16:3600
SON DAKİKA HAKKARİ HABERLERİ

Son Dakika Hakkari Haberleri

   

  Doğu'da Kış

  Doğu'da Kış

  Hakkari'de kar yağışı nedeniyle 27 köy ile 75 mezrayla ulaşım sağlanamıyor Van'ın Başkale ilçesinde eğitime bir gün süreyle ara verildi. (Bugün 16:18)

   

  Sgk Mağduru Güneydoğu Gazisinin Yüzü Artık Gülüyor

  Hakkari’de vatani görevini yaptığı sırada 1996 yılında PKK’lı teröristlerle girdiği çatışmada sol bacağını kaybeden, devletin verdiği protezle 18 yıl yaşayan Kirazlı Güneydoğu Gazisi Bülent Kocaoğlan, seneler sonra taktırdığı modern protezinin SGK tarafından 7 aydır ödenmeyen parası yüzünden hacizle karşı karşıya geldi. (Bugün 15:23)

   

  Hakkari'de Göçük

  Hakkari'de Göçük

  Hakkari'de etkili olan kar yağışının ardından bir evde göçük meydana geldi. (Bugün 15:19)

   

  Mezradaki Hastaya 2 Saatlik Kar Mücadelesiyle Ulaşıldı

  Mezradaki Hastaya 2 Saatlik Kar Mücadelesiyle Ulaşıldı

  Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ne bağlı Ortaç Köyü Sarkımlı rahatsızlanan 68 yaşındaki Eydi Karaköse,2 saat süren çalışma sonucu ambulansla ilçe merkezine getirildi. (Bugün 15:18)

   

  MHP TBMM Grup Toplantısı

  MHP TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan Bahçeli: (2) "Çözüm süreci Ferhat'ın Şirin'i katletme, Kerem'in Aslı'yı yok etme, Mecnun'un Leyla'dan nefret etme sürecidir" "Erdoğan'ın terör örgütü olarak yaftaladığı PYD'ye yardım etmek, yataklık yapmak millete ve vatana karşı işlenmiş suç değil midir? (Bugün 14:45)

   

  Yüksekova'da Hasta Kurtarma Operasyonu

  Yüksekova'da Hasta Kurtarma Operasyonu

  Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yolu kapalı köyde rahatsızlanan kadın, 4 saatin ardından hastaneye ulaştırıldı. (Bugün 14:40)

   

 

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:36:03. #1.13#