SON DAKİKA HATAY HABERLERİ

Son Dakika Hatay Haberleri

21:13
Basketbol: Toplu Sonuç Türkiye Basketbol Ligi, 2 maçla devam etti TKBL'nin 14. haftası, oynanan 2 maçla sona erdi.
21:00
Suriye Türkmen Meclisi Genişletilmiş İstişare Toplantısı Sonuç bildirisinden: "Suriye Türkmenlerinin tek gayesi tarihi haklarına yeniden kavuşmak, başka bir ifadeyle yeni Suriye'de "kurucu unsur" olarak anayasal güvenceye ve uluslararası güvenceye kavuşmaktır" "Parçalanmış bir Suriye, Ortadoğu barışını engellemek isteyen güç odaklarının taşeronluğunu yapan.
19:56
Tkbl'de Maçın Ardından Hatay Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Kalaycığlu: "Zor bir maç oldu.
16:36
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup 23. hafta maçında Körfez İskenderun Spor, kendi sahasında Bayrampaşa’yı 2-1 mağlup etti.
Spor Toto 2. Lig
16:11
Futbol: Spor Toto 2. Lig Körfez İskenderunspor: 2 Bayrampaşa: 1.
14:38
Suriye'den Kaçışlar Sürüyor Suriye'den kaçışlar sürüyor- Ülkelerindeki iç savaş nedeniyle yaşadıkları yerleri terk ederek Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kaçışı sürüyor- Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye geçen Suriyeli sayısı, yılın ilk ayında 20 bini geçti Ülkelerindeki iç savaş nedeniyle yaşadıkları yerleri terk ederek Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kaçışı sürüyor.
Suriye'den Kaçışlar Sürüyor
14:09
Cilvegözü Sınır Kapısı Açıldı Suriye'den Türk askerlerinin üzerine ateş açılması sonucu 26 Ocak'ta tüm giriş ve çıkışlara kapatılan Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı, bugün açıldı.
Cilvegözü Sınır Kapısı Açıldı
13:46
Suriye'den Türkiye'ye Kaçışlar Sürüyor Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kaçışı sürüyor, Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye geçen Suriyeli sayısı, yılın ilk ayında 20 bini geçti.
Suriye'den Türkiye'ye Kaçışlar Sürüyor
13:34
AK Parti Hatay İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Hatay İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
12:05
45 Maden İşletme Ruhsatı İptal Edildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü, 45 maden işletme ruhsatını iptal etti.
11:59
Cilvegözü Sınır Kapısı Ulaşıma Açıldı Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı kontrollü bir şekilde araç ve yaya trafiğine açıldı.
Cilvegözü Sınır Kapısı Ulaşıma Açıldı
11:55
Cilvegözü Sınır Kapısı Giriş ve Çıkışa Açıldı Suriye tarafındaki Bab el Hava Sınır Kapısı yakınlarında havaya rastgele ateş açılmasının ardından güvenlik nedeniyle kapatılan Cilvegözü Sınır Kapısı bu sabah giriş ve çıkışlara açıldı 5 günden beri araç giriş çıkışının yapılamadığı kapıda 10 kilometre tır kuyruğu oluştu.
11:12
Sıcak Kent" Kış Turizminden "Pay" İstiyor Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tek kayak merkezi Karacadağ'da konaklama tesisi, telesiyej ve yeni pist yapılması için çalışma başlatıldı Siverek Kaymakamı Erkal: "Karacadağ Kayak Merkezi, gelecekte Uludağ ve Kartepe gibi cazibe merkezi haline gelebilir"
10:58
Adana, Kilis ve Hatay'da Elektrik Kesintisine Gidilecek Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, Adana, Kilis ve Hatay’da elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
23:07
Büyükşehir Belediyesi, 166 Projenin Tanıtımını Yaptı Hatay Büyükşehir Belediyesi, 166 projenin tanıtımını yaptı- Hatay Büyükşehir Belediyesi yapılmasını planladığı 166 projeyi tanıttı- Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, "Biz halkı birleştirmeye ve millete hizmet yapmaya geldik.
Büyükşehir Belediyesi, 166 Projenin Tanıtımını Yaptı
21:06
Cilvegözü Sınır Kapısı'nın Giriş ve Çıkışa Kapatılması Suriye tarafındaki Bab el Hava Sınır Kapısı yakınlarında havaya rastgele ateş açılmasıyla ilgili Cilvegözü Sınır Kapısı'ndaki görevlilere teslim olan bir Suriyeli, Reyhanlı'da çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
20:58
Basketbol: Toplu Sonuç Türkiye Basketbol Ligi ve TKBL'ye beşer maçla devam edildi.
19:38
Askere Ateş Açan Suriyeli Tutuklandı Suriye’nin Bab-El Hava Sınır Kapısı’ndan Türk askerlerine ateş açan Suriyeli getirildiği Reyhanlı’da mahkemece tutuklandı.
Askere Ateş Açan Suriyeli Tutuklandı
18:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de- CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi
18:31
CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir"
17:56
Agü Spor Zirve Takibini Sürdürdü Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü, Botaş deplasmanından 67-59’luk galibiyetle dönüyor.
Agü Spor Zirve Takibini Sürdürdü
17:51
Samsun'dan Suriye'ye Yardım Konvoyu Samsun’da bulunan Türkmeneli Yardım Komisyonu yardım konvoyunu düzenlenen törenle Suriye’ye gönderilmek üzere Hatay’a uğurladı.
Samsun'dan Suriye'ye Yardım Konvoyu
17:45
Hatay Büyükşehir Belediyesi, 166 Projenin Tanıtımını Yaptı Hatay Büyükşehir Belediyesi yapılmasını planladığı 166 projeyi tanıttı Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, "Biz halkı birleştirmeye ve millete hizmet yapmaya geldik.
17:41
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor Chp Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığındaki heyet, Suriye ve Irak'taki olayların yansımalarıyla ilgili Mardin'de incelemelerde bulundu.
Chp, Irak ve Suriye'deki Olayların Sınır İllerinde Yarattığı Sorunlarını Tespit Ediyor
15:48
Erzin Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor: 1-2 Türkiye 3'üncü Lig 3'üncü Grupta yer alan Erzin Belediyespor sahasında oynadığı maçta Anadolu Üsküdar 1908 Spor'a 2-1 mağlup oldu.
14:24
Ülkü Ocakları'ndan Suriye Türkmenlerine Yardım Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından gönderilen 2 tır yardım, Yayladağı ilçesindeki Suriye Türkmenlerine dağıtıldı.
13:49
Hatay'da El Kaide Paniği Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde bir apartman dairesinde El Kaide mensuplarının olduğu iddiası güvenlik güçlerini alarma geçirdi.
Hatay'da El Kaide Paniği
13:41
Tatile Göndermeyen Avukat Babayı, Kliple İkna Etti Kahramanmaraş'ta ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Umut Furkan Elagöz, Hatay'daki kuzenlerinin yanına tatile gitmelerine izin vermeyen babasının ikna etmek için klip çekti.
Tatile Göndermeyen Avukat Babayı, Kliple İkna Etti
13:02
Hatay'da El Kaide Paniği Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde bir apartman dairesinde El Kaide mensuplarının olduğu iddiası güvenlik güçlerini alarma geçirdi.
Hatay'da El Kaide Paniği
11:44
Balıkçı ile Pelikanın Kıskandıran Dostluğu Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 5 yıl önce kanadı kırıldığı için sahil güvenlik ekipleri tarafından tedavisi yapıldıktan sonra barınağa bırakılan pelikan, o günden beri balıkçı Hacı Beşir Akgündüz'ün yanından ayrılmıyor.
11:08
Vali Topaca'ya Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Türk Kadınlar Birliği Derneği Antakya Şube Başkanı Nesime Melek ve dernek üyelerini makamında kabul etti.
10:57
Suriyeliler, İHH ile Hayata Tutunuyor İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'deki iç savaştan bu yana ülkelerinde veya Türkiye ve diğer komşu ülkelere sığınan Suriyelilerin yardımına koşuyor.
10:37
Yumurtalık Sağlık Gurup Başkanlığına Dr. Kamil Uğur Arıkan Atandı Adana’nın Yumurtalık ilçesi Sağlık Gurup Başkanlığına Dr. Kamil Uğur Arıkan atandı.
Yumurtalık Sağlık Gurup Başkanlığına Dr. Kamil Uğur Arıkan Atandı
09:39
Düzce'nin Hava Kalite Endeksi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre, 30 Ocak 2015 günü Düzce hava kalite endeksi sıralamasında “orta” seviyede.
Düzce'nin Hava Kalite Endeksi
09:29
Toroslar Edaş 2 Şubat Pazartesi Günü Çeşitli Bölgelere Elektrik Veremeyecek Toroslar EDAŞ, 2 Şubat Pazartesi günü ’Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis’in çeşitli bölgelerine enerji verilemeyeceğini bildirdi.
19:15
Futbol: Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Pazarspor, Süper Lig ekibi Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'dan Tayyip Kanarya ve Tuğay Adamcıl ile Tepecikspor'dan Ali Görkem Aydın'ı renklerine bağladı.
19:09
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
18:57
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz" "Biz kuşlara da fillere de ama en önce insana hizmet için buradayız"
18:56
Yıldız: "Büyüyen, Gelişen Türkiye'nin Küçülen Enerjisi Olmaz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz"- "Biz kuşlara da fillere de ama en önce insana hizmet için buradayız" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Büyüyen, gelişen Türkiye'nin küçülen enerjisi olmaz" dedi.
Yıldız: 'Büyüyen, Gelişen Türkiye'nin Küçülen Enerjisi Olmaz'
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:07
Körfez İskenderunspor'da Transfer Körfez İskenderunspor, iki futbolcuyu renklerine kattı.
17:15
Kırıkhan'da "Peygambere Saygı" Mitingi Kırıkhan ilçesinde İslam'a yönelik saldırıları protesto için "Peygambere Saygı" mitingi düzenledi.
17:13
Yayladağı'nda Türk Kızılayı'na Kan Bağışı Türk Kızılayı İskenderun Şubesi ekipleri, Yayladağı ilçesinde kurulan tırda kan bağışı kabul etti.
16:46
Kaza Yapan Otomobilden Kaçak Cep Telefonu Çıktı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde kaza yapan otomobilin içerisinde 505 kaçak cep telefonu ele geçirildi.
Kaza Yapan Otomobilden Kaçak Cep Telefonu Çıktı
16:22
İhh'dan Suriye'ye 40 Yardım Tırı İHH, "Kış Geldi Şimdi Zamanı" kampanyası kapsamında Suriye'ye 40 tır yardım gönderiyor.
15:18
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Körfez İskenderun Spor, kadrosunu güçlendirmek amacıyla daha önce prensipte anlaştığı 2 futbolcuyu renklerine bağladı.
Spor Toto 2. Lig
14:25
Suriye'ye Yardımlar Sürüyor Alman bir iş adamı tarafından, Lazkiye kırsalına 3 tır yardım malzemesi gönderildi.
12:49
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, belli oldu.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:30
İhh'dan Suriyelilere Kışlık Yardım İHH İnsani Yardım Vakfı, Suudi Arabistan yardım kuruluşu Hamletül Vataniyye El Suudiyye işbirliğiyle mülteci kamplarındaki Suriyelilere 200 bin parça kışlık kıyafet dağıttı.
İhh'dan Suriyelilere Kışlık Yardım
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:44:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HATAY HABERLERİ
[Hata Bildir]