16:3500
SON DAKİKA HARRY STYLES HABERLERİ

Son Dakika Harry Styles Haberleri

   

  Yeni Bir Aşk Mı?

  Kim Kardashian'ın üvey kız kardeşleri hızlı aşk hayatlarıyla dikkat çekiyor. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  One Direction'ın Solisti Harry Styles'ın Şok Fotoğrafı

  Ünlü Amerikalı grup One Direction'ın solisti Harry Styles'ın bugün yayınlanan bir fotoğrafı adeta şok etkisi yarattı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Taklit Etmeye Doymadılar

  Son dönemde gençlerin en çok sevdiği gruplardan biri olan One Direction üyeleri, giyim konusunda 1983 yılının kült filmi 'Sokaktakiler'in kostümlerini.... (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Harry Sorusuna Yanıt Yok

  Kim Kardashian'ın üvey kızkardeşleri Kendall ve Kylie, geçtiğimiz günlerde Chelsea Handler'ın televizyon programına konuk oldu. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Güzeller Harry İçin Kapışıyor

  Güzeller Harry İçin Kapışıyor

  Şöhretler dünyasının iki güzel ismi Taylor Swift ve Kendall Jenner, One Direction'ın yakışıklı solisti Harry Styles'ın peşinde! (24 Aralık 2013 Salı )

   

  One Direction Solisti Harry, Yeni Sevgilisi Jenner Kardashian ile Görüntülendi

  One Direction grubunun ünlü solisti Harry Styles ve Keldall Jenner aşkalrını artık gizlemiyor!One Direction grubunun yakışıklı solisti Harry Styles ve sosyetik güzel Kim Kardashian'ın küçük kardeşi Kendall Jenner'ın birlikteliği pekişiyor. (10 Aralık 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:35:54. #1.13#