SON DAKİKA FINDIKLI HABERLERİ

Son Dakika Fındıklı Haberleri

 • 19:06Fetö'nün Darbe GirişimiBAYBURT/ Bayburt'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.
 • 12:18Aykut Kocaman'ın Öğrencisi Volkan Fındıklı'ya Sosyal Medyada Tepki YağdıAykut Kocaman'ın Öğrencisi Volkan Fındıklı'ya Sosyal Medyada Tepki YağdıVolkan Fındıklı, "Hz. Muhammed İslamiyeti yaymaya çalışırken dini bu kadar kullanmadı." ve "Ezan okunuyor Allah yönetime el koydu." ifadeleri sonrasında yoğun tepki aldı, twitter hesabını kapattı.
 • 20:56Yoldan Çıkan Traktör Şarampole Devrildi: 1 YaralıYoldan Çıkan Traktör Şarampole Devrildi: 1 YaralıZonguldak’ın Ereğli ilçesinde yoldan çıkan traktör şarampole yuvarlandı.
 • 17:55Bakan Arslan: Antarktika'da Üs Zaman AlabilirBakan Arslan: Antarktika'da Üs Zaman Alabilir* Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: (Antarktika'da yapılacak Türk üssü) "Sanki biraz uzun soluklu bir çalışma, biraz zaman alabilir"Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbul DHAUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Deniz Ticaret Odası Olağan Meclis Toplantısı'na katıldı.
 • 17:42Malatyalı Hentbolcuların Büyük BaşarısıMalatyalı Hentbolcuların Büyük BaşarısıAnkara’da yapılan Hentbol 2. Lige Yükselme Play off Şampiyonasında Malatya adına mücadele eden Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü birinci olarak 2. Lige yükseldi.
 • 13:02Rize'de Denize Girilebilecek Alanlar BelirlendiTürkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından birey ve toplum sağlığının korunması amacıyla geliştirdiği Yüzme Takip Sistemi ile Rize’de 11 plajın suyu takibe alındı.
 • 12:32Malatyalı Hentbolcular 2. Lig'e Yükselmenin Mutluluğunu YaşıyorMalatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü oyuncuları 2. Lig'e çıkmanın sevincini yaşıyor.
 • 11:45Rize'de Denize Girilebilecek Yerler BelirlendiRize'de denize girilebilecek yerler belirlendi.
 • 17:57İstanbul'un Ulaşım Projeleri Hayata Geçiriliyorİstanbul'da Haliç'in iki yakası arasındaki trafiği denizin altından tünelle sağlayacak olan Haliç-Unkapanı Karayolu Tüneli Tüp Geçit Projesi, Boğaz Yaya Geçişi, Kabataş Transfer Merkezi ve 6 yeni metro hattı için yapım aşaması başlıyor.
 • 16:35İstanbul Ulaşımı İçin Büyük Hamleİstanbul Ulaşımı İçin Büyük Hamleİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın 2019'da tüm ulaşım unsurları ile entegre 400 kilometreden fazla raylı sistem hedefi doğrultusunda Haliç Tüp Geçiş Tüneli, Boğaz Yaya Geçişi, Kabataş Transfer Merkezi ve 6 yeni metro hattı için yapım aşaması başlıyor.
 • 15:27Haliç'e Tüp Geçit ProjesiHaliç'e Tüp Geçit ProjesiHaliç-Unkapanı Karayolu Tüneli Tüp Geçit Projesi hayata geçiriliyor.
 • 14:31İstanbul'un Ulaşım Projeleri! Haliç'e Tüp Geçit Geliyorİstanbul'un Ulaşım Projeleri! Haliç'e Tüp Geçit Geliyorİstanbul'un trafik sorununu çözecek, Haliç Tüp Geçiş Tüneli, Boğaz Yaya Geçişi, Kabataş Transfer Merkezi ve 6 yeni metro hattı için yapım aşaması başlıyor.
 • 09:17Deniz Ulaşımı Martı İçin DuracakDeniz Ulaşımı Martı İçin DuracakKabataş Martı Projesi'yle ilgili plan değişikliği 15 Mayıs'ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kabul edilmişti.
 • 16:00Kabataş'ta Meydan Düzenlemesi Çalışması"Kabataş Meydan Düzenlemesi Transfer Merkezi ile İskelelerin Yenilenmesi İnşaatı" nedeniyle 28 Temmuz Perşembe gününden itibaren Kabataş'taki vapur, motor ve deniz otobüsü iskeleleri bir süre başka iskelelerden hizmet verecek.
 • 15:11İstanbul Ulaşımının En Büyük Entegrasyon Merkezi Kabataş'ta Olacakİstanbul Ulaşımının En Büyük Entegrasyon Merkezi Kabataş'ta Olacak“Kabataş Meydan Düzenlemesi Transfer Merkezi ile İskelelerin Yenilenmesi İnşaatı” 28 Temmuz’da başlıyor.
 • 14:24Kabataş Meydanıyla İstanbul Trafiği RahatlayacakKabataş Meydanıyla İstanbul Trafiği RahatlayacakİBB, ulaşım sistemlerini entegre hale getirecek çok önemli bir projeye daha imza atıyor. Kabataş Meydanı'nda raylı sistem, deniz ve karayolu ulaşımı entegre oluyor.
 • 14:00İbb'den İbb'den "Kabataş Çevre Düzenlemesi" AçıklamasıFındıklı arasındaki trafiği yeraltına alınıyor.
 • 11:30Rize'de HeyelanFındıklı ile Arhavi arasındaki Karadeniz sahil yolu, aşırı yağış sonucu meydana gelen heyelan sebebiyle yaklaşık bir saat ulaşıma kapandı.
 • 01:39Hakkarililer, İl Merkezinin Yüksekova'ya Taşınmasını İstemiyorHakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, Hakkari il merkezinin Yüksekova ilçesine taşınmasının ilde sosyal ve ekonomik anlamda bir çöküş meydana getireceğini, esnafın ekonomik zarara uğrayacağını söyledi.
 • 15:33Gelibolu'da Çokal Barajı'ndan İlk Su VerildiÇanakkale'nin Gelibolu ilçesinde Devlet Su İşleri Edirne 11. Bölge Müdürlüğünce yapımı tamamlanan Çokal Barajı'nda test çalışmalarının ardından ilk su verilmeye başlandı.
 • 11:43Safranbolu Lokumu Ramazan Bayramı'na HazırUNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan, lokumuyla da ünlü Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla 100 ton lokum üretilecek.
 • 16:11Safranbolu'da Bayram İçin 150 Ton Lokum HazırlanıyorSafranbolu'da Bayram İçin 150 Ton Lokum HazırlanıyorKarabük'ün Safranbolu İlçesi Belediye Başkanı Necdet Aksoy, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili için satışa sunulmak üzere ilçede bulunan imalathanelerin yaklaşık 150 ton lokum üretimi yapacağını açıkladı.
 • 12:33Şölen Çikolata'yı Dünya Lideri Yapan KadınŞölen Çikolata'yı Dünya Lideri Yapan KadınŞölen Çikolata CEO'su Elif Çoban, Şölen'in dünyaya açılmasında etkin olmuş bir lider.
 • 18:04AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Terörle mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürüyoruz.
 • 11:48Ballı Sütlü Pideye Yoğun İlgiBallı Sütlü Pideye Yoğun İlgiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Pide yapımından detay -Hamura bal ve süt konurken detay -Pide satışından detay -Pide ustası Mevlüt Şahin'in konuşması -Fırının müşterilerinden Mustafa Yalçınkaya'nın konuşması Ballı sütlü pideye yoğun ilgi Çankırı'da bir fırın tarafından yapılan pide yoğun ilgi görüyor Pide ustası Şahin: "Günlük yaklaşık 4 bin ballı sütlü pide yapıyoruz" Çankırı'daki bir fırın tarafından yapılan ballı ve sütlü pide yoğun ilgi görüyor.
 • 11:01Ballı Sütlü Pideye Yoğun İlgiÇankırı'daki bir fırın tarafından yapılan ballı ve sütlü pide yoğun ilgi görüyor.
 • 11:09Rize'de 'Vatan Haini' Diye Saldırıya Uğradı, Lice'de Şehit DüştüRize'de 'Vatan Haini' Diye Saldırıya Uğradı, Lice'de Şehit DüştüLice'de şehit olan Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in 5 Haziran 2013'te 'vatan haini' denilerek saldırıya uğradığı ortaya çıktı.
 • 16:27Ahlat Lokumuna Talep ArtıyorAhlat Lokumuna Talep ArtıyorBitlis’in Ahlat ilçesinde glikozsuz olarak üretilen Toy Beyi Lokumu lezzetiyle oldukça beğenilirken, kısa sürede lokumlara olan talep ise artmaya başladı.
 • 13:05Terör Saldırısı Nedeniyle İl Spor Merkezleri Açılışı İptal EdildiTerör Saldırısı Nedeniyle İl Spor Merkezleri Açılışı İptal Edildiİstanbul Atatürk Havalimanında gerçekleştirilen ve 36 kişinin hayatını kaybettiği hain terör saldırısı nedeniyle il spor merkezleri açılış törenlerinin iptal edildiği açıklandı.
 • 14:21Spor Camiası İftarda Bir Araya GeldiSpor Camiası İftarda Bir Araya GeldiMalatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Malatya spor camiasına iftar yemeği verildi.
 • 20:24Tarihi Lezzetleri Bayrama HazırlıyorTarihi Lezzetleri Bayrama HazırlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Edirneli şekerlemeci Arif Meriç'in konuşması Tarihi lezzetlerin üretiminden detay görüntüler Edirneli şekerlemeci Arif Meriç, bayramın şeker tadında geçmesi için imalathanelerinde gece gündüz üretime devam ettiklerini belirtti.
 • 17:51Şehit Uzman Çavuş Aytemiz Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiŞehit Uzman Çavuş Aytemiz Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından açılan ateş sonucu şehit düşen 28 yaşındaki uzman çavuş Emrah Aytemiz, memleketi Rize'nin Fındıklı İlçesi'nde düzenlenen cenaze töreni sonrası gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 16:04Lice'de Şehit Olan Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Cenaze NamazıLice'de Şehit Olan Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Cenaze NamazıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in cenazesi, memleketi Rize'nin Fındıklı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:53Tarihi Lezzetler Bayrama HazırlıyorEdirneli şekerlemeci Arif Meriç, bayramın şeker tadında geçmesi için imalathanelerinde gece gündüz üretime devam ettiklerini belirtti.
 • 14:36Şehit Uzman Çavuş Aytemiz, Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiŞehit Uzman Çavuş Aytemiz, Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından açılan ateş sonucu şehit düşen 28 yaşındaki Uzman Çavuş Emrah Aytemiz, memleketi Rize'nin Fındıklı İlçesi'nde düzenlenen törenle gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:06Lice'deki Terör SaldırısıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in cenazesi, memleketi Rize'nin Fındıklı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:483 İlde Şehit Acısı! Gözyaşlarıyla Uğurlandılar3 İlde Şehit Acısı! Gözyaşlarıyla UğurlandılarDiyarbakır Lice'de şehit düşen Uzman Çavuş Emrah Aytemiz ve Jandarma Astsubay Şükrü Ceylan ile Hakkari'de şehit düşen Uzman Çavuş Mehmet Arslangiray, gözyaşları arasında toprağa verildiler.
 • 21:10Şehit Cenazesi Fındıklı'daŞehit Cenazesi Fındıklı'daDiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından açılan ateş sonucu şehit düşen 28 yaşındaki uzman çavuş Emrah Aytemiz'in cenazesi Trabzon havalimanındaki karşılamanın ardından karayolu ile Rize'nin Fındıklı İlçesi'ne getirildi.
 • 20:22Şehit Uzman Çavuş'un Rize'deki Baba Evine Ateş Düştü (3)Şehit Uzman Çavuş'un Rize'deki Baba Evine Ateş Düştü (3)Şehit CENAZESİ FINDIKLI'DADiyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından açılan ateş sonucu şehit olan 28 yaşındaki Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in cenazesi Trabzon Havalimanı'ndaki karşılamanın ardından karayolu ile Rize'nin Fındıklı İlçesi'ne getirildi.
 • 17:14Şehit Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Baba Evinde Yas VarŞehit Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in Baba Evinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin baba evi Bayrak asılması Komutanların gelişi ve taziye Lice'deki terör saldırısı Saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki ailesine acı haber ulaştı Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 26 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki baba evinde yas var.İlçeye bağlı Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan şehidin babası Hasan Akın ve annesi Filiz Aytemiz'e şehadet haberini askeri yetkililer verdi.
 • 16:22Kırıkkale ve Rize'ye Diyarbakır Şehitlerinin Acı Haberi DüştüKırıkkale ve Rize'ye Diyarbakır Şehitlerinin Acı Haberi DüştüDiyarbakır'ın Lice ilçesinde şehit olan Astsubay Şükrü Ceylan'ın acı haberi Kırıkkale'ye, Uzman Çavuş Erhan Aytemiz'in acı haberi de Rize'ye ulaştı.
 • 16:16Lice'deki Terör SaldırısıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında, teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Emrah Aytemiz'in, Rize'nin Fındıklı ilçesindeki babaevinde yas var.Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan şehidin babası Hasan Akın ve annesi Filiz Aytemiz'e şehadet haberini askeri yetkililer verdi.
 • 15:24Rize'ye Şehit Ateşi DüştüRize'ye Şehit Ateşi DüştüRİZE (İHA) – Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Emrah Aytemiz’in (28) acı haberi baba ocağına ulaştı.
 • 14:29Jimnastikte Malatya'nın Büyük BaşarısıJimnastikte Malatya'nın Büyük BaşarısıMalatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Jimnastik Takımı, 16 takım arasından Ankara ve İzmir gibi iki güçlü rakipleri de geride bırakarak 5. sıraya yükseldi.
 • 15:38Asgd'den Spor Camiasına İftarAsgd'den Spor Camiasına İftarAnadolu Spor Gazetecileri Derneği(ASGD) Malatya Şubesi, spor camiasını iftar yemeğinde buluşturdu.
 • 14:45Spor Ailesi İftarda Bir Araya GeldiSpor Ailesi İftarda Bir Araya GeldiMalatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından organize edilen iftar programı düzenlendi.
 • 14:24Taş Mektep yeniden çocuk sesleriyle çınlayacakRize Fındıklı'daki köy okulunu onarmak için kolları sıvayan mimarlar, okulun yine çocuk sesleriyle çınlaması çalışmalara başladı.
 • 22:29İstanbul Kent Savunması'ndan Kabataş AçıklamasıİSTANBUL (AA) - Kabataş İskelesi'nin kaldırılıp yerine başka bir projenin hayata geçirileceği iddiası üzerine "İstanbul Kent Savunması" iskelenin önünde basın açıklaması yaptı.
 • 17:47Rize'de Trafik Kazası: 1 YaralıRize'de Trafik Kazası: 1 YaralıRize’nin Ardeşen ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 17:08Türkiye Yüzme İkincisinden Fındıklı'ya ZiyaretTürkiye Yüzme İkincisinden Fındıklı'ya Ziyaretİzmir Foça’da düzenlenen 5 kilometre Uzun Mesafe Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda ikinci olan Metehan Altıntop, antrenörü Necati Özer ile birlikte Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı ziyaret etti.