SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Yıldız Haberleri

 • 18:47Süre 1 Temmuz'da DoluyorSüre 1 Temmuz'da Doluyor1 Temmuz'dan itibaren az tehlikeli ve 50'den az çalışanı olan kamu, özel tüm işyerlerine iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi bulundurma zorunluluğu geliyor.
 • 14:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Polis Memurlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün Türkiye, terörle mücadelede bu kadar zorlanıyorsa bunda paralel yapının istihbarat ve terörle mücadelede birimlerimize verdiği zararın önemli payı vardır.
 • 13:49Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şırnak'a Video Konferansla BağlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 171. Yıldönümü" dolayısıyla Şırnak’ın İdil ilçesinde terörle mücadele eden özel harekat polislerine video konferansla bağlanarak son durum hakkında bilgi aldı.
 • 12:40Üretici Bilgisi Olmayan Islak Mendiller Sağlığınızdan Edebilir"Hijyen Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldız, farklı noktalardan temin edilen ıslak mendillerde yaptırdıkları kontroller sonucunda, üreticiye ait bilgiler içermeyen bazı ürünlerde sağlığa zararlı olabilecek bakteriler tespit edildiğini bildirdi.
 • 13:14Murat Nehri'nde Balık AvıMurat Nehri'nde Balık AvıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Murat nehrinden balık avlamaya çalışan balıkçılardan genel görüntüler Davut Yıldırak'ın açılması Balık satışı Hasan Yıldız'ın açıklaması Sal taşıması Murat Nehri'nde balık avı Muş'un Şenova beldesinde yaşayan vatandaşlar, havaların ısınmasıyla yüzeyindeki buz tabakası çözülen Murat Nehri'nde balık avına başladı.
 • 16:19Tuz Mağarası, İçine Yapılacak Tesislerle Turizme KazandırılacakTuz Mağarası, İçine Yapılacak Tesislerle Turizme KazandırılacakTuz Mağarası, içersine yapılacak tuz terapi merkezi, kafeteryalar, dekoratif tuz havuzu, mağara içi ahşap yürüyüş yolları gibi tesislerle turizme açılacak.
 • 10:08Balıkesir'de Aşçılara İş Sağlığı Semineri VerildiBalıkesir'de Aşçılara İş Sağlığı Semineri VerildiBalıkesir Aşçılar Esnaf Odası tarafından, üyelerine yönelik, "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" semineri düzenlendi.
 • 13:55Birecik'te Hdp ve Dbp Eş Başkanlarının da Aralarında Bulunduğu 5 Kişi TutuklandıŞanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde gözaltına alınan HDP İlçe Eş Başkanı Yusuf Yeşiltepe ve DBP İlçe Eş Başkanı Hasan Yıldız'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi, 'terör örgütü propagandası yapmak, gösteri ve yürüyüş kanuna muhalefet' suçlamasıyla tutuklandı.
 • 11:11Spora Destek Başarıyı GetirdiSpora Destek Başarıyı GetirdiDilovası Belediyesi Spor Okulu öğrencileri, Antalya’da düzenlenen Wushu şampiyonasında Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü elde etti.
 • 12:12Bakıma Muhtaç Çift Televizyon Hayaline KavuştuBakıma Muhtaç Çift Televizyon Hayaline KavuştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zennure Yıldız'ın televizyonu açması- Zennure Yıldız'ın kanalları değiştirmesi- Çiftin televizyonu izlemesi- Çiftin sevinçli olması ve teşekkür etmesi- Hasan Yıldız'ın konuşası- Zennure Yıldız'ın konuşması- Zennure Yıldız'ın eşine kumandayı kullanmasını göstermesi- Zennure Yıldız'ın türkü söylemesi Bakıma muhtaç çift televizyon hayaline kavuştu- Sivas'ta, geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen ve kimseleri olmayan 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çiftinin, televizyon hasreti bir hayırseverin yardımıyla son buldu- Zennure Yıldız: - "Hep, 'Bir televizyonumuz olsa da seyretsek iyi olur' diyorduk. Sonra bir hayırsever sesimizi duydu ve bize televizyon aldı" Sivas'ta, geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen ve kimseleri olmayan 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çiftinin, televizyon özlemi bir hayırseverin yardımıyla son buldu.
 • 14:07Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği TelevizyonBakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği TelevizyonGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" projesi kapsamında yaşlı çiftin evine yemek getirilmesi ve ev ihtiyaçlarının karşılanması, temizlik yapılması- Zennure ve Hasan Yıldız ile röportaj - Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ile röportaj - Hazırlanan yemeği çiftin yemesi Bakıma muhtaç yaşlı çiftin tek isteği televizyon- Sivas'ta yaşayan ve geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çifti, "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" adlı proje kapsamında sağlanan desteklerle hayata tutunuyor- Çocukları olmayan çift, hayırseverlerden yalnızlıklarını unutturacak bir televizyon istiyor- Zennure Yıldız: - "Kimsemiz yok, dışarı da çıkamıyoruz, sıkılıyoruz.
 • 18:41Diyarbakır'daki Polise SaldırıDiyarbakır'daki Polise SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hasar gören dükkanlardan genel görüntü ve detaylar- İş yeri hasar gören Ahmet Yıldırım ve Hasan Yıldız'ın açıklamaları Diyarbakır'daki polise saldırı- Bağlar ilçesinde teröristlerce polis merkezi önünde bekleyen TOMA'ya el yapımı patlayıcı atılması sonucu çevredeki bazı ev ve iş yerleri hasar gördü- Patlamanın etkisiyle çevredeki birçok ev ve işyerinin camları kırıldı- Esnaf Yıldırım: "Olaydan 10-15 dakika önce çıktık, eğer burada olsaydık can kaybı yaşanırdı" Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde, teröristlerce polis aracına el yapımı patlayıcı atılması sonucu meydana gelen patlamada çevredeki birçok ev ve iş yerinde hasar oluştu.
 • 10:39Yönetmen Yıldız, Katıldığı Programda 'Kadına Şiddete Hayır' Pankartı AçtıYönetmen Yıldız, Katıldığı Programda 'Kadına Şiddete Hayır' Pankartı AçtıRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde ‘Kariyer Sohbetleri’ programında öğrencilerle bir araya gelen Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız konuşmasının bir bölümünde ‘Kadına Şiddete Hayır’ pankartı açtı.
 • 17:41Uluslararası Edirne Film FestivaliUluslararası Edirne Film FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oyunculardan detaylar- Oyuncu Ali Güney ile röportaj- Oyuncu Oktay Yavuz ile röportaj - Yeşilçam filmlerinin vazgeçilmez karakter oyuncuları Edirne Valisi Şahin'i ziyaret etti Uluslararası Edirne Film Festivali kapsamında kentte bulunan Yeşilçam'ın emektar oyuncuları, Vali Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
 • 13:32Yeşilçam'ın Emektarlarından Edirne'ye Buruk VedaYeşilçam'ın Emektarlarından Edirne'ye Buruk VedaEdirne Uluslararası Film Festivali için bir hafta önce Edirne’ye gelen Yeşilçam’ın emektar oyuncuları, Edirne’den buruk ayrıldı.
 • 15:36Emlektar Oyuncular, Dizilerde Rol BekliyorEmlektar Oyuncular, Dizilerde Rol BekliyorEdirne'de düzenlenen Uluslararası Film Festivali için gelen Yeşilçam'ın emektar karakter oyuncuları; Ali Güney, Hasan Yıldız, Çetin Başaran, Nusret Özkaya, Necdet Toker televizyon dizilerinde kendilerine rol verilmemesinden yakındı.
 • 12:52Yeşilçam'ın Emekçileri Yeşilçam'ın Emekçileri "Vefa" BekliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Güney ile röportaj- Hasan Yıldız ile röportaj Yeşilçam'ın sinema emektarı oyuncuları yeni projelerde yer alamamaktan yakınarak vefa beklediklerini belirtiyor.
 • 12:04Yeşilçam'ın Emekçileri "Vefa" BekliyorYeşilçam'ın sinema emektarı oyuncuları, yeni projelerde yer alamamaktan yakınarak vefa beklediklerini belirtiyor.
 • 16:37Yönetmen Hasan Yıldız Adana'da Üniversite Öğrencileriyle BuluştuYönetmen Hasan Yıldız Adana'da Üniversite Öğrencileriyle BuluştuYapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde (BTÜ), 'Kariyer Sohbetleri' kapsamında öğrencilerle buluştu.
 • 15:11Ek Bilgiyle Yeniden) Sarıyer'de Trafik Kazası: 2 ÖlüSarıyer Büyükdere Caddesi üzerinde kontrolden çıkan lüks otomobil, önünde ilerleyen kamyona arkadan çarptı.
 • 16:56Kızılay, Çarşamba'da 3 Gün Kan ToplayacakKızılay, Çarşamba'da 3 Gün Kan ToplayacakKızılay Samsun Şube Başkanlığı, Çarşamba ilçesinde 3 gün sürecek Kan Bağışı kampanyasına başladı.
 • 10:437. İstiklal Yolu Yürüyüşü' Etkinliği İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi7. İstiklal Yolu Yürüyüşü' Etkinliği İstişare Toplantısı GerçekleştirildiKurtuluş Savaşı’nda silahların cepheye ulaştırıldığı yolun canlandırılması amacıyla Çankırı’da geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7.'sinin gerçekleştireceği ‘İstiklal Yolu Yürüyüşü’ istişare toplantısı Vali Vahdettin Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 13:15Kapaklı'daki Samsunlular, Piknikte Bir Araya GeldiKapaklı'daki Samsunlular, Piknikte Bir Araya GeldiTekirdağ'a bağlı Kapaklı ilçesinde yaşayan Samsunlular, Kazak Gölü'nde düzenlenen 12. Piknik Şöleni'nde bir araya geldi.
 • 14:46Adliye Önünde İzinsiz Gösteri DavasıHasan Ferit Gedik'in ölümüne ilişkin görülen dava sırasında, adliye bahçesinde oturma eylemi yaptıkları gerekçesiyle haklarında 8'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 15 kişinin yargılanmasına başlandı.
 • 16:20Gökten Kaya YağdıGökten Kaya YağdıTokat Kalesi’nden iki evin üzerinde kaya parçası düşmesi sonucu meydana gelen doğal afet maddi hasarla atlatıldı.
 • 10:30Ekranların Yeni Fenomeni KripteksEkranların Yeni Fenomeni KripteksSon dönemin başarılı yapımcılarından Hasan Yıldız’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği yarışma programı Kripteks, gençliğin yeni fenomeni oldu.
 • 15:35Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu Kararları Protokole BağlandıOrman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu Kararları Protokole BağlandıOrman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu tarafından alınan kararlar, Valilik Brifing Salonu’nda düzenlenen toplantıda protokole bağlandı.
 • 23:13Altınordu '23 Nisan Çocuk Şenliği' Renkli Görüntülere Sahne OlduAltınordu '23 Nisan Çocuk Şenliği' Renkli Görüntülere Sahne OlduAltınordu '23 Nisan Çocuk Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu Altınordu Futbol Okulları tarafından organize edilen '23 Nisan Çocuk Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:37Vali Özcan: Köydes Programı Vali ve Kaymakamlara Güç VerdiVali Özcan: Köydes Programı Vali ve Kaymakamlara Güç Verdiİller Bankası tarafından hibe edilerek İl Özel İdaresi’ne tahsis edilen 5 adet çöp toplama aracının İlçe Köylere Hizmet Götürme Birlikleri’ne teslimi ve İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Müdürlüğü sezon açılışı için Köye Yönelik Hizmetler Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi.
 • 18:06Yönetmen Yıldız: "Gençlik İçinde Büyük Bir Cevher Barındırıyor"Üniversitelerde gerçekleştirdiği kariyer sohbetlerinde 125 bin gence ulaşan yapımcı ve yönetmen Hasan Yıldız, “Gençlik içinde büyük bir cevher barındırıyor, ancak bunu ortaya çıkaracak özgüven eksik” dedi.
 • 19:00Kavşakta Kaza: 2 Polis YaralandıKavşakta Kaza: 2 Polis YaralandıAydın'da, kavşakta otomobilin çarptığı ekip otosundaki Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli sivil polisler Yılmaz Kurt (38) ve Hasan Yıldız (39) yaralandı.
 • 18:55Aydın'da Trafik Kazası: İki Polis YaralıAydın'da Trafik Kazası: İki Polis YaralıAydın cezaevine mahkum getiren Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli sivil polislerin kullandığı otomobile başka bir otomobil çarptı.
 • 12:17Murat Nehri Buz TuttuMurat Nehri Buz TuttuMuş'ta kar yağışının ardından hava sıcaklığında yaşanan aşırı düşüş nedeniyle Murat Nehrinin büyük bölümü dondu.
 • 11:07Murat Nehri Buz TuttuMurat Nehri Buz TuttuMuş'ta kar yağışının ardından hava sıcaklığında yaşanan aşırı düşüş nedeniyle Murat Nehri'nin büyük bölümü dondu.
 • 14:40Hemşehrisi Acun Ilıcalı'ya Rakip OlduHemşehrisi Acun Ilıcalı'ya Rakip OlduYapımcı ve yönetmen koltuğunda Hasan Yıldız’ın oturduğu Kripteks yarışması izleyicilerden yoğun ilgi görüyor.
 • 16:41Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim SemineriMuay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim SemineriMuay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri- Muay Thai İcra Kurulu Başkanı Vekili Yıldız: "Başarı için sporcunun sadece eğitilmesi, iyi bir tekniğe sahip olması yeterli değil. Başarı için sporcunun sağlığının ve motivasyonun da yerinde olması gerekiyor" Muay Thai Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Antalya'da yapıldı.
 • 09:59Balkan Şampiyonası Renkli Başladı3 gün sürecek Şampiyonada çocuklar bir taraftan yeteneklerini sergilerken, bir taraftan da kupaya alabilmek için ter dökecek.
 • 09:56Balkan Şampiyonası Renkli BaşladıBalkan Şampiyonası Renkli Başladı3 gün sürecek Şampiyonada çocuklar bir taraftan yeteneklerini sergilerken, bir taraftan da kupaya alabilmek için ter dökecek.
 • 11:50Malatya'daki Engelliler Zehirsiz Ayakkabı Üretmeye TalipMalatya'daki Engelliler Zehirsiz Ayakkabı Üretmeye TalipMalatya'daki ayakkabı üretim atölyesinde kurs gören engelliler, ürettikleri sağlıklı ayakkabıları Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelere de satmak istiyor.
 • 14:10Hatay'da Karbonmonoksit ZehirlenmesiHatay'da Karbonmonoksit ZehirlenmesiHatay'ın Reyhanlı ilçesinde sobadan çıkan karbonmonoksit gazından zehirlenen çocuk öldü, anne ve babası ise hastaneye kaldırıldı.
 • 11:59Muaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes KestiMuaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası Nefes KestiTürkiye Muaythai Federasyonu tarafından düzenlenen Muaythai Süper Lig 3. Ayak Turnuvası ikinci kez Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde M. Gökçen Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
 • 02:23Türkiye Muaythai Süper Ligi -Türkiye Muaythai Süper Ligi -Türkiye Muaythai Federasyonu, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu ve Karabük Üniversitesi (KBÜ) işbirliğiyle düzenlenen Türkiye Muaythai Süper Ligi 3. Ayak müsabakaları Karabük'te yapıldı.
 • 18:37Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 YaralıBesni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 YaralıKaza, bugün öğleden sonra Besni- Gaziantep karayolunun 10'uncu kilometresinde meydana geldi.
 • 18:05Besni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 YaralıBesni'de Otomobil Kayalıklara Çarptı: 7 YaralıAdıyaman'ın Besni İlçesi'nde, sürücüsünün kontrolü kaybetmesiyle kayalıklara çarpan otomobilde bulunan aynı aileden 7 kişi yaralandı.
 • 17:59Engelli ve Yaşlılar Sandığa Koştu (4)Engelli ve Yaşlılar Sandığa Koştu (4)Engelli VATANDAŞA ASANSÖR ENGELİ Mersin'in Anamur İlçesi'nin Ören Mahallesi'ndeki Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi'ne oy kullanmaya gelen 30 yaşındaki bedensel engelli Hasan Yıldız, asansör engeline takıldı.
 • 09:17Kickbox Şampiyonu'ndan Başkan Karaosmanoğlu'na ZiyaretKickbox'ta 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Hazar Vural, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti
 • 15:02Tren Kazasının Ardından Mahalleli Tren Yolunu KapattıTren Kazasının Ardından Mahalleli Tren Yolunu KapattıKonya'da dün yolcu treninin hemzemin geçitte otomobile çarpması sonucu 2 kişinin öldüğü kazanın ardından mahalleli, önlem alınmasını istedi.
 • 14:18Şampiyon KardeşlerLokantacılar Odası'nın düzenlediği futbol turnuvası sonuçlandı. Şampiyon Kardeşler Aile Lokantası oldu.
 • 14:092 Kişinin Öldüğü Tren Kazasının Ardından Mahalleli Tren Yolunu KapattıKonya'da dün yolcu treninin hemzemin geçitte otomobile çarpması sonucu 2 kişinin öldüğü kazaya tepki gösteren mahalleli, bugün tren yolunu kapatıp, hemzemin geçitte önlem alınmasını istedi.
 • 14:01Konya'da 2 Kişinin Öldüğü Hemzemin Geçitte EylemKonya'da 2 Kişinin Öldüğü Hemzemin Geçitte EylemKonya’da yolcu treninin otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine hemzemin geçitte toplanan vatandaşlar önlem alınması için eylem yaptı.