15:1000
SON DAKİKA GÜNEYYURT HABERLERİ

Son Dakika Güneyyurt Haberleri

   

  Ermenek'te Kar Yağışı

  Ermenek'te Kar Yağışı

  Karaman’ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde kar yağışı hayatı felç etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Ermenek'te Kar Yağışı Hayatı Felç Etti

  Ermenek'te Kar Yağışı Hayatı Felç Etti

  Karaman'ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesindeki yoğun kar yağışı hayatı felç etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Türkiye'yi hüzne boğan kaza nedeniyle Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde hayat, adeta durma noktasına geldi Bölgedeki maden ocaklarında çok sayıda çalışanı olan belde sakinleri, başka gelirleri bulunmadığı için maden ocaklarının açılmasını ancak iş güvenliğinin de sağlanmasını istiyor Güneyyurt'un eski belediye başkanlarından Şükrü Arı: "Hükümet bu maden ocaklarını ya kapatacak ya da madenleri düzenli şekilde denetleyip açacak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kon-Er'in Kampanyasında 60 Bin Lira Bağış Toplandı

  Konya Ermenekliler Kültür Sanat ve Sosyal Dayanışma Derneği (KON-ER) tarafından yapılan toplantıda Ermenek’te yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde banka hesabına yatırılanlarla birlikte 60 bin liralık bağış toplandığı açıklandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Maden Kazası İçin Ertelediği Düğününe Bir Hafta Kala Trafik Kazasında Öldü

  Maden Kazası İçin Ertelediği Düğününe Bir Hafta Kala Trafik Kazasında Öldü

  Karaman’da bir sürücü, kontrolünü kaybettiği TIR’ın şarampole yuvarlanması sonucu hayatını kaybetti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Galibiyet Primini Elma ve Buğdayla Ödüyor

  -Galibiyet primini elma ve buğdayla ödüyor- Su baskınının meydana geldiği kömür ocağının bulunduğu Ermenek'i Karaman 1. Amatör Futbol Ligi'nde temsil eden Güneyyurt Gençlikspor'un kulüp başkanı, antrenörü ve oyuncusu olan Harun Kaynar, geçimini ve takımın giderlerinin bir bölümünü çiftçilikten sağlıyor- Gençleri kahvehane köşelerinden kurtarmaya çalışan Kaynar, takımın oyuncu başına 50 lira olan galibiyet primini zaman zaman elma ve buğdaydan kazandığı parayla ödüyorKARAMAN (AA) - ZAFER (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 15:10:24. #1.13#