SON DAKİKA GÖKÇEADA HABERLERİ

Son Dakika Gökçeada Haberleri

09:51
Adalara Ulaşım Durdu Kuzey Ege’de etkili olması beklenen Lodos fırtınası nedeniyle 30-31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde Gökçeada’ya yapılması planlanan tüm feribot seferleri iptal edildi.
Adalara Ulaşım Durdu
14:19
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı Chp Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan, Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ndeki Çınarlı Deresi'nin sağanak yağmur nedeniyle taşarak, sele neden olmasıyla ilgili TBMM'ye soru önergesi verdi.
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı
14:49
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı Erzurum'da kapalı pistte izinsiz kayak yaptığı sırada başını kar perdesine çarparak yaşamını yitiren üniversite öğrencisi, memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı
12:35
Gökçeada Yine Sel Kabusu Yaşadı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde dün akşam etkili olan şiddetli sağanakla taşan Çınarlı Deresi, Gökçeadalılara bir yıl sonra yine sel kabusu yaşattı.
Gökçeada Yine Sel Kabusu Yaşadı
12:25
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde dün akşam etkili olan sağanak yağmurda taşan Çınarlı Deresi, Gökçeadalılar'a bir yıl sonra yine sel kabusu yaşattı.
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
12:20
Gökçeada'da Hayat Normale Döndü Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, dün akşam yaşanan selin ardından gündüz saatlerinde hayat normale döndü.
Gökçeada'da Hayat Normale Döndü
12:11
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış (2) Gökçeada'da kuvvetli yağış-Çınarlı Deresi'nin taşması sonucu bazı iş yerlerini su bastı Gökçeada ilçesindeki kuvvetli yağış nedeniyle Çınarlı Deresi taştı, bazı iş yerlerini su bastı.
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış (2)
11:49
Selden Sonra Caddeler Temizleniyor Çanakkale'de gece etkili olan yağmurun ardından derenin taşması sonucu meydana gelen yaralar sarılıyor.
Selden Sonra Caddeler Temizleniyor
11:42
Gökçeada'da Hayat Normale Döndü Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, dün akşam yaşanan selin ardından gündüz saatlerinde hayat normale döndü.
Gökçeada'da Hayat Normale Döndü
11:39
Gökçeada'daki Kuvvetli Yağış Belediye Başkanı Çetin: "Adada hayat normale döndü, sorun yok"
Gökçeada'daki Kuvvetli Yağış
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:08
Gökçeada Sel Ek (Tür: Yurt)
Gökçeada Sel Ek
09:13
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış Gökçeada'daki Çınarlı Deresinin taşması sonucu bazı iş yerlerini su bastı.
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış
08:27
Sağanak Yağış Nedeniyle Gökçeada'da Dere Taştı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde etkili olan sağanak yağış, ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresinin taşmasına neden oldu.
Sağanak Yağış Nedeniyle Gökçeada'da Dere Taştı
08:12
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında yarım saat süreyle şiddetli sağanağa dönüşünce İlçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
01:57
Gökçeada'da Sel Baskını Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde aniden bastıran yağmur sonrası dere taştı.
Gökçeada'da Sel Baskını
01:43
Sağanak Yağış Nedeniyle Gökçeada'da Dere Taştı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde etkili olan sağanak yağış, ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresinin taşmasına neden oldu.
Sağanak Yağış Nedeniyle Gökçeada'da Dere Taştı
01:25
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış Gökçeada'daki kuvvetli yağış nedeniyle Çınarlı Deresi taştı, bazı iş yerlerini su bastı.
Gökçeada'da Kuvvetli Yağış
01:08
Gökçeada Ek Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde, gün boyu etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında yarım saat süreyle şiddetli sağanağa dönüşünce ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.
Gökçeada Ek Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
01:06
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde, gün boyu etkili olan yağmur saat 20.30 sıralarında şiddetli sağanağa dönüşünce ilçe merkezinden geçen Çınarlı Deresi taştı.
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
00:01
Gökçeada'yı Sel Vurdu Gökçeada'yı sel vurdu Gökçeada'da akşam saatlerinde etkili olan yağış nedeniyle Çınarlı Deresi taştı.
Gökçeada'yı Sel Vurdu
11:29
Gökçeada'nın 2 Feribot Seferi İptal Oldu Hava muhalefeti nedeniyle Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne yapılan 2 feribot seferi iptal oldu.
11:23
Kuzey Ege'de Fırtına Kuzey Ege’de etkili olan olumsuz hava koşulları sebebiyle Gökçeada-Kabatepe seferi iptal edildi.
10:50
Kuzey Ege'de Kuvvetli Lodos Gökçeada Kabatepe arasındaki 2 sefer iptal edildi.
16:18
Rum Okulunda 2 Öğrenci Karne Aldı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, 2013 yılında eğitime başlayan Rum İlkokulu’nda (Aya Todori İlk Mektebi) eğitim gören 2 öğrenci karnelerini aldı.
Rum Okulunda 2 Öğrenci Karne Aldı
11:51
Gökçeadalılar Ana Karaya "Direkt Ulaşım" İstiyor Çanakkale Zaferinin 100'üncü yılı etkinlikleri için Gelibolu Yarımadasında başlatılan yol çalışmaları dolayısıyla daha da arttı.
11:41
Özel Gökçeada Rum İlkokulu'ndaki İki Öğrenci Karne Aldı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesine bağlı Zeytinli köyünde, Milli Eğitim Bakanlığı'nın izniyle yarım asır sonra 2013 yılında açılan ve dört öğrenciyle eğitime başlayan Özel Gökçeada Rum İlkokulu'nda, bu yıl iki öğrenci var, Türkiye genelinde olduğu gibi bu okulda da karne heyecanı yaşandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
09:21
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı Lapseki'nin yeni Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz göreve başladı.
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı
08:46
Erdoğan'ın 'Silüeti Bozuyor' Dediği Kulelere Getirilen Aftan Cayıldı 'İmar Kanunu'nda planlanan değişiklikle Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Ataköy Sahili ve Erdoğan'ı kızdıran 16/9'un mahkeme kararı yok sayılacak' iddiasını Çevre bakanı yalanladı.
Erdoğan'ın 'Silüeti Bozuyor' Dediği Kulelere Getirilen Aftan Cayıldı
16:41
Gmka Mali Destek Programını Açıkladı Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından 2015 yılı Mali Destekler programları açıklandı.
Gmka Mali Destek Programını Açıkladı
16:21
Gökçeada Kentsel Tasarım Rehberi Oluşturulması Çalıştayı Gökçeada'da Kentsel Tasarım Rehberi Oluşturulması çalıştayı düzenlenecek.
12:57
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor Ek Çanakkale'de rüzgarla birlikte yağmur etkili oluyor Adalara deniz ulaşımına fırtına engeli KUZEY Ege Denizi'nde etkili lodos fırtınası nedeniyle Çanakkale'de deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, Gökçeada ve Bozcaada'ya yapılan bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor Ek
12:15
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor Çanakkale'de deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, Gökçeada ve Bozcaada'ya yapılan bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor
11:37
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor Kuzey Ege Denizi'nde etkili lodos fırtınası nedeniyle Çanakkale'de deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, Gökçeada ve Bozcaada'ya yapılan bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
Çanakkale'de Rüzgarla Birlikte Yağmur Etkili Oluyor
11:17
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı 2014 yılında ülke genelindeki havaalanlarında 23 saniyede bir uçak trafiği yaşandı.
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
11:10
Çanakkale'de Şiddetli Yağmur Etkili Oluyor Çanakkale'de aniden bastıran şiddetli yağmur ve fırtına,günlük hayatı olumsuz etkiliyor.
10:56
Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiliyor Kuzey Ege'deki kuvvetli lodos, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor.
Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiliyor
09:46
Çanakkale'de Adaların Feribot Seferleri İptal Edildi Çanakkale'de etkili olan fırtına sebebiyle Gökçeada ve Bozcaada feribot seferleri iptal edildi.
Çanakkale'de Adaların Feribot Seferleri İptal Edildi
09:33
Çanakkale Boğazı'nda Fırtına Kuzey Ege’de etkili olan fırtına nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı seferler iptal edildi.
Çanakkale Boğazı'nda Fırtına
08:58
Çanakkale Boğazında Fırtına Kuzey Ege’de etkili olan fırtına nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı seferler iptal edildi.
Çanakkale Boğazında Fırtına
08:58
Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Olumsuz Etki Gökçeada Kabatepe hattında iki feribot seferi iptal edildi.
Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Olumsuz Etki
17:21
İnsan Kaçakçılarına Darbe Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 8 aylık takibin ardından göçmen kaçakçılığı yaptıkları öne sürülen 2 kişiyi yakaladı.
14:02
Çanakkale'de İnsan Kaçakçılığı Operasyonu Operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.
10:00
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Poyraz Fırtına nedeniyle iptal edilen Geyikli Bozcaada ve Kabatepe Gökçeada feribot seferleri yeniden başladı.
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Poyraz
15:32
Çanakkale'de Feribot Seferleri İptal Edildi Çanakkale’de şiddetli poyraz sebebiyle Gökçeada-Kabatepe hattında yapılan vapur seferleri iptal edildi.
Çanakkale'de Feribot Seferleri İptal Edildi
12:10
Kuzey Ege'de Kuvvetli Poyraz Gökçeada Kabatepe arasındaki 2 sefer iptal edildi.
Kuzey Ege'de Kuvvetli Poyraz
11:27
Kuzey Ege'de Kuvvetli Poyraz Geyikli Bozcaada ve Kabatepe Gökçeada arasındaki seferler iptal edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:36. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖKÇEADA HABERLERİ
[Hata Bildir]