01:4900
SON DAKİKA HAKAN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hakan Çelik Haberleri


HAKAN ÇELİK

Hakan Çelik, gazeteci, televizyon ve radyo program yapımcısı ve yorumcusu[1][2]
1990 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Hakan Çelik, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Avrupa Birliği'nin Siyasi Yapısı konusunda masterını tamamladı. Ayrıca, İletişim... Devamı

   

  Taha Akyol: Demek Ki Gerçekmiş ve Vahimmiş

  Gazeteci-Yazar Taha Akyol, Hakan Çelik'in CNN Türk'teki programında medyaya yapılan operasyonları değerlendirdi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Emine Ülker Tarhan: Hakkari'de de Miting Yaparım

  Emine Ülker Tarhan: Hakkari'de de Miting Yaparım

  İktidar parolasıyla yola çıktıklarını belirten ANAPAR Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan "Halkla yan yana siyaset yapmak istiyorum. Hakkari'de de miting yaparım" dedi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Hopa'da Uyuşturucu Madde Bağımlılığı Mücadele Toplantısı

  Hopa’ da Uyuşturucu Madde Bağımlılığı ile Mücadele Projesi kapsamında Hopa Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Özkan ın Başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özbayraktar İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan ÖZKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa AL Hopa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan ÇELİK, Müftü Selami Aydın, Muhtarlar Dernek Başkanı Köprücü Köyü muhtarı Birol Yılmaz, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve yöneticileri katıldı. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Üzülmez'in Makamı Boş Kalmıyor

  Üzülmez'in Makamı Boş Kalmıyor

  "Şimdi Kartepe Zamanı" sloganıyla Kartepe'ye farklı bir yönetim anlayışı kazandıran Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yoğun iş temposunda ziyarete gelen konukları ile de yakından ilgileniyor. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Orhan Kural: Sifonu Çekmeyin, Bırakın Koksun

  Orhan Kural: Sifonu Çekmeyin, Bırakın Koksun

  Prof. Dr. Orhan Kural katıldığı bir programda su tasarrufu yapmak için; "Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz." dedi. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Orhan Gencebay: Fazıl Say Saçmalamış

  Orhan Gencebay: Fazıl Say Saçmalamış

  Orhan Gencebay katıldığı bir canlı yayında, Fazıl Say'ın arabesk müzikle ilgili söylediği sözler için "Olağanüstü yanlış, saçmadır hatta." dedi (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 01:49:35. #1.13#