SON DAKİKA GÖLKÖY HABERLERİ

Son Dakika Gölköy Haberleri

17:29
Beştepe'de Ordu Zirvesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yapımı süren ve Mart ayında resmi açılışı planlanan Ordu-Giresun Havalimanı Projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 50 milyon lira ek ödenek talimatı verdiğini söyledi.
Beştepe'de Ordu Zirvesi
15:52
Ak Partili Ünal: "Ordu'nun Projelerine Hız Kazandırdık" AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Ordu’nun ilçelerinde yapımı devam eden ve proje aşamasında olan hükümet konağı, emniyet hizmet binaları ve kaymakamevi projelerinin hızla tamamlanması için ilgili bakanlıklarla temas halinde olduğunu söyledi.
Ak Partili Ünal: 'Ordu'nun Projelerine Hız Kazandırdık'
12:12
Eğitim Kurumları Yöneticileri Toplantısı Eğitim Kurumları Yönticileri Toplantısında konuşan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, "Ordu’da eğitimi hak ettiği yere getireceğiz" dedi.
Eğitim Kurumları Yöneticileri Toplantısı
11:17
Aile Sağlık Merkezi İstinat Duvarı Heyalanda Yıkıldı Ordu'nun Gölköy ilçesinde dere kenarındaki Aile Sağlık Merkezi ile bir işyerinin istinat duvarı heyelanda çöktü.
Aile Sağlık Merkezi İstinat Duvarı Heyalanda Yıkıldı
16:42
Gölköy'de Heyelan Ordu'nun Gölköy ilçesinde yaşanan heyelanda bir sağlık ocağı ile bir iş yeri zarar gördü.
Gölköy'de Heyelan
12:01
Ordu'da Domuzun Saldırısına Uğrayan Kişi Yaralandı Ordu’da domuzun saldırdığı kişi yaralandı.
Ordu'da Domuzun Saldırısına Uğrayan Kişi Yaralandı
18:22
Ordu'da Kar 1 Metre Ordu’nun yüksek kesimlerde 3 gündür aralıksız devam eden kar yağışı bazı ilçelerde 1 metreyi aştı.
Ordu'da Kar 1 Metre
17:50
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle Aybastı ilçesi ile Akkuş'taki yatılı bölge okulu hariç il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verilecek.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:43
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu'da kar yağışı nedeniyle Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerindeki okullar hariç diğer ilçelerin tamamında okulların tatil edildiği bildirildi.
Ordu'da Eğitime Kar Engeli
20:05
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
17:53
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 17 ilçede 1 gün, Akkuş’ta 2 gün boyunca okullar tatil edildi.
18:48
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
11:56
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun başta olmak üzere Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
10:11
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun, Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
09:07
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi Kar tatili hangi iller ve okullar için verildi ? Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi
09:05
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil
19:36
Ordu'da 8 İlçede Okullara Kar Tatili Ordu’da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
18:27
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir günlük ara verildi.
15:25
Cls Tekstil İstihdam Kapısı Oldu Ordu’nun Gürgentepe ve Gölköy ilçelerinde faaliyet gösteren CLS Tekstil, 720 kişilik istihdam kapasitesiyle Gürgentepe ve Gölköy ilçelerinin geçim kapısı oldu.
Cls Tekstil İstihdam Kapısı Oldu
17:28
Aibü Türk Dünyası Topluluğu Nihal Atsız'ı Andı Yazar, şair, tarihçi ve fikir adamı Nihal Atsız ölümünün 39. yıldönümünde Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Türk Dünyası Topluluğu tarafından kitap okuma etkinliği ile anıldı.
Aibü Türk Dünyası Topluluğu Nihal Atsız'ı Andı
11:13
Bodrum'da Avdan Dönen Atmaca Otomobile Çarptı Bodrum'da serçeyi yakaladıktan sonra seyir halindeki otomobile çarpan atmaca, vatandaşların yardımıyla kurtarılarak yeniden doğaya salındı.
Bodrum'da Avdan Dönen Atmaca Otomobile Çarptı
17:15
Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Gerginlik Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) karşıt görüşlü öğrenciler arasında tartışma sonrası başlayan kavga, polis ve güvenlik güçlerinin devreye girmesiyle sona erdirildi.
16:13
Kentsel Dönüşüm İlerliyor Ordu’nun Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde gerçekleştirilecek ‘Kentsel Dönüşüm’ çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor.
Kentsel Dönüşüm İlerliyor
16:08
Bolu'da Üniversite Öğrencileri Kavga Etti Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.
Bolu'da Üniversite Öğrencileri Kavga Etti
18:07
Yılmaz: "Gölköy-Altınordu Yolunun Teminatı Biziz" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Gölköy-Altınordu yolunun yapımının müteahhit firmadan kaynaklanan sorunlar nedeniyle geciktiğini belirterek, “Mazerete sığınmıyoruz.
Yılmaz: 'Gölköy-Altınordu Yolunun Teminatı Biziz'
18:20
Arkadaşlarının Dövüldüğü İddiasıyla Yürüyüş Yaptılar Bolu’da arkadaşlarının karşıt görüşlü grup tarafından darp edildiğini iddia eden öğrenciler yürüyüş yaptı.
Arkadaşlarının Dövüldüğü İddiasıyla Yürüyüş Yaptılar
15:40
Üniversitelilerin Dövülmesini Protesto Ettiler Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde bir grup öğrenci arkadaşlarının kent merkezinde dövüldüğünü iddia ederek kampüste yürüyüş yaptı.
Üniversitelilerin Dövülmesini Protesto Ettiler
12:12
Ordu Büyükşehir Belediyesinin Çalışmaları Ordu Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçeyi kapsayan altyapı çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü bildirdi.
Ordu Büyükşehir Belediyesinin Çalışmaları
15:35
Enver Yılmaz'dan Müjde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu-Kabadüz yolunun aralık ayı içerisinde ihaleye çıkacağı müjdesini verdi.
Enver Yılmaz'dan Müjde
14:47
Ordu'da Manda Sayısı Arttı Ordu’da ‘camız’ olarak bilinen ve 20-25 yıl öncesine kadar sayısı binlerle ifade edilen ancak son yıllarda adeta bitme aşamasına gelen manda yetiştiriciliği için son 3 yılda gerçekleştirilen çalışmalardan olumlu sonuçlar alındı.
Ordu'da Manda Sayısı Arttı
16:35
Gölköy Polisi, Yardıma Muhtaç Ailenin Evinin Çatısını Yaptırdı Ordu'nun Gölköy İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları aralarında para toplayarak yardıma muhtaç 43 yaşındaki Adem Güneş'in tek katlı evinin çatısını yaptırdı.
Gölköy Polisi, Yardıma Muhtaç Ailenin Evinin Çatısını Yaptırdı
18:35
Başkan Yılmaz'dan Üç İlçeye Müjde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Ulubey, Gürgentepe Gölköy Yolu ile ilgili gerekli girişimlerde bulunduk. En geç 2016 yılında bu yol hizmete açılacak" dedi.
Başkan Yılmaz'dan Üç İlçeye Müjde
15:35
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu CÖDER üyesi bir grup üniversite öğrencisi, Türkiye'nin öğrenci ve akademisyenlere baskı uygulandığını öne sürerek basın açıklaması yaptı.
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu
14:56
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu Hakkari Üniversitesi'nde okuyan Cölemerg Öğrenci Derneği'ne (CÖDER) üye bir grup üniversite öğrencisi,gözaltı ve tutuklamalara karşı basın açıklaması yaptı.
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu
11:07
Kumru AK Parti'den Birlik ve Beraberlik Yemeği Ordu’nun Kumru ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.
Kumru AK Parti'den Birlik ve Beraberlik Yemeği
14:49
Ünal'ın Karayolları ve DSİ Ziyareti AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin ve DSİ 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık’ı makamında ziyaret etti.
Ünal'ın Karayolları ve DSİ Ziyareti
19:45
Gözaltına Alınan Öğrenciler Yine Eylem Yaptı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) dün yapılan izinsiz gösteride gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan öğrenciler bugün de eylem yaptı.
Gözaltına Alınan Öğrenciler Yine Eylem Yaptı
09:32
AİÜB'de Oturma Eylemi Yapan Öğrenciler Gözaltına Alındı Üniversiteden uzaklaştırılan arkadaşlarına destek vermek amacıyla kampüste oturma eylemi yaptıkları sırada gözaltına alınan 42 öğrenci serbest bırakıldı.
AİÜB'de Oturma Eylemi Yapan Öğrenciler Gözaltına Alındı
19:26
AİBÜ'de İzinsiz Oturma Eylemi Yapan Öğrencilere Gözaltı Abant İzzet Baysal Üniversitesinde okuldan uzaklaştırılan arkadaşlarına destek vermek için izinsiz oturma eylemi yapan 42 öğrenci, polis tarafından gözaltına alındı.
AİBÜ'de İzinsiz Oturma Eylemi Yapan Öğrencilere Gözaltı
19:15
Aibü'de Öğrencilerin Gözaltına Alınması Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof.Dr. Hayri Coşkun, Gölköy kampüsünde güvenlik güçlerinin eylem yapan öğrencilere müdahale yapmak zorunda kalmasıyla ilgili bir açıklama yaptı.
17:48
Aibü'de İzinsiz Oturma Eylemi Yapan Öğrencilere Gözaltı Üniversiteden uzaklaştırılan arkadaşlarına destek vermek amacıyla kampüste oturma eylemi yapan 42 öğrenci gözaltına alındı.
16:13
Bolu'da Üniversitelilere Karga Tulumba Gözaltı Bolu'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde eylemlere katılan arkadaşlarına uzaklaştırma cezası verilmesini protesto eden 44 öğrenci gözaltına alındı.
Bolu'da Üniversitelilere Karga Tulumba Gözaltı
14:39
Üniversiteden Uzaklaştırılan Arkadaşları İçin Yürüdüler Bolu'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde bir grup öğrenci, arkadaşlarının eylemlere katıldıkları gerekçesiyle uzaklaştırma cezası almasını protesto ettiler.
Üniversiteden Uzaklaştırılan Arkadaşları İçin Yürüdüler
11:34
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak Çamaş İlçesi'nde bulunan Türkiye'nin 'En uzun dere kanyonu' olarak bilinen Budak Dere Kanyonu'nun turizme kazandırılması için çalışma başlattıklarını söyledi.
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak
11:05
Enver Yılmaz Ankara'da Yatırımları Görüştü Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yatırımlar konusunda 3 gün boyunca Ankara'da bakanlıklar düzeyinde görüşmelerde bulundu.
Enver Yılmaz Ankara'da Yatırımları Görüştü
18:40
Gölköy'de Suya Neşter Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gölköy’de yaşanan su sorunu ortadan kaldıracak olan projenin inşaatına başladı.
Gölköy'de Suya Neşter
17:59
Kastamonu'da Kısa Dönem Askerler Yemin Etti Kastamonu’da 3 haftalık temel askerlik eğitimini tamamlayan 2 bin 697 kısa dönem asker yemin etti.
Kastamonu'da Kısa Dönem Askerler Yemin Etti
13:03
Tirmit Borsa Gibi Ordu’da yöresel adıyla ‘tirmit’ olarak bilinen mantar, borsa gibi sabah ve akşam farklı fiyatlardan satılıyor.
Tirmit Borsa Gibi
16:25
Otomobil Köprüden Düştü: 4 Yaralı Gölköy ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin köprüden dereye uçması sonucu 4 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:44:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖLKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]