SON DAKİKA HORASAN HABERLERİ

Son Dakika Horasan Haberleri

19:02
Arapgir'de Tarihi Taş Köprü Tescil Edildi Arapgir’de Suceyin Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve bölgedeki en eski tarihi eserler arasında yer alan Taş Köprü Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünce tescil edildi.
Arapgir'de Tarihi Taş Köprü Tescil Edildi
13:32
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Soba zehirlenmelerine Kaymakamlık önlemi- Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı- Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı bilgilendirmeyi hem de bu konuyu ülkemiz gündemine taşıyarak, yaşanan ölümlerin önüne geçmek istiyoruz" CEVAT ADIYAMAN - Horasan Kaymakamlığı
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi
13:02
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı.
12:39
Horasan Myo'nda Spor Etkinlikleri Start Aldı Erzurum’un Horasan İlçesi’nde Horasan Meslek Yüksekokulu’nca 2014-2015 eğitim öğretim yılı etkinlikleri kapsamında gençlere yönelik badminton, masa tenisi, basketbol, voleybol, kayak, halk oyunları ve karate gibi bir çok dalda sportif faaliyetler başlatıldı.
Horasan Myo'nda Spor Etkinlikleri Start Aldı
19:36
Tarihi Orhangazi Hamamı Restore Edilecek 19. Yüzyılın başlarında yapılarak kullanılmaya başlanan ve 1972 yılında çıkan yangın ile harabeye dönen eski Orhangazi Hamamı restore edilecek.
14:04
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı
14:02
Başbakan Davutoğlu, AK Parti Tekirdağ İl Kongresine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.
13:07
Davutoğlu: Avrupa ile Bütünleşme Yürüyüşüne Devam Edeceğiz AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin, değerlerini koruyarak Avrupa ile bütünleşme yürüyüşüne devam edeceğini söyledi.
17:39
Davutoğlu: "Her Çocuk Doğduğunda Annesine İlk Altın Devletimizden Hediye" AK Parti Muğla 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Pensilvanya ile bir hesap içine girmek, Ankara'da başka birtakım koalisyonlar oluşturmaya çalışmak üzerinden bu milletin kalbi kazanılmaz. Bu milletin kalbi nasıl kazanılır? Bizim gibi Türkiye'nin her yerine giderek, ter dökerek, aşkla, samimiyetle milletle kucaklaşmak suretiyle bu milletin kalbi kazanılır"- "O dönemin başbakanı' diyerek sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanlığı döneminde 17-25 Aralık'ta bir darbe
Davutoğlu: 'Her Çocuk Doğduğunda Annesine İlk Altın Devletimizden Hediye'
17:15
AK Parti Muğla 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Pensilvanya ile bir hesap içine girmek, Ankara'da başka birtakım koalisyonlar oluşturmaya çalışmak üzerinden bu milletin kalbi kazanılmaz. Bu milletin kalbi nasıl kazanılır? Bizim gibi Türkiye'nin her yerine giderek, ter dökerek, aşkla, samimiyetle milletle kucaklaşmak.
14:42
Lübnan'daki Suriyeli Sığınmacılar Suriye'de 2011 yılından bu yana devam eden olaylar sebebiyle evlerini terk etmek zorunda kalan Lübnan'daki Suriyeli sığınmacılar savaşın bıraktığı fiziki ve psikolojik etkilerin yanı sıra çetin kış şartlarıyla mücadele etmeye çalışıyor Sığınmacılardan Horasan: "Komşularımız Esed askerleri tarafından önce öldürüldü sonra yakıldı.
21:19
Hüsn'ü Hat Koleksiyonu Açıldı “Hüsn’ü Hat Koleksiyonu” açılış töreni Ankara Palas Devlet Konukevi’nde yapıldı.
Hüsn'ü Hat Koleksiyonu Açıldı
15:58
Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.
14:24
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor Ağır kış şartlarının hüküm sürdüğü Doğu Anadolu Bölgesinde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan köy ve mezralardaki acil hastalar kar üstü araçları snowtracklarla kurtarılarak hastaneye götürülüyor.
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor
12:26
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi Ertuğrul Gazi; destansı hikayesi, boyun eğmeyen karakteri, büyüleyici aşkı ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuyla adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi
13:19
50 Yıllık Karısını Baltayla Öldüren Dedeye Müebbet Hapis Cezası Erzurum’da, elli yıllık resmi nikahlı karısını öldüren 81 yaşındaki Ali Kahraman, tutuklu yargılandığı 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
50 Yıllık Karısını Baltayla Öldüren Dedeye Müebbet Hapis Cezası
12:25
ABD ve Pakistan Arasında Gündem Işid Pakistan'daki bazı militan grupların son aylarda IŞİD ile yakınlaşması ABD'li ve Pakistanlı yetkilileri harekete geçirdi Pakistan, IŞİD endişelerini ABD Dışişleri Bakanı Kerry ve CENTCOM yetkililerinin ziyaretinde ABD tarafına iletti.
11:47
Acem-Blues Ustası Mohsen Namjoo, Türkiye'ye Geliyor İran'ın Bob Dylan'ı olarak adlandırılan Acem-Blues ustası Mohsen Namjoo, 28 Ocak’ta Ankara, 30 Ocak’ta ise İstanbul’da konser verecek.
17:45
Horasan'da Trafik Kazası 5 Yaralı Horasan’da buzlanma nedeniyle meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.
12:08
30 Ressam, Nazım Hikmet'i Çizdi Dünyaca ünlü Türk Şair ve Yazar Nazım Hikmet Ran, doğumunun 113'üncü yılında Küçükçekmece'de düzenlenen sergi ve konser ile anıldı.
30 Ressam, Nazım Hikmet'i Çizdi
12:05
5 Milyon Adet Makaron Ele Geçirildi Horasan'da bir tırda yapılan aramada 5 milyon makaron ele geçirildi.
10:49
Erzurum'da 5 Milyon Makaron Ele Geçirildi Horasan'da bir tırda yapılan aramada 5 milyon makaron (filtreli sigara kağıdı) ele geçirildi.
Erzurum'da 5 Milyon Makaron Ele Geçirildi
13:09
Namjoo, Türkiye'deki İlk Konseri Ankara'da Verecek İran'ın "Bob Dylan"ı olarak ifade edilen İran'lı efsane müzisyen Mohsen Namjoo, 28 ve 30 Ocak'ta Türkiye'deki hayranlarıyla buluşacak.
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
10:21
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor Mohsen Namjoo, bu yıl 6.'sı düzenlenen Türkiye'de ilk konserini 28 Ocak'ta Ankara'da, 30 Ocak'ta ise İstanbul'da veriyor.
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor
22:00
Ağrı-Erzurum Karayolu Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı (2) Ağrı-Erzurum karayolu kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapantıldı Ağrı-Erzurum karayolu, olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
Ağrı-Erzurum Karayolu Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı (2)
20:20
Ağrı-Erzurum Karayolu Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı Ağrı-Erzurum karayolu kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı Ağrı-Erzurum karayolu, olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
Ağrı-Erzurum Karayolu Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı
20:04
Ağrı-Erzurum Karayolu Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapantıldı Ağrı Erzurum karayolu, olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
15:42
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil! Türkiye kar altında...İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; okullar tatil edildi. Ülke genelinde de birçok ilde okullar tatil.
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil!
12:15
Erzurum'da Eğitime Kuvvetli Rüzgar Engeli Erzurum'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle 6 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
11:50
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu Şiddetli kar yağışının etkili olduğu Erzurum'da kara ve hava ulaşımı tamamen durdu.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu
11:28
Ağrı-Erzurum Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum kara yolu yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
10:38
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum karayolunda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:06
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
05:30
Yurtta Kış Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
11:00
İran'da 3 Kişi İdam Edildi İran'da tecavüz suçundan idama çarptırılan 3 kişinin cezasının infaz edildiği bildirildi.
17:42
Davutoğlu, Yörük Çadırını Ziyaret Etti (2) Başbakan Davutoğlu Osmaniye'de- Başbakan Davutoğlu: "Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.
Davutoğlu, Yörük Çadırını Ziyaret Etti (2)
16:59
Başbakan Davutoğlu Osmaniye'de Başbakan Davutoğlu: ''Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
09:49
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor. Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu. Yoğun kar yağışı nedeniyle dün kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunda halen ulaşım sağlanamıyor.
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu
09:24
Yurtta Kış Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir İzmir karayolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu.
17:45
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Erzurum Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) hizmet veren Erzurum Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından verilen uygulamalı girişimcilik eğitimleri tamamlandı.
17:01
AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Nasıl Kudüs'e sahip çıkıldığı için Konya mitingini bahane edip 12 Eylül darbesini yaptılar, aynı şekilde 'one minute' dediğimiz için, 'Kudüs bizim davamız' dediğimiz için her türlü darbe girişiminde bulundular.
16:17
Davutoğlu: "Ak Parti'nin Mayası Tutmuştur" AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Nasıl Kudüs'e sahip çıkıldığı için Konya mitingini bahane edip 12 Eylül darbesini yaptılar, aynı şekilde 'one minute' dediğimiz için, 'Kudüs bizim davamız' dediğimiz için her türlü darbe girişiminde bulundular.
Davutoğlu: 'Ak Parti'nin Mayası Tutmuştur'
10:02
CHP Uşak İl Başkanı Horasan İstifa Etti CHP Uşak İl Başkanı Bülent Horasan 2015 genel seçimlerinde partisinden milletvekili aday adayı olduğunu belirterek il başkanlığından istifa ettiğini bildirdi.
00:42
İran İstihbarat Bakanı Allavi Açıklaması "İntihar saldırısı hazırlığında olan hazırlanan 3 terörist yakalandı"
İran İstihbarat Bakanı Allavi Açıklaması
14:58
AK Parti 100. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Edirne’nin hızlı trenle önce İstanbul’a ve daha sonra da Balkan ülkelerine bağlanacağını belirterek, “Selanik tekrar canlanacaksa ancak ve ancak İstanbul ile bütünleşirse canlanır. Edirne tekrar canlanacaksa ancak ve ancak Selanik’le, Üsküp’le, Saray Bosna’yla tekrar irtibatları kurulursa canlanır. Onun için Edirne’yi inşallah hızlı trenle önce İstanbul’a sonra da Bulgaristan ve Yunanistan üzerinden kim nasıl arzu ederse Avrupa içlerine kadar bağlamaya kararlıyız”
21:57
İran'da 59 İsimsiz Şehit İçin Cenaze Törenleri Düzenlendi İran’da 1980 1988 yılları arasında İran ile Irak arasında yapılan savaşta hayatını kaybeden 59 isimsiz şehit için 15 eyalette cenaze törenleri düzenlendi.
15:48
Sahte Mehdi' Tutuklandı Bursa’da kendisinin Mehdi olduğunu öne sürerek pompalı tüfekle sağa sola ateş edip 3 polisi yaralayan şahıs, tutuklandı.
Sahte Mehdi' Tutuklandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:17:13. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HORASAN HABERLERİ
[Hata Bildir]