07:3900
SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Yıldız Haberleri


HASAN YILDIZ

Hasan YILDIZ, aslen Erzurumlu. 1974 senesinde Ankara'da mütevazı bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir yandan eğitimine devam eden Hasan Yıldız, bir yandan da iş hayatına atıldı. Eğitimini, iş tecrübeleriyle harmanladığı yıllarda pek çok alanda kendini gösteren YILDIZ; TRT ekranlarında... Devamı

   

  Tarihin Sıfır Noktası'Nı Keşfeden Profesör

  Tarihin Sıfır Noktası"Nı Keşfeden Profesör

  Alman Arkeoloji Enstitüsü'nde görevli 61 yaşındaki Prof. Dr. Schmidt'in tatil için bulunduğu Almanya'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmesi Göbeklitepe kazı çalışmalarının yürütüldüğü Şanlıurfa'da üzüntüyle karşılandı Göbeklitepe Ören Yeri Kazı Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cihat Kürkçüoğlu: (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başkanlardan Dev İftarların Mimarlarına Teşekkür

  Başkanlardan Dev İftarların Mimarlarına Teşekkür

  Balıkesir'de Belediye Başkanları her gün bin kişiye verilen iftarlarda yemek sorumluluğunu üstlenen Lokantacılar Odası'na gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kickbox Şampiyonu'ndan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret

  Kickbox'ta 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Hazar Vural, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kickbox Şampiyonundan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret

  Kickbox Şampiyonundan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret

  Kickbox'ta 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Hazar Vural, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti

  Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti

  Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Bölge ve İcra Komitesi Üyesi Mahmut Dalkır, Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kozan İşletme Fakültesi Dekanı ve Toroslar Federasyonu Danışma Üyesi Prof. Dr. Turgut Çürük, Toroslar Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Hayali Ketmez ile Beta Bölge Başkanı Hasan Yıldız, AOSB Başkanı Bekir Sütcü’yü makamında ziyaret ederek yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı kendisini (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Elazığ'da Düğününe 15 Gün Kala Trafik Kazasında Öldü

  Elazığ'da, 15 gün sonra dünyaevine girmeyi planlayan 25 yaşındaki Muhammed Ziriğ, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Hekimler Küçük H.B. İçin Seferber Oldu

  Hekimler Küçük H.B. İçin Seferber Oldu

  Batman'da ikamet eden ve diş ağrısı ile başlayan hastalık sonrası yüzü yanan küçük kız, hekimlerin yoğun çabasıyla sağlığına kavuştu. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Yarış Atının Bıçaklanarak Yaralandığı İddiası

  Yarış Atının Bıçaklanarak Yaralandığı İddiası

  Fatsa'da, at çiftliğine giren kişi ya da kişilerce, 30 bin lira değerindeki rahvan yarış atının bıçaklanarak yaralandığı öne sürüldü. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

  Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni

  Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni

  Yörükler, 12. Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleninde buluştu. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Balıkesirli Lokantacılar Çanakkale'de

  Balıkesirli Lokantacılar Çanakkale'de

  Balıkesir Lokantacılar Odası üyeleri Çanakkale'ye gezi düzenledi. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Türk Sporcular Muay Thai Dünya Şampiyonası'nda Tarih Yazdı

  Türk Sporcular Muay Thai Dünya Şampiyonası'nda Tarih Yazdı

  Uluslararası Muay Thai Federasyonu’nun Malezya'da düzenlediği Muay Thai 2014 Dünya Şampiyonası’na katılan Türk sporcular tarih yazdı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Türk Sporcular, Dünya Şampiyonası'nda Destan Yazdı

  Türk Sporcular, Dünya Şampiyonası'nda Destan Yazdı

  Türkiye’den Uluslararası Muaythai Federasyonu'nun Malezya'nın Langkawi adasında düzenlediği Muaythai 2014 Dünya Şampiyonası'na katılan Türk Sporcular şampiyonada destan yazdı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Uğur'a Anlamlı Tablo

  Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'a Avusturya'dan gelmiş Sawarovski taşlarından İstanbul'da el yapımı hazırlanan vav içine yazılı Bismillahirrahmanirrahim tablosu hediye etti. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Çankırı'da Kuraklık Uyarısı

  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yıldız: "Kurak bir sene yaşıyoruz. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kulu Doğal Hayatı Koruma Derneği Olağan Kongresi Yapıldı

  Kulu Doğal Hayatı Koruma Derneği Olağan Kongresi Yapıldı

  Konya’nın Kulu ilçesinde, Kulu Doğal Hayatı Koruma Derneği birinci olağan kongresini yaptı. (27 Nisan 2014 Pazar )

   

  Pamuk Geçidi Şehitleri İçin Mevlit

  Pamuk Geçidi Şehitleri İçin Mevlit

  18 Nisan 1992’de Iğdır-Doğubayazıt Karayolu Pamuk Geçidi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 4 astsubay ve bütün şehitler için Samsunlu Şehit Astsubay İlhan Hamlı'nın ailesi tarafından 22. mevlit okutuldu. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Muaythai Federasyonu'na Proje Ödülü

  Muaythai Federasyonu'na Proje Ödülü

  Uluslararası Spor Birliği tarafından Uluslararası Muaythai Federasyonu'na(IFMA) proje ödülü verildi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  TRT'nin Bilene Kazandıran Yarışması Kripteks'te, Anadolu'nun Köklü Üniversitelerinden Atatürk...

  TRT'nin Bilene Kazandıran Yarışması Kripteks'te, Anadolu'nun Köklü Üniversitelerinden Atatürk...

  Türkiye’nin üniversite gençliğine kazandıran yarışma programı Kripteks bu hafta heyecan dolu mücadele için Atatürk Üniversitesi’nin kapılarını araladı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Aladağlı Öğrencilere Lise Tanıtım Gezisi

  Aladağ Sinanpaşa Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) öğrencilerinin kendilerine uygun lise seçimi yapabilmelerini sağlamak amacıyla lise tanıtım gezisi düzenlendi. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Çankırı'da Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

  Çankırı'da Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

  Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, "Ülkemizin menfaati her şeyden önemlidir. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Lokantacılara İş Sağlığı ve Hijyen Eğitimi

  Lokantacılara İş Sağlığı ve Hijyen Eğitimi

  Balıkesir Lokantacılar Odası üyelerine "İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri" verildi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Isparta'da Seçim Sonuçları

  Isparta'da Seçim Sonuçları

  Isparta ve ilçelerine bağlı 9 belde belediye başkanlığından 6'sını AK Parti, 3'ünü ise MHP adayları kazandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Engelli okçuların hedefi milli forma -

  Tokat'ta okçuluğa ilgi duyan bedensel engelli 3 sporcu, haziran ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olarak milli takım kadrosuna girmeyi hedefliyor. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tokatlı Engelli Okçuların Hedefi Milli Forma

  Kentte okçulukla uğraşan bedensel engelli 3 sporcu, haziran ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olarak milli takım kadrosuna girmeyi hedefliyor Sporculardan Osman Avcı: "Hayatı 12'den vurduğum gibi hedefi 12'den vurmaya çalışacağım. Hedefim büyük. Türkiye birincisi olmak istiyorum" (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Sözleşmeli Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı Alımı Yerleştirme Sonuçları

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Fahrettin KAPA Şb.Md. e-posta :fkapa2@sgk.gov.tr –ftuna@sgk.gov.tr Telefon:(312) 207 84 28-29 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ PERSONEL YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSSP3 puan sırası esas alınarak yerleşmeye asıl ve yedek olarak hak (25 Mart 2014 Salı )

   

  Ormancılara İlk Hediye Muğla Ormanspor'dan

  Ormancılara İlk Hediye Muğla Ormanspor'dan

  Potanın Efeleri Kendi sahasında da 6 sayı farkla mağlup ettiği Kardemir Karabükspor'u kendi saha ve seyircisi önünde 94-76 mağlup etmeyi başardı. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mühendisler 'Jeoloji Gecesi'Nde Eğlendi

  Mühendisler "Jeoloji Gecesi"Nde Eğlendi

  TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar, başta deprem olmak üzere, heyelan, çığ/kaya düşmesi, su baskını gibi doğa olayları, bilinçsizce verilmiş yer seçimi kararları, mühendislik verilerinden yoksun imar planları, mühendislik hizmeti görmemiş düşük standartlardaki yapı üretimi ve denetimi süreci ile uygulanan rant politikaları sonucu insani, sosyal ve ekonomik yıkımlara dönüştüğünü söyledi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  'Yapılar Mühendis Elinden Geçerse, Depremler Afete Dönüşmez'

  "Yapılar Mühendis Elinden Geçerse, Depremler Afete Dönüşmez"

  Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Tatar, "Depremlerin afete dönüşmemesi için tüm yapıların mühendis elinden geçmesi şarttır." dedi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Kayseri Şeker'den, Çiftçiye Gübre ve Mazot Desteği

  Kayseri Şeker'den, Çiftçiye Gübre ve Mazot Desteği

  Kayseri Şeker Fabrikası, pancar çiftçisini desteklemek amacıyla mazot desteği ve gübre dağıtımına başladı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Banka Görevlileri, Vatandaşı 44 Bin Dolandırılmaktan Son Anda Kurtardı

  Banka Görevlileri, Vatandaşı 44 Bin Dolandırılmaktan Son Anda Kurtardı

  Samsun’da bir okulda hademe olarak görev yapan Hasan Yıldız, kendini savcı ve polis olarak tanıtan kişilere 44 bin lira kaptırmaktan, banka görevlilerinin dikkati sayesinde kurtuldu. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bayramiç'te Koyun Kuduz Çıktı, Köy Karantinaya Alındı

  Çanakkale Bayramiç'e bağlı Aşağışevik köyünde, sahibine saldıran koyunun kuduz olduğunun belirlenmesi üzerine köy 3 ay süreyle karantinaya alındı. (07 Mart 2014 Cuma )

   

  Köyde Kuduz Karantinası (2)

  Köyde Kuduz Karantinası (2)

  "aşağışevik KÖYÜ İÇİN İSE TAHLİL SONUÇLLARI BEKLENİYOR" Bayramiç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cahit Uydaş, köydeki kuduz vakasının kendilerine cumartesi günü bildirildiğini söyledi. (04 Mart 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 07:39:32. #1.12#