SON DAKİKA GOOGLE HABERLERİ

Son Dakika Google Haberleri

13:29
Çin, Vpn Yasağını Savundu Çin, ülkede yasaklanan internet sitelerine girmek için kullanılan "Sanal Özel Ağ" (VPN) hizmetlerine getirdiği engellemeyi savundu.
02:23
Hololens Hakkında Her Şey! Microsoft'un şok etkisi yaratan sanal gerçeklik gözlüğü HoloLens tam olarak nedir; ne işe yarıyor?
Hololens Hakkında Her Şey!
00:23
Samsung'dan Look At Me Samsung, Look At Me uygulamasıyla otizmli çocukların yanında.
Samsung'dan Look At Me
17:41
Chrome'daki Açığı Bulup Parayı Cebe Attılar Google Chrome'un son sürümü için yapılan incelemede 62 yeni açık bulan hata avcıları,Google'un ödül programından toplam 88.500 dolar ödül kazandı.
Chrome'daki Açığı Bulup Parayı Cebe Attılar
16:52
Birbirinden Lezzetli Yemek Tariflerinin ve Menülerin Olduğu Mobil Uygulama 'Uğurlu Lezzetler'... Türkiye'nin ilk derin dondurucu üreticisi Uğur, birbirinden farklı lezzetlerin olduğu uygulamayı yepyeni tarifler ve ilave özelliklerle kullanıcılarına sundu.
Birbirinden Lezzetli Yemek Tariflerinin ve Menülerin Olduğu Mobil Uygulama 'Uğurlu Lezzetler'...
15:54
Google'dan Veri Skandalı Google, ABD'ye ait gizli bilgileri ifşa eden Wikileaks'in üç çalışanına ait bilgi ve e-posta içeriklerini soruşturma makamlarına iletmekle suçlanıyor.
Google'dan Veri Skandalı
15:23
Planları Apple Bozmuş! Nexus 6 için son anda iptal edilen bu özelliğin iptal nedeni, meğer Apple'mış.
Planları Apple Bozmuş!
13:23
Google'dan Android Açıklaması Google, eski Android sürümlerini kullananları bir anda ortada bırakan şok kararını böyle savundu!
12:23
Oyun Kabusa Dönüşmesin Yarıyıl tatilinde anne-babalara çocuklarının internet güvenliği için altın tavsiyeler.
11:23
Chrome İçin Servet Döktüler! Google'ın, Chrome'un 40. sürümü için ufak bir servet harcadığı ortaya çıktı.
Chrome İçin Servet Döktüler!
09:10
Facebook Açıldı, Kapanma Nedeni Açıklandı Hatanın sadece Türkiye'de olmadığı dünya genelinde sitenin çöktüğü bildirildi. Yurt dışından da çok sayıda Facebook ve Instagram kullanıcısı ağlara bağlanamadıkları yönünde mesajlar atıldı.
Facebook Açıldı, Kapanma Nedeni Açıklandı
00:23
Whatsapp Web Hakkında Her Şey WhatsApp'ın yeni hizmeti WhatsApp Web'i kimler kullanabiliir, avantajları ve kısıtlamaları neler?
Whatsapp Web Hakkında Her Şey
20:23
Facebook Lite Zamanı! Güçsüz Android telefonunuzda "sürünen" Facebook uygulamasına mahkum değilsiniz.
19:23
İnternet Yok Olacak!" Google'ın önemli ismi, "internet yok olacak" diyor.
17:14
Facebook'tan Tutumlu Yeni Mobil Uygulama: Facebook Lite Daha az kota harcayan, daha performanslı çalışan, ama bunun yanında daha az özellik sunan bir uygulama.
Facebook'tan Tutumlu Yeni Mobil Uygulama: Facebook Lite
15:23
Google'sız Android Planı! Popüler Android ROM'u geliştiricisi Cyanogen, Android'i Google'dan koparmaya kararlı!
Google'sız Android Planı!
14:45
Woodside: Nexus 6'nın Parmak İzi Okuyucusunu Apple Engelledi Eski Motorola CEO’su Dennis Woodside, Nexus 6'nın gelişim sürecine dair bazı açıklamalarda bulundu.
Woodside: Nexus 6'nın Parmak İzi Okuyucusunu Apple Engelledi
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
02:23
Nfc Nedir, Ne İşe Yarar? Artık çoğumuzun telefonunda bulunan NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, nedir, ne işe yarıyor?
Nfc Nedir, Ne İşe Yarar?
00:23
Whatsapp'a Mahkum Değilsiniz! Mesajlaşmak için illa WhatsApp kullanmanız gerekmiyor.
Whatsapp'a Mahkum Değilsiniz!
19:23
Microsoft'un Atladığı Şey! Microsoft, Windows 10 tanıtımında pek çok şeyden bahsetti; ama galiba bunu unuttu!
15:23
4 Deve Gizli Anlaşma Şoku! Apple, Google, Intel ve Adobe arasındaki gizli anlaşma, başlarına büyük işler açtı!
10:56
Yapı Kredi'den Yeni "Kariyer" Sitesi Yapı Kredi, yeni insan kaynakları websitesi "kariyerim.yapikredi.com.tr" ile öğrencileri, yeni mezunları ve profesyonelleri Yapı Kredi’nin tüm insan kaynakları imkanlarıyla buluşturuyor.
13:23
Hayatımızı Harcıyoruz! Sadece cebinize bakarak ne kadar zaman harcadığınızı biliyor musunuz? Bu Android uygulaması biliyor!
23:15
Google To Become A Wireless Carrier Google is rumored to be looking into going mobile and creating its own cellular service. Could Google's deep pockets mean big savings on your cell bill?
Google To Become A Wireless Carrier
16:35
İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası Belirlendi İstanbul'da toplamda 8 tane kara nokta olduğunu Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlileri açıkladı.
İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası Belirlendi
16:12
İstanbul'un "2014 Yılı Kaza Kara Noktaları" Belirlendi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Google Earth’da geliştirilen özel bir yazılım aracılığıyla İstanbul’da 2014 yılında meydana gelen ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının verilerini tespit ederek, ‘2014 Yılı Kaza Kara Noktaları’nı ortaya çıkardı.
İstanbul'un '2014 Yılı Kaza Kara Noktaları' Belirlendi
16:10
İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası * Emniyet Amiri Tülay Işık, " İstanbul'da toplamda 8 tane kara nokta var. Kadıköy Optimum önü, Haliç köprüsü üzeri, Kadıköy Rıhtım, İncirli otobüs durakları, Büyükdere Caddesi 4.Levet otobüs durakları mevkii, Kozyatağı otobüs durakları, Piyalepaşa Bulvarı ve Şişli Camii civarını kara nokta olarak kesinleştirdik" "8 noktada ölümlü ve yaralamalı kaza noktası zirve yapmış durumda.
İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası
15:45
Bitaksi'den Görme Engelliler İçin Güncelleme BiTaksi, geçen ay geliştirdiği işitme engelliler güncellemesine ek olarak görme engelliler için de bir yazılımı da hizmete sundu.
Bitaksi'den Görme Engelliler İçin Güncelleme
14:24
Twitter ile İlgili Yeni İddia Popüler sosyal medya platformu Twitter ile ilgili bir iddia, şirket hisselerinin aniden fırlamasına neden oldu.
Twitter ile İlgili Yeni İddia
13:46
Çin'de Yasaklı Sitelere Erişimi Sağlayan VPN Hizmetleri Engellendi Çin'de Google, Youtube, Facebook ve Twitter gibi yasaklı internet sitelerine erişimi sağlayan VPN hizmetleri engellendi.
10:14
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneğinden Bilgilendirme Toplantısı Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Van Şube Başkanlığı, düzenlediği toplantıyla Teknokent ve KOSGEB yetkilileriyle iş adamları ve girişimcileri bir araya getirdi.
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneğinden Bilgilendirme Toplantısı
00:22
Yeni Sekme" İşe Yarasın! Chrome'un "yeni sekme" sayfasını, bu 6 eklentiyle çok daha işe yarar hale getiriyoruz!
20:24
Google'dan Büyük Bomba! Google, GSM operatörlerinin uykularını kaçıracak, büyük bir bombayı her an patlatabilir!
17:52
Merve Özkaynak Youtube Kanalıyla Başarı Hikayesi Yazıyor Henüz dört ay önce kurduğu Youtube kanalı ile hızlı bir şekilde yükselişe geçen Merve Özkaynak ilk dört aylık süre içerisinde 50.000 aboneye ve üç milyon izlenme sayısına ulaştı.
Merve Özkaynak Youtube Kanalıyla Başarı Hikayesi Yazıyor
15:44
Htc Bağları Güçlendirmek İstiyor Tayvanlı şirket sertleşen rekabet koşulları yüzüne farklı stratejiler izlemeye kararlı.
Htc Bağları Güçlendirmek İstiyor
14:23
Google'da Budama Vakti! Google, Chrome'daki yeni işlevler nedeniyle artık gerek duyulmayan bu hizmetini durduryor!
Google'da Budama Vakti!
12:54
Whatsapp Artık Bilgisayarda! Popüler chat uygulaması Whatsapp artık akıllı telefonların yanı sıra bilgisayarlara da kurulabilecek. Böylelikle bilgisayarlardan telefonlara yazışma olanağı sağlanacak.
Whatsapp Artık Bilgisayarda!
12:23
Cep Cüzdan'a Ödül! Vodafone Cep Cüzdan'a iki uluslararası ödül daha.
11:05
WhatsApp Web Nasıl Mı Kurulur ? (WhatsApp Uygulaması) WhatsApp bilgisayardan nasıl kullanılır ? WhatsApp Web nasıl kurulur ? İşte detaylar.. WhatsApp'ın yeni uygulaması sayesinde artık bilgisayar üzerinden mesajlaşmak mümkün. WhatsApp Web uygulamasına geçmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde.
WhatsApp Web Nasıl Mı Kurulur ? (WhatsApp Uygulaması)
11:05
WhatsApp Web Kullanımı Anlatımı WhatsApp bilgisayardan nasıl kullanılır ? WhatsApp Web nasıl kurulur ? İşte detaylar.. WhatsApp'ın yeni uygulaması sayesinde artık bilgisayar üzerinden mesajlaşmak mümkün. WhatsApp Web uygulamasına geçmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde.
WhatsApp Web Kullanımı Anlatımı
11:05
WhatsApp Web Kullanımı Anlatımı WhatsApp bilgisayardan nasıl kullanılır ? WhatsApp Web nasıl kurulur ? İşte detaylar.. WhatsApp'ın yeni uygulaması sayesinde artık bilgisayar üzerinden mesajlaşmak mümkün. WhatsApp Web uygulamasına geçmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde.
WhatsApp Web Kullanımı Anlatımı
10:44
Htc Hima ve Sense 7'den Mini Detaylar, Fitness Bilekliği de Yolda! Tayvanlı üretici kullanıcılara neler sunacak?
Htc Hima ve Sense 7'den Mini Detaylar, Fitness Bilekliği de Yolda!
10:40
WhatsApp Web (WhatsApp Bilgisayar) Kurulumu İçin Tıkla WhatsApp bilgisayardan nasıl kullanılır ? WhatsApp yeni uygulaması sayesinde WhatsApp artık bilgisayardan kullanılabilir. WhatsApp uygulaması nasıl kurulur ? Detaylar haberimizde..
WhatsApp Web (WhatsApp Bilgisayar) Kurulumu İçin Tıkla
10:34
Whatsapp PC'den Nasıl Kullanılır ? Whatsapp Web Uygulaması Kurulum Whatsapp Web nasıl kullanılır ? Whatsapp Web uygulamasının bilgisayara kurulumu ve Whatsapp Web uygulaması hakkında detaylar.
Whatsapp PC'den Nasıl Kullanılır ? Whatsapp Web Uygulaması Kurulum
10:33
Whatsapp Artık Bilgisayardan Kullanılabilir, Whatsapp PC Detayları Milyonlarca kişinin kullandığı Whatsapp artık pcden de kullanılabilir. WhatsApp'ı pcden nasıl kullanabilirim ? Detayları incelemek için WhatsApp PC kullanımı haberimizin detayında.
Whatsapp Artık Bilgisayardan Kullanılabilir, Whatsapp PC Detayları
10:26
Seul Belediye Başkanı Park: Uber'in Taksi Uygulaması Güvenli Değil Seul Belediye Başkanı Park Won-soon, Uber'in taksi uygulamasının, güvenli olmamasından dolayı Güney Kore'nin yasalarına uymadığını söyledi.
Seul Belediye Başkanı Park: Uber'in Taksi Uygulaması Güvenli Değil
10:05
Whatsapp Artık Bilgisayardan Kullanılabilir, Whatsapp PC Detayları Milyonlarca kişinin kullandığı Whatsapp artık pcden de kullanılabilir. WhatsApp'ı pcden nasıl kullanabilirim ? Detayları incelemek için WhatsApp PC kullanımı haberimizin detayında.
Whatsapp Artık Bilgisayardan Kullanılabilir, Whatsapp PC Detayları
00:23
Whatsapp Sonunda Pc'nizde! WhatsApp'ı PC'nizden kullanmanız artık resmi olarak mümkün! İşte yapmanız gerekenler.
17:49
Sınırdışı Edilen Türk Doktora Öğrencisi İtalya Medyasında Geniş Yer Buldu İtalya'da bir Türk doktora öğrencisinin makul terör suçu sebebiyle sınırdışı edilmesi bugünkü birçok gazete ve diğer basın organlarında yer aldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:01:52. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GOOGLE HABERLERİ
[Hata Bildir]