23:4500
SON DAKİKA GÜMÜŞKENT HABERLERİ

Son Dakika Gümüşkent Haberleri

  Kapadokya ABD'de Tanıtıldı

  Kapadokya ABD'de Tanıtıldı

  Türkiye'nin Şikago Başkonsolosluğu ve Nevşehir Valiliği eşgüdümünde Nevşehir Üniversitesi ve Ahiler Kalkınma Ajansı destekleriyle düzenlenen "Şikago Türk Festivali Kapadokya Günleri" etkinliği sona erdi. (12 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Fatih, Çatalca, Bakırköy, Silivri ve Bayrampaşa'da 9 10 11 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak. (06 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)

  Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)

  Foto.ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, prim borcu bulunmayan Demre'nin Beymelek Belediyesi'ne gönderdiği mektupla teşekkür etti. (04 Haziran 2013 Salı )

   

  Engelliler, Ünver'i Ziyaret Etti

  Engelliler, Ünver'i Ziyaret Etti

  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, toplumda engellilerin sorunlarının çözümün yönünde onlara acınarak yaklaşım ortaya konulmasının yanlış olduğunu belirterek, önemli olanın engellilere acımak değil, onların yaşadıkları sorunların çözümü için... (10 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş Açıklaması

  Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş Açıklaması

  Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş, engelliler için hükümetin son yıllarda yaptığı çalışmalar ile birlikte artık ailelerin engelli bireylerini saklamaktan vazgeçtiğini ve engellilerin 'Ben buradayım' dediklerini söyledi. (10 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Gebze'ye Kardeş Selamı Getirdiler

  Gebze'ye Kardeş Selamı Getirdiler

  Kardeş şehir Gümüşkent'ten selamla geldiler (08 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  Turgut Özal Mahallesi'nde Emlak Değeri Arttı

  Turgut Özal Mahallesi'nde Emlak Değeri Arttı

  Batıkent Turgut Özal Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 4 yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaların bölgedeki emlak değerlerini arttırdığını hatırlatarak, "Yenimahalle'nin her sokağında başım dik"... (24 Mart 2013 Pazar )

   

  "Kronik Hastalıkların İzlem Çalışması" Toplantısı Gülşehir'de Yapıldı

  "Avanos ve Gülşehir İlçelerinde Görülen Kronik Hastalıkların Prevalans, İnsidans ve Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi İzlem Çalışması" toplantısı Gülşehir'de yapıldı. (22 Ocak 2013 Salı )

   

  Gümüşhane'de Trafik Kazası

  Gümüşhane'de meydana gelen trafik kazasında Gümüşhane İktisadi ve Kültürel Kalkınma Derneği Başkanı Selim Nas ile Gümüşkent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Tunç, yara almadan kurtuldu. (05 Ocak 2013 Cumartesi )

   

  11 Yıldır Kayıp Kızını Arıyor

  Yücel Velioğlu/Murat Asil - Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde çiftçilik yapan baba Ali Turgut (61), 11 yıl önce 16 yaşındayken "pazara ağabeyime çorap almaya gidiyorum" diyerek evden çıkan kızını gazete ilanları ve fotoğrafları ile arıyor. (27 Aralık 2012 Perşembe )

   

  Tilkinin İneği Isırdığı Köy, Kuduz İçin Karantinaya Alındı

  Tilkinin İneği Isırdığı Köy, Kuduz İçin Karantinaya Alındı

  Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yüksekli köyü, kuduz vakası görülmesi üzerine karantina altına alındı. (04 Aralık 2012 Salı )

   

  Yüksekli'de Kuduz Karantinası

  Yüksekli'de Kuduz Karantinası

  Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'ne bağlı Yüksekli Köyü, kuduz vakasının görülmesi üzerine köy, ilçe kaymakamlığı tarafından karantina altına alındı. (04 Aralık 2012 Salı )

   

  CHP'den Mini Referandum

  CHP, Büyükşehir Yasası kapsamında kapatılması öngörülen belde belediyeleri için Nevşehir'de referandum yapacak. (20 Ekim 2012 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 23:45:43. #1.13#