SON DAKİKA GEBZE HABERLERİ

Son Dakika Gebze Haberleri

22:47
Soner Yalçın, Aziz Nesin'in Hayat Hikayesini Yazdı: Hafızdı, Ateist Oldu Soner Yalçın, bir ateist olarak vefat eden ve cenazesinde dini bir tören istemeyen Aziz Nesin'in hayat hikayesini kaleme aldı; "Hafızdı. Ramazan'da kimi günler tekkede zikire katıldı." dedi.
Soner Yalçın, Aziz Nesin'in Hayat Hikayesini Yazdı: Hafızdı, Ateist Oldu
16:54
Kayseri'de İşçilerden Grev Yürüyüşü Kayseri'de 'Emek ve Demokrasi Güçleri' adı altında bir araya elen siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları üyeleri, DİSK'e bağlı Birleşik Metal İş Sendikası'na üye işçilerin 10 ilde 22 fabrikada başlattıkları grevin Bakanlar Kurulu kararıyla durdurulmasına tepki gösterdi.
Kayseri'de İşçilerden Grev Yürüyüşü
12:07
Büyükşehir, 800 Bin Ağacın Dikileceği Yerleri Belirledi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü, Kocaeli genelinde ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor.
Büyükşehir, 800 Bin Ağacın Dikileceği Yerleri Belirledi
11:53
Başkan Karaosmanoğlu Gebze'de Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’nin Beylikbağı ve Mimar Sinan mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Karaosmanoğlu Gebze'de Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
09:24
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve altyapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
17:25
Marmara Denizi'nde Ulaşıma Lodos Engeli Marmara Denizi'nde kuvvetli lodos, deniz ulaşımını olumsuz etkiledi.
Marmara Denizi'nde Ulaşıma Lodos Engeli
16:22
Kocaeli'nde Kuvvetli Lodos Çıktığı çatıda lodosun etkisiyle dengesini kaybederek düşen kişi öldü.
13:46
Marmara Denizi'nde Ulaşıma Lodos Engeli Gebze (Eskihisar) Yalova (Topçular) arabalı vapur seferleri yapılamıyor.
12:42
Şiddetli Lodos Kocaeli'de de Etkili Oluyor Kocaeli'nde şiddetli lodos çatıları uçurdu, ağaçları devirdi.
Şiddetli Lodos Kocaeli'de de Etkili Oluyor
12:15
Birleşik Metal İş: Pazartesi Gününe Kadar İşbaşı Yok Disk'e bağlı Birleşik Metal- İş Sendikası'nın Türkiye genelinde 10 ildeki 22 fabrikada dün başlattığı grevin Bakanlar Kurulu kararı ile 60 gün ertelenmesi ve tebligatın ulaşmasına rağmen, Kocaeli bölgesindeki 10 fabrikada işçiler işbaşı yapmadı.
Birleşik Metal İş: Pazartesi Gününe Kadar İşbaşı Yok
11:56
Yabancı Ülkelerin Liderleri Tübitak'ta Eğitim Görüyor TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından yürütülen "Uluslararası Liderlik Akademisi Projesi" kapsamında yurtdışından gelen üst düzey yönetici ve bürokratlara eğitim veriliyor.
11:36
Gebze'de Spor Eğitim Kursları Sürüyor Gebze'de kış dönemi hızlandırılmış spor eğitim kursları, devam ediyor.
09:46
Feribot İskelesinde Aranan Otomobilde 30 Kilo Bonzai Ele Geçirdi Gebze'de Eskihisar - Topçular Feribot İskelesi güvenlik noktasında jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda, 30 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildi.
Feribot İskelesinde Aranan Otomobilde 30 Kilo Bonzai Ele Geçirdi
08:59
41 Genç Protokol Turunda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in Gebzeli gençler için özel olarak hazırlatarak hayata geçirdiği 41Genç 41 Gelecek Liderlik Projesi'nin katılımcı 41 genci, ilçe protokolünü ziyaret etti
08:51
Grev Kararını Yasaklayan Hükümete İşçiler Bayrak Açtı Bakanlar Kurulu'nun aldığı grev erteleme kararının ardından Birleşik Metal İş Sendikası, kararı antidemokratik bulduklarını belirterek greve devam kararı aldı.
Grev Kararını Yasaklayan Hükümete İşçiler Bayrak Açtı
19:13
Grev Erteleme Kararına Karşı Sendika Şubeleri Beklemede (2) Sendıka ERTELEME KARARINA UYMUYOR DİSK'e bağlı Birleşik Metal-İş Sendikası'nın, 10'u Kocaeli'de bulunan Türkiye genelinde 10 ildeki 22 fabrikada dün başlattığı grevin, bugün Bakanlık Kurulu kararı ile 60 gün ertelenmesi yönelik kararına uymayarak grevi devam ettireceği bildirildi.
17:26
Grev Erteleme Kararına Karşı Sendika Şubeleri Beklemede Disk'e bağlı Birleşik Metal-İş Sendikası'nın 10'u Kocaeli'de bulunan Türkiye genelinde 10 ildeki 22 fabrikada dün başlattığı grevin, bugün Bakanlık Kurulu kararı ile 60 gün ertelenmesine ilişkin karar, sendika şubelerine ulaştı.
Grev Erteleme Kararına Karşı Sendika Şubeleri Beklemede
17:05
Gebze Belediye Başkanı Köşker, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediyedeki birim müdürleriyle bir araya geldi.
12:11
Elektrikte Kayıp ve Kaçak, Arz Fazlasının Önlenmesiyle Azaltılacak SEDAŞ, DÜ iş birliğiyle yürüttüğü Ar Ge projesi kapsamında saatlik ölçümlerle tüketim tahmininde bulunup, enerji arzı fazlasını önleyerek kayıp ve kaçağı azaltmayı planlıyor DÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Öztürk: "Kentte elektrik dağıtımı yapan firma, kayıp kaçakları doğru tahmin edemediği için bu zarar meydana geliyor.
Elektrikte Kayıp ve Kaçak, Arz Fazlasının Önlenmesiyle Azaltılacak
12:11
Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği'ni Ziyaret Etti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ne konuk oldu.
Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği'ni Ziyaret Etti
12:11
Yüksek Elektrik Faturalarına Son Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Öztürk, elektrik faturalardaki kayıp kaçak oranının düşmesine bağlı olarak tüketicinin daha az elektrik faturası ödeyeceğini müjdeledi.
Yüksek Elektrik Faturalarına Son
08:45
Karayollarında Durum Karayollarının enerji iletim hattı ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
22:10
Kocaeli'nde Uyuşturucu Operasyonu Kocaeli'nde durdurulan bir otomobilde 18 kilo 830 gram esrar ele geçirildi.
Kocaeli'nde Uyuşturucu Operasyonu
21:52
Kocaeli'nde Uyuşturucu Operasyonu Operasyonda 18 kilo 830 gram esrar ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.
18:24
Metal İşçilerinin Grevi Birleşik Metal İş'in, MESS ile toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlanamaması üzerine başlattığı grev kapsamında, 10 ildeki toplam 20 fabrikada greve gidildi 19 Şubat'ta, 22 fabrikada daha işçilerin greve katılmasıyla toplamda 15 bin metal işçisi greve çıkmış olacak Grev uygulanan bazı iş yerlerinin MESS'ten ayrılacağı ve Birleşik Metal İş ile bağımsız sözleşme imzalayacağı iddia edildi.
17:44
Gebze'de 15 Bin İşçi Greve Çıktı Birleşik Metal İş üyesi 15 bin metal işçisi, MESS dayatmalarına karşı greve çıktı.
17:16
Sokak Ortasında Tüfekle Dehşet Saçan Damat Hakim Karşısına Çıktı Samsun’da pompalı tüfekle sokak ortasında kayınpederi ile yoldan geçen 3 kişiyi yaraladıktan sonra tutuklanan damadın yargılanmasına başlandı.
Sokak Ortasında Tüfekle Dehşet Saçan Damat Hakim Karşısına Çıktı
16:53
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerindeki çiftçilere yüzde 50 hibe yoluyla meyve fidanları törenle dağıtıldı.
Büyükşehirden 3 Bin 258 Dekar Araziye Meyve Fidanı
15:54
Metal İşçileri Grevde: 1400 Liraya Bir Ay Çalışın, Halimizi Anlayın DİSK'e bağlı Birleşik Metal-İş Sendikası, toplu sözleşme görüşmelerin olumsuz sonuçlanması üzerine greve çıktı.
Metal İşçileri Grevde: 1400 Liraya Bir Ay Çalışın, Halimizi Anlayın
14:45
Yağmur Altında Grev Birleşik Metal İş Sendikası tarafından üye işyerlerine yapılan bir günlük grev çağrısı Manisa’da da uygulandı.
Yağmur Altında Grev
14:30
Kocaeli'ndeki Metal İşçileri, Greve Çıktı Birleşik Metal İş Sendikasının örgütlü bulunduğu fabrikalardaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde MESS'le anlaşma sağlanamaması nedeniyle işçiler, greve başladı.
13:13
Hastanede Bebekler Karıştı Kocaeli'nde "Zeynep" adını verdikleri bebeklerinin hastanede başkasıyla karıştırıldığını iddia eden çift, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
13:06
Kocaeli Tedavisi Olmayan Hastalıkla Doğan Bebeğin Ailesi Bu Bizim Değil Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde oturan Zekiye- Şener Ok çiftinin Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde kız çocukları dünyaya geldi.
Kocaeli Tedavisi Olmayan Hastalıkla Doğan Bebeğin Ailesi Bu Bizim Değil
12:42
Kocaeli'de Metal İşçilere Greve Başladı Kocaeli'nin Gebze, Darıca ve Çayırova ilçelerinde Birleşik Metal İş Sendikasının yetkili olduğu fabrikalarda, daha önce alınan grev kararı, bu sabah uygulamaya konuldu.
Kocaeli'de Metal İşçilere Greve Başladı
12:07
Tedavisi Olmayan Hastalıkla Doğan Bebeğin Ailesi: Bebek Bizim Değil Kocaeli'de yaşayan Zekiye- Şener Ok çifti, doğum öncesi tüm raporları normal çıkan bebeklerinin hastanede karıştırıldığını söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Tedavisi Olmayan Hastalıkla Doğan Bebeğin Ailesi: Bebek Bizim Değil
11:38
Kılıçdaroğlu Bursaray'a Bindi - Vatandaşlarla Sohbet Etti Siyaset zenginleşme aracı değilCHP lideri Kılıçdaroğlu: "Siyasetin görevi şudur; siyaset halka hizmet aracıdır, zenginleşme aracı değildir" dedi.
Kılıçdaroğlu Bursaray'a Bindi - Vatandaşlarla Sohbet Etti
10:55
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da servis bekleyen işçi, taksici ve kamyoncularla sohbet etti.
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi
10:54
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı Kendilerine polis süsü vererek içerisinde yaklaşık 20 milyon TL’lik cep telefonu olan kamyonu çalmak isteyen soyguncular, GPS sistemine takıldı.
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı
10:30
Kılıçdaroğlu: Siyaset Zenginleşme Aracı Değildir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Siyasetin görevi şudur; siyaset halka hizmet aracıdır, zenginleşme aracı değildir." dedi.
Kılıçdaroğlu: Siyaset Zenginleşme Aracı Değildir
10:25
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı Kendilerine polis süsü vererek içerisinde yaklaşık 20 milyon TL’lik cep telefonu olan kamyonu çalmak isteyen soyguncular, GPS sistemine takıldı.
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı
15:20
Gebze'de Gönül Sohbetleri Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında GKM’e kapılarını Gebzeli sanat severlere açmaya devam ediyor.
Gebze'de Gönül Sohbetleri
15:07
Gebze'de Gönül Sohbetleri Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında GKM'e kapılarını Gebzeli sanat severlere açmaya devam ediyor.
13:57
Gebze'de Zeki Müren Şarkıları Söylenecek Gebze Musıki Topluluğu, Gebze Belediyesi ev sahipliğinde bir konser verecek.
Gebze'de Zeki Müren Şarkıları Söylenecek
13:42
Gebze'de 'Zeki Müren' Konseri Gebze Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Gebzeliler, Zeki Müren şarkılarıyla buluşacak.
Gebze'de 'Zeki Müren' Konseri
10:54
Ajans Asya Fuarcılık Türkiye Turunda Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, beraberindeki Fuarlar Genel Müdürü Bahattin Abukan ve Fuarlar Genel Koordinatörü Murat Çakır ile 2015 yılı içerisinde düzenleyecekleri fuarların hazırlık çalışmaları için Türkiye turuna çıktı.
Ajans Asya Fuarcılık Türkiye Turunda
18:10
Aranılan 2 Kişi Gebze'de Yakalandı Antalya’da 'hakaret' ve 'cinsel saldırı suçundan aranılan Kocaeli’nin Gebze ilçesinde polisin yaptığı uygulama çalışması sonucunda yakalandı.
Aranılan 2 Kişi Gebze'de Yakalandı
17:12
Gyte ve Geposb'daki Hırsızlıkla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bulunan Gebze Yüksek Teknoloji (GYTE) Kampüsü, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'ndeki(GEPOSB) bir fabrika ile bir işyerindeki hırsızlık olayıyla ilgili 3 kişi göz altına alındı.
Gyte ve Geposb'daki Hırsızlıkla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı
15:47
Binlerce Metal İşçisi 29 Ocak'ta Greve Gidiyor 100 bin kişinin çalıştığı metal sektöründe 'grev' kararı çıktı. 29 Ocak'ta 42 fabrika greve girecek.
Binlerce Metal İşçisi 29 Ocak'ta Greve Gidiyor
15:45
3'üncü Köprüde Asya Yakası'na İlk Çelik Tabliye 3’üncü Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde tabliye konulma aşamasında çalışmalar sürüyor.
3'üncü Köprüde Asya Yakası'na İlk Çelik Tabliye
13:15
Kocaeli Körfez Köprü'sünde Kılavuz Kablolar Çekilmeye Başlandı İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi İzmir otoyol projesinin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Köprüsü'nde önemli aşamalardan birine daha geçildi.
Kocaeli Körfez Köprü'sünde Kılavuz Kablolar Çekilmeye Başlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:09:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GEBZE HABERLERİ
[Hata Bildir]