SON DAKİKA GÜMELİ HABERLERİ

Son Dakika Gümeli Haberleri

16:16
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz Açıklaması "Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde en çok oyu alan ilçe teşkilatı olacağız"
17:39
Uğur Mumcu Alaplı'da Anıldı Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu’nun öldürülüşünün 22. yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenlendi.
Uğur Mumcu Alaplı'da Anıldı
12:14
Gümeli'de Karla Mücadele Çalışmaları Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle yollarını açmaya çalıştıklarını bildirdi.
16:40
Alaplı'da Muhtarlar'dan Birlik Platformu Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 8 köy muhtarı tek çatı altında toplanarak MOBİGAD adı altında birlik platformunu kurdu.
Alaplı'da Muhtarlar'dan Birlik Platformu
12:02
Hem Şoförlük Hem de Başkanlık Yapıyor Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Gümeli Beldesi Belediye Başkanı Saydam, belediye bütçesine yük olmamak için şoför istihdam etmeyerek hizmet aracını 6 yıldır kendisi kullanıyor. Belediye Başkanı Saydam, "Belediyenin hizmet aracı konumundaki kamyoneti, makam aracı olarak da kullanıyorum" dedi.
Hem Şoförlük Hem de Başkanlık Yapıyor
09:07
Narlıdere'de Alaplı ve Gümeli Belediyeleri ile Kardeş Oldu Narlıdere Belediyesi CHP'nin "Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında, Zonguldak'ın Alaplı ve Gümeli belediyeleri ile kardeş belediye oldu.
Narlıdere'de Alaplı ve Gümeli Belediyeleri ile Kardeş Oldu
09:01
Narlıdere Belediyesi Alaplı Ve Gümeli Belediyeleri İle Kardeş Oldu Narlıdere Belediyesi CHP'nin "Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında, Zonguldak'ın Alaplı ve Gümeli belediyeleri ile kardeş belediye oldu.
11:15
İki Katlı Şehrin Terası" Fotoğraf Tutkunlarını Bekliyor Türkiye'nin 105. tabiat anıtı olarak tescillenen Gümeli ormanlarından ulaşılan Zonguldak'ın en yüksek tepesindeki yaylalar, her mevsim büründüğü farklı renklerle özellikle fotoğraf tutkunlarına görsel şölen sunuyor Gümeli Belediye Başkanı Saydam: "1600 ve 1000 yaşını aşanTürkiye'nin en yaşlı ağaçları.
16:32
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bu uyguladığımız projeyle Türkiye'de yeni bir belediyecilik anlayışı ortaya çıkacak.
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi
14:35
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Bu uyguladığımız projeyle Türkiye'de yeni bir belediyecilik anlayışı ortaya çıkacak.
CHP'nin Kardeş Belediyeler Projesi
17:18
Gümeli'deki Spor Salonu İnşaatı Tamamlandı Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, beldedeki spor salonu inşaatı tamamlandığını bildirdi.
14:21
Arıcıların "Bit" Tedirginliği Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Tosun, "Son 5 yılda bit nedeniyle çok sayıda arı telef oldu" dedi.
Arıcıların 'Bit' Tedirginliği
16:12
Ereğli'de Yapılması Planlanan Termik Santrale Tepki Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Hüseyin Tosun, Ereğli'de kurulması planlanan termik santralin organik bal üretimine zarar vereceğini savundu.
Ereğli'de Yapılması Planlanan Termik Santrale Tepki
09:33
Zonguldak'ta Yağışlar Orman Gülü Balını Etkiledi Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Hüseyin Tosun, yağışların orman gülü balı üretimini etkilediğini bildirdi.
Zonguldak'ta Yağışlar Orman Gülü Balını Etkiledi
19:14
Uysal'dan Miletvekili Candan'a Hizmet Teşekkürü Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, Alaplı’ya yapılan devlet yatırımlarından dolayı AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’a teşekkür etti.
Uysal'dan Miletvekili Candan'a Hizmet Teşekkürü
17:41
Zonguldak İl Genel Meclisi, Eylül Ayı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Zonguldak İl Genel Meclisi, 2014 yılı Eylül ayı dönemi ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Zonguldak İl Genel Meclisi, Eylül Ayı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
11:17
Zonguldak Alaplı'da Arıcılık Kursu Açılacak Türkiye İş Kurumu Zonguldak İl Müdürlüğü (İŞKUR) ve Alaplı Ziraat Odası tarafından arıcılık kursu açılacağı bildirildi.
Zonguldak Alaplı'da Arıcılık Kursu Açılacak
16:44
Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki 'Ata Yolu' Çöktü Zonguldak'ın Alaplı ilçesi ile Gümeli Beldesini bir birine bağlayan 2010 tarihinde asfalt çalışması yapılarak hizmete açılan Ata yolunda çökmeler meydana geldi.
Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki 'Ata Yolu' Çöktü
18:05
Alaplı'da 5. Bölüklü Yayla ve Bal Festivali Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde düzenlenen ''5. Bölüklü Yayla ve Bal Festivali'' başladı.
Alaplı'da 5. Bölüklü Yayla ve Bal Festivali
20:45
Alaplı'da Organik Bal Üretilecek Zonguldak Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necmi Çelik, “Organik Tarımın Yaygınlaştırılması ve Kontrolü Projesi kapsamında Alaplı ilçesi Gümeli beldesinde üretilen balın organik olarak üretilmesini sağlamak ve balın pazar değerini arttırarak çiftçilerimizin gelirinin arttırılması ve bölgede var olan organik tarımın yaygınlaştırılması hedeflenmektedir” dedi.
Alaplı'da Organik Bal Üretilecek
12:29
Alaplı'da 'Gümeli' Güzelliği Alaplı'daki Gümeli Ormanı'nda, bin yıllık porsuk ağaçları bulunuyor.
Alaplı'da 'Gümeli' Güzelliği
15:30
Sel Sonra Bal Üretimi Düşebilir Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Hüseyin Tosun, selde on binlerce arının telef olduğunu söyledi.
Sel Sonra Bal Üretimi Düşebilir
15:01
Gümeli'deki Sel Belediye Başkanı Ahmet Saydam, selde zarar gören Alaplı Gümeli yolunda incelemelerde bulundu.
Gümeli'deki Sel
16:24
Alaplı'da Patpat Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde patpat diye tabir edilen tarım aracının 300 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Alaplı'da Patpat Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü
17:26
Gümeli'ye Kapalı Spor Salonu Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, yeni kapalı spor salonunun büyük bir eksikliği gidereceğini belirtti.
Gümeli'ye Kapalı Spor Salonu
13:40
Gümeli Hıdrellez Şenlikleri Büyük İlgi Gördü Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Gümeli Belediyesi ile Gümeli Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen hıdrellez şenlikleri büyük ilgi gördü.
Gümeli Hıdrellez Şenlikleri Büyük İlgi Gördü
15:42
Gümeli'de Hıdırellez Etkinliği Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde Hıdırellez etkinliği düzenlendi.
13:58
Alaplı'daki Yağlı Güreşçiler Kırkpınar'a Hazırlanıyor Alaplı Aktif Spor Kulübü yağlı güreş takımı, Kırkpınar'a hazırlanıyor.
17:21
Zonguldak'ta Çok Sayıda Arı Telef Oldu Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Tosun: "Çiçekli köyünde bir günde yüz binlerce arı telef oldu"
Zonguldak'ta Çok Sayıda Arı Telef Oldu
16:36
Alaplı'daki Arı Ölümleri Alaplı ve Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Tosun, arı ölümlerinin fındık bahçelerinde kullanılan ilaçlardan kaynaklandığını bildirdi.
17:51
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz Açıklaması AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, “Seçimin ardından kamuoyunda AK Parti belediyeyi kaybetti, projeler yatırımlar duracak yönünde algı var. Böyle bir şeyin olması söz konusu bile değildir.
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz Açıklaması
12:07
Gümeli Belediye Başkanı Saydam Mazbatasını Aldı CHP'den Gümeli Belediye Başkanı seçilen Ahmet Saydam, mazbatasını aldı.
11:27
Beşiri'nin Seçim Güvenliği Emin Ellerde Beşiri İlçe Emniyet Amirliği, ilçe genelinde seçim güvenliği konusunda bir dizi tedbir aldı.
Beşiri'nin Seçim Güvenliği Emin Ellerde
14:03
AK Parti İl Genel Meclis Üyelerine Köylerde Coşkulu Karşılama AK Parti Alaplı İl Genel Meclis Üyeleri seçim çalışmaları kapsamındaki köy ziyaretlerini coşkulu bir şekilde gerçekleştiriyor.
AK Parti İl Genel Meclis Üyelerine Köylerde Coşkulu Karşılama
16:30
Yerel Seçimlere Doğru Gümeli'de AK Parti seçim bürosu törenle açıldı.
16:41
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Gümeli Beldesi Belediye Başkan adayı Bilgen, Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlunu ziyaret etti.
12:21
Alaplı'da Gösteri ve Yürüyüş Yerleri Alaplı Kaymakamlığı, ilçede düzenlenecek olan toplanma, gösteri yeri ve yürüyüş güzergahlarının belirlendiği bildirildi.
13:34
Çam'dan Saydam ve Şoför Esnafına Ziyaret Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Şoförler Odası Başkanı Kemal Çam, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam ve şoför esnafını ziyaret etti.
Çam'dan Saydam ve Şoför Esnafına Ziyaret
18:24
MHP Tüm Adaylarını Belirledi MHP Zonguldak il başkanı Hamdi Ayan parti binasında düzenlediği basın toplantısında Zonguldak’ta bulunan 25 bölgede ki tüm başkan adaylarını açıkladı.
MHP Tüm Adaylarını Belirledi
13:06
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne Doğru Güreşlere katılacak olan pehlivanlar, Alaplı’da hazırlanıyor.
12:53
AK Parti Adaylarını Tanıtacak AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, 8 Şubat 2014 günü aday tanıtım toplantısının yapılacağını bildirdi.
AK Parti Adaylarını Tanıtacak
16:10
Yerel Seçimlere Doğru Saadet Partisi Alaplı İlçe Başkanı Ramazan Sarıkaya, belediye başkan adaylarının Tuğsal Çetin olduğunu bildirdi.
Yerel Seçimlere Doğru
12:15
Kütahya'dan Suriye'ye Yardım Kütahya'da sivil toplum kuruluşları tarafından toplanan yardımlar, Suriye'ye gönderildi.
Kütahya'dan Suriye'ye Yardım
17:10
Alaplı Ziraat Odası Başkanı Türkoğlu Açıklaması "Arıcılık yapacaklar için hazırladığımız projemiz bakanlık tarafından onaylandı"
Alaplı Ziraat Odası Başkanı Türkoğlu Açıklaması
17:50
Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu, 2013 Yılını Değerlendirdi Alaplı ilçe Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, 2013 yılında ilçenin yaşanabilir bir kent olması yolunda büyük projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.
Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu, 2013 Yılını Değerlendirdi
12:14
Alaplı'da Organik Bal Üretimi Alaplı Gümeli Arıcılar Derneği Başkanı Hüseyin Tosun, geçen yıl ilçede 8 ton organik bal üretildiğini bildirdi.
Alaplı'da Organik Bal Üretimi
14:10
Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç Açıklaması "Geçen yıl çok önemli hizmetler gerçekleştirdik"
17:29
Malğaç, 2013 Yılını Değerlendirdi Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Mollabey grup bağlantısını sağlayacak yeni bir yol güzergahı üzerinde proje çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Malğaç, 2013 Yılını Değerlendirdi
10:13
Alaplı'da CHP'den Birlik, Beraberlik ve Kaynaşma Kahvaltısı CHP Alaplı Gençlik Kolları Teşkilatı birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi.
Alaplı'da CHP'den Birlik, Beraberlik ve Kaynaşma Kahvaltısı
16:25
Alaplı'da Baraj Çalışmaları Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Gümeli beldesine yapılacak barajın bugüne kadar ilçeye yapılmış en büyük hizmet olduğunu belirtti.
Alaplı'da Baraj Çalışmaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜMELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]