SON DAKİKA TÜRKİYE HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Haberleri

19:01
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de Bakan Işık: "İmalat sanayisine yönelik de yakında bir paket açıklayacağız. İmalat sanayisinin hem finansman olarak desteklenmesi hem de daha güçlü bir konuma gelmesi için bir sanayi paketi önümüzdeki süreçte açıklanacak"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de
19:00
Hdp ve Dbp Temsilcileri, Seçim İttifakı İçin Görüşmelerde Bulundu Genel seçime doğru- HDP ve DBP temsilcileri, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi öncesinde Diyarbakır'da seçim ittifakı için bazı siyasi parti ve oluşumları ziyaret etti Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile Demokratik Bölgeler Partisi'nin (DBP) temsilcileri, seçim ittifakı için Diyarbakır'daki bazı siyasi parti ve oluşumların yöneticileriyle görüştü.
Hdp ve Dbp Temsilcileri, Seçim İttifakı İçin Görüşmelerde Bulundu
18:57
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz" "Biz kuşlara da fillere de ama en önce insana hizmet için buradayız"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması
18:56
Işid'le Bağlantısı Tespit Edilenlerin Yurtdışına Çıkışı Engellenecek Terör örgütü IŞİD’le mücadele kapsamında dün Federal Meclis’e sunulan yasa tasarısı yakında kanunlaşarak yürürlüğe girecek.
Işid'le Bağlantısı Tespit Edilenlerin Yurtdışına Çıkışı Engellenecek
18:56
Yıldız: "Büyüyen, Gelişen Türkiye'nin Küçülen Enerjisi Olmaz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz"- "Biz kuşlara da fillere de ama en önce insana hizmet için buradayız" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz" dedi.
Yıldız: 'Büyüyen, Gelişen Türkiye'nin Küçülen Enerjisi Olmaz'
18:55
2015 Cev Avrupa Ligi'nde Program Belli Oldu 2015 CEV Avrupa Ligi'nde gruplar ve program belirlendi.
18:50
2015 Cev Avrupa Ligi'nde Kuralar Çekildi A Milli Bayan Voleybol Takımı, Gürcistan, İsrail, Macaristan, Polonya ve Yunanistan ile eşleşti A Milli Erkek Takımı'nın rakipleri ise Belarus, Hırvatistan, Romanya, Slovenya ve Yunanistan oldu.
18:49
Işık: "Bizi En Çok Eleştirenler, 'Devrim' Otomobilini Boğan Zihniyete Sahip Olanlar" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de: - "İlk defa Türkiye'de artık 'yerli markayı yerli arabayı biz üreteceğiz' diyen bir iktidar var. İnşallah yakında Türkiye kendi markasıyla kendi arabasını üretecektir"- "Şu anda AK Parti iktidarını en çok eleştirenler, 'Devrim' otomobilini boğan zihniyete sahip olanlar"- "Tek amacımız var, Türkiye yerli üretimini artırsın, Türkiye'nin üretimi, yenilikçi üretim olsun" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "İlk defa Türkiye'de artık
Işık: 'Bizi En Çok Eleştirenler, 'Devrim' Otomobilini Boğan Zihniyete Sahip Olanlar'
18:48
Müsiad Genel Başkanı Olpak Açıklaması "Dileğimiz ve temennimiz geçtiğimiz günlerde Merkez Bankasının yapmış olduğu, bize göre beklentilerimizin altında kalan 50 baz puanlık indirimin bundan sonraki süreçte de beklentileri karşılayacak şekilde devam etmesi olacak" "Eğer bir uzlaşı sağlanabilirse ve bir anayasa değişikliğiyle milletvekilliği.
18:46
Nato, Doğu Avrupa'daki 6 Ülkeye Komuta Merkezleri Kuracak NATO, Baltık ülkeleriyle Polonya, Romanya ve Bulgaristan'da komuta merkezleri oluşturacak.
18:45
Erciş'te Sürü Yöneticisi 17 Kursiyer Törenle Kepenek Giydi Van’ın Erciş ilçesinde ’Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi’ kapsamında düzenlenen eğitim programına katılan 17 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verilip, çoban kepenekleri giydirildi.
Erciş'te Sürü Yöneticisi 17 Kursiyer Törenle Kepenek Giydi
18:45
Erdoğan: "Bize Yağmurlu Havada Bir Bardak Su Vermezler" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de-Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (1)-"(Enerji yatırımları) Elbette tahrip etmeden, çevreyi bozmadan, çevrenin bize Allah'ın bir emaneti olduğu gerçeğini unutmadan bunu yapacağız. Ne çevreciliğin kalkınmamızı engellemek için bir silah gibi kullanılmasına izin vereceğiz ne de tabiatın felaketi pahasına bir kalkınmacılık anlayışına geçit vereceğiz"-"20 milyon ağaca tekamül eden emisyon azaltımıyla çevre dostu bir tesis olan şu andaki santralin
Erdoğan: 'Bize Yağmurlu Havada Bir Bardak Su Vermezler'
18:44
Agü Spor, Adana'ya Galibiyet İçin Gidiyor Kulüp başkanı Yağmur: "Adana BOTAŞ maçını kazanarak, ligdeki 11. galibiyetimize ulaşmayı arzu ediyoruz"
18:44
Genç Timsahlar Profesyonelliğe Adım Attı Türkiye’nin en zengin altyapılarından birine sahip olan Bursaspor’da altyapıdan yetişen 13 oyuncu profesyonelliğe geçiş imzalarını attılar.
Genç Timsahlar Profesyonelliğe Adım Attı
18:43
Sanayi Makinelerine Artık Plaka Verilecek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, her makineye otomobil gibi plaka vererek teminat olarak gösterilebilmesini istediklerini belirterek "Bundan sonra sanayicimiz makinesini teminat olarak kullanabilecek" dedi.
Sanayi Makinelerine Artık Plaka Verilecek
18:43
Kışanak: 12 Yaşında Sigara ile Tanışmak Ciddi Bir Tehlikedir Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, evlerde sigara kullanımını eleştirirken, "Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 20’si 12 yaşında sigara ile tanıştığını söylüyor.
Kışanak: 12 Yaşında Sigara ile Tanışmak Ciddi Bir Tehlikedir
18:40
Akpınar: "Kazanılmış Hakkınızı Kaybetmeyin" Yargıtay Hukuk Genel Kurulu’nun elektrikte kayıp kaçak bedelinin faturalarla tahsil edilmesinin hukuka aykırı olduğu kararı vermesi üzerine, Enerji Hukuku Uzmanı Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Üyesi Av. İrfan Medet Akpınar konu ile ilgili soruları yanıtladı.
Akpınar: 'Kazanılmış Hakkınızı Kaybetmeyin'
18:39
Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Pilten Açıklaması "Tokatspor maçını kazanarak, yolumuza devam etmek istiyoruz"
18:37
Erdoğan: "Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de- Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (2)"Bu ülkede faiz ödemesine giden her fazla kuruş, milletin hakkının gasbıdır.
Erdoğan: 'Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir'
18:32
Dtso 5 Yıldızlı Hizmet Alanı Sertifikası Aldı Geçen yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10. dönem 39 oda/borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7. dönemden 54 oda ile borsa, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Dtso 5 Yıldızlı Hizmet Alanı Sertifikası Aldı
18:31
Sakarya Barosu Eski Başkanı: "Demokrasi Kasetle Değil, Özgürlükle Gelişir" Sakarya Barosu eski Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, sosyal medya hesabından Paralel yapıya sert sözlerle yüklendi.
Sakarya Barosu Eski Başkanı: 'Demokrasi Kasetle Değil, Özgürlükle Gelişir'
18:29
Erdoğan: "12 Yılda 3,5 Milyar Ağaç ve Fidan Diktik" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de-Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (1)-"(Enerji yatırımları) Elbette tahrip etmeden, çevreyi bozmadan, çevrenin bize Allah'ın bir emaneti olduğu gerçeğini unutmadan bunu yapacağız. Ne çevreciliğin kalkınmamızı engellemek için bir silah gibi kullanılmasına izin vereceğiz ne de tabiatın felaketi pahasına bir kalkınmacılık anlayışına geçit vereceğiz"-"20 milyon ağaca tekamül eden emisyon azaltımıyla çevre dostu bir tesis olan şu andaki santralin
Erdoğan: '12 Yılda 3,5 Milyar Ağaç ve Fidan Diktik'
18:26
Gençlik Kampları, 2015 Yılında 50 Bin Öğrenciyi Ağırlayacak Gençlik kampları, 2015 yılında 50 bin öğrenciyi ağırlayacak- Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kaçar: - "2014 yılında 12 kampta 30 bin 250 öğrenciyi ağırladık.
Gençlik Kampları, 2015 Yılında 50 Bin Öğrenciyi Ağırlayacak
18:23
Zula Görücüye Çıkıyor İlk Türk MMOFPS oyunu "Zula"yı yaratan ekip oyuncularla buluşuyor.
18:21
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin, Gaziantep'te Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İpekyolu Bölge Müdürlüğü’ne tahsis edilmek üzere alınan yeni araçların teslim töreni yapıldı.
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin, Gaziantep'te
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:19
Başkan Aslan, Avrupa Parlamentosunun Kararını Değerlendirdi Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Avrupa Parlamentosunun (AP) Türkiye’deki basın özgürlüğü ile ilgili ifadelerini değerlendirdi.
Başkan Aslan, Avrupa Parlamentosunun Kararını Değerlendirdi
18:19
Günnar'ın 7 Haziran'da Yapılacak Seçimlerde Zaferden Şüphesi Yok AK Parti Trabzon eski İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, 12 yıldır girdikleri bütün seçimlerden hep başarılı çıktıklarını belirterek “7 Haziran’da yapılacak seçimlerden de başarılı çıkacağımızdan şüphemiz yok. 7 Haziran’da inşallah Türkiye’de bir tarih yazacağız” dedi.
18:18
Tezgahtaki Büyük Norveç Somonu İlgi Çekti Balıkesir’in Bandırma Balık Hali’ndeki bir tezgahta sergilenen 6 buçuk kiloluk Norveç somonu ilgi odağı oldu.
Tezgahtaki Büyük Norveç Somonu İlgi Çekti
18:18
AK Parti'de, 5. Olağan İl Kongresi Hazırlıkları Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 1 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan Kongresi'ne, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun iştirak edeceğini belirtti.
18:17
Erdoğan: "En Büyük Çevreci Biziz" Kırşehir - Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sıra Türkiye'ye gelince herkesin çevrecilik damarı kabarıyor.
Erdoğan: 'En Büyük Çevreci Biziz'
18:15
Figen Yüksekdağ: Cumhurbaşkanı Diktatörlük İstiyor HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, başkanlık sitemine geçilmesi halinde Türkiye’de demokrasinin rafa kalkacağını söyledi.
Figen Yüksekdağ: Cumhurbaşkanı Diktatörlük İstiyor
18:14
Türkiye'yi Umman'da Bakırcılıkta Temsil Edecek Ünye’de 44 yıllık bakır ustası ‘Mıngıç’ lakaplı Ahmet Türkmen, Umman Sultanlığı’nın başkenti Maskat’ta düzenlenen 2015 Uluslararası Maskat Festivali’nde Türkiye’yi bakırcılıkta temsil edecek.
18:12
Ana Parti Genel Başkanı Özal Açıklaması "Başkanlık modeli kimsenin yapısına uygun olmaz. Başkanlık modelinin tek modeli vardır.
18:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (3) "Adama sorarlar, 'Acaba sizin 10 bin kilometreyi aşkın mesafeden gelip de Irak'ta, Kobani'de, Afganistan'da ne işin var?' Öyle mi? Ama siz eğer güçlü bir ülke güçlü bir imparatorluğun varisi iseniz, öyle düşünemezsiniz, 'Evet biz oralarda da varız' diyeceksiniz.
18:07
Erdoğan Seçim Startını Verdi; Demokrasilerde Herkes Hukuka Uymak Zorunda" HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, başkanlık sisteminde fren ve denge sisteminin bulunduğunu olduğunu vurgulayarak, "Kusura bakmasın ama Sayın Cumhurbaşkanımız'da ne fren var ne de denge var." dedi.
18:06
Kesk Yönetimi, AK Parti Hükümetinin Grevi Yasaklama Kararını Kınadı Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) yönetimi, Bakanlar Kurulu’nun 15 bin metal işçisinin dün başlattığı grevi yasaklayan kararını kınadı.
18:06
Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması "(Kayıtdışı Ekonomi ile Mücadele Eylem Planı) Buradaki amaç; vergiyi tabana yayarak, kayıtdışılığı azaltarak, ülkemizin, ekonomimizin gelişmesi, kalkınması için daha fazla kaynak sağlamak" "Yeni herhangi bir vergi yok. Sadece vergide adaleti sağlamaya, vergiyi tabana yaymaya yönelik bir çerçeve, bir.
18:06
Elazığspor'dan Pfdk Kararına Tepki Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, PFDK’nın teknik direktör Ümit Özat’a verdiği 7 maçlık cezaya tepki göstererek, “Hami Mandıralı köy kurnazlığıyla hareket ediyor.
Elazığspor'dan Pfdk Kararına Tepki
18:04
Altın Takımın Dünyadaki Son Efsane Futbolcusu Buzanszky Son Yolculuğuna Uğurlandı 1950’li yıllarda dünyayı kasıp kavuran ve ‘Altın Takım’ unvanı alan Macaristan Futbol Milli Takımı’nın hayatta kalmış son efsane futbolcusu Jenö Buzanszky, bugün Budapeşte’de düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
Altın Takımın Dünyadaki Son Efsane Futbolcusu Buzanszky Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:03
Avrupa Kıtası Olimpiyat Elemeleri Türkiye'de Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Mehmet Şahin, Avrupa Kıtası Olimpiyat Elemeleri’nin Türkiye’de yapılacağını duyurdu.
Avrupa Kıtası Olimpiyat Elemeleri Türkiye'de
18:02
Bulgaristan'daki Sığınmacılar Bulgaristan’daki sığınmacı kamplarında akşam saatlerinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
18:00
Aliağa'da Tehlikeli Atık Taşıyan Geminin Söküleceği İddiası GEMİSANDER Başkanı Şimşek: "Radyoaktif atık taşıdığı iddia edilen bu gemi, tesislerimize bugüne kadar gelen en temiz gemidir"
17:54
Ahmet Özal'dan Başkanlık Sistemi Açıklaması Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, başkanlık sisteminin Türkiye’de tam uygulanması için bir süreç gerektiğini söyledi.
Ahmet Özal'dan Başkanlık Sistemi Açıklaması
17:53
Endotherm, İngiltere'de Bina - Tesis "Oscar"I Olarak Görülen 'H&v Awards'da Finale Kaldı İngiltere merkezli Endo Enterprises tarafından üretilen ve Türkiye Distribütörü Ekonova güvencesiyle satışa sunulan EndoTherm, tüm kazanlı ısıtma sistemlerinde yüzde 15'e kadar yakıt tasarrufu sağlıyor.
Endotherm, İngiltere'de Bina - Tesis 'Oscar'I Olarak Görülen 'H&v Awards'da Finale Kaldı
17:53
Anadolujet, 7'den 70'e Herkesi "Tarihe Yolculuğa" Davet Ediyor AnadoluJet'in tarih severleri adeta zaman yolculuğuna çıkarttığı "AnadoluJet'le Tarihe Yolculuk" turları, 2015 yılına hızlı başladı.
Anadolujet, 7'den 70'e Herkesi 'Tarihe Yolculuğa' Davet Ediyor
17:53
Soğuk Havalarda Dostunuzu Champion Mama ile Koruyun Kış ayları ve soğuk herkesi etkiliyor.
Soğuk Havalarda Dostunuzu Champion Mama ile Koruyun
17:53
Y Kuşağını Nasıl Motive Edersiniz? Şu anda iş dünyasında hüküm süren 1980 - 2000 arası doğumlu Y Kuşağı, kendinden önceki nesil ile iş yapış biçimleri açısından ayrışıyor.
Y Kuşağını Nasıl Motive Edersiniz?
17:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin en büyük rüzgar enerji santralinin açılışında yaptığı konuşmasında, "Benim kavgam ülkeye ve milletine düşmanlık edenlerledir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin Açılışını Yaptı
17:45
Türkiye'de İhracatın İthalatı Karşılama Oranı Arttı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye’de ihracatın ithalatı karşılama oranının yüzde 61’den yüzde 65’e çıktığını açıkladı.
Türkiye'de İhracatın İthalatı Karşılama Oranı Arttı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRKİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]