SON DAKİKA HASAN YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Hasan Yıldız Haberleri

 • 24 Ekim 2016 15:44Seydişehir'den Beyşehir'e Bisiklet TuruSeydişehirli bisiklet tutkunları, Beyşehir'e bisiklet turu düzenledi.
 • 14 Ağustos 2016 09:30Genç Yönetmenin Gençliğe ArmağanıGenç Yönetmenin Gençliğe ArmağanıTürkiye’nin dört bir yanındaki üniversite ve öğrenci yurtlarında gerçekleştirdiği “Kariyer Sohbetleri” ile tanınan Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız’ın “Gençliğe armağanım” dediği ilk kitabı “Gelecek Henüz Avuçlarınızda” çıktı.
 • 09 Ağustos 2016 09:27Develi Halkı Gündüz İşinde Gece Demokrasi Nöbetinde 25.GünDeveli Halkı Gündüz İşinde Gece Demokrasi Nöbetinde 25.GünDeveli Halkı, Cumhurbaşkanı ve Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine devam ettirdiği "Darbeye Karşı Tek Yürek" vatan nöbetini Cumhuriyet Meydanında devam ettiriyor.
 • 23 Haziran 2016 18:47Süre 1 Temmuz'da DoluyorSüre 1 Temmuz'da Doluyor1 Temmuz'dan itibaren az tehlikeli ve 50'den az çalışanı olan kamu, özel tüm işyerlerine iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi bulundurma zorunluluğu geliyor.
 • 07 Nisan 2016 14:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Polis Memurlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün Türkiye, terörle mücadelede bu kadar zorlanıyorsa bunda paralel yapının istihbarat ve terörle mücadelede birimlerimize verdiği zararın önemli payı vardır.
 • 07 Nisan 2016 13:49Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şırnak'a Video Konferansla BağlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 171. Yıldönümü" dolayısıyla Şırnak’ın İdil ilçesinde terörle mücadele eden özel harekat polislerine video konferansla bağlanarak son durum hakkında bilgi aldı.
 • 07 Nisan 2016 12:40Üretici Bilgisi Olmayan Islak Mendiller Sağlığınızdan Edebilir"Hijyen Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldız, farklı noktalardan temin edilen ıslak mendillerde yaptırdıkları kontroller sonucunda, üreticiye ait bilgiler içermeyen bazı ürünlerde sağlığa zararlı olabilecek bakteriler tespit edildiğini bildirdi.
 • 29 Şubat 2016 13:14Murat Nehri'nde Balık AvıMurat Nehri'nde Balık AvıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Murat nehrinden balık avlamaya çalışan balıkçılardan genel görüntüler Davut Yıldırak'ın açılması Balık satışı Hasan Yıldız'ın açıklaması Sal taşıması Murat Nehri'nde balık avı Muş'un Şenova beldesinde yaşayan vatandaşlar, havaların ısınmasıyla yüzeyindeki buz tabakası çözülen Murat Nehri'nde balık avına başladı.
 • 27 Ocak 2016 16:19Tuz Mağarası, İçine Yapılacak Tesislerle Turizme KazandırılacakTuz Mağarası, İçine Yapılacak Tesislerle Turizme KazandırılacakTuz Mağarası, içersine yapılacak tuz terapi merkezi, kafeteryalar, dekoratif tuz havuzu, mağara içi ahşap yürüyüş yolları gibi tesislerle turizme açılacak.
 • 13 Ocak 2016 10:08Balıkesir'de Aşçılara İş Sağlığı Semineri VerildiBalıkesir'de Aşçılara İş Sağlığı Semineri VerildiBalıkesir Aşçılar Esnaf Odası tarafından, üyelerine yönelik, "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" semineri düzenlendi.
 • 10 Ocak 2016 13:55Birecik'te Hdp ve Dbp Eş Başkanlarının da Aralarında Bulunduğu 5 Kişi TutuklandıŞanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde gözaltına alınan HDP İlçe Eş Başkanı Yusuf Yeşiltepe ve DBP İlçe Eş Başkanı Hasan Yıldız'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi, 'terör örgütü propagandası yapmak, gösteri ve yürüyüş kanuna muhalefet' suçlamasıyla tutuklandı.
 • 30 Aralık 2015 11:11Spora Destek Başarıyı GetirdiSpora Destek Başarıyı GetirdiDilovası Belediyesi Spor Okulu öğrencileri, Antalya’da düzenlenen Wushu şampiyonasında Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü elde etti.
 • 27 Aralık 2015 12:12Bakıma Muhtaç Çift Televizyon Hayaline KavuştuBakıma Muhtaç Çift Televizyon Hayaline KavuştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zennure Yıldız'ın televizyonu açması- Zennure Yıldız'ın kanalları değiştirmesi- Çiftin televizyonu izlemesi- Çiftin sevinçli olması ve teşekkür etmesi- Hasan Yıldız'ın konuşası- Zennure Yıldız'ın konuşması- Zennure Yıldız'ın eşine kumandayı kullanmasını göstermesi- Zennure Yıldız'ın türkü söylemesi Bakıma muhtaç çift televizyon hayaline kavuştu- Sivas'ta, geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen ve kimseleri olmayan 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çiftinin, televizyon hasreti bir hayırseverin yardımıyla son buldu- Zennure Yıldız: - "Hep, 'Bir televizyonumuz olsa da seyretsek iyi olur' diyorduk. Sonra bir hayırsever sesimizi duydu ve bize televizyon aldı" Sivas'ta, geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen ve kimseleri olmayan 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çiftinin, televizyon özlemi bir hayırseverin yardımıyla son buldu.
 • 20 Aralık 2015 14:07Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği TelevizyonBakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği TelevizyonGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" projesi kapsamında yaşlı çiftin evine yemek getirilmesi ve ev ihtiyaçlarının karşılanması, temizlik yapılması- Zennure ve Hasan Yıldız ile röportaj - Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ile röportaj - Hazırlanan yemeği çiftin yemesi Bakıma muhtaç yaşlı çiftin tek isteği televizyon- Sivas'ta yaşayan ve geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çifti, "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" adlı proje kapsamında sağlanan desteklerle hayata tutunuyor- Çocukları olmayan çift, hayırseverlerden yalnızlıklarını unutturacak bir televizyon istiyor- Zennure Yıldız: - "Kimsemiz yok, dışarı da çıkamıyoruz, sıkılıyoruz.
 • 17 Aralık 2015 18:41Diyarbakır'daki Polise SaldırıDiyarbakır'daki Polise SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hasar gören dükkanlardan genel görüntü ve detaylar- İş yeri hasar gören Ahmet Yıldırım ve Hasan Yıldız'ın açıklamaları Diyarbakır'daki polise saldırı- Bağlar ilçesinde teröristlerce polis merkezi önünde bekleyen TOMA'ya el yapımı patlayıcı atılması sonucu çevredeki bazı ev ve iş yerleri hasar gördü- Patlamanın etkisiyle çevredeki birçok ev ve işyerinin camları kırıldı- Esnaf Yıldırım: "Olaydan 10-15 dakika önce çıktık, eğer burada olsaydık can kaybı yaşanırdı" Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde, teröristlerce polis aracına el yapımı patlayıcı atılması sonucu meydana gelen patlamada çevredeki birçok ev ve iş yerinde hasar oluştu.
 • 12 Aralık 2015 10:39Yönetmen Yıldız, Katıldığı Programda 'Kadına Şiddete Hayır' Pankartı AçtıYönetmen Yıldız, Katıldığı Programda 'Kadına Şiddete Hayır' Pankartı AçtıRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde ‘Kariyer Sohbetleri’ programında öğrencilerle bir araya gelen Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız konuşmasının bir bölümünde ‘Kadına Şiddete Hayır’ pankartı açtı.
 • 27 Kasım 2015 17:41Uluslararası Edirne Film FestivaliUluslararası Edirne Film FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oyunculardan detaylar- Oyuncu Ali Güney ile röportaj- Oyuncu Oktay Yavuz ile röportaj - Yeşilçam filmlerinin vazgeçilmez karakter oyuncuları Edirne Valisi Şahin'i ziyaret etti Uluslararası Edirne Film Festivali kapsamında kentte bulunan Yeşilçam'ın emektar oyuncuları, Vali Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
 • 27 Kasım 2015 13:32Yeşilçam'ın Emektarlarından Edirne'ye Buruk VedaYeşilçam'ın Emektarlarından Edirne'ye Buruk VedaEdirne Uluslararası Film Festivali için bir hafta önce Edirne’ye gelen Yeşilçam’ın emektar oyuncuları, Edirne’den buruk ayrıldı.
 • 24 Kasım 2015 15:36Emlektar Oyuncular, Dizilerde Rol BekliyorEmlektar Oyuncular, Dizilerde Rol BekliyorEdirne'de düzenlenen Uluslararası Film Festivali için gelen Yeşilçam'ın emektar karakter oyuncuları; Ali Güney, Hasan Yıldız, Çetin Başaran, Nusret Özkaya, Necdet Toker televizyon dizilerinde kendilerine rol verilmemesinden yakındı.
 • 24 Kasım 2015 12:52Yeşilçam'ın Emekçileri Yeşilçam'ın Emekçileri "Vefa" BekliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Güney ile röportaj- Hasan Yıldız ile röportaj Yeşilçam'ın sinema emektarı oyuncuları yeni projelerde yer alamamaktan yakınarak vefa beklediklerini belirtiyor.
 • 24 Kasım 2015 12:04Yeşilçam'ın Emekçileri "Vefa" BekliyorYeşilçam'ın sinema emektarı oyuncuları, yeni projelerde yer alamamaktan yakınarak vefa beklediklerini belirtiyor.
 • 26 Ekim 2015 16:37Yönetmen Hasan Yıldız Adana'da Üniversite Öğrencileriyle BuluştuYönetmen Hasan Yıldız Adana'da Üniversite Öğrencileriyle BuluştuYapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde (BTÜ), 'Kariyer Sohbetleri' kapsamında öğrencilerle buluştu.
 • 14 Ekim 2015 15:11Ek Bilgiyle Yeniden) Sarıyer'de Trafik Kazası: 2 ÖlüSarıyer Büyükdere Caddesi üzerinde kontrolden çıkan lüks otomobil, önünde ilerleyen kamyona arkadan çarptı.
 • 09 Ekim 2015 16:56Kızılay, Çarşamba'da 3 Gün Kan ToplayacakKızılay, Çarşamba'da 3 Gün Kan ToplayacakKızılay Samsun Şube Başkanlığı, Çarşamba ilçesinde 3 gün sürecek Kan Bağışı kampanyasına başladı.
 • 17 Eylül 2015 10:437. İstiklal Yolu Yürüyüşü' Etkinliği İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi7. İstiklal Yolu Yürüyüşü' Etkinliği İstişare Toplantısı GerçekleştirildiKurtuluş Savaşı’nda silahların cepheye ulaştırıldığı yolun canlandırılması amacıyla Çankırı’da geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7.'sinin gerçekleştireceği ‘İstiklal Yolu Yürüyüşü’ istişare toplantısı Vali Vahdettin Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.