SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı Haberleri

18:44
Yabancı Öğrenciler Silifke'de Kamp Yapıyor Yabancı öğrenciler Silifke'de kamp yapıyor- Türkiye'ye eğitim görmek için 51 ülkeden gelen 395 öğrenci, Silifke ilçesinde kampa girdi Türkiye'ye eğitim görmek için 51 ülkeden gelen 395 öğrencinin, tatilde kaynaşmaları ve tanışmalarını sağlamak amacıyla Mersin'in Silifke ilçesinde kamp düzenlendi.
Yabancı Öğrenciler Silifke'de Kamp Yapıyor
17:44
Yabancı Öğrenciler Silifke'de Kamp Yapıyor Türkiye'ye eğitim görmek için 51 ülkeden gelen 395 öğrenci, Silifke ilçesinde kampa girdi.
17:42
Bakan Kılıç, Motosikletçileri Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, Dakar Rallisi'nde ilk kez bitişe ulaşan milli motosikletçiler Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir ile bir araya geldi.
16:55
Bakan Kılıç, Motosikletçileri Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dakar Rallisi'nde ilk kez bitişe ulaşan motosikletçiler Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir ile bir araya geldi.
16:44
Kış Kupası Atlama Şampiyonası Samsun'da Başladı Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüzme Federasyonu’nun düzenlediği "Kış Kupası Atlama Şampiyonası" Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde başladı.
Kış Kupası Atlama Şampiyonası Samsun'da Başladı
16:08
Tatil Tutkun, Spor Coşkun Olsun" Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı, yarıyıl tatilini spor yaparak değerlendirmek isteyen öğrenciler için "Tatil Tutkun, Spor Coşkun Olsun" Projesini başlattı.
Tatil Tutkun, Spor Coşkun Olsun' Projesi
13:24
Ege'li PTT Ligi Kulüplerinin İmdadına Bakanlık Yetişti Sezon başından bu yana ekonomik krizle boğuşan, parasızlık yüzünden ödemeleri yapamayan, borçları nedeniyle transfer yasağına giren PTT 1'inci Lig'deki Ege ekiplerinin imdadına Gençlik ve Spor Bakanlığı yetişti.
12:44
Türkiye, Kanodan Daha Fazla Pay Alma Peşinde Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Mengütay: "Federasyon bünyesinde 8 disiplinimiz var ama Türkiye Kano Federasyonu olarak ağırlıklı şekilde olimpik olanları tercih ediyoruz" "Kano, 48 madalya ile olimpiyatlarda en çok kürsüye çıkılan spor dallarından biri. Bunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu çerçevede sürdürüyoruz.
12:09
Denizlili Judocu Nesrin'de Kırık Şoku Denizli Büyükşehir Belediyespor'un milli judocusu Nesrin Çetin'e nazar değdi.
Denizlili Judocu Nesrin'de Kırık Şoku
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
11:17
Şampiyonlar Dövüş Sporlarını Değerlendirdi Milli karateci Erkan: "Her gece uykudan önce en az 2 dakika gözlerimi kapayarak odaklanıyorum" Milli boksör Kılıçcı: "Darbe aldığım anlar, motivasyonumu ön planda tutuyorum" Judocu Vanlıoğlu: "Beni olumsuz etkileyebilecek her duruma kulaklarımı kapıyorum"
10:41
Kano Federasyonu Adana'dan Vazgeçmiyor Kano Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Sami Mengütay, Adana’nın kış antrenmanı ve yarışları için vazgeçemeyecekleri bir merkez olduğunu söyledi.
Kano Federasyonu Adana'dan Vazgeçmiyor
09:02
Ulusal Tütün Kontrol Eylem Planı Uygulamaya Konuldu Başbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla yayımlanan genelgeyle Ulusal Tütün Kontrol Eylem Planı uygulamaya konuldu.
Ulusal Tütün Kontrol Eylem Planı Uygulamaya Konuldu
20:41
Osmaniye'de Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
Osmaniye'de Kış Kampı
20:12
Osmaniye'de "Kış Kampı" Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
16:28
Buz Pateninde 5 Madalya Türkiye, 8. Avrupa Kupası Skate Helena Artistik Buz Pateni Yarışması'nda 1 altın, 3 gümüş, 1 bronz madalya kazandı Bakan Kılıç, madalya kazanan sporcuları kutladı.
16:27
Buz Pateninde 5 Madalya Sırbistan’da düzenlenen 8. Avrupa Kupası Skate Helena Artistik Buz Pateni Yarışması'nda milli sporcular, 1 altın, 3 gümüş, 1 bronz madalya kazandı.
15:01
Rize Yatırım A.ş Sözünü Tuttu Rize Yatırım A.Ş tarafından sözü verilen stadyum, kapalı spor salonu ve yüzme havuzu tamamlanarak Rize Belediyesi’ne devredildi.
Rize Yatırım A.ş Sözünü Tuttu
13:38
Tenis'de 4 Madalya Milli sporcular, Bosna Hersek ve Antalya'da düzenlenen turnuvalardan 2 altın, 2 gümüş madalya kazandı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, madalya kazanan sporcuları tebrik etti.
13:28
Tatil Tutkun, Spor Coşkun Olsun" Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı, yarıyıl tatilini spor yaparak değerlendirmek isteyen öğrenciler için proje hazırladı.
10:09
Trabzon Judo Takımı Zonguldak'tan 4 Madalya ile Döndü Zonguldak'ta 23-25 Ocak tarihleri arasında yapılan Büyükler Judo Türkiye Şampiyonasında TOHM Trabzon Judo takımı 3 altın bir bronz madalya ile döndü.
Trabzon Judo Takımı Zonguldak'tan 4 Madalya ile Döndü
20:30
Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi' Samsun'da Hayata Geçirildi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakanlığın Samsun’da hayata geçirdiği Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi’nin açılış törenine katıldı.
Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi' Samsun'da Hayata Geçirildi
19:48
Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi- Proje, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın katıldığı törenle Samsun'da başlatıldı- Bakan Kılıç: "Buradan ülkemizi, milletimizi temsil edecek şampiyonlar çıkacak"- Vali Şahin: "Amacımız bir deniz kendi olan Samsun'da mutlaka her insana amatörce de olsa suyun yüzeyinde kalabilecek kadar yüzmeyi öğretmek" Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülecek "Geleceğe Kulaç Atıyoruz" Projesi Bakan Çağatay Kılıç'ın katılımı ile başlatıldı.
Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi
18:40
Bakan Kılıç, Spor Komplekslerinde İncelemelerde Bulundu Bakan Çağatay Kılıç, yapımı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.
Bakan Kılıç, Spor Komplekslerinde İncelemelerde Bulundu
18:35
Samsun'da Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bafra ilçesinde iki hafta önce teknenin alabora olması sonucu ölen 7 kişinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
18:19
Bakan Kılıç Bafra'da Spor Yatırımlarını Denetledi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bafra’da yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Bakan Kılıç Bafra'da Spor Yatırımlarını Denetledi
17:53
Basketbol: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Malatya'da düzenlenen Anadolu Yıldızları Basketbol Grup Müsabakaları, sona erdi.
17:39
Bakan Kılıç, Acılı Ailelere Taziye Ziyaretinde Bulundu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 11 Ocak'ta Bafra ilçesinde bağlı Sarıköy Mahallesi Gıcı Gölü'nde meydana gelen tekne faciasında ölen 7 kişinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
Bakan Kılıç, Acılı Ailelere Taziye Ziyaretinde Bulundu
13:49
Bakan Kılıç Samsun'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Geleceğe Kulaç Atıyoruz” adlı projenin açılışına katıldı.
Bakan Kılıç Samsun'da
11:02
Marmaris, Spor Turizminde Söz Sahibi Olmaya Aday Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Marmaris, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 12 milyon lira bütçe ayrılarak yapılacak stat, spor salonu ve gençlik merkezi sayesinde spor turizmini hareketlendirecek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kocabıyık: "Marmaris, tarihinin spor.
17:00
Yetim Gençler İçin Eğitim, Kültür ve Spor Projesi'nin Açılışı Yapıldı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında hazırlanan Yetim Gençler İçin Eğitim Kültür Spor Projesi’nin açılışı yapıldı.
Yetim Gençler İçin Eğitim, Kültür ve Spor Projesi'nin Açılışı Yapıldı
16:42
Bakan Yılmaz: Sivas'a Kayak Simülasyon Merkezi Yapılmalı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivaslıların rüyası olan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi’ni hizmete açtı.
09:40
Öğrenciler Tatil Çoşkusunu Sporla Yaşayacak Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hazırladığı “Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun” projesi kapsamında Aydın’da da spor etkinlikleri düzenlenecek.
Öğrenciler Tatil Çoşkusunu Sporla Yaşayacak
09:09
Eyüp Belediyesi'nden Gençlere Karne Hediyesi 240 Eyüplü Genç Manisa Şehzadeler Kampı'na Gönderiliyor.
08:36
Eyüp Belediyesinden Gençlere Karne Hediyesi Eyüp Belediyesi, yarıyıl tatiline giren gençleri karne hediyesi olarak Manisa Şehzadeler Kampına yolladı.
19:10
Mudanya'da Tekvando Fırtınası Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tekvando Anadolu Yıldızlar Marmara Grup Şampiyonası Bursa’nın Mudanya ilçesinde başladı.
Mudanya'da Tekvando Fırtınası
18:50
Torba Teklif" TBMM Başkanlığı'na Sunuldu Ebeler meslekleriyle ilgili lisansüstü eğitim alarak uzmanlaştıktan sonra "uzman ebe" olarak çalışacak 1 Ocak 2016 tarihine kadar, teknik ve teknik olmayan kayıplarının oranı ülke ortalamasının üzerinde olan dağıtım bölgelerinde, diğer dağıtım bölgelerinden farklı düzenlemeler yapılmasına Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu yetkili olacak.
18:09
Gambiyalı Öğrencilere Liderlik Becerisi Eğitimi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gambiyalı misafir öğrenciler adına düzenlenen "Uluslararası Liderlik Becerileri Eğitimi" programı başladı.
16:40
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Doğu Anadolu Bölgesi Tekvando Müsabakaları Van’da başladı.
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı
13:46
Analig'te Basketbol Heyecanı Başladı Anadolu Yıldızlar Ligi basketbol grup müsabakaları Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda 10 İl'den 18 takımın katılımıyla başladı.
Analig'te Basketbol Heyecanı Başladı
12:03
Geçmişini Arayan Gençlik" Atalarının İzini Sürdü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2014 yılı proje desteklemeleri kapsamında onay verilen projelerden biri olan “Geçmişini Arayan Gençlik” projesi planlanan tarihi gezilerini tamamladı.
Geçmişini Arayan Gençlik' Atalarının İzini Sürdü
19:38
TBMM Genel Kurulu Türkiye ile CERN arasında CERN'de Ortak Üye Statüsü Verilmesi ve KKTC ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisinin Kurulmasına ilişkin tasarılar kabul edildi.
16:14
Tecrübe Konuşuyor" Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği proje kapsamında, Spor Programcısı Ersin Düzen ile Oyuncu ve Film Yapımcısı Hasan Kaçan gençlerle buluştu.
15:51
Devlet Yurtları ve Kamplara 'Din ve Değerler Eğitimi' Geliyor Devlete bağlı üniversite yurtlarında, gençlik kamplarında, gençlik merkezlerinde din ve değerler eğitimi verilecek, Arapça ve Osmanlıca kursları açılacak.
Devlet Yurtları ve Kamplara 'Din ve Değerler Eğitimi' Geliyor
12:32
Fenerbahçe Ankara Boks Okulu Bayan Sporcularına Cumhuriyet Altını Ercan ATA-ANKARA,DHA 12-17 Ocak 2015 tarihleri arasında Şanlıurfa GAP Arena Kapalı Spor Salonunda yapılan Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında 3 altın, 1bronz madalya kazanan FB Ankara Boks Okulu boksörlerine törenle Cumhuriyet altını ve çeşitli hediyeler verildi.
Fenerbahçe Ankara Boks Okulu Bayan Sporcularına Cumhuriyet Altını
09:43
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları sona erdi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları
23:57
Diyarbakırlı Judocular Başarılı Diyarbakırlı judocular Mardin'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında takım ikinciliğini elde etti.
Diyarbakırlı Judocular Başarılı
18:20
Tecrübe Konuşuyor" Projesi Şanlıurfa'da Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği proje kapsamında yarın, Spor Programcısı Ersin Düzen ile Oyuncu ve Film Yapımcısı Hasan Kaçan gençlerle buluşacak.
18:18
Samsun Adliye Binasına Çok Amaçlı Spor Salonu Açıldı Adliye binasına çok amaçlı spor salonu açıldı Samsun Adliyesi'nde, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı'nın katkılarıyla 'Çok Amaçlı Spor Salonu' açıldı.
Samsun Adliye Binasına Çok Amaçlı Spor Salonu Açıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:54:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI HABERLERİ
[Hata Bildir]