08:5500
SON DAKİKA HARRY STYLES HABERLERİ

Son Dakika Harry Styles Haberleri

   

  Yeni Bir Aşk Mı?

  Kim Kardashian'ın üvey kız kardeşleri hızlı aşk hayatlarıyla dikkat çekiyor. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  One Direction'ın Solisti Harry Styles'ın Şok Fotoğrafı

  Ünlü Amerikalı grup One Direction'ın solisti Harry Styles'ın bugün yayınlanan bir fotoğrafı adeta şok etkisi yarattı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Taklit Etmeye Doymadılar

  Son dönemde gençlerin en çok sevdiği gruplardan biri olan One Direction üyeleri, giyim konusunda 1983 yılının kült filmi 'Sokaktakiler'in kostümlerini.... (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Harry Sorusuna Yanıt Yok

  Kim Kardashian'ın üvey kızkardeşleri Kendall ve Kylie, geçtiğimiz günlerde Chelsea Handler'ın televizyon programına konuk oldu. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Güzeller Harry İçin Kapışıyor

  Güzeller Harry İçin Kapışıyor

  Şöhretler dünyasının iki güzel ismi Taylor Swift ve Kendall Jenner, One Direction'ın yakışıklı solisti Harry Styles'ın peşinde! (24 Aralık 2013 Salı )

   

  One Direction Solisti Harry, Yeni Sevgilisi Jenner Kardashian ile Görüntülendi

  One Direction grubunun ünlü solisti Harry Styles ve Keldall Jenner aşkalrını artık gizlemiyor!One Direction grubunun yakışıklı solisti Harry Styles ve sosyetik güzel Kim Kardashian'ın küçük kardeşi Kendall Jenner'ın birlikteliği pekişiyor. (10 Aralık 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 08:55:01. #1.13#