SON DAKİKA HAYIROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hayıroğlu Haberleri

13:04
Karatay'da Tehlikeli Yapılar Yıkılıyor Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde kullanılmayan ve zamanla tahribata uğramış, umumun sağlık ve selametini ihlal eden, şehircilik, estetik veya trafik bakımından mahzurlu can ve mal güvenliği açısından tehlike arz eden yapılar için başlattığı yıkım çalışmalarını sürdürüyor.
Karatay'da Tehlikeli Yapılar Yıkılıyor
15:30
Karatay Belediyesinden İftar Programları Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediyesi, sosyal belediyecilik kapsamında düzenleyeceği iftar programlarıyla mahalle sakinlerini bir araya getiriyor.
Karatay Belediyesinden İftar Programları
14:24
Karatay Belediyesinden İftar Programları Karatay Belediyesi, ilçeye bağlanan 29 yeni mahallede iftar programları düzenleyecek.
15:33
"Kaza Geliyorum Dedi" İstanbul Gelişim Sanat tarafından 81 ilde sahnelenen ''KAZASIZ KUL OLMAZ'' adlı oyunu seyircilerin beğenisine sunuldu .
'Kaza  Geliyorum Dedi'
15:25
Karatay'da Çevre Düzenlemesi Karatay Belediyesi ekipleri, çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarına devam ediyor.
Karatay'da Çevre Düzenlemesi
17:25
Karatay Belediye Başkanı Hançerli, Yarma ve Ovakavağı'nda Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli beraberindeki heyetle, 6360 sayılı kanun ile ilçeye yeni bağlanan mahallelere teknik gezi düzenledi.
15:08
Başkan Hançerli'den, Yeni Mahallelerde İnceleme Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli beraberindeki heyetle yeni Büyükşehir Yasası ile ilçeye bağlanan mahallelerde teknik gezi gerçekleştirerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Hançerli'den, Yeni Mahallelerde İnceleme
11:05
Hobi Bahçeleri Gibi, Güvercin Bahçeleri Kurulsun" Türkiye Güvercin Federasyonu Başkanı Hayıroğlu: "Kentleşme güvercin yeştiştiriciliğini olumsuz etkiliyor, yerel yönetimler kent yakınlarına hobi bahçeleri gibi güvercin bahçeleri oluşturmalı" "Türkiye'de yaklaşık 800 bin kişinin güvercin yetiştiriliği yaptığını tahmin ediyoruz, amacımız tüm yetiştiricileri.
11:48
Konya'da Feci Kaza: 4 Ölü, 5 Yaralı Konya’da kamyonetle otomobilin kafa kafaya çarpıştığı trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.
Konya'da Feci Kaza: 4 Ölü, 5 Yaralı
10:34
Konya'daki Kazada Ölenlerin Sayısı 5'e Yükseldi Konya’da otomobille kamyonetin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 5'e yükseldi.
07:52
Kamyonet ile Otomobil Çarpıştı: 4 Kişi Öldü Konya'da kamyonet ile çarpışan otomobilde 4 kişi öldü.
06:28
Kamyonetle Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı Konya’da kamyonetle otomobilin kafa kafaya çarpıştığı trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.
Kamyonetle Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı
04:14
Kamyonla Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı Konya'nın Karatay ilçesinde kamyon ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Kamyonla Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı
01:06
Konya'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı Konya'nın Karatay ilçesinde kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
15:02
Karatay'da Çöp Konteynerleri Yenileriyle Değiştiriliyor Karatay Belediyesi, temizlik çalışmalarına, eskiyen çöp sandıklarının değiştirilmesi ve hijyenik hale getirilmesi ile devam ediyor.
09:41
Başkan Hançerli'den Beldelerde İnceleme Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli Belediye Meclis üyeleriyle birlikte beldelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
12:14
Başkan Hançerli, Beldelerde İncelemelerde Bulundu Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte beldelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
17:16
AK Parti Karatay Gençlik Kollarından Hançerli'ye Ziyaret Beldelerin gençlik kolları üyeleri, Karatay Belediye Başkanı Hançerli'yi ziyaret etti.
16:53
Başkan Hançerli Belde Ziyaretlerini Sürdürüyor Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, seçim çalışmaları kapsamında il teşkilatıyla birlikte Yarma, İsmil, Ovakavağı ve Hayıroğlu beldelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Hançerli Belde Ziyaretlerini Sürdürüyor
12:11
Konya Kadınların, 10 Bin 500 Yıl Önce de Güzelliğe Önem Verdikleri Ortaya Çıktı Çumra İlçesi'ndeki yaklaşık 9 bin yıllık yerleşim yeri Çatalhöyük'deki insanların atalarının yaşadığı belirtilen merkez Karatay İlçesi Hayıroğlu Beldesi sınırları içindeki yaklaşık 10 bin 500 yıllık geçmişe sahip Boncuklu Höyük'deki kazı...
Konya Kadınların, 10 Bin 500 Yıl Önce de Güzelliğe Önem Verdikleri Ortaya Çıktı
11:39
Kadınlar, 10 Bin 500 Yıl Önce de Güzelliğe Önem Veriyormuş Konya'da yaklaşık 10 bin 500 yıllık geçmişe sahip Boncuklu Höyük'de yapılan kazılar, kadınların günümüzde olduğu gibi o dönemde de güzelliklerine ve süs eşyalarına büyük ilgi duyduğunu gösterdi.
Kadınlar, 10 Bin 500 Yıl Önce de Güzelliğe Önem Veriyormuş
16:27
Karatay'da Asfalt Çalışmaları Sürüyor Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve müteahhit firma ekipleri, ilçenin yollarındaki çalışmalarına devam ediyor.
Karatay'da Asfalt Çalışmaları Sürüyor
15:42
Karatay'da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Müteahhit Firma ekipleri Karatay’da yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Karatay'da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
15:28
Karatay'da Yollar Asfaltlanıyor Konya Karatay Belediyesi'nin yolların daha güzel olması için başlattığı alt yapı, üst yapı ve asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.
Karatay'da Yollar Asfaltlanıyor
19:53
Milli Sporcular Kazada Yaralandı Konya'nın Seydişehir ilçesinde, milli sporcuları taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu 6 kişi yaralandı.
11:45
AK Parti Karatay'da Koordinasyon Toplantısı AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı her ay düzenlediği koordinasyon toplantılarını bu kez Hayıroğlu beldesinde düzenledi.
10:38
Boncukluhöyük, Çatalhöyük'ten 1400 Yıl Daha Eski Boncukluhöyük'ün, unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınan geçmişi 9 bin yıl öncesine dayanan Çatalhöyük'ten daha eski olduğunu ortaya çıktı.
Boncukluhöyük, Çatalhöyük'ten 1400 Yıl Daha Eski
17:04
Karatay Belediyesi'nden 2 Ayrı İftar Programı Karatay Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle Konya dışından gelen tarım işçilerine ve Kimsesizler Vakfı'nda kalan öğrencilere iftar verdi.
16:25
AK Parti Karatay Kadın Kolları Beldeleri Ziyaret Etti AK Parti Karatay Kadın Kolları beldeleri ziyaret etti.
17:00
Karatay Belediyesi Sosyal Tesislerinde Sona Gelindi Karatay Belediyesi'nce Yarma, Hayıroğlu ve Ovakavağı beldelerine kazandırılan sosyal tesislerinde inşasında sona gelindi.
16:45
Karatay'ın Beldelerinde Halk Eğitim Sergisi Konya'nın merkez Karatay ilçesine bağlı Hayıroğlu ve Ovakavağı beldelerinde Karatay Halk Eğitim Merkezi tarafından bir yıl boyunca el sanatları eğitimi alan kursiyerlere diploma töreni ve yılsonu sergisi düzenlendi.
Karatay'ın Beldelerinde Halk Eğitim Sergisi
15:12
Gökyüzünün Şampiyonları Ödüllerini Aldı Türkiye Güvercin Federasyonu Boğaziçi Bölgesi'nin düzenlediği etkinlikte, güvercin etap yarışmalarında dereceye girenlere, sertifika, plaket ve kupadan oluşan ödülleri verildi.
16:00
Kadınlar "Arabaşı" Programında Buluştu "Arabaşı Programı" düzenlendi.
15:40
AK Parti Gençlik Kolları Yemekte Buluştu AK Parti Karatay İlçe Gençlik Kolları yemekte buluştu.
13:27
Karmek Kursiyerleri Şanlıurfa ve Gaziantep Gezisi ile Moral Buldu KARMEK'te eğitim gören yaklaşık 200 kursiyer, Gaziantep ve Şanlıurfa'yı gezdi.
19:12
Çumra'da Elektrik Kesintisi MEDAŞ Genel Müdürlüğünün, şebeke yenileme çalışmaları nedeniyle, Çumra ve çevresinde elektrik kesintisi uygulayacağı bildirildi.
17:49
Yiğitoğlu: Başarılı İnsanlar Çözüm Üretmenin Peşinde Olur Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Yiğitoğlu, Sağlık Sisteminde Sorunların Her Zaman Olacağını Belirtti.
12:20
AK Parti Karatay Gençlik Kolları İstişare Toplantısı AK Parti Karatay Gençlik Kolları İstişare Toplantısı Yapıldı.
13:51
"Dilovası'ndaki Hava Kirliliğine Vali Molası Verildi" Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli'ne Bağlı Dilovası'nda Hava Kirliliği Yaşandığı Yönündeki Haberlerden Sonra Bölge Sanayisini Ziyaret Etti.
14:47
Karatay Belediyesinden 13 Okula Kütüphane Karatay Kent Konseyi'nde Alınan Kararla, 'Her Okula Kütüphane Kazandırma' Kampanyası Kapsamında Karatay Belediyesi, 13 Okulu Daha Kütüphane Yaptı
16:08
Karatay Belediyesi 16 Okulda 16 Bin Kitabı Öğrencilerle Buluşturacak Karatay Belediyesi, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Kurulan Komisyon Doğrultusunda Beldelerde Bulunan 16 Okulda 16 Bin Kitabı Öğrencilerle Buluşturacak
13:10
Hayıroğlu'nda Halk Eğitim Kursiyerlerine Sertifika Karatay'a Bağlı Hayıroğlu Beldesinde 5 Aydır Makine Nakışı Eğitimi Alan Kursiyerlere Sertifikaları Verildi
13:45
Mezun Oldukları Okulu Ziyaret Ettiler 1996 Yılında Selçuk Üniversitesi Karapınar Meslek Yüksek Okulundan Mezun Olan 2 Arkadaş, Mezun Oldukları Okullarını Ziyaret Etti
18:27
Belediyesi, Hastaneye Gidemeyen Yardıma Muhtaç Hastaları Evinde Muayene Etti Konya Merkez Karatay Belediyesi, Doktor ve Hemşireler Eşliğinde Karatay'a Bağlı 4 Belde, 28 Köy ve Merkeze Uzak Mahallerde Sağlık Taraması Yaptı.
Belediyesi, Hastaneye Gidemeyen Yardıma Muhtaç Hastaları Evinde Muayene Etti
16:22
Karataylı Çiftçilerden Susuzluk Tepkisi Konya'nın Merkez Karatay İlçesine Bağlı Belde ve Köylerde Bulunan Belediye Başkanları ve Muhtarlar, Kendilerine Su Sağlayan Apa Barajı'na Bu Yıl Yeterli Su Aktarılmadığını Belirterek, Sulama Birliğinin Görevini Yapmadığını İddia Ettiler.
Karataylı Çiftçilerden Susuzluk Tepkisi
12:20
Boncuklu Höyük'te kazı çalışmaları sona erdi Konya'nın Karatay ilçesi Hayıroğlu beldesindeki neolitik çağ yerleşim birimi Boncuklu Höyük'teki kazı çalışmaları sona erdi. Kazı sonuçlarına göre, Boncukluhöyükte ticaretin yapıldığına dair ipuçları bulundu.
22:15
Karatay Belediyesi'nin Sağlık Taramaları Devam Ediyor Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi'nin Başlattığı Sağlık Taramaları Ramazan Ayında da Devam Ediyor.
Karatay Belediyesi'nin Sağlık Taramaları Devam Ediyor
02:14
Köylü Kadınlar Tarihi Ayıklıyor! Konya'nın Merkez Karatay İlçesine Bağlı Hayıroğlu Beldesindeki Neolitik Çağ Yerleşim Birimi Boncuklu Höyük'te Geçen Yıl Başlayan Kazı Çalışmaları, Liverpool Üniversitesi'nden Doç. Dr. Douglas Baird Başkanlığında Bu Yıl da Büyük Bir Titizlikle Yürütülüyor.
13:01
Çatalhöyük'ün sırları Boncuklu Höyük'te çözülecek Türkiye'de bilinen en eski yerleşim yeri olan Çatalhöyük'ten, bin yıl daha eski yerleşim yeri bulundu. Boncuklu Höyük, Konya'nın Karatay ilçesine bağlı Hayıroğlu Beldesi'nde 2001 yılında bulundu. Günümüzden 10 bin yıl öncesine ait olan Boncuklu Höyük'te yaşayan insanların daha sonraları Çatalhöyük'e geçmiş olabilecekleri tahmin ediliyor.
Çatalhöyük'ün sırları Boncuklu Höyük'te çözülecek
19:58
Çatalhöyük'ün Tarihini Boncuklu Höyük Belirleyecek Konya'nın Karatay İlçesine Bağlı Hayıroğlu Beldesinde Bulunan Boncuklu Höyük'te Kazı Çalışmalarını Yürüten Kazı Başkanı Doç. Dr. Douglas Baird, Yaptıkları Kazı Çalışmasının Çatalhöyük'ün Bilinmeyen Hikayesini Ortaya Çıkarmak İçin İlginç Bir Süreç Olacağını Söyledi.
Çatalhöyük'ün Tarihini Boncuklu Höyük Belirleyecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:19:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAYIROĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]