SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

22:44
Vedat Altay; "Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor" Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nin 24 yıldır Bölge Müdürlüğünde görevini başarıyla yerine getiren Elektrik Mühendisi Vedat Altay mesleğinin duayenleri arasında yer edindi.
Vedat Altay; 'Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor'
19:39
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Çözüm Süreci) Süreç iyi bir şekilde devam etmektedir, görüşmeler devam etmektedir.
16:09
Hdp Diyarbakır İl Örgütü Kongresi Yapıldı Partisinin Diyarbakır il örgütü’nün 1’inci Olağan Kongresi’nde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, IŞİD ve destekçilerini eleştirerek, IŞİD’in İslam adını kullanarak Müslümanlara savaş açtığını söyledi.
Hdp Diyarbakır İl Örgütü Kongresi Yapıldı
11:22
Galaxy S6'ya Özel Snapdragon! Samsung, ısındığı söylenen Qualcomm işlemci için yeni bir çözüm bulmanın peşinde!
Galaxy S6'ya Özel Snapdragon!
00:23
Nedir Bu Uydu Telefonu? Bir zamanlar görünce kaçtığımız uydu telefonları, artık daha küçükler.
Nedir Bu Uydu Telefonu?
18:57
Bakan Çelik'in Gündeme İlişkin Değerlendirmeleri Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Syriza’nın iktidara gelişi hep AK Parti’nin 2002’deki gelişiyle mukayese ediliyor.
18:35
"Kobani'de Davutoğlu ile Erdoğan Ciddi Bir Hezimet Yaşadı" CHP'li Tanrıkulu, Kobani'nin kurtulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizim ilk günlerdeki vicdani ortaklık çağrımız geçerliliğini yitirmemiştir." dedi.
17:50
Osmanlı'da Engelli Olmak" Paneli Doç. Dr. Balcı: "Osmanlı'nın muhtacı tertibatı var. Buraya başvuran engellinin haline göre padişah yardım ederdi.
17:44
Lotus: Ekonomik Açıdan Daha Güçlüyüz Lotus takımı, bu sene Williams’ın yenebilecek bütçeye ve güce sahip olacaklarını; geçen seneye göre ekonomik anlamda çok daha güçlü olduklarını açıkladı.
Lotus: Ekonomik Açıdan Daha Güçlüyüz
16:50
Gümüşdağ: Hesap Sorulmalı Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türk futbolunun son yıllarda yaşadığı düşüşten herkesin sorumlu olduğunu söyledi.
Gümüşdağ: Hesap Sorulmalı
15:43
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Sporda Kurumsallaşma Panelinde Konuştu Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ: Futbolda 2011 yılından itibaren malum sebeplerden dolayı düşüşe geçtik, bu işin kötü gidişine hepimiz gayret gösterdik.
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Sporda Kurumsallaşma Panelinde Konuştu
14:34
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ Açıklaması "Futbolda 2011 yılından itibaren malum sebeplerden dolayı düşüşe geçtik, maalesef bu işin kötü gidişine hepimiz gayret gösterdik" "Hepimiz biliyoruz ki şu andaki finansal yapılarımızda bir makyajlama yapılıyor olmasa çoğu kulübümüz UEFA organizasyonlarında maça çıkamaz" "Kulüplerin mali yapısı, başkanı.
14:16
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması "Kobane'nin kurtuluşu, yerinden olmuş yüzbinlerce sivil için de bir umut ışığı olmuştur"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması
19:40
Almanya'da Yabancı ve İslam Karşıtı Gösteriler Almanya'nın Dresden kentinde, İslam ve göçmen karşıtı "Batı'nın İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar" (PEGIDA) harektinin düzenlediği gösteriye 17 bin 300 kişinin katıldığı bildirldi.
Almanya'da Yabancı ve İslam Karşıtı Gösteriler
19:25
Almanya'da Yabancı ve İslam Karşıtı Gösteriler PEGIDA hareketi tarafından Dresden'de ilk kez pazar günü düzenlenen gösteriye 17 bin 300 kişinin katıldığı bildirildi PEGIDA karşıtları da Schlossplatz Meydanı’nda gösteri yaptı.
18:11
Netanyahu: İsrail'i Savunmak İçin Davet Edildiğim Her Yere Giderim İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Beyaz Saray’ın tepkisini çeken ABD ziyaretini savundu.
13:14
Cross Country Çizgisi Sedan ile Birleşiyor Çinli otomobil üreticisi Geely bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Volvo Cars, Cross Country vagon tasarımına sahip S60 Cross Country modelini tanıttı.
Cross Country Çizgisi Sedan ile Birleşiyor
13:13
Hyundai'nin Yeni Yüzü: Santa Cruz Concept Hyundai, dünyanın en saygın otomobil fuarlarından biri olan 2015 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı (NAIAS), Detroit’te yeni konsept modeli Santa Cruz (HCD-15) ve Sonata Plug-in Hybrid’i (PHEV) görücüye çıkardı.
Hyundai'nin Yeni Yüzü: Santa Cruz Concept
11:56
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kendi Elektriğini Üretiyor Bursa Büyükşehir Belediyesi, 3 noktada kurmaya başladığı 2.2 megawatt gücündeki hidroelektrik santralleri ile elektriğin yüzde 70'ini üretecek.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kendi Elektriğini Üretiyor
15:06
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı 24 Ocak 1993 tarihinde uğradığı saldırı ile öldürülen gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. Yılında Söke’de anıldı.
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı
01:03
Irak Topraklarının 55 Bin Kilometresi IŞİD'in Elinde IŞİD'e karşı verilen mücadelede hakkında bilgi veren ABD Savunma Bakanlığı Pentagon Sözcüsü John Kirby, örgütün Irak'ta 55 bin kilometreyi kontrol ettiğini belirtti.
Irak Topraklarının 55 Bin Kilometresi IŞİD'in Elinde
17:35
Okullarda Karne Heyecanı Pazarcık'ta 14 bin 850 öğrenci karne aldı.
16:51
Okullarda Karne Heyecanı Giresun'un Güce ilçesinde bin 367 öğrenci, eğitim öğretim döneminin yarıyılının tamamlanması dolayısıyla karne sevinci yaşadı.
Okullarda Karne Heyecanı
16:28
Murat Boz Yarı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı Hadi İnşallah adlı filmle sinema yolculuğuna başlayan yakışıklı popçu Murat Boz, kaslı fiziğiyle selfie çekip instagram hesabından paylaştı.
Murat Boz Yarı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı
16:14
AB Bakanı Bozkır Davos'ta Konuştu "(BM'nin yapısı) Başka senaryolar için kurulmuş bir sistemin bize faydası yok" "Bölgedeki sorunların çözümünde son 12 yıldır siyasi ve politik istikrara sahip Türkiye'nin dinlenmesi gerek"
15:02
Kahramanmaraş'ta 261 Bin Öğrenci Karne Aldı Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının I. döneminin sona ermesi nedeniyle öğrencilere tavsiyede ailelerine ise uyarılarda bulundu.
Kahramanmaraş'ta 261 Bin Öğrenci Karne Aldı
13:24
Btso, Havacılık ve Savunmada Model Olacak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Uzay Havacılık ve Savunma Kümelenmesi (UHS) üyeleri, Bursa’yı uzay, havacılık ve savunma alanlarında Türkiye’de marka yapmayı hedefliyor.
Btso, Havacılık ve Savunmada Model Olacak
17:55
Başkan Saraçoğlu'nun, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydığı İddia Edilen Konuşması "AK Parti'li başkan, Başbakan Davutoğlu'nu yok saydı" iddiası- Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Konuşmamın tamamı dinlendiğinde böyle bir maksadımın asla olmadığı ve olmayacağı anlaşılacaktır"- "Çıkan haberleri dikkatle incelediğimizde, özellikle paralel yapı ya da muhalefete yakın medya organları tarafından partimizin içine nifak tohumları ekmek maksadıyla yapıldığını görüyoruz" Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, bazı gazete ve internet sitelerinde, bir toplantıda haziran ayında
Başkan Saraçoğlu'nun, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydığı İddia Edilen Konuşması
14:47
AK Parti'li Başkan, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydı" İddiası "AK Parti'li başkan, Başbakan Davutoğlu'nu yok saydı" iddiası- Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Konuşmamın tamamı dinlendiğinde böyle bir maksadımın asla olmadığı ve olmayacağı anlaşılacaktır"- "Çıkan haberleri dikkatle incelediğimizde, özellikle paralel yapı ya da muhalefete yakın medya organları tarafından partimizin içine nifak tohumları ekmek maksadıyla yapıldığını görüyoruz" Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, bazı gazete ve internet sitelerinde, bir toplantıda haziran ayında
AK Parti'li Başkan, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydı' İddiası
14:15
AK Parti'li Başkan, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydı" İddiası Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Konuşmamın tamamı dinlendiğinde böyle bir maksadımın asla olmadığı ve olmayacağı anlaşılacaktır" "Çıkan haberleri dikkatle incelediğimizde, özellikle paralel yapı ya da muhalefete yakın medya organları tarafından partimizin içine nifak tohumları ekmek maksadıyla yapıldığını.
AK Parti'li Başkan, Başbakan Davutoğlu'nu Yok Saydı' İddiası
13:47
Kasımpaşa Fenerbahçe'ye Bileniyor Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
Kasımpaşa Fenerbahçe'ye Bileniyor
13:40
Kasımpaşaspor'da Fenerbahçe Maçı Hazırlıklar Devam Ediyor Hakan TARHAN,İstanbul-DHA Şota Arveladze "Çok zor bir ikinci devre bizi bekliyor" Kasımpaşa takımının sportif direktörü ve teknik sorumlusu Şota Arveladze antrenman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kendilerini çok zor bir ikinci devrenin beklediğini belirtti.
13:04
Şota Arveladze: Fenerbahçe Karşısında Güzel Bir Maç Bekliyorum Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, Spor Toto Süper Lig'de 24 Ocak Cumartesi günü karşılaşacakları Fenerbahçe'ye karşı iyi bir maç oynayacaklarını beklediğini söyledi.
Şota Arveladze: Fenerbahçe Karşısında Güzel Bir Maç Bekliyorum
12:48
Kasımpaşa Teknik Direktörü Arveladze Açıklaması "Çok zor bir ikinci devre bizi bekliyor" "Kalitemiz belli, Fenerbahçe karşısında güzel bir maç bekliyorum" "Ara transferi kapattık diyemem ancak transfer için hızlı bir çalışmamız da yok"
12:00
Eğit Donat" Gelecek Ay Başlıyor Suriye Geçici Hükümeti Başbakanı Tuma: "Eğit donat programı kapsamında gelecek ay ABD ordusundan 400 asker muhalifleri eğitmeye başlayacak"
Eğit Donat' Gelecek Ay Başlıyor
11:14
Şanlıurfa'ya Para Basacak Proje Güneş ışığından en fazla faydalanan iller arasında yer alan Şanlıurfa'ya güneş enerjisi santrali kurulacak.
Şanlıurfa'ya Para Basacak Proje
11:13
Irak'ta Peşmergelerin "Milli Orduya" Dönüştürülmesi Projesi IKBY Başkanı Barzani'nin, Peşmergeyi "particilikten" kurtarıp "milli ordu" haline getirme projesine Talabani'nin partisi KYB'den de destek geldi.
09:48
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın! Tansu Çiller hükümetinin devlet bakanlarından Mehmet Salim Ensarioğlu, "Öcalan ev hapsine alınsın, ayda bir iki defa televizyona çıkıp seçmenine hitap etsin." dedi.
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın!
13:47
İsipab 10. Konferansı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "İnsanları karikatür çizdiler diye katletmek ne kadar terörse, insanların kutsallarına saldırmak, insanları galeyana getirecek, tahrik edecek eylemler yapmak da en az o kadar terördür.
13:08
Yemen'deki Olaylar Nobel ödüllü insan hakları savunucusu Karman: "Yemen sizin tahmin ettiğinizden daha büyük bir ülke. Kullandığınız kaba kuvvet size geri dönecektir.
13:05
İsipab 10. Konferansı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Teröristler ve terör örgütleri, İslam coğrafyasının ve Müslümanların asla ve asla temsilcisi, sözcüsü değildir ve hiçbir zaman da olmayacaktır" "Kim oldukları, neye hizmet ettikleri, kimin maşası oldukları bilinmeyen terör örgütü ve teröristlerin yaptıkları eylemler, kesinlikle.
12:47
Ak Partili Vekilden BDP'ye Tepki AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Barış ve Demokrasi Partisi’ni (BDP) eleştirerek "BDP’nin güç kullanarak ve korku oluşturarak siyaset yapmaya çalıştığını" belirtti.
Ak Partili Vekilden BDP'ye Tepki
11:58
Nijerya'da Boko Haram Şiddeti Örgüt, 3 Ocak'ta Baga'ya düzenlenen saldırının sorumluluğunu üstlendi.
10:41
Erkekler Cev Kupası Arkas Spor Antrenörü Hoag: "Biz hazırlıklarımızı turu geçmek üzerine yapıyoruz.
22:18
Bursaspor Taraftarı Yeşil Bursa'nın Akıbetini Soruyor Pilot takım Yeşil Bursa’nın Yıldırım Belediyesi’ne satılmasına tepki gösteren Bursaspor taraftarları yeşil-beyazlı yönetimin satış nedeni ile ilgili açıklama yapmasını istiyor.
Bursaspor Taraftarı Yeşil Bursa'nın Akıbetini Soruyor
18:50
Die Welt: Güce Aç Erdoğan, Devlet İçinde Devlet İnşa Ediyor Almanya'da yayımlanan Die Welt gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'nu kendi başkanlığında toplamasını 'Güce aç Erdoğan, devlet içinde devlet inşa ediyor' başlığı ile duyurdu.
10:54
"Medya ve Manipülasyon"u Anlattılar "Medya ve Manipülasyon" konusu Esenler'de düzenlenen bir panelde masaya yatırıldı
'Medya ve Manipülasyon'u Anlattılar
15:07
Voleybol: Erkekler 1. Ligi Voleybol Erkekler 1. Ligi'nde mücadele eden Palandöken Belediyespor, Arkasspor mağlubiyetinden sonra Beşiktaş maçına odaklandı.
Voleybol: Erkekler 1. Ligi
12:51
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sebebiyle tedavi gördüğü ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti
20:23
Asrın Deneyinde İkinci Perde! Asrın deneyinin merkezi olan dev makine LHC, çok daha güçlenmiş olarak geri dönüyor!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ
[Hata Bildir]