SON DAKİKA HAKKARİ HABERLERİ

Son Dakika Hakkari Haberleri

 • 24 Eylül 2016 15:49Hakkari Belediyesinin ÇalışmalarıHakkari Belediyesinin Çalışmalarıİstanbul Büyükşehir Belediyesinden gelen 8 kişilik heyet, kentin genel durumunu değerlendirmek üzere Hakkari Belediyesini ziyaret etti.
 • 24 Eylül 2016 15:44Hakkari İbb'den Bir Heyet Hakkari'de İnceleme YaptıHakkari İbb'den Bir Heyet Hakkari'de İnceleme Yaptıİbb'den bir heyet Hakkari'de inceleme yaptıİSTANBUL Büyükşehir Belediyesiden gelen 8 kişilik heyet, kentin genel durumunu değerlendirmek üzere Hakkari Belediyesine kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim ve Belediye birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.
 • 24 Eylül 2016 15:20Hakkari'de Bir Terörist Teslim OlduHakkari'de Bir Terörist Teslim OlduHakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü PKK'dan kaçan bir teröristin, güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.
 • 24 Eylül 2016 14:25İbb'den Bir Heyet Hakkari'de İnceleme Yaptıİbb'den Bir Heyet Hakkari'de İnceleme YaptıİSTANBUL Büyükşehir Belediyesiden gelen 8 kişilik heyet, kentin genel durumunu değerlendirmek üzere Hakkari Belediyesine kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim ve Belediye birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.
 • 24 Eylül 2016 14:11Askıda Kalan Kayalar Tehlike SaçıyorAskıda Kalan Kayalar Tehlike SaçıyorHakkari’nin Durankaya beldesi ile Geçitli köyü arasında, yol yapım ve genişletme çalışmaları sırasında açıkta kalan kayalar, tehlike saçıyor.
 • 24 Eylül 2016 13:30Şemdinli'de Karakola SaldırıŞemdinli'de Karakola SaldırıHakkari’nin Şemdinli ilçesinde, Yeşilova Karakolu’na bağlı 1055. karakola, PKK’lılar tarafından saldırıda bulunulduğu belirtildi.
 • 24 Eylül 2016 13:23Yüksekova Buzul Dağı'ndaki PKK Hedeflerine 2 Hava Harekatı DüzenlendiYüksekova Buzul Dağı'ndaki PKK Hedeflerine 2 Hava Harekatı DüzenlendiYüksekova Buzul Dağı'ndaki PKK hedeflerine 2 hava harekatı düzenlendiTürk Silahlı Kuvvetleri Hakkari Yüksekova Buzul Dağı mevkiinde PKK'ya ait olduğu tespit edilen silah mevziileri, sığınak, barınak ve yaşam alanı olarak kullanılan mağaralara dün akşam 2 hava harekatı düzenlendiğini açıkladı.
 • 24 Eylül 2016 12:57Fetö'cü Subayların Kumpası On Beş Yıllık Memuriyetten EttiFetö'cü Subayların Kumpası On Beş Yıllık Memuriyetten EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mehmet Noyan ile işyerinde röportaj Mehmet Noyan'ın işyerindeki görüntü detayları Mehtap Noyan ile evinde röportaj Ozan Noyan ile evinde röportaj Ozan Noyan'ın ders çalışırkenki görüntüleri Şu an 44 yaşında olan Mehmet Noyan yaklaşık 15 sene boyunca Hava Harp Okulu'nun matbaa bölümünde sivil memur (mücellit/ciltçi) olarak çalışmış.
 • 24 Eylül 2016 12:53Hakkari'de Hava HarekatıTürk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Buzul Dağı mevkisine düzenlenen hava harekatlarında teröristlere ait silah mevzileri ile sığınak, barınak ve yaşam alanı olarak kullanılan mağaraların imha edildiği bildirildi.
 • 24 Eylül 2016 12:43TSK'dan Hakkari'de Hava HerakatıTSK'dan Hakkari'de Hava HerakatıTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkari Yüksekova Buzul Dağı Mevkiine düzenlenen iki hava harekatı ile silah mevziileri, sığınak, barınak ve yaşam alanı olarak kullanılan mağaralar ateş altına alınarak imha edildiğini açıkladı.
 • 23 Eylül 2016 17:28Şehit Uzman Çavuş Tekeci, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Tekeci, Son Yolculuğuna UğurlandıHakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan 27 yaşındaki Uzman Çavuş Erdal Tekeci'nin cenazesi, memleketi Çorum'da toprağa verildi.
 • 23 Eylül 2016 17:09Hakkari'deki Terör OperasyonuHakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan 27 yaşındaki Uzman Çavuş Erdal Tekeci'nin cenazesi, memleketi Çorum'da toprağa verildi.
 • 23 Eylül 2016 17:00Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna UğurlandıHakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK üyeleriyle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü GATA’da şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Erdal Tekeci, memleketi Çorum’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23 Eylül 2016 16:18Hakkari Polisinden Çocuklara Kırtasiye ve Çanta YardımıHakkari Polisinden Çocuklara Kırtasiye ve Çanta YardımıHakkari polisinden çocuklara kırtasiye ve çanta yardımıHAKKARİ İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Mutlu bir gelecek için el ele' projesi kapsamında öğrencilere kıtasiye malzemesi ve çanta dağıtıldı.
 • 23 Eylül 2016 16:13Yüksekova'da Yıkım ve Enkaz Kaldırma Çalışmaları SürüyorYüksekova'da Yıkım ve Enkaz Kaldırma Çalışmaları SürüyorHakkari'nin Yüksekova ilçesinde, terör saldırıları sonucu ağır hasar gören yapıların yıkım çalışmaları sürüyor.
 • 23 Eylül 2016 16:11Şehit Uzman Çavuş Son Kez Baba OcağındaŞehit Uzman Çavuş Son Kez Baba OcağındaHakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK üyeleriyle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü GATA’da şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Erdal Tekeci, son kez baba ocağına getirildi.
 • 23 Eylül 2016 16:04Kaçırılan Askerlerden Biri EskişehirliHAKKARİ Çukurca'da PKK'lı teröristler tarafından kaçırılan 2'si asker 4 kişiden birinin Eskişehirli Uzman Çavuş 23 yaşındaki Mevlüt Kahveci olduğu belirtildi.
 • 23 Eylül 2016 15:55Yüksekova'da Yıkım ve Enkaz Kaldırma Çalışmaları SürüyorHakkari'nin Yüksekova ilçesinde, terör saldırıları sonucu ağır hasar gören yapıların yıkım çalışmaları sürüyor.
 • 23 Eylül 2016 14:48Kaçırılan Uzman Çavuşlardan Biri EskişehirliHakkari-Çukurca karayolu üzerindeki Doğanlıköyü yakınlarında yol kesen PKK’lı teröristler tarafından kaçırılan 2 uzman çavuştan birinin Eskişehirli olduğu ortaya çıktı.
 • 23 Eylül 2016 14:26Konut Satışları Hafif ArttıKonut Satışları Hafif ArttıTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ağustos ayına ilişkin konut satış istatistiklerini açıkladı.
 • 23 Eylül 2016 14:11Karayolundaki Tır, Kazalara Davetiye ÇıkarıyorKarayolundaki Tır, Kazalara Davetiye ÇıkarıyorHakkari-Çukurca karayolu üzerinde yan yatmış şekilde bekletilen Tır, kazalara davetiye çıkarıyor.
 • 23 Eylül 2016 13:12Hakkari Polisinden Çocuklara Kırtasiye ve Çanta YardımıHakkari Polisinden Çocuklara Kırtasiye ve Çanta YardımıHAKKARİ İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Mutlu bir gelecek için el ele' projesi kapsamında öğrencilere kıtasiye malzemesi ve çanta dağıtıldı.
 • 23 Eylül 2016 13:09Hakkari'de Hakkari'de "Mutlu Gelecek İçin El Ele" ProjesiHakkari'de, "Mutlu Gelecek İçin El Ele" projesi kapsamında öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtıldı.
 • 23 Eylül 2016 08:08Uzman Çavuş Tedavi Gördüğü GATA'da Şehit OlduUzman Çavuş Tedavi Gördüğü GATA'da Şehit OlduHakkari'nin Şemdinli ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Erdal Tekeci, 22 gün sonunda tedavi gördüğü GATA'da şehit düştü.
 • 22 Eylül 2016 12:20Hırsızlar Sokağa Çıkma Yasağında Mağazayı SoyduHırsızlar Sokağa Çıkma Yasağında Mağazayı SoyduHakkari'de 23.00-06.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı devam ederken, gece yarısı bir giyim mağazasına giren hırsızlar, bir miktar para ile kıyafet çalarak kaçtı.