03:1800
SON DAKİKA GEBZE HABERLERİ

Son Dakika Gebze Haberleri

   

  Gebze'de 'Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi' Projesi

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" Projesi

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" projesi- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "(Otomotiv) Sektörde gelecek perspektifinde Ar-Ge tabanlı çalışmalar yapılmazsa geriye düşme riski var ama sevindirici olan şu, bütün aktörlerimiz Ar-Ge tabanlı, bilgi bazlı bir üretim anlayışıyla hareket ediyor"- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Kümelenme anlayışı içinde, işbirlikçi rekabet kavramı içinde otomotiv sanayimizin çok daha rekabetçi bir hale gelmesi gerekiyor. (Bugün 01:03)

   

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" Projesi

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "(Otomotiv) Sektörde gelecek perspektifinde Ar Ge tabanlı çalışmalar yapılmazsa geriye düşme riski var ama sevindirici olan şu, bütün aktörlerimiz Ar Ge tabanlı, bilgi bazlı bir üretim anlayışıyla hareket ediyor" Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Kümelenme anlayışı içinde, işbirlikçi rekabet kavramı içinde otomotiv sanayimizin çok daha rekabetçi bir hale gelmesi gerekiyor. (Dün 18:36)

   

  Binlerce Vatandaş, Yağmur Altında Cumhuriyet İçin Koştu

  Binlerce Vatandaş, Yağmur Altında Cumhuriyet İçin Koştu

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet'in 91. yılı kutlamaları çerçevesinde bu yıl ikincisini düzenlediği Cumhuriyet Koşusu’nda genç, yaşlı, binlerce vatandaş yağmur altında Cumhuriyet için koştu. (Dün 16:36)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 03:18:26. #1.13#