13:0800
SON DAKİKA HAKKARİ HABERLERİ

Son Dakika Hakkari Haberleri

  Hakkari'de Polise Eğitim

  Hakkari'de Polise Eğitim

  İl Emniyet Müdürlüğünce hazırlanan proje kapsamında polislere, "illeri sürüş ve anti terör teknikleri" konularında eğitim verilmeye başlandı. (Dün 20:06)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ermenistan ile farklı bir boyutta ilişkilerimizi geliştirmek için adım atan, elini uzatan yine biz olduk." dedi. (Dün 18:27)

   

  Hakkari Emniyetinden Kış Öncesi Tatbikat

  Hakkari Emniyetinden Kış Öncesi Tatbikat

  Hakkari Emniyet Müdürlüğü´ne bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı´na (DAKA) sunulan ´İleri ve Defansif Sürüş Eğitimi´ projesi kapsamında sürücü polislere, kış koşullarına ve toplumsal olaylara karşı nasıl önlem alınabileceğiyle ilgili ileri ve defansif eğitim teknikleri anlatılacak. (Dün 18:05)

   

  CHP'li Oran'dan Davutoğlu'na: MİT'in "Lastik Patladı Konvoyun Geçişi Gecikti" İstihbaratı Doğru...

  Chp İstanbul Milletvekili Umut Oran, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle Meclis'e sunduğu soru önergesinde, "Peşmergeye 29 Ekim töreni mi planladınız? MİT'in "lastik patladı konvoyun geçişi gecikti" istihbaratı doğru mudur? (Dün 17:27)

   

  Hakkari Protokolü Vatandaşa Aşure Dağıttı

  Hakkari'de; Vali Yakup Canbolat, Emniyet Müdürü Resul Holoğlu ve Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan, vatandaşa elleriyle aşure dağıttı. (Dün 17:13)

   

  Hakkari'de Polise İleri Sürüş Eğitimi

  Hakkari'de Polise İleri Sürüş Eğitimi

  Hakkari Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı'na (DAKA) sunulan 'İleri ve defansif sürüş eğitimi' projesi kapsamında sürücü polislere, kış koşullarına ve toplumsal olaylara karşı nasıl önlem alınabileceğiyle ilgili 4 gün ileri ve defansif eğitim teknikleri anlatılacak. (Dün 16:38)

   

  Hakkari'de Mers Virüsü Şüphelisi Kadın Taburcu Edildi

  Hakkarii'de bir hafta önce MERS virisü taşıdığı şüphesiyle hastanede müşahede altına Aalınan 65 yaşındaki Saniye Akdoğan'da virüse rastlanmadığı. Akdoğan taburcu edildi. (Dün 16:25)

   

  Hakkari'de Göz Dolduran Tatbikat

  Hakkari'de Göz Dolduran Tatbikat

  Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Anti Terör Teknikleri, İleri Sürüş ve Defansif Sürüş Teknikleri Tatbikatı" tam not aldı. (Dün 15:58)

   

  MHP'li Yeniçeri: HDP, Bir 'Kürt Baharı' Yaratmaya Çalışıyor

  MHP'li Yeniçeri: HDP, Bir 'Kürt Baharı' Yaratmaya Çalışıyor

  MHP'li Yeniçeri, HDP'nin bir Kasım'da sokağa çıkın çağrısına, "HDP'nin bu çağrısının amacı kitleleri birbirine düşürerek Türkiye'yi kaos ortamına sürüklemektir." dedi. (Dün 15:52)

   

  Hakkari'de Polisler Aşure Dağıttı

  Hakkari'de Polisler Aşure Dağıttı

  Hakkari'de polisler, muharrem ayı dolayısıyla cuma namazı çıkışı vatandaşlara aşure dağıttı. (Dün 15:51)

   

  Van'da 'Acil Hekimliği Temel Modül Sertifikasyon Eğitimi'

  Van'da 'Acil Hekimliği Temel Modül Sertifikasyon Eğitimi'

  Van İl Sağlık Müdürlüğünün Acil Hekimliği Sertifika Programı Uygulama Yönergesi kapsamında düzenlediği Temel Modül Sertifikasyon Eğitim Kursu sona erdi. (Dün 15:50)

   

  Tgc: Yüksekova Saldırısına Yayın Yasağı, Basın Özgürlüğünü Zedeledi

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Hakkari Yüksekova’da 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili getirilen yayın yasağının, basın özgürlüğünü zedelediğini açıkladı. (Dün 14:29)

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 2'si tutuklandı. (Dün 14:26)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 13:08:04. #1.12#