SON DAKİKA HASAN SİPAHİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hasan Sipahioğlu Haberleri


HASAN SİPAHİOĞLU

ADAY-AKP-ANTALYA-ALANYA

1959'da Alanya'da doğdu. Ilk ve orta öğrenimini Alanya'da tamamladı. 1980'de Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Daha sonra Alanya'da avukatlık bürosu açtı. 1987'den beri yönetim kurulu başkanı olduğu turizm sirketi bünyesindeki otel... Devamı

19:17
Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci Baba Osman Çavuşoğlu, oğlunun kabine açıklanmadan birkaç dakika önce kendisini telefonla arayarak haberi verdiğini, karşılıklı sevinç gözyaşları döktüklerini söyledi.
Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci
16:39
Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu'nun, 62'nci Hükümet'te Dışişleri Bakanlığı'na getirilmesi, memleketi Antalya'nın Alanya İlçesi'nde sevinçle karşılandı.
Alanya'da Bakan Çavuşoğlu Sevinci
17:39
Hatay'ın Meşhur Künefesi Alanya'da Farklı Konseptte 35 Çeşidi Üretiliyor Hatay’ın meşhur tatlısı künefe artık Alanya’da Keyf-i Künefe firmasında 35 çeşidi ile farklı bir konseptle yerinde üretiliyor.
Hatay'ın Meşhur Künefesi Alanya'da Farklı Konseptte 35 Çeşidi Üretiliyor
15:51
Alanya Belediye Başkanı Yücel, Görevine Başladı Alanya'da yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanan Adem Murat Yücel, görevi Hasan Sipahioğlu'ndan devraldı.
14:27
Alanya Belediye Başkanı Yücel, Görevine Başladı Alanya'da yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanan Adem Murat Yücel, görevi Hasan Sipahioğlu'ndan devraldı.
14:18
Görevi Devralan Yücel: 'Makamlar Gelip Geçicidir' Mantığıyla Hizmet Edeceğiz Yerel seçimlerde başkan seçilen MHP’li Adem Murat Yücel, belediye başkanlığı teslim töreninde, ‘Makamlar gelip geçicidir’ mantığıyla çalışacaklarını söyledi.
Görevi Devralan Yücel: 'Makamlar Gelip Geçicidir' Mantığıyla Hizmet Edeceğiz
12:39
Alanya'da MHP'li Yücel Kazandı Antalya’nın Alanya ilçesinde resmi olmayan sonuçlara göre MHP'li Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel belediye başkanı oldu.
Alanya'da MHP'li Yücel Kazandı
12:04
2014 Yerel Seçim Sonuçları Alanya Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre MHP adayı Adem Murat Yücel kazandı.
10:28
2014 Yerel Seçim Sonuçları Antalya'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediyesi CHP'den AK Parti'ye geçti, 19 ilçe belediye başkanlığından 10'unda AK Parti, 5'inde CHP, 4'ünde de MHP kazandı Büyükşehir Belediye Başkanlığının yanı sıra 11 ilçede de belediye başkanlığı el değiştirdi.
04:53
Antalya'da Oy Sayımı Devam Ediyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Alanya ve Korkuteli ilçelerinde oy sayımı sürüyor.
16:41
Çavuşoğlu: Seçimleri Güçlü Bir Şekilde Kazanmalıyız AB Bakanı Çavuşoğlu, "Önümüzdeki seçimleri güçlü bir şekilde kazanmalıyız. İçeriye de dışarıya da gerekli mesajı, gerekli dersi vereceğiz." dedi.
15:41
Çavuşoğlu: Seçimleri Güçlü Bir Şekilde Kazanmalıyız AB Bakanı Çavuşoğlu, "Önümüzdeki seçimleri güçlü bir şekilde kazanmalıyız. İçeriye de dışarıya da gerekli mesajı, gerekli dersi vereceğiz." dedi.
15:19
Bakan Çavuşoğlu Esnafı Ziyaret Etti Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, seçim çalışmalarını Antalya'nın Alanya ilçesinde sürdürüyor.
Bakan Çavuşoğlu Esnafı Ziyaret Etti
14:33
Bakan Çavuşoğlu'ndan Tape Yorumu: Bu İşlerin Çivisi Çıktı Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu Tape iddialarının seçimleri etkilemeyeceğini savunarak, "Artık bu işlerin çivisi çıktı.
Bakan Çavuşoğlu'ndan Tape Yorumu: Bu İşlerin Çivisi Çıktı
03:18
Çavuşoğlu: Biz Eğitime Çok Önem Veriyoruz Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde 2002 yılına kadar kurulan üniversite sayısı 70 civarındaydı." dedi.
Çavuşoğlu: Biz Eğitime Çok Önem Veriyoruz
01:47
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da Açıklaması "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde 2002 yılına kadar kurulan üniversite sayısı 70 civarındaydı.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da Açıklaması
17:51
Ak Parti Antalya Adayı Türel'in Açıklaması Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Türel, "Antalya'da son 5 senede 15 yıl kaybettik" dedi.
Ak Parti Antalya Adayı Türel'in Açıklaması
13:50
Çavuşoğlu: "Alanya Her Zaman Sivil Demokrasiden Yana Oldu" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Alanya'nın 30 Mart'ta vereceği bir cevap ve ders olacak.
Çavuşoğlu: 'Alanya Her Zaman Sivil Demokrasiden Yana Oldu'
21:19
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da Çavuşoğlu: "Artık Türkiye başkalarının önünde el pençe divan duran, IMF'den 1 milyar lira gelecek diye takla atan bir ülke değil"
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Antalya'da
17:07
Çavuşoğlu: "Erdoğan, Karadeniz'in Yiğidi" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye artık IMF'ye borç veriyor.
Çavuşoğlu: 'Erdoğan, Karadeniz'in Yiğidi'
17:05
AB Bakanı Çavuşoğlu Türkiye İnsani Yardımda Dünya 4'üncüsü Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yerel seçim çalışmaları yapan Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye artık IMF'ye (Uluslararası Para Fonu) borç veriyor.
AB Bakanı Çavuşoğlu Türkiye İnsani Yardımda Dünya 4'üncüsü
13:04
AB Bakanı Çavuşoğlu Taksicilerle Kahvaltı Yaptı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yerel seçim çalışmaları yapan Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, taksi şoförleriyle kahvaltı yaparak, otogardaki yazıhaneleri ziyaret etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Taksicilerle Kahvaltı Yaptı
12:20
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Turizmin önemini bilenlere oy vermek lazım. Antalya'ya 2002 yılında 3 milyon turist gelirken bugün sadece Alanya ilçesine 4 milyon turist geliyor" dedi.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu -
15:07
Yüzme Gençler Grup Müsabakaları Devam Ediyor. Alanya Belediyesi'nin ev sahipliği ile yapılan Yüzme Gençler (K-E) Grup müsabakaları Çarşamba günü Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzunda ikinci gününü tamamladı.
18:12
Alanya'da Engellilere Özel Minibüs Alanya'da engellilerin ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla alınan özel donanımlı minibüs, Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi'ne hibe edildi.
16:18
Türel: "Oy Avcılarına Verilecek Cevabın Yeri Sandıktır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Antalya'nın Alanya ilçesinde gazetecilerle bir araya geldi.
Türel: 'Oy Avcılarına Verilecek Cevabın Yeri Sandıktır'
15:19
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Türel: "Bizim işimiz uçuk vaatlerde değil Alanya'yı Antalya'yı uçurmakla ilgilidir.
17:27
Alodif Fuarı İkinci Kez Alanya'da Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 2'ncisi düzenlenen ALODİF 2014, ilçe protokolünün katılımıyla kapılarını açtı.
Alodif Fuarı İkinci Kez Alanya'da
17:08
Alodif 2014 Fuarı Başladı Fuarda otel, restoran donanımları gibi konularda faaliyet gösteren 74 firma, 54 stantta tanıtım yapacak.
Alodif 2014 Fuarı Başladı
16:00
Alanya Belediye Başkanına Ait Pastanede Çıkan Yangın, Tarihi Binayı Kül Etti Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, Belediye Başkanı AK Partili Hasan Sipahioğlu'na ait pastanenin bulunduğu 3 katlı tarihi bina, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
Alanya Belediye Başkanına Ait Pastanede Çıkan Yangın, Tarihi Binayı Kül Etti
12:57
Alanya Belediye Başkanına Ait Pastanede Çıkan Yangın, Tarihi Binayı Kül Etti Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, Belediye Başkanı AK Partili Hasan Sipahioğlu'na ait pastanenin bulunduğu 3 katlı tarihi bina, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
10:01
Tarihi Ev Alev Alev Yandı Antalya'nın Alanya ilçesi İskele bölgesi Kızıl Kule karşısında bulunan tarihi ev kül oldu.
Tarihi Ev Alev Alev Yandı
09:34
Tarihi Ev Yandı Antalya'nın Alanya ilçesi İskele bölgesi Kızıl Kule karşısında bulunan tarihi ev kül oldu.
Tarihi Ev Yandı
16:07
Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Açılış Seremonisi Gerçekleşti Alanya Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 24 Şubat Pazartesi günü Alanya Atatürk Spor Salonu'nda açılış seremonisini gerçekleştirdi.
12:15
AK Parti İl Başkanı Köse, "Vatandaş Rahat Nefes Alacak" AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Alanya’nın Okurcalar ve Avsallar beldelerinde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.
AK Parti İl Başkanı Köse, 'Vatandaş Rahat Nefes Alacak'
16:17
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, annesi Fatma Çavuşoğlu'nun ölümünün 2'nci yılı dolayısıyla Antalya'nın Alanya İlçesi'nde okutulan mevlide katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı
14:29
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Verilen Mevlit Yemeğine Katıldı Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmükakereci Mevlüt Çavuşoğlu, 2 yıl önce vefat eden annesi Fatma Çavuşoğlu için verilen mevlit yemeğine katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Verilen Mevlit Yemeğine Katıldı
14:28
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, annesi Fatma Çavuşoğlu'nun ölümünün 2'nci yılı dolayısıyla Antalya'nın Alanya İlçesi'nde okutulan mevlide katılarak dua etti.
AB Bakanı Çavuşoğlu Annesi İçin Okutulan Mevlide Katıldı
00:22
Bakan Davutoğlu: Türkiye Sadece Türkiye Değildir Dışişleri Bakanı Davutoğlu, "Türkiye'nin başarısıyla övünen, gurur duyan, kendisine ümit besleyen milyonlarca kitle, millet ve devlet var." dedi.
Bakan Davutoğlu: Türkiye Sadece Türkiye Değildir
23:48
Davutoğlu: Türkiye'nin Başarısıyla Övünen Onlarca Millet ve Devlet Var Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Antalya’nın Alanya ilçesine geldi.
Davutoğlu: Türkiye'nin Başarısıyla Övünen Onlarca Millet ve Devlet Var
22:53
Alanya'ya Bakan Çıkarması Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Eskiden Türkiye Cumhuriyeti pasaportu gördüklerinde başka türlü bakanlar şimdi saygıyla bakıyorlar.
Alanya'ya Bakan Çıkarması
22:36
Dışişleri Bakanı Davutoğlu: Türkiye Sadece Türkiye Değildir Dışişleri Bakanı Davutoğlu, "Türkiye'nin başarısıyla övünen, gurur duyan, kendisine ümit besleyen milyonlarca kitle, millet ve devlet var." dedi.
Dışişleri Bakanı Davutoğlu: Türkiye Sadece Türkiye Değildir
09:22
'Atatürk'ün Ortaya Koyduğu Hedefler, Geleceğimizi Çizdi' Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 79'uncu yıldönümü kutlandı.
22:18
Siyasi Partilerin Alanya'daki Meclis Üyesi Listesi Hazır Antalya'nın Alanya Belediye Başkanlığı için yarışan siyasi partiler ve adaylar, seçmenin karşısına çıkacakları meclis üyesi adaylarını hazırladı.
13:50
Atatürk'ün Alanya'ya Gelişinin 79. Yıl Dönümü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 79. yıl dönümü, çeşitli etkinliklerle kutlandı.
15:54
Rusya'nın Murmansk Kenti Alanya'nın 14.'ncü Kardeş Şehri Oldu Rusya’nın Murmansk kenti Alanya’nın 14.’ncü kardeş şehri oldu.
Rusya'nın Murmansk Kenti Alanya'nın 14.'ncü Kardeş Şehri Oldu
14:45
Alanya ile Murmansk Arasında İşbirliği Anlaşması Rusya'nın Murmansk Belediyesi ile Alanya Belediyesi arasında kültür, spor, eğitim, turizm alanlarında işbirliği anlaşması imzalandı.
17:23
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Alanya'da AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya ilçesinde çalışmaları süren devlet yatırımlarının inşaatlarını gezdi, esnafı ziyaret etti.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Alanya'da
17:13
Avrupa Birliği Bakanı Çavuşoğlu Alanya'da Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti’deki siyasetçilerin halktan kopmadığını belirterek, "Biz dağa çıkarız, köylüyle beraber oluruz, onun koyununun dilinden anlarız. Aynı şekilde Avrupa'nın da Amerika'nın da dilinden anlarız" dedi.
Avrupa Birliği Bakanı Çavuşoğlu Alanya'da
16:42
Bakan Çavuşoğlu: Koyunun da Avrupa'nın da Dilinden Anlarız Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizim siyasetçilerimizin hiçbirisi halktan kopuk değildir.
Bakan Çavuşoğlu: Koyunun da Avrupa'nın da Dilinden Anlarız
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:14:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN SİPAHİOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]