SON DAKİKA HALİL KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Halil Kılıç Haberleri

15:57
Kaskf Türkiye'de Bir İlke İmza Attı Türkiye’de bir ilke imza atan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, amatör liglerde mücadele eden futbolcuların sakatlıklarında tüm sağlık giderlerinin karşılanması için özel bir hastaneyle anlaştı.
Kaskf Türkiye'de Bir İlke İmza Attı
10:58
Emekli Hakimin Eşi 11. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti Adana'da emekli hakimin sinir hastası olan eşi ilaçlarını kullanmayınca, 11'inci kattaki evinin balkonundan dengesini kaybedip beton zemine düşerek hayatını kaybetti.
Emekli Hakimin Eşi 11. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti
14:41
Konya'da Kaza 3 Ölü, 3 Yaralı Konya'da meydana gelen iki ayrı kazada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Konya'da Kaza 3 Ölü, 3 Yaralı
13:53
Konya'da Kaza: 3 Ölü, 3 Yaralı Konya'da meydana gelen iki ayrı kazada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Konya'da Kaza: 3 Ölü, 3 Yaralı
13:01
İki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı - Konya'da iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
İki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı -
12:45
Konya'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Konya'da iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Konya'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
12:26
Seyitgazililer Göknebililer Derneği İftar Yemeğinde Buluştu Göknebililer Derneği tarafından Seyitgazi ilçesinin Erenköy mahallesinde bir iftar yemeği verildi.
Seyitgazililer Göknebililer Derneği İftar Yemeğinde Buluştu
14:31
Kınıklar Mahallesi Muhtarı Halil Kılıç "Kınıklar Çeşmesi, Köy Olarak Gururumuzdur" Tekirdağ'a bağlı Kınıklar Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı ve Mahalle Muhtarı Halil Kılıç, Trakya'da isim yapmış olan Kınıklar Çeşmesi Dinlenme alanının köylerinin gururu olduğunu söyledi.
Kınıklar Mahallesi Muhtarı Halil Kılıç 'Kınıklar Çeşmesi, Köy Olarak Gururumuzdur'
12:14
Soma'daki Maden Faciası Sorgun’da erkek kuaförlüğü yapan Halil Kılıç, bir günlük kazancını Soma'da yaşanan faciada hayatını kaybeden madenciler için bağışladı.
Soma'daki Maden Faciası
19:49
Kontrolden Çıkan Otomobil Ciğerci Dükkanına Girdi: 4 Yaralı Şanlıurfa'da kontrolden çıkan bir otomobil ciğerci dükkanına girdi.
Kontrolden Çıkan Otomobil Ciğerci Dükkanına Girdi: 4 Yaralı
18:23
Erbakan'ın Ölümünün 3. Yılı Saadet Partisi İl Başkanlığı, Necmettin Erbakan'ın ölümünün 3. yılı dolayısıyla mevlit okutup, pilav dağıttı.
Erbakan'ın Ölümünün 3. Yılı
22:59
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı Başbakan Erdoğan, Feshane'de Ecmal ve İlker Sefa Kılıç çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı
22:25
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı Başbakan Erdoğan, Feshane'de Ecmal ve İlker Sefa Kılıç çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı
21:39
Başbakan Erdoğan, Nikah Şahitliği Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ecmal ve İlker Sefa Kılıç çiftinin nikahında şahitlik yaptı.
Başbakan Erdoğan, Nikah Şahitliği Yaptı
15:30
Elbistan'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
12:15
Motosiklet Kamyona Çarptı: 2 Yaralı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde, kamyona çarpan motosikletteki 2 kişi yaralandı.
Motosiklet Kamyona Çarptı: 2 Yaralı
19:02
Halil Kılıç'tan, Odunpazarı Belediye Başkanına Ziyaret Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Halil Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Sakallı'yı ziyaret etti.
Halil Kılıç'tan, Odunpazarı Belediye Başkanına Ziyaret
16:21
Halil Kılıç'tan Başkan Sakallı'ya Ziyaret Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Halil Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı makamında ziyaret etti.
Halil Kılıç'tan Başkan Sakallı'ya Ziyaret
11:53
Oto Esnafları Küçük Sanayi Sitesi'ndeki İş Yerlerinin Tapuları Dağıtıldı Eskişehir Oto Esnafları Küçük Sanayi Sitesi'ndeki iş yerlerine ait tapuların hak sahiplerine teslimi törenle gerçekleştirildi.
09:20
Gazeteci Levent Barış Evlendi Yeni Malatya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Levent Barış, düzenlenen düğün töreni ile Dr. Şule Kılıç ile hayatını birleştirdi.
Gazeteci Levent Barış Evlendi
12:30
Paraşütçüler Babadağı Yolunu Kapatıp Eylem Yaptı Muğla'nın Fethiye ilçesinde Babadağı yolunun bozuk olmasını protesto eden yamaç paraşütü pilotları yol kapatıp eylem yaptı.
Paraşütçüler Babadağı Yolunu Kapatıp Eylem Yaptı
11:45
Paraşüt Pilotları "Tozlu Yolları" Protesto Etti Fethiye'deki paraşüt pilotları ve araç şoförleri Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezi'ne ulaşımı sağlayan yolun bozuk olmasını protesto etti
Paraşüt Pilotları 'Tozlu Yolları' Protesto Etti
17:07
Yeni Sanayi Sitesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunun Tanıtımı Yapıldı Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Halil Kılıç, yeni sanayi sitesine yapılan çok amaçlı toplantı ve düğün salonunun tanıtımını yaptı.
Yeni Sanayi Sitesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunun Tanıtımı Yapıldı
14:08
Yerel Medya Çalışanlarına Seminer Verildi Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği, Yerel Medya Çalışanları Eğitimi konulu seminer başladı.
Yerel Medya Çalışanlarına Seminer Verildi
20:16
Malatya'da Yerel Gazeteler Birleşti Malatya'da yayımlanan 12 yerel gazete, 4'lü olarak birleşerek 3 gazeteye dönüştü.
Malatya'da Yerel Gazeteler Birleşti
16:18
Zeka Geliştirici Eğitim Merkezi Açıldı Malatya'da, çocuklar için yapılan Zeka Geliştirici Eğitim Merkez törenle açıldı.
Zeka Geliştirici Eğitim Merkezi Açıldı
10:31
Uşak Üftade Koleji Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Üftade Eğitim Kurumları, Uşak genelinde düzenlediği şenlik ve yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini, Vali Mehmet Ufuk Erden'in katıldığı bir törenle dağıttı.
Uşak Üftade Koleji Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
15:54
Kültür Rehberleri Projesi Kültür Rehberleri (KÜRE) projesi kapsamında ilk iki hafta Malatya tarihi ve mimari kültürü eğitimini alan öğrenciler, üçüncü hafta da Malatya'nın sosyal yaşam ve yemek kültürü eğitimini aldılar.sundu.
Kültür Rehberleri Projesi
14:46
Kitap Festivali Törenle Açıldı Malatya'da düzenlenen 1. Deniz Kitap Festivali törenle başladı.
Kitap Festivali Törenle Açıldı
17:28
Anadolu Mutfağı Derneği'nden, Hacı Baba Lokantası'na Plaket Anadolu Mutfağı Derneği tarafından ödül alan Malatya Hacı Baba Lokantası'na plaketi, düzenlenen programla verildi.
Anadolu Mutfağı Derneği'nden, Hacı Baba Lokantası'na Plaket
14:33
Vali Şahin'den Medya Temsilcisi ve Çalışanlarına Yemek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Valiliği tarafından öğretmenevinde, basın kuruluşlarının yöneticileri ve çalışanlarına yemek verildi.
Vali Şahin'den Medya Temsilcisi ve Çalışanlarına Yemek
16:07
Malatya Musiki Derneği Başkanlığına Yıldırım Yeniden Seçildi Malatya Musiki Derneği Başkanlığına Mehmet Tunç Yıldırım yeniden seçildi.
14:51
Malatya Musiki Derneği Başkanlığı'na Yeniden Mehmet Tunçyıldırım Seçildi Malatya Musiki Derneği Başkanlığı'na tekrar Mehmet Tunçyıldırım getirildi.
Malatya Musiki Derneği Başkanlığı'na Yeniden Mehmet Tunçyıldırım Seçildi
12:00
Mardin'de Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı Kızıltepe ilçesinde meydana gelen iki trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
18:10
Muğla Üniversitesi'ne Ev Mobilyası Tasarım Yarışmasında Birincilik Ödülü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MÜ) öğrencileri MOSDER ulusal ev mobilyaları tasarım yarışmasında birincilik ödülü kazandı.
Muğla Üniversitesi'ne Ev Mobilyası Tasarım Yarışmasında Birincilik Ödülü
17:17
Kılıç Holding Ailesinin Acı Günü Türkiye'nin su ürünleri ihracatında önde gelen firmalarından Kılıç Deniz Ürünleri A.Ş.'yi bünyesinde barındıran Bodrum merkezli Kılıç Holding A.Ş.vefat etti...
Kılıç Holding Ailesinin Acı Günü
12:24
Hentbol Hentbol Erkekler 1.Lig B Klasmanı A Grubu maçında, Malatya Türkiyem İlköğretimspor, Diyarbakır Gençlikspor'u 29-24 yendi.
17:48
Hentbol Erkekler 1. Ligi Hentbol Erkekler 1.Ligi'nde Malatya ekibi Türkiyem İlköğretim Okulu Spor Kulübü, Diyarbakır Gençlik Spor'u 29-24 yendi.
13:14
46 Yılda 5'inci Şubeye Törenli Açılış Malatya'da 1966 yılından beri hizmet veren Bahar Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Boyama Ltd.
46 Yılda 5'inci Şubeye Törenli Açılış
15:00
Annesini, Kardeşlerini ve Eniştesini Öldüren Sanığa Müebbet Adana'da, eniştesi, 2 kız kardeşi ve annesini öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık, 4 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
11:40
Aile Katliamında Suçu Ölen Babasına Attı, Müebbet Hapisten Kurtulamadı Adana'da annesi, iki kız kardeşi ve eniştesini tabancayla öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık, 4 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
11:29
4'lü Cinayetin Sanığı Son Sözünde Suçu Ölen Babasının Üzerine Attı Adana'da bekar kız kardeşinin, ablasının kocasıyla kaçması üzerine, 2 kız kardeşi, eniştesi ve annesini tabancayla öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan 27 yaşındaki Halil Kılıç, 4 cinayet için 4'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına...
4'lü Cinayetin Sanığı Son Sözünde Suçu Ölen Babasının Üzerine Attı
10:16
Aile Katliamına Ağırlaştırılmış Müebbet Adana'da annesi, ablası, eniştesi ve kardeşini öldüren adam 4 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi.
Aile Katliamına Ağırlaştırılmış Müebbet
17:41
Özürlü Baba Özürlü Oğlu İçin Bakan Çelik'ten Yardım İstedi Şanlıurfa'da özürlü baba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten özürlü olan oğlu için yardım talebinde bulundu.
Özürlü Baba Özürlü Oğlu İçin Bakan Çelik'ten Yardım İstedi
14:12
Taksici Müşterisini Hastanelik Etti Adana'da 56 yaşındaki adam oğlu ile birlikte bindiği takside parası çıkışmayınca dayak yedi, hastanelik oldu.
Taksici Müşterisini Hastanelik Etti
13:24
Taksici, Parası Yetmeyen Müşterisini Hastanelik Etti Adana'da 56 yaşındaki Halil Kılıç, 7 yaşındaki oğluyla bindiği takside, 35 lira taksi ücretine parası yetmeyince şoför tarafından tabanca kabzası ile darp edildi.
Taksici, Parası Yetmeyen Müşterisini Hastanelik Etti
10:34
Taksiciden Müşteriye "Para Üstü" Dayağı Adana'da, para üstü nedeniyle tartıştığı müşterisini bir gün sonra otomobilinde öldüresiye dövdüğü iddia edilen taksici kayıplara karıştı.
Taksiciden Müşteriye 'Para Üstü' Dayağı
14:15
Esnaf Kooperatifinden Şehit Yakını ve Gazilere İftar Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren tarafından şehit yakını ve gaziler için verilen geleneksel iftar yemeği bu yılda sürdürüldü.
Esnaf Kooperatifinden Şehit Yakını ve Gazilere İftar
11:19
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 6 Ölü, 6 Yaralı Kırıkkale'de mevsimlik tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 6 Ölü, 6 Yaralı
08:05
Katliam Gibi Kaza: 6 Ölü, 6 Yaralı Kırıkkale'de mevsimlik tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi. Feci kazada 6 kişi öldü, 6 kişi de yaralandı.
Katliam Gibi Kaza: 6 Ölü, 6 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:41. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HALİL KILIÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]