01:4800
SON DAKİKA HAKAN FİDAN HABERLERİ

Son Dakika Hakan Fidan Haberleri


HAKAN FİDAN

Hakan Fidan, (d. 1968, Ankara) Türk asker, bürokrat ve Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı.

1986'dan 2001'e kadar Türk Silahlı Kuvvetleri'nde astsubay olarak görev aldı. Askerliği kendi isteğiyle bırakan Fidan, University of Maryland University College'den Yönetim ve Siyaset Bilimi... Devamı

  Erdoğan: 'Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi'

  Erdoğan: "Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi"

  Erdoğan - Temim ortak basın toplantısı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: -"Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yeniçeri: Bu, Cinnet Halinin Somut Yansımasıdır

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, 14 Aralık operasyonuyla ilgili kurgulanmış sanal bir terör örgütüyle Türkiye'nin karşı karşıya olunduğunu belirterek, "Darbe ya da örgütün failleri olarak Gezi'nin ağacını, Çarşı'nın futbol topunu, Dumanlı'nın köşe yazısı, dizinin senaryosunu ilan etmek akıl alacak bir iş değildir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani'yi Kabul Etti - Detaylar

  Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani'yi Kabul Etti - Detaylar

  Katar Emiri Şeyh Temim Ankara'da-Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şeyh Temim'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda askeri törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'yi Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

  Çözüm Süreci Toplantısı Başladı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki "Çözüm Süreci Toplantısı" başladı. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Fikri Işık: "Bunlara Kaddafi'nin Çadırı Lazım"

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Edirne'de- Bakan Işık: "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu kadar israf olur mu?' diye padişahtan, mimarına topa tutardı, bunlara Kaddafi'nin çadırı lazım" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Edirne'de

  Bakan Işık: "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu kadar israf olur mu?' diye padişahtan, mimarına topa tutardı, bunlara Kaddafi'nin çadırı lazım" (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin - MİT'in CHP'yi Dinlediği İddiaları

  CHP Genel Sekreteri Tekin - MİT'in CHP'yi Dinlediği İddiaları

  CHP Genel Sekreteri Tekin: "(MİT'in CHP'yi dinlediği iddiaları) Bir ülkenin başbakanı, ana muhalefet lideri bir şey söylüyor onu ciddiye alıp soruşturmuyorsa orada çok vahim bir olay vardır" CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, MİT'in CHP'yi dinlediği iddialarına ilişkin, "Bir ülkenin başbakanı, ana muhalefet lideri bir şey söylüyor onu ciddiye alıp soruşturmuyorsa orada çok vahim bir olay vardır" dedi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin Açıklaması

  "(MİT'in CHP'yi dinlediği iddiaları) Bir ülkenin başbakanı, ana muhalefet lideri bir şey söylüyor onu ciddiye alıp soruşturmuyorsa orada çok vahim bir olay vardır" (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gürsel Tekin: MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin İl Başkanı Değil

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ın kısa bir süre önce oğlunu evlendirdiğini hatırlatarak, düğüne CHP ve MHP’den kimsenin davet edilmediğini söyledi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Gündem Özetine Ek

  Gündem Özetine Ek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Türkiye İşkadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut ve beraberindeki heyeti, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ayrı ayrı kabul edecek. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Öcalan'dan KCK ve Hükümete: Kabul Edilmezse Çekilirim

  Öcalan'dan KCK ve Hükümete: Kabul Edilmezse Çekilirim

  Öcalan, hükümete ve KCK'ya uyarıda bulunarak, "Barış ve Demokratik Müzakere Süreci Taslağı"nın kabul edilmemesi halinde çekileceğini söyledi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması

  CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması

  "Anayasa Mahkemesi seçim barajıyla ilgili hak ihlali tespit ederse, bu hak ihlalini ortadan kaldırmak TBMM'nin birinci öncelikli işi olmalıdır" "PKK'nın hukuki, siyasi, askeri varlığı ortadan kalkmadan Türkiye'de Kürt sorunun çözülmesi mümkün değildir. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den, Çözüm Süreci İçin Meclis'e Komisyon Teklifi

  CHP, çözüm sürecinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) üzerinden yürütülmesi amacıyla komisyon kurulması için yarın bir teklif verecek. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Cihaner: Kürt Sorunu Çözümüne CHP de Müdahil Olmalı

  Cihaner: Kürt Sorunu Çözümüne CHP de Müdahil Olmalı

  Chp Denizli Milletvekili, eski Başsavcı İlhan Cihaner, Kürt sorununun çözümüne mutlaka CHP'nin de müdahil olması gerektiğini söyledi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakanlıkta Güvenlik Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu başkanlığında güvenlik toplantısı yapıldı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Başbakanlık'ta Kritik Güvenlik Zirvesi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında, iç ve dış gelişmelerin değerlendirileceği "Güvenlik Zirvesi" toplandı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  İdris Naim Şahin: Uludere, MİT'ten Gelen Resmi İstihbarat Raporlarıyla Yaşandı

  Eski İçişleri Bakanı ve bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, 34 kişinin hayatını kaybettiği Uludere olayının MİT’ten gelen birden fazla resmî istihbarat raporları ve telefon bilgileri üzerine yaşandığını söyledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Milad Partisi Genel Başkanı Şahin Açıklaması

  "Türkiye maalesef ülkeyi yönetenlerle istihbarat örgütünün ortaklaşa, kendi devlet kurumlarına, siyasete ve vatandaşlarına kumpaslar kurulan, siyaset kurumuna operasyon yapılan muhaberat devletine dönüştü" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İdris Naim Şahin: Dinleme Cihazını Koyan ve Bulanlar Aynı Kişiler

  İdris Naim Şahin: Dinleme Cihazını Koyan ve Bulanlar Aynı Kişiler

  MİLAD Paritisi Genel Başkanı İdris Naim Şahin, Başbakanlık'ta çalışma ofisinde bulunan dinleme cihazını bulun kişilerle, cihazı koyan kişilerin aynı olduğunu söyledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan-Biden Görüşmesi Sona Erdi

  Erdoğan-Biden Görüşmesi Sona Erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın çalışma yemeği sona erdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kuzey Irak'taki temasları kapsamında Erbil'in kuzeyindeki peşmerge eğitim kampını ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kuzey Irak'taki temasları kapsamında Erbil'in kuzeyindeki peşmerge eğitim kampını ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erbil'de bir peşmerge eğitim kapmını ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu Mülteci Kapında

  Davutoğlu Mülteci Kapında

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erbil’deki temaslarının ardından Duhok’a giderek AFAD’ın kurduğu Bersiva Çadır Kampını ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu, Duhok'taki Bersiva Çadır Kampını Ziyaret Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erbil'deki temaslarının ardından Duhok'a giderek AFAD'ın kurduğu Bersiva Çadır Kampını ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu, Irak'taki Afad Kampını Ziyaret Etti

  Başbakan Davutoğlu, AFAD tarafından Irak’ın Duhok ilinin Zaho ilçesinde kurulan Bersiva Çadır Kampı’nı ziyaret etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu'nun Afad Kampı Ziyareti

  Başbakan Davutoğlu: "Çok büyük acılar çektiğimiz aşikar. Ancak Türkiye ve Irak Kürdistan Bölgesi, bu tarihi sınavdan başarılı bir şekilde geçti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 01:48:46. #1.13#