SON DAKİKA HALEP HABERLERİ

Son Dakika Halep Haberleri

17:47
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu IŞİD ile bazı Kürt grupları arasındaki çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
Hdp Heyeti, Kobani'de (Ayn El Arap) İncelemelerde Bulundu
17:06
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) "Kobani söz konusu olduğunda bakıyorsunuz dünya ayağa kalkıyor.
16:59
Şivan Perwer'den Peşmergeye Moral Ziyareti Irak'ta Peşmergeleri ziyaret eden Perwer: "Birkaç ay sonra geldiğim Erbil'de ilk iş olarak Peşmergeleri ziyaret edip, onlara moral vermek istedim." dedi.
Şivan Perwer'den Peşmergeye Moral Ziyareti
16:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün Bakıyoruz Çifte Telli Oynuyorlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı'nda hitap etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün Bakıyoruz Çifte Telli Oynuyorlar
16:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlarla Biraraya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kobani söz konusu olduğunda bakıyorsunuz dünya ayağa kalkıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlarla Biraraya Geldi
15:41
Tenis: Avustralya Açık Turnuvanın 9. gününde, tek erkeklerde Murray, Kyrgios'u, Berdych ise 2009'un şampiyonu Nadal'ı 3 0'lık skorlarla geçerek yarı finale yükseldi Tek kadınlarda Sharapova, Bouchard karşısında, Makarova ise Halep önünde ikişer set sonucunda galip gelerek yarı finale kaldı.
15:30
Sınır Hattını Geçmek İstediler Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi sınır hattında toplanan bir grup, Kobani'ye geçmek istedi.
Sınır Hattını Geçmek İstediler
15:07
Aa Ekibi Kobani'de (2) AA ekibi Kobani'de- Bölgedeki gelişmeleri Suriye sınırındaki Suruç ilçesi ve savaş bölgesinden takip eden AA muhabirleri, 4 ayda enkaz yığınına dönen Kobani'ye girdi- Ağır silahların kullanıldığı çatışmalardan geriye yıkılan binalar, harabeye dönen mahalleler, çöken altyapı ve hurdaya dönen araçlar kaldı RAUF MALTAŞ - YASİN DİKME - Anadolu Ajansı ekibi, terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar nedeniyle harabeye dönen Halep kentine bağlı Kobani'yi (Ayn el Arap)
Aa Ekibi Kobani'de (2)
14:57
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi sınır hattında toplanan bir grup, Kobani'ye (Ayn el Arap) geçmek istedi.
14:11
Aa Ekibi Kobani'de Bölgedeki gelişmeleri Suriye sınırındaki Suruç ilçesi ve savaş bölgesinden takip eden AA muhabirleri, 4 ayda enkaz yığınına dönen Kobani'ye girdi Ağır silahların kullanıldığı çatışmalardan geriye yıkılan binalar, harabeye dönen mahalleler, çöken altyapı ve hurdaya dönen araçlar kaldı.
Aa Ekibi Kobani'de
13:56
Işid ile Bazı Kürt Grupları Arasındaki Çatışmalar HDP heyeti, IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine, ilçeye giderek incelemelerde bulundu.
13:38
Bahçeli: "Kandil'i Selamlamakla Kobani'yi Selamlamak Arasında Hiçbir Fark Yoktur" MHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "AK Parti'nin yardım ve yataklığıyla Kobani'yi ele geçiren PKK-PYD'yi sanıyorum ilk kutlayan Davutoğlu'dur.
Bahçeli: 'Kandil'i Selamlamakla Kobani'yi Selamlamak Arasında Hiçbir Fark Yoktur'
13:11
Kobani'de 134 Gün Savaşta Kazanan Ypg Oldu Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nin karşısında bulunan Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani, 134 gün süren savaşın ardından IŞİD militanlarının püskürtülmesiyle YPG kontrolüne geçti.
Kobani'de 134 Gün Savaşta Kazanan Ypg Oldu
12:58
Nadal'dan Çeyrek Finalde Veda İspanyol Rafael Nadal Avustralya Açık'ta yarı finali göremedi.
Nadal'dan Çeyrek Finalde Veda
12:54
Bahçeli: "Bizim Kimsenin Ana Dilinde Gözümüz Yoktur" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan AhmetDavutoğlu’nun Kürtçeyle ilgili sözlerini eleştirerek "Bizim kimsenin ana dilinde gözümüz yoktur, buna yönelik söyleyecek bir sözümüz de olmayacaktır.
12:43
MHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Bahçeli: (2) "AK Parti’nin yardım ve yataklığıyla Kobani’yi ele geçiren PKK PYD’yi sanıyorum ilk kutlayan Davutoğlu'dur.
11:14
Suriye'de İç Savaş Rejimin, Halep'in El Bab ilçesine düzenlediği hava saldırısında 10 kişinin öldüğü belirtildi.
10:30
Işid ile Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar IKBY Başbakanı Barzani: "Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'na çaba, gayret ve tavırları nedeniyle çok teşekkür ediyorum.
09:27
Sharapova Yarı Finale Yürüdü, Nadal ve Halep Elendi Avustralya Açık Tenis Turnuvasında tek kadınların 2 numaralı seribaşı Sharapova, 7 numaralı seribaşı Bouchard'ı mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı.
Sharapova Yarı Finale Yürüdü, Nadal ve Halep Elendi
09:11
Makarova'nın Büyüsü Halep'i de Yıktı Avustralya Açık'ta kadınlar çeyrek final mücadelesinde Ekaterina Makarova, Simona Halep'i 2-0'lık setler ile mağlup edip yarı finale yükseldi.
Makarova'nın Büyüsü Halep'i de Yıktı
08:40
Makarova'nın Büyüsü Halep'i de Yıktı Avustralya Açık'ta kadınlar çeyrek final mücadelesinde Ekaterina Makarova, Simona Halep'i 2-0'lık setler ile mağlup edip yarı finale yükseldi.
Makarova'nın Büyüsü Halep'i de Yıktı
07:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı Somali dönüşü uçakta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başkanlık sisteminin sağlayacağı en büyük avantaj, çokbaşlılığı ortadan kaldırması olacaktır." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı
19:35
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Kobani'nin kontrolünün çoğu YPG öncülüğündeki Kürt grupları ile ÖSO'ya geçtiği bildirildi.
18:35
Kobani'nin Güneybatı Kesimlerinde Çatışmalar Yoğunlaştı IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Çatışmalar, Kobani'nin güneybatı kesimlerinde zaman zaman yoğunlaştı Halep'e bağlı Kobani'de (Ayn el Arap), terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar aralıklarla devam ediyor.
Kobani'nin Güneybatı Kesimlerinde Çatışmalar Yoğunlaştı
17:52
Işid Ayn El Arap'tan Tamamen Püskürtüldü Ayn el Arap'ın kontrolünün tamamen YPG öncülüğünde Kürt grupların ve ÖSO'ya geçtiği bildirildi.
16:47
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Çatışmalar, Kobani'nin güneybatı kesimlerinde zaman zaman yoğunlaştı.
16:40
Tenis: Avustralya Açık Turnuvanın 8. gününde, tek erkeklerde Djokovic, Wawrinka, Nishikori ve Raonic, çeyrek finale yükseldi Tek kadınlarda Serena Williams, Venus Williams, Cibulkova ve Keys, isimlerini son 8'e yazdırdı.
15:47
İran'da Uluslararası Fecr Tiyatro Festivali Tahran'da düzenlenen Fecr Tiyatro Festivalinde, başta Halepçe katliamını konu edinen "Aşk Hikayesi" adlı oyun olmak üzere sahnelenen tiyatro eserleri yoğun ilgi gördü.
İran'da Uluslararası Fecr Tiyatro Festivali
15:29
Suriye İnsan Hakları Gözlemevi: IŞİD Kobani'den Çıkarıldı Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, "IŞİD'i püskürten YPG, Kobani'nin neredeyse tamamını kontrol altına aldı." dedi.
Suriye İnsan Hakları Gözlemevi: IŞİD Kobani'den Çıkarıldı
20:38
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var' Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor.
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'
19:28
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2) Batman'da KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'ın ardından geçtiği Batman'da partisinin Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen il kongresine katıldı.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:41
Davutoğlu: Bu Baş Bu Gövdedeyken Türkiye'de Özgürlük ve Güvenlik Hakim Olacak AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken, Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt-Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:40
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
18:23
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Türkiye, bütün bu çalkantılar içinde bir istikrar adası. Biz bunu her şeyden önce kardeşliğimize borçluyuz. Biz bunu demokrasimize borçluyuz. Biz bunu atalarımızdan aldığımız kültüre borçluyuz" "Milletimiz, Türkiye'de kardeşliğin arkasında durduğu gibi Çözüm Süreci'nin de arkasında durdu.
17:05
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait savaş uçakları Kobani üzerinde keşif uçuşu yaptı Halep'e bağlı Kobani'de (Ayn el Arap), terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar devam ediyor.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
17:03
Suriye'de İç Savaş Dera Yerel Koordinasyon Komitesi basın sorumlusu Ali: "Nusra Cephesi ile Ahrar u Şam Tugayı, Dera'nın Şeyh Miskin beldesinde 82. Tugayı ele geçirdi"
16:22
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait savaş uçakları Kobani üzerinde keşif uçuşu yaptı.
16:13
Suriyeli Kürtler, Yeni Çadır Kente Alınmaya Başladı Suriyeli Kürtler, yeni çadır kente alınmaya başladı- Suriyeli Kürtler için kış şartlarına uygun yaptırılan Suruç'taki 35 bin kişilik yeni çadır kente, sığınmacılar yerleştirilmeye başlandı- Suruç Kaymakamı Çiftçi: - "Burası onlar için, özgürlük yuvası olacak.
Suriyeli Kürtler, Yeni Çadır Kente Alınmaya Başladı
16:10
Tenis: Avustralya Açık Turnuvanın 7. gününde, tek erkeklerde Nadal, Murray, Berdych ve Kyrgios çeyrek finale yükseldi Tek kadınlarda Sharapova, Halep, Bouchard ve Makarova isimlerini son 8'e yazdırdı.
15:51
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "AK Parti olarak bu bölgeye tekrar barışı, huzuru getirecek bir projeyi hayata geçirmeye çalışıyoruz" "Barışı istemeyenler, sabote edenler var, atılan demokratikleşme ve sivilleşme adımlarını görmezden gelip kışkırtmalarla, saldırılarla masum insanları katletmek suretiyle bunu engellemeye çalışanlar var ama Diyarbakır'ın ruhunda, mayasında, tarihinde geçmişinde barış var, kardeşlik var" "Diyarbakır halkı barış ve huzur istiyor.
14:53
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Çözüm Süreci her ne suretle olursa olsun mutlaka başarıya ulaşacak, mutlaka analar arasındaki ebedi kardeşlik kaim kılınacak.
14:52
Suriyeli Çocukların "Savaş Oyunu" Suriye'de yüz binlerce kişinin ölümü veya yaralanmasına neden olan iç savaş, en çok çocukların psikolojisini etkiliyor.
Suriyeli Çocukların 'Savaş Oyunu'
14:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da önemli mesajlar verdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da
14:44
Avustralyalı Kyrgios Yoluna Devam Etti Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda tek erkeklerde mücadele eden evsahibi sporcu Kyrgios, Federer'i eleyen Seppi'yi yenerek çeyrek finale çıktı Kadınların 3 numaralı seribaşı Halep, Wickmayer'i mağlup ederek adını son 8'e yazdırdı.
14:07
Suriyeli Kürtler, Yeni Çadır Kente Alınmaya Başladı Suriyeli Kürtler için kış şartlarına uygun yaptırılan Suruç'taki 35 bin kişilik yeni çadır kente, sığınmacılar yerleştirilmeye başlandı Suruç Kaymakamı Çiftçi: "Burası onlar için, özgürlük yuvası olacak.
13:27
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'dan Çözüm Sürecine Sahip Çıkma Çağrısında Bulundu Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da halka seslenirken, birlik ve beraberlik için, daha güçlü bir Türkiye için çözüm sürecine sahip çıkılması çağrısında bulundu.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'dan Çözüm Sürecine Sahip Çıkma Çağrısında Bulundu
12:13
Suriyeli Çift, Mozaiklerini "Görücüye Çıkarmak" İstiyor Kilis'teki konteyner kentte barınan Suriyeli çift, işledikleri mozaikleri sergileyecekleri günün hayalini kurarken, kampta kalan çocuklara da mozaik kursu veriyor.
Suriyeli Çift, Mozaiklerini 'Görücüye Çıkarmak' İstiyor
11:34
Suriyeli Çift, Mozaiklerini "Görücüye Çıkarmak" İstiyor Kilis'teki konteyner kentte kalan Suriyeli çift, kendileri için kurulan atölyede işledikleri mozaikleri sergilemek için destek bekliyor Suriye'den getirdikleri mozaikleri işleyerek bir yandan savaşın acısını unutmaya çalışan Şeyhali çifti, diğer yandan atölyede gençlere eğitim veriyor.
23:35
Muhalif Şam Cephesi,tel Bureyc Bölgesini Ele Geçirdi Suriye'de muhalif Şam Cephesi, Halep'in kuzeyinde rejim güçlerinin denetimindeki Tel Bureyc bölgesini ele geçirdi, çatışmalarda 10 rejim askeri öldürüldü.
Muhalif Şam Cephesi,tel Bureyc Bölgesini Ele Geçirdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HALEP HABERLERİ
[Hata Bildir]