SON DAKİKA HAKAN FİDAN HABERLERİ

Son Dakika Hakan Fidan Haberleri

 • 14:09 Mgk Hazırlık Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında, Milli Güvenlik Kurulu (MGK) hazırlık toplantısı yapıldı.
 • 13:33 Çankaya Köşkü'nde Mgk Hazırlık Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, saat 14.00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Milli Güvenlik Kurulu toplantısı öncesi hazırlık toplantısı yapıyor.
 • 21:22 65. Hükümet'in İlk Bakanlar Kurulu Toplantısı (2) ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Anayasa Mahkemesine bireysel başvuru hakkının önünü açan da AK Parti hükümetleridir.
 • 19:11 Kriptolu Telefonların Dinlenmesi Davası Devlet büyüklerinin kullandığı kriptoluların da arasında bulunduğu telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik eski Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) Başkanvekili Osman Nihat Şen ve eski TİB Bilgi Sistemleri Daire Başkanı İlhan Elieyioğlu'nun da yargılandığı davada üç sağın tahliyesine karar verildi.
 • 09:33 Değişim Rüzgarında Sıra Hakan Fidan'da mı Değişim Rüzgarında Sıra Hakan Fidan'da mı Binali Yıldırım'ın 2. Olağanüstü Kongre'de yaptığı konuşmanın ardından yeni dönemin şifresinin "Erdoğan'a sadakat" olduğu ortaya çıktı. MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın da gideceği konuşuluyor.
 • 08:06 Hüseyin Çapkın: Kandırılmış Polis Müdürüyüm Hüseyin Çapkın: Kandırılmış Polis Müdürüyüm "Selâm-Tevhid kumpas soruşturması" kapsamında 'tanık' olarak dinlenilen eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, "Kendimi kandırılmış bir polis müdürü olarak görüyorum" dedi.
 • 20:43 Fetö/pdy'nin "Darbeye Teşebbüs" Davası Takipsizlikle sonuçlanan 17 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları, kurgulanmış soruşturmalar kapsamında bazı polisler ve bir hakimi dinledikleri iddiasıyla, firari sanık Fetullah Gülen ve 44 polisin "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) yo¨netici ve u¨yesi olmak" ile "darbeye teşebbüs" suçundan yargılanmalarına başlandı.
 • 18:45 MİT Tırlarının Durdurulmasına İlişkin Soruşturma Adana ve Hatay'da MİT tırlarının yasa dışı yollarla durdurulmasına ilişkin tamamlanan soruşturmada, tutuklu Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ve emekli Albay Burhanettin Cihangiroğlu'nun, "darbeye teşebbüs etmek" suçundan agˆırlas¸tırılmıs¸ müebbet, "devletin gizli kalması gereken bilgilerini siyasal veya askeri casusluk maksadıyla ac¸ıklamak" suçundan müebbet, diğer suçlardan ise 30 yıldan 42 yıl 6'şar aya kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.
 • 18:12 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nu Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nu Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kabul etti.
 • 15:53 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
 • 13:37 Davutoğlu, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
 • 09:39 Cihan Haber Ajansı Gündemi POLİTİKACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen 'Türk Siyasi Tarihinde Yerli ve Milli İrade Programı'na katılacak.
 • 09:01 Gündem / 12 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da, "Türk Siyasi Tarihinde Yerli ve Milli İrade Programı"na katılacak.
 • 01:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nu Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nu Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu, kongre kararının alındığı görüşme sonrası ilk kez bir araya geliyor. Erdoğan, Davutoğlu'nu Saray'da kabul edecek.
 • 01:40 Gündem Özetine Ek - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da, Türk Siyasi Tarihinde Yerli ve Milli İrade programına katılacak.
 • 15:54 Başbakanlık'ta Pdy ile Mücadele Toplantısı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Paralel Devlet Yapılanması (PDY) ile mücadeleye ilişkin, "PDY sadece hükümet ve AK Parti için değil, devlet için bir tehdittir, demokrasi ve hukuk sistemi açısından büyük bir tehlikedir.
 • 21:21 Başbakan Davutoğlu, Bakanlarla Birlikte Diyarbakır Saldırısını Değerlendirdi Başbakan Davutoğlu, Bakanlarla Birlikte Diyarbakır Saldırısını Değerlendirdi Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'daki terör saldırısıyla ilgili MİT Müsteşarı Fidan ve İçişleri Bakanı Ala ile bir araya geldi.
 • 21:20 Davutoğlu, Ala ve Fidan'la Diyarbakır'daki Saldırıyı Görüştü BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Efkan ALA ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Çankaya Köşkü'ne çağırarak, Diyarbakır'da düzenlenen saldırı ve terörle mücadelede gelinen nokta hakkında durum değerlendirmesi yaptı.
 • 21:19 Diyarbakır'daki Terör Saldırısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'da meydana gelen terör saldırısına ilişkin İçişleri Bakanı Efkan Ala ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile görüştü.
 • 07:30 Davutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 Sorun Davutoğlu'nu 20 Ayda Kopuşa Götüren 20 Sorun Yüce Divan oylamasından, Fidan'ın milletvekilliği adaylığına, pelikan bildirisinden, kabine krizine kadar Erdoğan'la Davutoğlu arasından yaşanan sorunlar 20 başlıkta toplandı.
 • 23:03 Selam Tevhid'de Kumpas" Davasında Tahliye Talepleri Reddedildi Kamuoyunda ’’Selam Tevhid’’ olarak bilinen soruşturmada usulsüzlük yapıldığına ilişkin firari sanıklar Fethullah Gülen ve Emre Uslu ile eski emniyet müdürleri Yurt Atayün ve Ömer Köse’nin de aralarında bulunduğu 22’si tutuklu 81 sanığın yargılandığı davada, sanıkların tahliye talepleri reddedildi.
 • 20:03 Başbakan Ahmet Davutoğlu,genelkurmay Başkanı Hulusi Aka ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'la Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu,genelkurmay Başkanı Hulusi Aka ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'la Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu,Genelkurmay Başkanı Hulusi Aka ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'la görüştü.
 • 20:01 Başbakan Davutoğlu'nun Kabulü Başbakan Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
 • 17:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
 • 17:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
 • 17:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan'ı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 17:11 Siyasetin Anahtarı Erdoğan'ın Elinde Siyasetin Anahtarı Erdoğan'ın Elinde Ahmet Davutoğlu'nun, AKP Genel Başkanlığı ve başbakanlık görevini bırakacağını açıklamasıyla Ankara'da yeniden seçim havasına girildi.
 • 14:31 Ankara Kulisleri Bu İddiayla Çalkalanıyor: Sırada Hakan Fidan Var Ankara Kulisleri Bu İddiayla Çalkalanıyor: Sırada Hakan Fidan Var Ankara'da bugün bir kritik görüşme daha yapılıyor. MİT Müsteşarı Hakan Fidan saat 16.00'da Beştepe'ye çıktı. Ankara kulisleri sırada Hakan Fidan var iddiası ile çalkalanıyor.
 • 14:25 Ankara'dan 'Hoca' Geçti! İşte Ahmet Davutoğlu'nun Portresi Ankara'dan 'Hoca' Geçti! İşte Ahmet Davutoğlu'nun Portresi Başdanışman, Dışişleri Bakanı ve 21 ay başbakanlık... AK Parti'nin Hocası Ahmet Davutoğlu koltuğunu şimdi devretmeye hazırlanıyor.
 • 12:34 Davutoğlu MYK Toplantısındayken Saray'da Sürpriz Görüşme Davutoğlu MYK Toplantısındayken Saray'da Sürpriz Görüşme Başbakan Ahmet Davutoğlu, MYK toplantısındayken Saray'da sürpriz bir görüşme gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı Meclis komisyonu başkanları ile milletvekillerini ağırladı.
 • 11:52 Selam Tevhid Kumpas Davasına Devam Ediliyor Kamuoyunda ’’Selam Tevhid’’ olarak bilinen soruşturmada usulsüzlük yapıldığına ilişkin firari sanıklar Fethullah Gülen ve Emre Uslu ile eski emniyet müdürleri Yurt Atayün ve Ömer Köse’nin de aralarında bulunduğu 22’si tutuklu 81 sanığın yargılandığı davaya 10 Bin 529 sayfalık iddianamenin okunulmasıyla devam ediliyor.
 • 10:22 Tüm Gözler Davutoğlu'nun Düzenleyeceği Basın Toplantısında Tüm Gözler Davutoğlu'nun Düzenleyeceği Basın Toplantısında Başbakan Davutoğlu'nun dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmede 'olağanüstü kongre' kararı alındı. Şimdi tüm gözler Davutoğlu'nun bugün yapacağı basın toplantısına çevrildi.
 • 09:35 Cihan Haber Ajansı Gündemi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, Katar Savunmadan Sorumlu Devlet Bakanı Halid Bin Al Attıyah ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan ayrı ayrı kabul edecek.
 • 09:01 Gündem / 5 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, Katar'ın Savunmadan Sorumlu Devlet Bakanı Halid Bin Al Attıyah ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 08:22 Erdoğan ve Davutoğlu'nun Görüşme Programı Açıklandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile yaptığı 1 saat 40 dakikalık görüşmenin ardından, merak edilen 5 Mayıs 2016 tarihli görüşme programları açıklandı.
 • 03:42 Erdoğan ve Davutoğlu'nun Görüşme Programı Açıklandı Erdoğan ve Davutoğlu'nun Görüşme Programı Açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Başbakan Davutoğlu'yla yaptığı 1 saat 40 dakikalık görüşmenin ardından, merak edilen bugünkü görüşme programları açıklandı.
 • 00:03 Gündem Özeti / 5 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, Katar'ın Savunmadan Sorumlu Devlet Bakanı Halid Bin Al Attıyah ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 22:34 Bu Sürece Nasıl Gelindi? Cumhurbaşkanı-Başbakan İlişkisindeki Kırılma Noktaları Bu Sürece Nasıl Gelindi? Cumhurbaşkanı-Başbakan İlişkisindeki Kırılma Noktaları AK Parti olağanüstü kongreye gidiyor, Başbakan bırakıyor. Peki bu sürece nasıl gelindi. Erdoğan ve Davutoğlu arasındaki kırılma noktaları nelerdi?
 • 17:24 CHP Milletvekili Erdem Hakkında Fezleke İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, "Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) silahlı terör örgütünün amaçları doğrultusunda gerek yayın yoluyla ve gerekse bizzat kaleme aldığı makale ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığı yazılarla, 'darbeye teşebbüs' suçunu işlediği" iddiasıyla hakkında soruşturma yürütülen CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'in dokunulmazlığının kaldırılması talebiyle hazırladığı fezlekeyi TBMM'ye gönderdi.
 • 12:19 İzmir'deki "Askeri Casusluk" Davası İzmir'de "askeri gizli bilgi ve belge bulundurma" suçlamasıyla açılan davada iki numaralı sanık olarak yargılandıktan sonra beraat eden emekli Albay Coşkun Başbuğ, davayla ilgili "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik kumpas soruşturması sonucu hazırlanan iddianamenin kabulüyle yeni bir aşamaya geçildiğini söyledi.
 • 15:40 CHP'li Sarıbal, Bursa'daki Canlı Bomba Eylemini TBMM Gündemine Taşıdı Chp Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde, "Yabancı ülkelerin ülkemizde yaşayan vatandaşlarını uyarmasından sonra gerçekleşen saldırılar, MİT ne iş yapıyor sorusunu akıllara getirmektedir" dedi.
 • 15:16 Kurdelayı Başkan Üzülmez kesti Kurdelayı Başkan Üzülmez kesti Kartepeli ikiz kardeşler Tufan ve Hakan Fidan'ın H&T İletişim adlı iş yerinin açılış kurdelesini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kesti.
 • 17:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yalova'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 17.05'te helikopterle Yalova'ya gitti.
 • 09:27 Cihan Haber Ajansı Gündemi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 08:55 Gündem / 21 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ankara'da- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jens Stoltenberg'i, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 00:04 Gündem Özeti / 21 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ankara'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jens Stoltenberg'i, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 13:25 Kilis'te Ölen Suriyeli 4 Yetim, Babalarıyla Aynı Kaderi Paylaştı Kilis'te Ölen Suriyeli 4 Yetim, Babalarıyla Aynı Kaderi Paylaştı Suriye tarafından ateşlenen Katyuşa roketatar mermilerinin bugüne kadar 11 kişinin ölümüne yol açtığı Kilis'te vatandaşlar büyük endişe yaşıyor.
 • 07:51 AK Parti MYK'sında Gündem IŞİD: Mermiler Bilerek Atılıyor AK Parti MYK'sında Gündem IŞİD: Mermiler Bilerek Atılıyor Kilis'e düşen IŞİD'in roketatar mermileri AK Parti MYK'sında da gündeme geldi. Yapılan değerlendirmede "Mermilerin kazara değil bilerek atıldığı" üzerinde duruldu.
 • 18:34 Başbakan Yardımcısı Elvan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Dijital Türkiye Projesi ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarının tek bir kurum şeklinde çalışmasını sağlayacak bir entegrasyon yapısı oluşturacaklarını bildirdi.
 • 18:04 Gaziantep - Genelkurmay Başkanı Akar, Gaziantep'te, Sınırda İnceleme Yaptı Gaziantep - Genelkurmay Başkanı Akar, Gaziantep'te, Sınırda İnceleme Yaptı Genelkurmay Başkanı Akar, Gaziantep'te, sınırda inceleme yaptıGENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kilis'in ardından Gaziantep'in Suriye sınır hattında incelemelerde bulundu.