SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ

Son Dakika Ferit Şahenk Haberleri


FERİT ŞAHENK

Ferit Şahenk Doğuş Holding'in yönetim kurulu başkanı ve Türkiye'nin en zengin kişilerinden biridir. Şahsi serveti yaklaşık 1.3 milyar Amerikan Dolarıdır.Nisan 2001 tarahinde kalp krizi geçirip vefat eden babası Ayhan Şahenk'ten sonra 37 yaşındayken Doğuş Holding'in başına geçmiştir. Holding'in net... Devamı

14:43
Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu, Ne zaman Gitsem İstediğim Parayı Verdi İbrahim Hacıosmanoğlu, transferlerle ilgili "Bu kadar parayı nereden buluyorlar?" sorusuna "Ali Ağaoğlu'na ne zaman gitsem istediğim kadar parayı aldım." dedi.
Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu, Ne zaman Gitsem İstediğim Parayı Verdi
04:21
Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
Davutoğlu: 'Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı'
04:02
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
16:22
G20 Gündemini Geliştirme Toplantısı B20 Türkiye Yürütme Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Davos'un yeni fikirler geliştirmek için uygun ortamı sağladığını belirterek, iş adamlarından kapsayıcılık, önerilerin uygulanabilirliği ve büyüme gibi yatırım konularında fikir üretmelerini istedi.
13:33
Hisarcıklıoğlu, Davos'a Katılacak B20 Türkiye Yürütme Kurulu ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının önde gelen isimleriyle Davos Zirvesinde Türkiye'yi temsil edecek.
Hisarcıklıoğlu, Davos'a Katılacak
11:35
Hisarcıklıoğlu, İş Dünyasıyla Birlikte Davos'a Çıkarma Yapacak World Economic Forum’un her yıl küresel ekonominin kaptanları olan siyasetçileri ve işadamlarını buluşturduğu geleneksel Davos toplantılarında, B20 Türkiye ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin önde gelen işadamları ile Davos’ta Türkiye’yi temsil edecek.
Hisarcıklıoğlu, İş Dünyasıyla Birlikte Davos'a Çıkarma Yapacak
10:54
Türk İşadamları Davos'ta G20'nin Gündemini Belirleyecek B20 Türkiye ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında B20'yi oluşturan Türk iş dünyasının önde gelen isimleri Davos toplantılarına hazırlanıyor.
Türk İşadamları Davos'ta G20'nin Gündemini Belirleyecek
19:29
Darüşşafaka Doğuş, İstanbul Büyükşehir Belediyesporu 83-61 Yendi Türkiye Basketbol Ligi 15. hafta mücadelesinde Darüşşafaka Doğuş, evinde İstanbul Büyükşehir Belediyesporu 83-61 yenerek, sezonun ilk yarısını galibiyetle tamamladı.
13:16
Türkiye'nin Gönlü En Zengin İş İnsanları Ödüllerini Aldı Gönlü Zenginler ödül törenine iş dünyasının önde gelen isimleri ve kanaat önderleri katıldı.
Türkiye'nin Gönlü En Zengin İş İnsanları Ödüllerini Aldı
15:13
Türkiye'nin Gönlü En Zengin İş İnsanları Ödüllerini Aldı Türkiye'nin en çok bağış yapan iş insanlarının açıklandığı "Gönlü Zenginler" araştırmasının ödül töreni Ritz Carlton İstanbul Oteli'nde 26 Aralık 2014 günü gerçekleştirildi.
Türkiye'nin Gönlü En Zengin İş İnsanları Ödüllerini Aldı
14:10
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
13:36
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş insanlarının belirlendiği "Gönlü Zenginler" araştırmasının sonuçları açıklandı.
Türkiye'nin 'Gönlü En Zengin' İş İnsanı Mustafa Koç Oldu
13:31
Gönlü En Zengin İnsan Mustafa Koç Oldu Capital Dergisi tarafından yapılan ve Türkiye'de en çok bağış yaparak bağış kültürüne katkıda bulunan iş adamları belli oldu. Mustafa Koç listede birinci sırada yer aldı.
Gönlü En Zengin İnsan Mustafa Koç Oldu
12:08
Özyeğin: Ben Çözüm Sürecine 12 Sene Evvel Başladım Türkiye’nin en çok bağış yapan isimlerinden Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Amerikalı sanayici David Rockefeller'dan ilham aldığını; Güneydoğu’da okullar inşa ettirdiğini vurguladı.
13:03
Capital Dergisi "Gönlü Zenginler" Araştırması Türkiye'nin en fazla bağış yapan iş insanlarının belirlendiği listede ilk sırayı Mustafa Koç aldı.
11:25
İstanbul'a Tam Teşekküllü Çocuk Hastanesi Geliyor İstanbul'da dev bir Çocuk Hastanesi kurulmasına yönelik protokol, iş dünyasının iki önemli ismi Mehmet Ali Aydınlar ve Ferit Şahenk arasında imzalandı.
08:54
Beşiktaş, Vodafone Arena'da Yılbaşı Partisi Veriyor Beşiktaş, sadece bir yılda Vodafone Arena'da yılbaşı partisi verecek noktaya geldi.
Beşiktaş, Vodafone Arena'da Yılbaşı Partisi Veriyor
15:21
B20 Türkiye Toplantısı Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı: "Belki gündeme birkaç yeni şeyler daha ekleyebiliriz ama zaten bunların çoğu bugüne kadar tartışıldı" "Bu yüzden de 2015'in uygulama yılı olmasını hedefliyoruz" Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahenk: "Güvenilebilir ve finanse edilebilir projelerin mutlaka yaratılması gerekiyor.
12:29
B20 Türkiye Toplantısı B20 Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı Hisarcıklıoğlu: "G20 Türkiye dönem başkanlığı ana amacını 'Kapsayıcı ve Sağlam Büyüme' yani 'Inclusive and Robust Growth' olarak belirledi" "Türk iş dünyasının alanında uzman iş insanları, ticaret, altyapı ve yatırımlar, büyümenin finansmanı, istihdam ve yolsuzlukla.
12:00
"G20 Türkiye Dönem Başkanlığı Bir Milat" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "G20'nin iş dünyası kanadı olan B20'yi daha da güçlendirmeliyiz." dedi.
'G20 Türkiye Dönem Başkanlığı Bir Milat'
13:10
İş Dünyası Temsilcileri İstanbul'da Buluşacak G20'nin iş dünyası ayağı B20 Türkiye Başlangıç Toplantısı, Pazartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilecek.
14:04
Milyon Euro'luk Vilların Aidatları Tartışma Konusu Oldu Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Mandarin Oriental villalarının aylık aidat bedelinin 12 bin 364 lira olduğu ile ilgili yapılan haberlerin asılsız olduğu ortaya çıktı.
09:54
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş 2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü ismi, "istihbari dinleme" adı altında, terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle dinlenmiş.
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş
14:52
Bbva Yönetim Kurulu Başkanı Gonzales: "Garanti'de Hiçbir Şey Değişmeyecek" Doğuş Grubu’na ait yüzde 14.89 oranında Garanti hissesini satın alan BBVA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzalez, süreç ve gelecek politikalarıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.
Bbva Yönetim Kurulu Başkanı Gonzales: 'Garanti'de Hiçbir Şey Değişmeyecek'
09:37
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi Mustafa Koç ekonomi gazetecilerine Holding'in önümüzdeki yıl açılacağı dış pazarları ve şirketin hedeflerini anlattı. Koç'a göre Türkiye'deki vergiler çok yüksek.
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi
08:55
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması Ekonomi gazetecileri ile bir araya gelen Koç Holding Başkanı Mustafa Koç Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalar yaptı. Koç Türk futbolundan hicap duyduğunu söyledi.
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması
10:28
Garanti'yi Satan Ferit Şahenk'in Yeni Hedefi Osmanlı Bankası Garanti Bankası'nı İspanyollara satan Ferit Şahenk'in Osmanlı Bankası'nı faaliyete geçireceği konuşuluyor.
Garanti'yi Satan Ferit Şahenk'in Yeni Hedefi Osmanlı Bankası
20:55
Ferit Şahenk, Nakit Zenginliğinde 1 Numara Oluyor Garanti Bankası'nın yüzde 14,89'luk hissesini satarak 2 buçuk milyar dolarlık nakti kasasına koyan Ferit Şahenk, nakit varlığı sıralamasında birinci sıraya yükseliyor.
Ferit Şahenk, Nakit Zenginliğinde 1 Numara Oluyor
19:26
Garanti Bankası İspanyollar'ın Oldu İspanyol BBVA, Doğuş Grubu'na 2,5 milyar dolar daha ödeyerek Garanti Bankası'nın yönetiminde çoğunluğa ulaştı.
Garanti Bankası İspanyollar'ın Oldu
22:23
Darüşşafaka Spor Kulübü'nün 100. Yılı Kutlandı Gecede, asırlık yeşil siyahlı kulübü basketbol camiası yalnız bırakmadı.
12:45
Doğuş Grubu, Kadın İstihdamı Projesine Destek Verecek Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Nevşehir’in Uçhisar beldesinde kadın istihdamına yönelik hazırlanacak toplumsal bir projeye destek vermeye hazır olduklarını söyledi.
Doğuş Grubu, Kadın İstihdamı Projesine Destek Verecek
18:48
Ferit Şahenk'e Fahri Doktora Unvanı Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'e, Niğde Üniversitesince fahri doktora unvanı takdim edildi.
Ferit Şahenk'e Fahri Doktora Unvanı
18:47
Ferit Şahenk'ten, Öğrencilere 'Girişimcilik ve Liderlik' Dersi Doğuş Holding ve Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de babası merhum Ayhan Şahenk adına yaptırdığı Niğde Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi'nin açılışını yaptı.
Ferit Şahenk'ten, Öğrencilere 'Girişimcilik ve Liderlik' Dersi
18:28
Ferit Şahenk'e Fahri Doktora Niğde Üniversitesince fahri doktora unvanı verilen Şahenk, babası Ayhan Şahenk adına yaptırılan Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi'nin açılışına katıldı.
Ferit Şahenk'e Fahri Doktora
18:19
İş Adamı Şahenk, Niğde'de Fakülte Açılışı Yaptı Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, babası Ayhan Şahenk’in ismini taşıyan Niğde Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ni açılışını gerçekleştirdi.
İş Adamı Şahenk, Niğde'de Fakülte Açılışı Yaptı
16:40
Acun, Doğuş Yayın Grubu'na CEO oluyor Ferit Şahenk'in TV8'i yeniden Doğuş Yayın Grubu'na dahil edeceği ve medya kuruluşunun CEO'luğuna Acun Ilıcalı'nın getirileceği iddia edildi.
Acun, Doğuş Yayın Grubu'na CEO oluyor
10:12
Şahenk Ailesi, Zenginlikte Sabancı'yı Geride Bıraktı Koç Ailesi'nin serveti 10 yılda 4 kat artarak 8 milyar doları aşarken, Sabancı ve Şahenk'lerin serveti de 7 milyar doları aştı. Şahenk'ler, Sabancı'ları geride bıraktı.
Şahenk Ailesi, Zenginlikte Sabancı'yı Geride Bıraktı
16:48
Doğuş Otomotiv 5. Kurumsal Sorumluluk Raporunu Yayınladı Doğuş Otomotiv, uluslararası GRI standartlarında hazırladığı, Kurumsal Sorumluluk Raporu'nun beşincisini kamuoyu ile paylaştı.
Doğuş Otomotiv 5. Kurumsal Sorumluluk Raporunu Yayınladı
13:17
Doğuş Otomotiv, Sosyal Sorumluluk Raporu'nun Beşincisini Yayımladı Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Acar: "Kurumsal sorumlulukla ilgili vizyon ve politikalar şirketimizin süreç yönetiminin bir parçası haline geldi.
09:56
Fenerbahçe'ye Yıldız Yağacak Fenerbahçe'nin "Hedef 1 milyon üye" projesinin yarınki lansmanına Beyaz, Cem Yılmaz ve Kıraç gibi ünlü isimler katılacak.
Fenerbahçe'ye Yıldız Yağacak
23:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan, "3. Uluslararası Klarnet Festivali" kapsamında Aşık Veysel anısına düzenlenen "Usta'ya Saygı" gala konserini izledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
15:55
Doğuş Grubu Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ne İlahiyat Fakültesi Yaptırıyor Doğuş Holding A. Ş. tarafından yaptırılacak olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasının yapım protokolü İstanbul’da Doğuş Holding’in yönetim binasında imzalandı.
15:31
RTEÜ İlahiyat Fakültesinin Yapım Protokolü İmzalandı İş adamı Ferit Şahenk tarafından yaptırılacak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasının yapım protokolü imzalandı.
RTEÜ İlahiyat Fakültesinin Yapım Protokolü İmzalandı
12:02
Doğuş Grubu ve Ferit Şahenk'ten Soma'da Vefat Eden Madencilerin Ailelerine Destek Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Soma'da vefat eden madencilerin çocuklarına, eğitim masraflarının karşılanmasına katkıda bulunmak için burs verecek.
12:00
Btso Yönetim Kurulu Başkani Burkay, Deik Yönetiminde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesinde Çin Ülke Masası Başkanlığı yapan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu’na seçildi.
15:54
Abdulkadir Konukoğlu, 35 Kişiden Oluşan Deik Yönetim Kurulu'na Seçildi SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu’na seçildi.
Abdulkadir Konukoğlu, 35 Kişiden Oluşan Deik Yönetim Kurulu'na Seçildi
11:22
Deik'in Çalışma Usul ve Esasları Belirlendi DEİK, Türkiye’nin yabancı ülkeler veya uluslararası topluluklarla olan ekonomik, ticari, sınai ve mali ilişkilerini izleyecek, bu tür ilişkilerin kurulmasına ve geliştirilmesine yardımcı olacak Yönetim Kurulu, biri başkan olmak üzere toplam 35 üyeden oluşacak, Yönetim Kurulu Başkanı, Ekonomi Bakanı tarafından belirlenecek ve görevden alınacak.
10:35
DEİK Kapandı, Çalışanları İşsizlik Korkusu Sardı Torba Yasa'yla Ekonomi Bakanlığı'na bağlanan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nda çalışanların kıdem tazminatları hesaplanıyor.
DEİK Kapandı, Çalışanları İşsizlik Korkusu Sardı
13:33
Türkiye'nin En Güçlüleri' Anketi SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, iş dünyasının saygın dergilerinden Capital’in Türkiye’nin en güçlülerini belirlemek amacıyla yaptığı ankette listeye giren 30 isimden birisi oldu.
Türkiye'nin En Güçlüleri' Anketi
09:08
Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da Program Yapmaya Devam Edecek Yakın dostu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8 ile anlaştığı iddia edilen ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV ve NTVSpor ekranlarına dönmeye karar verdi.
Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da Program Yapmaya Devam Edecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:18:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FERİT ŞAHENK HABERLERİ
[Hata Bildir]