SON DAKİKA GAZİEMİR HABERLERİ

Son Dakika Gaziemir Haberleri

 • 02:58Öğretmenler Günü'nde, Öğretmene Kafa AttılarÖğretmenler Günü'nde, Öğretmene Kafa AttılarGaziemir Belediyesi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir otelde düzenlediği baloda Gaziemir Belediyesi Özel Kalem Müdürü M.T., öğretmenlerden birini darp etti.
 • 18:19Öğretmenin Darpedildiği İddiasıÖğretmenin Darpedildiği İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gaziemir Belediye binasının dış görüntüsü- Gaziemir Belediyesi önünde, protesto için bir araya gelen gruptan detay görüntüler- Memur-Sen İzmir Temsilcisi Ali Musa Bina'nın basın açıklaması Gaziemir Belediyesinin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte, belediyenin özel kalem müdürünün bir öğretmeni darpettiği iddiası üzerine Memur-Sen İzmir Temsilciliği öncülüğünde bir ataya gelen bir durum yaşanan olayı protesto etti.
 • 18:16Öğretmenler Günü'nde Darp Edildiği İddiasıMemur-Sen İzmir Temsilciliği üyeleri, Gaziemir Belediyesinin Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği baloda, belediyede görevli kişinin bir öğretmeni darp etmesini kınadı.
 • 16:32İzmir - 24 Kasım'da Öğretmene Darpİzmir - 24 Kasım'da Öğretmene Darp24 Kasım'da öğretmene darp İZMİR'in Gaziemir İlçesi'ndeki bir otelde, Gaziemir Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen yemekli toplantıda, Belediye Başkan Halil İbrahim Şenol'un salondaki gürültü nedeniyle öğretmenleri uyarmasının ardından bazı öğretmenlerin tepki için salonu terk ettiği sırada, iddiaya göre belediyenin Özel Kalem Müdürü Mehmet Tuncer, öğretmenlerden Birleşik Kamu-İş Genel Örgütlenme Sekreteri Barış Düdü'ye kafa attı.
 • 15:5224 Kasım'da Öğretmenin Burnunu Kırdılar24 Kasım'da Öğretmenin Burnunu Kırdılarİzmir'in Gaziemir İlçesi'ndeki bir otelde, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen yemekli toplantıda, Belediye Başkan Halil İbrahim Şenol'un gürültü nedeniyle öğretmenleri uyarmasının ardından bazı öğretmenlerin tepki için salonu terk ettiği sırada, iddiaya göre belediyenin Özel Kalem Müdürü Mehmet Tuncer, öğretmen Barış Düdü'ye kafa attı.
 • 02:05Öğretmenler Günü'nde Darbedildiği İddiasıİzmir'de bir öğretmenin, Öğretmenler Günü dolayısıyla Gaziemir Belediyesince düzenlenen baloda belediyenin Özel Kalem Müdürü tarafından darbedildiği iddia edildi.
 • 13:01Asker Arkadaşları 30 Yıl Sonra BuluştuAsker Arkadaşları 30 Yıl Sonra Buluştuİzmir Gaziemir'de 1986-87 döneminde askerlik yapanlarla komutanları yaklaşık 30 yıl sonra Antalya'nın Kemer İlçesi'nde bir araya geldi.
 • 09:5451 Dönüm Moloz Döküm Sahası Ağaçlandırılıyor51 Dönüm Moloz Döküm Sahası Ağaçlandırılıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir Evka-7 mevkiindeki taş ocağından sonra moloz ve inşaat atıklarının çevreye zarar vermeden depolandığı Buca Kırıklar Mahallesi’ndeki moloz döküm sahasının da ağaçlandırma çalışmalarına başladı.
 • 12:19CHP İzmir'de Kongre Maratonu BaşlıyorCHP İzmir İl Teşkilatı'nda, delege seçimlerinin tamamlanmasından sonra 30 ilçede yeni başkan ve yönetim belirlenmesi için kongreler başlıyor.
 • 07:42Türk İstihbaratı Dünyaya Ders VerdiTürk İstihbaratı Dünyaya Ders VerdiAvrupa ülkeleri terörle mücadelede büyük güçlük yaşarken, IŞİD'e en büyük darbeyi örgütün bombacı birimlerini adeta çökerterek Türk istihbarat birimleri vurdu.
 • 12:21Doğa İçin Pedal BastılarDoğa İçin Pedal Bastılarİzmir’in Gaziemir ilçe Belediyesi’nin ‘Arabadan in, bisiklete bin,’ ‘Doğa için pedalla’ sloganıyla ikincisini düzenlediği Bisiklet Festivali’ne 200’e yakın bisikletçi katıldı.
 • 10:27Gaziemirliler Doğa İçin PedalladıGaziemirliler Doğa İçin Pedalladıİzmir'in Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği 2. Bisiklet Festivali’ne, Gaziemir Aktif Pedal topluluğuna üye 200’e yakın bisikletçi katıldı.
 • 15:31Gaziemir'de Barış FestivaliGaziemir'de Barış FestivaliGaziemir Belediyesinin, Tiyatro Platformunun katkılarıyla “Barış için, hemen şimdi” sloganıyla düzenlediği Barış Festivaline ülkemizde ve Paris’te yaşanan terör olayları damga vurdu.
 • 14:18Gaziemir Haykırdı: Barış İçin, Hemen ŞimdiGaziemir Haykırdı: Barış İçin, Hemen ŞimdiGaziemir Belediyesi'nin, Tiyatro Platformu'nun katkılarıyla "Barış için, hemen şimdi" sloganı ile düzenlediği Barış Festivali'ne ülkemizde ve Paris'te yaşanan terör olayları damga vurdu.
 • 12:49Kanlı Eylemde Kullanılacak Patlayıcı, Polisin Eşyası Arasında GetirilmişKanlı Eylemde Kullanılacak Patlayıcı, Polisin Eşyası Arasında Getirilmişİzmir'de kanlı eylemlerini gerçekleştiremeden yakalanan teröristlerin patlayıcıları İzmir'e tayini çıkan polis memurunun ev eşyası arasında getirdikleri tespit edildi.
 • 12:29İzmir'de En Büyük Şehir Dönüşümü Gaziemir, Aktepe ve Emrez'deİzmir'de En Büyük Şehir Dönüşümü Gaziemir, Aktepe ve Emrez'deİzmir Büyükşehir Belediyesi Gaziemir, Aktepe ve Emrez bölgelerinde 122 hektarlık alanda, en büyük şehir dönüşümü projesini uygulamaya hazırlanıyor.
 • 11:53Beş Yıldır Gençlerle Yaşlıları BuluşturuyorBeş Yıldır Gençlerle Yaşlıları Buluşturuyorİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal projesi, gençlerle yaşlılar arasındaki kuşak çatışması ve empati noksanlığına ilaç oldu.
 • 10:27İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'deki Terör OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İzmir Adliyesinin dış görüntüleri- Gözaltına alınan zanlıların adliyeye sevk görüntüleri İzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan zanlılardan 5'i adliyeye sevk edildi.
 • 18:46Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir GalasıAli Baba ve 7 Cüceler'in İzmir GalasıCem Yılmaz'ın dün vizyona giren iddialı filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir'de özel gösterim yapıldı.
 • 18:45İzmir 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir Galasıİzmir 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir Galası'Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir galası CEM Yılmaz'ın dün vizyona giren iddialı filmi "Ali Baba ve 7 Cüceler" için İzmir'de özel gösterim yapıldı.
 • 18:01Ali Baba ve 7 CücelerAli Baba ve 7 Cüceler" Filminin GösterimiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sinema salonun dışından detaylar- Salondaki insanlar ve Cem Yılmaz'ın yaptığı kısa konuşma "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminin İzmir gösterimi- Gaziemir'deki bir alışveriş merkezindeki gösterime, Cem Yılmaz da katıldı Komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz, yazıp yönettiği "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminin İzmir gösterimine katıldı.
 • 17:58Ali Baba ve 7 Cüceler'in İzmir GalasıAli Baba ve 7 Cüceler'in İzmir GalasıÜnlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galasında sevenleriyle buluştu.
 • 17:41Ali Baba ve 7 Cüceler" Filminin İzmir GösterimiKomedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz, yazıp yönettiği "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminin İzmir gösterimine katıldı.
 • 20:41İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 5 zanlıdan 3'ü tutuklandı.
 • 12:11İzmir - PKK'nın Bombacı Timi, Adliyeye Gönderildiİzmir - PKK'nın Bombacı Timi, Adliyeye GönderildiPKK'nın bombacı timi, adliyeye gönderildi Adliyeye güle güle gitti İZMİR'e, saldırı için gelen ve ormanlık alanda gizlenen bombaları alırken yakalanan terör örgütü PKK üyesi İ.E. ile kendisine yardım eden 4 arkadaşı, sorgularının tamamlanmasıyla adliyeye gönderildi.
 • 12:06PKK'nın Bombacı Timi, Adliyeye GönderildiPKK'nın Bombacı Timi, Adliyeye Gönderildiİzmir'e, saldırı için gelen ve ormanlık alanda gizlenen bombaları alırken yakalanan PKK üyesi İ.E. ile kendisine yardım eden 4 arkadaşı, adliyeye gönderildi.
 • 11:23İzmir'de 12 Hırsızlığın Zanlısı Suç Makinesi Yakalandıİzmir'in Balçova, Gaziemir ve Karşıyaka ilçelerindeki 12 evden hırsızlık vakasının zanlısı, düzenlenen bir operasyonla yakalandı.
 • 11:05İzmir'de Asayişİzmir'de 12 evden hırsızlık yaptığı öne sürülen 1 kişi tutuklandı Alınan bilgiye göre, Balçova, Gaziemir ve Karşıyaka ilçelerinde gerçekleşen 12 evden hırsızlık olayıyla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, hırsızlığı O.E.A'nın (28) yaptığını belirledi.
 • 10:53PKK'nın Bombacı Timi Adliyeye Sırıta Sırıta Gitti!PKK'nın Bombacı Timi Adliyeye Sırıta Sırıta Gitti!İzmir'de Atatürk'ün ölüm yıl dönümü anma törenlerini kana bulamaya hazırlanırken yakalanan İbrahim E. ve 4 kişi adliyeye sevk edildi. Bombacının adliye yolunda sırıtması dikkat çekti.
 • 10:49Terör OperasyonuTerör OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Emniyet binasından detaylar ve adliye sevk edilen şüpheliler - Gözaltındaki terör örgütü PKK üyesi 14 kişiden 5'i adliyeye sevk edildi- İzmir ve Diyarbakır'daki operasyonlarda yakalanan 9 kişinin emniyetteki sorgusu sürüyor İzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan 14 kişiden 5'i adliyeye sevk edildi.
 • 10:13İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan 14 kişiden 5'i adliyeye sevk edildi.
 • 00:14İzmir'de Terör Operasyonu: 14 Gözaltıİzmir'de Terör Operasyonu: 14 Gözaltıİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 14'e yükseldi.
 • 23:23İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 14'e yükseldi.
 • 12:05Kadına Dair Her Şey Gaziemir'deKadına Dair Her Şey Gaziemir'deGaziemir Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Kadının İnsan Hakları-Yeni Çözümler Derneği birlikteliğiyle ‘Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı’ eğitimi düzenleniyor.
 • 20:08İzmir'de Patlayıcıların Bulunma Anı Kameradaİzmir'de Patlayıcıların Bulunma Anı Kameradaİzmir’in Gaziemir ilçesinde, eylem hazırlığındaki terör örgütü PKK üyesi teröristlerin toprağa gömdüğü patlayıcıların bulunma anına ait görüntüler ortaya çıktı.
 • 16:52İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de, eylem hazırlığındaki terör örgütü PKK üyesi teröristlerin toprağa gömdüğü patlayıcıların bulunma anına ait görüntüler ortaya çıktı.
 • 14:42İzmir Polisi Katliamı Önlediİzmir Polisi Katliamı ÖnlediDiyarbakır’dan İzmir’e gelen terör örgütü PKK üyesi İ.E. ve iki arkadaşı, 18 kilo C4 patlayıcı, 10 el bombası ve bir telefon tetikleme düzeneğiyle yakalandı.
 • 13:07Teröristlerin Üzerinden Polis Kimliğine Çok Benzeyen Kart ÇıktıTeröristlerin Üzerinden Polis Kimliğine Çok Benzeyen Kart Çıktıİzmir'de PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 5'e çıktı. Zanlılardan birinin üzerinden Mervan A. isimine düzenlenmiş polis kimliğine benzeyen kart çıktı.
 • 12:12İzmir'de PKK'nın Üç Kişilik Bombacı Timi 17.5 Kilo Patlayıcıyla Yakalandıİzmir'de PKK'nın Üç Kişilik Bombacı Timi 17.5 Kilo Patlayıcıyla Yakalandıİzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekiplerinin düzenlediği operasyonda, genel seçimler öncesinde kentteki mitinglerde bombalı eylem planlayan, ancak bunu gerçekleştiremeyen, saldırı için tekrar gelen PKK'lı, 36 yaşındaki İ.E. ile kendisine yardım eden 2 arkadaşını yakaladı.
 • 11:45PKK'nın 3 Kişilik Bombacı Timi 17.5 Kilo Patlayıcıyla Yakalandı (Yeniden) (2)PKK'nın 3 Kişilik Bombacı Timi 17.5 Kilo Patlayıcıyla Yakalandı (Yeniden) (2)İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekiplerinin düzenlediği operasyonda, genel seçimler öncesinde kentteki mitinglerde bombalı eylem planlayan, ancak bunu gerçekleştiremeyen, saldırı için tekrar gelen PKK'lı, 36 yaşındaki İ.E. ile kendisine yardım eden 2 arkadaşını yakaladı.
 • 10:53Ulu Önderi Konserle AndılarUlu Önderi Konserle AndılarKarşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 77. yılında klasik müzik konseriyle andı.
 • 18:48Alman İş Adamları, Fuar İzmir'i SorduAlman İş Adamları, Fuar İzmir'i Sorduİzmir, fuarcılık sektöründe lider bölgeler arasında yer alan Almanya Aşağı Saksonya eyaletinin Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı'nı ağırladı.
 • 17:09Yapı Sektörünün Ege ve Akdeniz Buluşmasına Büyük İlgiTürk yapı sektörünün Ege ve Akdeniz Bölgesi'ndeki en büyük buluşması 21. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir'i 30.195 kişi ziyaret etti.
 • 11:41Gaziemir Ata'sı İçin KoştuGaziemir Ata'sı İçin KoştuUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. yıldönümünde Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ata’ya Saygı Koşusu’na yüzlerce kişi katıldı.
 • 09:56Fuar İzmir'i SordularBaşkan Aziz Kocaoğlu, fuarcılık sektöründe dünyanın lider bölgeleri arasında yer alan Almanya Aşağı Saksonya eyaletinin Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı'nı ağırladı.
 • 14:29İzmir'de 'Ata'ya Saygı' Koşusuİzmir'de 'Ata'ya Saygı' Koşusuİzmir'in Gaziemir İlçesi'nde bu yıl ilk kez düzenlenen 'Ata'ya Saygı Koşusu'na 7'den 70'e yüzlerce sporcu katıldı, renkli görüntüler ortaya çıktı.
 • 16:04Yapı Sektöründe Ege ve Akdeniz'in En Büyük Buluşması21. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İZMİR Yeni Fuar alanı, Fuar İzmir'de açıldı.
 • 15:56Mor Kravatla Siyasi MesajMor Kravatla Siyasi Mesajİzmir'de Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, kadına yönelik şiddetle mücadele için iki günlük çalıştay düzenledi.
 • 14:57Yapı Sektöründe Ege ve Akdeniz'in En Büyük BuluşmasıYapı Sektöründe Ege ve Akdeniz'in En Büyük Buluşması21. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İZMİR Yeni Fuar alanı, Fuar İzmir'de açıldı
 • 12:22Yapı Fuarı Turkeybuıld, Fuar İzmir'de AçıldıYapı Fuarı Turkeybuıld, Fuar İzmir'de AçıldıTurkeybuild İzmir, 5 Kasım’da yeni fuar alanı “Fuar İzmir-Gaziemir”de açıldı.