SON DAKİKA HAKAN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hakan Çelik Haberleri

 • 24 Eylül 2016 13:40Duygun Yarsuvat: Fethullah Gülen'in İadesini İstemiyorumDuygun Yarsuvat: Fethullah Gülen'in İadesini İstemiyorumGalatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat, "Fethullah Gülen buraya geldiği zaman hapse atmamız bile olay olacak. 1-2 sene daha ömrü var, ölecek. İadesi başımıza dert olur." dedi.
 • 06 Eylül 2016 15:36Prof. Dr. Ilıcalı, Olası Bir Depreme Karşı Projelerin Dayanıklılığını DeğerlendirdiProf. Dr. Ilıcalı, Olası Bir Depreme Karşı Projelerin Dayanıklılığını DeğerlendirdiAk Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, CNN Türk ekranında yayınlanan “Hakan Çelik ile Hafta Sonu” programına konuk oldu.
 • 04 Eylül 2016 21:36Ünlü Deprem Uzmanı Naci Görür Olası Marmara Depremiyle İlgili KorkuttuÜnlü Deprem Uzmanı Naci Görür Olası Marmara Depremiyle İlgili KorkuttuJeofizik Mühendisi Prof. Dr. Naci Görür, olası Marmara depreminin yaptıkları çalışmalar ışığında minimum 7.2 büyüklüğünde olmasını beklediklerini açıkladı.
 • 28 Ağustos 2016 03:19Muğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıMuğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıFethiye'de yüzerken paleti çıkan ve kayalıklarda mahsur kalan kişi, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından kurtarıldı.
 • 28 Ağustos 2016 02:34Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişiyi Umke KurtarıldıKayalıklarda Mahsur Kalan Kişiyi Umke KurtarıldıMuğla’nın Fethiye ilçesinde kayalıklarda mahsur kalan kişiyi UMKE kurtarıldı.
 • 28 Ağustos 2016 00:36Muğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıFethiye'de yüzerken paleti çıkan ve kayalıklarda mahsur kalan kişi, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından kurtarıldı.
 • 27 Ağustos 2016 15:31Kılıçdaroğlu: Pkk, 'Türkiye'yi Daha Fazla Karıştıracaktır' Diye Düşünmüş OlabilirCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin'de CHP konvoyuna yönelik gerçekleştirilen terörist saldırıyla ilgili "PKK, ana muhalefet partisi liderinin bir suikaste kurban gitmesi Türkiye'yi daha fazla karıştıracaktır, diye düşünmüş olabilir.
 • 27 Ağustos 2016 11:05Kılıçdaroğlu: Demirtaş Beni Arayıp 'Terörü Lanetliyorum' DediKılıçdaroğlu: Demirtaş Beni Arayıp 'Terörü Lanetliyorum' DediCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın saldırı sonrası kendisini arayarak "terörü lanetliyorum" dediğini aktardı.
 • 19 Ağustos 2016 17:13Aa'nın Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansının (AA), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin kronolojisini ve bu kalkışmaya tepkileri ele alan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Bakir İzetbegovic'e takdim edildi.
 • 19 Ağustos 2016 15:30Aa'nın Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansının (AA), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin kronolojisini ve bu kalkışmaya tepkileri ele alan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Bakir İzetbegovic'e takdim edildi.
 • 07 Ağustos 2016 14:22Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye, yargıda son iki yıldır yapılan temizliklerin büyük faydasını gördü.
 • 07 Ağustos 2016 13:12Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Milletimiz rahat olsun. Bir daha bu adamlar, kolay kolay yakın dönemde böyle ellerine bu silahları, uçakları falan alamazlar, bu iş bitmiştir ama rehavete kapılmayacağız." dedi.
 • 07 Ağustos 2016 12:34Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ çetesinin, Türkiye'de bir iç savaş çıkmasını, ülkenin bir parçalanma ve iç işgale müsait hale getirilmesini istediğini belirterek, "FETÖ'cü çetenin amacının bu olduğunu görüyoruz: İç savaş, bölünmüş bir siyaset, sonunda da Türkiye'yi işgale hazır hale getirmek.
 • 07 Ağustos 2016 11:46Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bugün Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli siyasi mitingi olacağını belirterek, "İnşallah bir sıkıntıyla karşılaşmayız, huzur içinde, güvenlikli bir şekilde bu mitingi tamamlarız. Dosta güven, düşmana da korku salan bir miting olacak.
 • 07 Ağustos 2016 10:45Numan Kurtulmuş: Amaçları İç Savaş Çıkartıp Türkiye'yi İşgale Hazır Hale GetirmektiNuman Kurtulmuş: Amaçları İç Savaş Çıkartıp Türkiye'yi İşgale Hazır Hale GetirmektiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu FETÖ'cü örgütün amacı Türkiye'yi iç savaşa sokup işgale hazır hale getirmekti." dedi.
 • 24 Temmuz 2016 21:02At YarışlarıAt yarışlarında 65. Başbakanlık Kupası Koşusu'nu, Barış Kaya'nın sahibi olduğu ve jokeyliğini Uğur Polat'ın yaptığı "Fly By Me" adlı safkan kazandı.
 • 24 Temmuz 2016 14:51Başkan Gökçek: Rus Uçağı Feto'nun Talimatı ile DüşürüldüBaşkan Gökçek: Rus Uçağı Feto'nun Talimatı ile DüşürüldüAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CNN Türk Televizyonu'nda Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu' programına katılarak, Fehtullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 • 24 Temmuz 2016 13:31Ünlü Oyuncu Ayçe Abana'dan Melih Gökçek'e: Sirke İçsinlerÜnlü Oyuncu Ayçe Abana'dan Melih Gökçek'e: Sirke İçsinlerMelih Gökçek'in Fetullah Gülen'in darbe planını üç harflilerle yaptığını savunması üzerine, oyuncu Ayçe Abana'dan öneri geldi.
 • 24 Temmuz 2016 11:30Gökçek: Fethullah Gülen, Üç Harfliler ile İnsanları Esir AlıyorGökçek: Fethullah Gülen, Üç Harfliler ile İnsanları Esir AlıyorAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, "Fethullah Gülen bu kadar büyük bir kitleyi hangi araçlarla kontrol edebiliyor? Nedir onu farklılaştıran?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.
 • 04 Temmuz 2016 12:06Gaziden Terör Destekçisi Siyasetçilere EleştiriÖZKAN BEYER/TURAN KAZAK - Hakkari'de PKK terör örgütünün Geçimli Jandarma Karakolu'na gerçekleştirdiği ve 8 askerin şehit düştüğü saldırıda gözüne şarapnel isabet etmesi sonucu yaralanan gazi jandarma er Hakan Çelik, "Hiç kimse dokunulmazlık zırhının arkasına saklanıp teröre destek veremez. Türkiye o zırhı deler ve sizi tıpkı teröristler gibi bulup yargılar.
 • 26 Haziran 2016 12:59Selda Bağcan, Hakkındaki Bilinmeyenleri AnlattıSelda Bağcan, Hakkındaki Bilinmeyenleri AnlattıSanatçı Selda Bağcan, İspanya'da binlerce kişiye türküleri ile halay çektirdiğini, Türkiye'yi birçok festivalde temsil ettiği halde hiçbir devlet yetkilisinin kendisine teşekkür etmediğini söyledi.
 • 24 Haziran 2016 17:45Oto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuOto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Oto tamir dükkanı genel ve detay görüntüler Oto tamir ustası Hakan Çelik ile röportaj - Bayram tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor Ramazan Bayramı tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor.
 • 24 Haziran 2016 15:01Oto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuRamazan Bayramı tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor.
 • 12 Haziran 2016 16:03Erol Evgin Gözyaşlarına Engel OlamadıErol Evgin Gözyaşlarına Engel OlamadıPop müziğin sevilen isimlerinden Erol Evgin katıldığı bir sabah programında sevdiği arkadaşları söz konusu olunca gözyaşlarına yenik düştü.
 • 20 Mayıs 2016 23:02Yalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiYalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yalçın Topçu, AA Saraybosna ofisi çalışanlarıyla sıhbet detayları Fotoğraf çekim detayları Topçu'nun AA Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça (BHS) Editörü Hakan Çelik'ten AA'nın çalışmaları konusunda bilgi alması detayları Topçu, açıklama detay görüntüleri Yalçın Topçu AA Saraybosna ofisini ziyaret etti Türk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.