06:0400
SON DAKİKA GAZİANTEP HABERLERİ

Son Dakika Gaziantep Haberleri

   

  Kadına Şiddete Hayır Konferansı'

  Kadına Şiddete Hayır Konferansı"

  Şanlıurfa'da "Kadına Şiddete Hayır Konferansı"- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Çelik: "Bugün savaşı çıkaranlar kadınlar değil ama maalesef en çok mağdur olanlar kadınlarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz. Bunun acısını hep beraber yaşıyoruz"ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, "Bugün savaşı çıkaranlar kadınlar değil ama maalesef en çok mağdur olanlar (Dün 23:15)

   

  Şanlıurfa'da "Kadına Şiddete Hayır Konferansı"

  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Çelik: "Bugün savaşı çıkaranlar kadınlar değil ama maalesef en çok mağdur olanlar kadınlarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz. Bunun acısını hep beraber yaşıyoruz" (Dün 20:57)

   

  DTB'de Ayçekirdeğinin Kilosu, 2,58 Liradan İşlem Gördü

  Denizli Ticaret Borsasında çerezlik çiğ ayçekirdeğinin kilosu, 2,58 liradan işlem gördü. (Dün 20:46)

   

  Samsunspor'un "9 Puan Kabusu" Bitti

  Samsunspor, oyuncularından Teofanis Gkekas, Bean Ofoso ve Piri'ye olan borçlarını ödeyerek, 9 puanının silinmesinden kurtuldu. (Dün 20:06)

   

  Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Samsunspor Maçına Hazırlanıyor

  PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ligin 11. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Samsunspor maçının hazırlıklarına devam etti. (Dün 19:58)

   

  Samsunspor Ucuz Kurtuldu

  Samsunspor Ucuz Kurtuldu

  Samsunspor Başkanı Mehmet Bank, eski futbolcuları Teofanis Gekas için 310 bin Avro ve 22 bin İsviçre frangı, Phiri içinde 25 bin dolar ödeyerek toplamda takımın 9 puanının silinmesini engellediklerini söyledi. (Dün 19:56)

   

  Çadır Kentte 'Kadına Şiddete Hayır' Konferansı

  Çadır Kentte 'Kadına Şiddete Hayır' Konferansı

  Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'ndeki Süleymanşah Çadır Kenti'nde 'Kadına Şiddete Hayır' konulu konferans düzenlendi. (Dün 19:55)

   

  Osmaniye Ticaret Borsası

  İç Antep fıstığının kilogramı en yüksek 58,80 liradan satıldı. (Dün 19:51)

   

  Samsunspor, Ödeme Yapınca 9 Puanı Kurtardı

  Samsunspor, Ödeme Yapınca 9 Puanı Kurtardı

  Samsunspor Kulübü Başkanı Mehmet Pank, “310 bin Euro Gekas’a, Bahia’ya ise 24 bin 500 Frank ödemeyi yaptık. Futbolcularımızın ödemelerini de en kısa zamanında yapıp bu sıkıntıları ortadan kaldıracağız” dedi. (Dün 19:39)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 06:04:46. #1.12#