13:5500
SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

   

  Gakgoşlar'a Her Maç Final

  Spor Toto Süper Lig'de düşme hattının bir basamak üstünde yer alan Elazığspor, ligdeki son 5 maçına final havasında hazırlanıyor Elazığspor Basın Sözcüsü Şerifoğulları: "Her karşılaşmamızı final havasında oynayacağız. Önümüzde zorlu karşılaşmalar var ama bunların hepsini alabilecek güçteyiz" (Bugün 11:17)

   

  Kürkçü: 'Kışanak ve Amed Halkının Yanındayız'

  Kürkçü: "Kışanak ve Amed Halkının Yanındayız"

  HDP Eş Genel Başkanı Ertuğrul Kürkçü, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak’ın petrolden pay talep eden açıklamasına destek vererek, aynı talebin diğer iller için de geçerli olduğunu söyledi. (Dün 15:58)

   

  Hdp'li Kürkçü: MİT Yasası, Sadece MİT'i Güvenceye Alıyor

  Hdp'li Kürkçü: MİT Yasası, Sadece MİT'i Güvenceye Alıyor

  HDP Eşgenel Başkanı Ertuğrul Kürkçü, MİT Kanun Teklifi'nin Kopenhag Kriterleri'ne aykırı olduğunu savunarak, "Tayyip Erdoğan'ın kendisini haremini korumak için yaptığı bu yasama girişimleri Abdülhamit'in yıldız teşkilatını hatırlatıyor. (Dün 14:40)

   

  Gayri Milli Demek Ergenekon Ağzıyla Konuşmaktan Başka Birşey Değildir'

  Gayri Milli Demek Ergenekon Ağzıyla Konuşmaktan Başka Birşey Değildir"

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eşbaşkanı Ertuğrul Kürkçü, hükümetin Anayasa Mahkemesi'nin HSYK kanunuyla ilgili verdiği kısmi red kararıyla ilgili tutumunu eleştirdi. (Dün 14:32)

   

  MHP Grup Toplantısı

  MHP Grup Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Anayasa Mahkemesi, AKP hükümetinin HSYK’yı sinsi emellerine tam manasıyla alet etme çabasının önüne geçmiştir. (Dün 13:50)

   

  İzmir, Nobel Ödüllülerin Durağı Olacak

  Uluslararası Teorik Fizik Merkezi'nin Brezilya'dan sonra ikinci şubesi olan Avrasya İleri Araştırmalar Merkezi 5 Mayıs'ta İzmir'de açılıyor İYTE Rektörü Prof Dr. Güden: ''Merkeze Ortadoğu ve Kafkasya'dan çok sayıda genç bilim insanı gelerek eğitim alacak. (Dün 12:41)

   

  Karabük, Dört Büyüklerin Kabusu Oldu

  Spor Toto Süper Lig'de sahasında dört büyükler karşısında puan almayı başaran Kardemir Karabükspor, Anadolu takımlarıyla oynadığı maçlarda aynı performansı gösteremedi Asbaşkan Gölbek: "Spor Toto Süper Lig'de tarihimizin en başarılı sezonunu yaşıyoruz" (Dün 11:47)

   

  İspanya Ekonomi Bakanı, Arda Turan Hayranı

  İspanya Ekonomi Bakanı, Arda Turan Hayranı

  Atletico Madrid taraftarı İspanya Ekonomi Bakanı Luis De Guindos, milli futbolcu Arda Turan için "Etkileyici bir kalitesi var." dedi. (Dün 11:41)

   

  Sevgisiz Çocuklar İstismar Tehlikesi Altında

  Sevgisiz Çocuklar İstismar Tehlikesi Altında

  Uzman sosyal pedagog-psikolog Hanım Demirbaş, cinsel istismarın artık zamanımızda neredeyse her gün medyada birçok istismara uğrayan çocuk haberiyle gündeme geldiğini ifade ederek, ''Sevgi ve şefkat gibi duygusal ihtiyaçları yeterince giderilmeyen çocuklar daha çok tehlike altındadır'' dedi. (Dün 11:34)

   

  Güce Kaymakamlığından "İkinci El Eşya" Kampanyası

  Güce Kaymakamlığı, "İkinci El Eşyalarınızı Bize Verin Bir Muhtaç Aileyi Sevindirin" Kampanyası başlattı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  11. Milletlerarası Tahkim Semineri

  11. Milletlerarası Tahkim Semineri

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “İstinaf mahkemeleri, istinafın fiilen uygulanması ile Yargıtay’a gidecek iş yükünde büyük azalmalar olacaktır” dedi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Yargı Süreçlerini Hızlandırmak İçin Bakanlık 'Satürn Projesi' Başlatacak

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargı süreçlerini hızlandırmak için 'Satürn Projesi' adını verdikleri bir projeyi başlatacakları bilgisini verdi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Şahinbeyli Filenin Şahinleri 1. Lig İçin Toplandı

  Şahinbeyli Filenin Şahinleri 1. Lig İçin Toplandı

  Ankara Selim Sırrı Spor Salonu’nda oynanan yarı final maçlarında grubunu lider olarak tamamlayan Şahinbeyli Filenin Şahinleri, iki günlük aradan sonra Ankara Başkent Spor Salonunda tekrar topbaşı yaptı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kardeşler Takımı Fenerbahçe

  Kardeşler Takımı Fenerbahçe

  Antalyaspor maçı, Fenerbahçe’de arzunun, adanmışlığın ve takımdaşlığın resmi gibiydi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Yanal: 'Şampiyonluğa Az Kaldı'

  Yanal: 'Şampiyonluğa Az Kaldı'

  Sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Ersun Yanal, “Şampiyonluğun matematiksel olarak alınmasına az kaldı” dedi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Fenerbahçe'de Şampiyonluk Şarkıları Söylenmeye Başladı

  Fenerbahçe'de Şampiyonluk Şarkıları Söylenmeye Başladı

  Fenerbahçe’nin Medical Park Antalyaspor’u 4-1 mağlup ettiği maçın ardından şampiyonluk şarkıları söylenmeye başladı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Bolu'da:

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Bolu'da:

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, CHP ve MHP'nin aslında ruh ikizi, çok yakın zihniyet akrabası olduklarını eskiden beri bildiklerini belirterek, "Bu, çok fazla bariz değildi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Mehdi Eker: Başbakanımız Bu Ülke İçin Bir Şans

  Mehdi Eker: Başbakanımız Bu Ülke İçin Bir Şans

  Bakan Mehdi Eker, yerel seçimlerde şifreyi halkın çözdüğünü belirterek, "Başbakanımızı bu ülke için bir şans olarak görüyoruz" dedi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Başbakan Erdoğan'dan 'Paralel' Göndermeler

  Başbakan Erdoğan'dan 'Paralel' Göndermeler

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, masum, temiz, saf insanların duyguları üzerine bir çıkar şebekesi bina edilemeyeceğini söyledi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Başbakan Erdoğan: 'Masum Temiz Saf İnsanların Duyguları Üzerine Bir Çıkar Şebekesi Asla Bina...

  Başbakan Erdoğan: "Masum Temiz Saf İnsanların Duyguları Üzerine Bir Çıkar Şebekesi Asla Bina...

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, masum, temiz, saf insanların duyguları üzerine bir çıkar şebekesi bina edilemeyeceğini söyledibBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Kutlu Doğum Haftası” programında yaptığı konuşmada, “Masum temiz saf insanların duyguları üzerine bir çıkar şebekesi asla bina edilemez. İnsanlara iftira atmak, iffetlerine dil uzatmak, mahremlerine girmek, bunları kaydedip tehdit ve şantaj aracı olarak kullanmak güzel dinimizin hiçbir ilkesi ile asla bağdaşmaz” dedi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kutlu Doğum Haftası' Programı

  Kutlu Doğum Haftası" Programı

  Başbakan Erdoğan: (1) "Medya dedikoduyu değil, iftirayı değil, söylentiyi değil kalpte olanı yani hakkı manşetine taşıyabiliyor, gerçekle harf arasında samimiyet kurabiliyorsa dürüst medyadır" "Siyaset eğer kalptekiyle dildekini samimiyet köprüsüyle birbirine bağlayabiliyorsa, hakka ve halka hizmettir. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri