SON DAKİKA HAŞİM İŞCAN HABERLERİ

Son Dakika Haşim İşcan Haberleri

11:39
Ödüllü Soprano Büyükedes "La Boheme" İçin Antalya'da Donizetti Klasik Müzik Ödülleri'nde 2014 yılının en iyi kadın opera sanatçısı seçilen Simge Büyükedes, Puccini'nin başyapıtı "La Boheme" operasında "Mimi" rolünü canlandıracak.
11:29
Antalya Devlet Opera'nın İki Eseri Son Kez Sahnelenecek Antalya Devlet Opera ve Balesi, "Kelebekleri öldürmeyin" ve "Çeşmebaşı" modern balelerini bu sezon son kez sanatseverlerle buluşturacak.
Antalya Devlet Opera'nın İki Eseri Son Kez Sahnelenecek
14:55
ANTDOB'dan Oda Müziği ve Missa Brevis Konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi, Oda Müziği ve Missa Brevis konseri verecek.
11:17
Antdob'dan "Oda Müziği-Mıssa Brevıs" Konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi, J.S.Bach, Pachelbel, A. Corelli, J. Haydn, A. Salieri ve W.A.Mozart’ın eserlerinden oluşan “Oda Müziği-Missa Brevis” konserini Antalyalılarla buluşturacak.
Antdob'dan 'Oda Müziği-Mıssa Brevıs' Konseri
11:48
Osmangazi Artık Daha Estetik Osmangazi'nin Fiziki Görüntüsü Değişiyor
10:23
Antdob'ta Muhteşem Bir Prömiyer Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin sahnelediği tek perdelik “Kelebekleri Öldürmeyin” modern balesi prömiyer gecesinde seyircilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Antdob'ta Muhteşem Bir Prömiyer
21:32
Antalya'da Kelebekleri Öldürmeyin ve Çeşmebaşı Baleleri Sahnelendi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından hazırlanan "Kelebekleri öldürmeyin" ile "Çeşmebaşı" balelerinin prömiyerleri yapıldı.
Antalya'da Kelebekleri Öldürmeyin ve Çeşmebaşı Baleleri Sahnelendi
18:00
Antalya, Davos Zirvesinde Antalya, Davos zirvesinde ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, dünyanın en büyük patronlarının, CEO'larının ve siyasi liderlerinin geldiği Davos'a kabul edilen ilk belediye başkanı olduğunu belirterek, 'Yeni bir sloganımız var, 'Visit Antalya' diyorduk, şimdi 'Invest Antalya.' 'Antalya'yı ziyaret et'ten 'Antalya'ya yatırım yap'a gelir bir slogan" diye konuştu.
Antalya, Davos Zirvesinde
23:20
Antalya'da Vahşi Batı Oyununun Prömiyeri Antalya Devlet Tiyatrosu, "Vahşi Batı" oyununun prömiyerini gerçekleştirdi.
Antalya'da Vahşi Batı Oyununun Prömiyeri
22:41
Vahşi Batı Oyununun Prömiyeri Yapıldı Antalya Devlet Tiyatrosu, "Vahşi Batı" oyununun prömiyerini gerçekleştirdi.
Vahşi Batı Oyununun Prömiyeri Yapıldı
22:04
Antalya Devlet Opera ve Balesi'nden Yeni Yıl Konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) sanatçıları, sanatseverler için özel piyanolu yeni yıl konseri verdi.
23:13
Antalya'da Bir Daha Çal Sam Oyunu Sahnelendi Antalya Devlet Tiyatrosu, "Bir Daha Çal Sam" oyununu sanatseverlerin beğenisine sundu.
Antalya'da Bir Daha Çal Sam Oyunu Sahnelendi
21:37
Bir Daha Çal Sam" Oyunu Sahnelendi Tiyatro severlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunda, yaşamın insanlara yüklediği zorluklar komedi dilinde anlatıldı.
10:20
ADT, Aralık Ayını "Bir Daha Çal Sam" Adlı Oyunla Kapatıyor Komedi türü "Fare" adlı oyunla haftayı kapatacak olan Antalya Devlet Tiyatrosu, yine komedi türündeki "Bir Daha Çal Sam" adlı oyunuyla ise aralık ayını kapatıyor.
ADT, Aralık Ayını 'Bir Daha Çal Sam' Adlı Oyunla Kapatıyor
22:35
Antalya'da "Şeb-i Arus" Konseri Antalya'da Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında "Şeb i Arus" konseri verildi.
22:20
ANTDOB, La Traviata Operasını Son Kez Sahneledi Antalya Devlet Opera ve Balesi Verdi'nin "La Traviata" eserini son kez sahneledi.
13:33
DT 3 Yeni Oyunu Seyirci Karşısına Çıkaracak Ankara'dan İstanbul'a, İzmir'den Van'a, Antalya'dan Trabzon'a DT'nin tüm sahnelerinde perdeler bu hafta yine kapalı gişe oyunlara açılacak.
DT 3 Yeni Oyunu Seyirci Karşısına Çıkaracak
13:39
Muratpaşa'da Ağaç Dalları ve Bahçe Atıkları Günlere Göre Toplanıyor Antalya Muratpaşa Belediyesi, bahçe atıkları ve ağaç dallarını takvime bağlı topluyor.
09:53
Muratpaşa Belediyesinden Mahallelerde Temizlik Muratpaşa Belediyesi, mahallelerde bahçe ve ağaç dalları gibi atıkları, takvime bağlı olarak topluyor.
Muratpaşa Belediyesinden Mahallelerde Temizlik
23:02
Paris'te Bir Gece Operetinin Prömiyeri Yapıldı Antalya Devlet Opera ve Balesi, Paris'te Bir Gece operetinin ilk gösterimini gerçekleştirdi.
Paris'te Bir Gece Operetinin Prömiyeri Yapıldı
22:40
Antalya'da "Paris'te Bir Gece" Operetinin Prömiyeri Yapıldı Eserin, Antalya Devlet Opera ve Balesi'nce gerçekleştirilen ilk gösterimi ilgi gördü.
21:59
Herkül Operası Antalya'da Sahnelendi ANTDOB, Alman besteci Handel'in "Herkül" isimli operasını sanatseverlerle buluşturdu.
09:43
Adt "Fare"Nin Prömiyerini Yapacak Justine Del Corte'nin yazdığı, Barış Eren'in rejisörlüğünü üstlendiği "Fare" oyunu, 26 Kasım'da sanatseverlerle buluşacak.
13:36
Herkül Operası Antalya'da Sahnelenecek ANTDOB, Alman besteci Handel'in Herkül isimli operasını bu sezon ilk kez sahneye koyacak.
Herkül Operası Antalya'da Sahnelenecek
21:11
15. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Festival kapsamında ANTDOB sanatçıları, İtalyan bestecilerin ünlü yapıtlarını seslendirdi.
23:39
Antalya'da İtalyan Bestecileri Konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarının gerçekleştirdiği İtalyan Bestecileri Konseri büyük ilgi gördü.
Antalya'da İtalyan Bestecileri Konseri
21:47
Antalya'da "İtalyan Bestecileri Konseri" Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçıları, İtalyan bestecilerin ünlü yapıtlarını seslendirdi.
Antalya'da 'İtalyan Bestecileri Konseri'
12:35
Atatürk, En Sevdiği Opera "Tosca" ile Anılacak ANTDOB, Büyük Önder Atatürk'ün ölüm yıldönümünde, "Tosca" operasını sahneleyecek.
Atatürk, En Sevdiği Opera 'Tosca' ile Anılacak
14:19
ANTDOB, Kasım Ayında 15 Temsil Sunacak Antalya Devlet Opera ve Balesi, Kasım ayında 4 opera, 2 operet, 2 bale, 2 müzikal, 3 konser ve 2 çocuk oyunu olmak üzere 15 temsil sahneye koyacak.
ANTDOB, Kasım Ayında 15 Temsil Sunacak
12:03
Antalyalılar Kasım Ayında Sanata Doyacak Ekimde perdelerini açan Antalya Devlet Opera ve Balesi, Kasım ayında sanatseverler için dolu dolu bir program hazırladı.
Antalyalılar Kasım Ayında Sanata Doyacak
22:17
ANTDOB, Tangopera Müzikalini Sahnelendi Antalya Devlet Opera ve Balesi, "Tangopera" müzikalini sahneledi.
ANTDOB, Tangopera Müzikalini Sahnelendi
10:30
Tangopera Yeniden Sahnede Antalya Devlet Opera ve Balesi bugüne kadar kapalı gişe oynayan “Tangopera” müzikalini yeniden sahneleyecek.
Tangopera Yeniden Sahnede
13:08
Antalya Devlet Tiyatrosundan Çocuklar İçin Barış Çiçeği Oyunu Antalya Devlet Tiyatrosunun çocuklarla buluşturacağı ilk oyun Barış Çiçeği, üç yeni oyuncunun katılımıyla 14 Ekim'de sahnelenecek.
23:48
ANTDOB, "Otello" ile Perdelerini Açtı Antalya Devlet Opera ve Balesi, sanat sezonuna edebiyat, tiyatro ve opera tarihinin başyapıtlarından kabul edilen "Otello" balesinin prömiyeri ile "merhaba" dedi.
ANTDOB, 'Otello' ile Perdelerini Açtı
22:33
ANTDOB, "Otello" ile Perdelerini Açtı Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2014-2015 sezonuna "Otello" balesinin prömiyeri ile başladı.
17:34
Antdob Yeni Sezonda Repertuvarını Çeşitlendirdi Antalya Devlet Opera ve Balesi, perdelerini yarın "Otello" balesinin prömiyeriyle açacak ANTDOB Müdür Vekili Ayan: "Yabancı opera ve bale eserlerinin yanı sıra Türk eserlerine de yer veren ANTDOB, repertuvar çeşitliliği ve eser kalitesiyle de dikkati çekmektedir"
12:37
Antdob'un İlk Gösterisi "Otello" Olacak Antalya Devlet Opera ve Balesi, yeni sezona 11 Ekim Cumartesi günü "Otello" balesinin prömiyeri ile "merhaba" diyecek.
11:41
ANTDOB, Otello ile Sezona Merhaba Diyecek Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2014-2015 sezonuna Otello balesinin prömiyeri ile başlayacak.
ANTDOB, Otello ile Sezona Merhaba Diyecek
10:37
Sezonun İlk Prömiyeri "Otello" Bale Sahnesinde Antalya Devlet Opera ve Balesi 2014-2015 Sanat Sezonu’na edebiyat, tiyatro ve opera tarihinin başyapıtlarından biri olan kabul edilen “Otello” eserinin bale yorumu ile merhaba diyor.
Sezonun İlk Prömiyeri 'Otello' Bale Sahnesinde
07:30
Antalya'da Turizmde Sezon Sonu Galası Yapıldı Antalya'da turizmde sezon sonu galası etkinliklerinde, 15 dans ve akrobasi grubu gösteri sundu.
Antalya'da Turizmde Sezon Sonu Galası Yapıldı
00:53
Antalya'da Turizmde Sezon Sonu Galası Yapıldı Etkinlikte, 15 dans ve akrobasi grubu gösteri sundu.
Antalya'da Turizmde Sezon Sonu Galası Yapıldı
12:41
Adt Yeni Sezonunun İlk Perdesini 8 Ekim'de Açacak Antalya Devlet Tiyatrosu, Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül adlı müzikalin prömiyerini 8 Ekim'de yapacak.
Adt Yeni Sezonunun İlk Perdesini 8 Ekim'de Açacak
11:42
Adt, Perdesini 8 Ekim'de Açıyor Antalya Devlet Tiyatrosu(ADT) 8 Ekim’de müzikli oyunla perdesini açıyor.
Adt, Perdesini 8 Ekim'de Açıyor
16:18
Gelinlik ve Moda Festivali Gelinlikçileriyle ünlü Fatih Fevzipaşa Caddesi'nde düzenlenen Gelinlik ve Moda Festivali'nde yeni modeller halkın beğenisine sunuldu Manken Tuba Altıntop'un, cam mozaikten oluşan İstanbul temalı gelinliği ilgi çekti.
19:38
Bursa'da Sağanak Yağış Su Baskınlarına Neden Oldu Bursa'da ani bastıran sağanak yağış, özellikle merkez Osmangazi İlçesi'nde etkili oldu.
Bursa'da Sağanak Yağış Su Baskınlarına Neden Oldu
18:14
Bursa'da Sağanak Yağış Su Baskınlarına Neden Oldu Bursa'da 20 dakika süren sağanak yağış, çok sayıda mahallede su baskınlarına neden oldu, trafik aksadı.
Bursa'da Sağanak Yağış Su Baskınlarına Neden Oldu
17:55
Bursa Bisiklet Festivali" Başladı Üç gün sürecek festival kapsamında Tophane Saltanat Kapı'da tören yapıldı ve 22 kilometrelik şehir turu atıldı.
Bursa Bisiklet Festivali' Başladı
16:23
Engelli Bireyler Kum Heykellerle Buluştu Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 8'incisi düzenlenen Kum Heykel Festivalinde engelli bireyleri kum heykellerle buluşturdu.
Engelli Bireyler Kum Heykellerle Buluştu
13:09
Engelli Bireyler Kum Heykellere Hayran Kaldı Antalya'da düzenlene kum heykel festivaline katılan engelli bireyler kum sanatından yapılanlara hayran kaldı.
Engelli Bireyler Kum Heykellere Hayran Kaldı
11:34
Engelli Bireyler Kum Heykellere Hayran Kaldı Antalya’da bu yıl 8’incisi düzenlenen Kum Heykel Festivali, özel konuklarını ağırladı.
Engelli Bireyler Kum Heykellere Hayran Kaldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:40:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAŞİM İŞCAN HABERLERİ
[Hata Bildir]