SON DAKİKA FİNİKE HABERLERİ

Son Dakika Finike Haberleri

18:51
Antalya - Kanser Hastası Aysel'in Gecikmeli Karne Sevinci Kanser hastası Aysel'in gecikmeli karne sevinci Antalya'nın Finike İlçesi'nde 1 yıldır evde eğitim gören kemik kanseri hastası 15 yaşındaki Aysel Solakoğlu, kemoterapi tedavisi nedeniyle 23 Ocak'ta alamadığı karnesini bugün Kaymakam Mesut Yakuta'nın elinden aldı.
Antalya - Kanser Hastası Aysel'in Gecikmeli Karne Sevinci
18:03
Kanser Hastası Aysel'in Gecikmeli Karne Sevinci Antalya'nın Finike İlçesi'nde 1 yıldır evde eğitim gören kemik kanseri hastası 15 yaşındaki Aysel Solakoğlu, kemoterapi tedavisi nedeniyle 23 Ocak'ta alamadığı karnesini bugün Kaymakam Mesut Yakuta'nın elinden aldı.
Kanser Hastası Aysel'in Gecikmeli Karne Sevinci
17:12
Antalya ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Antalya'da bakım yapılacağı gerekçesiyle 30 Ocak Cuma günü şehir merkezi ve bir çok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak.
16:47
CHP'li Kaptan Açıklaması "Antalya çiftçisi zararlarının karşılanmasını ve borçlarının ertelenmesini istiyor"
10:42
Antalya'da Kurbağa Kaçakçılığı Antalya’da kurbağa kaçakçılığı yapan 4 kişi, Jandarmanın son anda fark etmesiyle yakalandı.
Antalya'da Kurbağa Kaçakçılığı
21:52
Kuvvetli Yağış, Don ve Buzlanma Uyarısı Muğla ve Antalya çevrelerinde kuvvetli yağış, iç kesimlerde hafif don ve buzlanma bekleniyor.
16:09
Vücudun Biyolojik Saati Konulu Seminer Düzenlendi Özel Toros Finike Koleji, aile ve çocuk iletişimindeki sorunları çözmek için vücudumuzun biyolojik saati (kronobiyoloji) konulu seminer düzenledi.
Vücudun Biyolojik Saati Konulu Seminer Düzenlendi
11:29
AK Parti'li Badak: Antalya'da Fırtınanın Bilançosu 23 Milyon Lira AK Parti Antalya Milletvekili Badak, Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur nedeniyle 11 ilçede yaklaşık 23 milyon liralık maddi zarar meydana geldiğini söyledi.
AK Parti'li Badak: Antalya'da Fırtınanın Bilançosu 23 Milyon Lira
11:04
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü Turizm kenti Antalya'nın Akdeniz manzaralı Beydağları'nın zirvesinde 1 metreyi aşan kar nedeniyle doğa yürüyüş grupları, kar yürüyüşlerine başladı.
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü
18:55
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
18:10
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
15:19
Dondan ve Selden Etkilenenlere Destek İçin Destek Paketine İhtiyaç Var' Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, yeni yıla girilirken Antalya ve ilçelerinde yaşanan sel ve don olaylarının sonuçlarını yerinde inceledi.
Dondan ve Selden Etkilenenlere Destek İçin Destek Paketine İhtiyaç Var'
15:15
Finike'ye 95 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi Yapılacak Antalya'nın Finike ilçesine 95 yataklı yeni devlet hastanesi yapılacak.
11:13
Fırtına ve Selin Bilançosu 15 Milyon Lira Antalya'da etkili olan fırtına ve şiddetli yağmur nedeniyle Kumluca'daki tarım alanlarında 10 milyon liralık Finike'de ise 5 milyon liralık zarar tespit edildi.
Fırtına ve Selin Bilançosu 15 Milyon Lira
14:32
Antalya'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı Antalya'nın Finike ilçesinde otomobille motosikletin çarpıştığı kazada, 43 yaşındaki Ramazan Akıskalı yaşamını yitirdi.
Antalya'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
11:17
Yağmur ve Fırtına Meyve Sebze Fiyatlarını Artırdı Antalya'da son bir haftada yaşanan yağış ve fırtına nedeniyle seralar su altında kaldı, bu da fiyatların artmasına neden oldu.
10:44
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, sera ve narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı
09:34
İlçeler Antalyaspor Bayraklarıyla Süsleniyor ADSTAR, batı Antalya ilçelerine 100 adet dev bayrak asarak ilçeyi kırmızı beyaz bayraklarla süslemeyi düşünüyor.
İlçeler Antalyaspor Bayraklarıyla Süsleniyor
01:03
Antalya'da Çaya Düşen Çoban Öldü Antalya'nın Finike ilçesinde, Kapıçayı Çayına düşen çoban hayatını kaybetti.
23:25
Finike'de Dereye Düşen Çoban Yaşamını Yitirdi Antalya'nın Finike ilçesinde yağmur sularıyla yükselen dereye düşen çoban 51 yaşındaki Turgut Soydaş yaşamını yitirdi.
Finike'de Dereye Düşen Çoban Yaşamını Yitirdi
18:31
Sebzeye Don ve Sel Zammı (2) Fırtına ÜRETİCİYİ VURDU Antalya'da önce don ardından fırtına ve sağanak yağışın vurduğu sebze ve meyve üreticisi yüzde 100 fiyat artışının kendilerine hiç yansımadığını söyledi.
Sebzeye Don ve Sel Zammı (2)
18:29
Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da önce don ardından fırtına ve sağanak yağışın vurduğu sebze ve meyve üreticisi yüzde yüz fiyat artışının kendilerine hiç yansımadığını söyledi.
Sebzeye Don ve Sel Zammı
17:01
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde fırtına ve yağmur nedeniyle zarar gören alanları inceleyen CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, tarım sigortası sisteminin işlemediğini, sistemin yeniden gözden geçirilerek aksaklıklarının giderilmesi gerektiğini söyledi.
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor
16:58
Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, hem örtüaltı üretimi hem de narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Sebzeye Don ve Sel Zammı
10:59
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Antalya'nın bazı ilçelerinde yağış ve fırtına nedeniyle sera ve tarım arazileri zarar gören çiftçileri telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu
10:36
Finike Devlet Hastanesinde Renkli Doppler Cihazı Hizmete Girdi Antalya’nın Finike ilçesi Devlet Hastanesi’nde kadın doğum polikliniğinde renkli doppler cihazı hizmete sunuldu.
Finike Devlet Hastanesinde Renkli Doppler Cihazı Hizmete Girdi
08:34
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:35
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları Antalya'da önceki akşamdan dün öğle saatlerine kadar etkili olan fırtına ve kuvvetli yağışın ardından kent genelinde temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı.
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları
16:31
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Fırtına ve kuvvetli yağışın etkisinin azalmasıyla Antalya'da temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı Meteoroloji verilerine göre dün saat 08.00 ile bugün saat 08.00 arasında en çok yağışı Kaş ilçesi aldı Kaş ilçesinde selin etkisiyle Çerçiler Mahallesi'nde yolun bir bölümünün çökmesi sonucu hasar oluştu Kumluca'daki Alakır Çayı üzerinde bulunan Alakır Barajı'nda doluluk oranı yüzde 98,8'e ulaştı, baraj suları bentlerin üzerinden taşmaya başladı.
15:34
Finike'de Heyelanda Hasar Gören 2 Ev Tahliye Edildi Antalya'nın Finike ilçesinde şiddetli yağış sonucu oluşan toprak kayması nedeniyle bitişik 2 ev yıkılma noktasına geldi.
Finike'de Heyelanda Hasar Gören 2 Ev Tahliye Edildi
11:06
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı Antalya’da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı
10:27
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı
08:45
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
21:05
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Hayatı Felç Etti Fırtına ve yağmurun etkili olduğu Antalya'da, Kumluca ilçesinin ardından 3 ilçede daha okulların tatil edildiği açıklandı.
20:58
Demre'de Okullara Bir Gün Daha Tatil Antalya'nın Demre ilçesinde meydana gelen şiddetli sağanak ve fırtına sebebiyle okulların tatili bir gün daha uzatıldı.
Demre'de Okullara Bir Gün Daha Tatil
19:38
Demre'de Fırtına ve Sağanak Yağış ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Demre ilçesinde etkili olan fırtına ve sağanak yağış nedeniyle ağaçlar devrildi, seralar sular altında kaldı.
Demre'de Fırtına ve Sağanak Yağış
19:09
Antalya İçin Fırtına ve Kuvvetli Yağış Uyarısı Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezi, Antalya Körfezi açıklarında fırtına. kentte sağanak beklendiğini bildirdi Sağanak ve fırtınanın beklendiği Kumluca ilçesinde okullarda yarın eğitime ara verildi.
19:00
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi- Kuvvetli yağışın en çok etkili olduğu Döşemealtı ilçesinde metrekareye 342,5 kilogram yağış düştü- İstanbul'dan gelen ve Gazipaşa Havalimanı'na inmesi gereken bir yolcu uçağı, kuvvetli rüzgar nedeniyle Antalya'ya iniş yaptı- Döşemealtı ilçesindeki bir camide yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın söndürüldü Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü
18:13
Seralar Su Altında Kaldı Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı- Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi- Finike-Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı- Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu Antalya'nın Aksu, Kumluca, Finike ve Demre ilçelerinde kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle günlük hayat olumsuz etkilendi.
Seralar Su Altında Kaldı
18:12
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve yağmur yaşamı felç etti, okullar tatil edildi (ek) DEMRE'DE GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
17:45
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi Finike Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu.
17:34
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11) Demre'de GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11)
16:47
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur, Demre ilçesinde tarım alanlarını vurdu.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti
15:19
Demre'de Seraları Su Bastı Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur, Demre ilçesinde tarım alanlarını vurdu.
Demre'de Seraları Su Bastı
15:01
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8) Tatil KARARINA FIRTINA NEDEN OLDU Antalya'da okulların tatil edilmlesine, ağaçların devrilmesine, çatıların uçmasına, yolların göle dönmesine, ev ve işyerlerini su basmasına yol açan şiddetli yağış ve fırtınanın akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği açıklandı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8)
14:16
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi.
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına
13:55
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip Antalya Büyükşehir Belediyesi, 988 personel ve 129 araçla sivrisinek mücadelesi yapacak.
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip
12:31
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'nın Finike ilçesinde etkili olan soğuk hava narenciye bahçelerini olumsuz yönde etkiledi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
12:25
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi
11:35
Antalya'da Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Okullar Tatil Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:54:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FİNİKE HABERLERİ
[Hata Bildir]