09:5100
SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Yıldız Haberleri


HASAN YILDIZ

Hasan YILDIZ, aslen Erzurumlu. 1974 senesinde Ankara'da mütevazı bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir yandan eğitimine devam eden Hasan Yıldız, bir yandan da iş hayatına atıldı. Eğitimini, iş tecrübeleriyle harmanladığı yıllarda pek çok alanda kendini gösteren YILDIZ; TRT ekranlarında... Devamı

   

  Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

  Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

  Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri- Muay Thai İcra Kurulu Başkanı Vekili Yıldız: "Başarı için sporcunun sadece eğitilmesi, iyi bir tekniğe sahip olması yeterli değil. Başarı için sporcunun sağlığının ve motivasyonun da yerinde olması gerekiyor" Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Antalya'da yapıldı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

  Muay Thai İcra Kurulu Başkanı Vekili Yıldız: "Başarı için sporcunun sadece eğitilmesi, iyi bir tekniğe sahip olması yeterli değil. Başarı için sporcunun sağlığının ve motivasyonun da yerinde olması gerekiyor" (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Balkan Şampiyonası Renkli Başladı

  3 gün sürecek Şampiyonada çocuklar bir taraftan yeteneklerini sergilerken, bir taraftan da kupaya alabilmek için ter dökecek. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 09:51:09. #1.13#