SON DAKİKA GÖLKÖY HABERLERİ

Son Dakika Gölköy Haberleri

 • 15:51Mersin Balığı Bolu'da ÜretiliyorDevlet Su İşleri (DSİ) tarafından Bolu'da üretilen mersin balığı, Sakarya Nehri'ne ve baraj göllerine bırakılacak.
 • 15:44Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Sona ErdiTürkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Bolu'da sona erdi.
 • 13:53Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası BaşladıTürkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası, Bolu'da başladı.
 • 13:53Türkiye Bisikletle Oryantiring ŞampiyonasıTürkiye Bisikletle Oryantiring ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporcuların bisikletlerle hazırlık çalışmaları yapması-Sporcuların çıkış çizgisinden yarışmaya başlaması Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası başladı Türkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası, Bolu'da başladı.
 • 13:39Ordak, Ulugöl'deOrdak, Ulugöl'deDaha önce Sarıkamış ve Karagöl gibi dağ tırmanışı gibi faaliyetlerde bulunan Ordu Dağcılık ve Arama Kurtarma Spor Kulübü (ORDAK), halka açık ilk faaliyetini Gölköy Uluvahta Yaylası-Ulugöl Parkı rotasında gerçekleştirdi.
 • 13:04Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası BaşladıTürkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası, Bolu'da başladı.
 • 11:36Engelli Sürücünün Kullandığı Motosiklet, Minibüse ÇarptıEngelli Sürücünün Kullandığı Motosiklet, Minibüse ÇarptıOrdu'nun Gölköy İlçesi'nde bedensel engelli Mehmet Duman'ın yönetimindeki 3 tekerli motosiklet, önündeki minibüse çarptı.
 • 19:06Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Bolu'da BaşlıyorTürkiye Oryantiring Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası 16-17 Mayıs tarihlerinde Bolu'da yapılacak.
 • 18:19Bodrum'da Sulak Alanda Jeotermal Arayışına Çevrecilerden TepkiBodrum'da bir grup çevreci, Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda bir jeotermal şirketince kaynak aranması için başlatılacak çalışmalara tepki gösterdi.
 • 17:47Bodrum - Çevrecilerden Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda Çed TepkisiBodrum - Çevrecilerden Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda Çed TepkisiÇevrecilerden Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda ÇED tepkisi Eylemde ayak bileği kırıldı MUĞLA Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün, Bodrum'daki birinci derece doğal SİT alanı olan ve koruma altındaki Datça hurması ağaçlarının bulunduğu Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda jeotermal kaynak aramak için yapılan ruhsat başvurusu için "Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Raporu'na gerek yoktur" yazısı vermesi Mavi Yol Girişimi tarafından protesto edildi.
 • 16:10Çevrecilerden Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda Çed TepkisiÇevrecilerden Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda Çed TepkisiMuğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün, Bodrum'daki birinci derece doğal SİT alanı olan ve koruma altındaki Datça hurması ağaçlarının bulunduğu Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda jeotermal kaynak aramak için yapılan ruhsat başvurusu için 'Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporuna gerek yoktur' yazısı vermesi Mavi Yol Girişimi tarafından protesto edildi.
 • 13:08Akdeniz Gölü Sulak Alanı'na Çed TepkisiAkdeniz Gölü Sulak Alanı'na Çed TepkisiMuğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün Bodrum'daki birinci derece doğal SİT alanı olan ve koruma altındaki Datça hurması ağaçlarının bulunduğu Akdeniz Gölü Sulak Alanı'nda, jeotermal kaynak aramak için yaptığı ruhsat başvurusu için 'Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporuna gerek yoktur' yazısı vermesi çevrecilerin tepkisine neden oldu.
 • 16:06Gölköy'e Meydan MüjdesiGölköy'e Meydan MüjdesiOrdu Büyükşehir Belediyesi Gölköy ilçesinde yapmayı planladığı ‘Gölköy Meydanı Çevre Düzenlemesi’ için hazırladığı projenin ihalesini gerçekleştirdi.
 • 18:53Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bizde Ayrılık Gayrılık Yok"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi anadan babadan doğarsa doğsun hangi mezhepten olursa olsun kim ki bu toprakların çocuğudur hepsi bizim kardeşimizdir, Hıdırellez işte bize böyle bir kültürel mirasın sonucu olarak geldi.
 • 13:21Fabrika Var İşçi YokFabrika Var İşçi YokGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fabrikanın dışından detaylar- Fabrikanın içerisinden ve çalışan işçilerden detaylar - Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert'in röportajı - Çalışan işçilerden detaylar Fabrika var işçi yok- Gölköy'de bin kişi istihdamlı tekstil fabrikasında çalışacak işçi bulunamıyor- Gölköy Belediyesi Başkanı Mert: "Fabrikamızda şu an itibarıyla 320 kişi çalışıyor, maalesef işçi bulmakta güçlük çekiyoruz"- "İşçi bulmak için bazen cuma bazen de cumartesi günleri ekipler halinde mahalle toplantıları yapıyoruz"- Fabrika müdürü Çalış: "Kapımız işsiz gençlere açık. Çevre ilçelerden de işçi bekliyoruz" HAYATİ AKÇAY - Gölköy Belediyesi'nin öncülüğünde açılan, bin kişi istihdamlı tekstil fabrikasında çalışacak işçi bulunamıyor.
 • 11:37Gölköy Belediyesi, Göç Yüzünden Fabrikada Çalışacak İşçi BulamıyorGölköy Belediyesi, Göç Yüzünden Fabrikada Çalışacak İşçi BulamıyorGölköy Belediyesi'nin öncülüğünde açılan, bin kişi istihdamlı tekstil fabrikasında çalışacak işçi bulunamıyor. İşçi bulmak için belediye başkanı mahalle mahalle geziyor.
 • 17:16Bolu'da 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü KutlandıBolu'da 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü KutlandıBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü kutlandı.
 • 17:14Türkçülük GünüAbant İzzet Baysal Üniversitesinde (AİBÜ) Türkçülük Günü kutlamaları kapsamında yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 15:29Ordu Köpeğe Çarpmamak İçin Direksiyon Kıran Sürücü Kazada ÖldüOrdu Köpeğe Çarpmamak İçin Direksiyon Kıran Sürücü Kazada ÖldüOrdu'da, mobilyacı 34 yaşındaki Bahtiyar Çakır, otomobiliyle evine giderken, önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyon kırınca duvara çarptı.
 • 13:26Köpeğe Çarpmamak İçin Direksiyon Kıran Sürücü Kazada ÖldüKöpeğe Çarpmamak İçin Direksiyon Kıran Sürücü Kazada ÖldüOrdu'da, otomobiliyle evine giderken, önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyon kırarak duvara çarpan 34 yaşındaki Bahtiyar Çakır, hayatını kaybetti.
 • 19:48Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'daBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un fabrika ziyareti - Fabrika ve işçilerden detaylar- Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"7 Haziran seçimlerinde milletimizin, Türkiye'de anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla AK Parti'yi iktidara getireceğine inanıyoruz"-"Artık Türkiye'nin o 1970'li yıllarda yaşadığı karanlık dönemler geri gelmesin.
 • 18:32Kurtulmuş: Kurtulmuş: "O Karanlık Dönemler Geri Gelmesin"Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, 7 Haziran seçimlerini hatırlatarak "İnşallah Türkiye’de Anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla sizlerin AK Parti’yi iktidara getireceğine inanıyoruz" dedi.
 • 17:14Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Dikiş ve Ütü YaptıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Dikiş ve Ütü YaptıBaşbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, Gölköy ilçesinde fabrika açılışına katılarak işçilerle birlikte dikiş ve ütü yaptı.
 • 17:13Kurtulmuş: Türkiye'nin Geleceğine Olan Güvenimiz Daha Fazla ArtıyorKurtulmuş: Türkiye'nin Geleceğine Olan Güvenimiz Daha Fazla ArtıyorOrdu'da tekstil fabrikası açılışına katılan Başbakan Yardımcısı ve AK Parti milletv ekili adayı Numan Kurtulmuş, "Böyle fabrikalar açtığımız zaman Türkiye'nin geleceğine olan güvenimiz daha fazla artıyor" dedi.
 • 16:21Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 7 Haziran genel seçimlerinde milletin anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla AK Parti'yi iktidara getireceğine inandığını belirtti.
 • 13:25AK Parti Ordu Milletvekili Şener, Gölköy'deAK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, Gölköy'de Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, 2014 yılı fındık sezonunda ihracattan 2.5 milyar lira gelir elde edildiğini açıkladı.
 • 18:41Koyun Otlatırken ÖldürüldüKoyun Otlatırken ÖldürüldüOrdu'da bahçede koyun otlatan 53 yaşındaki Mehmet Ziya Yılmaz, kimliği belirsiz kişi veya kişilerin tabancayla ateş etmesi sonucu vurularak öldürüldü.
 • 17:54Ordu'da Mezarlıkta Silahla Vurulmuş Bir Erkek Cesedi BulunduOrdu’nun Gölköy ilçesinde mezarlıkta silahla vurulmuş bir erkek cesedi bulundu.
 • 17:29Genç Veteriner Kazada ÖldüGenç Veteriner Kazada ÖldüKASTAMONU (İHA) – Kastamonu’da 29 yaşındaki veteriner hekim, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
 • 16:24Yurtta Trafik KazalarıYurtta meydana gelen trafik kazalarında 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 09:33Otomobil Takla Attı: 1 ÖlüKastamonu'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü.
 • 08:02Veteriner Kaza KurbanıVeteriner Kaza KurbanıKastamonu'da, kontrolden çıkarak takla atan otomobili kulnanan veteriner 29 yaşındaki Ferhat Evliyaoğlu öldü.
 • 07:25Kastamonu - Takla Atan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKastamonu - Takla Atan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKastamonu'da, kontrolden çıkarak takla atan otomobilin sürücüsü Ferhat Evliyaoğlu hayatını kaybetti.
 • 13:39Fındık Üreticisi KaygılıOrdu'da, yüksek rakımlı ilçelerde etkili olan kar yağışının fındığa zarar verebileceği bildirilirken, üreticilerin tedbir alması istendi.
 • 13:35Fındık Üreticisi KaygılıOrdu'da, yüksek rakımlı ilçelerde etkili olan kar yağışının fındığa zarar verebileceği bildirilirken, üreticilerin tedbir alması istendi.
 • 09:40Sarıkahraman: Don Yok, Doğum Gecikmesi VarSarıkahraman: Don Yok, Doğum Gecikmesi VarÜnye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, fındık üreticilerini sevindiren haber verdi.
 • 16:21Ordu'da İlçeler Meydana KavuşuyorOrdu'da İlçeler Meydana KavuşuyorOrdu Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ordu’nun tüm ilçelerinin ‘kent meydanına’ kavuşması için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor.
 • 12:31Ordu'da Geçmişte Ölüleri Bile SaymışlarOrdu'da Geçmişte Ölüleri Bile SaymışlarResmi rakamlara göre 1990’lı yıllarda nüfusu 980 bin seviyesinde olan Ordu’nun nüfusunun bugün 730 binler seviyesine gerilemesi ‘sürekli göç verdiği’ şeklinde tartışmalara sebep olurken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ilin nüfusunun hiçbir zaman 900 bin seviyesine ulaşmadığını söyledi.
 • 17:56Kastamonu'da Dolandırıcılık İddiasıKastamonu'da bir kişinin, "tarihi" denilip sahte altın satılarak dolandırıldığı öne sürüldü.
 • 15:48Genel Seçimlere DoğruCHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ve Çamaş ilçelerini ziyaret etti.
 • 14:55Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği YapıldıBodrum'da Deniz Dibi Temizliği YapıldıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, "Denize en çok mavi yakışır" sloganıyla düzenlenen deniz dibi temizlik kampanyası kapsamında, Göltürkbükü Mahallesi'nde ikinci kez temizlik yapıldı.
 • 17:50Bodrum'da Denizden Tonlarca Çöp ÇıktıBodrum'da Denizden Tonlarca Çöp ÇıktıMuğla’nın Bodrum ilçesi Göltürkbükü Balıkçı Barınağı’nda da deniz dibi temizliği yapıldıBodrum Belediyesi tarafından “Denize en çok Mavi yakışır” sloganıyla düzenlenen “Bodrum Deniz Dibi Temizlik Kampanyası” kapsamında Göltürkbükü Mahallesi’nde ikinci kez temizlik yapıldı.
 • 16:47Ordu, Turizm Cazibe Merkezi OlacakOrdu, Turizm Cazibe Merkezi OlacakOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu’yu turizm cazibe merkezi yapmaya kararlı olduklarını söyledi.
 • 14:59Ordu'da Gölet Çalışmaları HızlandıOrdu'da Gölet Çalışmaları HızlandıOrdu’da kırsal kesimlerde kısa sürede sulu tarıma geçilmesini sağlamak ve yöre halkının temiz içme suyuna kavuşması amacıyla Göl-Su çalışmaları sürüyor.
 • 13:17Denizden 8 Ton Atık Malzeme ÇıktıBodrum ilçesinde 6 haftadır devam eden deniz dibi temizliğinde 8 tona yakın atık malzeme çıkartıldı.
 • 17:4488 Yaşındaki Kadın Evinde Çıkan Yangında Öldü88 Yaşındaki Kadın Evinde Çıkan Yangında ÖldüOrdu'nun Gölköy İlçesi'nde tek katlı evde çıkan yangında 88 yaşındaki Fatma Yıldırım hayatını kaybetti.
 • 15:27Ev Yangını: 1 ÖlüEv Yangını: 1 ÖlüGÖRÜNTÜ DETAY: Olay yeri- Yanan ev- Yakınların ağlaması Ordu'da ev yangını: 1 ölü- Gölköy ilçesinde bir evde çıkan yangında 88 yaşındaki kadın yaşamını yitirdi Gölköy ilçesinde bir evde çıkan yangında 88 yaşındaki kadın hayatını kaybetti.
 • 11:14Ordu'da Ev Yangını: 1 ÖlüGölköy ilçesinde bir evde çıkan yangında 88 yaşındaki kadın hayatını kaybetti.
 • 18:45Fındık Üreticilerinde Fındık Üreticilerinde "Zirai Don" Endişesi- Kar yağışı- Fındık bahçesinden detaylar- Fındık üreticileri ile röportaj Fındık üreticilerinde "zirai don" endişesi- Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt: - "Yaşanan bu soğuk havadan Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Aybastı, Korgan, Kumru, İkizce, Çamaş ilçelerindeki fındık bahçeleri olumsuz etkilendi" Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu'nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava nedeniyle 8 ilçede fındıkta zirai dondan etkilendiğini söyledi.
 • 14:30Fındık Üreticilerinde Fındık Üreticilerinde "Zirai Don" EndişesiGörüntü Dökümü: -Kar altında kalan fındık ağaçları-Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt ile röp. Fındık üreticilerinde "zirai don" endişesi- Altınordu Ziraat Odası Başkanı Cörüt: - "Yaşanan bu soğuk havadan Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Aybastı, Korgan, Kumru, İkizce, Çamaş ilçelerindeki fındık bahçeleri olumsuz etkilendi" Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Ordu'nun yüksek kesimlerindeki soğuk hava nedeniyle 8 ilçede fındıkta zirai dondan etkilendiğini söyledi.