04:3600
SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

  Güce Kaymakamı Akyürek'ten Kur'an Kurslarını Ziyaret

  Güce Kaymakamı Ahmet Akyürek, İlçe Müftülüğüne bağlı Yukarıboynuyoğun ve Tekkeköy'deki kadın Kur'an kurslarını ziyaret etti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hırsızlar Gezerken Gazetecileri Susturmak Demokrasiye Darbedir'

  Hırsızlar Gezerken Gazetecileri Susturmak Demokrasiye Darbedir'

  Özgür medyaya yapılan polis baskını ve gazetecilerin, senaristlerin gözaltına alınmalarına toplumun her kesiminden tepkilere artıyor. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar' Sempozyumu

  Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar" Sempozyumu

  Diyarbakır'da "Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar Sempozyumu"- Diyarbakır'da Osmanlı Devleti'nin son dönemindeki milliyetçi ayaklanmalarının ele alındığı "Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar Sempozyumu" düzenlendi- Vali Aksoy: "1915 yılında gerçekleştirilmiş olan tehcirin farklı bir şekilde adlandırılarak kamuoyuna sunulması ve bunun bir soykırım olarak değerlendirilmeye tabi tutulması kabul edilemez" Diyarbakır Valiliği, Dicle Üniversitesi (DÜ) (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da "Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar Sempozyumu"

  Diyarbakır'da Osmanlı Devleti'nin son dönemindeki milliyetçi ayaklanmalarının ele alındığı "Tehcirin 100. Yılında Osmanlı'nın Son Dönemindeki İsyanlar Sempozyumu" düzenlendi Vali Aksoy: "1915 yılında gerçekleştirilmiş olan tehcirin farklı bir şekilde adlandırılarak kamuoyuna sunulması ve bunun bir soykırım. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Dü'de Tehcirin 100. Yılında Osmanlı Sempozyumu

  Dü'de Tehcirin 100. Yılında Osmanlı Sempozyumu

  Dicle Üniversitesi’nde (DÜ) düzenlenen “Tehcirin 100’üncü Yılında Osmanlı’nın Son Dönemindeki İsyanlar” sempozyumunda konuşan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, 1915 yılında gerçekleştirilmiş olan tehcirin farklı bir şekilde adlandırılarak kamuoyuna sunulması ve bunun bir soykırım olarak değerlendirmeye tabii tutulmasının kabul edilebilir olmadığını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti’nin geçmişi ile yüzleşecek güce ve kudrete sahip olduğunu kaydetti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Sp'de Kocasinan İlçe Divan Toplantısı Yapıldı

  Saadet Partisi (SP) Kocasinan ilçesi Aralık ayı divan toplantısı yapıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Dünya Arapça Günü

  ARAP DER Genel Başkanı Kırboğa: "İslam aleminin en güçlü bağı olan Arapça'nın öğrenilmesi ve yaygınlaştırılması birlik ve beraberliğimize büyük katkılar sağlayacaktır" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İçten: Kimse İhanete Göz Yummamızı Beklemesin

  İçten: Kimse İhanete Göz Yummamızı Beklemesin

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, 17 Aralık darbe girişiminin birinci yıl dönümü olduğunu hatırlatarak, iç ve dış tehditlere boyun eğmediklerini söyledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gaziantep'te Tarihi İmza

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) arasında 4 yıl süreli, 26 alanda işbirliği yapılmasını öngören protokol imzalandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gaziantep'in Kalkınması İçin 'PROJEDE Güç' Birliği Yaptılar

  Gaziantep'in Kalkınması İçin "PROJEDE Güç" Birliği Yaptılar

  GAÜN Rektörü Yavuz Coşkun, üniversite-belediye işbirliğiyle hazırlanacak ve kenti kalkındıracak projeler yapmak için ortak protokol imzaladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'li İçten'den 17 Aralık Mesajı

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, 17 Aralık operasyonunun birinci yıl dönümü olduğunu hatırlatarak, iç ve dış tehditlere boyun eğmediklerini söyledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Times: Beşiktaş Taraftarı, Hükümeti Devirme Girişimini Reddediyor

  Times gazetesi, dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde, Beşiktaş taraftarı 35 kişinin yargılandığı duruşmayı, “Futbol taraftarları hükümeti devirme girişimini reddediyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Türk Ev Tekstilinin Sektör Büyüklüğü 13 Milyar Dolar

  Türk Ev Tekstilinin Sektör Büyüklüğü 13 Milyar Dolar

  Son 5 Yılda Türkiye'nin Ev Tekstili Alanında Üretim Değeri Yüzde Seksen Oranında Arttı (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 04:36:14. #1.13#