SON DAKİKA GAZİEMİR HABERLERİ

Son Dakika Gaziemir Haberleri

12:27
İzmir Körfezi İçin Çed Beklentisi Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "Yüzülebilir körfez hedefi ile başlanan Büyük Körfez Projesi'nin ÇED raporu için son aşamaya geldik"
09:50
İEKKK'nın Gündeminde Üç İsim Vardı Yunanistan'da yeni Başbakan Tsipras'ın Pire ve Selanik limanları özelleştirmelerini durdurma kararı, İzmir Ekonomik Kurulu'nun da gündem maddelerinden biri oldu.
İEKKK'nın Gündeminde Üç İsim Vardı
09:08
Derelere "Maksimum" Güvenlik İzmir Büyükşehir Belediyesi, 7 ilçedeki 13 dereye 12.3 kilometrelik korkuluk takarak çocuklar ve araçlar için daha güvenli hale getiriyor.
Derelere 'Maksimum' Güvenlik
23:38
Gaziemir'de Yağmur Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 8 Yaralı İzmir'in Gaziemir ilçesinde, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü, aralarında 3'ü çocuk 8 kişi yaralandı.
Gaziemir'de Yağmur Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 8 Yaralı
14:40
Ihlara Vadisi görenleri büyülüyor Kapadokya'nın dünyaca ünlü vadisi Ihlara'yı her geçen yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret ediyor.
Ihlara Vadisi görenleri büyülüyor
11:51
Gaziemir Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı Gaziemir Kent Konseyi, 2015 yılı olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.
Gaziemir Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı
10:41
İzmir Emniyetinin 2014 Yılı Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri İzmir Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılında bünyesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle 30 bin genç ve çocuk ile 172 bin aileye ulaşarak, suç ve suçtan korunmaya yönelik toplumu bilinçlendirme çalışması yaptı.
İzmir Emniyetinin 2014 Yılı Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri
10:05
CHP İzmir İl Başkanı Serter: "Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Bedri Serter, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri ile yaptığı röportajda, ‘Aziz Kocaoğlu, CHP İl başkanlığına Serter’in getirilmesine karşı çıktı’ yönündeki haberleri, aktarmalı ulaşımı ve parti olarak İzmir’deki hedeflerini değerlendirdi.
CHP İzmir İl Başkanı Serter: 'Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok'
21:18
Tire MHP'de Kan Değişimi Büyük bir çekişmeye sahne olan MHP Tire İlçe Kongresi’nde zafer Atakan Duran’ın oldu.
Tire MHP'de Kan Değişimi
17:05
Uluslar Arası Avrasya Sirki İzmir'de Yok olmaya yüz tutan geleneksel seyirlik sanatları halka tanıtmak için yola çıkan Avrasya Sirk Topluluğu, İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde, 24 Ocak ile 8 Şubat tarihleri arasında gösteri yapacak.
Uluslar Arası Avrasya Sirki İzmir'de
11:57
Kapadokya'nın "Kapısı"Na Turist İlgisi Geçmişi 10 bin yıl öncesine uzanan Aksaray'daki tarih ve turistik değerleri, yüzde 17 artışla 1 milyon bin 76 turist ziyaret etti Kültür ve Turizm Müdürü Doğan: "Yer altı şehirlerimiz, kervansaraylarımız, peribacalarımız, büyük kaya oyma mekanlarımız ve Hristiyan dünyası için önemli olan kiliselerle.
18:56
Bülent Delican Genel Seçim Çalışmaları İçin Tarih Verdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 31 Ocak’ta katılacağı il kongresi öncesi ilçeleri ziyaret eden İzmir AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bülent Delican Genel Seçim Çalışmaları İçin Tarih Verdi
16:51
İzmir Sağanak Yağışa Teslim İzmir’de, soğuk hava yerini sağanak yağışa bıraktı.
İzmir Sağanak Yağışa Teslim
11:47
Minderde Gaziemir Rüzgarı İzmir Okullar arası Yıldız-Genç Erkekler Güreş Turnuva’sında Gaziemir rüzgarı esti.
Minderde Gaziemir Rüzgarı
15:51
Gaziemir Belediyesi Kültür Gezilerine Büyük İlgi Gaziemir Belediyesi’nin kadın, çocuk ve gençlere yönelik düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görüyor.
Gaziemir Belediyesi Kültür Gezilerine Büyük İlgi
15:41
İzto'dan Travel Turkey 2015'e Destek İZTO Başkanı Demirtaş: "Bu yılki fuarda özellikle gastronomi turizminin ön plana çıkması ve benzer uluslararası fuarlarda olduğu gibi gastronomi ile ilgili eşzamanlı kongreye yer verilmesi uygun olur"
14:41
Altay'a Güller İkazı Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta ilk yarıyı düşme potasının yalnız 2 puan üzerinde kapatan, kadrosundaki 8 oyuncuyla yollarını ayırıp transfer yasağı nedeniyle henüz takviye yapamayan Altay'da teknik direktör Serhat Güller, alarm verdi.
13:15
Hayat Gezince Güzel Gaziemir Belediyesi’nin kadın, çocuk ve gençlere yönelik tarihi, turistik mirasa sahip ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan yörelere düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görüyor.
Hayat Gezince Güzel
11:57
İzmir O Ağaçlar Kesilmedi, Taşındı O ağaçlar kesilmedi, taşındı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir'deki Fuar İzmir alanında bulunan zeytin ağaçlarının kesildiği iddialarının gerçek dışı olduğunu açıklayıp, ağaçların nereye taşındığını tek tek açıkladı.
İzmir O Ağaçlar Kesilmedi, Taşındı
10:20
İzmir Büyükşehir: Fuar Alanındaki Ağaçlar Kesilmedi, Taşındı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir'deki Fuar İzmir alanında bulunan zeytin ağaçlarının kesildiği iddialarının gerçek dışı olduğunu açıkladı.
09:23
O Ağaçlar Kesilmedi, Taşındı! İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden "ağaç katliamı" iddialarına yanıt O ağaçlar kesilmedi, taşındı!
O Ağaçlar Kesilmedi, Taşındı!
20:20
Modanın Kalbi 4-7 Şubat'ta İzmir'de Atacak Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Küresel Fuar Endüstirisi Birliği (UFI) onaylı tek fuarı IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 4-7 Şubat 2015 tarihleri arasında 9’uncu kez organize edilecek.
Modanın Kalbi 4-7 Şubat'ta İzmir'de Atacak
17:22
Dr. Oetker Tiyatro Topluluğu Eğlendirmeye ve Alkış Almaya Devam Ediyor Dr. Oetker Tiyatro Topluluğunun ikinci gösterisi, 8 Ocak 2015 Perşembe günü, Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.
Dr. Oetker Tiyatro Topluluğu Eğlendirmeye ve Alkış Almaya Devam Ediyor
13:39
Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşayan İzmir Buz Kesti Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava dalgası İzmir’de de kendini gösterdi, son 51 yılın en soğuk günü yaşandı.
Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşayan İzmir Buz Kesti
11:14
İzmir Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşıyor Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava dalgası İzmir'de de etkisini gösteriyor.
İzmir Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşıyor
09:29
İzmir Hava Durumu, İzmir'de Hava 50 Yıldır Bu Kadar Soğuk Olmamıştı İzmir hava durumu. İzmir'de hava hiç bu İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir Hava Durumu, İzmir'de Hava 50 Yıldır Bu Kadar Soğuk Olmamıştı
08:10
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece
07:53
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı izmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı
23:03
Bornova Meclisi'nde Balbay Sürprizi Bornova Belediyesi’nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’ın sürpriz ziyaretiyle başladı.
Bornova Meclisi'nde Balbay Sürprizi
15:06
Gaziemir'de Halk Dansları Ekibi Başkan Şenol'u Ziyaret Etti Eğitmenleri ile birlikte Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u ziyaret eden halk oyunları kursiyerleri, kendilerine verdiği destek için Şenol’a teşekkür etti, yeni yılını kutladı.
Gaziemir'de Halk Dansları Ekibi Başkan Şenol'u Ziyaret Etti
14:00
Bornova'da 2015 Yılının İlk Meclisinde Balbay Sürprizi Bornova Belediyesi'nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın sürpriz ziyaretiyle başladı.
Bornova'da 2015 Yılının İlk Meclisinde Balbay Sürprizi
10:13
Cesaret İşi İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gaziemir'de yaptığı 'Fuar İzmir' inşaat alanından çıkarılan yüksek gerilim hattındaki çalışmalar, görenleri heyecanlandırdı.
Cesaret İşi
17:51
İzmir'in Yeni Fuar Alanı Tanıtıldı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 25 Mart'ta hizmete girmesi planlanan yeni fuar alanıyla, kentin fuar kapasitesini 5 kat büyütecek altyapıya ulaşacağını söyledi.
İzmir'in Yeni Fuar Alanı Tanıtıldı
17:50
İzmir'in Yeni Fuarı'nın Yüzde 85'i Tamam Gaziemir’deki Fuar İzmir inşaatının yüzde 85 tamamlandı; enerji hattı deplasesi de gerçekleştirildi.
İzmir'in Yeni Fuarı'nın Yüzde 85'i Tamam
15:30
İzmir Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı İzmir BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gaziemir'de yapımı süren ve adını "Fuar İzmir" koydukları yeni fuar inşaatını CHP, Ak Parti ve bağımsız milletvekilleri ve Vali Mustafa Toprak'a tanıttı.
İzmir Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı
14:56
Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı Başkan Aziz Kocaoğlu, Gaziemir'de adını 'Fuar İzmir' koydukları yeni fuar inşaatını CHP, AK Parti ve bağımsız milletvekilleri ile Vali Mustafa Toprak'a tanıttı.
Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı
14:14
Yüzde 85'i Tamam İzmir Valisi ve milletvekillerini Fuar İzmir şantiyesinde ağırlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, kent fuarcılığını 5 kat büyütecek projeyi bitirme noktasına geldikleri için bahtiyar olduklarını söyledi.
14:02
İzmir'in Yeni Fuar Alanı Tanıtıldı Vali Toprak: "İlimizin özellikle fuarcılık konusunda önemli hedefleri var, bu yolda böylesi mükemmel önemli alanların oluşturulması gerekiyor" Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "25 Mart'tan itibaren, Allah'tan bir mani olmazsa, mermer fuarıyla birlikte İzmir fuar kapasitesini 5 kat büyütecek güce,
İzmir'in Yeni Fuar Alanı Tanıtıldı
12:22
Gaziemir'de Asla Yalnız Değilsiniz! Sosyal belediyecilikte devletin bile örnek aldığı marka projeler hayata geçiren Gaziemir Belediyesi, her yaştan insanın iyi gününde de, kötü gününde de yanı başında yer alıyor.
Gaziemir'de Asla Yalnız Değilsiniz!
13:33
Bu Banka ile İş Sahibi Oldular Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un 2009 yılında hayata geçirdiği CV Bank Projesi işsiz ile işveren arasında köprü oldu.
Bu Banka ile İş Sahibi Oldular
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
09:45
Bu Fırsat Kaçmaz" Dinleyicileriyle Buluşacak TRT FM'in programlarından "Bu fırsat kaçmaz" alışveriş merkezlerinden yayınlarına yarından itibaren başlayacak.
Bu Fırsat Kaçmaz' Dinleyicileriyle Buluşacak
20:34
Elvan: "Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız"- "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
Elvan: 'Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız'
20:01
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (4) Bakan'dan YAT LİMANLARI İÇİN UZLAŞMA ÇAĞRISI Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İzmir Ticaret Odası genişletilmiş özel meclis toplantısına katıldı.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (4)
19:51
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız" "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
10:41
Ege'deki Marinalar 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı'na Katılacak İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, sorumluluk sahasında bulunan Ayvalık’tan Didim’e kadar olan bölgede yer alan marinaların yetkilileri ile biraraya gelerek sektörü değerlendirdi.
Ege'deki Marinalar 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı'na Katılacak
10:37
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşımda Yılbaşı Düzenlemesi Yaptı Yılın son gecesi için hazırlıklarını tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşımda Yılbaşı Düzenlemesi Yaptı
10:09
İzmir'de Ulaşıma Yılbaşı Düzenlemesi İzmir Büyükşehir Belediyesi, yılbaşı nedeniyle ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
İzmir'de Ulaşıma Yılbaşı Düzenlemesi
09:35
Yılbaşı Gecesine Ulaşım Ayarı Vapurlar 03.00'e kadar çalışacak
09:34
Yılbaşı Gecesine Ulaşım Ayarı Yılın son gecesi için hazırlıklarını tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda ek sefer düzenlemesine gitti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:59:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAZİEMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]