SON DAKİKA GÜMÜŞKENT HABERLERİ

Son Dakika Gümüşkent Haberleri

18:35
Gebze'de 2015'in İlk Meclisi Toplandı Gebze Belediyesi Ocak ayı olağan oturumu, Gebze Kent Meydanı’nda buluna meclis salonunda yapıldı.
Gebze'de 2015'in İlk Meclisi Toplandı
16:41
Gebze'de 2015'in ilk Meclisi Gebze Belediyesi'nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı Başkan Köşker'in yönetiminde yapıldı.
18:07
Gebze'de 2015'in İlk Meclisi Toplanıyor Gebze Belediyesinde 2015 yılının ilk meclis oturumu 2 Ocak Cuma günü saat 15.00'da kent meydanında bulunan meclis salonunda yapılacak.
Gebze'de 2015'in İlk Meclisi Toplanıyor
12:31
Nevşehir Zihinsel Engellilerden Resim ve Seramik Sergisi Nevşehir'de Dünya Engelliler Günü nedeniyle zihinsel engelliler tarafından resim ve seramik sergisi açıldı.
Nevşehir Zihinsel Engellilerden Resim ve Seramik Sergisi
11:53
Zihinsel Engelliler Eserleriyle Hayran Bıraktı Nevşehir'de Dünya Engelliler Haftası nedeniyle Gülşehir ilçesinde bulunan Gümüşkent Zihinsel Özürlüler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan zihinsel engelliler tarafından yapılan yaklaşık 500 resim ve seramik çalışması sergilendi.
12:42
Vali Ceylan, Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent Köyünde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Vali Ceylan, Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti
15:29
Nevşehir'de 21 Belde Belediyesi Kapandı 2011 yılı adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre nüfusu 2 binin altında olan Nevşehir'deki 21 belde belediyesi kapandı.
09:30
Nevşehir'de 21 Belediye Kapandı Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile birlikte Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Nevşehir'de 21 belediye kapandı.
09:44
Nevşehir'de Seçimlerle Birlikte 21 Belediye Kapanacak Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile birlikte yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Nevşehir'de 21 belediye kapanacak.
Nevşehir'de Seçimlerle Birlikte 21 Belediye Kapanacak
16:58
Kurban Bayramı Gülşehir ilçesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik vurgusu ön plana çıktı
14:45
Ramazan Bayramı Nevşehir'in Derinkuyu ve Gülşehir ilçelerinde bayramlaşma töreni düzenlendi
15:10
Nevşehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Nevşehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi de yaralandı.
14:30
Nevşehir'de Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
14:28
Gülşehir'de Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde dikkatsizlik nedeniyle devrilen otomobilde bulunan Döndü Kara ölürken, 3 kişi de yaralandı.
17:51
Amasya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı Gümüşhacıköy ilçesinde virajı alamayan otomobilin takla atması sonucu 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı
Amasya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
08:56
Kapadokya ABD'de Tanıtıldı Türkiye'nin Şikago Başkonsolosluğu ve Nevşehir Valiliği eşgüdümünde Nevşehir Üniversitesi ve Ahiler Kalkınma Ajansı destekleriyle düzenlenen "Şikago Türk Festivali Kapadokya Günleri" etkinliği sona erdi.
Kapadokya ABD'de Tanıtıldı
21:38
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Fatih, Çatalca, Bakırköy, Silivri ve Bayrampaşa'da 9 10 11 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
15:02
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) Foto.ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, prim borcu bulunmayan Demre'nin Beymelek Belediyesi'ne gönderdiği mektupla teşekkür etti.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
13:32
Engelliler, Ünver'i Ziyaret Etti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, toplumda engellilerin sorunlarının çözümün yönünde onlara acınarak yaklaşım ortaya konulmasının yanlış olduğunu belirterek, önemli olanın engellilere acımak değil, onların yaşadıkları sorunların çözümü için...
Engelliler, Ünver'i Ziyaret Etti
12:04
Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş Açıklaması Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş, engelliler için hükümetin son yıllarda yaptığı çalışmalar ile birlikte artık ailelerin engelli bireylerini saklamaktan vazgeçtiğini ve engellilerin 'Ben buradayım' dediklerini söyledi.
Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş Açıklaması
11:31
Gebze'ye Kardeş Selamı Getirdiler Kardeş şehir Gümüşkent'ten selamla geldiler
Gebze'ye Kardeş Selamı Getirdiler
11:24
Turgut Özal Mahallesi'nde Emlak Değeri Arttı Batıkent Turgut Özal Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 4 yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaların bölgedeki emlak değerlerini arttırdığını hatırlatarak, "Yenimahalle'nin her sokağında başım dik"...
Turgut Özal Mahallesi'nde Emlak Değeri Arttı
12:26
"Kronik Hastalıkların İzlem Çalışması" Toplantısı Gülşehir'de Yapıldı "Avanos ve Gülşehir İlçelerinde Görülen Kronik Hastalıkların Prevalans, İnsidans ve Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi İzlem Çalışması" toplantısı Gülşehir'de yapıldı.
17:05
Gümüşhane'de Trafik Kazası Gümüşhane'de meydana gelen trafik kazasında Gümüşhane İktisadi ve Kültürel Kalkınma Derneği Başkanı Selim Nas ile Gümüşkent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Tunç, yara almadan kurtuldu.
11:59
11 Yıldır Kayıp Kızını Arıyor Yücel Velioğlu/Murat Asil - Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde çiftçilik yapan baba Ali Turgut (61), 11 yıl önce 16 yaşındayken "pazara ağabeyime çorap almaya gidiyorum" diyerek evden çıkan kızını gazete ilanları ve fotoğrafları ile arıyor.
15:41
Tilkinin İneği Isırdığı Köy, Kuduz İçin Karantinaya Alındı Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yüksekli köyü, kuduz vakası görülmesi üzerine karantina altına alındı.
Tilkinin İneği Isırdığı Köy, Kuduz İçin Karantinaya Alındı
14:31
Yüksekli'de Kuduz Karantinası Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'ne bağlı Yüksekli Köyü, kuduz vakasının görülmesi üzerine köy, ilçe kaymakamlığı tarafından karantina altına alındı.
Yüksekli'de Kuduz Karantinası
13:41
CHP'den Mini Referandum CHP, Büyükşehir Yasası kapsamında kapatılması öngörülen belde belediyeleri için Nevşehir'de referandum yapacak.
16:51
Kaçak Kazı Yapan 3 Kişi Suçüstü Yakalandı Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent beldesinde tarihi eser bulabilmek için kaçak kazı yaptığı ileri sürülen 3 kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
16:29
Kaçak Kazı Yaparken Suçüstü Yakalandı Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'ne bağlı Gümüşkent Beldesi'nde kaçak kazı yaptığı ileri sürülen üç kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Kaçak Kazı Yaparken Suçüstü Yakalandı
14:19
Nevşehir'de Kapanması Gündeme Gelen 21 Belediye Var Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'na göre, nüfusu iki binin altındaki Türkiye genelinde 559 belediyenin tüzel kişilikleri ilk mahalli idareler genel seçiminden...
10:40
Gülşehir Müftülüğü'nden Engelli Vatandaşa Tekerlekli Sandalye Camiler ve Din Görevliler Haftası nedeniyle Gülşehir'de düzenlenen etkinlikler kapsamında bedensel engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.
12:20
Gülşehir Kaymakamı Yakuta'ya Veda Yemeği Gülşehir'de görev yaparken Antalya'nın Finike ilçesine atanan Kaymakam Mesut Yakuta için veda yemeği düzenlendi.
14:03
Gülşehir'de Bayramlaşma Töreni Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde Ramazan Bayramı dolaysıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
18:00
Gülşehir'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
10:52
Demirtaş Gümüşkent Sakinleri ile Buluştu Gümüşkent Sitesi sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yapılan çalışmalar ve hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi verdi.
Demirtaş Gümüşkent Sakinleri ile Buluştu
10:59
Karacaşar'da Sünnet Şöleni Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Karacaşar beldesinde, Gülşehir Kaymakamlığı ve Karacaşar Belediyesi işbirliğinde sünnet şöleni düzenlendi.
Karacaşar'da Sünnet Şöleni
13:59
Gülşehir Polisinden Uyuşturucu Operasyonu Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde, 296 gram esrar ve 70 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.
12:01
Gülşehir'de Uyuşturucu Operasyonu Gülşehir ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir kişi tutuklandı.
10:16
Engelleri Aşmak İçin Bir Araya Geldiler Nevşehir Üniversitesi Engelsiz Üniversite Birimi, Nevşehir'de bulunan kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleriyle bir araya geldi.
Engelleri Aşmak İçin Bir Araya Geldiler
11:47
Nevşehir'de Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı Nevşehir'de otomobilin devrilmesi sonucu üniversite öğrencisi genç kız hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.
11:26
Gümüşkent Cumhuriyet Evi Restore Edilecek Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent beldesinde erken Cumhuriyet döneminin en önemli yapılarından biri olan ve birbirinden güzel duvar resimlerinin yer aldığı Cumhuriyet evinde, bakım ve onarım çalışmalarının önümüzdeki aylarda...
Gümüşkent Cumhuriyet Evi Restore Edilecek
09:00
Gümüşhane Basınında Bugün Gümüşhane'de yayımlanan gazeteleri bazı haber başlıkları şöyle.
13:44
Gümüşkent Belediye Başkanı Arıkan, Tatar'ı Ziyaret Etti Gülşehir'in Gümüşkent Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar'ı makamında ziyaret etti.
12:20
Nevşehir'de Elektrik Kesintisi Nevşehir'in Gülşehir, Hacıbektaş ve Avanos ilçelerinin bazı bölümlerinde programlı elektrik kesintisi yapılacak.
16:00
AK Parti Gülşehir Kongresi Tamamlandı AK Parti Gülşehir 4.Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na Kadir Salman seçildi.
10:00
Gümüşkent Evlerinin İnşaatı Tamamlanıyor Biga'nın Gümüşçay beldesi Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, beldedeki konut yapı kooperatifinin inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.
16:20
MHP Gülşehir Eski İlçe Başkanı Korkut Vefat Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski İlçe Başkanı Ömer Korkut vefat etti.
15:20
Gülşehir'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni yapıldı.
13:00
Gülşehir'de Kurban Bayramı Kutlama Programı Belirlendi Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde yarın başlayacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla münasebetiyle, bayramın ikinci bayramlaşma töreni yapılacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:06:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜMÜŞKENT HABERLERİ
[Hata Bildir]