SON DAKİKA GÖLBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Gölbaşı Haberleri

10:01
Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğünde Doğum Günü Etkinliği Adıyaman Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Burak Özen için doğum günü partisi düzenlendi.
Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğünde Doğum Günü Etkinliği
16:46
Halk Eğitimden İlkokul Öğrencilerine Değerler Eğitimi Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi ilkokul öğrencilerine Kuranı Kerim ve Osmanlıca Türkçesi eğitimi veriyor.
Halk Eğitimden İlkokul Öğrencilerine Değerler Eğitimi
15:24
Adıyaman'da 75 Dernek Kuruldu; 42 Dernek Kapandı Adıyaman’da 2014 yılı içerisinde 75 yeni dernek kurulurken, 42 dernek fesih edildi.
Adıyaman'da 75 Dernek Kuruldu; 42 Dernek Kapandı
13:45
Gölbaşı'ında Yük Treni Otomobile Çarptı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yük treni, hemzemin geçitten geçen otomobile çarptı.
Gölbaşı'ında Yük Treni Otomobile Çarptı
19:23
İl Başkanı Bilen İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Ediyor AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ve yönetim kurulu üyeleri ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.
İl Başkanı Bilen İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Ediyor
16:21
Gölbaşı'nda Büfeden Sigara ve İçki Çalındı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kapısını kırarak girdikleri büfeden 10 bin lira değerinde içki ve sigara çaldı.
Gölbaşı'nda Büfeden Sigara ve İçki Çalındı
15:55
Gölbaşı'nda Büfeden Sigara ve İçki Çalındı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kapısını kırarak girdikleri büfeden 10 bin lira değerinde içki ve sigara çaldı.
Gölbaşı'nda Büfeden Sigara ve İçki Çalındı
08:23
Gölbaşı'nda Parka Zarar Verenler Yakalandı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde geçtiğimiz günlerde Yavuz Selim Mahallesinde bulunan Göl Parkına zarar veren üç kişi yakalandı.
Gölbaşı'nda Parka Zarar Verenler Yakalandı
18:03
AK Parti Eski İl Başkanı Fırat Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti AK Parti Adıyaman Eski İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Gölbaşı ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Eski İl Başkanı Fırat Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti
22:55
Vakaya Giden Ambulans Kaza Yaptı Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde vakaya giden bir ambulansın otomobil ile çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
Vakaya Giden Ambulans Kaza Yaptı
22:41
Adıyaman'da Ambulans ile Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı Gölbaşı ilçesinde ambulans ile otomobilin çarpışması sonucunda 3 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Ambulans ile Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı
22:14
Adıyaman - Ambulans ile Çarpışan Hafif Ticari Araç Sürücüsü Yaralandı Ambulans ile çarpışan hafif ticari araç sürücüsü yaralandı Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde, ambulans ile çarpışan hafif ticari araç sürücüsü Mehmet Akburi yaralandı.
Adıyaman - Ambulans ile Çarpışan Hafif Ticari Araç Sürücüsü Yaralandı
21:49
Ambulans ile Çarpışan Hafif Ticari Araç Sürücüsü Yaralandı Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde, ambulans ile çarpışan hafif ticari araç sürücüsü Mehmet Akburi yaralandı.
Ambulans ile Çarpışan Hafif Ticari Araç Sürücüsü Yaralandı
21:13
Gölbaşı'nda Ambulans Kaza Yaptı: 3 Yaralı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde vakaya giden bir ambulansın otomobil ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Gölbaşı'nda Ambulans Kaza Yaptı: 3 Yaralı
16:55
Adıyaman'dan Kısa Kısa Besni'de umreye gidecek vatandaşlara seminer verildi.
13:51
AK Parti'de Belde Teşkilat Başkanları Belirlendi AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen başkanlığında yapılan toplantı sonrasında 14 beldenin teşkilat başkanları belirlendi.
AK Parti'de Belde Teşkilat Başkanları Belirlendi
16:09
Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Yaralı Adıyaman-Gölbaşı Karayolunda otomobilin şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
22:00
Adıyaman'da Otomobiller Çarpıştı 4 Yaralı Adıyaman'da otomobiller çarpıştı 4 yaralı ADIYAMAN'da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Otomobiller Çarpıştı 4 Yaralı
22:00
Adıyaman'da Otomobil ile Çarpışan Yolcu Otobüsü Devrildi Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, servis yolundan ana yola çıkan otomobil ile çarpışan yolcu otobüsü, kar nedeniyle kayganlaşan yolda orta refüje çarptıktan sonra devrildi.
Adıyaman'da Otomobil ile Çarpışan Yolcu Otobüsü Devrildi
21:11
Otomobil ile Çarpışan Yolcu Otobüsü Devrildi Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde, servis yolundan ana yola çıkan otomobil ile çarpışan yolcu otobüsü, kar nedeniyle kayganlaşan yolda orta refüje çarptıktan sonra devrildi.
Otomobil ile Çarpışan Yolcu Otobüsü Devrildi
20:54
Adıyaman'da Otomobiller Çarpıştı: 4 Yaralı Adıyaman'da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Otomobiller Çarpıştı: 4 Yaralı
19:31
Adıyaman'da Otomobiller Çarpıştı: 4 Yaralı Adıyaman'da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
18:42
Buzlu Yolda Kayarak Devrildi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bir otomobil ile çarpıştıktan sonra buzlu yolda kayarak devrilen otobüsün içinde yolcu bulunmaması faciayı önledi.
Buzlu Yolda Kayarak Devrildi
18:04
Gölbaşı'nda Yolcu Otobüsü Devrildi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bir otomobil ile çarpıştıktan sonra buzlu yolda kayarak devrilen otobüsün içinde yolcu bulunmaması faciayı önledi.
Gölbaşı'nda Yolcu Otobüsü Devrildi
17:03
Gölbaşı'nda Kar Yağışına En Çok Çocuklar Sevindi Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde sabah saatlerinde başlayan kar yağışı devam ederken yağan kara en çok çocuklar sevindi.
Gölbaşı'nda Kar Yağışına En Çok Çocuklar Sevindi
09:40
Gölbaşı'na Sağlıklı Yaşam Parkı Kazandırılıyor Adıyaman Gölbaşı İlçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belediye olarak ilçeye yeni bir park daha kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
Gölbaşı'na Sağlıklı Yaşam Parkı Kazandırılıyor
09:28
Adıyaman'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Adıyaman'da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
08:55
Adıyaman'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Adıyaman'da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
13:58
Polis Eşi, 2 Çocuğunu da Alarak IŞİD'e Kaçmış! CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, polis memurunun 25 yaşındaki eşinin, 4 yaşındaki kızıyla, 2 yaşındaki oğlunu yanına alarak, Suriye'ye IŞİD'e kaçtığını duyurdu.
Polis Eşi, 2 Çocuğunu da Alarak IŞİD'e Kaçmış!
18:43
Otomobilin Çarptığı Yaya Ağır Yaralandı Adıyaman-Gölbaşı karayolunda, karşıdan karşıya geçmeye çalışan Şükrü Güngör, otomobil çarpması sonucu ağır yaralandı.
Otomobilin Çarptığı Yaya Ağır Yaralandı
23:29
Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Adıyaman'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrilen otomobildeki 6 kişi yaralandı.
Otomobil Devrildi: 6 Yaralı
22:28
Adıyaman'da Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Adıyaman'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrilen otomobildeki 6 kişi yaralandı.
Adıyaman'da Otomobil Devrildi: 6 Yaralı
22:06
Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Adıyaman'da otomobil devrildi: 6 yaralı Adıyaman'da otomobilin devrilmesi sonucu 3'ü çocuk 6 kişi yaralandı.
Otomobil Devrildi: 6 Yaralı
21:48
Adıyaman'da Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Adıyaman'da otomobilin devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 3'ü çocuk 6 kişi yaralandı.
21:40
Otomobil Buzlu Yolda Takla Attı: 7 Yaralı Adıyaman-Gölbaşı karayolunda gizli buzlanma nedeniyle meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
Otomobil Buzlu Yolda Takla Attı: 7 Yaralı
11:50
Genç Kız İntihara Teşebbüs Etti Adıyaman’da 15 yaşındaki bir genç kız, hap içerek intihar etmek istedi.
18:40
Adıyaman'da Sağanak Besni Gölbaşı içme suyu hattı sel nedeniyle patladı.
17:01
Adıyaman'da Yapılandırmaya 15 Bin Kişi Başvurdu Sosyal Güvenlik Kurumu Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin, yapılandırma kapsamında şuana kadar yaklaşık 15 bin kişinin başvuruda bulunduğunu ve başvuruların devam ettiğini belirtti.
Adıyaman'da Yapılandırmaya 15 Bin Kişi Başvurdu
14:45
Yağışlar Adıyaman'ı Etkisi Altına Aldı Adıyaman’da gece başlayan sağanak yağış kenti etkisi altına alırken, yüksek yerlerde karla karışık yağmur etkili oluyor.
Yağışlar Adıyaman'ı Etkisi Altına Aldı
08:07
Gölbaşı'nda 3.7 Büyüklüğünde Deprem Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 3.7 büyüklüğünde deprem kaydedildi.
17:37
Mühimmat Yüklü Kamyondaki Patlama Adıyaman Vali Vekili Süzen: "Kamyonda 16 ton amonyum nitrat ve 900 kapsül bulunuyordu"
16:31
Mühimmat Yüklü Kamyondaki Patlama Mühimmat yüklü kamyondaki patlama- Adıyaman Vali Vekili Süzen: "Kamyonda 16 ton amonyum nitrat ve 900 kapsül bulunuyordu" Adıyaman Vali Vekili Murat Süzen, yangın sonrası patlayan mühimmat yüklü kamyonda 16 ton amonyum nitrat ve 900 kapsül bulunduğunu söyledi.
Mühimmat Yüklü Kamyondaki Patlama
12:53
Patlamada Asker Büyük Bir Faciayı Önledi Adıyaman’da patlayıcı madde taşıyan kamyonda meydana gelen patlamanın bilgileri netleşirken, askerlerin büyük bir faciayı önlediği ortaya çıktı.
Patlamada Asker Büyük Bir Faciayı Önledi
12:30
Mühimmat Yüklü Kamyon Patladı, Yol Havaya Uçtu Malatya'dan Şanlıurfa'ya giden mühimmat yüklü kamyonda yangın sonrası patlama meydana geldi.
Mühimmat Yüklü Kamyon Patladı, Yol Havaya Uçtu
11:36
Mühimmat Yüklü Kamyonda Patlama: 4 Yaralı Adıyaman'da 16 ton dinamit, 2 ton anfi, 3 ton fünye taşıyan kamyonda başlayan yangın sonrası büyük patlama meydana geldi.
Mühimmat Yüklü Kamyonda Patlama: 4 Yaralı
11:15
Adıyaman'da Mühimmat Yüklü Kamyonda Patlama: 4 Yaralı Malatya'dan Şanlıurfa'ya askeri malzeme taşıyan kamyonda, çıkan yangının ardından patlama meydana geldi.
09:36
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:21
16 Ton Patlayıcı Bulunan Kamyon İnfilak Etti Adıyaman'da 16 ton dinamit, 2 ton anfi, 3 ton fünye taşıyan kamyonda başlayan yangın sonrası büyük patlama meydana geldi.
16 Ton Patlayıcı Bulunan Kamyon İnfilak Etti
08:13
16 Ton Patlayıcı Yüklü Kamyon İnfilak Etti: 2 Asker Yaralı Adıyaman'da 16 ton dinamit, 2 ton anfi, 3 ton fünye taşıyan kamyonda başlayan yangın sonrası büyük patlama meydana geldi.
16 Ton Patlayıcı Yüklü Kamyon İnfilak Etti: 2 Asker Yaralı
10:09
Gölbaşı'nda Anne Adaylarına Seminer Adıyaman Gölbaşı ilçesinde 'Bilinçli ve Sağlıklı Anne Adaylarımız ve Bu Ülkenin Geleceği Sağlıklı Çocukları İçin El Ele' projesi çerçevesinde seminer düzenlendi.
Gölbaşı'nda Anne Adaylarına Seminer
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖLBAŞI HABERLERİ
[Hata Bildir]