açılış TöreniDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, demokratik avantajı fırsata çevirmenin yolunun, eğitime daha fazla yatırım yapmaktan geçtiğini söyledi.
 • 03 Ekim 2016 17:14Doğuş, İspanya'nın 'Kralı' OlduDoğuş, İspanya'nın 'Kralı' OlduDoğuş Holding`in patronu Ferit Şahenk, İspanya`ya yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Ülkedeki yatırımları ile Suudi Kralı`nı geride bırakan Şahenk, İspanya`nın en büyük yatırımcısı oldu.
 • 22 Eylül 2016 08:14Ferit Şahenk, Reina'yı Tahliye EttiriyorFerit Şahenk, Reina'yı Tahliye EttiriyorMahkeme, iş adamı Ferit Şahenk'in başvurusuyla, İstanbul'un en ünlü eğlence merkezi Reina'nın tahliyesine karar verdi.
 • 01 Eylül 2016 00:47Galataport Projesi Finansman İmza TöreniGalataport Projesi Finansman İmza TöreniDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 31 Ağustos 2016 15:44Galataport Projesi Finansman İmza TöreniDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Galataport Projesi gerek finansmanın ölçeği, vadesi, gerek konsorsiyumun yapısı olarak özel sektör olarak bizlerin ve finans sektörümüzün gücünü ve ülkemizin geleceğine inancını göstermesi bakımından çok önemli. Proje yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir doğrudan yabancı yatırıma da vesile olacak.
 • 29 Ağustos 2016 10:36Ferit Şahenk, Dubai'de 'Lahmacun' İşine GirecekFerit Şahenk, 41'inci markası Rüya'yı Dubai'de açıyor. Küresel anlamda standart oluşturacak Anadolu mutfağına sahip ilk Türk restoranı olmayı hedefl eyen Rüya'nın ikinci şubesi ise Londra olacak.
 • 23 Haziran 2016 20:01Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur DuyuyorumDarüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan genel görüntüler Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması Başantrenör David Blatt'in konuşması Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay'ın konuşması Ödül töreni Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Blatt: "Ortak olabileceğim, iş birliği yapabileceğim, hedefleriyle hedeflerimin örtüştüğü insanlarla çalışacağım" Darüşşafaka Doğuş Basketbol İcra Kurulu Üyesi Kutluay: "Blatt'ın bizim kulübümüz açısından olumlu bir kişilik olduğuna inandığımız için kendisiyle iletişime geçtik" "Brad Wanamaker ile 2 yıllık anlaşma sağladık" Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 23 Haziran 2016 18:11Darüşşafaka Doğuş'ta Olmaktan Onur Duyuyorum"Başantrenör David Blatt, kulübün hedefleriyle, kendisinin hedeflerinin örtüşmesinden dolayı Darüşşafaka Doğuş'u tercih ettiğini söyledi.
 • 14 Haziran 2016 14:42Yelkende Yelkende "Rüzgarın Çocukları" ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ "Rüzgarın Çocukları" Projesinin tanıtım toplantısından detaylar TYF Başkanı Serhat Belli'nin konuşması Hüsnü Akhan'ın konuşması İmza töreni Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in konuşması TYF Başkanı Serhat Belli'nin açıklamaları Yelkende "Rüzgarın Çocukları" Projesi Türkiye Yelken Federasyonu ile Doğuş Grubu arasında iş birliği anlaşması imzalandı Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 14 Haziran 2016 14:27Yelkende "Rüzgarın Çocukları" ProjesiTürkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından hayata geçirilen ve Doğuş Grubu'nun desteklediği, yelkene olan ilgiyi arttırmak amacıyla milli sporcuları bir araya getiren "Rüzgarın Çocukları" Projesi'nin tanıtım toplantısı ve imza töreni İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 20 Nisan 2016 05:08Niğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği AnlattıNiğde Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği AnlattıFerit Şahenk, memleketinde öğrencilere girişimciliği anlattıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 19 Nisan 2016 18:22Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Şahenk AçıklamasıDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasınca (NİTSO) düzenlenen "Girişimcilik ve Liderlik" konulu programda, üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 19 Nisan 2016 18:10Ferit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği AnlattıFerit Şahenk, Memleketinde Öğrencilere Girişimciliği AnlattıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de konuşmacı olarak katıldığı seminerde üniversite öğrencilerine girişimciliği ve liderliği anlattı.
 • 12 Nisan 2016 15:05Ferit Şahenk Niğde'ye GeliyorDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Niğde’ye geliyor.
 • 04 Mart 2016 10:24Acun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi AldıAcun'dan Sonra Caner de Hisse Senedi AldıAcul Ilıcalı ve diğer iş adamlarından sonra Fenerbahçeli futbolcular da hisse senedi aldı. En fazla hisse senedi alan oyuncu 64 bin 229 adetle Caner Erkin oldu.
 • 26 Şubat 2016 13:11Fenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini AçıkladıFenerbahçe, Hisselerini Satın Alan Büyük Yatırımcıların Listesini AçıkladıFenerbahçe'nin toplam 63 milyon TL'lik hisselerini alan yatırımcıları arasında Nihat Özdemir, Ferit Şahenk, Aziz Yıldırım, Ali Koç, Abdullah Kiğılı ve Acun Ilıcalı bulunuyor.
 • 23 Ocak 2016 18:27Ünlü İsimler Koç Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunuyorHayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç için yapılan taziye ziyaretleri sürüyor.
 • 21 Ocak 2016 16:29İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, "Mustafa Koç artık yok... Kederimiz sonsuz, yeri hiç doldurulamayacak.
 • 21 Ocak 2016 16:15Ferit Şahenk'ten Koç Ailesine Başsağlığı MesajıDoğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, işadamı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
 • 21 Ocak 2016 16:12Şahenk'ten Koç İçin Taziye: Kalbimizde Var OlacakKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç’un vefatının ardından peş peşe taziye açıklamaları yapılıyor.
 • 21 Ocak 2016 14:02Şahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan YatırımŞahenk İnisiyatifi'nden Göbeklitepe'ye 15 Milyon Doları Aşan YatırımDoğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk tarafından temeli atılan Şahenk İnisiyatifi’nden tarihi 12 bin seneye dayanan Göbeklitepe’ye 15 milyon doları aşan yatırım yapıyor.