12:5600
SON DAKİKA GAZİEMİR HABERLERİ

Son Dakika Gaziemir Haberleri

   

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği’nin (DAGAB) düzenlediği sohbet toplantılarının misafiri olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, özgür medyayı susturma operasyonuna, “Operasyonların hepsine karşıyım. Demokrasi sadece bana, şuraya dokunduğu zaman değil, herkes için gerekli. Bu ülkeye demokrasi yerleşecekse bu operasyonların olmaması lazım." sözleriyle tepki gösterdi. (Bugün 11:31)

   

  Duygulandıran Tablo

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği'ni ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, üzerinde babası İhsan Kocaoğlu ile birlikte kendi fotoğrafının da bulunduğu bir tablo armağan edildi. (Bugün 08:55)

   

  Fuar İzmir Tam Not Aldı

  Fuar İzmir Tam Not Aldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Gaziemir’de inşaatı devam eden Fuar İzmir’i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, projenin İzmir’i uçuracağı fikrinde birleşti. (Dün 17:32)

   

  Kocaoğlu'ndan Kalkınma Kurulu Üyelerine 'Yeni Fuar' Turu

  Kocaoğlu'ndan Kalkınma Kurulu Üyelerine "Yeni Fuar" Turu

  Gaziemir’de inşaatı hızla devam eden Fuar İzmir’i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, hayran kaldıkları projenin “İzmir’i uçuracağı” fikrinde birleşti. (Dün 16:27)

   

  "Bu Proje İzmir'i Uçurur"

  Gaziemir'de inşaatı hızla devam eden Fuar İzmir'i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, hayran kaldıkları projenin "İzmir'i uçuracağı" fikrinde birleşti. (Dün 13:33)

   

  CHP Gaziemir'den 'Çarşı'Ya Destek

  CHP Gaziemir'den "Çarşı"Ya Destek

  Kadın kollarının düzenlediği ‘birlik ve dayanışma gününde’ 17 Aralık’ın yıl dönümüne değinen CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, darbe yapma suçlamasıyla yargılanan Çarşı taraftar grubuna selam gönderdi, “Onlar o mahkemeyi insanlık davası adına tirübüne çevirecekler” dediGaziemirli kadınlar Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Beste Düğün Salonu’nda düzenlenen Birlik ve Dayanışma Çayı’nda bir araya geldi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Altay'da Taşpınar ve Ekibinden Borç Jesti

  Altay'da Ahmet Taşpınar başkanlığındaki eski yönetim, görev yaptığı 2010-2011 dönemine ait 152 bin 258 TL'lik SGK borcunu üstlendi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'in 11. itfaiyesi Gaziemir'de Kuruldu

  Türkiye'nin en nitelikli itfaiye teşkilatları arasında yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, kentlilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çıtasını yükseltmeye devam ediyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'in 11. İtfaiye Merkezi Gaziemir'de Kuruldu

  İzmir'in 11. İtfaiye Merkezi Gaziemir'de Kuruldu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 11. İtfaiye binasını Gaziemir ilçesinde kurdu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Elektrik Kesintileri

  İzmir'de Elektrik Kesintileri

  Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.’den verilen bilgiye göre; 15, 16, 17 Aralık tarihlerinde bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  İzmir Rota Koleji'nden Teşekkür Ziyareti

  İzmir Rota Koleji'nden Teşekkür Ziyareti

  Bayanlar Voleybol 2'nci Ligi'nde play off mücadelesi veren Rota Koleji, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol'u ziyaret etti. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  SHOEXPO Geliyor

  Ayakkabı Yaz - 37. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı'nda, 2015 yazının modasını belirleyecek birbirinden renkli modelleri görücüye çıktı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

  Turizmin Kalbi İzmir'de Atıyor

  Türkiye'nin en büyük turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Fuarı, İtalya ve Adıyaman'ın partnerliğinde, 900'e yakın firmanın katılımıyla açıldı TÜRSAB Başkanı Ulusoy: "Dost ülkelere sesleniyorum, Türkiye artık vize konacak bir ülke değil iyi bir müşteri" "Bize zorluk çıkarmayın, vize duvarlarını kaldırın. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Zehir Taciri 8 Kişi Tutuklandı

  İzmir'de Zehir Taciri 8 Kişi Tutuklandı

  İzmir’de düzenlenen narkotik operasyonlarında gözaltına alınan 15 kişiden 8’i tutuklandı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP Gaziemir Gençlik Kolları, Gezi'yi Unutmadı

  CHP Gaziemir Gençlik Kolları, Gezi'yi Unutmadı

  CHP Gaziemir Gençlik Kolları, Gezi olaylarında yaşamını yitiren 20'li yaşlardaki gençler anısına 25 yaşında zeytin ağacı dikti. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Başkan Şenol: 'Bu Ülkenin Çimentosuyuz'

  Başkan Şenol: "Bu Ülkenin Çimentosuyuz"

  İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği (BAL-GÖÇ) Gaziemir-Sarnıç Şubesi’nin düzenlediği “Geleneksel Dayanışma Gecesi’nde” konuşan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, örgütlü toplum ve STK’ların önemine değindi, anavatana göçle gelenlerin ülkenin çimentosu olduğunu vurguladı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Motosiklet Kamyonete Çarptı: 1 Yaralı

  Motosiklet Kamyonete Çarptı: 1 Yaralı

  İzmir’in Karabağlar ilçesinde, motosikletiyle kırmızı ışıktan geçtiği iddia edilen Pınar Karabaş, kamyonete çarptı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Kırmızı Işıkta Geçen Kadın Kaza Yaptı

  Kırmızı Işıkta Geçen Kadın Kaza Yaptı

  İzmir’in Karabağlar ilçesinde motosikletiyle kırmızı ışıktan geçtiği iddia edilen Pınar Karabaş, kamyonete çarptı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Rüya Gibi Turnuvada Görkemli Final

  Rüya Gibi Turnuvada Görkemli Final

  Gaziemir Belediyesinin Şavkar'la ortaklaşa düzenlediği 1. Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası, ilk yılındaki geniş katılımı, hatasız organizasyonuyla dikkat çekti. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  İzak Yetenekli Sporcu Taramasına Başladı

  İzak Yetenekli Sporcu Taramasına Başladı

  İzmir Atletizm Spor Kulübü (İZAK) Medya Direktörü Adnan Yahşi, amatör sporların gelişmesi için okullarda yetenekli sporcu taramasına başladıklarını söyledi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gaziemir'de Cimnastik Şöleni Başladı

  Gaziemir'de Cimnastik Şöleni Başladı

  1. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Turnuvası ilçeye büyük heyecan yaşattı. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Taş'tan Ballıdağ Hastanesi Açıklaması

  Başkan Taş'tan Ballıdağ Hastanesi Açıklaması

  Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, Ballıdağ Hastanesi hakkında çıkan haberlere aldırış etmediklerini belirterek, “Biz, Ballıdağ Hastanesinden ümidi kestik” dedi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kocaoğlu: 'Atamızın Mirası İEF'i Yaşatmak Zorundayız'

  Kocaoğlu: "Atamızın Mirası İEF'i Yaşatmak Zorundayız"

  Gaziemir’deki yeni fuar kompeksinin inşaatını tüm hızıyla sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da İzmir Enternasyonal Fuarı’nın geleceğini şekillendirecek yol haritasını belirlemek için harekete geçti. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Fuar İçin 'Ortak Akıl' Toplantısı

  Fuar İçin "Ortak Akıl" Toplantısı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Türkiye Cumhuriyeti'nin dünya ile entegrasyonunda atılan ilk temel" olarak tanımlanan Fuar'da bir değişim ve yenilenme sürecini masaya yatırdı. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kadınlar Voleybol 2'nci Liginde İzmir Derbisi

  Kadınlar Voleybol 2'nci Ligi A Grubu'nda zirve mücadelesi veren Rota Koleji ile Karşıyaka Asrın Grup, yarın İzmir derbisinde kozlarını paylaşacak. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye'de Yapılacak İlk Özel Cimnastik Turnuvası Başladı

  Türkiye'de Yapılacak İlk Özel Cimnastik Turnuvası Başladı

  İzmir'in Gaziemir ilçesinde düzenlenen "1. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Turnuvası" başladı. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Enternasyonal Fuarı'nın Geleceği Görüşüldü

  İzmir Enternasyonal Fuarı'nın Geleceği Görüşüldü

  Gaziemir ilçesindeki yeni fuar alanı inşaatına devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF)’nın geleceğini şekillendirecek yol haritasını belirlemek için harekete geçti. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gündeminde Fuar Vardı

  Gündeminde Fuar Vardı

  46. kez toplanan İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, Aralık ayında Gaziemir'deki yeni fuar kompleksi şantiyesini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden brifing alacak. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  İzmir Hamzaoğlu' Nun Babası Toprağa Verildi

  İzmir Hamzaoğlu' Nun Babası Toprağa Verildi

  Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı ve eski Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun dün vefat eden babası Ahmet Hamzaoğlu, bugün İzmir'de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamzaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi

  Hamzaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi

  Onur ATIŞ - İZMİR DHA (fotoğraflı) Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı ve eski Akhisar Belediyespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun dün vefat eden babası Ahmet Hamzaoğlu, bugün İzmir'de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamzaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi

  Hamzaoğlu'nun Babası Toprağa Verildi

  Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı ve eski Akhisar Belediyespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun dün vefat eden babası Ahmet Hamzaoğlu, bugün İzmir'de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamza Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  Hamza Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  A Milli Takım Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu'nun dün vefat eden babası Ahmet Hamzaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamza Hamzaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Hamza Hamzaoğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Türkiye A Milli Futbol Takımı Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu'nun babası Ahmet Hamzaoğlu, İzmir’de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamza Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  Hamza Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  A Milli Futbol Takımı Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu'nun babası Ahmet Hamzaoğlu'nun cenazesi İzmir'de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  Hamzaoğlu'nun Acı Günü

  A Milli Futbol Takımı Antrenörü Hamza Hamzaoğlu'nun babası Ahmet Hamzaoğlu'nun cenazesi İzmir'de toprağa verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İzmir Büyükşehir Belediyesin'in Bütçesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesin'in Bütçesi

  Belediye Meclisi toplantısında, "2015 Mali Yılı Performans Programı" ve "2015 2017 Mali Yılları Bütçesi" onaylandı 3 milyar 892 milyon olarak belirlenen 2015 yılı gider bütçesi önceki yıla göre yüzde 30,39 artış gösterdi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'deki İlk Uluslararası Ritmik Jimnastik Turnuvası İzmir'de

  Türkiye'deki İlk Uluslararası Ritmik Jimnastik Turnuvası İzmir'de

  Türkiye’deki ilk uluslararası ritmik jimnastik turnuvası olan 1. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Jimnastik Turnuvası, 28-30 Kasım tarihlerinde yapılacak. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 12:56:25. #1.12#