SON DAKİKA FİLYOS HABERLERİ

Son Dakika Filyos Haberleri

 • 17:45Kayıp Kadının Cesedi Çayda BulunduKayıp Kadının Cesedi Çayda BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arama ekiplerinden genel detay, - Cesedin çay kenarındaki görüntüsü, - Hamide Bayar'ın yakının telefonda yakınlarına bulunduğunu haber vermesi, -Olay yerinden genel plan detaylar, -Cesedin tabuta konulup cenaze aracına konulması, Kayıp kadının cesedi çayda bulunduZONGULDAK (AA) – Zonguldak'a bağlı Çaycuma ilçesinde kaybolan kadının cesedi, Filyos Çayı'nda bulundu.
 • 15:57Kayıp Kadının Cesedi Çayda BulunduZONGULDAK (AA) – Zonguldak'a bağlı Çaycuma ilçesinde kaybolan kadının cesedi, Filyos Çayı'nda bulundu.
 • 15:18Kayıp Kadının Cesedi Filyos Çayı'nda BulunduKayıp Kadının Cesedi Filyos Çayı'nda BulunduZonguldak'ın Çaycuma İlçesi'ne bağlı Şahnalar Köyü'nde 6 gün önce kaybolan 63 yaşındaki Hamide Bayar'ın cesedi Filyos Çayı'nda bulundu.
 • 14:53Çaycuma'da Filyos Çayı Kenarında Kadın Cesedi BulunduÇaycuma'da Filyos Çayı Kenarında Kadın Cesedi BulunduZonguldak'ın Çaycuma ilçesinden geçen Filyos Çayı kenarında kadın cesedi bulundu.
 • 13:50Zonguldak'ta Kaybolan Kadının Cesedi BulunduZonguldak'ta Kaybolan Kadının Cesedi BulunduZonguldak’ın Çaycuma ilçesinde yaklaşık 6 gün önce kaybolan yaşlı kadının cesedi bulundu.
 • 12:22Saltukova'lı Vatandaşların Tren ProtestosuSaltukova'lı Vatandaşların Tren ProtestosuSaltukova’da yolcu treninin 3 yıldır çalıştırılmadığı gerekçesiyle vatandaşlar eylem yaptı.
 • 20:45Zonguldak'ta Yolcu Treni ProtestosuÇaycuma'da ilçe sakinleri, yolcu treninin 2 yıldır hizmet vermediği gerekçesiyle eylem gerçekleştirdi.
 • 14:45Çaresizlik İçinde Annelerinin Bulunmalarını BekliyorlarÇaresizlik İçinde Annelerinin Bulunmalarını BekliyorlarÇaycuma’da Filyos Çayı’na düşen yaşlı kadını arama çalışmaları devam ediyor.
 • 00:59İzmir Sivil Toplum Kuruluşları BuluşmasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İzmir özgürlükler şehridir doğru ama İzmir tek boyutlu bakanların şehri de olmamalı. Her şeye açık olmalı İzmir. Her düşünceye açık olmalı ama 'şu fikir şu kişiden, partiden geliyorsa karşı çıkalım, şu kişiden, partiden geliyorsa destekleyelim' dediğinizde asıl orada fikir özgürlüğüne sınır koyuyorsunuz demektir" dedi.
 • 00:41Davutoğlu: Davutoğlu: "Muhalifimin Onuru da Benim Onurumdur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması, İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: - "İzmir özgürlükler şehridir doğru ama İzmir tek boyutlu bakanların şehri de olmamalı. Her şeye açık olmalı İzmir. Her düşünceye açık olmalı ama 'şu fikir şu kişiden, partiden geliyorsa karşı çıkalım, şu kişiden, partiden geliyorsa destekleyelim dediğinizde asıl orada fikir özgürlüğüne sınır koyuyorsunuz demektir"- "Bu yasakların hepsini 12 yılda biz kaldırdık.
 • 16:17Başbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Okuma ÖzürlüBaşbakan Davutoğlu: Kılıçdaroğlu Okuma ÖzürlüBaşbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nun, "Davutoğlu'nun kitabını okuyamadım. 'Merkez Ülke'yi o mu kullanmış! dediğini hatırlatarak, "Okuyamaz. Çünkü okuma özürlü." dedi.
 • 15:54Davutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekDavutoğlu: Konut Alacaksınız Yüzde 20'sini Devlet VerecekSeçim çalışmalarını sürdüren Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin mitingine katılmak üzere Karabük’e geldi.
 • 22:10Bakan Işık, Bir Tekstil Firmasını Ziyaret EttiBakan Işık, Bir Tekstil Firmasını Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması- Tekstil atölyelerini ziyaretinden görüntüler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Zonguldak'ta: - "(Otomotiv sektöründeki iş bırakma eylemleri) Buradaki her bir günlük duraksama ve her bir günlük üretim kaybı bizim sektörümüzü, ihracatımızı olumsuz etkiliyor.
 • 20:58Bakan Işık Grevdeki İşçilere SeslendiBakan Işık Grevdeki İşçilere SeslendiBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, otomotiv sektöründe grev nedeniyle Türkiye’ye yönelik güveninin kaybolması riskiyle karşı karşıya kaldıklarını belirterek, "İşçi kardeşlerime buradan bir kez daha sesleniyorum; hemen üretime başlamak durumundayız. Üretime başlayalım. Sorunumuzu yine müzakere ederek çözelim” dedi.
 • 18:00Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Zonguldak'ta AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, otomotiv sektöründeki iş bırakma eylemlerine ilişkin, "Buradaki her bir günlük duraksama ve her bir günlük üretim kaybı bizim sektörümüzü, ihracatımızı olumsuz etkiliyor.
 • 16:48Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı, "Anadolu'da mega kent" projesine ilişkin "Türkiye'nin geleceği bölgesel cazibe merkezleri oluşturmaktan geçer. Öyle her şeyi bir araya toplayıp bir merkez kurma dönemi geçti, bitti.
 • 16:02Işık: "Chp'nin Projesini Dünya Terk Edeli Yıllar Oldu"Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Filyos projesiyle ilgili mahkeme iptallerinin artık yaşanmaması için yeni bir Bakanlar Kurulu kararı aldıklarını belirterek, "Bu kararı özellikle mahkemenin bir daha iptal etmemesiyle ilgili her türlü önlemi alarak çıkarttık. Umuyoruz ki, Filyos Projesi önümüzdeki dönem artık hayata geçmiş olacak.
 • 11:38Işık: Işık: "Bu Çağda 'Yeni Şehir Kuracağım' Demek Ancak CHP'nin Projesi Olabilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile ropörtaj "Bu çağda 'Yeni şehir kuracağım' demek ancak CHP'nin projesi olabilir"- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye'nin ihtiyacı, yeni şehir kurmak değildir.
 • 11:11Bu Çağda 'Yeni Şehir Kuracağım' Demek Ancak CHP'nin Projesi Olabilir"Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı "Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi"ne ilişkin, "Bu çağda var olan şehirleri güçlendirmek yerine 'Yeni şehir kuracağım' demek ancak CHP'nin projesi olabilir" değerlendirmesinde bulundu.
 • 19:30Tosun, Başbakanın Mitingini DeğerlendirdiTosun, Başbakanın Mitingini DeğerlendirdiAK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Başbakanın gerekli mesajları verdiğini söyledi.
 • 17:40Filyos Çayı'nda Ceset İhbarı Polisi ve İtfaiyeyi Alarma GeçirdiFilyos Çayı'nda Ceset İhbarı Polisi ve İtfaiyeyi Alarma GeçirdiZonguldak’ın Çaycuma ilçesinde vatandaşların Filyos Çayı’nda ceset gördüğü bilgisi üzerine arama çalışması başlatıldı.
 • 17:01Filyos Çayı'nda Ceset Görüldüğü İhbarı Üzerine Arama BaşlatıldıZONGULDAK (AA) – Çaycuma'da Filyos Çayı'nda ceset görüldüğü ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.
 • 15:24Filyos'ta Ekipler Ceset ArıyorFilyos'ta Ekipler Ceset ArıyorZonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bir vatandaşın Filyos ırmağında ceset gördüğünü söylemesi üzerine arama çalışmaları başlatıldı.
 • 16:48AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar AçıklamasıAK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, dün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Madenci Anıtında gerçekleştirilen miting ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 19:10Davutoğlu: Davutoğlu: "Yeni Türkiye Yolunda, Milletle Birlikte Yürüyoruz. Yürümeye Devam Edeceğiz"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Zonguldak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Bütün o bölgede (Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da), o aziz vatan topraklarında şiddet, terör olaylarını destekleyen HDP, batıda barış mesajı söylemeye kalktı"- "CHP, HDP ve MHP seçim beyannamelerine bakın, hepsi aynı dili kullanıyorlar, olamayacak vaatler peşinde ilanatta bulunuyorlar ve aynı yaklaşım içindeler"- "Bunların hesabı ne biliyor musunuz, 1990'ların Türkiye'sini geri getirmek ve yeni Türkiye'yi temsil eden AK Parti'ye darbe vurmak"- "Yeni Türkiye yolunda, milletle birlikte yürüyoruz.
 • 17:45AK Parti'nin Zonguldak MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP'nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde şiddet ve terör olaylarını desteklediğini, batıda ise barış mesajı söylemeye kalktığını ifade etti.
 • 17:14Davutoğlu: Davutoğlu: "Batı Karadeniz'i Gelişim Havzası İlan Ediyoruz"Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim ziyaretleri kapsamında geldiği Zonguldak’ta, TTK’nın özelleştirilmeyeceğini ve Filyos Liman Projesi’nin kısa sürede hayata geçeceğini vurguladı.
 • 16:01Filyos'ta Yaz Sezonu HazırlıklarıZONGULDAK (AA) – Filyos Beldesi Belediye Meclis Üyesi Fahri Sürül, beldede alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığını bildirdi.
 • 17:51Çakan Devrek'te Davul ve Zurna ile KarşılandıÇakan Devrek'te Davul ve Zurna ile KarşılandıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Zeki Çakan Devreklilerden destek istedi.
 • 20:30Sedat Namal, Muhtarlar Derneklerini Ziyaret EttiSedat Namal, Muhtarlar Derneklerini Ziyaret EttiAK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal Safranbolu ilçesinde mahalle Muhtarları Derneği ile Köy ve Mahalle Muhtarları Derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.
 • 10:25Öztürk, Gurbetçi Vatandaşlarla Almanya'da Bir Araya GeldiÖztürk, Gurbetçi Vatandaşlarla Almanya'da Bir Araya GeldiGökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk Almanya’da gurbetçi vatandaşlarla bir araya geldiZonguldak’ın Gökçebey ilçesi Belediye Başkanı Vedat Öztürk Avrupa Zonguldaklılar Derneği nezaretinde ve Almanya’da faaliyet gösteren Gökçebey Çukur’lular ve Örmeci’ler Köyü Derneği tarafından organize edilen programda gurbetçi vatandaşlarla bir araya gelerek bölgedeki çalışmalar hakkında gurbetçi vatandaşlarla karşılıklı olarak bilgi alışverişinde bulundu.
 • 15:35Özcan Ulupınar: Özcan Ulupınar: "50 Yıllık Filyos Projesini Hayata Geçiriyoruz"Zonguldak’ın Elvanpazarcık Beldesi’nde, Kültür Turizm Bakanlığı ve Elvanpazarcık Belediyesi tarafından 7. Geleneksek Hıdırellez Şenlikleri gerçekleştirildi.
 • 20:52Toptan Seçim Bürosunu Ziyaret EttiToptan Seçim Bürosunu Ziyaret EttiEski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Zonguldak ziyareti kapsamında Kozlu ilçesinde açılışı gerçekleştirilen seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 12:42MHP Karabük Mileltvekili Adayı Durmuş Yalçın AçıklamasıMHP Karabük Mileltvekili Adayı Durmuş Yalçın AçıklamasıMHP Karabük Milletvekili Adayı Durmuş Yalçın, “2002 yılında 225 bin olan nüfusumuzun bugün 27 bin artması; 40 bin de öğrencimizin büyük çoğunluğu şehir dışından geldiği için nüfusumuzun 290 bini bulması ve Milletvekili sayımızın da 3 olması gerekirdi” dedi.
 • 14:23TOBB Genel KuruluBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Aşılmaz sanılan dağları aşacağız, geçilmez sanılan boğazları aşacağız ve Çanakkale şehitlerinden aldığımız emaneti, inşallah 2023'te dünyanın en büyük 10 ekonomisi haline gelerek, gelecek nesillere tevdi edeceğiz" dedi.
 • 20:02AK Parti'nin Kastamonu MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin sıradan bir seçim olmayacağını belirterek, "7 Haziran'da, ya bu al bayrağı izzetle dalgalandıran AK Parti iktidarı güçlü bir şekilde devam edecek ve dünyada adaletin sözcüsü olacak ya da bunların tuzaklarıyla Türkiye kaosa sürüklenecek" dedi.
 • 18:06Başbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Kastamonu mitinginde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.
 • 16:26Zonguldak Valiliği'nden 1 Mayıs AçıklamasıZonguldak’ta düzenlenecek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü etkinlikleri kapsamında Zonguldak Valiliği tarafından yazılı açıklama yapılarak il merkezindeki bazı yollar ulaşıma kapatılmış ve toplu taşıma araçlarının güzergahlarında 07.00-19.00 saatleri arasında değişikliğe gidildi.
 • 17:47AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "AK Parti iktidarında ne yapıldığını gören göz, takdir ediyor.
 • 17:02Şahin: Şahin: "Vergili Ucuz Politika Yapıyor"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin son günlerde yaptığı açıklamalarla ilgili, “Rafet Bey her konuşmasında hükümetten destek aldığını, hükümetin eşit davrandığını ve parası olduğunu söylüyor, Rafet Bey açıklamalarıyla kendi ile çelişiyor, doğrusu yakıştıramadım” dediŞahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin geçtiğimiz günlerde park açılışında yaptığı “Hükümetten destek alamıyorum, projelerime destek vermiyorlar engel oluyorlar” şeklindeki konuşmasıyla ilgili yöneltilen soruya, “ AK Parti iktidarında ne yapıldığını gören göz, takdir ediyor.
 • 14:11Bartın Kalkınma Sempozyumu'nun Sonuç Bildirgesi AçıklandıBartın Kalkınma Sempozyumu'nun Sonuç Bildirgesi AçıklandıBartın Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen I. Bartın Kalkınma Sempozyumu’nun sonuç bildirgesi açıklandı.
 • 10:4314.5 Ay Sonra Cesedi Bulunan Madenci Toprağa Verildi14.5 Ay Sonra Cesedi Bulunan Madenci Toprağa VerildiZonguldak'ın Çaycuma ilçesinde meydana gelen köprü faciasında çayda kaybolan ve 14.5 ay sonra cesedi bulunan emekli madenci Aziz Gülşen'in cenazesi toprağa verildi.
 • 08:12Başbakan Bazı Sektörlere Vergi İndirimi Yapacaklarını AçıkladıBaşbakan Bazı Sektörlere Vergi İndirimi Yapacaklarını AçıkladıTOBB 8. Sektörel Ekonomi Şurası'nda 60 sektörün taleplerini tek tek dinleyen Başbakan Davutoğlu, bazı sektörler için vergi indirimi yapacaklarını açıkladı
 • 21:11TOBB Sektörel Ekonomi ŞurasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, dayanıklı tüketim mallarında Özel Tüketim Vergisinin (ÖTV) düşürüleceğini bildirdi.
 • 16:44Kahveci'den Yenice'ye MüjdeKahveci'den Yenice'ye MüjdeAK Parti Karabük Milletvekili ve Milletvekili adayı Osman Kahveci, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Yenice AK Parti İlçe Başkanı Sabri Tom ile birlikte gerçekleştirdiği açıklamada, Yenice çayı ıslah çalışması ile ilgili DSİ ile yapılan görüşmelerin netice verdiğini, sonucunda da Yenice Çayı ıslah çalışmalarına başlanılacağını söyledi.
 • 15:55Turizm Haftası KutlandıTurizm Haftası KutlandıZonguldak’ta 38. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Valilik binası önünde tören düzenlendi.
 • 15:50Uyuşturucu Suçunun Sanığı Hakimden Özür DilediZonguldak’ta polis uygulamasından araçlarından 3 kilograma yakın hint keneviri çıkan dört tutuklu sanığın yargılamasına devam edildi.
 • 12:23Savcılık'tan Köprü Faciası Kararı: Tüm Hukuk Yolları TüketildiSavcılık'tan Köprü Faciası Kararı: Tüm Hukuk Yolları TüketildiÇaycuma'da 15 kişinin öldüğü köprü faciasının sorumlularına izni verilmediği için soruşturma kapatıldı.
 • 12:1415 Kişinin Öldüğü Köprü Faciasında 'İşlem Yapılmaması' Kararı!15 Kişinin Öldüğü Köprü Faciasında 'İşlem Yapılmaması' Kararı!Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, 15 kişinin ölümüyle sonuçlanan köprü çökmesi olayında 3 yıl sonra savcılık soruşturması tamamlandı. Başsavcılık skandal bir karara imza attı.
 • 11:5715 Kişinin Öldüğü Köprü Faciası, Soruşturma İzni Verilmeyince Kapandı15 Kişinin Öldüğü Köprü Faciası, Soruşturma İzni Verilmeyince KapandıZonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, 6 Nisan 2012'de 15 kişinin öldüğü köprü çökmesiyle ilgili 3 yıl sonra savcalık soruşturması tamamlandı.