SON DAKİKA HİSARCIK HABERLERİ

Son Dakika Hisarcık Haberleri

13:04
Hisarcık'ta Lodos Hayatı Olumsuz Etkiliyor kütahya’nın hisarcık ilçesinde şiddetli lodos sonucu yıkılan elektrik direkleri yüzünden sabah saatlerinden itibaren 10’ dan dan fazla köye elektrik verilemezken, bazı evlerin bacaları yıkıldı.
Hisarcık'ta Lodos Hayatı Olumsuz Etkiliyor
11:19
Borun Endüstriyel Atıklarında "Altından Değerli" Element DPÜ'den bir grup bilim adamı, bor üzerine yaptıkları çalışma sonucunda, dünyanın en pahalı elementlerinden olan rubidyum elementinin, bu madeninin atıklarının içerisindeki varlığını tespit etti Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan: "Bor atıklarındaki rubidyumla ilgili çalışmaların, dünyada bir örneği bulunmamaktadır.
22:28
Hisarcık'ta Taşımalı Eğitim Servis Şoförlerine Eğitim Verildi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından taşımalı eğitim servis şoförlerine yönelik eğitim verildi.
Hisarcık'ta Taşımalı Eğitim Servis Şoförlerine Eğitim Verildi
22:23
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Kütahya Kızılay Kan Bağış Merkezi’nce kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdiKanın laboratuar ortamında üretilemeyen bir sıvı ve tek kaynağının ise insan olduğunu vurgu yapan Kızılay Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Doktoru İsmail Cihat Tuna, “Kan ihtiyacının karşılanabilmesi için insanlarımızın kan bağışı yapması lazım. Sağlığı açısından insanın hayatta en az birkaç kez kan vermesi gerekir. Azalan kan stoklarımızı tamamlamak için sürdürdüğümüz kan
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası
22:23
Kaymakam Savran'ın Köy Gezisi Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran, Beyköy-Kutluhanlar köyü arasındaki yol genişletme ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi ve köylülerin sorunlarını dinledi.
Kaymakam Savran'ın Köy Gezisi
12:45
Hisarcık Merkez Nüfusu 233 Kişi, Genel Nüfus 536 Kişi Azaldı Hisarcık ilçe merkezinin nüfusu, geçen yıl, 2013 yılına göre 233 kişi, genel nüfus ise 536 kişi azaldı.
Hisarcık Merkez Nüfusu 233 Kişi, Genel Nüfus 536 Kişi Azaldı
13:57
Fenerium Tırı Hisarcık'ta Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerinin satıldığı FB Mobil Tırı Kütahya'nın Hisarcık ilçesine ulaştı.
Fenerium Tırı Hisarcık'ta
17:17
Hisarcık'ta Kar Yüzünden Ev Çöktü Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde iki katlı ahşap bir ev, çatısında kar birikmesinden dolayı çöktü.
13:13
Duvardaki Çatlaklar Korkutuyor Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Hasanlar köyünde bulunan spor sahasının çevre duvarında aşırı kar yağışı sonrası meydana gelen kayma nedeniyle oluşan çatlaklar yüzünden spor sahası tedbir amacıyla kapatıldı.
Duvardaki Çatlaklar Korkutuyor
14:40
12 Kiloluk Mutfak Tüpünde Yüzde 30 İndirim Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde faaliyet gösteren bir Tüpgaz firması 12 kiloluk mutfak tüpünde yüzde 30 indirime gitti.
12 Kiloluk Mutfak Tüpünde Yüzde 30 İndirim
17:14
Hisarcık AK Parti Kadın Kollarının Yeni Başkanı, Havva Özaydın Ak Parti Hisarcık İlçe Kadın Kolları 4. olağan kongresinde Havva Özaydın Kadın Kolları Başkanı seçildi.
Hisarcık AK Parti Kadın Kollarının Yeni Başkanı, Havva Özaydın
20:30
Hisarcık'ta Karne Heyecanı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi sona erdi.
Hisarcık'ta Karne Heyecanı
20:30
Müdür Cebeci'den Yeni Atanan Okul Müdürlerine "Hayırlı Olsun" Ziyareti Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, ilçe genelinde yeni atanan okul müdürlerine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Müdür Cebeci'den Yeni Atanan Okul Müdürlerine 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
11:40
Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Özyurt'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti Hisarcık Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var, Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğüne yeni atanan Bekir Sıtkı Özyurt’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Özyurt'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
17:30
Hisarcık'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 1 kişi ağır yaralandı.
Hisarcık'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
19:55
Öğrencilere Verem Hastalığı Anlatıldı Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulunda İlçe Devlet Hastanesi personeli tarafından “Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası” Kapsamında öğrencilere verem hastalığı konusunda eğitim verildi.
Öğrencilere Verem Hastalığı Anlatıldı
17:36
Kaymakam Savran'dan Başarılı Öğrenciye Ödül Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran, Kütahya İl Halk Sağlığı Müdürlüğü 68. Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası Etkinlikleri çerçevesinde il çapında lise öğrencileri arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında il birincisi olan Hisarcık Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma Koçyiğit’e çeyrek altın hediye etti.
Kaymakam Savran'dan Başarılı Öğrenciye Ödül
15:10
Erciyes'te Hafta Sonu Yoğunluğu Hafta sonunu fırsat bilen binlerce kişi Türkiye'nin önemli kış sporları ve turizm merkezlerinden Erciyes'e akın etti.
14:45
Erciyes Yolunda Lastik Kontrolü Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes'e çıkan araçlara kış lastiği kontrolü yapılıyor.
10:41
Hasanlar Ortaokulu Müdürü Kılıç'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Hisarcık Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var, Hasanlar Ortaokulu Müdürlüğüne yeni atanan Ali Osman Kılıç’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Hasanlar Ortaokulu Müdürü Kılıç'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
12:32
Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora Açıklaması Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, Kayseri’ye yatırım faaliyetlerinin devam edeceğini söyleyerek, "Doğalgaz Kayseri’nin en ücra köşesine kadar gidecek" dedi.
Kayseri Gaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora Açıklaması
18:59
Hisarcık'ta Kar Yağışından Zarar Gören İşletmelerde Zarar Tespit Çalışmalarına Başlandı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından yoğun kar yağışı sonucu çöken ya da hasar oluşan ahır, samanlık, ağıl ve seralarda zarar tespit çalışmalarına başlandığı bildirildi.
Hisarcık'ta Kar Yağışından Zarar Gören İşletmelerde Zarar Tespit Çalışmalarına Başlandı
23:29
Hisarcık'ta Okullara Bir Günlük Kar Tatili Kütahya'nın Hisarcık ilçesi merkez ve köylerinde, yoğun kar yağışı sebebiyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitim-öğretime bir gün ara verildi.
Hisarcık'ta Okullara Bir Günlük Kar Tatili
21:29
Hisarcık'ta Yoğun Kar Yağışı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı devam ediyor.
Hisarcık'ta Yoğun Kar Yağışı
20:34
Hisarcık AK Parti Gençlik Kolları Başkanını Seçti Hisarcık Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının gerçekleştirdiği Olağan Kongresi’nde 1 ay önce başkanlığa atamayla gelen Emre Sarıkaş, tek aday olarak katıldığı kongrede başkan seçildiAk Parti Gençlik Kolları Başkanlığının parti teşkilat binasında yapılan Olağan Kongresine katılan Kütahya AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özbey, yaptığı konuşmada, yeni başkan Emre Sarıkaş’ın parti tabanından gelmesinin büyük avantaj olduğuna vurgu yaparak, “Emre arkadaşımız geçmişte görev yaptığı
Hisarcık AK Parti Gençlik Kolları Başkanını Seçti
13:46
Hisarcık Çpl'de Öğretmenlerin Köylerde Veli Toplantısı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri ilçe merkezindeki ev ziyaretleri yanında köylerde düzenledikleri veli toplantılarına devam ediyor.
Hisarcık Çpl'de Öğretmenlerin Köylerde Veli Toplantısı
14:23
Hisarcık'taki Yoğun Kar Ağaçlara Zarar Verdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde bir haftadan beri yer yer devam eden yoğun kar yağışının ilçe merkezinde ve ormanlık alanlardaki bazı ağaçların yıkılmasına ve dallarının kırılmasına neden olduğu bildirildi.
Hisarcık'taki Yoğun Kar Ağaçlara Zarar Verdi
12:47
Erciyes'te Kar Kalınlığı 1 Metreyi Geçti Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 1 metreyi geçti.
22:54
Hisarcık'ta Okullardaki Kar Tatili 1 Gün Daha Uzatıldı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde yoğun kar yağışı sonucu kar ve aşırı buzlanma nedeniyle ilçe merkezi ve köylerinde tüm ilk ve orta dereceli okulların 8 Ocak 2015 Perşembe günü 1 gün tatil edildiği açıklandı.
Hisarcık'ta Okullardaki Kar Tatili 1 Gün Daha Uzatıldı
11:20
Cebeci'den Görevden Ayrılan Okul Müdürlerine Çini Tabak Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci tarafından görevden ayrılan okul Müdürlerine çini tabak hediye edildi.
Cebeci'den Görevden Ayrılan Okul Müdürlerine Çini Tabak
09:24
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi Kayseri'de kar kalınlığı 20 santimetreyi, Erciyes Dağı'nda ise, 1 metreyi geçti.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi
17:57
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil Kayseri'nin sarız İlçesi'nde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar çarşamba ve perşembe, Bünyan ilçesinde ise, yarın tatil edildi.
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil
17:47
Kayseri'nin 2 İlçesinde Okullara Kar Tatili Kayseri'nin Sarız ilçesinde kötü hava koşulları yüzünden ilk ve orta dereceli okullar Çarşamba ve Perşembe, Bünyan ilçesinde ise Çarşamba günü tatil edildi.
Kayseri'nin 2 İlçesinde Okullara Kar Tatili
14:10
Erciyes'te Kar Kalınlığı 90 Santimetreye Ulaştı Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 90 santimetreye yükseldi.
15:05
Erciyes'te Kar Kalınlığı 65 Santimetreye Ulaştı Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes'te kar kalınlığı 65 santimetreye ulaştı.
Erciyes'te Kar Kalınlığı 65 Santimetreye Ulaştı
14:20
Orta Yaşın 'Kıstırma' Özlemi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde orta yaş arkadaş grupları bir araya gelerek çocukluklarında afiyetle yedikleri, ’kıstırma’ denilen bisküvi arası lokum yiyerek eski günlerin özlemini gideriyorlar.
Orta Yaşın 'Kıstırma' Özlemi
16:31
Erciyes'te Yılbaşı Tatili Yoğunluğu Erciyes AŞ Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı gecesinde Erciyes'te otellerin dolduğunu ve dışarıdan gelen yerli turistlerin kent merkezinde bulunan otelleri de doldurduğunu söyledi.
Erciyes'te Yılbaşı Tatili Yoğunluğu
16:25
Yılbaşında Erciyes'teki Oteller Doldu Erciyes AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı gecesinde Erciyes’te ve kent merkezinde bulunan otellerin dolduğunu söyledi.
Yılbaşında Erciyes'teki Oteller Doldu
22:23
Kütahya'da Fabrikanın Çatısı Çöktü Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde barit üretimi tesislerinde bulunan kapalı alanın çatısı, yoğun kar yağışı yüzünden çöktü.
Kütahya'da Fabrikanın Çatısı Çöktü
18:44
Hisarcık'ta Karla Mücadele Çalışmaları Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe merkezinde, Özel İdare ekiplerinin ise köy yollarında iki günden beri süren yoğun yol küreme ve tuzlama çalışmaları sonucunda ilçe genelinde kapalı köy yolu bulunmadığını belirtti.
Hisarcık'ta Karla Mücadele Çalışmaları
13:51
Yoğun Kar Yağışı, Hisarcık'ın 7 Köyünü Elektriksiz Bıraktı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde iki gündür aralıksız devam eden kar yağışı sonucu oluşan arızalar yüzünden 7 köy elektriksiz kaldı.
Yoğun Kar Yağışı, Hisarcık'ın 7 Köyünü Elektriksiz Bıraktı
12:52
Hisarcık'ta Mekke'nin Fethi Kutlaması Anadolu Gençlik Derneği Hisarcık temsilciliği tarafından Mekke’nin Fethi’nin bin 383’inci yıldönümü nedeniyle program düzenlendi.
Hisarcık'ta Mekke'nin Fethi Kutlaması
18:33
Hisarcık'ta Okullara Kar Tatili Kütahya’nın Hisarcık ilçesi merkez ve köylerinde, yoğun kar yağışı sebebiyle örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim öğretime 5 Ocak Pazartesi gününe kadar ara verildi.
Hisarcık'ta Okullara Kar Tatili
18:19
Atatürk İlkokulu Müdürü İsmail Değirmenci Göreve Başladı Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Cemil Işık'tan boşalan Atatürk İlkokulu müdürlüğü görevine atanan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Değirmenci göreve başladı.
Atatürk İlkokulu Müdürü İsmail Değirmenci Göreve Başladı
12:19
Hisarcık'ta Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu Açıldı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi kursu açıldı.
Hisarcık'ta Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu Açıldı
09:13
Yatırımcılar Bilgilendirildi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, (TKDK) yatırım yapmak isteyen kişi ve kurumlara, hangi alanlarda üretim yapmaları konusunda bilgilendirdi.
Yatırımcılar Bilgilendirildi
20:34
Tkdk Hibe Projeler Konusunda Girişimcileri Bilgilendirdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde girişimciler, Emet Hisarcık Bölgesel Kalkınma Platformu, Emet ve Hisarcık Esnaf Odası işbirliği ile Kütahya Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğü tarafından (TKDK) hibe projeler konusunda bilgilendirildi.
Tkdk Hibe Projeler Konusunda Girişimcileri Bilgilendirdi
13:31
Hisarcık'ta Ahşap Binadaki Yangın Korkuttu Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Kurtdere köyünde elektrik kontağından çıktığı sanılan yangın sonucu, iki katlı ahşap bina tamamen yandı.
Hisarcık'ta Ahşap Binadaki Yangın Korkuttu
11:25
Kayseri Erciyes'de Yılbaşında Kayaklı Meşaleli Etkinlik Erciyes Dağı'nda yılbaşı gecesi için meşaleli kayak ve gece kayağı yapılacağı açıklandı.
Kayseri Erciyes'de Yılbaşında Kayaklı Meşaleli Etkinlik
10:53
Erciyes'te Yeni Yıla Meşaleli Kayak Gösterisi ile Girilecek Erciyes Dağı'nda yılbaşı gecesi için meşaleli kayak ve gece kayağı yapılacağı açıklandı.
Erciyes'te Yeni Yıla Meşaleli Kayak Gösterisi ile Girilecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:40:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HİSARCIK HABERLERİ
[Hata Bildir]