01:1900
SON DAKİKA HAKKARİ HABERLERİ

Son Dakika Hakkari Haberleri

  CHP'nin Üye Sayısı 1 Milyonu Geçti

  CHP'nin Üye Sayısı 1 Milyonu Geçti

  CHP'nin raporuna göre, 7 Nisan 2014 itibarıyla, toplam 970 ilçede, parti kütüğünde kayıtlı asıl üye sayısının 1 milyon 32 bin 639 olduğu belirtildi. (Dün 16:55)

   

  Hakkari'de Güzel Kuran Okuma Yarışması

  Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Hakkari'de, 'Bölgelerarası Kuranı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması' düzenlendi. (Dün 16:43)

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Yüksekova'da BDP ile Din Adamları derneği tarafından Kutlu Doğum Haftası programı düzenlendi. (Dün 16:42)

   

  Yüksekova'da Bir Kişi Aracında Ölü Olarak Bulundu

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir kişi, aracında ölü olarak bulundu. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Trabzon'da 'Sessiz Çığlık' Eylemi

  Trabzon'da 'Sessiz Çığlık' Eylemi

  Yaklaşık 50 kişinin katıldığı protesto eyleminde konuşan Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, Bugün ülkemiz emperyalizm adına faşizmin çizmeleri altındadır dedi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de "Kayıplar Bulunsun" Eylemi

  İHD Hakkari Şubesi, 1994 yılında gözaltına alındıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadığını öne sürdükleri Mehmet Zeki Doğan için oturma eylemi ve basın açıklaması yaptı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de Kayıplar Bulunsun Eylemi

  Hakkari'de Kayıplar Bulunsun Eylemi

  Hakkari'de İHD ve kayıp yakınları tarafından Kayıplar Bulunsun Failler Yargılansın eylemi düzenlendi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Emniyet Müdürü Holoğlu, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  Emniyet Müdürü Holoğlu, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  Hakkari Emniyet Müdürü Resul Holoğlu, kentte görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek sohbet etti. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Trabzon'da Sessiz Çığlık Eylemi

  Trabzon'da balyoz davası hükümlülerine destek için Vardiya Bizde Platformunun düzenlediği Sessiz Çığlık eylemi, Atatürk alanında gerçekleştirildi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Vali Kalkan, Tekstil Atölyesini Ziyaret Etti

  Vali Kalkan, Tekstil Atölyesini Ziyaret Etti

  Hakkari Valisi Necmettin Kalkan, 70 kadının istihdam edildiği tekstil atölyesini ziyaret ederek, fabrika çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de 'Kayıplar Bulunsun' Eylemi

  İnsan Hakları Derneği(İHD) Hakkari Şubesi üyeleri, 1994 yılında gözaltına alındıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadığını öne sürdükleri Mehmet Zeki Doğan için oturma eylemi ve basın açıklaması yaptı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari Emniyet Müdürlüğü'nden Basına Kahvaltı

  Hakkari Emniyet Müdürlüğü'nden Basına Kahvaltı

  Bir süre önce Hakkari İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Resul Holoğlu, yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda buluştu. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Tema Hakkari'ye Temsilci Arıyor

  Tema Hakkari'ye Temsilci Arıyor

  Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Hakkari’de temsilcilik görevi üstlenecek gönüllü aradıklarını açıkladı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari Avcı Koleji Öğrencilerinden Kutlu Dogum Haftası Etkinliği

  Kutlu doğum haftası kapsamında Hakkari Özel Hatice Avcı Kolejinde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programında minik öğrenciler tarafından okunan şiir ve ilahi dinletisi büyük beğeni topladı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Minik Öğrencilerden Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Minik Öğrencilerden Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Hakkari’de Özel Hatice Avcı Koleji minik öğrencileri tarafından “Kutlu Doğum Haftası” kapsamında düzenlenen şiir ve ilahi dinletisi büyük beğeni topladı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Okul Yolu Değil Sanki Ölüm Yolu

  Okul Yolu Değil Sanki Ölüm Yolu

  Hakkari Yüksekova'da köy sakinlerinin kendi imkanlarıyla oluşturduğu tahta köprüden her gün geçen öğrenciler, adeta ölümle burun buruna yaşıyor. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri