SON DAKİKA HAKAN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hakan Çelik Haberleri

 • 28 Ağustos 2016 03:19Muğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıMuğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıFethiye'de yüzerken paleti çıkan ve kayalıklarda mahsur kalan kişi, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından kurtarıldı.
 • 28 Ağustos 2016 02:34Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişiyi Umke KurtarıldıKayalıklarda Mahsur Kalan Kişiyi Umke KurtarıldıMuğla’nın Fethiye ilçesinde kayalıklarda mahsur kalan kişiyi UMKE kurtarıldı.
 • 28 Ağustos 2016 00:36Muğla'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Kişi KurtarıldıFethiye'de yüzerken paleti çıkan ve kayalıklarda mahsur kalan kişi, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından kurtarıldı.
 • 19 Ağustos 2016 17:13Aa'nın Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansının (AA), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin kronolojisini ve bu kalkışmaya tepkileri ele alan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Bakir İzetbegovic'e takdim edildi.
 • 19 Ağustos 2016 15:30Aa'nın Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansının (AA), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin kronolojisini ve bu kalkışmaya tepkileri ele alan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Bakir İzetbegovic'e takdim edildi.
 • 07 Ağustos 2016 13:12Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Milletimiz rahat olsun. Bir daha bu adamlar, kolay kolay yakın dönemde böyle ellerine bu silahları, uçakları falan alamazlar, bu iş bitmiştir ama rehavete kapılmayacağız." dedi.
 • 07 Ağustos 2016 12:34Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ çetesinin, Türkiye'de bir iç savaş çıkmasını, ülkenin bir parçalanma ve iç işgale müsait hale getirilmesini istediğini belirterek, "FETÖ'cü çetenin amacının bu olduğunu görüyoruz: İç savaş, bölünmüş bir siyaset, sonunda da Türkiye'yi işgale hazır hale getirmek.
 • 07 Ağustos 2016 11:46Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bugün Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli siyasi mitingi olacağını belirterek, "İnşallah bir sıkıntıyla karşılaşmayız, huzur içinde, güvenlikli bir şekilde bu mitingi tamamlarız. Dosta güven, düşmana da korku salan bir miting olacak.
 • 24 Temmuz 2016 21:02At YarışlarıAt yarışlarında 65. Başbakanlık Kupası Koşusu'nu, Barış Kaya'nın sahibi olduğu ve jokeyliğini Uğur Polat'ın yaptığı "Fly By Me" adlı safkan kazandı.
 • 24 Temmuz 2016 14:51Başkan Gökçek: Rus Uçağı Feto'nun Talimatı ile DüşürüldüBaşkan Gökçek: Rus Uçağı Feto'nun Talimatı ile DüşürüldüAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CNN Türk Televizyonu'nda Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu' programına katılarak, Fehtullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 • 04 Temmuz 2016 12:06Gaziden Terör Destekçisi Siyasetçilere EleştiriÖZKAN BEYER/TURAN KAZAK - Hakkari'de PKK terör örgütünün Geçimli Jandarma Karakolu'na gerçekleştirdiği ve 8 askerin şehit düştüğü saldırıda gözüne şarapnel isabet etmesi sonucu yaralanan gazi jandarma er Hakan Çelik, "Hiç kimse dokunulmazlık zırhının arkasına saklanıp teröre destek veremez. Türkiye o zırhı deler ve sizi tıpkı teröristler gibi bulup yargılar.
 • 26 Haziran 2016 12:59Selda Bağcan, Hakkındaki Bilinmeyenleri AnlattıSelda Bağcan, Hakkındaki Bilinmeyenleri AnlattıSanatçı Selda Bağcan, İspanya'da binlerce kişiye türküleri ile halay çektirdiğini, Türkiye'yi birçok festivalde temsil ettiği halde hiçbir devlet yetkilisinin kendisine teşekkür etmediğini söyledi.
 • 24 Haziran 2016 17:45Oto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuOto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Oto tamir dükkanı genel ve detay görüntüler Oto tamir ustası Hakan Çelik ile röportaj - Bayram tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor Ramazan Bayramı tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor.
 • 24 Haziran 2016 15:01Oto Tamircilerinde Tatil YoğunluğuRamazan Bayramı tatiline otomobilleriyle çıkmayı planlayan vatandaşlar, araç bakımları için oto tamircilerinde yoğunluk oluşturuyor.
 • 12 Haziran 2016 16:03Erol Evgin Gözyaşlarına Engel OlamadıErol Evgin Gözyaşlarına Engel OlamadıPop müziğin sevilen isimlerinden Erol Evgin katıldığı bir sabah programında sevdiği arkadaşları söz konusu olunca gözyaşlarına yenik düştü.
 • 20 Mayıs 2016 23:02Yalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiYalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yalçın Topçu, AA Saraybosna ofisi çalışanlarıyla sıhbet detayları Fotoğraf çekim detayları Topçu'nun AA Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça (BHS) Editörü Hakan Çelik'ten AA'nın çalışmaları konusunda bilgi alması detayları Topçu, açıklama detay görüntüleri Yalçın Topçu AA Saraybosna ofisini ziyaret etti Türk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 20 Mayıs 2016 21:15Yalçın Topçu Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiTürk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 23 Nisan 2016 10:41Nihat Özdemir: Şampiyonluk Favorim BeşiktaşNihat Özdemir: Şampiyonluk Favorim BeşiktaşFenerbahçe eski Başkan Vekili Nihat Özdemir, "Şampiyonlukta favorim Beşiktaş. Çünkü futbolcuları ve teknik direktörü çok daha fazla istiyor." dedi.
 • 31 Mart 2016 11:36İzmir Gedizliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nden Suavi Sayın ile Devam Kararıİzmir Gedizliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nden Suavi Sayın ile Devam Kararıİzmir Gedizliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin olağan kongresinde yapılan seçimde eski başkan Suavi Sayın ile devam kararı çıktı.
 • 27 Mart 2016 12:23AB Bakanı Bozkır: Birkaç Ay Sonra Parmak İzli Pasaportlara GeçeceğizAB Bakanı Bozkır: Birkaç Ay Sonra Parmak İzli Pasaportlara GeçeceğizAb Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Bozkır, birkaç ay içerisinde vizesiz AB seyahatine başlanabileceğini ayrıca, parmak izli pasaportlara geçiş yapılacağını söyledi.
 • 23 Şubat 2016 12:04MHP'nin Bazı Teşkilatları KapatmasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kapatılan il teşkilatlarına ilişkin bir soruyu yanıtlarken, "Onları, sabah programında Deniz Zeyrek ve Hakan Çelik'e sorun" dedi.
 • 23 Şubat 2016 11:45MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Onları Sabah Programında Deniz Bey ve Hakan Çelik'e Sorun"MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bazı il teşkilatlarının kapatılmasına ilişkin olarak, "Onları sabah programında Deniz Bey ve Hakan Çelik’e sorun" dedi.
 • 23 Şubat 2016 11:23Bahçeli'den Kapatılan Teşkilat Sorusuna: Deniz Bey ve Hakan Çelik'e SorunMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kapatılan il başkanlıkları ile ilgili sorularına cevapladı.
 • 07 Şubat 2016 14:37Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Canlı YayındaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bir daha soğuk savaş dönemine geri dönmemek için ABD ve Rusya başta olmak üzere tüm tarafların rıza ve müzakere üzerine Ortadoğu'yu inşa etmek için ellerindeki kartları ortaya koymaları lazım" dedi.
 • 07 Şubat 2016 12:30Kurtulmuş: Suriye'nin Toprak Bütünlüğünden YanayızBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, şu anda 'lime lime parçalanmış' olarak nitelendirdiği Suriye'nin toprak bütünlüğünden yana olduklarını belirterek, "Suriye'nin içişlerine karışmak, ya da oradan herhangi bir toprağı Türkiye'nin etkisine katma gibi bir kaygı içerisinde değiliz" dedi.
 • 11 Aralık 2015 15:04Kazada 8 Keçisi Telef Oldu, Sürücüden 10 Bin Lira İstediAdana’da bir otomobil sürücüsü aniden karşısına çıkan keçi sürüsüne daldı, kazada 8 keçi telef olurken besici ile sürücü anlaşamadı.
 • 08 Kasım 2015 15:28Umut Oran: Benim Cumhurbaşkanı Adayım Kılıçdaroğlu'durChp Genel Başkanlığı'na aday olduğunu açıklayan Umut Oran, 1 Kasım seçimi ardından olağanüstü kurultayın toplanmasını, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti üst yönetiminin güvenoyu tazelemesi gerektiğini söyledi.
 • 26 Ekim 2015 16:58Hayati Yazıcı: Arınç'ın Açıklamaları Zamanlama İtibari ile Yanlış Manidar BuldumAk Parti İstanbul Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, Haber Türk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
 • 24 Ekim 2015 12:01Bülent Arınç: TRT de Dahil Bazı Kanalların Bana Ambargosu VarAK Parti kurucularından, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir dönem sorumlu olduğu TRT de dahil bazı televizyon kanallarının kendisine ambargo uyguladığını söyledi.
 • 24 Ekim 2015 11:52Şamil Tayyar: AK Parti'yi Durduramayanlar Arınç Bombasına SarıldıŞamil Tayyar: AK Parti'yi Durduramayanlar Arınç Bombasına SarıldıBülent Arınç'ın açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt veren Şamil Tayyar, "2 canlı bombayla AK Parti'nin yükselişini durduramayanlar Arınç bombasına sarıldılar" dedi.
 • 24 Ekim 2015 10:54Arınç Arınç "Neden Aday Olmadınız?" Sorusuna Fıkra ile Yanıt VerdiCNN Türk canlı yayınında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Bülent Arınç, "Neden aday olmadınız?" sorusuna anlattığı Kızılderili fıkrası ile yanıt verdi.
 • 15 Ekim 2015 10:40Gazetecilerden Milli Takım'a Prim Tepkisi: Zaten Görevleri Neden Prim VeriliyorGazetecilerden Milli Takım'a Prim Tepkisi: Zaten Görevleri Neden Prim VeriliyorCNN Türk'te yayınlanan "Parametre" programının yorumcuları Deniz Zeyrek ve Hakan Çelik, Milli Takım'ın alacağı 10 milyon TL'lik primi eleştirdi.
 • 26 Temmuz 2015 18:28İlber Ortaylı İlber Ortaylı "İstikşafi" Kelimesinin Kullanımını Eleştirdiİlber Ortaylı katıldığı bir programda, Başbakan Davutoğlu'nun koalisyon görüşmeleri için kullandığı, "istikşafi" söylemini alaycı bir dille eleştirdi.
 • 13 Haziran 2015 11:47O Fotoğrafta Yüzünün Niye Asık Olduğunu Açıkladı..O Fotoğrafta Yüzünün Niye Asık Olduğunu Açıkladı..Başbakan Yardımcısı CNN TÜRK yayınında Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu Keyfi programına katılarak seçim sonuçları ve siyaset gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 13 Haziran 2015 10:52Arınç: Amentü Gibi Günde 6-7 Defa Başkanlığı Konuşmak YanlıştıArınç: Amentü Gibi Günde 6-7 Defa Başkanlığı Konuşmak YanlıştıKonuk olduğu canlı yayında soruları yanıtlayan Bülent Arınç, seçim sürecinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sürekli başkanlık sistemini konuşmasının yanlış olduğunu vurguladı.
 • 10 Mayıs 2015 12:04Zülfü Livaneli'den Kenan Evren YorumuZülfü Livaneli'den Kenan Evren YorumuZülfü Livaneli Haftasonu Keyfi programında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.
 • 09 Mayıs 2015 10:56Abdurrahim Albayrak: Gole Sevinirken Az Daha Arkadaşımı BoğuyordumAbdurrahim Albayrak: Gole Sevinirken Az Daha Arkadaşımı BoğuyordumGalatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, yıllar önce 5-0 sona eren Neuchatel Xamax maçında yaşadığı anısını anlattı. Albayrak, az daha arkadaşını öldürüyormuş.
 • 01 Mayıs 2015 07:58Demirtaş, 'Soykırım' Konusunda Geri Adım AttıDemirtaş, 'Soykırım' Konusunda Geri Adım AttıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 1915 yılı olayları için kullandığı soykırım ifadesinden geri adım attı. Demirtaş, hakikatler komisyonu kurulması gerektiğini belirtti.
 • 12 Nisan 2015 12:48Afyonkarahisar - Altın Haşhaş Ödülleri Sahiplerini BulduAfyonkarahisar - Altın Haşhaş Ödülleri Sahiplerini BulduAltın Haşhaş Ödülleri sahiplerini buldu Mustafa BAYER/ AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYONKARAHİSAR Genç Atılımcılar Derneği'nin (AGAD) bu yıl ilk kez düzenlediği Altın Haşhaş ve Marka Kent ödülleri sahiplerini buldu.
 • 12 Nisan 2015 01:10Altın Haşhaş Ödülleri Sahiplerini BulduAltın Haşhaş Ödülleri Sahiplerini BulduAfyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği'nin (AGAD) bu yıl ilk kez düzenlediği Altın Haşhaş ve Marka Kent ödülleri sahiplerini buldu.
 • 05 Nisan 2015 12:44İlber Ortaylı: Ne Başkanlığı Kardeşim Ya, Burası Uruguay mı?İlber Ortaylı: Ne Başkanlığı Kardeşim Ya, Burası Uruguay mı?Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, katıldığı TV programında başkanlık sistemiyle ilgili "Ne başkanlığı kardeşim ya? Burası Uruguay mı? Bizde başkanlık sistemi olmaz "dedi.
 • 28 Mart 2015 11:14Sarıgül'ün Canlı Yayında Yanıt Veremediği SoruSarıgül'ün Canlı Yayında Yanıt Veremediği SoruCHP'de milletvekili aday adaylığı için ön seçime girecek isimlerden biri olan Mustafa Sarıgül "Partinizin yüzde 35 alacağına inanıyor musunuz?" sorusuna yanıt veremedi.
 • 18 Şubat 2015 15:14O Müdür Konuştu: Şiddet UygulamadımO Müdür Konuştu: Şiddet UygulamadımMersin'de öldürülen Özgecan Aslan'ın ardından lise öğrencilerinin yaptığı eylemde şiddet görüntüleri ile sosyal medyaya yansıyan okul müdürü kendisini savundu.
 • 16 Şubat 2015 08:03Burcu Esmersoy: Güzelliğim Beni Olumsuz EtkilediBurcu Esmersoy: Güzelliğim Beni Olumsuz EtkilediCNN Türk'te yayınlanan Hafta Sonu Keyfi programına katılan ünlü spor spikeri Burcu Esmersoy, güzelliğinden şikayet etti.
 • 08 Şubat 2015 14:23Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması"Doğrudan bir siyasi mücadelenin parçası olarak kendilerini konumlandırıp, işi gücü varlık sebebi Hükümete karşı olmak veya Tayyip Erdoğan'ı yıpratmak gibi gören kişilerin yazdıklarına, Tayyip Erdoğan da siyaset marifetiyle cevap veriyordu.
 • 11 Ocak 2015 11:22A Iso 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti SertifikasıVodafone Türkiye, müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO 10002 Bireysel ve Kurumsal Müşteri Şikayetlerinin Yönetimi Sertifikası almaya hak kazandı.
 • 25 Aralık 2014 13:43Kılıçdaroğlu'ndan Ekmeleddin İhsanoğlu İtirafıKılıçdaroğlu'ndan Ekmeleddin İhsanoğlu İtirafıCumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulunan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Ekmeleddin Bey halk bağlamında çok fazla tanınan ve bilinen bir isim değildi" dedi.
 • 13 Aralık 2014 11:02Emine Ülker Tarhan: Hakkari'de de Miting YaparımEmine Ülker Tarhan: Hakkari'de de Miting Yaparımİktidar parolasıyla yola çıktıklarını belirten ANAPAR Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan "Halkla yan yana siyaset yapmak istiyorum. Hakkari'de de miting yaparım" dedi.
 • 03 Kasım 2014 10:24Orhan Gencebay: Fazıl Say SaçmalamışOrhan Gencebay: Fazıl Say SaçmalamışOrhan Gencebay katıldığı bir canlı yayında, Fazıl Say'ın arabesk müzikle ilgili söylediği sözler için "Olağanüstü yanlış, saçmadır hatta." dedi
 • 08 Ekim 2014 09:35Kastamonu'da Motosiklet Kazası: 2 YaralıKastamonu'da Motosiklet Kazası: 2 YaralıKastamonu'nun İnebolu ilçesinde yaşanan motosiklet kazasında iki genç ağır yaralandı.