SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 15:31Konya Şeker Ailesi İftarda BuluştuKonya Şeker Ailesi İftarda BuluştuKonya Şeker’in geleneksel iftar yemeği, binlerce çalışanın katılımıyla Çumra Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
 • 14:28Kırkpınar'da Kırkpınar'da "Altın Kemer" İçin Dağlarda KampGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Antrenman hazırlıkları Pehlivanların yağlanması Pehlivanların antrenman görüntüleri Pehlivan Recep Kara'nın konuşması Detaylar Kırkpınar'da "altın kemer" için dağlarda kampPehlivanlar, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde altın kemere uzanmak için 2 bin 800 rakımdaki Palandöken dağı eteklerinde yüksek irtifa kampı yapıyor Yüksek rakımda güç depolayan pehlivanların kendi aralarında antrenman amaçlı yaptığı yağlı güreşler, güzel görüntülere sahne oldu Kırkpınar'da 2004, 2007 ve 2008'in altın kemer sahibi Recep Kara: "Hedefimiz Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde altın kemere uzanmak.
 • 14:11Darüşşafaka, 142'inci Dönem Öğrencilerini UğurladıDarüşşafaka, 142'inci Dönem Öğrencilerini UğurladıDarüşşafaka Lisesi 142'inci dönem öğrencileri, Darüşşafaka TİM Gösteri Merkezi'nde düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
 • 13:39Darüşşafaka, 142'inci dönem öğrencilerini uğurladıDarüşşafaka, 142'inci dönem öğrencilerini uğurladıDarüşşafaka Lisesi 142'inci dönem öğrencileri, Darüşşafaka TİM Gösteri Merkezi'nde düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
 • 13:30Kırkpınar'da "Altın Kemer" İçin Dağlarda KampAnkara Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yağlı Güreş Takımı, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde altın kemer hedefine ulaşmak için Erzurum'un Palandöken Dağı eteklerinde yüksek irtifa kampı yapıyor.
 • 02:08Saadet Partisi Genel Başkanı KamalakSaadet Partisi Genel Başkanı KamalakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın partililerle fotoğraf çektirmesi -Mustafa Kamalak'ın açıklaması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Viyana'da Kamalak: -"(Türkiye-İsrail arasındaki mutabakat) Biz tasvip etmiyoruz ama hükümetin de başka yapacağı bir şey yok gibi gözüküyor" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye ile İsrail arasındaki mutabakata ilişkin, "Biz tasvip etmiyoruz ama hükümetin de başka yapacağı bir şey yok gibi gözüküyor.
 • 01:17Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Viyana'daSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye ile İsrail arasındaki mutabakata ilişkin, "Biz tasvip etmiyoruz ama hükümetin de başka yapacağı bir şey yok gibi gözüküyor.
 • 20:52Aşiretler Harekete GeçtiAşiretler Harekete GeçtiIrak Milli Güvenlik Müsteşarı Falih Feyyad, Bağdat'ta yaptığı basın açıklamasında, "Musullu aşiret güçlerinden oluşan 15 bin kişi, kenti geri alma operasyonunda yer alacak.
 • 19:08Musul'un IŞİD'ten Kurtarılması İçin Aşiretlerde SavaşacakMusul'un IŞİD'ten Kurtarılması İçin Aşiretlerde SavaşacakIŞİD'in işgali altındaki Musul'un kurtarılması için düzenlenen operasyona bölgesel aşiretlerden oluşan 15 bin kişilik bir askeri güç katılacak.
 • 16:11Ab, Savunma İşbirliğini Artırmaya HazırlanıyorAvrupa Birliği sınırların korunmasında işbirliğini artırmaya hazırlanıyor.
 • 12:56Zorlu Enerji'den Tahvil İhracıZorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ, 106 milyon 345 bin liralık tahvil ihraç edecek.
 • 11:57Milli Judocular 2 Bin 800 Rakımda Güç DepoluyorBüyük ve genç erkek milli judo takımları, 2 bin 800 rakımlı Erzurum'un Palandöken Dağı'nda kampa girdi.
 • 10:06Revozport Yorumuyla Mercedes Amg Gt SRevozport Yorumuyla Mercedes Amg Gt SCARMEDYA.COM – Mercedes-Benz’in AMG departmanından sıcak sıcak çıkan Modeli AMG GT S, RevoZport tarafından yeniden yorumlandı.
 • 10:01İsrail ile Anlaşma Zorlu Enerji Hisselerini Desteklediİsrail ile Anlaşma Zorlu Enerji Hisselerini DesteklediTürkiye ile İsrail arasındaki ilişkilerin normalleşmesine yönelik adımların etkisiyle bu ülkede yatırmaları bulunan Zorlu enerji hisselerini yükseltti.
 • 15:04TOKİ 29 İlde 207 Taşınmazı Satışa ÇıkarıyorTOKİ 29 İlde 207 Taşınmazı Satışa ÇıkarıyorBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 14 Temmuz'da gerçekleştireceği açık arttırma ile yatırımcılara yeni fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.
 • 14:53Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı DönmezEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı DönmezGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez'in röportajı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Dönmez: "Bu yeni sahalarda yerli kömüre dayalı elektrik üretim tesislerini de hayata geçireceğiz" "12 bin megavat kömüre dayalı elektrik ürettiğimiz takdirde yılda yaklaşık 4 milyar dolarlık doğalgazı daha az ithal etmiş olacağız. Bunun da anlamı, cari açığa olumlu katkısı olacak" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, yeni tespit edilen sahalarda kömüre dayalı elektrik üretim tesislerini hayata geçireceklerini belirterek, "12 bin megavat kömüre dayalı elektrik ürettiğimiz takdirde yılda yaklaşık 4 milyar dolarlık doğalgazı daha az ithal etmiş olacağız. Bunun da anlamı, cari açığa olumlu katkısı olacak.
 • 12:55Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Dönmez AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, yeni tespit edilen sahalarda kömüre dayalı elektrik üretim tesislerini hayata geçireceklerini belirterek, "12 bin megavat kömüre dayalı elektrik ürettiğimiz takdirde yılda yaklaşık 4 milyar dolarlık doğalgazı daha az ithal etmiş olacağız. Bunun da anlamı, cari açığa olumlu katkısı olacak.
 • 12:21Toki, 29 İlde 207 Taşınmazı Satışa ÇıkarıyorToki, 29 İlde 207 Taşınmazı Satışa ÇıkarıyorBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 29 ilde 190 iş yeri ve 17’si konut olmak üzere toplam 207 taşınmazı açık arttırma ile satışa çıkarıyor.
 • 17:30Fatma Şahin, Siyasete İlk Atıldığı Dönemlerde Yaşadıklarını AnlattıFatma Şahin, Siyasete İlk Atıldığı Dönemlerde Yaşadıklarını AnlattıAk Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yerel televizyonda başarılı hayat hikayesinin anlatıldığı programda, siyasete ilk atıldığı zamanlar, dönemin il başkanın söylediği sözler üzerine 40 dakika durmadan ağladığını itiraf etti.
 • 16:14Milletvekili Şahin Tin, Almanya'da İftar Programına KatıldıMilletvekili Şahin Tin, Almanya'da İftar Programına KatıldıAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Avrupa Türk Demokratlar Birliği UETD Bayern şubesinin Almanya’nın Rosenheim şehrinde düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 15:53Hollanda'da Yaşayan İş Adamlarına Göre Türkiye Güvenli ve Avantajlı Bir ÜlkeHollanda'da Yaşayan İş Adamlarına Göre Türkiye Güvenli ve Avantajlı Bir ÜlkeHollanda’da yaşayan Türk basın mensupları, siyasetçiler ve iş adamları, Ortaca Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeyi ziyaret etti.
 • 15:37Böyle Bir Dönemde Satılmasını DüşünemiyorumNice Belediye Başkanı ve Metropole Nice Cote d'Azur Bölge Başkanı olan Estrosi, Nice-Matin gazetesine verdiği demeçte, "Sıkı yönetim ve bir savaşın yaşandığı dönemde böylesine stratejik bir yerin yabancı bir güce satılmasını düşünemiyorum, Nice Cote d'Azur Havalimanı'nın Türklere, Suudilere ya da Katarlılara satılmasını istemiyorum.
 • 14:49Nice Belediye Başkanı: Havalimanları Türklere SatılmasınNice Belediye Başkanı: Havalimanları Türklere SatılmasınFransa'nın özelleştirdiği iki havalimanına Limak'ın en yüksek teklifi vermesi Nice Belediye Başkanı Christian Estrosi'nin tepkisine neden oldu.
 • 12:05Isparta Valisinden Şehit Yakını ve Gazilere İftarIsparta Valisinden Şehit Yakını ve Gazilere İftarIsparta Valiliği şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı düzenlendi.
 • 05:32Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sahur ProgramındaBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Sahur ProgramındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları'nın sahur programı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Bir zamanlar bu memlekette milleti adam etmek, milleti hizaya sokmak, milleti köklerinden uzaklaştırmak ve bu memlekette yeni bir nesil yaratmak için kolları sıvayanların bugün kazanıp kazanmadıklarını bakmak lazım. Çok şükür 150 yıllık mücadeleyi millet kazanmıştır.
 • 05:19AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları'nın Sahur ProgramıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, " Bir zamanlar bu memlekette milleti adam etmek, milleti hizaya sokmak, milleti köklerinden uzaklaştırmak ve bu memlekette yeni bir nesil yaratmak için kolları sıvayanların bugün kazanıp kazanmadıklarını bakmak lazım. Çok şükür 150 yıllık mücadeleyi millet kazanmıştır.
 • 16:49AB Bakanı Çelik'ten Referandum DeğerlendirmesiAvrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, "Bizim önemsediğimiz şey değerler Avrupa'sıdır.
 • 16:06Lamborghini Huracan'a Yeni Bir Body KitLamborghini Huracan'a Yeni Bir Body KitCARMEDYA.COM – Bir otomobil daha heybetli nasıl görünür?
 • 11:15Kars Barajı Yıl Sonunda Su Tutmaya BaşlayacakKars Barajı Yıl Sonunda Su Tutmaya BaşlayacakKars'ta 2010 yılında ihalesi yapılarak, 2011 yılında yapımına başlanılan Kars Barajı'nda çalışmalar aralıksız sürüyor.
 • 23:49Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ AçıklamasıHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Tam anlamıyla bir darbe rejimi tesis ediyorlar.
 • 17:00"Sürdürülebilir Ege – Güneş ve Biyogaz Enerji Santrali"Dünya Güneş Günü'nde İZKA ve Ege Üniversitesi'nden güneş gibi proje
 • 15:06Erzincan'da 8 Yılda 5 Milyon 300 Bin TL Mikrokredi VerildiErzincan'da 8 Yılda 5 Milyon 300 Bin TL Mikrokredi VerildiErzincan’da ilk olarak 2008 yılında uygulamaya konulan Mikrokredi projesi kapsamında bugüne kadar 5 milyon 300 bin Türk Lirası mikrokredi verildi.
 • 13:35Turcas'ın 2 Kredisinde Vade UzatıldıTurcas Petrol AŞ'nin, 775 megavat kurulu güce sahip Denizli doğalgaz santralinin finansmanı için temin ettiği 2 kredinin vadeleri uzatıldı.
 • 01:30Semiha Yıldırım, Türgev'in Düzenlediği İftar Programına KatıldıSemiha Yıldırım, Türgev'in Düzenlediği İftar Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Programdan görüntüler Yıldırım'ın konuşması - Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: "Çocuklarımızın okullarda aldığı bilgiler TÜRGEV gibi sivil toplum kuruluşları veya vakıflar aracılığıyla edindikleri kültürel zenginlikleriyle kaynaşıyor.
 • 23:41Türgev İftar ve Mezuniyet ProgramıBaşbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, çocukların okullarda aldığı bilgilerin Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) gibi sivil toplum kuruluşları veya vakıflar aracılığıyla edindikleri kültürel zenginliklerle kaynaştığını belirterek, "Böylece farklılıklarını zenginliğe ve gelecek adına yeni imkanlara dönüştüren bir nesil yetişiyor.
 • 12:06Mercedes-Maybach S650 Geri GeliyorMercedes-Maybach S650 Geri GeliyorUltura lüks bir model olarak anılan Mercedes-Maybach, S650 modeli, zayıf satış rakamlarıyla üretimi durdurulmuştu. Yeniden ortaya çıkmak için planlanıyor.
 • 10:06İmaj Herşeyİmaj HerşeyGaraj Italia “imaj herşey” sloganıyla dizel Fiat 500'ü mercek altına aldı.
 • 18:18Petkim Genel Müdürü Korkut AçıklamasıPetkim Genel Müdürü Sadettin Korkut, şirketin, bu yılın ilk çeyrek net karının geçen yılın aynı dönemine göre, yüzde 235 artışla 149 milyon liraya yükseldiğini, cironun da 1 milyar 108 milyon lira olarak gerçekleştiğini belirtti.
 • 15:14Ege Bölgesi'nin En Büyük Konteyner Limanı İçin Geri Sayım BaşladıEge Bölgesi'nin En Büyük Konteyner Limanı İçin Geri Sayım Başladı3 yıla yakın inşaatı süren Petkim Konteyner Limanı yatırımı tamamladı.
 • 12:45MHP Grup ToplantısıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak, davanın namusunu kendi namusum biliyor, bu kutlu hareketi asla mütecaviz ellere, müptezel emellere bırakmayacağımı, asla teslim etmeyeceğimi ilan ediyorum.
 • 11:47Şaşkın" Müşterilerin Maskotu OlduMuş'ta, köy korucuları tarafından 20 gün önce arazide bulunduktan sonra bir park işletmecisi tarafından sahiplenilen "Şaşkın" adlı yavru baykuş, vatandaşın sevgisini kazandı.
 • 19:12Cameron Brexit'çileri Putin ile Tehdit EttiCameron Brexit'çileri Putin ile Tehdit Ettiİngiltere Başbakanı David Cameron, Avrupa Birliği'nden ayrılmak isteyenleri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile tehdit etti.
 • 17:37Polat AK Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyelerini AğırladıPolat AK Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyelerini AğırladıYeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, hafta sonu AK Parti Yeşilyurt, Battalgazi İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ve Yeşilyurt Belediye Meclis üyeleriyle geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 12:19Marvel Future Fight'a Dev Güncelleme!Marvel Future Fight'a Dev Güncelleme!MARVEL Future Fight'ın son sürümü, Savaş Dünyası'na gerçek zamanlı PvP modu ekleyerek kullanıcı temelli yeni oyun özellikleri sunuyor Asya'nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., 2016 Google Play™ Ödülleri "En İyi Oyun" kategorisinde aday gösterilen MARVEL Future Fight için hazırladığı dev güncellemeyi duyurdu.
 • 10:30Samsun Teknopark GüneşleniyorSamsun Teknopark Güneşleniyor" Projesi DeğerlendirildiSamsun Teknopark ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın(OKA) birlikte yürüttüğü, "Samsun Teknopark Güneşleniyor" projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.
 • 03:23Gazilere Tcg İnebolu'da İftarGazilere Tcg İnebolu'da İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TCG İnebolu gemisi görünüşü, -Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Namık Alper'in gazi ve yakınlarıyla ilgilenmesi, -İftardan görüntüler.
 • 23:46Gazilere Tcg İnebolu'da İftarAksaz Deniz Üs Komutanlığı personeli, TCG İnebolu'da gazilerle iftarda bir araya geldi.
 • 22:56Başbakan Yıldırım: "Geçmişinde İnsanlık Ayıbı Olan Birçok Ülke Bizim Geçmişimizi Sorgulamaya...Başbakan Binali Yıldırım, “Geçmişinde insanlık ayıbı olan ve sömürgeci uygulamaları olan birçok ülke bizim geçmişimizi sorgulamaya kalkıyor, geçmişimizden dolayı bize hesap sormaya kalkıyor.
 • 18:02Tamamen Milli Yapım Korvetin Özellikleri GururlandırdıTamamen Milli Yapım Korvetin Özellikleri GururlandırdıCumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın katılımıyla denize indirilen MİLGEM korvetlerinden 3'üncüsü özellikleriyle gururlandırdı.
 • 13:14Bursa'da, 'Kuş Dili' KursuBursa'da, 'Kuş Dili' KursuGiresun yöresinde kullanılan 'kuş dili'nin gelecek kuşaklara öğretilmesi için Bursa'da kurs açıldı.