SON DAKİKA HIRSIZLIK BÜRO AMİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Hırsızlık Büro Amirliği Haberleri

11:09
Hırsızlık Yaptı Dayak Yedi, Son İşinde Tutuklandı Adana’da hırsızlık yaparken ev sahibi tarafından öldüresiye dövülen ancak serbest kalan zanlı, yine hırsızlık yaparken suçüstü yakalanınca bu kez tutuklanmaktan kurtulamadı.
Hırsızlık Yaptı Dayak Yedi, Son İşinde Tutuklandı
13:42
2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı Gaziantep’te televizyon ve bilgisayar çaldıkları iddia edilen 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
12:08
Gaziantep'te Hırsızlık Şüphelisi 2 Kişi Tutuklandı Gaziantep'te bir işyerinden bilgisayar ve televizyon çaldığı iddia edilen 2 zanlı, tutuklandı.
Gaziantep'te Hırsızlık Şüphelisi 2 Kişi Tutuklandı
20:50
Büfedeki Hırsızlığa Suç Üstü Büfedeki hırsızlığa suç üstü- Denizli'de büfedeki hırsızlığı devriye gezen polis ekipleri önledi, hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedildi Denizli'de büfedeki hırsızlığı devriye gezen polis ekipleri önledi, hırsızlık anı ve polisin müdahalesi güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.
Büfedeki Hırsızlığa Suç Üstü
18:38
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi Lübnan’da çalınan lüks cip, Kilis'te uzman bir polis ekibi tarafından ele geçirildi.
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi
18:08
Denizli'de 7 Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri düzenlediği bir operasyonda ikisi yaşı küçük toplam 7 şüpheliyi yakaladı.
Denizli'de 7 Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı
17:56
Büfedeki Hırsızlığa Suç Üstü Denizli'de büfedeki hırsızlığı devriye gezen polis ekipleri önledi, hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.
10:31
Denizli'de Hırsızlık Operasyonu: 7 Gözaltı Denizli’de yapılan operasyonda evlerden ve işyerlerinden çalınan birçok malzeme ele geçirilirken olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.
Denizli'de Hırsızlık Operasyonu: 7 Gözaltı
18:13
Dolandırıcı Apartman Sahibi Çıktı Çok sayıda dolandırıcılık yapan şüphelinin apartman sahibi olduğu ortaya çıktı.
Dolandırıcı Apartman Sahibi Çıktı
17:19
Sivas'ta Silah Hırsızlığı İddiası Bir evden 3 tüfek ve 300 fişek çalan bir şüpheli yakalandı, bir kişi ise aranıyor.
16:47
Dolandırıcının Apartmanı Olduğu Ortaya Çıktı Yalova'da kendine özgü yöntemler kullanarak dolandırıcılık yapan 48 yaşındaki Y.A. polisin takibi sonucu Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde yakalandı.
Dolandırıcının Apartmanı Olduğu Ortaya Çıktı
17:43
Denizli'de Beş Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği'nin düzenlediği operasyonla beş şüpheli gözaltına alındı.
Denizli'de Beş Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı
16:45
Kayseri'de Salça Çalan 2 Kişi Tutuklandı Kayseri'de ev ve iş yerlerinden salça, turşu ve sucuk çaldığı öne sürülen 2 kişi tutuklandı.
16:18
Uyuşturucu Tacirleri ve Hırsızlar, Tutuklandı – KAYSERİ'de uyuşturucu ticareti şüphelisi bir kişi ile 2 hırsızlık şüphelisi tutuklandı.
Uyuşturucu Tacirleri ve Hırsızlar, Tutuklandı
09:44
Cezaevi Firarisi İzmir'de Terminalden Çaldığı Otobüsle Kütahya'da Yakalandı Cezaevi firarisi olduğu öğrenilen bir kişi İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden çaldığı otobüs ile Kütahya’da yakalandı.
Cezaevi Firarisi İzmir'de Terminalden Çaldığı Otobüsle Kütahya'da Yakalandı
17:39
Hırsızlık Şüphelisi 3 Kişi Gözaltına Alındı Adıyaman’da hırsızlık amacı ile girdikleri evlerde değerli eşyaları çalan şüpheli 3 kişi gözaltına alındı.
Hırsızlık Şüphelisi 3 Kişi Gözaltına Alındı
15:10
Adıyaman'da Hırsızlık Şebekesi Çökertildi Adıyaman’da, 2 ayrı ikamete girerek hırsızlık yapan 3 şahıs, polislerin titiz çalışmaları sonrası yakalanarak adliyeye sevk edildi.
Adıyaman'da Hırsızlık Şebekesi Çökertildi
15:50
Hırsızlar Kıskıvrak Yakalandı Sakarya’da, kapı dili attırarak hırsızlık yapan iki şahıs, polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı.
Hırsızlar Kıskıvrak Yakalandı
15:26
19 Yaşındaki Genç 7 Bin TL ile Yakalandı Sakarya’da bir iş yerine giren 19 yaşındaki hırsız çaldığı paralarla suçüstü yakalandı.
19 Yaşındaki Genç 7 Bin TL ile Yakalandı
15:10
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi Konya'da 1.5 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi KONYA'da 1.5 milyon liralık vurgun yaptığı öne sürülen dolandırıcılık şebekesi üyesi 10 kişi adliyeye sevk edildi.
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi
13:42
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi Konya'da 1.5 milyon liralık vurgun yaptığı öne sürülen dolandırıcılık şebekesi üyesi 10 kişi adliyeye sevk edildi.
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi
12:14
Vurguncular Ne Bulduysa Çalmış! Konya’da yaklaşık 1.5 milyon liralık vurgun yaptıkları iddia edilen hırsızlık ve dolandırıcılık çetesinin, patatesten kuru fasulyeye, buğdaydan hayvan yemine, TIR’dan doğal gaz borusuna ne bulduysa çaldıkları öğrenildi.
Vurguncular Ne Bulduysa Çalmış!
11:40
Oto Hırsızlarına "Kaplan" Operasyonu Ankara'daki operasyonda gözaltına alınan 6 kişiden 3'ü tutuklandı Zanlıların, çalıntı araçlara "kaplan", motor ve şasi numaralarını değiştirdikleri araçlara da "armut" dedikleri tespit edildi.
11:01
1,5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Ne Bulduysa Çalmış Konya’da hırsızlık ve dolandırıcılık yoluyla yaklaşık 1.5 milyon liralık vurgun yaptıkları iddia edilen hırsızlık ve dolandırıcılık çetesinin, patatesten, kuru fasulyeye, buğdaydan, hayvan yemine, TIR’dan, doğal gaz borusuna ne bulduysa çaldıkları öğrenildi.
10:35
Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu Konya'daki hırsızlık ve dolandırıcılık operasyonu- Yaklaşık 1,5 milyon liralık hırsızlık ve dolandırıcılık olayına karıştıkları ileri sürülen 10 kişi Adliyeye sevk edildi Konya'da 10 kişi, yaklaşık 1,5 milyon liralık hırsızlık ve dolandırıcılık olayına karıştıkları iddiasıyla adliyeye sevk edildi.
Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu
10:15
Konya'daki Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu Yaklaşık 1,5 milyon liralık hırsızlık ve dolandırıcılık olayına karıştıkları ileri sürülen 10 kişi Adliyeye sevk edildi.
09:23
Tabanca Hırsızları Yakalandı Adıyaman’da bir iş yerine girerek, kasadaki tabancayı çalan hırsızlar Şanlıurfa’da yakalandı.
Tabanca Hırsızları Yakalandı
18:58
Hırsızlık Operasyonunda 1 Kaleşnikof ve 5 Pompalı Tüfek Ele Geçirildi İstanbul’da polisin düzenlediği operasyonunda 1 kaleşnikof, 5 pompalı tüfek, 2 ruhsatsız tabanca ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı.
Hırsızlık Operasyonunda 1 Kaleşnikof ve 5 Pompalı Tüfek Ele Geçirildi
18:24
Oto Hırsızlığı Çetesine Operasyon: 4 Gözaltı İSTANBUL (İHA) – İstanbul’da polisin düzenlediği operasyonda çaldıkları lüks araçları change eden bir çete çökertildi.
18:06
İstanbul'da Hırsızlığa Yönelik Operasyon Başakşehir ve Fatih'te düzenlenen hırsızlık operasyonunda, 1 Kaleşnikof, 5 pompalı tüfek, 2 ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi.
16:50
Suç Makinesi Vatandaşın İhbarı ile Yakalandı Eskişehir’de, hırsızlık, silahla ateş etme, çocuğun nitelikli cinsel istismarı, dolandırıcılık gibi 15 ayrı suçtan hakkında mahkemenin yakalama kararı bulunan şahıs, havaya ateş edince yakalandı.
15:52
Eskişehir'de 15 Ayrı Suçtan Aranan Şüpheli Yakalandı Eskişehir'de, 15 ayrı suçtan aranan şüpheli, kovalamacanın ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
11:43
Adıyaman'da Lokantaları Dolandıran Şahıs Yakalandı Adıyaman’da lokantaları dolandıran şahıs, polis ekipleri tarafından yakalanarak adliyeye sevk edildi.
Adıyaman'da Lokantaları Dolandıran Şahıs Yakalandı
16:32
Motosiklet Hırsızı Göz Altına Alındı Batman'da motosiklet hırsızlığı yapan bir kişi göz altına alındı.
Motosiklet Hırsızı Göz Altına Alındı
16:04
Polisten Kaçan Sigara Kaçakçıları Kaza Yaptı Batman'da polisin dur ihtarına uymayan ve içerisinde kaçak sigara bulunan otomobil yaşanan kovalamaca sırasında kaza yaptı.
Polisten Kaçan Sigara Kaçakçıları Kaza Yaptı
12:49
Başkentte Hırsızlık Operasyonu Ankara'da 26 evden hırsızlık yaptıkları belirlenen 3 kişi yakalandı.
Başkentte Hırsızlık Operasyonu
16:53
Mersin - Görüntülü-Hırsız, Güvenlik Kamerası Görüntülerinden Yakalandı Görüntülü-Hırsız, güvenlik kamerası görüntülerinden yakalandı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde son 2 ayda meydana gelen 8 ayrı hırsızlık olayının zanlısı 20 yaşındaki A.Ç., güvenlik kamerası görüntülerinden yakalandı.
Mersin - Görüntülü-Hırsız, Güvenlik Kamerası Görüntülerinden Yakalandı
16:25
Hırsızlık Şüphelisi, Güvenlik Kamerası Görüntülerinden Yakalandı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde son 2 ayda meydana gelen 8 hırsızlık olayının zanlısı 20 yaşındaki A.Ç., güvenlik kamerası görüntülerinden yakalandı.
Hırsızlık Şüphelisi, Güvenlik Kamerası Görüntülerinden Yakalandı
15:14
Adana'da Okuldan Akıllı Tahtalara Ait Cihaz Hırsızlığı Cihazları çaldığı iddia edilen 3 öğrenci yakalandı.
14:37
Yalova'da Kundaklama ve Hırsızlık Yalova'da hırsızlık ve kundaklama olaylarına karıştığı iddia edilen 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken olaylara karıştığı ileri sürülen 5 kişi ise serbest bırakıldı.
12:06
Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu Konya'da hırsızlık ve dolandırıcılık operasyonu-Hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karıştığı öne sürülen gruba yönelik operasyonda, 12 kişi gözaltına alındı.
Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu
11:51
Hırsızlara Şafak Operasyonu: 12 Gözaltı Konya’da hırsızlık ve dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 12 kişi düzenlenen şafak operasyonuyla gözaltına alındı.
Hırsızlara Şafak Operasyonu: 12 Gözaltı
11:22
Konya'da Dolandırıcılara Operasyon: 12 Gözaltı Konya'da polis tarafından araç alıp satma bahanesiyle 1 milyon liralık vurgun yaptığı öne sürülen bir şebekeye yönelik düzenlenen operasyonda, 12 kişi gözaltına alındı.
Konya'da Dolandırıcılara Operasyon: 12 Gözaltı
10:33
Konya'da Hırsızlara Şafak Operasyonu: 12 Gözaltı Konya’da hırsızlık ve dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 12 kişi düzenlenen şafak operasyonuyla gözaltına alındı.
Konya'da Hırsızlara Şafak Operasyonu: 12 Gözaltı
10:24
Konya'da Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu Hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karıştığı öne sürülen gruba yönelik operasyonda, 12 kişi gözaltına alındı.
Konya'da Hırsızlık ve Dolandırıcılık Operasyonu
22:01
İzmir'de Kuyumcu Soygununa 3 Tutuklama İzmir'in Konak ilçesinde bir kuyumcudan 3 kilo altın çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.
18:00
İzmir - Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü Polisin çalışması hırsızlığı çözdü İZMİR'in Konak İlçesi'ndeki bir işhanına gelen kişiler kuyumcu atölyesinin ferforce demir korkuluk kapısı anahtar uydurularak ve arkasında bulunan ahşap giriş kapısını da zorlayarak açtı.
İzmir - Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü
15:46
Kuyumcudan Hırsızlık Yapan Üç Kişi Yakalandı İzmir’in Konak ilçesinde, aynı iş hanındaki komşusu A.C.A.'nın kuyumcu atölyesine girerek 3 kg. altın çaldığı ileri sürülen altın işleme atölyesi sahibi B.H.İ., yanında çalışan F.D. ve teknik destek sağlayan Z.A. yakalandı.
Kuyumcudan Hırsızlık Yapan Üç Kişi Yakalandı
14:32
Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü İzmir'in Konak İlçesi'ndeki bir işhanına gelen kişiler kuyumcu atölyesinin ferforce demir korkuluk kapısı anahtar uydurularak ve arkasında bulunan ahşap giriş kapısını da zorlayarak açtı.
Polisin Çalışması Hırsızlığı Çözdü
10:39
100 Bin Liralık Soygun Yapan Şüpheliler Kıyafetlerinden Yakalandı Konya’da girdikleri iki farklı adresten 100 bin lira değerinde soygun yaptığı iddia edilen 3 şüpheli, giydikleri kıyafetten yola çıkan polis tarafından bir gün sonra yakalandı.
100 Bin Liralık Soygun Yapan Şüpheliler Kıyafetlerinden Yakalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:43:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HIRSIZLIK BÜRO AMİRLİĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]