SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Yıldız Haberleri


HASAN YILDIZ

Hasan YILDIZ, aslen Erzurumlu. 1974 senesinde Ankara'da mütevazı bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir yandan eğitimine devam eden Hasan Yıldız, bir yandan da iş hayatına atıldı. Eğitimini, iş tecrübeleriyle harmanladığı yıllarda pek çok alanda kendini gösteren YILDIZ; TRT ekranlarında... Devamı

09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
14:01
Bilardo Finali Nefesleri Kesti Düzce Bilardo Spor Kulübü ve Joker Bilardo Spor Salonunda 10-16 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlenen 2015 yılı Düzce İl Birinciliği müsabakaları müthiş final maçıyla son buldu.
12:17
Murat Nehri Buz Tuttu Muş'ta kar yağışının ardından hava sıcaklığında yaşanan aşırı düşüş nedeniyle Murat Nehrinin büyük bölümü dondu.
Murat Nehri Buz Tuttu
11:07
Murat Nehri Buz Tuttu Muş'ta kar yağışının ardından hava sıcaklığında yaşanan aşırı düşüş nedeniyle Murat Nehri'nin büyük bölümü dondu.
Murat Nehri Buz Tuttu
16:41
Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri- Muay Thai İcra Kurulu Başkanı Vekili Yıldız: "Başarı için sporcunun sadece eğitilmesi, iyi bir tekniğe sahip olması yeterli değil. Başarı için sporcunun sağlığının ve motivasyonun da yerinde olması gerekiyor" Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Antalya'da yapıldı.
Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri
15:36
Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Muay Thai İcra Kurulu Başkanı Vekili Yıldız: "Başarı için sporcunun sadece eğitilmesi, iyi bir tekniğe sahip olması yeterli değil. Başarı için sporcunun sağlığının ve motivasyonun da yerinde olması gerekiyor"
09:59
Balkan Şampiyonası Renkli Başladı 3 gün sürecek Şampiyonada çocuklar bir taraftan yeteneklerini sergilerken, bir taraftan da kupaya alabilmek için ter dökecek.
09:56
Balkan Şampiyonası Renkli Başladı 3 gün sürecek Şampiyonada çocuklar bir taraftan yeteneklerini sergilerken, bir taraftan da kupaya alabilmek için ter dökecek.
Balkan Şampiyonası Renkli Başladı
17:53
Balkan Şampiyonası Renkli Başladı 4’üncü Balkan Açık Muay Thai Çocuklar Şampiyonası renkli bir açılış töreniyle başladı.
16:28
Torba Yasayla Hazine Arazilerinin Satışa Çıkarılması Tedirgin Etti Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde yaşayan vatandaşlar, satışa çıkarılan hazine arazilerinin tapularının kendilerine ucuz maliyetle verilmesini istiyor.
Torba Yasayla Hazine Arazilerinin Satışa Çıkarılması Tedirgin Etti
10:08
Yerin 150 Metre Altı Turizme Kazandırılacak Çankırı'daki Kaya Tuzu Mağarası'nın kafe, restoran, spor aktivite alanı, yürüyüş yolları ve tuz terapi odaları yapılarak turizme kazandırılması hedefleniyor.
19:00
Nazilli'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri Tüm yurtta olduğu gibi Nazilli’de de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.
Nazilli'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri
12:40
Kripteks Yarışma Programı Kto Karatay Üniversitesi'nde Anadolu’daki yolculuklarına tüm hızıyla devam eden renkli yarışma programı Kripteks, 28-29 Kasım 2014 tarihinde KTO Karatay Üniversitesi’ndeydi.Öğrenciler, TRT’nin beğeniyle izlenen programına büyük ilgi gösterdi.
Kripteks Yarışma Programı Kto Karatay Üniversitesi'nde
14:35
Hatay'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çocuk öldü, anne ve babası ise hastaneye kaldırıldı.
Hatay'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü
14:10
Hatay'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde sobadan çıkan karbonmonoksit gazından zehirlenen çocuk öldü, anne ve babası ise hastaneye kaldırıldı.
Hatay'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi
15:05
Çankırı'da Aile Sağlığı Merkezi Yenilenen Yüzüyle Hizmete Açıldı Çankırı'da hizmet veren Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi, yapılan yenileme çalışmalarının ardından hizmete açıldı.
Çankırı'da Aile Sağlığı Merkezi Yenilenen Yüzüyle Hizmete Açıldı
13:33
Kripteks Tekirdağ'ın Şifresini Arıyor TRT tarafından yeni yayınlanacak olan Kripteks yarışma programı çekimlerinin Tekirdağ ayağı gerçekleştirildi.
Kripteks Tekirdağ'ın Şifresini Arıyor
12:28
Muay Thai Euro Ligi'nde Erdoğan Avrupa Şampiyonu Burdur'un Bucak İlçesi'nde düzenlenen Muay Thai Euro Ligi Avrupa Şampiyonası'nda Türk sporcu Alperen Erdoğan, 66-68 kiloda Avrupa Şampiyonu oldu.
Muay Thai Euro Ligi'nde Erdoğan Avrupa Şampiyonu
10:57
Muay Thai Euro Ligi'nde Alperen Erdoğan Avrupa Şampiyonu Oldu Burdur’un Bucak ilçesinde Muay Thai Eura Ligi 66, 68 kilo arası Avrupa Şampiyonası yapıldı.
Muay Thai Euro Ligi'nde Alperen Erdoğan Avrupa Şampiyonu Oldu
16:40
Muay Thai Sporcuları Başkan Mutlu'yu Ziyaret Etti Burdur’un Bucak ilçesinde akşam yapılacak Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri öncesi şampiyonaya katılan sporcular, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu’yu makamında ziyaret ettiler.
Muay Thai Sporcuları Başkan Mutlu'yu Ziyaret Etti
16:32
Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finali Bucak İlçesinde Yapılacak Müsabakalar öncesi sporcular, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu'yu ziyaret etti.
Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finali Bucak İlçesinde Yapılacak
10:33
Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finalleri Muay Thai Euro Ligi 66 ile 68 kilo arası Avrupa finalleri yarın Burdur’un Bucak ilçesinde başlayacak.
Muay Thai Euro Ligi Avrupa Finalleri
09:55
Lokantaya Otomobil Girdi, Faciadan Dönüldü Balıkesir'de direksiyon hakimiyetini kaybeden bayan sürücü otomobiliyle lokantaya daldı.
Lokantaya Otomobil Girdi, Faciadan Dönüldü
09:41
Lokantaya Otomobil Girdi, Faciadan Dönüldü Balıkesir'de direksiyon hakimiyetini kaybeden bayan sürücü otomobiliyle lokantaya daldı.
Lokantaya Otomobil Girdi, Faciadan Dönüldü
21:03
DTSO Karpuz Üreticisine Hediyeleri Verildi Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, (DTSO) Karpuz Festivali'nde dereceye giren karpuz üreticilerine hediyelerini verdi.
DTSO Karpuz Üreticisine Hediyeleri Verildi
18:43
Dtso'dan Karpuz Festivali'nde Dereceye Giren Karpuz Üreticilerine Hediye Diyarbakır’da, 23-26 Eylül tarihleri arasında 3,’sü düzenlenen düzenlenen Diyarbakır Kültür ve Karpuz Festivali bünyesinde gerçekleştirilen yarışmada, sürme çeşidi dalında ödül alan karpuz üreticilerine Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) tarafından hediyeleri takdim edildi.
Dtso'dan Karpuz Festivali'nde Dereceye Giren Karpuz Üreticilerine Hediye
17:16
Muay Thai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes Kesti Karabük Üniversitesi’nin (KBÜ) ev sahipliğinde Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından düzenlenen Muay Thai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası M. Gökçen Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
Muay Thai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes Kesti
11:59
Muaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes Kesti Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından düzenlenen Muaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası ikinci kez Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde M. Gökçen Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
Muaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes Kesti
02:23
Türkiye Muaythai Süper Ligi - Türkiye Muaythai Federasyonu, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu ve Karabük Üniversitesi (KBÜ) işbirliğiyle düzenlenen Türkiye Muaythai Süper Ligi 3. Ayak müsabakaları Karabük'te yapıldı.
Türkiye Muaythai Süper Ligi -
01:31
Türkiye Muaythai Süper Ligi Süper Lig 3. Ayak müsabakaları Karabük'te yapıldı.
Türkiye Muaythai Süper Ligi
18:37
Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 Yaralı Kaza, bugün öğleden sonra Besni- Gaziantep karayolunun 10'uncu kilometresinde meydana geldi.
Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 Yaralı
18:05
Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 Yaralı Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde, sürücüsünün kontrolü kaybetmesiyle kayalıklara çarpan otomobilde bulunan aynı aileden 7 kişi yaralandı.
Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 Yaralı
14:10
Milas'ta Uluslararası Muay Thai Şampiyonası Düzenlendi Milas Konuk Savunma Sanatları Spor Kulübü’nün ikincisini düzenlediği Uluslararası Muay Thai Şampiyonası, Türkiye karmasının zaferiyle tamamlandı.
Milas'ta Uluslararası Muay Thai Şampiyonası Düzenlendi
09:56
Bursa'da Sahipsiz Kalan Mescit, Madde Bağımlılarının Mekanı Oldu Bursa'nın Osmangazi ilçesinde sahip çıkılmayan bir mescit, madde bağımlılarının meskeni haline geldi.
Bursa'da Sahipsiz Kalan Mescit, Madde Bağımlılarının Mekanı Oldu
13:53
TBMM'ye Gelen Uyuşturucu Bağımlısı Gençlerin Anneleri, Ölüm Orucu Tutacak Uyuşturucu bağımlısı anne ve babalar TBMM'ye gelip CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ile ortak basın toplantısı düzenledi.
TBMM'ye Gelen Uyuşturucu Bağımlısı Gençlerin Anneleri, Ölüm Orucu Tutacak
13:14
Gök: "Amatem'ler Torbacılardan Geçilmiyor" CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, madde bağımlısı çocukların ailelerinin sıkıntılarını gündeme getirerek, “AMATEM’ler torbacılardan geçilmiyor” dedi.
Gök: 'Amatem'ler Torbacılardan Geçilmiyor'
17:59
Engelli ve Yaşlılar Sandığa Koştu (4) Engelli VATANDAŞA ASANSÖR ENGELİ Mersin'in Anamur İlçesi'nin Ören Mahallesi'ndeki Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi'ne oy kullanmaya gelen 30 yaşındaki bedensel engelli Hasan Yıldız, asansör engeline takıldı.
Engelli ve Yaşlılar Sandığa Koştu (4)
12:56
Tarihin Sıfır Noktası"Nı Keşfeden Profesör Alman Arkeoloji Enstitüsü'nde görevli 61 yaşındaki Prof. Dr. Schmidt'in tatil için bulunduğu Almanya'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmesi Göbeklitepe kazı çalışmalarının yürütüldüğü Şanlıurfa'da üzüntüyle karşılandı Göbeklitepe Ören Yeri Kazı Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cihat Kürkçüoğlu:
Tarihin Sıfır Noktası'Nı Keşfeden Profesör
10:43
Başkanlardan Dev İftarların Mimarlarına Teşekkür Balıkesir'de Belediye Başkanları her gün bin kişiye verilen iftarlarda yemek sorumluluğunu üstlenen Lokantacılar Odası'na gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti.
Başkanlardan Dev İftarların Mimarlarına Teşekkür
09:17
Kickbox Şampiyonu'ndan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Kickbox'ta 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Hazar Vural, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti
12:00
Aksaray'da Minibüs Takla Attı: 7 Yaralı Aksaray'da kontrolden çıkıp takla atan minibüsteki 7 kişi yaralandı.
Aksaray'da Minibüs Takla Attı: 7 Yaralı
11:25
Minibüs Takla Attı: 7 Yaralı Aksaray'da kontrolden çıkıp takla atan minibüsteki 7 kişi yaralandı.
Minibüs Takla Attı: 7 Yaralı
06:25
Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Ankara'nın Nallıhan ilçesinde, otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
12:18
Kickbox Şampiyonundan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Kickbox'ta 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Hazar Vural, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti.
Kickbox Şampiyonundan Başkan Karaosmanoğlu'na Ziyaret
10:34
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Bölge ve İcra Komitesi Üyesi Mahmut Dalkır, Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kozan İşletme Fakültesi Dekanı ve Toroslar Federasyonu Danışma Üyesi Prof. Dr. Turgut Çürük, Toroslar Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Hayali Ketmez ile Beta Bölge Başkanı Hasan Yıldız, AOSB Başkanı Bekir Sütcü’yü makamında ziyaret ederek yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı kendisini
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti
10:10
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı
09:32
Elazığ'da Düğününe 15 Gün Kala Trafik Kazasında Öldü Elazığ'da, 15 gün sonra dünyaevine girmeyi planlayan 25 yaşındaki Muhammed Ziriğ, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.
16:31
Hekimler Küçük H.B. İçin Seferber Oldu Batman'da ikamet eden ve diş ağrısı ile başlayan hastalık sonrası yüzü yanan küçük kız, hekimlerin yoğun çabasıyla sağlığına kavuştu.
Hekimler Küçük H.B. İçin Seferber Oldu
22:13
Yarış Atının Bıçaklanarak Yaralandığı İddiası Fatsa'da, at çiftliğine giren kişi ya da kişilerce, 30 bin lira değerindeki rahvan yarış atının bıçaklanarak yaralandığı öne sürüldü.
Yarış Atının Bıçaklanarak Yaralandığı İddiası
10:19
Dilovası, Uzakdoğu Dövüş Sanatlarında Türkiye'yi Temsil Edecek Balkan Wushu Federasyonunun düzenlemiş olduğu, Geleneksel Modern Taolu Sanda ve QINGDA Şampiyonası 12-15 Haziranda Sakarya'da gerçekleşecek.
Dilovası, Uzakdoğu Dövüş Sanatlarında Türkiye'yi Temsil Edecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:19:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ
[Hata Bildir]