SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 15:43Işık: Işık: "Herkesin Şunu Çok İyi Bilmesi Gerekiyor Ki Türkiye Terörle Dize Getirilebilecek Bir Ülke...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın gelişi- Bakan Işık'ın konuşması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Herkesin şunu çok iyi bilmesi gerekiyor ki Türkiye terörle dize getirilebilecek bir ülke değildir.
 • 14:17Demirtaş: 7 Haziran Sonrası Halkın İradesine Açıkca Erdoğan Darbesi YapıldıDemirtaş: 7 Haziran Sonrası Halkın İradesine Açıkca Erdoğan Darbesi YapıldıHDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, 'Milletin iradesinin üzerinde beşeri irade yoktur' diyenlerin, 13 yıldır millet millet, sandık sandık diyenlerin bugün halkın tercihi karşısında bir darbe, bir cunta devleti, hükümeti kurma yolunu tercih ettiğini söyledi.
 • 13:59Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, son dönemde artan terör olaylarına ilişkin, "Herkesin şunu çok iyi bilmesi gerekiyor ki Türkiye terörle dize getirilebilecek bir ülke değildir.
 • 18:19Baksı Müzesinde Uluslar Arası Çalıştay DüzenlendiBaksı Müzesinde Uluslar Arası Çalıştay DüzenlendiTürkiye’nin ilk kez evsahipliği yaptığı Uluslararası Müzeler Konseyi (ICOM) Uluslararası Müzecilik Çalıştayı, Bayburt’ta başladı.
 • 10:03Honda CR-V Dizel Motoru ve Otomatik 9 İleri Vitesi ile Yenilendi!Honda CR-V Dizel Motoru ve Otomatik 9 İleri Vitesi ile Yenilendi!Sınıfının öncü modellerinden Honda CR-V, vergi avantajlı olan 1.6 litrelik yeni dizel motor otomatik şanzımanı ile sektörde tekrar gözde olmaya aday...
 • 17:33Fikri Işık: Fikri Işık: "Tepelerine Bombalar Yağmaya Başlayınca Anyayı Konya'yı Anladılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kocaeli 79. İl Danışma Meclisi Toplantısı salonu- Salondaki parti mensubu katılımcılar- Bakan Işık'ın açıklamaları Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Eğer HDP gerçekten akıllı hareket etmiş olsaydı, 8 Haziran sabahı PKK'ya silah bırakma çağrısı yapması gerekirdi.
 • 15:42Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: (2)Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Özellikle tekrar HDP'ye çağrımız biran önce aralarına terör örgütüyle mesafe koymaları. Terör örgütünün silah bırakmasıyla ilgili her türlü çalışmayı yapmaları, bırakın teröre destek olacak açıklamaları terörü açıkça lanetlemeleridir" dedi.
 • 14:35AK Parti Afyonkarahisar 60. İl Danışma Meclis ToplantısıAK Parti Afyonkarahisar 60. İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldı.
 • 14:14Esad: Asker Sayımız YetersizEsad: Asker Sayımız YetersizAsker kaçakları için genel af çıkarmaya hazırlanan Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, orduda eksiklikler olduğunu söyledi.
 • 12:39Işık: Işık: "Bir Hdpli'nin Suruç'ta Olmayışı Akıl Mantık İşi Değil"Ak Parti Kocaeli Teşkilatının 79. Danışma Meclisi’ne katılan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Türkiye boşuna kaybettiği yılları artık kaybetmesin diye çözüm süreci için gösterdiğimiz sabır bazıları için zaaf olarak algılandı.
 • 01:18Finlandiya Kuradan Ümitli2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde, Türkiye, Ukrayna, İzlanda ve Hırvatistan'la (I) Grubu'nda yer alacak Finlandiya'nın Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Marco Casagrande, bütün ülkelerin saygı duyulması gereken bir güce ve eşit şansa sahip olduğunu söyledi.
 • 22:31Balıkesir - Yenilenen Seka Kağıt Fabrikası Daha Çevreci OlacakBalıkesir - Yenilenen Seka Kağıt Fabrikası Daha Çevreci OlacakYenilenen SEKA Kağıt fabrikası daha çevreci olacak Balıkesir'deki Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan 10 yıl önce alınan SEKA Kağıt Fabrikası'nı yeniden faaliyete geçirecek Albayraklar Kağıt Fabrikası'nın Genel Müdürü Ahmet Çetin Taşçı, yeni fabrikanın doğaya eskisinden 10 kat daha az zarar vereceğini ve kendi elektriğini üreteceğini söyledi.
 • 18:10Icom Uluslararası Müzecilik ÇalıştayıTürkiye'nin ilk kez evsahipliği yaptığı Uluslararası Müzeler Konseyi (ICOM) Uluslararası Müzecilik Çalıştayı, Bayburt'ta başladı.
 • 18:08Cami Yaptıran Hayırsever Vatandaşa Plaket VerildiGüce'de cami yaptıran hayırsever vatandaş Arif Akdeniz'e plaket verildi.
 • 17:57Yayla Obaları İçin Yön Tabelaları AsıldıGüce'de bir vatandaş tarafından, vatandaşların yayla oba ve pazarlara rahatlıkla ulaşabilmeleri için yön tabelaları asıldı.
 • 17:41Vali Şerif Yılmaz'dan Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine Sert TepkiVali Şerif Yılmaz'dan Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine Sert TepkiVali Şerif Yılmaz, Kütahya 1. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda önemli açıklamalarda bulundu.
 • 16:0927'nci Samsung Bogaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Basın Toplantısı Düzenlendi27'nci Samsung Bogaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Basın Toplantısı Düzenlendi27'nci Samsung Bogaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı basın toplantısı düzenlendi Boğaz çok güzel, gelsene Dünyanın kıtalar arası tek yüzme yarışı Dünyanın çeşitli ülkelerinden yaklaşık 1900 sporcu 26 Temmuzda İstanbul Boğazı'nda yüzecek TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, önemi her yıl giderek artan, yerli ve yabancı yüzücülerden gelen aşırı yoğun katılım talepleri aldığımız, katılımı adeta bir prestij konusu haline gelen bir etkinlik konumuna gelmiştir TMOK Başkan Yardımcısı Nihat Usta Yüzmeye gönül veren her yaştan insan kıtaları, sınırları aşarak İstanbul'da buluşacak Dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce sporcu 26 Temmuz'da dostluk, yarışmak, mücadele etmek ve sınırlarını keşfetmek için İstanbul'da bir araya geliyor.
 • 13:52Başkan Güven: Basın Özgür Olmazsa Halk BilinçlenmezBaşkan Güven: Basın Özgür Olmazsa Halk BilinçlenmezAfşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Basın Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
 • 13:2127'inci Samsung Bogaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Basın Toplantısı DüzenlendiSercan SAPANATAN -Mustafa AKIN,İstanbul-DHA Dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce sporcu 26 Temmuz'da dostluk, yarışmak, mücadele etmek ve sınırlarını keşfetmek için İstanbul'da bir araya geliyor.
 • 13:0624 Temmuz Basın BayramıAdıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ve Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 11:34Şanlıurfa ve Adıyaman'daki Terör SaldırılarıSivas'ın Suşehri ilçesinde bu yıl düzenlenecek olan 6. "Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali" Şanlıurfa ve Adıyaman'daki terör saldırıları nedeniyle iptal edildi.
 • 11:05Rhodolfo: Beni Buraya Getirenleri YanıltmayacağımRhodolfo: Beni Buraya Getirenleri YanıltmayacağımBeşiktaş'ın yeni transferi Luiz Rhodolfo, kendisine güvenenleri yanıltmayacağını söyledi.
 • 00:55Karşılamanın Karşılığını Sahada Vereceğim"Beşiktaş'ın transferi için görüşmelere başladığı Brezilyalı stoper Luiz Rhodolfo, siyah-beyazlı taraftarların havalimanında yaptığı karşılamanın karşılığını saha içindeki mücadelesiyle vereceğini söyledi.
 • 13:59Vali Demirtaş'tan Basın Bayramı MesajıVali Demirtaş'tan Basın Bayramı MesajıAdıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, basının önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 11:52DSİ'den Adıyaman'a Güneş Enerjisi SantraliDSİ'den Adıyaman'a Güneş Enerjisi SantraliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güneş enerjisi santrali kurulacak alanın görüntüsü- Sahada inceleme- Müteahhit firmaya yer teslimi- DSİ Adıyaman Şube Müdürü Hakan Kaya'nın konuşması- Firma yetkilisi Hasan Doğan'ın konuşması DSİ'den Adıyaman'a güneş enerjisi santrali- Adıyaman'da yaklaşık 50 bin metrekarelik alanda kurulması planlanan santral ile çiftçilerin sulamada kullanılacak enerji maliyetlerinin düşürülmesi hedefleniyor- DSİ Adıyaman Şube Müdürü Kaya: - "Güneş enerji santralimiz, yıllık 3,5 milyon kilovatsaat elektrik üretecek" HAKAN FURKAN - Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, çiftçilerin sulama amaçlı kullandığı enerji maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Adıyaman'da güneş enerji santrali kurulması için çalışma başlatıldı.
 • 11:41DSİ'den Adıyaman'a Güneş Enerjisi SantraliDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, çiftçilerin sulama amaçlı kullandığı enerji maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Adıyaman'da güneş enerji santrali kurulması için çalışma başlatıldı.
 • 11:27Kocaeli Birlikspor'da Sezon HazırlıklarıSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Kocaeli Birlikspor'un, yeni sezon hazırlıklarını Erzurum Palandöken'de sürdürdüğü bildirildi.
 • 11:09Kocaeli Birlikspor 3 Bin Metrede Çalışıyorİlk etap kamp çalışmaları için Erzurum Palandöken’i tercih eden Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcisi Kocaeli Birlikspor, 3 bin 271 metrede kondisyon depoluyor.
 • 09:40Kocaeli Birlikspor 3 bin Metrede Çalışıyorİlk etap kamp çalışmaları için Erzurum Palandöken'i tercih eden Kocaeli Birlikspor 3.271 metrede kondisyon depoluyor.
 • 18:30Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri, Sırbistan'daBosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri, Sırbistan'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyeleri- Resmi karşılama töreninden ve toplantıdan detaylar- Ortak basın toplantısı- Dragan Çoviç'in konuşması- Bakir İzzetbegoviç'in konuşması- Aleksandar Vuçiç'in konuşması Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyeleri Sırbistan'da- Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi'nin Hırvat üyesi Çoviç, Boşnak üyesi İzzetbegoviç ve Sırp üyesi İvaniç, 11 Temmuz'da Srebrenitsa'daki cenaze töreninde saldırıya uğrayan Sırbistan Başbakanı Vuçiç ile görüştü- Vuçiç: - "İki ülke arasında, ortak geleceğimize dair yeni bir sayfa açıldığına inanıyorum" Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dragan Çoviç, Konseyin Boşnak üyesi Bakir İzzetbegoviç ve Sırp üyesi Mladen İvaniç, 11 Temmuz'da Srebrenitsa'daki cenaze töreninde bir grubun saldırısına uğrayan Sırbistan Başbakanı Aleksandar Vuçiç ile görüştü.
 • 18:04Suruç'taki Terör SaldırısıBosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dragan Çoviç, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde düzenlenen terör saldırısı dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı göndererek, saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
 • 17:32Hasan Şaş: Fenerbahçe'yi Çok İyi BuldumHasan Şaş: Fenerbahçe'yi Çok İyi BuldumGalatasaray eski antrenörü Hasan Şaş, Olympiakos maçı sonrasında "F.Bahçe'yi çok iyi buldum. Nan'nin zamana ihtiyacı var. Meireles sezonun kilit oyuncusu olacak." dedi.
 • 16:46MHP'li Yalçın'dan Hıncal Uluç'a Sert İfadelerMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP’ye yönelttiği iddialar sebebiyle Hıncal Uluç’a sert tepki göstererek, “Senin gibi ödleklerin ne mal olduğunu iyi biliriz biz. Sen ve senin türünden cebin adamlar, Boğaz’daki rahatınızdan taviz vermemek için PKK’ya ödün vermeyi yeğliyorsunuz” dedi.
 • 16:37Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri Sırbistan'daBosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dragan Çoviç, Konseyin Boşnak üyesi Bakir İzzetbegoviç ve Sırp üyesi Mladen İvaniç, 11 Temmuz'da Srebrenitsa'daki cenaze töreninde bir grubun saldırısına uğrayan Sırbistan Başbakanı Aleksandar Vuçiç ile görüştü.
 • 14:09Irak Güçlerinin Daeş'e Yönelik OperasyonlarıIrak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Peşmerge Bakanlığı, Diyala'ya bağlı Germeser bölgesinde Haşdi Şabi'ye bağlı silahlı birimlerin kurulacağı haberlerine tepki gösterdi.
 • 11:34Kurtulmuş: Türkiye Karışıklığın İçerisine Çekilmek İsteniyorKurtulmuş: Türkiye Karışıklığın İçerisine Çekilmek İsteniyorSuruç'taki izlenimlerini paylaşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin bölgedeki çatışmaların içerisine çekilmek istendiğini söyledi.
 • 15:09Akça Enerji, Vites BüyüttüBünyesinde tarım, gıda, tekstil, araç muayene istasyonları ve enerji sektöründe faaileyet gösteren şirketleri barındıran Akça Holding'in enerji üretim kolu olan Akça Enerji Üretim A.Ş., üretimde atağa kalktı.
 • 14:20Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu;Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu;Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada 20 Temmuz 2015 tarihinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen saldırıyı kınadı ve terörü lanetledi.
 • 12:59Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç’ta yaşanan olaylarla ilgili basın açıklaması yaptı.
 • 12:39Suruç'taki Terör Saldırısı - Numan Kurtulmuş (2)Suruç'taki Terör Saldırısı - Numan Kurtulmuş (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin açıklaması Suruç'taki terör saldırısı- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Bu olayda bütün düşüncelerimizi kenara bırakarak ortak bir çizgide buluşmamız lazım"- "Bazı art niyetli çevrelerin bu süreçlerde bir algı yönetimi içerisinde olduğunu da görüyoruz"- "Saldırı DAEŞ tarafından yapılmışsa bunun bir numaralı muhatabı Türkiye'nin bizatihi kendisidir, Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye hükumeti ve Türk halkıdır"- "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir bundan herkesin haberdar olmasını isteriz"- "Her türlü ihtimal var DAEŞ ihtimali kuvvetli görünüyor en ufak ipucu dahil her ihtimal üzerinde titizlikle çalışılıyor" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir, bundan herkesin haberdar olmasını isteriz" dedi.
 • 12:11Suruç'taki Terör Saldırısı - Numan Kurtulmuş (1)Suruç'taki Terör Saldırısı - Numan Kurtulmuş (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin açıklaması Suruç'taki terör saldırısı- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Bu olayda bütün düşüncelerimizi kenara bırakarak ortak bir çizgide buluşmamız lazım"- "Bazı art niyetli çevrelerin bu süreçlerde bir algı yönetimi içerisinde olduğunu da görüyoruz"- "Saldırı DAEŞ tarafından yapılmışsa bunun bir numaralı muhatabı Türkiye'nin bizatihi kendisidir, Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye hükumeti ve Türk halkıdır"- "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir bundan herkesin haberdar olmasını isteriz"- "Her türlü ihtimal var DAEŞ ihtimali kuvvetli görünüyor en ufak ipucu dahil her ihtimal üzerinde titizlikle çalışılıyor" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir, bundan herkesin haberdar olmasını isteriz" dedi.
 • 12:08Suruç'taki Terör Saldırısı- Numan Kurtulmuş (3)Suruç'taki Terör Saldırısı- Numan Kurtulmuş (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin açıklaması Suruç'taki terör saldırısı- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Bu olayda bütün düşüncelerimizi kenara bırakarak ortak bir çizgide buluşmamız lazım"- "Bazı art niyetli çevrelerin bu süreçlerde bir algı yönetimi içerisinde olduğunu da görüyoruz"- "Saldırı DAEŞ tarafından yapılmışsa bunun bir numaralı muhatabı Türkiye'nin bizatihi kendisidir, Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye hükumeti ve Türk halkıdır"- "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir bundan herkesin haberdar olmasını isteriz"- "Her türlü ihtimal var DAEŞ ihtimali kuvvetli görünüyor en ufak ipucu dahil her ihtimal üzerinde titizlikle çalışılıyor" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir, bundan herkesin haberdar olmasını isteriz" dedi.
 • 11:39Suruç'taki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "Birileri eş zamanlı olarak Türkiye'yi karıştırmak için düğmeye basmış olabilir, bundan herkesin haberdar olmasını isteriz" dedi.
 • 11:25Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Türkiye'de Birileri Eş Zamanlı Olarak Kaos Yaratmak İçin Düğmeye...Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Türkiye'de Birileri Eş Zamanlı Olarak Kaos Yaratmak İçin Düğmeye...Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Şanlıurfa Suruç'taki Amara Kültür Merkezi'ne dün düzenlenen bombalı saldırıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında her türlü ihtimalin en ufak bir detayı atlamadan değerlendirildiğini söyledi.
 • 10:27Balatlı Köyü Karakucak Güreşleri Kırkpınar'ı AratmadıBalatlı Köyü Karakucak Güreşleri Kırkpınar'ı AratmadıAkçakoca’nın Balatlı köyünde düzenlenen Geleneksel 55. Balatlı Köyü Karakucak bayram güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:31Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşuİstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesine Adana'dan 9 şirket yer aldı.
 • 12:15İlk 500 ve İkinci 500'e Toplam 14 Firma Girdiİlk 500 ve İkinci 500'e Toplam 14 Firma GirdiİSO’nun araştırmasında, Türkiye’nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşları arasında Adana’dan 9 firma yer aldı.
 • 12:05İkinci 500'de Adana'dan Yer Alan 9 Firmanın 8'i Aosb'de Faaliyet Gösteriyorİkinci 500'de Adana'dan Yer Alan 9 Firmanın 8'i Aosb'de Faaliyet Gösteriyorİstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) araştırmasında, Türkiye’nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşları arasında Adana’dan 9 firma yer aldı.
 • 15:24Nevşehir'in İl Oluşunun 61. Yıl DönümüNevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2004 yılında il oluşunun 50. yılını kutlayan Nevşehir’in, aradan geçen 11yıllık süreç içerisinde sadece bölgesinin değil, Türkiye’nin en hızlı gelişen şehirlerinden biri haline geldiğini belirterek, sürdürülen yatırımlarla birlikte yakın bir gelecekte Nevşehir’in Türkiye’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri haline geleceğini belirtti.