23:3600
Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Ebru Gündeş Gökhan'a Fırça! O Ses Türkiye Gökhan Ortalığı Karıştırdı!

O Ses Türkiye Ebru Gündeş Gökhan'a Fırça! O Ses Türkiye Gökhan Ortalığı Karıştırdı!


O Ses Türkiye yarışması yeni bölümde Gökhan yaptığı hareketler ile konuşması ile ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye'nin yeni yüzü Gökhan yine ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye yeni bölümde Corç Şeker'i kendi takımına katmak için yaptıkları yüzünden Ebru Gündeş'ten fırça yedi Gökhan!

O Ses Türkiye Ebru Gündeş Gökhan'a Fırça! O Ses Türkiye Gökhan Ortalığı Karıştırdı!,

O Ses Türkiye 3. sezonunda değişen yeni jüri üyeleri ile değişik renkte ve farklı tonda sese sahip yarışmacıları tanıştırmaya devam ediyor. Murat Boz ve Hadise geçen sezonların jüri üyeleri O Ses Türkiye'nin. Yarışmaya bu sezon katılan Athena Gökhan ve Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'ye farklı bir hava kattılar. Gökhan kendine has konuşması ve tavırları ile kendini kısa zamanda seyircilere, yarışmacılara ve jüriye kendini sevdirmeyi başardı. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'ye kendinden emin tavırları ve yılların verdiği deneyimi ile damga vurdu. 18 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O Ses Türkiye yarışması renkli sahnelere konuk oldu.

O Ses Türkiye yarışması yeni bölümde Gökhan yaptığı hareketler ile konuşması ile ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye'nin yeni yüzü Gökhan yine ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye yeni bölümde Corç Şeker'i kendi takımına katmak için yaptıkları yüzünden Ebru Gündeş'ten fırça yedi Gökhan! Corç Şeker söylediği "Sessiz Gemi" ile jüriyi hayran bıraktı. Gökhan, Corç Şeker'i ikna etmek için söylediği sözler ile ortalığı karıştırdı ama Ebru Gündeş'ten fırça yemekten kurtulamadı. Ebru Gündeş sonunda dayanamayıp "Çirkefsin!" diyerek takıldı Gökhan'a. Corç Şeker için kapışan jüri arasındaki kapışma seyredilmeye değerdi. O Ses Türkiye'nin sempatik jürisi Gökhan, Murat Boz ve Ebru Gündeş'in yarışmacı Corç Şeker'i ikna etmek için söz aldıkları zaman "Bunları boş ver beni seç" şeklinde hareket yaparken yakalandı. O Ses Türkiye yarışmasında jüriler takımların alacakları son yarışmacıları katmak isterlerken bütün kozlarını ortaya koyuyorlar.

O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 23:36:09. #1.13#