SON DAKİKA HALK BANKASI HABERLERİ

Son Dakika Halk Bankası Haberleri

 • 18:00 Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 611 milyar lira olarak hesaplandı.
 • 18:00 Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, 6,74 puan azalışla 78.028,90 puandan kapandı.
 • 17:56 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:19 TBB Yönetim Kurulu Belirlendi Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) Yönetim Kurulu ve denetçileri belli oldu.
 • 17:04 Selçuklu Belediyesi Veznelerinde Emlak Vergisi Mesaisi Selçuklu Belediyesi Veznelerinde Emlak Vergisi Mesaisi Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, vatandaşların Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla emlak veznelerinin 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günü de hizmet vereceği belirtildi.
 • 16:27 Başkan Yardımcısı Kılıçkaya TOKİ Sürecini Anlattı Başkan Yardımcısı Kılıçkaya TOKİ Sürecini Anlattı Yunusemre’de 8 bin vatandaşın merakla beklediği Akgedik Yunuskent Projesi’nde kuraların çekilmesinin ardından Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, hak sahipleri için 3 ay içerisinde Maliyetli Şerefiyeli Konut Fiyatları Kurası’nın çekileceğini duyurdu.
 • 13:14 Piyasalarda Gün Ortası Borsa İstanbul 100 endeksi günün ilk yarısında yüzde 0,42 artarak 78.359,72 puana yükseldi.
 • 13:09 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 10:54 İmperial Hastanesi İdmanocağı'nda Transfer Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden İmperial Hastanesi İdmanocağı, Halkbank'tan Neşve Büyükbayram'ı transfer etti.
 • 09:40 TOKİ'den Ev Çıkmayanlar Ön Peşinatlarını 1 Haziran'dan İtibaren Alabilecek TOKİ'den Ev Çıkmayanlar Ön Peşinatlarını 1 Haziran'dan İtibaren Alabilecek Ev sahibi olmak isteyen 8 bin 311 vatandaşın başvurduğu ve kuraları çekilen Yunuskent 1. Etap toplu konutlarında ismi asil ve yedek listede bulunmayan vatandaşların yatırdıkları ön peşinatları 1 Haziran tarihinden itibaren Halk Bankası Mesir Şubesi’nden geri alabileceği açıklandı.
 • 17:59 Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 610 milyar lira olarak hesaplandı.
 • 17:57 Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, 573,42 puan azalışla 78.035,63 puandan kapandı.
 • 17:51 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:59 Mardan Palace Oteli'nin Satış İhalesinin Feshine İlişkin Dava Mardan Palace Oteli'nin, borçları yüzünden icra yoluyla Halk Bankasına satışıyla ilgili ihalenin feshi için açılan davanın görülmesine devam edildi.
 • 16:14 CHP'li Pekşen: Yolsuzluk Yapan Suç Baronları Yargılanmayacak, Yargılanmanın Sınırlarını Genişletelim Chp Milletvekili Haluk Pekşen, AYM'ye dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili yaptığı başvuru sırasında, " Yolsuzluk yapan suç baronları yargılanmayacak, Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Halk Bankası'nın Genel Müdür'ü yargılanmayacak.
 • 14:27 Mardan Palace Otel'in Fesih Davası 5'inci Kez Ertelendi Mardan Palace Otel'in Fesih Davası 5'inci Kez Ertelendi Antalya'da borçlarından dolayı icra yoluyla Halk Bankası'na satılan Mardan Palace Otel'in satış ihalesinin feshi için açılan dava, 5'inci kez ertelendi.
 • 13:19 Piyasalarda Gün Ortası Borsa İstanbul 100 endeksi günün ilk yarısında yüzde 1 azalarak 77.821,81 puana geriledi.
 • 13:10 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 11:18 Voleybolcuların Hedefi Dünya Ligi A Milli Erkek Takımı Başantrenörü Emanuele Zanini, 2. seviyede yer alacakları Dünya Ligi'nde bir üst klasmana çıkmak için büyük şansları olduğunu ve bunu değerlendirmek istediklerini kaydetti.
 • 04:19 Zarrab Dosyasındaki Rüşvet Rakamları Ortaya Çıktı Zarrab Dosyasındaki Rüşvet Rakamları Ortaya Çıktı New York Güney Bölge Başsavcısı Preet Bharara, Reza Zarrab'ın kefalet başvurusunu kabul etmeme gerekçesini açıklayan dava dilekçesinde, Reza Zarrab tarafından verildiği öne sürülen rüşvet miktarlarını da yazdı.
 • 03:38 Zarrab Dosyasındaki Rüşvet Rakamları Ortaya Çıktı Zarrab Dosyasındaki Rüşvet Rakamları Ortaya Çıktı New york Güney Bölge Başsavcısı Preet Bharara, Reza Zarrab'ın kefalet başvurusunu kabul etmeme gerekçesini açıklayan dava dilekçesinde, Reza Zarrab tarafından verildiği öne sürülen rüşvet miktarlarını da yazdı.
 • 01:54 17 Aralık Delil Oldu 17 Aralık Delil Oldu ABD'de, İran'a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD'yi dolandırmak, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamalarıyla yargılanan işadamı Reza Zarrab'ın avukatı Benjamin Harvey aracılığıyla Manhattan Bölge Mahkemesi'ne yaptığı kefalet başvurusuna, New York Güney Bölge Başsavcı Preet Bharara, 17 Aralık fezlekesini delil göstererek itiraz etti.
 • 23:23 Resmi Gazete'ye Göre Ekonominin Başında Şimşek Yok Resmi Gazete'ye Göre Ekonominin Başında Şimşek Yok Başbakan ve Başbakan Yardımcılarının görev dağılımına ilişkin genelge, Resmi Gazete'de yayınlandı. Yapılan görev dağılımına göre Mehmet Şimşek'in eski kabinede olan bir çok yetkisinin elinden alındığı ortaya çıktı.
 • 21:35 Kurtulmuş: 'Anayasadaki Değişiklik Tekliflerinin Birinci Derecede ve Yegane Muhatabı Milletin... Kurtulmuş: 'Anayasadaki Değişiklik Tekliflerinin Birinci Derecede ve Yegane Muhatabı Milletin... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 21:25 Kurtulmuş: 'Siyaseti Bu Kadar Seviyesiz, Bu Kadar Edepsiz, Bu Kadar Düşük Bir Vaziyette Yapmak... Kurtulmuş: 'Siyaseti Bu Kadar Seviyesiz, Bu Kadar Edepsiz, Bu Kadar Düşük Bir Vaziyette Yapmak... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 20:34 Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 20:29 Başbakan Yardımcılarının Görev Alanları Belli Oldu Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısında Başbakan yardımcılarının görev alanlarının belli olduğunu söyledi.
 • 20:20 65. Hükümetin İlk Bakanlar Kurulu Toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 20:15 Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu Kurtulmuş: Başbakan yardımcılarının görev dağılımı belli oldu (1)"64. Hükümet'e reform hükümeti demiştik. Bu hükümete de reform ve atılım hükümet demek daha doğru olur""Pazar günü TBMM'de güven oyu olarak ümit ediyoruz ki hükümetimiz resmen de kuruluş aşamasını tamamlamış olur"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, Başbakan yardımcılarının görev dağılımı belli olduğunu bildirdi.
 • 20:10 Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu (1) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, Başbakan yardımcılarının görev dağılımının belli olduğunu bildirdi.
 • 19:53 65. Hükümette Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımları Belli Oldu 65. Hükümette Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımları Belli Oldu Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ilk Bakanlar Kurulu toplantısının ardından 65. Hükümetin Başbakan Yardımcılarının görev dağılımlarını açıkladı.
 • 18:00 Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 612 milyar lira olarak hesaplandı.
 • 17:59 Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, 825,54 puan azalışla 78.609,06 puandan kapandı.
 • 17:54 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:55 Osmaniye'de Ahilik Haftası Kutlandı Osmaniye'de Ahilik Haftası Kutlandı Ahilik Haftası Osmaniye’de düzenlenen etkinlikler ile kutlandı.
 • 15:32 Çanakkale Belediyespor'da İmzalar Atıldı Çanakkale Belediyespor'da İmzalar Atıldı Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, daha önce prensipte anlaştığı Bursa Büyükşehir Belediyespor'dan orta oyuncu Gözde Dal ve Halkbank'tan pasör Seda Arıkan'ın yanı sıra iç transferde libero Şule Yetimoğlu ile sözleşme imzaladı.
 • 13:13 Piyasalarda Gün Ortası Borsa İstanbul 100 endeksi günün ilk yarısında yüzde 0,40 azalarak 79.120,05 puana geriledi.
 • 13:04 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 11:24 Ahilik Geleneği Dünyaya Yayılacak Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci, yurt dışında yapacakları çalışmalarla Ahiliği bir dünya markası haline getirmeyi amaçladıklarını söyledi.
 • 09:29 Efeler Belediyesi'nden Vergi Uyarısı Efeler Belediyesi'nden Vergi Uyarısı 2016 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi birinci taksiti ödemelerinin 31 Mayıs Salı günü son olması nedeniyle Efeler Belediyesi’nde yoğunluk yaşanıyor.
 • 18:15 Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi, 2.668,75 puan artışla 79.434,60 puandan kapandı.
 • 18:11 Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 616 milyar lira olarak hesaplandı.
 • 18:02 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:44 Reza Zarrab Zencani'nin Mektubu Yüzünden mi ABD'ye Gitti Reza Zarrab Zencani'nin Mektubu Yüzünden mi ABD'ye Gitti İddiaya göre, İran'da idama mahkum edilen Zencani, Reza Zarrab'a bir mektup ile ulaşıp, parasının İran'a ulaştırıldığı takdirde kendisinin kurtulabileceğini belirtiyor.
 • 15:16 Çanakkale Belediyespor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor Çanakkale Belediyespor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor Voleybol Bayanlar 1. Lig ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, dış transferde 3, iç transferde 1 oyuncuyla birer yıllık sözleşme imzalandı.
 • 14:52 Çanakkale Belediyespor'da Transfer Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, 2016-2017 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürüyor.
 • 13:19 Piyasalarda Gün Ortası Borsa İstanbul 100 endeksi günün ilk yarısında yüzde 2,04 artarak 78.328,35 puana yükseldi.
 • 13:15 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 13:05 Çanakkale Belediyespor'a Filede Transfer Hamlesi Çanakkale Belediyespor'a Filede Transfer Hamlesi Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, Halkbank'tan pasör Seda Türkkan ve Bursa Büyükşehir Belediyespor'dan libero Buse Kayacan'la prensip anlaşmasına vardı.
 • 12:50 Halkbank, Singapur'da Temsilcilik Açtı Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Singapur'da temsilcilik açıldığını belirterek, "Güçlü ve istikrarlı büyüme potansiyeliyle öne çıkan Singapur'da açılan temsilcilik ofisimiz, küresel bir banka olma yolculuğumuzda bize önemli katkılar sağlayacak.