SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 12:48Kanser Hastalığında Kişiye Özel Tedavi DönemiSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, tümörün moleküler yapısı ve kişinin genetik özellikleri incelendikten sonra etkin ilacın belirlenerek kanser tedavisinin uygulanacağı "ONKOGEN Projesi" için altyapının kurulduğunu bildirdi.
 • 12:36Btso Girişimcilik Programında Eğitimler BaşladıBtso Girişimcilik Programında Eğitimler BaşladıBursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından KOSGEB işbirliği ile kadın ve genç girişimcilere yönelik düzenlenen kurs programında eğitimler başladı.
 • 05:24Facebook'ta Yeni Emoji ÇalışmasıFacebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımlara ilişkin farklı tepkileri ifade etmek amacıyla, "beğenme" butonu altında 6 yeni emoji (sanalda kişinin ifade yansıtması) üzerinde çalıştıklarını duyurdu.
 • 23:12Erdoğan?türkiye, Japon Dostlarımız Başta Olmak Üzere Herkes İçin Güvenli Bir Bölgedir? -2Erdoğan?türkiye, Japon Dostlarımız Başta Olmak Üzere Herkes İçin Güvenli Bir Bölgedir? -2Erdoğan 'Türkiye, Japon dostlarımız başta olmak üzere herkes için güvenli bir bölgedir' Japonya'da Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı tarafından Japon iş adamları için düzenlenen seminerde konuşan Erdoğan, Japon iş adamlarına hitap etti.
 • 22:57Erdoğan?türkiye, Japon Dostlarımız Başta Olmak Üzere Herkes İçin Güvenli Bir Bölgedir? -1Erdoğan?türkiye, Japon Dostlarımız Başta Olmak Üzere Herkes İçin Güvenli Bir Bölgedir? -1Erdoğan 'Türkiye, Japon dostlarımız başta olmak üzere herkes için güvenli bir bölgedir' Japonya'da Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı tarafından Japon iş adamları için düzenlenen seminerde konuşan Erdoğan, Japon iş adamlarına hitap etti.
 • 20:18Türk Telekom, Türk Telekom, "Sosyal Fayda Zirvesi"Ne Ev Sahipliği YaptıSocial Good Summit - Sosyal Fayda Zirvesi’nin İstanbul ayağı UNDP ve Türk Telekom Grubu’nun ev sahipliğinde düzenlendi.
 • 14:09Yeniden) - Güçlü Kızlar, Mutlu Yarınlar İçin El Ele VerdilerBirleşmiş Milletler, Aydın Doğan Vakfı, UNFPA, UNICEF ve UN WOMEN, kız çocuklarının karşılaştıkları engellerin ortadan kaldırılması, güçlendirilmesi ve insan haklarından eksiksiz yararlanmasını sağlamak amacıyla bu yıl dördüncü kez kutlanacak olan 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü için bir konferans düzenledi.
 • 13:31Güçlü Kızlar, Mutlu Yarınlar İçin El Ele VerdilerBirleşmiş Milletler, Aydın Doğan Vakfı, UNFPA, UNICEF ve UN WOMEN, kız çocuklarının karşılaştıkları engellerin ortadan kaldırılması, güçlendirilmesi ve insan haklarından eksiksiz yararlanmasını sağlamak amacıyla bu yıl dördüncü kez kutlanacak olan 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü için bir konferans düzenledi.
 • 13:27Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye, Japon Dostlarımız Başta Olmak Üzere Herkes İçin Güvenli Bir Bölgedir"Japonya'da Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı tarafından Japon iş adamları için düzenlenen seminerde konuşan Erdoğan, Japon iş adamlarına hitap etti.
 • 12:15Erdoğan: Erdoğan: "Sinop Nükleer Santralinin İlk Ünitesinin 2023'te Faaliyete Geçmesini Temenni Ediyoruz"TOKYO (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı tarafından Japon işadamları için düzenlenen seminerde, "Japonya ile birlikte hayata geçirmeyi ön gördüğümüz Sinop Nükleer Güç Santraline büyük önem veriyoruz.
 • 12:00Ikby'deki İslami Hareket Partisi'nden Rusya'ya TepkiMUHAMMET KURŞUN- Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKBY) İslami Hareket Partisi (Bizotnava) Lideri İrfan Ali Abdulaziz, Rusya'nın, Suriye'ye terör örgütü DAEŞ'i vurmak için girmediğini ve "kirli bir plan" peşinde olduğunu savunarak, "Rusya, Ukrayna sorununu çözdü mü ki Suriye'ye giriyor?
 • 10:05Memur-sen'den 'Hayırlı Olsun' ZiyaretleriMemur-sen'den 'Hayırlı Olsun' ZiyaretleriMemur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, Memur Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Manisa’da görevlerine yeni başlayan müdür ve müdür yardımcılarına ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.
 • 09:40Memur-sen Saha Çalışmalarına BaşladıMemur-sen Saha Çalışmalarına BaşladıKazanımlarıyla Toplu Sözleşmeye damgasını vuran Memur-Sen 81 ilde saha çalışmalarına başladı.
 • 08:04Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin herkes için güvenli bir bölge olduğunu belirterek, "Türkiye, özellikle terör örgütünün son zamanlardaki ortaya koyduğu yanlışlara düşmeyecek kadar, onlarla bu mücadeleyi başaramayacak kadar zayıf değil, onları tamamen halledebilecek güce, inisiyatife de sahiptir.
 • 23:05Müzezzinoğlu ve Aşçı, Asü Akademik Yıl Açılış Törenine KatıldılarMüzezzinoğlu ve Aşçı, Asü Akademik Yıl Açılış Törenine KatıldılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı'nın konuşmaları- Konferans salonundan detaylar- Bakan Müezzinoğlu'nun dereceye giren öğrenciye ödül vermesi ASÜ akademik yıl açılışı- Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşcı: "Cumhuriyet tarihinde, 2002 yılına kadar 76 üniversite kurulmuşken, son 13 yılda bu sayıya 117 tane daha yeni üniversite eklendi.
 • 22:23Pakistan'ın Nükleer Silah PolitikasıPakistan Dışişleri Bakanlığı, sahip oldukları nükleer silahların Hindistan'ın agresif tutumlarına karşı ülke savunmasını gerçekleştirmek için elde edildiğini bildirdi.
 • 21:15Asü Akademik Yıl AçılışıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, Aksaray Üniversitesinin (ASÜ), akademik yıl açılış törenine katıldı.
 • 15:52Sosyal Fayda ZirvesiTürk Telekom Grubu Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, 2030 itibarıyla ülkedeki herkesin dijital dünyanın fırsatlarından yararlanabileceği yakın bir gelecek hayal ettiklerini belirtti.
 • 15:12Sosyal Fayda Zirvesi, İstanbul'da DüzenlendiSosyal Fayda Zirvesi, İstanbul'da Düzenlendi"İnternetle Hayat Kolay" projesi ile Birleşmiş Milletler tarafından dünyaya örnek gösterilen Türk Telekom Grubu, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı "Sosyal Fayda Zirvesi"ne ev sahipliği yaptı.
 • 16:46Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Basın Toplantısı DüzenlediGiresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Basın Toplantısı DüzenlediGiresun Belediye Başkanı Kerim Aksu düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.
 • 15:50Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Rusya'nın Suriye'deki OperasyonlarıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Rusya'nın Suriye'deki OperasyonlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklamaları- Açıklamaları sonrası vatandaşlar ile selamlaşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Suriye'deki iç savaş maalesef çok vahim boyutlara ulaşmıştır.
 • 15:46Putin: Bana Bağdadi'yi GetirinPutin: Bana Bağdadi'yi GetirinRusya Devlet Başkanı Putin, IŞİD lideri Bağdadi ve örgütün diğer önde gelen isimlerini canlı istediğini, mümkün olmazsa cesetlerin Moskova'ya getirilmesini söyledi.
 • 15:36Akpm'den MHP'ye ZiyaretAkpm'den MHP'ye ZiyaretMHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Seçim Öncesi Gözlem Heyetinin (AKPM) seçimleri pek fazla merak etmediklerini, Kürt sorununu konusunda takıldıkları teybi döndürdüklerini söyledi.
 • 14:37Bosna Hersek'te Dzeko'nun Sakatlık Bilmecesi2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri'nde Galler ve Kıbrıs Rum Kesimi ile karşılaşacak Bosna Hersek, hazırlıklarını sürdürüyor.
 • 13:34MHP'li Öztürk: 25 Aralık İddianamesinde Hukuk ve Adalet KatledildiMHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, 25 Aralık iddianamesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 11:47Kask Değiştirme ve Silmeden Kaç Güvenlik Görevlisine Soruşturma Açıldı"CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, İçişleri Bakanı Selami Altınok tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığına soru önergesi verdi.
 • 18:53Sanayi Odası'ndan Çardak Osb'yi Canlandırmak İçin Arsa HamlesiSanayi Odası'ndan Çardak Osb'yi Canlandırmak İçin Arsa HamlesiDenizli Sanayi Odası, temelini 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in attığı, 19 yıldır yatırımcı bekleyen Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ni ayağa kaldırmak ve yatırım yapılmasını sağlamak için kendisine ait 270 bin metrekare arsasını satışa çıkardı.
 • 17:32Nazilli'de Terör KonferansıNazilli'de Terör KonferansıTerör Uzmanı Emekli Albay Erdal Sarızeybek, Türk Ocakları Nazilli Şubesinin davetlisi olarak, Nazilli Belediyesi tiyatro salonunda terör, Türkiye gündemi ve seçimler hakkında önemli bilgiler anlattı.
 • 16:26Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Güce'yi Ziyaret EttiEski Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Güce ilçesini ziyaret etti.
 • 16:1720 Yıldır Yatırım Yapılmayan Osb Metrekaresi 3 Dolardan Satılığa ÇıkarıldıDenizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nde yer alan parselleri, metrekaresi 3 dolardan satışa çıkardı.
 • 15:48Taciz Ateşi Sonucu Yarım Kalan Düğün TamamlandıGüce ilçesindeki Jandarma Karakol Komutanlığına terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu seken kurşunlar nedeniyle yarıda kalan düğün, bir hafta sonra tamamlandı.
 • 09:35Ak Partili Bürge: Ak Partili Bürge: "Halk Ders Verdi, Dersi Alan Kazanacak"AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili adayı Hüseyin Bürge, "Halkımız 7 Haziran seçimlerinde her partiye ders verdi.
 • 20:21Erdoğan: Erdoğan: "İkinci Vatandaşlığınızı Almaya Müracaat Edin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması - Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3)- "Açık söylüyorum, birliğimize, bayrağımızın onuruna, vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına kasteden herkes bizim can düşmanımızdır.
 • 19:20Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses" EtkinliğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Açık söylüyorum, birliğimize, bayrağımızın onuruna, vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına kasteden herkes bizim can düşmanımızdır.
 • 17:00Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çifte Vatandaşlığa Başvuru YapınCumhurbaşkanı Erdoğan: Çifte Vatandaşlığa Başvuru YapınFransa'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gurbetçilere çifte vatandaşlığa geçme tavsiyesinde bulundu, Fransa çifte vatandaşlığı veriyor, müracaatınızı yapın" dedi.
 • 14:19Maden Şehidi Çocukları Dernek KurduMaden Şehidi Çocukları Dernek KurduZonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Zonguldak Maden Şehitleri Derneği kuruldu.
 • 13:37Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Aslan AçıklamasıTrabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, ligin ilk 7 haftasında hakem hataları nedeniyle 8 puan kaybettiklerini öne sürdü.
 • 18:39Kaf-kaf 90+5'te YıkıldıKaf-kaf 90+5'te YıkıldıPTT 1. Lig’in 7. haftasında sahasında Alanyaspor’u konuk eden Karşıyaka, 2-1 önde sürdürdüğü mücadelenin 90+5. dakikasında yediği golle 1 puana razı oldu.
 • 16:52Davutoğlu: Davutoğlu: "Millet Amirdir, Devlet Memurdur" - Başkonsoloslar ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamaları Başbakan Davutoğlu Almanya'da- Davutoğlu, bu ülkedeki başkonsoloslarla bir araya geldi: (1)- "Bütçeye bir kuruş dahi katkıda bulunan, vergi ödeyen bir vatandaş, en yüksek dereceli memurun amiridir.
 • 16:40Davutoğlu: "Seçimlerde Katılım Türkiye Ortalamasına Yakın Olmalı"Başbakan Ahmet Davutoğlu, Duesseldorf’ta gerçekleştirdiği Başkonsoloslar Buluşmasında yaptığı konuşmada seçimlerde katılımın artması gerektiğini vurgulayarak, “Seçimlerde yüzde 39 olan katılım oranını, yüzde 50 demiyorum bakın Türkiye ortalamasına yakın bir hale getirin” dedi.
 • 15:55Başbakan Davutoğlu Almanya'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, bütçeye bir kuruş dahi katkıda bulunan, vergi ödeyen bir vatandaşın, en yüksek dereceli memurun amiri konumunda bulunduğunu belirterek, "Vergi ödüyorsa herkesten, siyasilerden de hesap sorar, memurdan da. Sizlerden en önemli beklentimiz herhangi bir vatandaşımızın sıkıntısı olduğunda, derdi olduğunda, başvurmak istediği birisini aradığında ilk önce aklına başkonsolos gelmeli" dedi.
 • 10:47Almanya'nın Birleşmesinin 25. YıldönümüAlmanya'nın Birleşmesinin 25. YıldönümüBirleşik Almanya bir muamma gibi. Başarılı, güçlü, sevilen bir ülke ama kendinden emin değil. DW'nin şef editörlerinden Kudascheff yorumunda, Almanya'dan artık hiç kimsenin korkmasına gerek kalmadığını vurguluyor.
 • 23:22Kamalak: Kamalak: "İttifak Olmadı, Olmayacağını Ben Baştan Tahmin Ediyordum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Şundan emin olun Türkiye'nin en yetişmiş kadroları Saadet Partisi'ndedir" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Şundan emin olun Türkiye'nin en yetişmiş kadroları Saadet Partisi'ndedir" dedi.
 • 21:45Kanser İlacı ve Grip Aşısı Geliştirme Projeleri - MüezzinoğluKanser İlacı ve Grip Aşısı Geliştirme Projeleri - MüezzinoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "İlaç sanayimizin, neredeyse tarihi diyebileceğimiz köklü bir altyapısı var. Üniversitelerimizde bu anlamda yetişmiş akademisyenlerimiz iyi koordine, motive, entegre edildiğinde, dünyayla yarışabilecek güçlü bir altyapımız var" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türk ilaç sanayisinin, köklü bir altyapısının bulunduğunu vurgulayarak, "Üniversitelerimizde bu anlamda yetişmiş akademisyenlerimiz iyi koordine, motive, entegre edildiğinde, dünyayla yarışabilecek güçlü bir altyapımız var" dedi.
 • 20:20Giresun Vali Yaralı Askeri Ziyaret EttiGiresun Vali Yaralı Askeri Ziyaret EttiGiresun'da jandarma aracına ateş açıldı: 1 asker yaralı (ek) VALİ YARALI ASKERİ ZİYARET ETTİ Giresun Valisi Hasan Karahan, yaralı Uzman Çavuş Cihan Mutlu'yu hastanede ziyaret etti.
 • 19:42Maden Şehitlerinin Çocukları Dernek KurduZonguldak'ın Ereğli ilçesindeki maden şehitlerinin çocukları, "Zonguldak Maden Şehitleri Yaşatma ve Geliştirme Derneği"ni kurdu.
 • 19:37Giresun'da Jandarma Aracına Ateş Açıldı: 1 Asker Yaralı (2)Giresun'da Jandarma Aracına Ateş Açıldı: 1 Asker Yaralı (2)Vali YARALI ASKERİ ZİYARET ETTİ Giresun Valisi Hasan Karahan, yaralı Uzman Çavuş Cihan Mutlu'yu hastanede ziyaret etti.
 • 18:52Kweuke, Deniz Çoban'a ÜzüldüKweuke, Deniz Çoban'a ÜzüldüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çaykur Rizespor'un golcü oyuncusu Leonard Kweuke'nin açıklaması- Ahmet İlhan Özek'in açıklaması - Kweuke: "(Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonu) Oraya kadar gücümü kullanarak koştum ve kaleciden darbeyi alınca düştüm"- Ahmet İlhan: "Bursaspor'a karşı bir yaram var. Kardemir Karabükspor olarak kazanmamız gereken maçta 7 fark yemiştik" Çaykur Rizespor'un golcü oyuncusu Leonard Kweuke, Kasımpaşa maçında takımı lehine kazandırdığı penaltı sonrası hakem Deniz Çoban'ın görevi bırakmasına ilişkin, "Oraya kadar gücümü kullanarak koştum ve kaleciden darbeyi alınca düştüm. Maçtan sonra yapılan spekülasyonlara bir şey söyleyemem ama hakemliği bırakmasına üzüldüm" dedi.
 • 18:42'25 Aralık Kumpas" Soruşturması İddianamesi (5)"Paralel Devlet Yapılanması'nın 25 Aralık kumpas soruşturması" iddianamesinde, "2010 referandumundan sonra HSYK yeniden yapılandırıldı, bu sayede cemaat HSYK içerisine müritlerini yerleştirdi.
 • 17:26Kamalak, AK Parti'ye Sundukları Seçim İttifakı Teklifini AçıkladıKamalak, AK Parti'ye Sundukları Seçim İttifakı Teklifini AçıkladıSP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, seçimde ittifak yapılması için AK Parti'ye sundukları 10+5+8'lik teklifi detaylı şekilde açıkladı.