08:1400
SON DAKİKA GAZİANTEP VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Gaziantep Valiliği Haberleri

   

  Gto'ya Anlamlı Plaket

  Gto'ya Anlamlı Plaket

  Gaziantep Valiliği ve TRT İşbirliğiyle düzenlenen “ 36.Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne verdiği destek ve katkıdan dolayı TRT tarafından Gaziantep Ticaret Odası’na (GTO) teşekkür plaketi verildi. (Dün 14:06)

   

  Araban'da ÇPL İnşaatı Başladı

  Gaziantep'in Araban ilçesinde Çok Programlı Lisenin inşaatına başlandı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  İşitme Engelliler Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi

  İşitme Engelliler Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi

  Gaziantep İşitme Engelliler Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nde SODES projesi kapsamında eğitim alan işitme engelli kursiyerler Türkiye’de bir ilke imza attı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 169. Yıldönümü

  Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Demokrasi Meydanı'nda çelenk sunma töreni düzenlendi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Nizip'te Sodes Projesi

  Nizip Engelliler Derneği ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan ''Teknoloji Engel Tanımaz'' projesi kapsamında okullardaki bilgisayarların bakım ve onarımı yapıldı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Gaziantep'te Gümrük Kaçakçılığı

  Jandarma ekipleri, yılın ilk çeyreğinde piyasa değeri 12 milyon TL olan gümrük kaçağı ürün ele geçirdi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Nizip'te Sodes Projesi

  Nizip'te, ''Kursumu Alıyorum SBS ve Üniversiteyi Sodes ile Kazanıyorum 4'' projesi kapsamında, okul yönetimi ve değerlendirme toplantısı yapıldı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Gaziantep'e, İşadamından 18 Derslikli Ortaokul

  Gaziantep'e, İşadamından 18 Derslikli Ortaokul

  Gaziantep'te, İşadamı Adnan İnanıcı tarafından yaptırılacak olan 18 derslikli ortaokulun protokol imza töreni gerçekleşti. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Gaziantep Üniversitesi'nde Nevruz Kutlaması

  Gaziantep Valiliği İl Kültür Müdürlüğü ve Gaziantep Üniversitesi işbirliğiyle, üniversite kampüsünde Nevruz etkinliği düzenlendi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Gaziantep'te Şehitler Anıldı

  Gaziantep'te, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle, şehitlikte düzenlenen törene katılanlar duygulanarak gözyaşı döktü. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Kadooğlu'ndan Gaziantep'e 33 Derslikli İlköğretim Okulu

  Kadooğlu'ndan Gaziantep'e 33 Derslikli İlköğretim Okulu

  Gaziantep Valisi Erdal Ata, son yıllarda eğitime ciddi yatırımlar yapılmış olmasına rağmen okullarda derslik açıklarının olduğunu belirtti. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gso Başkanı Konukoğlu'na Anlamlı Teşekkür Plaketi

  Gso Başkanı Konukoğlu'na Anlamlı Teşekkür Plaketi

  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’na, ‘Engelsiz İstihdam Merkezi’nin kurulmasına destek verdiği için teşekkür plaketi sunuldu. (16 Mart 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri