SON DAKİKA HASAN AKYOL HABERLERİ

Son Dakika Hasan Akyol Haberleri


... Devamı

15:30
Çalıkuşu" Balesi Çukurova'da Turneye Çıkacak MDOB, "Çalıkuşu" balesini Mersin, Adana ve Osmaniye'de sahneleyecek.
17:41
Mdob "Çalıkuşu" Balesini Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi, (MDOB) Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden aynı adla bale sahnesine uyarlanan "Çalıkuşu" eserini yeniden sahneleyecek.
14:10
Darende Çarşı Merkezi Yeniden Düzenleniyor Darende Belediyesi tarafından 2014 yılı başında tamamlanan çarşı merkezindeki Hacı Hasan Akyol İş Merkezinin geniş meydanı düzenlenerek süs havuzları ve dinlenme yerleri yapılacak.
Darende Çarşı Merkezi Yeniden Düzenleniyor
18:21
Eski Müsteşar Son Yolculuğuna Uğurlandı Çevre ve Şehircilik Bakanlğı eski Müsteşarı Mehmet Çötür'ün (87) cenazesi, memleketi Bartın'da toprağa verildi.
Eski Müsteşar Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:12
Eski Müsteşar Çötür, Toprağa Verildi Çevre ve Şehircilik Bakanlğı eski Müsteşarı Mehmet Çötür'ün cenazesi, memleketi Bartın'da toprağa verildi.
08:29
12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başladı - 12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Çalıkuşu" balesiyle başladı.
12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başladı -
00:20
12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Başladı Festival devlet sanatçısı Merih Çimenciler'in Reşat Nuri Güntekin'in eserinden aynı adla uyarladığı Çalıkuşu balesiyle başladı.
12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Başladı
11:25
Mdob "Çalıkuşu"Nu Bodrum'da Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), "Çalıkuşu" balesini 12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin açılış temsili olarak sanatseverlerle buluşturucak.
Mdob 'Çalıkuşu'Nu Bodrum'da Sahneleyecek
10:13
Cbü Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışmasında Birinci Oldu Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencileri, TÜBİTAK tarafından düzenlenen 2242 Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışması’nda birinci oldu.
11:59
Köylüler İmece Usulü Yolları Temizlediler Kastamonu'nun Cide ilçesinde köylüler imece usulü yolları temizlediler.
Köylüler İmece Usulü Yolları Temizlediler
16:48
Mdob İç Anadolu Turnesini Başarıyla Tamamladı Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), 7 ili kapsayan 'İç Anadolu' turnesini başarıyla tamamladı.
Mdob İç Anadolu Turnesini Başarıyla Tamamladı
15:14
Kızının Mürüvvetini Gördükten 4 Gün Sonra Ölen Baba Toprağa Verildi Adana'da kızıyla nişanlısına hastane odasında nikah kıydırdıktan 4 gün sonra hayatını kaybeden Kadir Akyol, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Kızının Mürüvvetini Gördükten 4 Gün Sonra Ölen Baba Toprağa Verildi
12:02
Aksaray'da "Seslerle Anadolu" Müzikali Mersin Devlet Opera ve Balesi, Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerinden oluşan "Seslerle Anadolu" müzikli oyununu Aksaraylı sanatseverlerle buluşturdu.
Aksaray'da 'Seslerle Anadolu' Müzikali
11:18
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Kırşehir'de Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), gösterildiği tüm illerde kapalı gişe oynayan, Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu 'İç Anadolu' turnesi kapsamında Kırşehirli sanatseverlerle buluşturacak.
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Kırşehir'de Sahneleyecek
12:40
Mdob 'Seslerle Anadolu' Müzikli Oyununu Nevşehir'de Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), gösterildiği tüm illerde kapalı gişe oynayan, Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu Büyük Anadolu turnesi kapsamında Nevşehirli sanatseverlerle buluşturacak.
Mdob 'Seslerle Anadolu' Müzikli Oyununu Nevşehir'de Sahneleyecek
10:59
Mdob, 'Seslerle Anadolu' Oyununu Karaman'da Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan “Seslerle Anadolu” müzikli oyununu “Büyük Anadolu Turnesi” kapsamında Karamanlı sanatseverlerle buluşturacak.
Mdob, 'Seslerle Anadolu' Oyununu Karaman'da Sahneleyecek
16:42
Seslerle Anadolu, Büyük Anadolu Turnesine Çıkıyor MDOB'un, gösterildiği illerde kapalı gişe oynayarak seyirci rekorları kıran Seslerle Anadolu müzikli oyunu, 7 ili kapsayan Anadolu turnesine çıkıyor.
Seslerle Anadolu, Büyük Anadolu Turnesine Çıkıyor
20:51
Çalıkuşu Balesi Adanalı Sanatseverle Buluştu Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi'nde, Mersin Devlet Opera ve Balesi tarafından "Çalıkuşu" adlı bale sahneye konuldu.
Çalıkuşu Balesi Adanalı Sanatseverle Buluştu
10:29
MDOB 'Seslerle Anadolu'yu 8 ile Taşıyacak Mersin Devlet Opera ve Balesi, Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu 8 ilde sahneleyecek.
MDOB 'Seslerle Anadolu'yu 8 ile Taşıyacak
23:17
MDOB Çalıkuşu Balesini Sahneledi MDOB, Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden uyarlanan iki perdelik Çalıkuşu balesini sahneledi.
MDOB Çalıkuşu Balesini Sahneledi
16:35
MDOB Çalıkuşu'nu Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden aynı adla baleye uyarlanan 'Çalıkuşu' eserini yeniden sahneleyecek.
MDOB Çalıkuşu'nu Yeniden Sahneleyecek
10:14
Aydın'daki Muhtarlar Belli Oldu Aydın, Efeler ilçesindeki 22 mahalle ve mahalle olan beldelerdeki muhtarların isimleri belli oldu.
Aydın'daki Muhtarlar Belli Oldu
16:47
Darende'de Toplu Açılış Töreni Düzenlendi Darende Belediyesi ve hayırseverlerin katkıları ile yapımı tamamlanan ekmek fabrikası, kadın konuk evi, taziye evi, park, işyerleri ve ilçe meydanı toplu açılış töreniyle hizmete girdi.
Darende'de Toplu Açılış Töreni Düzenlendi
12:41
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Adana'dan Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu Adanalı sanatseverlerle yeniden buluşturacak.
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Adana'dan Yeniden Sahneleyecek
09:59
Seslerle Anadolu' Bu Sezon Son Kez Sahnelenecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu’nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan ve kültürel zenginliği sahneye taşıyan ‘Seslerle Anadolu’ müzikli oyununu bu sezon son kez izleyiciyle buluşturacak.
Seslerle Anadolu' Bu Sezon Son Kez Sahnelenecek
13:24
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet ve Opera Balesi (MDOB), görsel ve işitsel zenginliğiyle Anadolu’nun kültürel zenginliğini sahneye taşıyan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu yeniden sahneleyecek.
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Yeniden Sahneleyecek
18:58
Milas Şoförler Odasında Pascal Güven Tazeledi Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu, tarihi bir katılımla gerçekleşti.
Milas Şoförler Odasında Pascal Güven Tazeledi
18:38
Ak Partili Hatay Belediye Başkanı CHP'den Aday Olacak Antakya Belediye Başkanı Lütfi Savaş’ın, CHP’ye geçtiği ve pazar günü Ankara’da CHP MYK toplantısının ardından Hatay belediye başkan adayı olarak isminin açıklanmasının beklendiği bildirildi.
Ak Partili Hatay Belediye Başkanı CHP'den Aday Olacak
12:09
Mdob, Seslerle Anadolu'yu Adanalılarla Buluşturacak Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan "Seslerle Anadolu" müzikli oyununu Adanalı sanatseverlerle buluşturacak.
MDOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, orkestra düzenlemeleri Ali...
Mdob, Seslerle Anadolu'yu Adanalılarla Buluşturacak
15:01
88 Yaşındaki Emekli Öğretmene Vefa Zonguldak'ta emekli beden eğitimi öğretmeni 88 yaşyındaki Canpolat Pamay'ın adı, 32 yıl görev yaptığı Mehmet Çelikel Lisesi'nde yeni yapılan konferans salonuna verildi.
88 Yaşındaki Emekli Öğretmene Vefa
16:22
Çalıkuşu Öğretmenler İçin Sahnelendi MDOB, iki perdelik baleyi Öğretmenler Günü'ne özel ücretsiz sahneledi
Çalıkuşu Öğretmenler İçin Sahnelendi
09:24
Terdef 1. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Tercan Dernekler Federasyonu (TERDEF), 1.Genel Kurul Toplantısı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.17 Köy ve Belde Derneği'nden oluşan federasyon genel kurul toplantısı, Genel Başkan Süleyman Güzel'in açılış konuşmasıyla başladı.
Terdef 1. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
13:35
Mdob "Çalıkuşu"Nu Sahneleyecek Öğretmenler Günü'ne özel sahnelenecek iki perdelik bale, ücretsiz izlenebilecek
11:14
Mdob 'Çalıkuşu' Balesini Öğretmenler İçin Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı ölümsüz eserinden baleye uyarlanan 'Çalıkuşu' balesini 'Öğretmenler Günü'ne özel ücretsiz olarak sahnelenecek.
MDOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Veli Dede,...
Mdob 'Çalıkuşu' Balesini Öğretmenler İçin Sahneleyecek
13:15
Mersin Opera ve Balesi Ayvalık'a Geliyor Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin (MDOP) Reşat Nuri Güntekin'in ünlü Çalıkuşu romanından uyarlanan balesine sahne olmaya hazırlanıyor.
Mersin Opera ve Balesi Ayvalık'a Geliyor
11:05
Çalıkuşu, Ayvalık'ta Sahnelenecek MDOB, Reşat Nuri Güntekin'in ünlü Çalıkuşu romanından uyarlanan baleyi Ayvalık'ta sahneleyecek.
10:34
MDOB, Çalıkuşu Balesi'ni Ayvalık'ta Sahneleyecek MDOB, Reşat Nuri Güntekin'in ünlü Çalıkuşu romanından uyarlanan Çalıkuşu balesini, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ilk kez sahneleyecek.
MDOB, Çalıkuşu Balesi'ni Ayvalık'ta Sahneleyecek
13:15
Mersin Kültürler Topluluğu Soli Pompeipolis'de Konser Verecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Mersin Klasik Türk Müziği Korosu ve Mersin'de bulunan kilise korolarından oluşan Mersin Kültürleri Topluluğu, Mezitli Belediyesi'nin bu yıl 4'sünü düzenleyeceği 'Soli Güneş Festivali'nde konser verecek.
12:02
Mdob, Güneydoğu Anadolu Turnesini Tamamladı Mersin Devlet Opera ve Balesi "Seslerle Anadolu" adlı müzikli oyunla 14 ili kapsayan "Büyük Güneydoğu Anadolu Turnesi"ni başarıyla tamamladı.
16:46
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Diyarbakır'da Sahneledi Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), 'Büyük Güneydoğu Anadolu' turnesi kapsamında gittiği Diyarbakır'da, Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu sahneledi.
Mdob 'Seslerle Anadolu'yu Diyarbakır'da Sahneledi
12:15
"Seslerle Anadolu" Elazığlı Sanatseverlerle Buluşacak Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan "Seslerle Anadolu" müzikli oyununu "Büyük Güneydoğu Anadolu" turnesi kapsamında Elazığlı sanatseverlerle buluşturacak.
16:22
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri işbirliğinde gerçekleştirilen ve TÜMSİAD tarafından hazırlanan "Mersin Tarımı 2023 Vizyonu Agro-Tek Mersin" projesi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
15:10
50 Yıl Sonra Aynı Sıralarda Buluştular Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'nin kuruluşunun 75. yıldönümü nedeniyle düzenlenen törende, 30 ve 50 yıl önce mezun olan öğrencilere plaket verildi.
50 Yıl Sonra Aynı Sıralarda Buluştular
22:08
Mdob, "Seslerle Anadolu" Müzikli Oyununu Şanlıurfa'da Sahneledi Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin (MDOB), çeşitli yörelerden derlenmiş türkülerden oluşan "Seslerle Anadolu" müzikli oyununu,Şanlıurfa'da ilgiyle izlendi.
Mdob, 'Seslerle Anadolu' Müzikli Oyununu Şanlıurfa'da Sahneledi
10:29
Seslerle Anadolu" Müzikal Oyunu Kilis'te Kilis İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen Kültürel Etkinlikler,"Mersin Devlet Opera ve Bale Topluluğu"nun gerçekleştirdiği "Seslerle Anadolu" isimli müzikli oyunu Kilisliler ile buluştu.
Seslerle Anadolu' Müzikal Oyunu Kilis'te
14:04
Seslerle Anadolu Gaziantep'te Sahnelendi Gaziantep Şehitkamil Belediyesi, Mersin Devlet Opera ve Bale Gurubu'nun sahnelediği Seslerle Anadolu adlı oyunu Gazianteplilerle buluşturdu.
Seslerle Anadolu Gaziantep'te Sahnelendi
23:27
Mdob, "Seslerle Anadolu" Müzikli Oyununu Gaziantep'te Sahneledi Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan "Seslerle Anadolu" müzikli oyununu, "Büyük Güneydoğu Anadolu" turnesi kapsamında Gaziantepli sanatseverlerin beğenisine sundu.
14:43
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (24.5.ADANA'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) ilk taksit ödemelerinde vatandaşların mağdur duruma düşmemesi için veznelerin cumartesi ve pazar günleri de açık olacağını söyledi.2013)...
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
10:53
MDOB 'Seslerle Anadolu'yu Osmaniye'de Sahneledi MDOB, Anadolu'nun farklı yörelerinden derlenmiş türkülerden oluşan 'Seslerle Anadolu' müzikli oyununu Osmaniye'de sahneledi.
MDOB 'Seslerle Anadolu'yu Osmaniye'de Sahneledi
16:01
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri ÇUKUROVA bölgesinin ilk buğdayı hasat edildi.
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN AKYOL HABERLERİ
[Hata Bildir]